Běh Babiččiným údolím

03.04.2016, Babiččino údolí

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín03.04.2016
místoBabiččino údolí
web akce http://www.sportklub.cz/
soubory

Propozice_BBU [pdf] (51018B)

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

O babiččin krajáč (dospělí)

O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002)

O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004

O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006)

O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008)

O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010)

O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.)

O babiččin krajáč (dospělí) (registrováno: 285, dokončilo: 278, nedokončilo: 1, neprihlaseno: 6) [pdf]

O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002) (registrováno: 15, dokončilo: 15) [pdf]

O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004 (registrováno: 18, dokončilo: 18) [pdf]

O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006) (registrováno: 30, dokončilo: 29, nedokončilo: 1) [pdf]

O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008) (registrováno: 42, dokončilo: 42) [pdf]

O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010) (registrováno: 40, dokončilo: 40) [pdf]

O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.) (registrováno: 30, dokončilo: 30) [pdf]

O babiččin krajáč (dospělí)

11:10:25

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Lukáš Kozlík 00:19:32.8 Kamil Krunka 00:19:35.7 František Vagenknecht 00:19:50.5 Vojtěch Hájek 00:19:59.8 Milan Vlček 00:20:09.7 Jiří Čivrný 00:20:24.2 David Plný 00:21:02.2 Vlastimil Flegl 00:21:10.5 Zdeněk Zikmund 00:21:12 Jiří Sedlák 00:21:32.1 Martin Bárta 00:21:52.2 Michal Žák 00:22:26.3 Čeněk Augusta 00:22:29.7 Vojtěch Kudrnáč 00:22:30.9 Michal Balcar 00:22:31.8 Luděk Berka 00:22:32 Tomáš Burdych 00:22:42.2 Vojtěch Hrůša 00:22:45.4 Michaela Drábková 00:22:48.6 Aleš Steklík 00:23:03.3 Tomáš Brouček 00:23:16.3 Vlastimil Kráčmar 00:23:16.8 Jan Melišík 00:23:18.1 Jakub Divíšek 00:23:27 Pavel Vít 00:23:27.5 Aneta Khýrová 00:23:32.7 Lukáš Mach 00:23:46.1 Martin Habr 00:23:48.5 Pavel Moravec 00:23:56 Vladimír Šafr 00:24:02 Jakub Frýba 00:24:10.6 Milan Důrek 00:24:20.6 Veronika Marková 00:24:22.2 Luboš Doležal 00:24:40.4 Martin Firkušný 00:24:51 Pavel Rudolf 00:25:03.3 Jan Říhák 00:25:03.6 Lucie Pecinová 00:25:12.5 Filip Mertlík 00:25:13.9 Martin Laštůvka 00:25:18.4 Martin Matuška 00:25:22 Michal Horák 00:25:27.1 Martin Pešta 00:25:30.9 Petr Prokopič 00:25:34.6 Martin Žiďas 00:25:37 Petr Volf 00:25:43.9 Jan Slabý 00:25:46 Ondřej Míl 00:25:51 Erwin Schubert 00:25:51.5 Kateřina Maršíková 00:25:51.9 Tomáš Koutský 00:25:52.3 Jakub Jiráský 00:25:56.3 Jakub Tomášek 00:25:58.9 Markéta Zeisková 00:26:00.6 Jiří Hrabík 00:26:00.8 Jan Richter 00:26:08.9 Petra Čerenkova 00:26:09.1 Kateřina Kubiasová 00:26:18.6 Stanislav Rek 00:26:19.2 Alexandr Hrevuš 00:26:26.4 Luboš Matějíček 00:26:28.7 Václav Osladil 00:26:30.2 Filip Cír 00:26:38.6 Vojtěch Rousek 00:27:03.8 Martin Kačer 00:27:12 Petr Novák 00:27:16.3 Petra Schwaningerová 00:27:16.7 Milan Petráček 00:27:18.6 Erika Samková 00:27:20.5 Denisa Rýdlová 00:27:23.2 Petra Breitrová 00:27:30.1 Martin Černík 00:27:37.7 Josef Kubias 00:27:39.9 Alena Vránová 00:27:42 Luboš Nehyba 00:27:53.7 Pavla Krausová 00:27:56.3 Milan Frýba 00:28:02.9 Martin Minařík 00:28:05.1 Adam Ludvík 00:28:09.2 Kamila Šrolerová 00:28:11.3 Michal Renský 00:28:13.3 Ladislav Mareš 00:28:14.6 Jiří Nigrin 00:28:16.7 Jan Žák 00:28:19 Petr Jarý 00:28:20.9 Tomáš Peroutka 00:28:21.4 Karolína Hermanová 00:28:24.7 Ondřej Kárník 00:28:30.7 Patrik Brejla 00:28:34.3 Filip Svatoš 00:28:40.4 Jiří Zelený 00:28:40.7 Lukáš Novák 00:28:43.4 Jaroslav Kunrt 00:28:49.7 Jiri Stepan 00:28:51 Martin Ansorge 00:28:52.9 Petr Adámek 00:28:57 Petr Lebedínský 00:29:02.7 Jan Černý 00:29:03 Kateřina Voleská 00:29:05.2 Lukáš Berák 00:29:07.4 Dita Štěpánová 00:29:12.9 Tomáš Míl 00:29:16.9 Jiří Dušek 00:29:28 Milena Poděbradská 00:29:30.1 Martin Hejzlar 00:29:33.7 Martin Hlaváček 00:29:39.6 Jakub Páv 00:29:42.4 Petr Jakubský 00:29:47.8 Pavel Merbs 00:29:48.6 Josef Pánek 00:29:52.9 Alena Marethová 00:29:57.1 Karel Mareth 00:29:58 Martin Hurník 00:30:02.2 Štěpán Erlebach 00:30:06.7 Jan Kulhánek 00:30:07.4 Martin Pelikán 00:30:08.5 Ondřej Marek 00:30:09.5 Jan Pluháček 00:30:19.8 Michaela Učíková 00:30:20.5 Tomáš Kosař 00:30:25.4 Martina Kasalová 00:30:30.2 Natalie Hypesova 00:30:32 Jan Sedláček 00:30:46.4 Marie Švábová 00:30:48.7 Tomáš Hornych 00:30:51.2 Andrea Lebedínská 00:30:51.4 Vlastimil Honna 00:30:51.6 David Línek 00:30:58.7 Jindra Horakova 00:31:04.4 Hana Novotná 00:31:05.8 Miroslav Hanák 00:31:06.1 Markéta Havlová 00:31:06.5 Daniel Král 00:31:07.3 Lenka Machová 00:31:13.4 Michal Kaválek 00:31:17.4 Goderová Radka 00:31:19.4 Jindřich Bureš 00:31:19.5 Pavlína Divíšková 00:31:22.9 Lenka Samková 00:31:26 Pavel Ratsam 00:31:26.4 Petra Vrzáčková 00:31:28.9 Martin Škoda 00:31:31.3 Roman Zadrobílek 00:31:32.6 Radka Zeisková 00:31:36.5 Pavel Teuber 00:31:42.3 Michal Vojtěch 00:31:59.4 Alena Nývltová 00:32:06 Michaela Kosinková 00:32:07.1 Magdalena Šindlerová 00:32:11.1 Zuzana Voleská 00:32:18.6 Jana Žaludová 00:32:26 Alena Gloserová 00:32:28.9 Petr Jirouschek 00:32:35.5 Barbora Hanušová 00:32:43.3 Petra Matějčková 00:32:50.2 Eva Tláskalová 00:32:53.1 Iveta Medková 00:32:55.8 petra ježkova 00:33:02.8 Naďa Burdychová 00:33:04 Martin Valeš 00:33:05.2 Petr Vlček 00:33:08.7 Tomáš Polický 00:33:10.5 Barbora Valtarová 00:33:12.5 Petra Podracká 00:33:26 Jan Chmelař 00:33:37.2 Patrik Tesař 00:33:49.8 Romana Baškovská 00:33:50.9 Michal Beneš 00:33:55.6 Adéla Patková 00:33:56.4 Jan Kosinka 00:34:06.3 Tereza Térová 00:34:11.9 Nikola Pfeiferova 00:34:12 Jana Krouželová 00:34:12 Hana Rutová 00:34:14.2 Václav Mertlík 00:34:16.3 Karel Podracký 00:34:17.3 Jana Jirásková 00:34:18.1 Jana Kubečková 00:34:18.3 Eva Fabiánová 00:34:20.7 Nela Vondrulová 00:34:34.5 Michaela Janečková 00:34:45.5 Radka Splítková 00:34:46.5 Martin Fiala 00:34:53.8 Adam Burian 00:34:55.3 Kateřina Baškovská 00:34:57.2 Jiří Stefanidis 00:34:58.2 Martina Seifertová 00:34:59.9 Šárka Čivrná 00:35:06.4 Barbora Rejtharová 00:35:07.5 Veronika Špačková 00:35:08.7 Věra Borecká 00:35:14.6 Petra Výšková 00:35:14.9 Stanislav Ottl 00:35:15.1 Veronika Suchomelová 00:35:17.9 Marcela Ledvinová 00:35:17.9 Barbora Packová 00:35:23.1 Michal Rotter 00:35:30.5 Petr Novotný 00:35:31.2 Eliška Hlavatá 00:35:32.9 Milan Hlavatý 00:35:33.4 Petra Linhartová 00:35:33.8 Jitka Čápová 00:35:36.8 Erika Zoubková 00:35:37 Ajda Jerhotová 00:35:39.1 Lenka Stříbrná 00:35:41.3 Markéta Vítová 00:35:45.7 Sabina Kačerová 00:35:47.9 Ivana Židová 00:35:48.3 Lenka Lhotská 00:35:48.4 Klára Dušková 00:35:52.4 Hana Vlčková 00:35:53.2 Leoš Hejna 00:35:55 Markéta Kulichová 00:35:55.1 Aneta Šejvlová 00:35:58.6 Monika Horáková 00:36:17.9 Gabriela Špačková 00:36:18.6 Veronika Valášková 00:36:25.7 Karolína Drašarová 00:36:29.9 Kamila Hanušová 00:36:40.5 Lucie Plochá 00:36:44.4 František Stárek 00:36:45.5 Andrea Víšková 00:36:46.4 Jana Popelková 00:36:52 Pavla Šorfová 00:36:59.4 Iveta Sedláčková 00:37:13.8 Lukáš Nývlt 00:37:15.3 Barbora Zámečníková 00:37:20.5 Jana Farská 00:37:21.1 Renáta Mazáčová 00:37:32.8 Zuzana Golová 00:37:35.7 Lukáš Burian 00:37:39.6 Miloslava Poláková 00:37:40.9 Aleš Fejfar 00:37:47.5 Irena Zámečníková 00:37:49.1 Petra Teuberová 00:37:57.9 Anna Kosařová 00:37:58.5 Dita Šmejkalová 00:37:59.5 Jakub Jansa 00:38:03.8 petr kulhavý 00:38:09.1 Monika Pospíšilová 00:38:15.3 Kateřina Honzů 00:38:16.5 Adolf Foglar 00:38:33 Klára Španielova 00:38:42.7 Jaromír Pavel 00:38:43.2 OLDRICH Melichar 00:38:55.3 Zuzana Hrubešová 00:38:56.2 Adéla Hůlková 00:38:58.9 Iva Voborníková 00:39:12.9 Zuzana Šorfová 00:39:14.6 kristýna Domáňová 00:39:55.3 Andrea Machová 00:40:44.9 Adriana Filipová 00:40:59.7 Petra Medunová 00:41:01.4 Václav Koreš 00:41:10.9 Kateřina Janušová 00:41:12.1 Karolína Koderová 00:41:41.5 Kateřina Marková 00:42:10.9 Pavla Vašatová 00:42:26.8 Pavlína Fialová 00:42:27.2 Petr Novák 00:42:58.9 Denisa Hažvová 00:43:34.3 Hana Nehodová 00:43:45 Romana Burianová 00:43:54.9 Jitka Nigrinová 00:44:12.8 Iva Štěpánová 00:44:15.7 Václav Čermák 00:44:26.4 Radim Lumenda 00:44:46.7 Veronika Wagnerová 00:44:47.9 Alice Martinová 00:44:48.5 Pavlína Kubištová 00:45:01.8 Bohuslava Winterová 00:45:59.4 Petra Urbanová 00:47:26.1 Marcela Hauke 00:47:59 Renata Kašparová 00:51:45.8 Jolana Gažiová 00:56:34.3 Filip Branda 99:99:99.999 Jaroslav Bitnar 99:99:99.999 Jakub Brádler 99:99:99.999 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupzav.kolo
zav.kolo->cíl
1 1 / Muži [83] Lukáš Kozlík 1989 A.C. Sparta Praha 19:32.804:26.3(2)
15:06.5(1)
2 2 / Muži [85] Kamil Krunka 1986 SK Nové Město nad Metují 19:35.700:02.904:26.7(3)
15:09.0(2)
3 3 / Muži [180] František Vagenknecht 1977 ASTER Team Jičín 19:50.500:17.704:27.3(4)
15:23.2(3)
4 4 / Muži [42] Vojtěch Hájek 1998 SK NMMET 19:59.800:27.004:29.1(6)
15:30.7(4)
5 5 / Muži [262] Milan Vlček 1989 SK Nové Město nad Metují 20:09.700:36.904:25.0(1)
15:44.7(5)
6 6 / Muži [447] Jiří Čivrný 1980 SK Nové Město nad Metují 20:24.200:51.404:30.5(9)
15:53.7(6)
7 7 / Muži [134] David Plný 1993 BKL Machov 21:02.201:29.404:30.1(8)
16:32.1(7)
8 8 / Muži [272] Vlastimil Flegl 1986 CZE 21:10.501:37.704:34.5(10)
16:36.0(9)
9 9 / Muži [201] Zdeněk Zikmund 1997 SK NMMET 21:12.001:39.204:37.3(11)
16:34.7(8)
10 10 / Muži [156] Jiří Sedlák 1995 SK Podfara Nový Hrádek 21:32.101:59.304:29.9(7)
17:02.2(10)
11 11 / Muži [12] Martin Bárta 1998 SK Nové Město nad Metují 21:52.202:19.404:29.0(5)
17:23.2(11)
12 12 / Muži [202] Michal Žák 1991 Ž3 Sport 22:26.302:53.504:49.5(15)
17:36.8(12)
13 13 / Muži [11] Čeněk Augusta 1998 SK NMMET 22:29.702:56.904:45.0(12)
17:44.7(16)
14 14 / Muži [88] Vojtěch Kudrnáč 1997 SK NMMET 22:30.902:58.104:47.4(13)
17:43.5(15)
15 15 / Muži [600] Michal Balcar 1985 Vella Team 22:31.802:59.004:52.3(16)
17:39.5(14)
16 16 / Muži [24] Luděk Berka 1972 CZE 22:32.002:59.204:54.3(18)
17:37.7(13)
17 17 / Muži [630] Tomáš Burdych 1982 Easygorun 22:42.203:09.404:47.9(14)
17:54.3(19)
18 18 / Muži [54] Vojtěch Hrůša 1999 TJ Sokol HK 22:45.403:12.604:55.9(21)
17:49.5(18)
19 1 / Ženy [29] Michaela Drábková 1992 SK NMMET 22:48.603:15.805:03.9(25)
17:44.7(17)
20 19 / Muži [162] Aleš Steklík 1996 Sportovní klub Nové Město nad Metují 23:03.303:30.505:03.7(24)
17:59.6(20)
21 20 / Muži [446] Tomáš Brouček 1969 Huawei Technologies (Czech) s.r.o. 23:16.303:43.505:12.3(34)
18:04.0(21)
22 21 / Muži [271] Vlastimil Kráčmar 1974 Wikov MGI 23:16.803:44.004:55.7(20)
18:21.1(22)
23 22 / Muži [110] Jan Melišík 1974 TE Connectivity 23:18.103:45.304:55.3(19)
18:22.8(24)
24 23 / Muži [282] Jakub Divíšek 1999 Svaz Českých Bohémů 23:27.003:54.204:52.5(17)
18:34.5(27)
25 24 / Muži [186] Pavel Vít 1971 VELLA Cycling 23:27.503:54.705:01.6(22)
18:25.9(25)
26 2 / Ženy [637] Aneta Khýrová 1993 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:32.703:59.905:11.3(33)
18:21.4(23)
27 25 / Muži [98] Lukáš Mach 1999 CZE 23:46.104:13.305:02.4(23)
18:43.7(28)
28 26 / Muži [41] Martin Habr 1996 TJ Sokol Olešnice 23:48.504:15.705:15.0(37)
18:33.5(26)
29 27 / Muži [116] Pavel Moravec 1980 CZE 23:56.004:23.205:10.6(32)
18:45.4(29)
30 28 / Muži [275] Vladimír Šafr 1981 TriExpert Flora 24:02.004:29.205:05.5(28)
18:56.5(30)
31 29 / Muži [220] Jakub Frýba 1999 CZE 24:10.604:37.805:04.7(27)
19:05.9(31)
32 30 / Muži [31] Milan Důrek 1991 CZE 24:20.604:47.805:06.9(29)
19:13.7(34)
33 3 / Ženy [620] Veronika Marková 1988 AC Pardubice 24:22.204:49.405:12.6(35)
19:09.6(33)
34 31 / Muži [285] Luboš Doležal 1954 Cyklo Tony 24:40.405:07.605:31.0(42)
19:09.4(32)
35 32 / Muži [218] Martin Firkušný 1982 Smiřice 24:51.005:18.205:13.7(36)
19:37.3(38)
36 33 / Muži [149] Pavel Rudolf 1969 Jagler 25:03.305:30.505:27.5(40)
19:35.8(36)
37 34 / Muži [599] Jan Říhák 1980 CZE 25:03.605:30.805:32.1(44)
19:31.5(35)
38 4 / Ženy [130] Lucie Pecinová 1981 Rungo.cz 25:12.505:39.705:22.8(39)
19:49.7(43)
39 35 / Muži [111] Filip Mertlík 1993 SK Nové Město nad Metují 25:13.905:41.105:07.0(30)
20:06.9(51)
40 36 / Muži [91] Martin Laštůvka 1980 Cyklo Tony 25:18.405:45.605:31.6(43)
19:46.8(41)
41 37 / Muži [108] Martin Matuška 1980 Farmet 25:22.005:49.205:35.0(48)
19:47.0(42)
42 38 / Muži [49] Michal Horák 1975 CZE 25:27.105:54.305:50.1(60)
19:37.0(37)
43 39 / Muži [132] Martin Pešta 1978 BAKAKO Nová Paka 25:30.905:58.105:27.7(41)
20:03.2(50)
44 40 / Muži [139] Petr Prokopič 1999 CZE 25:34.606:01.805:35.9(50)
19:58.7(46)
45 41 / Muži [254] Martin Žiďas 1992 CZE 25:37.006:04.205:04.6(26)
20:32.4(56)
46 42 / Muži [193] Petr Volf 1999 CZE 25:43.906:11.105:33.9(47)
20:10.0(52)
47 43 / Muži [209] Jan Slabý 1990 TVOJE MÁMA 25:46.006:13.205:44.8(58)
20:01.2(48)
48 44 / Muži [113] Ondřej Míl 1992 LFHK 25:51.006:18.205:08.9(31)
20:42.1(61)
49 45 / Muži [292] Erwin Schubert 1968 CZE 25:51.506:18.725:51.5(273)
50 5 / Ženy [105] Kateřina Maršíková 1989 Cyklo Tony 25:51.906:19.105:54.4(62)
19:57.5(45)
51 46 / Muži [82] Tomáš Koutský 1987 CZE 25:52.306:19.506:14.0(86)
19:38.3(39)
52 47 / Muži [69] Jakub Jiráský 1990 Jiskra ZIJIPR 25:56.306:23.506:12.0(82)
19:44.3(40)
53 48 / Muži [176] Jakub Tomášek 1994 AZ Vrátno 25:58.906:26.105:38.8(51)
20:20.1(53)
54 6 / Ženy [198] Markéta Zeisková 1998 Rajbas klub Náchod 26:00.606:27.806:07.3(72)
19:53.3(44)
55 49 / Muži [53] Jiří Hrabík 1989 FBC Hvězdy Česká Skalice 26:00.806:28.005:33.2(46)
20:27.6(55)
56 50 / Muži [146] Jan Richter 1992 CZE 26:08.906:36.106:09.2(78)
19:59.7(47)
57 7 / Ženy [23] Petra Čerenkova 1999 TJ Sokol Hradec Králové 26:09.106:36.306:07.0(71)
20:02.1(49)
58 8 / Ženy [278] Kateřina Kubiasová 1978 Tyčka a kulička 26:18.606:45.805:55.9(63)
20:22.7(54)
59 51 / Muži [145] Stanislav Rek 1964 Ammann 26:19.206:46.405:43.6(57)
20:35.6(58)
60 52 / Muži [293] Alexandr Hrevuš 1979 CZE 26:26.406:53.605:52.7(61)
20:33.7(57)
61 53 / Muži [107] Luboš Matějíček 1962 HOVRCH 26:28.706:55.905:42.1(56)
20:46.6(63)
62 54 / Muži [644] Václav Osladil 1960 CZE 26:30.206:57.405:47.7(59)
20:42.5(62)
63 55 / Muži [636] Filip Cír 1983 Č. Skalice 26:38.607:05.806:01.7(66)
20:36.9(60)
64 56 / Muži [441] Vojtěch Rousek 1976 Runing Zlíč 27:03.807:31.005:33.1(45)
21:30.7(74)
65 57 / Muži [627] Martin Kačer 1978 CZE 27:12.007:39.206:12.4(83)
20:59.6(64)
66 58 / Muži [290] Petr Novák 1977 HSK - cycling team 27:16.307:43.506:13.4(84)
21:02.9(67)
67 9 / Ženy [291] Petra Schwaningerová 1982 RockMachine-Cyklomax 27:16.707:43.906:15.8(88)
21:00.9(65)
68 59 / Muži [270] Milan Petráček 1974 CZE 27:18.607:45.806:09.0(76)
21:09.6(69)
69 10 / Ženy [626] Erika Samková 1977 ČSOB 27:20.507:47.706:01.0(65)
21:19.5(72)
70 11 / Ženy [150] Denisa Rýdlová 1982 FaY sport 27:23.207:50.406:08.0(74)
21:15.2(70)
71 12 / Ženy [20] Petra Breitrová 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 27:30.107:57.306:11.1(81)
21:19.0(71)
72 60 / Muži [286] Martin Černík 1980 SK Semechnice 27:37.708:04.906:14.7(87)
21:23.0(73)
73 61 / Muži [277] Josef Kubias 2005 Tyčka a kulička 27:39.908:07.107:03.6(141)
20:36.3(59)
74 13 / Ženy [249] Alena Vránová 1980 Easygorun 27:42.008:09.206:04.6(68)
21:37.4(77)
75 62 / Muži [629] Luboš Nehyba 1990 CZE 27:53.708:20.905:39.0(52)
22:14.7(93)
76 14 / Ženy [84] Pavla Krausová 1997 CZE 27:56.308:23.506:47.1(117)
21:09.2(68)
77 63 / Muži [219] Milan Frýba 1975 CZE 28:02.908:30.106:10.9(80)
21:52.0(85)
78 64 / Muži [294] Martin Minařík 1980 CZE 28:05.108:32.305:40.2(53)
22:24.9(95)
79 65 / Muži [204] Adam Ludvík 1992 TVOJE MÁMA 28:09.208:36.406:23.0(95)
21:46.2(83)
80 15 / Ženy [263] Kamila Šrolerová 1980 TJ Sokol Maxičky 28:11.308:38.506:07.0(70)
22:04.3(89)
81 66 / Muži [268] Michal Renský 1979 CZE 28:13.308:40.506:30.8(99)
21:42.5(81)
82 67 / Muži [205] Ladislav Mareš 1989 hovno na botě 28:14.608:41.806:39.1(105)
21:35.5(76)
83 68 / Muži [122] Jiří Nigrin 1973 CZE 28:16.708:43.906:43.8(112)
21:32.9(75)
84 69 / Muži [585] Jan Žák 1988 Z3 Sport 28:19.008:46.206:04.6(69)
22:14.4(92)
85 70 / Muži [638] Petr Jarý 1972 Kovošrot Jarý 28:20.908:48.106:41.7(109)
21:39.2(78)
86 71 / Muži [131] Tomáš Peroutka 1986 MGI 28:21.408:48.606:21.2(92)
22:00.2(88)
87 16 / Ženy [223] Karolína Hermanová 1996 CZE 28:24.708:51.906:19.0(91)
22:05.7(90)
88 72 / Muži [70] Ondřej Kárník 2009 CZE 28:30.708:57.906:45.7(116)
21:45.0(82)
89 73 / Muži [21] Patrik Brejla 1993 CZE 28:34.309:01.507:33.1(180)
21:01.2(66)
90 74 / Muži [165] Filip Svatoš 1997 National team of runners Jamaika 28:40.409:07.605:42.0(55)
22:58.4(103)
91 75 / Muži [199] Jiří Zelený 1990 Judo club Broumov 28:40.709:07.906:31.6(100)
22:09.1(91)
92 76 / Muži [231] Lukáš Novák 1994 CZE 28:43.409:10.605:16.4(38)
23:27.0(115)
93 77 / Muži [267] Jaroslav Kunrt 2000 ČLA Trutnov 28:49.709:16.907:08.8(148)
21:40.9(79)
94 78 / Muži [163] Jiri Stepan 1969 Prazelenina - holešovičtí zahrádkáři 28:51.009:18.206:03.8(67)
22:47.2(98)
95 79 / Muži [212] Martin Ansorge 1992 SK Babí 28:52.909:20.107:10.8(154)
21:42.1(80)
96 80 / Muži [211] Petr Adámek 1993 Apache Loko Trutnov 28:57.009:24.207:10.7(153)
21:46.3(84)
97 81 / Muži [299] Petr Lebedínský 1985 CZE 29:02.709:29.906:45.3(114)
22:17.4(94)
98 82 / Muži [26] Jan Černý 1975 CZE 29:03.009:30.207:03.8(142)
21:59.2(87)
99 17 / Ženy [191] Kateřina Voleská 1987 CZE 29:05.209:32.406:23.2(96)
22:42.0(97)
100 83 / Muži [276] Lukáš Berák 1982 CZE 29:07.409:34.607:11.7(156)
21:55.7(86)
101 18 / Ženy [171] Dita Štěpánová 1979 KOB Dobruška 29:12.909:40.106:22.9(94)
22:50.0(99)
102 84 / Muži [112] Tomáš Míl 1971 Sám sobě sponzorem:-) 29:16.909:44.106:00.4(64)
23:16.5(110)
103 85 / Muži [217] Jiří Dušek 1986 HZS SŽDC Liberec 29:28.009:55.206:22.0(93)
23:06.0(105)
104 19 / Ženy [135] Milena Poděbradská 1986 CZE 29:30.109:57.306:32.1(101)
22:58.0(102)
105 86 / Muži [593] Martin Hejzlar 1976 CZE 29:33.710:00.906:56.1(127)
22:37.6(96)
106 87 / Muži [48] Martin Hlaváček 1994 CZE 29:39.610:06.806:18.2(90)
23:21.4(112)
107 88 / Muži [235] Jakub Páv 1985 CZE 29:42.410:09.606:49.3(119)
22:53.1(101)
108 89 / Muži [621] Petr Jakubský 1994 CZE 29:47.810:15.006:41.8(110)
23:06.0(106)
109 90 / Muži [640] Pavel Merbs 1989 CZE 29:48.610:15.806:07.9(73)
23:40.7(120)
110 91 / Muži [233] Josef Pánek 1965 CZE 29:52.910:20.106:25.8(97)
23:27.1(116)
111 20 / Ženy [283] Alena Marethová 1972 CZE 29:57.110:24.306:34.1(102)
23:23.0(113)
112 92 / Muži [284] Karel Mareth 1972 CZE 29:58.010:25.206:40.1(106)
23:17.9(111)
113 93 / Muži [57] Martin Hurník 1982 Tomáškův tým 30:02.210:29.406:56.1(128)
23:06.1(107)
114 94 / Muži [288] Štěpán Erlebach 1994 CZE 30:06.710:33.906:41.3(108)
23:25.4(114)
115 95 / Muži [623] Jan Kulhánek 1994 SDH Třebihost 30:07.410:34.607:06.8(146)
23:00.6(104)
116 96 / Muži [622] Martin Pelikán 1996 CZE 30:08.510:35.7
117 97 / Muži [102] Ondřej Marek 1964 CZE 30:09.510:36.707:17.1(167)
22:52.4(100)
118 98 / Muži [296] Jan Pluháček 1985 Autoservis Honza 30:19.810:47.006:45.5(115)
23:34.3(117)
119 21 / Ženy [248] Michaela Učíková 1990 Slemrgang 30:20.510:47.707:08.9(150)
23:11.6(108)
120 99 / Muži [78] Tomáš Kosař 1999 CZE 30:25.410:52.605:35.5(49)
24:49.9(141)
121 22 / Ženy [71] Martina Kasalová 1985 Báječné ženy v běhu 30:30.210:57.407:13.8(158)
23:16.4(109)
122 23 / Ženy [58] Natalie Hypesova 1999 TJ Sokol Jaroměř 30:32.010:59.206:10.0(79)
24:22.0(132)
123 100 / Muži [154] Jan Sedláček 1991 Běžci Batňovice 30:46.411:13.607:08.8(149)
23:37.6(118)
124 24 / Ženy [173] Marie Švábová 1992 National team of runners Jamaika 30:48.711:15.907:09.5(151)
23:39.2(119)
125 101 / Muži [52] Tomáš Hornych 1996 National team of runners Jamaika 30:51.211:18.405:41.2(54)
25:10.0(146)
126 25 / Ženy [297] Andrea Lebedínská 1988 CZE 30:51.411:18.606:53.1(123)
23:58.3(127)
127 102 / Muži [445] Vlastimil Honna 1979 Road Racing Libenec 30:51.611:18.806:43.4(111)
24:08.2(129)
128 103 / Muži [95] David Línek 1974 DLNK dream team 30:58.711:25.907:02.6(137)
23:56.1(124)
129 26 / Ženy [50] Jindra Horakova 1968 BŽB 31:04.411:31.607:01.5(135)
24:02.9(128)
130 27 / Ženy [125] Hana Novotná 1986 CZE 31:05.811:33.006:47.1(118)
24:18.7(131)
131 104 / Muži [43] Miroslav Hanák 1974 CZE 31:06.111:33.307:19.2(171)
23:46.9(121)
132 28 / Ženy [222] Markéta Havlová 1994 CZE 31:06.511:33.706:16.0(89)
24:50.5(142)
133 105 / Muži [289] Daniel Král 1984 CZE 31:07.311:34.507:13.8(159)
23:53.5(123)
134 29 / Ženy [101] Lenka Machová 1988 STC Trutnov 31:13.411:40.607:17.0(166)
23:56.4(125)
135 106 / Muži [72] Michal Kaválek 1992 Ž3 Sport 31:17.411:44.606:40.9(107)
24:36.5(138)
136 30 / Ženy [279] Goderová Radka 1974 tj maratonstav upice 31:19.411:46.606:51.0(120)
24:28.4(136)
137 107 / Muži [280] Jindřich Bureš 1953 Tj Maratonstav Úpice 31:19.511:46.706:52.0(121)
24:27.5(135)
138 31 / Ženy [281] Pavlína Divíšková 1972 Svaz Českých Bohémů 31:22.911:50.106:52.1(122)
24:30.8(137)
139 32 / Ženy [153] Lenka Samková 1982 CZE 31:26.011:53.207:12.3(157)
24:13.7(130)
140 108 / Muži [142] Pavel Ratsam 1991 Ž3 Sport 31:26.411:53.607:02.7(140)
24:23.7(133)
141 33 / Ženy [195] Petra Vrzáčková 1982 Praha 31:28.911:56.107:31.3(177)
23:57.6(126)
142 109 / Muži [265] Martin Škoda 1975 CZE 31:31.311:58.507:07.5(147)
24:23.8(134)
143 110 / Muži [252] Roman Zadrobílek 1982 CZE 31:32.611:59.806:13.4(85)
25:19.2(148)
144 34 / Ženy [197] Radka Zeisková 1988 Rajbas klub Náchod 31:36.512:03.706:56.3(129)
24:40.2(139)
145 111 / Muži [175] Pavel Teuber 1999 National team of runners Jamaika 31:42.312:09.507:53.9(200)
23:48.4(122)
146 112 / Muži [586] Michal Vojtěch 1987 Z3 Sport 31:59.412:26.606:35.0(103)
25:24.4(149)
147 35 / Ženy [128] Alena Nývltová 1988 CZE 32:06.012:33.207:16.3(162)
24:49.7(140)
148 36 / Ženy [81] Michaela Kosinková 2000 CZE 32:07.112:34.306:29.4(98)
25:37.7(155)
149 113 / Muži [639] Magdalena Šindlerová 1980 Kovošrot Jarý 32:11.112:38.306:54.6(125)
25:16.5(147)
150 37 / Ženy [192] Zuzana Voleská 1988 CZE 32:18.612:45.807:16.6(164)
25:02.0(144)
151 38 / Ženy [269] Jana Žaludová 1977 IVT Náchod 32:26.012:53.207:00.1(133)
25:25.9(151)
152 39 / Ženy [443] Alena Gloserová 1969 Glor Police nad Metují 32:28.912:56.107:00.7(134)
25:28.2(152)
153 114 / Muži [584] Petr Jirouschek 1984 Z3 Sport 32:35.513:02.707:06.0(145)
25:29.5(153)
154 40 / Ženy [45] Barbora Hanušová 2000 CZE 32:43.313:10.506:09.1(77)
26:34.2(174)
155 41 / Ženy [106] Petra Matějčková 1996 CZE 32:50.213:17.407:03.8(143)
25:46.4(156)
156 42 / Ženy [625] Eva Tláskalová 1983 CZE 32:53.113:20.307:51.7(197)
25:01.4(143)
157 115 / Muži [444] Iveta Medková 1993 Swat 32:55.813:23.006:43.9(113)
26:11.9(165)
158 43 / Ženy [226] petra ježkova 1978 CZE 33:02.813:30.007:11.1(155)
25:51.7(159)
159 44 / Ženy [442] Naďa Burdychová 1955 CZE 33:04.013:31.207:39.2(185)
25:24.8(150)
160 116 / Muži [182] Martin Valeš 1974 CZE 33:05.213:32.407:18.6(169)
25:46.6(157)
161 117 / Muži [300] Petr Vlček 1973 CZE 33:08.713:35.907:19.1(170)
25:49.6(158)
162 118 / Muži [138] Tomáš Polický 1984 Sněžka v.d. 33:10.513:37.708:04.4(217)
25:06.1(145)
163 45 / Ženy [255] Barbora Valtarová 1995 Ž3 Sport 33:12.513:39.707:02.6(139)
26:09.9(164)
164 46 / Ženy [136] Petra Podracká 1982 CZE 33:26.013:53.207:04.3(144)
26:21.7(170)
165 119 / Muži [432] Jan Chmelař 1995 Opošno 33:37.214:04.408:06.7(225)
25:30.5(154)
166 120 / Muži [434] Patrik Tesař 1996 CZE 33:49.814:17.007:40.3(189)
26:09.5(163)
167 47 / Ženy [14] Romana Baškovská 1974 CZE 33:50.914:18.107:44.8(192)
26:06.1(161)
168 121 / Muži [15] Michal Beneš 1980 Autodoprava Šenkeřík -Zlín 33:55.614:22.806:37.8(104)
27:17.8(184)
169 48 / Ženy [433] Adéla Patková 1996 CZE 33:56.414:23.608:03.9(215)
25:52.5(160)
170 122 / Muži [80] Jan Kosinka 1995 CZE 34:06.314:33.506:08.1(75)
27:58.2(199)
171 49 / Ženy [174] Tereza Térová 1997 CZE 34:11.914:39.107:16.6(165)
26:55.3(177)
172 50 / Ženy [238] Nikola Pfeiferova 1992 CZE 34:12.014:39.207:43.7(191)
26:28.3(172)
172 50 / Ženy [295] Jana Krouželová 1991 Autoservis Honza 34:12.014:39.234:23.0(274)
23:59:49.0(274)
174 52 / Ženy [587] Hana Rutová 1997 Z3 Sport 34:14.214:41.408:06.1(223)
26:08.1(162)
175 123 / Muži [588] Václav Mertlík 1995 Z3 Sport 34:16.314:43.508:01.9(213)
26:14.4(166)
176 124 / Muži [137] Karel Podracký 1978 CZE 34:17.314:44.506:59.7(132)
27:17.6(183)
177 53 / Ženy [68] Jana Jirásková 1991 CZE 34:18.114:45.307:59.0(207)
26:19.1(168)
178 54 / Ženy [287] Jana Kubečková 1980 CZE 34:18.314:45.507:56.8(203)
26:21.5(169)
179 55 / Ženy [34] Eva Fabiánová 1969 CZE 34:20.714:47.908:04.0(216)
26:16.7(167)
180 56 / Ženy [436] Nela Vondrulová 1976 CZE 34:34.515:01.708:03.6(214)
26:30.9(173)
181 57 / Ženy [64] Michaela Janečková 1990 CZE 34:45.515:12.708:17.3(237)
26:28.2(171)
182 58 / Ženy [160] Radka Splítková 1983 Tomáškův tým 34:46.515:13.708:08.1(226)
26:38.4(175)
183 125 / Muži [257] Martin Fiala 2003 CZE 34:53.815:21.006:58.8(131)
27:55.0(197)
184 126 / Muži [449] Adam Burian 1990 GEVO 34:55.315:22.506:55.0(126)
28:00.3(200)
185 59 / Ženy [13] Kateřina Baškovská 1994 CZE 34:57.215:24.407:39.6(186)
27:17.6(182)
186 127 / Muži [161] Jiří Stefanidis 1977 CZE 34:58.215:25.407:24.0(174)
27:34.2(189)
187 60 / Ženy [157] Martina Seifertová 1997 CZE 34:59.915:27.107:40.9(190)
27:19.0(185)
188 61 / Ženy [27] Šárka Čivrná 1985 CZE 35:06.415:33.608:05.0(219)
27:01.4(179)
189 62 / Ženy [144] Barbora Rejtharová 1989 CZE 35:07.515:34.708:09.6(227)
26:57.9(178)
190 63 / Ženy [169] Veronika Špačková 1982 CZE 35:08.715:35.908:14.1(235)
26:54.6(176)
191 64 / Ženy [17] Věra Borecká 1987 CZE 35:14.615:41.808:11.5(231)
27:03.1(180)
192 65 / Ženy [250] Petra Výšková 1983 CZE 35:14.915:42.107:18.6(168)
27:56.3(198)
193 128 / Muži [232] Stanislav Ottl 1988 CZE 35:15.115:42.307:21.4(172)
27:53.7(196)
194 66 / Ženy [210] Veronika Suchomelová 1992 TVOJE MÁMA 35:17.915:45.107:32.9(179)
27:45.0(193)
194 66 / Ženy [92] Marcela Ledvinová 1997 Obec Martínkovice 35:17.915:45.107:35.7(182)
27:42.2(192)
196 68 / Ženy [129] Barbora Packová 1999 CZE 35:23.115:50.307:16.5(163)
28:06.6(203)
197 129 / Muži [148] Michal Rotter 1977 CZE 35:30.515:57.707:15.8(160)
28:14.7(204)
198 130 / Muži [126] Petr Novotný 1990 CZE 35:31.215:58.407:51.7(196)
27:39.5(191)
199 69 / Ženy [633] Eliška Hlavatá 2002 Odd. klub škola 35:32.916:00.107:02.6(136)
28:30.3(213)
200 131 / Muži [634] Milan Hlavatý 1976 CZE 35:33.416:00.607:02.6(138)
28:30.8(214)
201 70 / Ženy [96] Petra Linhartová 1984 CZE 35:33.816:01.007:10.5(152)
28:23.3(209)
202 71 / Ženy [22] Jitka Čápová 1980 CZE 35:36.816:04.008:05.6(221)
27:31.2(187)
203 72 / Ženy [632] Erika Zoubková 1976 CZE 35:37.016:04.208:22.4(241)
27:14.6(181)
204 73 / Ženy [595] Ajda Jerhotová 1975 Uffo Trutnov 35:39.116:06.307:16.2(161)
28:22.9(208)
205 74 / Ženy [164] Lenka Stříbrná 1986 CZE 35:41.316:08.508:13.7(234)
27:27.6(186)
206 75 / Ženy [187] Markéta Vítová 1977 CZE 35:45.716:12.907:39.7(187)
28:06.0(202)
207 76 / Ženy [628] Sabina Kačerová 1983 CZE 35:47.916:15.107:56.8(204)
27:51.1(195)
208 77 / Ženy [643] Ivana Židová 1992 CZE 35:48.316:15.506:54.3(124)
28:54.0(218)
209 78 / Ženy [93] Lenka Lhotská 1982 CZE 35:48.416:15.607:47.7(194)
28:00.7(201)
210 79 / Ženy [32] Klára Dušková 1996 CZE 35:52.416:19.607:24.6(175)
28:27.8(211)
211 80 / Ženy [597] Hana Vlčková 1984 CZE 35:53.216:20.408:17.8(238)
27:35.4(190)
212 132 / Muži [435] Leoš Hejna 1974 SKH Hradec Králové 35:55.016:22.208:21.2(240)
27:33.8(188)
213 81 / Ženy [89] Markéta Kulichová 1997 CZE 35:55.116:22.307:28.3(176)
28:26.8(210)
214 82 / Ženy [167] Aneta Šejvlová 1991 CZE 35:58.616:25.808:12.6(233)
27:46.0(194)
215 83 / Ženy [51] Monika Horáková 1981 CZE 36:17.916:45.107:59.8(209)
28:18.1(206)
216 84 / Ženy [170] Gabriela Špačková 1988 CZE 36:18.616:45.808:00.5(211)
28:18.1(205)
217 85 / Ženy [181] Veronika Valášková 1980 CZE 36:25.716:52.908:05.9(222)
28:19.8(207)
218 86 / Ženy [30] Karolína Drašarová 1998 CZE 36:29.916:57.107:40.3(188)
28:49.6(215)
219 87 / Ženy [598] Kamila Hanušová 1983 CZE 36:40.517:07.707:32.6(178)
29:07.9(225)
220 88 / Ženy [635] Lucie Plochá 1996 CZE 36:44.417:11.607:47.9(195)
28:56.5(221)
221 133 / Muži [244] František Stárek 1991 Jagler Clothing 36:45.517:12.707:52.0(198)
28:53.5(217)
222 89 / Ženy [185] Andrea Víšková 1990 CZE 36:46.417:13.608:16.8(236)
28:29.6(212)
223 90 / Ženy [631] Jana Popelková 1984 CZE 36:52.017:19.207:45.2(193)
29:06.8(224)
224 91 / Ženy [273] Pavla Šorfová 1970 CZE 36:59.417:26.607:58.4(206)
29:01.0(223)
225 92 / Ženy [155] Iveta Sedláčková 1992 CZE 37:13.817:41.008:00.7(212)
29:13.1(226)
226 134 / Muži [127] Lukáš Nývlt 1991 CZE 37:15.317:42.507:55.2(201)
29:20.1(227)
227 93 / Ženy [646] Barbora Zámečníková 1998 CZE 37:20.517:47.708:25.7(244)
28:54.8(219)
228 94 / Ženy [35] Jana Farská 1973 CZE 37:21.117:48.308:20.4(239)
29:00.7(222)
229 95 / Ženy [229] Renáta Mazáčová 1991 CZE 37:32.818:00.008:42.5(250)
28:50.3(216)
230 96 / Ženy [221] Zuzana Golová 1987 CZE 37:35.718:02.907:34.7(181)
30:01.0(234)
231 135 / Muži [450] Lukáš Burian 2000 Gymnasium Evolution Jižní Město 37:39.618:06.806:57.0(130)
30:42.6(243)
232 136 / Muži [240] Miloslava Poláková 1969 CZE 37:40.918:08.108:44.7(251)
28:56.2(220)
233 137 / Muži [264] Aleš Fejfar 1969 CZE 37:47.518:14.708:11.9(232)
29:35.6(230)
234 97 / Ženy [645] Irena Zámečníková 1971 CZE 37:49.118:16.308:24.9(242)
29:24.2(228)
235 98 / Ženy [624] Petra Teuberová 1998 CZE 37:57.918:25.108:25.8(245)
29:32.1(229)
236 99 / Ženy [79] Anna Kosařová 1991 CZE 37:58.518:25.708:10.2(229)
29:48.3(231)
237 100 / Ženy [168] Dita Šmejkalová 1992 CZE 37:59.518:26.708:09.6(228)
29:49.9(232)
238 138 / Muži [65] Jakub Jansa 1990 CZE 38:03.818:31.008:05.0(218)
29:58.8(233)
239 139 / Muži [203] petr kulhavý 1986 hovno na botě 38:09.118:36.307:57.3(205)
30:11.8(235)
240 101 / Ženy [208] Monika Pospíšilová 1990 hovno na botě 38:15.318:42.508:00.0(210)
30:15.3(237)
241 140 / Muži [439] Kateřina Honzů 1996 Náchod 38:16.518:43.707:56.3(202)
30:20.2(240)
242 141 / Muži [589] Adolf Foglar 1948 CZE 38:33.019:00.207:52.9(199)
30:40.1(242)
243 102 / Ženy [642] Klára Španielova 1999 CZE 38:42.719:09.908:30.2(246)
30:12.5(236)
244 142 / Muži [641] Jaromír Pavel 1992 CZE 38:43.219:10.408:25.1(243)
30:18.1(239)
245 143 / Muži [109] OLDRICH Melichar 1982 STC Trutnov 38:55.319:22.507:36.2(184)
31:19.1(246)
246 103 / Ženy [440] Zuzana Hrubešová 1983 Vlastní Riziko 38:56.219:23.408:35.7(248)
30:20.5(241)
247 104 / Ženy [55] Adéla Hůlková 1992 TJ Neklanka 38:58.919:26.108:06.4(224)
30:52.5(244)
248 105 / Ženy [592] Iva Voborníková 1979 CZE 39:12.919:40.108:56.8(255)
30:16.1(238)
249 106 / Ženy [274] Zuzana Šorfová 1992 CZE 39:14.619:41.807:59.5(208)
31:15.1(245)
250 107 / Ženy [28] kristýna Domáňová 1999 CZE 39:55.320:22.507:22.7(173)
32:32.6(250)
251 108 / Ženy [99] Andrea Machová 1977 CZE 40:44.921:12.108:55.0(254)
31:49.9(247)
252 109 / Ženy [37] Adriana Filipová 1999 CZE 40:59.721:26.907:36.1(183)
33:23.6(254)
253 110 / Ženy [298] Petra Medunová 1982 CZE 41:01.421:28.608:11.0(230)
32:50.4(251)
254 144 / Muži [77] Václav Koreš 1985 CZE 41:10.921:38.109:09.2(257)
32:01.7(248)
255 111 / Ženy [66] Kateřina Janušová 1989 CZE 41:12.121:39.309:07.0(256)
32:05.1(249)
256 112 / Ženy [75] Karolína Koderová 2000 CZE 41:41.522:08.742:10.3(275)
23:59:31.2(273)
257 113 / Ženy [103] Kateřina Marková 1991 CZE 42:10.922:38.108:36.8(249)
33:34.1(255)
258 114 / Ženy [261] Pavla Vašatová 1975 CZE 42:26.822:54.009:24.3(262)
33:02.5(253)
259 115 / Ženy [258] Pavlína Fialová 2000 Zdravotnické lyceum HK 42:27.222:54.409:25.2(263)
33:02.0(252)
260 145 / Muži [594] Petr Novák 1974 CZE 42:58.923:26.108:05.1(220)
34:53.8(259)
261 116 / Ženy [47] Denisa Hažvová 1985 CZE 43:34.324:01.508:51.1(253)
34:43.2(258)
262 117 / Ženy [119] Hana Nehodová 1999 CZE 43:45.024:12.209:26.3(264)
34:18.7(256)
263 118 / Ženy [448] Romana Burianová 1969 CZE 43:54.924:22.109:20.1(261)
34:34.8(257)
264 119 / Ženy [123] Jitka Nigrinová 1977 CZE 44:12.824:40.009:11.3(258)
35:01.5(260)
265 120 / Ženy [172] Iva Štěpánová 1987 CZE 44:15.724:42.908:50.6(252)
35:25.1(266)
266 146 / Muži [25] Václav Čermák 1990 CZE 44:26.424:53.609:14.4(260)
35:12.0(262)
267 147 / Muži [590] Radim Lumenda 1963 CZE 44:46.725:13.909:29.7(265)
35:17.0(265)
268 121 / Ženy [256] Veronika Wagnerová 1978 CZE 44:47.925:15.109:33.1(266)
35:14.8(263)
269 122 / Ženy [591] Alice Martinová 1973 CZE 44:48.525:15.709:33.1(267)
35:15.4(264)
270 123 / Ženy [87] Pavlína Kubištová 1992 CZE 45:01.825:29.009:53.7(269)
35:08.1(261)
271 124 / Ženy [251] Bohuslava Winterová 1978 CZE 45:59.426:26.609:12.4(259)
36:47.0(267)
272 125 / Ženy [179] Petra Urbanová 1995 CZE 47:26.127:53.309:42.8(268)
37:43.3(269)
273 126 / Ženy [46] Marcela Hauke 1965 CZE 47:59.028:26.210:13.3(270)
37:45.7(270)
274 127 / Ženy [260] Renata Kašparová 1977 CZE 51:45.832:13.010:42.3(271)
41:03.5(271)
275 128 / Ženy [259] Jolana Gažiová 1970 CZE 56:34.337:01.511:14.9(272)
45:19.4(272)
276 148 / Muži [19] Filip Branda 1989 CZE 05:52:11.9(276)
276 148 / Muži [16] Jaroslav Bitnar 1971 CZE 05:52:14.7(277)
276 148 / Muži [18] Jakub Brádler 1988 CZE 05:52:17.0(278)
DNF / Muži [438] Jakub Seidl 1995 Praha 45:51.326:18.508:33.8(247)
37:17.5(268)
DNN / N [596] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider
DNN / N [437] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider
DNN / N [266] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider
DNN / N [1] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider
DNN / N [3] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider
DNN / N [2] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider

O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002)

09:27:20

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Jakub Jon 00:03:29.4 Petr Bárta 00:03:47 Tomáš Holman 00:03:51.9 Filip Krivčík 00:03:55.4 Kateřina Jebavá 00:04:05.1 Kateřina Tůmová 00:04:05.9 Kristina Jánská 00:04:12.5 Adéla Breitrová 00:04:22.8 Natálie Kufelová 00:04:53.8 Simona Mílová 00:04:56.7 Veronika Špačková 00:05:06.4 Eliška Křížová 00:05:15.3 Tobie Škvarna 00:05:17.3 Tereza Sahulová 00:06:05.1 Markéta Sahylová 00:06:20.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup1.kolo
1.kolo->cíl
1 1 / Muži [656] Jakub Jon 2001 SK NMMET 03:29.401:37.9(1)
01:51.5(1)
2 2 / Muži [651] Petr Bárta 2001 Tj Sokol Jetřichov 03:47.000:17.601:50.1(4)
01:56.9(2)
3 3 / Muži [664] Tomáš Holman 2001 SK NMMET 03:51.900:22.501:47.0(2)
02:04.9(3)
4 4 / Muži [657] Filip Krivčík 2002 CZE 03:55.400:26.001:48.2(3)
02:07.2(4)
5 1 / Ženy [655] Kateřina Jebavá 2001 SK NMMET 04:05.100:35.701:57.3(6)
02:07.8(5)
6 2 / Ženy [662] Kateřina Tůmová 2001 SK NMMET 04:05.900:36.501:57.7(7)
02:08.2(6)
7 3 / Ženy [654] Kristina Jánská 2001 SK NMMET 04:12.500:43.101:55.3(5)
02:17.2(8)
8 4 / Ženy [653] Adéla Breitrová 2002 SK Nové Město nad Metují 04:22.800:53.402:08.4(9)
02:14.4(7)
9 5 / Ženy [670] Natálie Kufelová 2001 ZŠ a MŠ Krčím 04:53.801:24.402:01.8(8)
02:52.0(12)
10 6 / Ženy [658] Simona Mílová 2002 Hvězda SKP Pardubice 04:56.701:27.302:15.7(11)
02:41.0(9)
11 7 / Ženy [661] Veronika Špačková 2002 CZE 05:06.401:37.002:23.2(12)
02:43.2(10)
12 8 / Ženy [671] Eliška Křížová 2001 TJ Sokol Jaroměř 05:15.301:45.902:27.0(13)
02:48.3(11)
13 5 / Muži [669] Tobie Škvarna 2001 ZŠ Komenského Trutnov 05:17.301:47.902:13.6(10)
03:03.7(13)
14 9 / Ženy [668] Tereza Sahulová 2001 Maratonstav Úpice 06:05.102:35.702:42.3(14)
03:22.8(14)
15 10 / Ženy [667] Markéta Sahylová 2001 Maratonstav Úpice 06:20.802:51.402:57.0(15)
03:23.8(15)

O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004

09:40:20

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Daniel Sporysch 00:01:39.8 Eliška Mertlíková 00:01:45.2 Marek Dítě 00:01:50.1 Vojtěch Potoček 00:01:51 Natálie Plná 00:01:52.1 Tereza Prouzová 00:01:52.1 Vendula Kubečková 00:01:52.6 Alena Cejnarová 00:01:54.5 Martin Fiala 00:01:56.8 Dominika Svobodová 00:01:58.2 Klára Bělobrádková 00:02:06.9 Leona Kubasová 00:02:10.1 Kateřina Nigrinová 00:02:10.2 Michaela Čápová 00:02:12.9 Aneta Hustolesová 00:02:13.7 Kateřina Malá 00:02:16 Kateřina Klemtová 00:02:23.4 Anežka Kratěnová 00:05:15.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup1.kolo
1 1 / Muži [605] Daniel Sporysch 2003 SK NMMET 01:39.8
2 1 / Ženy [609] Eliška Mertlíková 2003 TJ Sokol Jaroměř 01:45.200:05.4
3 2 / Muži [601] Marek Dítě 2004 TJ Sokol Jaroměř 01:50.100:10.3
4 3 / Muži [604] Vojtěch Potoček 2004 TJ Sokol Jaroměř 01:51.000:11.2
5 2 / Ženy [603] Natálie Plná 2004 BKL Machov 01:52.100:12.3
5 2 / Ženy [610] Tereza Prouzová 2004 TJ Sokol Jaroměř 01:52.100:12.3
7 4 / Ženy [608] Vendula Kubečková 2004 BKL Machov 01:52.600:12.8
8 5 / Ženy [612] Alena Cejnarová 2003 TJ Sokol Jaroměř 01:54.500:14.7
9 4 / Muži [666] Martin Fiala 2003 ZŠ J 01:56.800:17.0
10 6 / Ženy [611] Dominika Svobodová 2003 TJ Sokol Jaroměř 01:58.200:18.4
11 7 / Ženy [619] Klára Bělobrádková 2004 SK Nové Město Nad Metují 02:06.900:27.1
12 8 / Ženy [618] Leona Kubasová 2004 Maratonstav Úpice 02:10.100:30.3
13 9 / Ženy [602] Kateřina Nigrinová 2003 CZE 02:10.200:30.4
14 10 / Ženy [614] Michaela Čápová 2003 Gymnázium Hostinné 02:12.900:33.1
15 11 / Ženy [615] Aneta Hustolesová 2004 ZŠ Chotěvice 02:13.700:33.9
16 12 / Ženy [616] Kateřina Malá 2004 Maratonstav Úpice 02:16.000:36.2
17 13 / Ženy [613] Kateřina Klemtová 2003 Sokol České Meziříčí 02:23.400:43.6
18 14 / Ženy [617] Anežka Kratěnová 2004 ZŠ Komenského Náchod 05:15.803:36.0

O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006)

10:00:16

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

FRANTIŠEK kUHN 00:01:48.4 Petr Nesládek 00:01:48.6 Josef Kubias 00:01:50.7 Lukáš Doležal 00:01:50.9 Jonáš Kohl 00:01:53.3 Barbora Ficencová 00:01:53.6 Adam Nágy 00:01:55.9 Adéla Kopecká 00:01:58.4 Gabriela Malá 00:01:59.4 Ondřej Souček 00:02:03.1 Nikola Venclová 00:02:03.4 Matěj Kufel 00:02:06.5 Ondřej Řehák 00:02:08.4 Eliška Nigrinová 00:02:15.6 Petr Jirman 00:02:16.5 Vojtěch Kopecký 00:02:17.6 Johana Škodová 00:02:18.5 Linda Kudrnáčová 00:02:20.8 Jakub Záliš 00:02:21.7 Anna Gavlasová 00:02:22.3 Zuzana Zemánková 00:02:22.4 Josef Jánský 00:02:29.5 Liliana Polická 00:02:36.5 Jaromír Vavřín 00:02:37.6 Mike Rotter 00:02:43.9 Sabina Kubasová 00:02:44.1 Eliška Jirmanová 00:02:44.4 Jaroslav Lhotský 00:02:45 Petr Žďárský 00:02:52.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup1.kolo
1 1 / Muži [568] FRANTIŠEK kUHN 2006 TJ Maratonstav Úpice 01:48.4
2 2 / Muži [572] Petr Nesládek 2005 Olfin car ski team 01:48.600:00.2
3 3 / Muži [581] Josef Kubias 2005 Tyčka a kulička 01:50.700:02.3
4 4 / Muži [574] Lukáš Doležal 2006 BKL Machov 01:50.900:02.5
5 5 / Muži [570] Jonáš Kohl 2005 Růža Bike KIDS 01:53.300:04.9
6 1 / Ženy [551] Barbora Ficencová 2006 Sokol Náchod 01:53.600:05.2
7 6 / Muži [571] Adam Nágy 2006 TJ Sokol Jaroměř 01:55.900:07.5
8 2 / Ženy [553] Adéla Kopecká 2006 TJ Sokol Jaroměř 01:58.400:10.0
9 3 / Ženy [576] Gabriela Malá 2005 Maratonstav Úpice 01:59.400:11.0
10 7 / Muži [560] Ondřej Souček 2006 CZE 02:03.100:14.7
11 4 / Ženy [569] Nikola Venclová 2006 SK Nové Město nad Metují 02:03.400:15.0
12 8 / Muži [573] Matěj Kufel 2006 ZŠ Malecí 02:06.500:18.1
13 9 / Muži [575] Ondřej Řehák 2005 Řeháci 02:08.400:20.0
14 5 / Ženy [557] Eliška Nigrinová 2006 CZE 02:15.600:27.2
15 10 / Muži [566] Petr Jirman 2006 CZE 02:16.500:28.1
16 11 / Muži [554] Vojtěch Kopecký 2006 TJ Sokol Jaroměř 02:17.600:29.2
17 6 / Ženy [582] Johana Škodová 2006 CZE 02:18.500:30.1
18 7 / Ženy [555] Linda Kudrnáčová 2005 CZE 02:20.800:32.4
19 12 / Muži [579] Jakub Záliš 2005 Zš česká Skalice 02:21.700:33.3
20 8 / Ženy [578] Anna Gavlasová 2005 ZŠ Česká Skalice 02:22.300:33.9
21 9 / Ženy [577] Zuzana Zemánková 2005 SDH Brzice 02:22.400:34.0
22 13 / Muži [552] Josef Jánský 2005 TJ Sokol Jaroměř 02:29.500:41.1
23 10 / Ženy [583] Liliana Polická 2006 CZE 02:36.500:48.1
24 14 / Muži [561] Jaromír Vavřín 2006 TJ Sokol Jaroměř 02:37.600:49.2
25 15 / Muži [559] Mike Rotter 2005 CZE 02:43.900:55.5
26 11 / Ženy [580] Sabina Kubasová 2006 CZE 02:44.100:55.7
27 12 / Ženy [567] Eliška Jirmanová 2006 CZE 02:44.400:56.0
28 16 / Muži [556] Jaroslav Lhotský 2006 Sokol Studnice 02:45.000:56.6
29 17 / Muži [562] Petr Žďárský 2005 CZE 02:52.201:03.8
DNF / Muži [565] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE

O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008)

10:25:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Marek Rudolf 00:02:14 Tereza Pecháčková 00:02:14.4 Adam Pecina 00:02:15 Adam Velechovský 00:02:16.2 Petr Topalovsý 00:02:16.3 Tereza Doležalová 00:02:16.4 Tomáš Nesládek 00:02:17.6 Jiri Stepan 00:02:18.2 SOFIE Plechová 00:02:19.7 Matyáš Buryšek 00:02:20.4 Štěpánka Kohlová 00:02:20.7 Mikuláš Shorný 00:02:21.8 Tomáš Rydlo 00:02:22.7 Šimon Souček 00:02:25 Karolína Peterová 00:02:25.1 David Jirman 00:02:25.6 Lucie Rousková 00:02:25.8 Pavel Stejskal 00:02:29.8 Kamila Dvořáková 00:02:33.3 Jan Falta 00:02:33.6 Tereza Sychrovská 00:02:36.9 Barbora Šrůtková 00:02:38.2 Daniel Novotný 00:02:38.7 Beáta Krejčí 00:02:39.5 Anna Kasalová 00:02:41 Adéla Moravcová 00:02:42.2 ANNA Hrubešová 00:02:44.1 Šimon Škoda 00:02:44.8 Adam Ryšavý 00:02:45 Sára Michalíková 00:02:46.4 Anna Hejnová 00:02:47 Šárka Skřivánková 00:02:48.4 Šárka Žďárská 00:02:56.3 Jan Mareth 00:03:01 Monika Růžičková 00:03:09.8 Martin Brouček 00:03:14 Nikol Linhartová 00:05:33.4 Karel Geťko 00:19:09.4 Matěj Říha 00:19:11.6 Lujkáš Nagy 00:19:21.3 Ladislav Kopecký 00:19:51.5 Natálie Paarová 00:31:07.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup1.kolo
1 1 / Muži [534] Marek Rudolf 2007 Deep Sea 02:14.0
2 1 / Ženy [512] Tereza Pecháčková 2007 Atletika Jaroměř 02:14.400:00.4
3 2 / Muži [511] Adam Pecina 2007 Rungo.cz 02:15.000:01.0
4 3 / Muži [520] Adam Velechovský 2007 SK Nové Město nad Metují 02:16.200:02.2
5 4 / Muži [530] Petr Topalovsý 2007 3Zš Komenského Trutnov 02:16.300:02.3
6 2 / Ženy [502] Tereza Doležalová 2008 Sokol Náchod 02:16.400:02.4
7 5 / Muži [527] Tomáš Nesládek 2007 Olfin car Ski Team 02:17.600:03.6
8 6 / Muži [517] Jiri Stepan 2007 Loko Vltavín Praha 02:18.200:04.2
9 3 / Ženy [531] SOFIE Plechová 2007 Zš česká Skalice 02:19.700:05.7
10 7 / Muži [533] Matyáš Buryšek 2008 Olfin car Ski Team 02:20.400:06.4
11 4 / Ženy [525] Štěpánka Kohlová 2007 Růža bike KIDS 02:20.700:06.7
12 8 / Muži [528] Mikuláš Shorný 2008 Olfin car Ski Team 02:21.800:07.8
13 9 / Muži [522] Tomáš Rydlo 2008 SK Nové Město nad Metují 02:22.700:08.7
14 10 / Muži [516] Šimon Souček 2008 CZE 02:25.000:11.0
15 5 / Ženy [539] Karolína Peterová 2007 CZE 02:25.100:11.1
16 11 / Muži [505] David Jirman 2008 SK Nové Město nad Metují 02:25.600:11.6
17 6 / Ženy [535] Lucie Rousková 2007 Č. Skalice 02:25.800:11.8
18 12 / Muži [529] Pavel Stejskal 2008 IVT Náchod 02:29.800:15.8
19 7 / Ženy [532] Kamila Dvořáková 2007 ZŠ Česká Skalice 02:33.300:19.3
20 13 / Muži [503] Jan Falta 2007 CZE 02:33.600:19.6
21 8 / Ženy [518] Tereza Sychrovská 2007 CZE 02:36.900:22.9
22 9 / Ženy [519] Barbora Šrůtková 2007 BKL Machov 02:38.200:24.2
23 14 / Muži [523] Daniel Novotný 2008 ZŠ Provodov-Šonov 02:38.700:24.7
24 10 / Ženy [541] Beáta Krejčí 2007 SK Nové Město Nad Metují 02:39.500:25.5
25 11 / Ženy [506] Anna Kasalová 2008 Báječné děti v běhu 02:41.000:27.0
26 12 / Ženy [510] Adéla Moravcová 2007 TC Dobruška 02:42.200:28.2
27 13 / Ženy [536] ANNA Hrubešová 2007 Č. Skalice 02:44.100:30.1
28 15 / Muži [524] Šimon Škoda 2008 ZŠ Provodov-Šonov 02:44.800:30.8
29 16 / Muži [513] Adam Ryšavý 2008 Ryšouni Team 02:45.000:31.0
30 14 / Ženy [509] Sára Michalíková 2008 KOB Dobruška 02:46.400:32.4
31 15 / Ženy [542] Anna Hejnová 2008 ZŠ Velké Poříčí 02:47.000:33.0
32 16 / Ženy [515] Šárka Skřivánková 2007 CZE 02:48.400:34.4
33 17 / Ženy [521] Šárka Žďárská 2008 CZE 02:56.300:42.3
34 17 / Muži [538] Jan Mareth 2008 CZE 03:01.000:47.0
35 18 / Ženy [540] Monika Růžičková 2007 ZŠ Opočno 03:09.800:55.8
36 18 / Muži [501] Martin Brouček 2007 SK Červený Újezd 03:14.001:00.0
37 19 / Ženy [508] Nikol Linhartová 2008 CZE 05:33.403:19.4
38 19 / Muži [504] Karel Geťko 2008 TJ Sokol Jaroměř 19:09.416:55.4
39 20 / Muži [514] Matěj Říha 2008 Atletika Jaroměř 19:11.616:57.6
40 21 / Muži [526] Lujkáš Nagy 2008 TJ Sokol Jaroměř 19:21.317:07.3
41 22 / Muži [507] Ladislav Kopecký 2008 TJ Sokol Jaroměř 19:51.517:37.5
42 20 / Ženy [537] Natálie Paarová 2008 SK Nové Město nad Metují 31:07.828:53.8

O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010)

10:42:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Laura Bejšovcová 00:02:05.8 Josef Zimla 00:02:10.3 Ema Jiraskova 00:02:11.2 Václav Podšubka 00:02:11.4 Jáchym Bém 00:02:14.2 Albert Línek 00:02:14.5 Miroslav Meloun 00:02:15.5 Daniela Dvořáková 00:02:16.7 Vojtěch Moravec 00:02:18 Stella Černá 00:02:20.3 Jakub Bělobrádek 00:02:21 Adam Paar 00:02:24.8 Vendula Šrůtková 00:02:26.3 Tomáš Trchalík 00:02:27.2 Anna Kráčmarová 00:02:28.1 Vojtěch Řehák 00:02:28.3 Štěpán Losenický 00:02:29.2 Matěj Renský 00:02:31.5 Renata Rutová 00:02:32.8 Jan Breitr 00:02:34.2 Hynek Navara 00:02:34.6 Adéla Renská 00:02:35.5 Ema Kunová 00:02:37.2 Štěpán Krejčí 00:02:37.5 Daniel Stříbrný 00:02:37.6 Anna Králíková 00:02:39.3 Jonáš Rudolf 00:02:41 Lukáš Rousek 00:02:41.3 Krystýna Fajglová 00:02:42 Oldřich Geťko 00:02:43.2 Laura Borýsková 00:02:43.9 Beáta Polická 00:02:44.3 Jan Pajer 00:02:45.6 Mia Rotterová 00:02:48.8 Tobiáš Pecina 00:02:54.4 Anna Špačková 00:02:58.1 Lukáš Horáček 00:03:02.5 Štěpán Pešek 00:03:22.1 Michaela Rydlová 00:03:30.5 Karolína Samková 00:04:00.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup1.kolo
1 1 / Ženy [474] Laura Bejšovcová 2009 BKL Machov 02:05.8
2 1 / Muži [473] Josef Zimla 2009 SK Nové Město nad Metují 02:10.300:04.5
3 2 / Ženy [455] Ema Jiraskova 2009 SK Nové Město nad Metují 02:11.200:05.4
4 2 / Muži [487] Václav Podšubka 2009 SK Nové Město Nad Metují 02:11.400:05.6
5 3 / Muži [467] Jáchym Bém 2009 TJ Sokol Jaroměř 02:14.200:08.4
6 4 / Muži [456] Albert Línek 2009 DLNK dream team 02:14.500:08.7
7 5 / Muži [457] Miroslav Meloun 2009 TJ Sokol Jaroměř 02:15.500:09.7
8 3 / Ženy [453] Daniela Dvořáková 2009 TJ Sokol Jaroměř 02:16.700:10.9
9 6 / Muži [458] Vojtěch Moravec 2009 TC Dobruška 02:18.000:12.2
10 4 / Ženy [452] Stella Černá 2009 CZE 02:20.300:14.5
11 5 / Ženy [478] Jakub Bělobrádek 2009 ZŠ Veká Jesenice 02:21.000:15.2
12 7 / Muži [485] Adam Paar 2010 SK Nové Město Nad Metují 02:24.800:19.0
13 6 / Ženy [465] Vendula Šrůtková 2009 BKL Machov 02:26.300:20.5
14 8 / Muži [488] Tomáš Trchalík 2009 TJ Sokol Jaroměř 02:27.200:21.4
15 7 / Ženy [469] Anna Kráčmarová 2009 Apache LOKO Trutnov 02:28.100:22.3
16 9 / Muži [476] Vojtěch Řehák 2009 Řeháci 02:28.300:22.5
17 10 / Muži [470] Štěpán Losenický 2010 SK Nové Město nad Metují 02:29.200:23.4
18 11 / Muži [475] Matěj Renský 2009 Zběsilí šneci 02:31.500:25.7
19 8 / Ženy [489] Renata Rutová 2009 CZE 02:32.800:27.0
20 12 / Muži [451] Jan Breitr 2010 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:34.200:28.4
21 13 / Muži [490] Hynek Navara 2009 MŠ Myslbekova 02:34.600:28.8
22 9 / Ženy [482] Adéla Renská 2009 Zběsilí Šneci 02:35.500:29.7
23 10 / Ženy [477] Ema Kunová 2009 MŠ Česká Skalice 02:37.200:31.4
24 14 / Muži [486] Štěpán Krejčí 2010 SK Nové Město Nad Metují 02:37.500:31.7
25 15 / Muži [463] Daniel Stříbrný 2010 CZE 02:37.600:31.8
26 11 / Ženy [484] Anna Králíková 2010 Trutnov 02:39.300:33.5
27 16 / Muži [479] Jonáš Rudolf 2010 Deep Sea 02:41.000:35.2
28 17 / Muži [481] Lukáš Rousek 2010 MŠ Česká Skalice 02:41.300:35.5
29 12 / Ženy [480] Krystýna Fajglová 2010 Novodvorská Trutnov 02:42.000:36.2
30 18 / Muži [454] Oldřich Geťko 2009 TJ Sokol Jaroměř 02:43.200:37.4
31 13 / Ženy [483] Laura Borýsková 2010 CZE 02:43.900:38.1
32 14 / Ženy [460] Beáta Polická 2010 CZE 02:44.300:38.5
33 19 / Muži [491] Jan Pajer 2010 SDH V. Třebešov 02:45.600:39.8
34 15 / Ženy [461] Mia Rotterová 2010 CZE 02:48.800:43.0
35 20 / Muži [459] Tobiáš Pecina 2010 Rungo.cz 02:54.400:48.6
36 16 / Ženy [464] Anna Špačková 2010 CZE 02:58.100:52.3
37 21 / Muži [468] Lukáš Horáček 2010 SK Nové Město nad Metují 03:02.500:56.7
38 22 / Muži [471] Štěpán Pešek 2010 CZE 03:22.101:16.3
39 17 / Ženy [472] Michaela Rydlová 2010 SK Nové Město nad Metují 03:30.501:24.7
40 18 / Ženy [462] Karolína Samková 2009 CZE 04:00.901:55.1

O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.)

10:55:20

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Nicol Cinkova 01:28:37 Ema Bořková 01:28:38 Pavlínka Divišková 01:28:40 Toník Hovorka 01:28:42 Šimon Jirásek 01:28:45 Michal Popelka 01:28:52 Jakub Jirman 01:28:54 Vojtěch Vrzáček 01:28:56 Pavlína Bejšovcová 01:28:57 Julie Polická 01:28:59 Štěpán Řehák 01:29:00 Rosa Schubertová 01:29:02 Lenka Hanušová 01:29:04 Klára Hejnová 01:29:06 Kristýna Samková 01:29:08 Julie Míšková 01:29:09 Dominik Ryšavý 01:29:11 Helena Vrzáčková 01:29:13 Adam Koubek 01:29:15 Michaela Kráčmarová 01:29:19 Václav Pajer 01:29:20 Agáta Blechová 01:29:22 Ella Strašilová 01:29:25 Natalie Stříbrná 01:29:27 Jiří Ruta 01:29:30 Martin Špaček 01:29:32 Vašík Hovorka 01:29:33 Eliška Gabriela Pešková 01:29:35 Jaromír Míšek 01:29:39 Krystof Stepan 01:31:04 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Muži [401] Nicol Cinkova 2011 Sokol Náchod
2 1 / Ženy [417] Ema Bořková 2011 FC Ležák Česká Skalice
3 2 / Ženy [419] Pavlínka Divišková 2011 Svaz Českých Bohémů
4 2 / Muži [422] Toník Hovorka 2011 CZE
5 3 / Muži [402] Šimon Jirásek 2011 SK Nové Město nad Metují
6 4 / Muži [429] Michal Popelka 2011 MŠ Neděliště
7 5 / Muži [403] Jakub Jirman 2011 SK Nové Město nad Metují
8 6 / Muži [428] Vojtěch Vrzáček 2011 CZE
9 3 / Ženy [414] Pavlína Bejšovcová 2012 BKL Machov
10 4 / Ženy [406] Julie Polická 2011 CZE
11 7 / Muži [415] Štěpán Řehák 2012 Řeháci
12 5 / Ženy [420] Rosa Schubertová 2011 Mladé Buky
13 6 / Ženy [426] Lenka Hanušová 2012 CZE
14 7 / Ženy [423] Klára Hejnová 2011 MŠ Velké Poříčí
15 8 / Ženy [408] Kristýna Samková 2012 CZE
16 9 / Ženy [405] Julie Míšková 2012 Tryskomyši
17 8 / Muži [407] Dominik Ryšavý 2012 Ryšouni Team
18 10 / Ženy [427] Helena Vrzáčková 2012 CZE
19 9 / Muži [430] Adam Koubek 2012 CZE
20 11 / Ženy [416] Michaela Kráčmarová 2012 Apache Loko Trutnov
21 10 / Muži [425] Václav Pajer 2013 V.Třebešov
22 12 / Ženy [418] Agáta Blechová 2012 MŠ česká Skalice
23 13 / Ženy [431] Ella Strašilová 2014 CZE
24 14 / Ženy [410] Natalie Stříbrná 2014 CZE
25 11 / Muži [424] Jiří Ruta 2012 CZE
26 12 / Muži [411] Martin Špaček 2014 CZE
27 13 / Muži [421] Vašík Hovorka 2014 CZE
28 15 / Ženy [412] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE
29 14 / Muži [404] Jaromír Míšek 2014 Tryskomyši
30 15 / Muži [409] Krystof Stepan 2011 Prazelenina - holešovičtí zahrádkáři

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde