ABB Trutnovský půlmaraton

11.06.2016, Trutnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín11.06.2016
místoTrutnov [CZE]
web akce http://www.pulmaratontu.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

1/2 Maraton

10km

5km

1/2 Maraton (registrováno: 68, dokončilo: 67, nenastoupilo: 1) [pdf]

10km (registrováno: 81, dokončilo: 81) [pdf]

5km (registrováno: 70, dokončilo: 70) [pdf]

1/2 Maraton

12:03:22

Kategorie muži: M1 | M2 | M3 | vše

Kategorie ženy: Z1 | Z2 | Z3 | vše

Speciální kategorie: ABB | vše

jan kohut 01:15:52.7 Radoslav Groh 01:16:46.1 Jan Čech 01:17:03.4 Jan Hruška 01:21:13.4 Miroslav Holub 01:25:23.2 Jiří Polej 01:26:32.4 David Salaba 01:26:37.5 Tomáš Hak 01:29:06.8 Aleš Prokůpek 01:30:09.4 Pavel Vít 01:32:50.1 Jana Baštářová 01:33:24.8 Radek Čipera 01:33:25.1 Petr Svoboda 01:34:32.7 Karel Kostka 01:35:15.8 Michal Horák 01:35:26.2 Jan Haas 01:36:05.2 Tomáš Kašpar 01:36:25.8 Tomáš Myšák 01:36:39.7 Michal Vojtěch 01:36:49.9 Ladislav Dlab 01:37:11.9 Massimiliano Mosca 01:37:18.7 Pavel Šimek 01:37:27.2 Anna Krátká 01:37:42.3 Martin Kubín 01:39:45.8 David Bergmann 01:39:46.8 Romana Brumlichová 01:39:48.5 Miloš Adamec 01:40:37.5 Miroslav Trejbal 01:41:18.9 Pavel Hošek 01:41:28.3 Martin Vašíček 01:41:42.1 Vladimír Kolisko 01:42:12.3 Martin Jindřišek 01:43:07.9 Martina Jerová 01:43:25.8 Michael Pišný 01:43:32.6 Patrik Mach 01:43:49.4 Radomír Kirsch 01:43:50.8 Martin Metelka 01:43:53.9 Pavel Vabroušek 01:46:27.2 Lucie Novotná 01:46:35.9 Marcel Hoffman 01:47:06.9 Tomáš Buka 01:47:09.7 Josef Klíma 01:47:30.9 Michal Šubrt 01:47:52.4 Radko Teichman 01:48:11.9 Milan Frýba 01:48:13.7 Zdena Čermáková 01:48:55.5 Marek Šípek 01:49:55.7 Jan Pradáč 01:50:00.8 Hynek Jaroš 01:52:57.3 Ondřej Maňhal 01:53:57 Aleš Kožnar 01:54:22.9 Tomáš Labuda 01:55:44.2 Lucie Smith 01:56:03 Lydie Stodolová 01:57:02.1 David Riehs 01:57:08.3 Jakub Nohejl 01:57:34.8 Zdeněk Stránský 01:58:18.6 Martin Čížek 01:58:43.2 Jan Kulda 01:59:05.4 Petr Pitín 01:59:54.1 Oldřich Jelínek 02:03:30.8 Nikola Metelková 02:04:24.5 Dita Wańková 02:05:24.6 Kateřina Felklová 02:05:41.7 Zdeňka Říhová 02:06:00.7 Libuše Pilná 02:18:04.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->mezičas#2
mezičas#2
mezičas#2->mezičas#3
mezičas#3
mezičas#3->cíl
1 1 / M1 [59] jan kohut 1985 Elite Sport Team 01:15:52.718:09.0(1)
18:50.8(1)
36:59.8(1)
19:56.0(3)
56:55.8(1)
18:56.9(1)
2 2 / M1 [67] Radoslav Groh 1989 Hudy - La Sportiva 01:16:46.100:53.418:23.8(2)
19:42.4(3)
38:06.2(3)
19:39.3(1)
57:45.5(2)
19:00.6(2)
3 3 / M1 [5] Jan Čech 1993 ČKS SKI Jilemnice 01:17:03.401:10.719:00.2(3)
19:03.5(2)
38:03.7(2)
19:43.1(2)
57:46.8(3)
19:16.6(3)
4 4 / M1 [75] Jan Hruška 1989 Kasper - Swix Trutnov 01:21:13.405:20.719:17.0(4)
20:04.4(4)
39:21.4(4)
20:39.8(4)
01:00:01.2(4)
21:12.2(4)
5 1 / M3 [61] Miroslav Holub 1966 Kuklík Police nad Metují 01:25:23.209:30.519:54.1(5)
21:17.6(6)
41:11.7(5)
21:41.0(6)
01:02:52.7(5)
22:30.5(7)
6 1 / M2 [30] Jiří Polej 1971 Hronov 01:26:32.410:39.721:15.3(8)
21:13.4(5)
42:28.7(7)
21:36.9(5)
01:04:05.6(6)
22:26.8(5)
7 2 / M2 [34] David Salaba 1971 ČKS SKI Jilemnice 01:26:37.510:44.820:29.5(6)
21:36.0(7)
42:05.5(6)
22:03.1(7)
01:04:08.6(7)
22:28.9(6)
8 3 / M2 [71] Tomáš Hak 1978 Vítězná 01:29:06.813:14.121:31.8(9)
22:27.4(9)
43:59.2(9)
22:34.7(8)
01:06:33.9(9)
22:32.9(8)
9 2 / M3 [32] Aleš Prokůpek 1966 ČKS SKI Jilemnice 01:30:09.414:16.721:12.8(7)
22:17.6(8)
43:30.4(8)
22:59.4(9)
01:06:29.8(8)
23:39.6(10)
10 4 / M2 [43] Pavel Vít 1971 VELLA Cycling 01:32:50.116:57.421:58.5(10)
23:17.5(11)
45:16.0(10)
23:51.1(14)
01:09:07.1(11)
23:43.0(11)
11 1 / Z2 ABB [3] Jana Baštářová 1979 Bedrč, Benešov u Prahy 01:33:24.817:32.122:27.8(14)
23:25.6(13)
45:53.4(13)
23:32.3(11)
01:09:25.7(13)
23:59.1(13)
12 3 / M3 ABB [8] Radek Čipera 1964 Radvanice 01:33:25.117:32.422:20.6(13)
22:58.6(10)
45:19.2(11)
23:39.5(12)
01:08:58.7(10)
24:26.4(16)
13 5 / M2 [39] Petr Svoboda 1968 ČKS SKI Jilemnice 01:34:32.718:40.022:55.0(17)
23:30.6(14)
46:25.6(15)
23:48.4(13)
01:10:14.0(14)
24:18.7(15)
14 6 / M2 [20] Karel Kostka 1973 Trutnov 01:35:15.819:23.122:34.8(15)
23:18.3(12)
45:53.1(12)
23:30.7(10)
01:09:23.8(12)
25:52.0(24)
15 7 / M2 [72] Michal Horák 1975 Studnice 01:35:26.219:33.523:27.6(24)
23:35.5(15)
47:03.1(18)
24:18.1(17)
01:11:21.2(16)
24:05.0(14)
16 5 / M1 [12] Jan Haas 1984 VH Fitness Trutnov 01:36:05.220:12.522:45.5(16)
24:08.6(20)
46:54.1(16)
24:29.3(19)
01:11:23.4(18)
24:41.8(18)
17 8 / M2 [18] Tomáš Kašpar 1978 Kasparci 01:36:25.820:33.123:06.6(19)
24:03.9(19)
47:10.5(19)
24:11.8(16)
01:11:22.3(17)
25:03.5(20)
18 6 / M1 [73] Tomáš Myšák 1985 Hradec Králové 01:36:39.720:47.024:37.7(36)
24:48.3(30)
49:26.0(33)
24:40.3(22)
01:14:06.3(28)
22:33.4(9)
19 9 / M2 [44] Michal Vojtěch 1977 Trutnov 01:36:49.920:57.223:36.7(26)
23:55.5(18)
47:32.2(22)
24:39.3(20)
01:12:11.5(19)
24:38.4(17)
20 10 / M2 [70] Ladislav Dlab 1970 Roztoky 01:37:11.921:19.223:37.3(27)
24:19.2(23)
47:56.5(25)
24:21.5(18)
01:12:18.0(20)
24:53.9(19)
21 11 / M2 [60] Massimiliano Mosca 1981 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 01:37:18.721:26.025:00.2(38)
24:35.0(27)
49:35.2(35)
23:58.9(15)
01:13:34.1(25)
23:44.6(12)
22 12 / M2 [40] Pavel Šimek 1980 Kasper-Swix Trutnov 01:37:27.221:34.522:16.1(12)
23:48.2(16)
46:04.3(14)
25:00.8(23)
01:11:05.1(15)
26:22.1(32)
23 2 / Z2 [56] Anna Krátká 1969 Hvězda Pardubice 01:37:42.321:49.623:04.9(18)
24:15.8(22)
47:20.7(21)
25:02.9(24)
01:12:23.6(21)
25:18.7(21)
24 13 / M2 [55] Martin Kubín 1970 Loko Trutnov 01:39:45.823:53.123:17.5(20)
24:19.6(24)
47:37.1(23)
25:37.2(28)
01:13:14.3(23)
26:31.5(33)
25 14 / M2 [69] David Bergmann 1974 Hradec Králové 01:39:46.823:54.124:38.3(37)
24:49.0(31)
49:27.3(34)
24:39.6(21)
01:14:06.9(29)
25:39.9(23)
26 3 / Z2 [64] Romana Brumlichová 1976 Medvědí doupě 01:39:48.523:55.823:36.4(25)
24:45.6(29)
48:22.0(27)
25:26.8(27)
01:13:48.8(26)
25:59.7(26)
27 15 / M2 ABB [58] Miloš Adamec 1975 Trutnov 01:40:37.524:44.823:45.5(29)
24:13.8(21)
47:59.3(26)
25:16.6(26)
01:13:15.9(24)
27:21.6(37)
28 7 / M1 [41] Miroslav Trejbal 1982 Trutnov 01:41:18.925:26.225:13.9(41)
24:58.7(32)
50:12.6(39)
25:08.4(25)
01:15:21.0(32)
25:57.9(25)
29 16 / M2 [46] Pavel Hošek 1974 Staré Buky 01:41:28.325:35.623:56.8(31)
24:33.0(25)
48:29.8(29)
26:15.9(35)
01:14:45.7(31)
26:42.6(34)
30 17 / M2 [42] Martin Vašíček 1971 Maratonstav Úpice 01:41:42.125:49.423:21.6(21)
24:33.4(26)
47:55.0(24)
25:57.7(30)
01:13:52.7(27)
27:49.4(39)
31 18 / M2 [66] Vladimír Kolisko 1980 TJ Horní Kostelec 01:42:12.326:19.624:37.2(35)
25:29.8(38)
50:07.0(37)
25:45.1(29)
01:15:52.1(33)
26:20.2(31)
32 19 / M2 [17] Martin Jindřišek 1972 TE Connectivity 01:43:07.927:15.223:42.1(28)
24:45.3(28)
48:27.4(28)
26:07.3(34)
01:14:34.7(30)
28:33.2(42)
33 1 / Z1 [16] Martina Jerová 1990 Horní Branná 01:43:25.827:33.125:14.3(42)
25:12.5(35)
50:26.8(40)
26:39.0(36)
01:17:05.8(36)
26:20.0(30)
34 8 / M1 [50] Michael Pišný 1989 Trutnov 01:43:32.627:39.923:23.3(23)
25:15.4(36)
48:38.7(30)
27:14.8(40)
01:15:53.5(34)
27:39.1(38)
35 9 / M1 [52] Patrik Mach 1998 žádný 01:43:49.427:56.723:22.1(22)
23:48.5(17)
47:10.6(20)
26:02.8(32)
01:13:13.4(22)
30:36.0(47)
36 20 / M2 [19] Radomír Kirsch 1975 Triatlon Team Loko Trutnov 01:43:50.827:58.125:33.1(45)
26:01.7(41)
51:34.8(41)
26:04.3(33)
01:17:39.1(39)
26:11.7(27)
37 21 / M2 [62] Martin Metelka 1980 Loko Trutnov Triatlon 01:43:53.928:01.225:31.9(44)
26:04.7(42)
51:36.6(42)
25:59.6(31)
01:17:36.2(38)
26:17.7(29)
38 22 / M2 [51] Pavel Vabroušek 1972 Mělník 01:46:27.230:34.525:43.1(48)
26:33.3(43)
52:16.4(45)
26:53.3(38)
01:19:09.7(41)
27:17.5(35)
39 4 / Z2 [26] Lucie Novotná 1975 Veverské Knínice 01:46:35.930:43.225:49.1(49)
26:37.7(44)
52:26.8(47)
26:48.4(37)
01:19:15.2(42)
27:20.7(36)
40 10 / M1 [57] Marcel Hoffman 1996 Rodov, Smirice 01:47:06.931:14.224:21.1(33)
25:50.1(40)
50:11.2(38)
27:57.4(49)
01:18:08.6(40)
28:58.3(45)
41 23 / M2 [4] Tomáš Buka 1980 Žižkova 01:47:09.731:17.026:44.2(54)
27:17.9(51)
54:02.1(55)
27:28.9(44)
01:21:31.0(50)
25:38.7(22)
42 11 / M1 ABB [54] Josef Klíma 1989 ABB PGHV Brno 01:47:30.931:38.226:46.5(56)
27:01.4(48)
53:47.9(53)
27:27.4(43)
01:21:15.3(49)
26:15.6(28)
43 4 / M3 [47] Michal Šubrt 1958 trutnov 01:47:52.431:59.725:07.9(39)
26:37.9(45)
51:45.8(43)
27:38.9(47)
01:19:24.7(43)
28:27.7(41)
44 5 / M3 [65] Radko Teichman 1966 SKP Trutnov 01:48:11.932:19.225:13.1(40)
26:38.7(46)
51:51.8(44)
27:36.3(46)
01:19:28.1(44)
28:43.8(44)
45 24 / M2 [11] Milan Frýba 1975 Trutnov 01:48:13.732:21.025:30.1(43)
26:54.5(47)
52:24.6(46)
27:12.0(39)
01:19:36.6(45)
28:37.1(43)
46 5 / Z2 [7] Zdena Čermáková 1974 Praha 9 01:48:55.533:02.825:59.3(51)
27:15.0(50)
53:14.3(48)
27:35.3(45)
01:20:49.6(47)
28:05.9(40)
47 12 / M1 [49] Marek Šípek 1999 Trutnov 01:49:55.734:03.023:58.4(32)
25:06.7(34)
49:05.1(31)
27:46.9(48)
01:16:52.0(35)
33:03.7(62)
48 13 / M1 [31] Jan Pradáč 1991 Horní Maršov 01:50:00.834:08.124:29.3(34)
25:27.3(37)
49:56.6(36)
27:22.4(41)
01:17:19.0(37)
32:41.8(61)
49 25 / M2 [14] Hynek Jaroš 1976 Trutnov 01:52:57.337:04.626:29.8(53)
27:14.3(49)
53:44.1(52)
27:24.0(42)
01:21:08.1(48)
31:49.2(54)
50 14 / M1 [24] Ondřej Maňhal 2000 SKBU Trutnov 01:53:57.038:04.325:42.0(47)
28:17.7(56)
53:59.7(54)
29:09.4(52)
01:23:09.1(52)
30:47.9(48)
51 6 / M3 [21] Aleš Kožnar 1966 ČKS SKI Jilemnice 01:54:22.938:30.226:05.7(52)
27:19.0(52)
53:24.7(49)
28:43.9(51)
01:22:08.6(51)
32:14.3(57)
52 15 / M1 [48] Tomáš Labuda 1996 Mladé Bukz 01:55:44.239:51.523:51.7(30)
25:32.8(39)
49:24.5(32)
30:53.1(57)
01:20:17.6(46)
35:26.6(65)
53 6 / Z2 [36] Lucie Smith 1973 Vrchlabí 01:56:03.040:10.327:38.1(60)
27:46.6(53)
55:24.7(57)
28:15.5(50)
01:23:40.2(53)
32:22.8(58)
54 2 / Z1 [27] Lydie Stodolová 1986 01:57:02.141:09.427:00.9(58)
28:46.7(58)
55:47.6(58)
30:09.4(54)
01:25:57.0(56)
31:05.1(49)
55 26 / M2 [53] David Riehs 1974 Praha 4 Braník 01:57:08.341:15.627:37.5(59)
29:32.2(61)
57:09.7(61)
30:15.7(55)
01:27:25.4(60)
29:42.9(46)
56 16 / M1 [25] Jakub Nohejl 1997 Trutnov 01:57:34.841:42.126:46.0(55)
28:33.6(57)
55:19.6(56)
30:54.0(58)
01:26:13.6(57)
31:21.2(50)
57 27 / M2 [38] Zdeněk Stránský 1975 Dolní Branná 01:58:18.642:25.925:51.2(50)
27:49.6(54)
53:40.8(50)
31:01.2(60)
01:24:42.0(55)
33:36.6(63)
58 28 / M2 [68] Martin Čížek 1979 Mladé Buky 01:58:43.242:50.527:00.0(57)
29:42.7(62)
56:42.7(59)
30:04.1(53)
01:26:46.8(58)
31:56.4(56)
59 29 / M2 [22] Jan Kulda 1973 TJ Sokol Olešnice 01:59:05.443:12.725:40.3(46)
28:03.2(55)
53:43.5(51)
30:55.8(59)
01:24:39.3(54)
34:26.1(64)
60 17 / M1 ABB [28] Petr Pitín 1983 Praha 01:59:54.144:01.427:40.9(61)
29:15.2(59)
56:56.1(60)
30:20.8(56)
01:27:16.9(59)
32:37.2(60)
61 30 / M2 [15] Oldřich Jelínek 1973 Hronov 02:03:30.847:38.129:32.6(63)
30:51.2(63)
01:00:23.8(63)
31:39.3(61)
01:32:03.1(62)
31:27.7(51)
62 3 / Z1 ABB [63] Nikola Metelková 1988 ABB Trutnov 02:04:24.548:31.829:20.0(62)
29:19.8(60)
58:39.8(62)
33:18.3(65)
01:31:58.1(61)
32:26.4(59)
63 7 / Z2 [45] Dita Wańková 1971 Vrchlabí 02:05:24.649:31.930:12.1(66)
31:32.9(64)
01:01:45.0(64)
32:10.3(62)
01:33:55.3(63)
31:29.3(52)
64 8 / Z2 [10] Kateřina Felklová 1977 Náchod 02:05:41.749:49.029:55.9(65)
31:50.8(65)
01:01:46.7(65)
32:11.4(63)
01:33:58.1(64)
31:43.6(53)
65 1 / Z3 [33] Zdeňka Říhová 1959 Náchod 02:06:00.750:08.029:48.6(64)
31:58.7(66)
01:01:47.3(66)
32:17.5(64)
01:34:04.8(65)
31:55.9(55)
66 9 / Z2 [74] Libuše Pilná 1971 Spartak Vrchlabí 02:18:04.301:02:11.630:42.3(67)
33:51.3(67)
01:04:33.6(67)
35:52.2(66)
01:40:25.8(66)
37:38.5(66)
(67) 18 / M1 [9] Hynek Fátor 1997 Kasper - Swix Trutnov 22:02.0(11)
24:59.4(33)
47:01.4(17)

DNS / M2 ABB [1] Pavel Brýdl 1980 Adidas Boost Team / Olfin Car 02:57:35.4(68)


10km

12:08:34

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: ABB | vše

Matěj Šturm 00:39:57.2 Štěpán Štolfa 00:41:07.4 Eduard Vyšanský 00:41:41 Michal Kábrt 00:42:06.5 Tomáš Peška 00:42:40.6 Roman Skalický 00:43:05.6 Miloslav Petrášek 00:43:06 Tomáš Lukeš 00:43:25.1 Jakub Frýba 00:43:50.4 Jakub Švec 00:43:51.1 Martin Simon 00:43:56.4 Adam Matouš 00:44:20 Dominik Brečka 00:44:41.4 DAVID Pauzar 00:45:13.1 Adam Prášek 00:45:21.4 Michal Schütz 00:45:44.5 Tomáš Vondra 00:46:12.6 Luděk Pavlas 00:46:16.4 Dušan Matouš 00:46:28.2 Lucie Luštincová 00:46:47.7 Eva Stoklasová 00:48:20.1 Alžběta Řehůřková 00:48:38.6 Lukáš Vlček 00:48:39.1 Markéta Pechová 00:48:46.2 Oleksii Matsko 00:48:55.2 Tomáš Souček 00:48:56.7 Jaroslav Mollingr 00:48:58.2 Jan Lebloch 00:49:36.1 Pavel Káňa 00:49:45.5 Anna Čechová 00:49:58.7 Denisa Rýdlová 00:50:53.1 Maroš Miháč 00:51:06.2 Daniela Tylšová 00:51:25.3 Michal David 00:51:52.4 Martin Vít 00:51:57.8 Milan Slavkovský 00:52:09.4 Petr Veselý 00:52:16.6 Lukáš Baier 00:52:22.6 Martina Horochovská 00:52:32.2 Jiří Aixner 00:52:33.3 David Ryzák 00:52:54.7 Petr Káňa 00:53:06.9 Albert Teichmann 00:53:12.6 Petr Santler 00:53:16.3 Dominik Majera 00:53:18.8 Lucie Ábelová 00:53:27.5 Daniel Král 00:53:36.3 Zdeněk Kopecký 00:53:44.4 Pavlína Petrovová 00:54:51 Martin Vosecký 00:55:31.3 Ivana Mašková 00:55:36.8 Jan Kopřiva 00:56:09.6 Tomáš Polický 00:56:16.5 Michal Jindra 00:56:49.9 Jan Trejbal 00:56:54.9 Michal Pech 00:56:55.7 Martin Volejník 00:56:57 Radka Nevlidová 00:56:59.8 David Müller 00:57:13.5 Tereza Horáková 00:57:17.5 Alžběta Dvorská 00:58:06.4 Vojtěch Rýgr 00:58:06.6 Laurence Fiddes 00:58:13 daniela šelepinová 00:58:21 Petra Klimešová 00:58:26.2 Jiří Smutný 00:58:39.6 Lenka Kubisková 00:59:03.4 Miroslav Vejtasa 00:59:08.5 Peter Smrekovsky 00:59:56.3 Jan Bugner 00:59:58.6 Zuzana Marksová 01:00:06.9 Markéta Lehká 01:00:09.6 Robert Melichar 01:00:16.7 Petr Božek 01:01:18.5 Veronika Müllerová 01:01:42.5 Miroslav Šolc 01:01:51 Jerzy Cymorek 01:03:01.2 Kateřina Svobodová 01:05:59.3 Kateřina Bubeníková 01:10:51.8 Jaroslava Uherkova 01:12:30.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [182] Matěj Šturm 1998 Dvůr Králové nad Labem 39:57.220:01.0(1)
19:56.2(1)
2 2 / Muži [172] Štěpán Štolfa 1998 Spartak Police 41:07.401:10.220:01.2(2)
21:06.2(2)
3 3 / Muži [145] Eduard Vyšanský 2000 ČKS SKI Jilemnice 41:41.001:43.820:24.3(4)
21:16.7(3)
4 4 / Muži [113] Michal Kábrt 1972 Rtyně v Podkrkonoší 42:06.502:09.320:49.0(8)
21:17.5(4)
5 5 / Muži ABB [125] Tomáš Peška 1974 Trutnov 42:40.602:43.420:24.3(5)
22:16.3(9)
6 6 / Muži [175] Roman Skalický 1971 Horská služba Stážné 43:05.603:08.420:55.9(9)
22:09.7(7)
7 7 / Muži [151] Miloslav Petrášek 1978 TJ Rumburk 43:06.003:08.820:39.7(6)
22:26.3(10)
8 8 / Muži [118] Tomáš Lukeš 2000 ČKS SKI Jilemnice 43:25.103:27.921:11.5(10)
22:13.6(8)
9 9 / Muži [109] Jakub Frýba 1999 Trutnov 43:50.403:53.221:56.2(14)
21:54.2(5)
10 10 / Muži [157] Jakub Švec 2001 SASM 43:51.103:53.921:56.6(15)
21:54.5(6)
11 11 / Muži [184] Martin Simon 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod 43:56.403:59.221:29.2(11)
22:27.2(11)
12 12 / Muži [120] Adam Matouš 1998 ČKS SKI Jilemnice 44:20.004:22.820:24.2(3)
23:55.8(19)
13 13 / Muži [104] Dominik Brečka 1999 ČKS SKI Jilemnice 44:41.404:44.220:48.1(7)
23:53.3(17)
14 14 / Muži [187] DAVID Pauzar 1969 Trutnov 45:13.105:15.921:40.4(13)
23:32.7(13)
15 15 / Muži [128] Adam Prášek 1999 ČKS SKI Jilemnice 45:21.405:24.221:38.6(12)
23:42.8(15)
16 16 / Muži [132] Michal Schütz 2000 ČKS SKI Jilemnice 45:44.505:47.321:58.9(16)
23:45.6(16)
17 17 / Muži [143] Tomáš Vondra 1992 TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 46:12.606:15.422:32.9(18)
23:39.7(14)
18 18 / Muži [159] Luděk Pavlas 1984 Svoboda nad Úpou 46:16.406:19.222:20.7(17)
23:55.7(18)
19 19 / Muži [181] Dušan Matouš 1972 Sokol Dolní Branná 46:28.206:31.022:58.9(20)
23:29.3(12)
20 1 / Ženy [163] Lucie Luštincová 1993 Adidas Outdoor Team 46:47.706:50.522:36.4(19)
24:11.3(20)
21 2 / Ženy ABB [136] Eva Stoklasová 1975 BATERCA 48:20.108:22.923:35.9(24)
24:44.2(24)
22 3 / Ženy [131] Alžběta Řehůřková 1989 Trutnov 48:38.608:41.423:56.4(25)
24:42.2(23)
23 20 / Muži [183] Lukáš Vlček 1985 Rtyně v Podkrkonoší 48:39.108:41.923:22.3(21)
25:16.8(27)
24 4 / Ženy ABB [123] Markéta Pechová 1976 Trutnov 48:46.208:49.024:01.1(27)
24:45.1(25)
25 21 / Muži ABB [179] Oleksii Matsko 1977 Brno 48:55.208:58.024:02.0(28)
24:53.2(26)
26 22 / Muži [135] Tomáš Souček 1971 SKBU Trutnov 48:56.708:59.524:16.9(30)
24:39.8(22)
27 23 / Muži [176] Jaroslav Mollingr 1978 Kasper - Swix Trutnov 48:58.209:01.024:21.8(31)
24:36.4(21)
28 24 / Muži [117] Jan Lebloch 1999 Olfin Car-Vella Trutnov 49:36.109:38.923:34.0(23)
26:02.1(31)
29 25 / Muži [154] Pavel Káňa 1974 Triatlon Team Loko Trutnov 49:45.509:48.323:58.8(26)
25:46.7(28)
30 5 / Ženy [6] Anna Čechová 1993 ČKS SKI Jilemnice 49:58.710:01.524:02.3(29)
25:56.4(30)
31 6 / Ženy [129] Denisa Rýdlová 1982 FaY sport 50:53.110:55.925:01.8(34)
25:51.3(29)
32 26 / Muži ABB [156] Maroš Miháč 1988 ABB PGHV Brno Slatina 51:06.211:09.024:26.7(32)
26:39.5(36)
33 7 / Ženy [164] Daniela Tylšová 1978 Triatlon Team Loko Trutnov 51:25.311:28.124:47.2(33)
26:38.1(35)
34 27 / Muži [155] Michal David 1977 Trutnov 51:52.411:55.225:22.1(37)
26:30.3(34)
35 28 / Muži [148] Martin Vít 1978 Aquavit Trutnov 51:57.812:00.625:31.6(38)
26:26.2(33)
36 29 / Muži [133] Milan Slavkovský 1976 Hostinné 52:09.412:12.225:10.8(35)
26:58.6(41)
37 30 / Muži [142] Petr Veselý 1982 Olfincar Trutnov 52:16.612:19.425:32.6(40)
26:44.0(37)
38 31 / Muži [102] Lukáš Baier 1992 Trutnov 52:22.612:25.426:01.8(43)
26:20.8(32)
39 8 / Ženy [111] Martina Horochovská 1972 Trutnov 1 52:32.212:35.025:32.7(41)
26:59.5(42)
40 32 / Muži [101] Jiří Aixner 1976 Trutnov 52:33.312:36.125:13.2(36)
27:20.1(43)
41 33 / Muži [130] David Ryzák 1999 Trutnov 52:54.712:57.523:28.8(22)
29:25.9(57)
42 34 / Muži [114] Petr Káňa 1972 Brno 53:06.913:09.725:35.3(42)
27:31.6(45)
43 35 / Muži [170] Albert Teichmann 1989 Trutnov 53:12.613:15.426:15.1(45)
26:57.5(40)
44 36 / Muži [153] Petr Santler 1981 Brno 53:16.313:19.126:20.1(47)
26:56.2(39)
45 37 / Muži [119] Dominik Majera 2000 SKBU Trutnov 53:18.813:21.625:31.7(39)
27:47.1(48)
46 9 / Ženy [180] Lucie Ábelová 1985 Trutnov 53:27.513:30.326:34.4(48)
26:53.1(38)
47 38 / Muži [165] Daniel Král 1984 Trutnov 53:36.313:39.126:15.6(46)
27:20.7(44)
48 39 / Muži [115] Zdeněk Kopecký 1974 Trutnov 53:44.413:47.226:08.7(44)
27:35.7(46)
49 10 / Ženy [146] Pavlína Petrovová 1983 Trutnov 54:51.014:53.827:07.8(54)
27:43.2(47)
50 40 / Muži ABB [144] Martin Vosecký 1986 Praha 6 55:31.315:34.127:00.0(51)
28:31.3(49)
51 11 / Ženy [162] Ivana Mašková 1989 Horní Branná 55:36.815:39.626:53.0(49)
28:43.8(50)
52 41 / Muži [160] Jan Kopřiva 1981 gofreestyle.cz 56:09.616:12.426:57.2(50)
29:12.4(54)
53 42 / Muži [127] Tomáš Polický 1984 Veké Poříčí 56:16.516:19.327:06.5(53)
29:10.0(53)
54 43 / Muži [112] Michal Jindra 1982 Prime Hide 56:49.916:52.727:47.3(59)
29:02.6(51)
55 44 / Muži ABB [139] Jan Trejbal 1988 Trutnov 56:54.916:57.727:08.2(55)
29:46.7(61)
56 45 / Muži [152] Michal Pech 1967 Trutnov 56:55.716:58.527:48.6(61)
29:07.1(52)
57 46 / Muži [169] Martin Volejník 1987 Žacléř 56:57.016:59.827:34.8(58)
29:22.2(56)
58 12 / Ženy [168] Radka Nevlidová 1993 Trutnov 56:59.817:02.627:31.8(57)
29:28.0(58)
59 47 / Muži [121] David Müller 1997 Trutnov 57:13.517:16.327:29.8(56)
29:43.7(60)
60 13 / Ženy [174] Tereza Horáková 1995 Svoboda na Upou 57:17.517:20.327:01.3(52)
30:16.2(66)
61 14 / Ženy [171] Alžběta Dvorská 2004 Trutnov 58:06.418:09.228:02.6(64)
30:03.8(64)
62 48 / Muži [185] Vojtěch Rýgr 1988 Trutnov 58:06.618:09.428:28.4(67)
29:38.2(59)
63 49 / Muži [150] Laurence Fiddes 1973 Trutnov 58:13.018:15.827:55.1(63)
30:17.9(67)
64 15 / Ženy [149] daniela šelepinová 1974 trutnov 58:21.018:23.828:29.4(68)
29:51.6(63)
65 16 / Ženy [186] Petra Klimešová 1987 GO MANGO 58:26.218:29.029:05.7(71)
29:20.5(55)
66 50 / Muži [134] Jiří Smutný 1984 Continental Adršpach 58:39.618:42.428:50.6(69)
29:49.0(62)
67 17 / Ženy [116] Lenka Kubisková 1987 Pelhřimov 59:03.419:06.228:54.1(70)
30:09.3(65)
68 51 / Muži ABB [141] Miroslav Vejtasa 1967 ABB PGHV Brno Slatina 59:08.519:11.328:22.0(66)
30:46.5(70)
69 52 / Muži [158] Peter Smrekovsky 1989 Trutnov 59:56.319:59.128:21.4(65)
31:34.9(71)
70 53 / Muži ABB [106] Jan Bugner 1972 ABB PGHV Brno-Slatina 59:58.620:01.427:49.2(62)
32:09.4(75)
71 18 / Ženy [177] Zuzana Marksová 1987 Trutnov 01:00:06.920:09.729:32.2(73)
30:34.7(68)
72 19 / Ženy [178] Markéta Lehká 1976 Trutnov 01:00:09.620:12.429:23.8(72)
30:45.8(69)
73 54 / Muži [167] Robert Melichar 1973 Trutnov 01:00:16.720:19.527:47.6(60)
32:29.1(77)
74 55 / Muži ABB [147] Petr Božek 1975 ABB Trutnov 01:01:18.521:21.329:40.9(74)
31:37.6(72)
75 20 / Ženy [173] Veronika Müllerová 2000 Voletiny, Trutnov 01:01:42.521:45.329:58.7(75)
31:43.8(73)
76 56 / Muži [138] Miroslav Šolc 1958 Prime Hide 01:01:51.021:53.830:04.7(77)
31:46.3(74)
77 57 / Muži [107] Jerzy Cymorek 1964 Prime Hide 01:03:01.223:04.030:36.2(78)
32:25.0(76)
78 21 / Ženy [137] Kateřina Svobodová 1973 ČKS Ski Jilemnice 01:05:59.326:02.131:53.6(79)
34:05.7(78)
79 22 / Ženy [105] Kateřina Bubeníková 1992 Prime Hide 01:10:51.830:54.632:48.5(80)
38:03.3(80)
80 23 / Ženy [140] Jaroslava Uherkova 1982 Bajecne zeny v behu 01:12:30.332:33.134:50.6(81)
37:39.7(79)
(81) 58 / Muži [166] Oldřich Melichar 1982 Trutnov 30:00.2(76)

5km

12:11:53

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: ABB | vše

Robert Hurdálek 00:19:00.4 Jaroslav Korbelář 00:20:03.3 Michael Mráz 00:20:24.2 Luboš Holubec 00:20:25.7 Josef Kašpar 00:20:29.3 Lukáš Paulus 00:21:37.1 Jana Leblochová 00:21:52.7 Dominik Kašpar 00:22:19.8 Ladislav Hurdálek 00:22:22.1 Vojtěch Fišer 00:22:26.5 Petr Karajanis 00:22:31.5 Stanislav Heczko 00:22:58.5 Oliver Davídek 00:23:14.4 Marie Rysulová 00:23:20.5 Štěpán Stoklasa 00:23:26.5 Matěj Kuře 00:23:47.5 Hana Bezděková 00:24:16.2 Kateřina Svobodová 00:24:37.9 IVAN JUNEK 00:24:52.6 Štěpán Sloup 00:25:14.7 Hana Klampflová 00:25:24.9 Karel Binter 00:25:34.2 Ondřej Dienstbier 00:25:40.6 Kateřina Gregorová 00:25:41.6 Natálie Plná 00:25:43.6 Lukáš Kašpar 00:25:55 Jakub Skalický 00:26:05.7 Petr Švadlák 00:26:07 Lucie Paulusová 00:26:07.9 Jan Fajgl 00:26:11.3 David Žaluda 00:26:16.2 Václav Fišer 00:26:47.8 Marie Hurdálková 00:26:53.1 Filip Vymlátil 00:27:03 Adam Jahelka 00:27:06.7 Kateřina Grusová 00:27:15.9 Matyáš Buryšek 00:27:54.6 Michaela Sadílková 00:27:56 Kristyna Kostková 00:28:07.6 Andrea Kadaníková 00:28:33.3 Martin Šimoník 00:28:33.3 Šimon Fiebinger 00:28:53 Marie Odehnalová 00:29:31.5 Tomáš Horil 00:29:59.7 Kristína Matušková 00:30:02.9 Oliver Götz 00:30:09.7 Anděla Truxová 00:30:14.7 Josef Machoň 00:30:25.6 Denisa Votočková 00:30:26.6 Jan Götz 00:31:00.5 Tereza Lešková 00:31:07.2 Simona Máslová 00:31:15.3 Karolína Bílá 00:31:17.9 Hana Bílá 00:31:18.4 Lucie Jerová 00:31:27.1 Lenka Rajská 00:32:06.3 Daniela Kopecká 00:32:10.9 Petra Kopecká 00:32:10.9 Michal Víta 00:32:55.3 Šimon Víta 00:32:55.3 Fero Nosál 00:33:10.9 Michal Arendáš 00:33:51.4 Jitka Kocourkova 00:33:57.3 Eva Maříková 00:34:20.2 Petra Judová 00:34:54.4 Marie Kopřivová 00:34:56.2 Kateřina Pelcová 00:35:03.1 Hana Modlíková 00:37:01 Jiří Hrabec 00:37:35 Martina Tauchmannová 00:42:52.7 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [205] Robert Hurdálek 1978 TJ Lokomotiva Trutnov 19:00.4
2 2 / Muži [245] Jaroslav Korbelář 1999 SPŠ Trutnov 20:03.301:02.9
3 3 / Muži [268] Michael Mráz 1999 Staré Buky 20:24.201:23.8
4 4 / Muži [274] Luboš Holubec 1968 TT Trutnov 20:25.701:25.3
5 5 / Muži [210] Josef Kašpar 1999 SPŠ Trutnov 20:29.301:28.9
6 6 / Muži [221] Lukáš Paulus 2002 Jilemnice 21:37.102:36.7
7 1 / Ženy [215] Jana Leblochová 2004 Olfin Car-VellaTrutnov 21:52.702:52.3
8 7 / Muži [241] Dominik Kašpar 2003 Olfin Car - Vella Trutnov 22:19.803:19.4
9 8 / Muži [240] Ladislav Hurdálek 1975 Tetrapak IF 22:22.103:21.7
10 9 / Muži [242] Vojtěch Fišer 2004 Olfin Car - Vella Trutnov 22:26.503:26.1
11 10 / Muži [232] Petr Karajanis 1976 Na Poslední chvíli 22:31.503:31.1
12 11 / Muži [246] Stanislav Heczko 2001 SASM 22:58.503:58.1
13 12 / Muži [254] Oliver Davídek 2005 Loko Trutnov 23:14.404:14.0
14 2 / Ženy [224] Marie Rysulová 2002 ČKS SKI Jilemnice 23:20.504:20.1
15 13 / Muži [261] Štěpán Stoklasa 2003 Olfin car Ski Team 23:26.504:26.1
16 14 / Muži [214] Matěj Kuře 1993 TRAINEE Continental Trutnov 23:47.504:47.1
17 3 / Ženy [269] Hana Bezděková 1998 Rtyně v Podkrkonoší 24:16.205:15.8
18 4 / Ženy [226] Kateřina Svobodová 2002 ČKS SKI Jilemnice 24:37.905:37.5
19 15 / Muži [208] IVAN JUNEK 1967 REALITY JUNEK 24:52.605:52.2
20 16 / Muži ABB [225] Štěpán Sloup 1976 ABB 25:14.706:14.3
21 5 / Ženy [265] Hana Klampflová 1993 TRAINEE Continental Trutnov 25:24.906:24.5
22 17 / Muži [249] Karel Binter 1951 Trutnov 25:34.206:33.8
23 18 / Muži ABB [272] Ondřej Dienstbier 1983 ABB robotika 25:40.606:40.2
24 6 / Ženy [203] Kateřina Gregorová 2000 Trutnov 25:41.606:41.2
25 7 / Ženy [233] Natálie Plná 2004 BKL Machov 25:43.606:43.2
26 19 / Muži [209] Lukáš Kašpar 2004 Kasparci 25:55.006:54.6
27 20 / Muži [266] Jakub Skalický 2004 Spartak Vrchlabí 26:05.707:05.3
28 21 / Muži [250] Petr Švadlák 1972 VH Fitness Trutnov 26:07.007:06.6
29 8 / Ženy [222] Lucie Paulusová 2004 Jilemnice 26:07.907:07.5
30 22 / Muži [201] Jan Fajgl 1976 Trutnov 26:11.307:10.9
31 23 / Muži ABB [238] David Žaluda 1973 Jedna noha netleska 26:16.207:15.8
32 24 / Muži [243] Václav Fišer 1970 SSAR 26:47.807:47.4
33 9 / Ženy [234] Marie Hurdálková 2006 Trutnov 26:53.107:52.7
34 25 / Muži [258] Filip Vymlátil 2003 Trutnov 27:03.008:02.6
35 26 / Muži [239] Adam Jahelka 2003 Olfin car Ski Team 27:06.708:06.3
36 10 / Ženy [217] Kateřina Grusová 1972 Jilemnice 27:15.908:15.5
37 27 / Muži [256] Matyáš Buryšek 2008 Olfin car Ski Team 27:54.608:54.2
38 11 / Ženy [270] Michaela Sadílková 1976 Trutnov 27:56.008:55.6
39 12 / Ženy [235] Kristyna Kostková 1998 Trutnov 28:07.609:07.2
40 13 / Ženy [257] Andrea Kadaníková 1975 Olfin car Ski Team 28:33.309:32.9
40 28 / Muži ABB [227] Martin Šimoník 1979 Praha 10 28:33.309:32.9
42 29 / Muži [236] Šimon Fiebinger 2003 Trutnov 28:53.009:52.6
43 14 / Ženy ABB [220] Marie Odehnalová 1979 ABB 29:31.510:31.1
44 30 / Muži [248] Tomáš Horil 1982 ABB PGHV Brno Slatina 29:59.710:59.3
45 15 / Ženy [231] Kristína Matušková 2003 Olfin car Ski Team 30:02.911:02.5
46 31 / Muži [260] Oliver Götz 2007 Trutnov 30:09.711:09.3
47 16 / Ženy [244] Anděla Truxová 1974 Continental Adršpach 30:14.711:14.3
48 32 / Muži ABB [271] Josef Machoň 1972 Trutnov 30:25.611:25.2
49 17 / Ženy [264] Denisa Votočková 1985 Trutnov 30:26.611:26.2
50 33 / Muži [259] Jan Götz 1969 Trutnov 31:00.512:00.1
51 18 / Ženy [216] Tereza Lešková 1992 TRAINEE Continental Trutnov 31:07.212:06.8
52 19 / Ženy [267] Simona Máslová 1992 Trutnov 31:15.312:14.9
53 20 / Ženy [263] Karolína Bílá 2005 Náchod 31:17.912:17.5
54 21 / Ženy [262] Hana Bílá 1978 Náchod 31:18.412:18.0
55 22 / Ženy [206] Lucie Jerová 1987 Horní Branná 31:27.112:26.7
56 23 / Ženy ABB [223] Lenka Rajská 1983 Brno 32:06.313:05.9
57 24 / Ženy [213] Daniela Kopecká 2004 Trutnov 32:10.913:10.5
57 24 / Ženy [212] Petra Kopecká 1975 Trutnov 32:10.913:10.5
59 34 / Muži [252] Michal Víta 1968 EVN Run 32:55.313:54.9
59 34 / Muži [253] Šimon Víta 1998 EVN Run 32:55.313:54.9
61 36 / Muži ABB [247] Fero Nosál 1960 ABB PGHV Brno-Slatina 33:10.914:10.5
62 37 / Muži ABB [237] Michal Arendáš 1984 ABB PGHV Brno Slatina 33:51.414:51.0
63 26 / Ženy ABB [211] Jitka Kocourkova 1983 ABB s.r.o. 33:57.314:56.9
64 27 / Ženy [218] Eva Maříková 1976 Zeleneč 34:20.215:19.8
65 28 / Ženy [207] Petra Judová 1975 Trutnov 34:54.415:54.0
66 29 / Ženy [161] Marie Kopřivová 1988 GoFreestyle 34:56.215:55.8
67 30 / Ženy [255] Kateřina Pelcová 1994 Trutnov 35:03.116:02.7
68 31 / Ženy [251] Hana Modlíková 1962 Trutnov 37:01.018:00.6
69 38 / Muži ABB [273] Jiří Hrabec 1988 Louňovice 37:35.018:34.6
70 32 / Ženy [228] Martina Tauchmannová 1990 Dolní Branná 42:52.723:52.3

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde