Mercedes Benz Bike Cup 2016 - seriál závodů

30.04.2016, Česká republika

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín30.04.2016
místoČeská republika
web akce http://www.bikecup.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina týmů

Soutěž sportovních týmů a klubů

startovní listina

startovní listina týmů

Soutěž sportovních týmů a klubů

Mercedes Benz Bike Cup 2016

Mercedes Benz Bike Cup 2016 (registrováno: 544, dokončilo: 10, dokončilo: 534) [pdf]

Soutěž sportovních týmů a klubů zde

Mercedes Benz Bike Cup 2016

10:00:00

Kategorie muži: junior | M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupMachovTálínLipnoHarrachovMikulov
1 1 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling 28551400(10)1455(3)
2 1 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 2803-521404(9)1399(11)
3 1 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 Nilfisk pro cycling 2762-931381(29)1381(29)
4 2 / M30-39 [298] Pavel Vobora 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 2743-1121368(42)1375(35)
5 1 / Z30-39 [304] Ivana Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 2708-1471360(50)1348(62)
6 1 / M60 [131] Otta Matoušek 1955 ITchampions 2625-2301326(84)1299(111)
7 2 / M19-29 [296] František Louda 1988 ROHOZEC AMULET TEAM 2552-3031175(2)1377(33)
8 1 / [m]2016 [164] Milan Krejčí 0000 Nilfisk pro cycling 2120-7351100(10)1020(90)
9 2 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 2074-7811097(13)977(133)
10 2 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling 1961-8941073(37)888(222)
11 3 / M30-39 [363] Jiří Hudeček 1986 GIANT Trans Brdy Team 1500-13551500(1)
11 3 / M19-29 [275] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK 1500-13551500(1)
13 4 / M30-39 [2] Michal Kaněra 1986 NILFISK PRO Cycling 1475-13801475(2)
13 4 / M19-29 [563] Jan Písař 1988 Erste Premier Petr Čech team 1475-13801475(2)
15 5 / M30-39 [278] Michal Bubílek 1986 Kellys Bikeranch Team 1440-14151440(4)
15 5 / M19-29 [11] Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike Centrum Radotín 1440-14151440(4)
17 6 / M19-29 [599] Martin Stošek 1994 Symbio+ Cannondale 1430-14251430(5)
17 6 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 VELLA Cycling 1430-14251430(5)
19 2 / M40-49 [4] Petr Sulzbacher 1975 GIANT Pitrs bikes 1422-14331422(6)
19 7 / M30-39 [34] Zdeněk Hendrich 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 1422-14331422(6)
21 8 / M30-39 [364] Tomáš Brendl 1986 STRATOS AUTO 1415-14401415(7)
21 3 / M40-49 [8] Tomáš Jakeš 1975 PRODOLI Racing Team 1415-14401415(7)
23 9 / M30-39 [109] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 1409-14461409(8)
23 9 / M30-39 [13] Zdeněk Tomeček 1979 GS cyklo team Jistebnice 1409-14461409(8)
25 7 / M19-29 [16] Vít Papež 1996 SYMBIO CANNONDALE TEAM 1404-14511404(9)
26 8 / M19-29 [15] Tomáš Bakus 1997 ČEZ CT Tábor 1400-14551400(10)
27 11 / M30-39 [217] Daniel Polman 1979 lidé&HORY Duratec 1399-14561399(11)
28 4 / M40-49 [254] Štěpán Karban 1971 FOR BIKES cycling team 1398-14571398(12)
28 9 / M19-29 [579] Michal Novák 1991 CZE 1398-14571398(12)
30 12 / M30-39 [128] Jaromír Lecnar 1983 Pitrs bikes 1397-14581397(13)
30 5 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CK Vinohradské Šlapky 1397-14581397(13)
32 10 / M19-29 [3] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling 1396-14591396(14)
32 13 / M30-39 [603] Pavei Gonda 1981 Duratec Weil Hoteltime 1396-14591396(14)
34 14 / M30-39 [522] Tomáš Kovářík 1982 www.vikingfootwear.cz 1395-14601395(15)
34 6 / M40-49 [134] Marek Müller 1976 KAH sport Vrchlabí 1395-14601395(15)
36 7 / M40-49 [137] David Novosad 1975 Nilfisk pro cycling 1394-14611394(16)
36 15 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 JH cycling 1394-14611394(16)
38 8 / M40-49 [297] Jan Čapek 1973 CZE 1393-14621393(17)
38 16 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 JH Cycling 1393-14621393(17)
40 11 / M19-29 [614] Marek Švejnoha 1994 Sport Club Plzeň 1392-14631392(18)
40 17 / M30-39 [260] Martin Fikar 1983 BAKAKO Nová Paka 1392-14631392(18)
42 12 / M19-29 [616] Martin Splítek 1988 Nilfisk pro cycling 1391-14641391(19)
42 9 / M40-49 [149] marek strnad 1972 INS-atelier Náchod 1391-14641391(19)
44 13 / M19-29 [577] Ondřej Partl 1995 UNIQA Jihlava 1390-14651390(20)
44 18 / M30-39 [287] Zdeněk Izdný 1980 UNIQA Jihlava 1390-14651390(20)
46 14 / M19-29 [213] Martin Šubr 1997 BeManiax Madbike 1389-14661389(21)
46 14 / M19-29 [21] Lukáš Smola 1992 Galaxy Cyklošvec 1389-14661389(21)
48 19 / M30-39 [362] Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 1388-14671388(22)
48 10 / M40-49 [9] Libor Zavadil 1975 VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 1388-14671388(22)
50 20 / M30-39 [569] Martin Čížek 1985 BSK racing 1387-14681387(23)
50 11 / M40-49 [155] Pavel Valtera 1976 Doldy ruksaky Machov 1387-14681387(23)
52 21 / M30-39 [7] Stanislav Bambula 1983 ČEZ Cyklo Team Tábor 1386-14691386(24)
52 21 / M30-39 [300] Jan Vidlička 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 1386-14691386(24)
54 23 / M30-39 [604] Václav Aška 1986 Duratec Weil Hoteltime 1385-14701385(25)
54 12 / M40-49 [103] Karel Bernard 1967 INS Atelier Náchod 1385-14701385(25)
56 16 / M19-29 [607] Michal Řada 1989 CZE 1384-14711384(26)
56 24 / M30-39 [117] Martin Hajný 1986 CYKLOTRENINK.com 1384-14711384(26)
58 25 / M30-39 [153] Jan Truhlář 1977 GIANT Pitrs bikes 1383-14721383(27)
58 25 / M30-39 [28] František Novotný 1981 Bikepart.cz 1383-14721383(27)
60 13 / M40-49 [22] Martin Polák 1972 Cyklo Atom cycling team 1382-14731382(28)
60 17 / M19-29 [347] Marcin Pastusiak 1987 BIKE TEAM CZŁUCHOW 1382-14731382(28)
62 14 / M40-49 [32] Martin Vopálenský 1975 Velosport Valenta Scott Team 1380-14751380(30)
62 18 / M19-29 [205] Tomáš Pich 1995 Doldy ruksaky Machov 1380-14751380(30)
64 27 / M30-39 [126] Jiri Kubec 1977 Cyklo Tony 1379-14761379(31)
64 19 / M19-29 [555] Michal Valenta 1987 Cyklo Jiřička 1379-14761379(31)
66 28 / M30-39 [284] lukas jánský 1979 Adr Team 1378-14771378(32)
66 15 / M40-49 [19] Pavel Michal 1973 Tepelná čerpadla IVT 1378-14771378(32)
68 16 / M40-49 [150] tomáš strnad 1972 INS-Náchod 1377-14781377(33)
69 29 / M30-39 [575] Jan Doležel 1983 JADOMI Dobříš 1376-14791376(34)
69 20 / M19-29 [361] Michal Řada 1989 CZE 1376-14791376(34)
71 21 / M19-29 [315] pavel jirasek 1992 GIANT Pitrs bikes 1375-14801375(35)
72 1 / M50-59 [388] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1374-14811374(36)
72 17 / M40-49 [618] Oldřich Míka 1968 galaxy cyklošvec 1374-14811374(36)
74 30 / M30-39 [158] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1373-14821373(37)
74 18 / M40-49 [500] Tomáš Homolka 1975 Cyklotrening.com 1373-14821373(37)
76 19 / M40-49 [556] Miloš Veselý 1973 FOR BIKES cycling team 1372-14831372(38)
76 31 / M30-39 [330] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz 1372-14831372(38)
78 32 / M30-39 [609] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz 1371-14841371(39)
78 1 / Z19-29 [305] Anna Šmídová 1989 Nilfisk pro cycling 1371-14841371(39)
80 33 / M30-39 [108] Lukáš Doležal 1979 Doldy ruksaky Machov 1370-14851370(40)
80 20 / M40-49 [589] Bernhard Rrobner 1975 Haderer sports team 1370-14851370(40)
82 21 / M40-49 [316] Aleš Bursík 1973 Doldy ruksaky Machov 1369-14861369(41)
82 22 / M19-29 [606] Michal Řada 1989 CZE 1369-14861369(41)
84 34 / M30-39 [525] Jan Kučera 1985 FOR BIKES cycling team 1368-14871368(42)
85 22 / M40-49 [587] Markus Gahleitner 1973 Stoeckli Racing Team 1367-14881367(43)
85 35 / M30-39 [140] Petr Pinkava 1977 CZE 1367-14881367(43)
87 36 / M30-39 [332] Tomasz Zajac 1985 UKS KUSY BARDO 1366-14891366(44)
87 23 / M40-49 [561] Roman Vosáhlo 1973 www.vikingfootwear.cz 1366-14891366(44)
89 37 / M30-39 [536] Petr Novotný 1978 CBC Team 1365-14901365(45)
89 24 / M40-49 [227] Luděk Pivnička 1973 pivnicka.cz 1365-14901365(45)
91 38 / M30-39 [130] Kamil Marczak 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 1364-14911364(46)
91 25 / M40-49 [533] Václav Novák 1974 GW Jihotrans 1364-14911364(46)
93 39 / M30-39 [308] Petr Škoda 1983 INS ATELIER NACHOD 1363-14921363(47)
93 26 / M40-49 [25] Petr Miňha 1976 GS cyklo team Jistebnice 1363-14921363(47)
95 27 / M40-49 [602] Martin Lorenc 1970 STRATOS AUTO 1362-14931362(48)
95 2 / M50-59 [375] Jiří Rieger 1962 CZE 1362-14931362(48)
97 23 / M19-29 [506] Vojtěch Dvořák 1995 CBC Team 1361-14941361(49)
97 23 / M19-29 [122] Filip Kostelecký 1995 Vella Team 1361-14941361(49)
99 25 / M19-29 [584] Christian Weiner 1988 Bike Sport Ansbach 1360-14951360(50)
100 3 / M50-59 [504] Ladislav Bubla 1959 Milevsko L.R.T. 1359-14961359(51)
100 28 / M40-49 [151] Jaroslav Svoboda 1971 INS ATELIER NACHOD 1359-14961359(51)
102 26 / M19-29 [526] Lukáš Kyndl 1993 BSK racing 1358-14971358(52)
102 26 / M19-29 [113] Lukáš Flégl 1993 Kola Šír Bělohrad 1358-14971358(52)
104 29 / M40-49 [513] Ondřej Hladík 1976 ELEVEN MERCEDES MITAS 1357-14981357(53)
104 3 / Z30-39 [136] Zdeňka Němcová 1982 UNIQA Jihlava 1357-14981357(53)
106 2 / Z19-29 [301] Zuzana Wernerová 1988 HSK cycling team 1356-14991356(54)
106 28 / M19-29 [532] Aleš Němeček 1991 CZE 1356-14991356(54)
108 30 / M40-49 [385] Martin Štěpánek 1973 Brno 1355-15001355(55)
108 30 / M40-49 [580] František Hadáček 1975 GS cyklo team Jistebnice 1355-15001355(55)
110 32 / M40-49 [600] FIIP BLOCH 1974 CISTY SPORT 1354-15011354(56)
110 32 / M40-49 [331] Dariusz Młotek 1974 ŻABA TEAM MTB 1354-15011354(56)
112 3 / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 1353-15021353(57)
112 40 / M30-39 [299] Martin Šupich 1977 GIANT Pitrs bikes 1353-15021353(57)
114 4 / M50-59 [115] Jiří Fulka 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1352-15031352(58)
114 4 / M50-59 [576] Jiří Habrda 1965 GW Logistics 1352-15031352(58)
116 34 / M40-49 [118] Richard Hrzán 1972 CTM Silvini R2 Sport 1351-15041351(59)
116 6 / M50-59 [544] Tomáš Raba 1965 PRODOLI Racing Team 1351-15041351(59)
118 35 / M40-49 [557] Pavel Veselý 1976 PRODOLI Racing Team 1350-15051350(60)
118 35 / M40-49 [367] Tomáš Libra 1969 LBC International 1350-15051350(60)
120 41 / M30-39 [541] VÁCLAV PÍŠA 1978 ČSOB 1349-15061349(61)
120 37 / M40-49 [212] Pavel Hejna 1969 Velké Poříčí 1349-15061349(61)
122 42 / M30-39 [135] Michal Nehyba 1980 Vella team 1348-15071348(62)
123 43 / M30-39 [265] Michal Široký 1979 prestige cycling team 1347-15081347(63)
123 38 / M40-49 [510] Daniel Eybert 1973 Cykloklub Chýnov 1347-15081347(63)
125 7 / M50-59 [613] Petr Polívka 1963 CZE 1346-15091346(64)
125 29 / M19-29 [216] Roman Kolesár 1988 BAKAKO Nová Paka 1346-15091346(64)
127 44 / M30-39 [30] Josef Soukup 1981 Cyklo Atom cycling team 1345-15101345(65)
127 30 / M19-29 [214] Jakub Hromádko 1988 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1345-15101345(65)
129 4 / Z30-39 [383] Martina Tichovská 1986 USK Praha 1344-15111344(66)
129 8 / M50-59 [517] Jaroslav Chutný 1961 STRATOS AUTO 1344-15111344(66)
131 9 / M50-59 [354] Aleš Flégl 1963 CZE 1343-15121343(67)
131 9 / M50-59 [499] Petr Jiřička 1965 CZE 1343-15121343(67)
133 11 / M50-59 [267] Martin Černý 1964 Vella team 1342-15131342(68)
133 39 / M40-49 [595] Miroslav Jiřička 1972 Cyklo Jiřička 1342-15131342(68)
135 40 / M40-49 [568] Petr Laňka 1975 BSK racing 1341-15141341(69)
135 45 / M30-39 [390] František Žilák 1981 KONA - CYCLINGPOINT 1341-15141341(69)
137 31 / M19-29 [573] Jakub Skovajsa 1993 Sixmonkeys 1340-15151340(70)
137 41 / M40-49 [186] Josef Slavík 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ 1340-15151340(70)
139 46 / M30-39 [369] Jan Mareček 1981 STRATOS AUTO 1339-15161339(71)
139 42 / M40-49 [554] Michal Tůma 1969 HYDROcontrol 1339-15161339(71)
141 43 / M40-49 [147] Aleš Rychtera 1976 CC Charlie Praha 1338-15171338(72)
141 47 / M30-39 [593] Radek Šolc 1985 Cyklotrenink.com 1338-15171338(72)
143 44 / M40-49 [550] Michal Šebesta 1974 SK Drachkov 1337-15181337(73)
143 48 / M30-39 [142] Jaroslav Prokop 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov 1337-15181337(73)
145 49 / M30-39 [382] david divíšek 1977 INS Atelier Náchod 1336-15191336(74)
145 45 / M40-49 [547] Pavel Skalka 1970 CBC Team 1336-15191336(74)
147 32 / M19-29 [120] Tomáš Chytil 1995 Six monkeys 1335-15201335(75)
147 12 / M50-59 [588] Peter Poeschl 1960 Trek-mountainbiker.at 1335-15201335(75)
149 46 / M40-49 [583] Josef Průcha 1971 CZE 1334-15211334(76)
149 13 / M50-59 [121] Josef Jirman 1964 CZE 1334-15211334(76)
151 47 / M40-49 [530] Jaromir Martinek 1974 R2 1333-15221333(77)
151 5 / Z30-39 [294] Hanka Nenadálová 1978 Maraton.cz 1333-15221333(77)
153 33 / M19-29 [545] Jakub Regula 1988 FOR BIKES cycling team 1332-15231332(78)
153 33 / M19-29 [114] Jan Fulka 1988 GIANT Pitrs bikes 1332-15231332(78)
155 48 / M40-49 [559] Martin Vinš 1976 Six Monkeys 1331-15241331(79)
155 48 / M40-49 [125] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 1331-15241331(79)
157 3 / M60 [229] Luboš Doležal 1954 Cyklo Tony 1330-15251330(80)
157 50 / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 Nilfisk pro cycling 1330-15251330(80)
157 50 / M30-39 [138] Radek Pilnáček 1977 HSK - cycling team 1330-15251330(80)
160 50 / M40-49 [141] Jiří Polej 1971 Hronov 1329-15261329(81)
160 50 / M40-49 [515] Jiří Hořejší 1973 Cyklo Atom cycling team 1329-15261329(81)
162 52 / M30-39 [601] MICHAL JEDLIČKA 1978 Čistý Sport 1328-15271328(82)
162 14 / M50-59 [116] Svatoslav Hajný 1963 Cyklotrenink.com 1328-15271328(82)
164 35 / M19-29 [356] Tomáš Kynský 1989 CZE 1327-15281327(83)
164 53 / M30-39 [546] Radek Sakar 1977 CZE 1327-15281327(83)
166 52 / M40-49 [605] Michal Karella 1969 Galaxi Cyklo Švec 1326-15291326(84)
167 54 / M30-39 [314] Libor Zítko 1980 Doldy ruksaky Machov 1325-15301325(85)
167 53 / M40-49 [567] Štěpán Vondráček 1973 CK Příbram - Fany Gastroservis 1325-15301325(85)
169 4 / Z19-29 [266] Martina Neumanová 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM 1324-15311324(86)
169 54 / M40-49 [505] Jiří Diviš 1974 CBC Team 1324-15311324(86)
171 6 / Z30-39 [591] Michaela Pajkrtová 1979 BSK Racing 1323-15321323(87)
171 55 / M40-49 [127] Viktor Kučera 1975 REVITBUILD S.R.O. 1323-15321323(87)
173 56 / M40-49 [518] Václav Jehně 1971 Cykloklub Chýnov 1322-15331322(88)
173 56 / M40-49 [124] Drahomir Koudelka 1971 CZE 1322-15331322(88)
175 15 / M50-59 [215] Miroslav Kraus 1966 Lazne Belohrad 1321-15341321(89)
175 55 / M30-39 [558] Jan Viktora 1978 SB Cyklo Olympia 1321-15341321(89)
177 58 / M40-49 [123] Vladimír Kostelecký 1970 Vella Team 1320-15351320(90)
177 56 / M30-39 [502] Ondřej Basař 1983 BSK racing 1320-15351320(90)
179 59 / M40-49 [111] Pavel Dvořák 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují 1319-15361319(91)
179 16 / M50-59 [540] Jiří Pinďák 1960 Oceloví letci 1319-15361319(91)
181 60 / M40-49 [370] Roman Kocourek 1972 LBC International 1318-15371318(92)
181 57 / M30-39 [574] Jan Kmoch 1985 Galaxy Bike Tálín 1318-15371318(92)
183 36 / M19-29 [102] Lukáš Beran 1988 Skuteč 1317-15381317(93)
183 61 / M40-49 [527] Karel Laňka 1968 Písek 1317-15381317(93)
185 62 / M40-49 [112] Jaromír Flégl 1971 CZE 1316-15391316(94)
185 1 / Z40 [24] Jana Matlášková 1966 Cyklo Jiřička 1316-15391316(94)
187 63 / M40-49 [197] Tomáš Hainzel 1976 IVT Náchod 1315-15401315(95)
187 63 / M40-49 [592] Radek Spáčil 1971 Psáře 1315-15401315(95)
189 17 / M50-59 [519] Šíp Jiří 1964 Rychlý Šípy 1314-15411314(96)
189 65 / M40-49 [255] Tomáš Saňa 1970 CZE 1314-15411314(96)
191 58 / M30-39 [596] Petr Kališ 1984 CZE 1313-15421313(97)
191 18 / M50-59 [320] Josef Kosek 1963 Obec Heřmánkovice 1313-15421313(97)
193 66 / M40-49 [368] JIŘÍ MENŠÍK 1974 Jasný Sokol 1312-15431312(98)
193 7 / Z30-39 [537] Jana Olbertová 1985 FOR BIKES cycling team 1312-15431312(98)
195 59 / M30-39 [172] jiri čáslava 1977 Los Kolos 1311-15441311(99)
195 59 / M30-39 [146] Martin Rubáček 1982 Rubáček 1311-15441311(99)
197 61 / M30-39 [498] Jiří Hromádka 1980 Písek 1310-15451310(100)
197 67 / M40-49 [156] Pavel Vašata 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 1310-15451310(100)
199 62 / M30-39 [597] Richard Novák 1978 BikePart.cz 1309-15461309(101)
199 62 / M30-39 [119] Aleš Hříbal 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice 1309-15461309(101)
201 19 / M50-59 [144] Sláva Rak 1965 Alfa team 1308-15471308(102)
201 68 / M40-49 [586] Jan Neuwirth 1975 Silvini technical sportswear 1308-15471308(102)
203 64 / M30-39 [219] Jan Kazda 1979 CZE 1307-15481307(103)
203 69 / M40-49 [523] Petr Krůček 1969 Alltraining.cz - hobby team 1307-15481307(103)
205 65 / M30-39 [105] Ladislav Bůna 1979 CZE 1306-15491306(104)
205 70 / M40-49 [529] Zdeněk Marhoun 1970 České Budějovice 1306-15491306(104)
207 66 / M30-39 [143] Jan Provazník 1979 Bohutín 1305-15501305(105)
207 66 / M30-39 [608] MARTIN LEDER 1979 LIGHT-BIKES RACINGTEAM 1305-15501305(105)
209 71 / M40-49 [27] Vladimír Novák 1972 GS cyklo team Jistebnice 1304-15511304(106)
209 68 / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 CZE 1304-15511304(106)
211 5 / Z19-29 [535] Veronika Nováková 1994 Oceloví letci 1303-15521303(107)
211 20 / M50-59 [372] Milan Nosek 1964 IVT Náchod 1303-15521303(107)
213 21 / M50-59 [534] Václav Novák 1961 Oceloví letci 1302-15531302(108)
213 72 / M40-49 [157] Vladimír Vodochodský 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR 1302-15531302(108)
215 69 / M30-39 [509] Martin Eliášek 1979 Galaxy bike Tálín 1301-15541301(109)
215 69 / M30-39 [376] Jiří Šindelář 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 1301-15541301(109)
217 73 / M40-49 [551] Jirka Šobora 1974 TJ Jiskra Sádek 1300-15551300(110)
217 22 / M50-59 [104] Luboš Binar 1966 HOBUK 1300-15551300(110)
219 74 / M40-49 [387] Jarosław Dreluch 1971 Bikestacja.pl / KCNC 1299-15561299(111)
220 71 / M30-39 [148] Mira Smrček 1978 CZE 1298-15571298(112)
220 37 / M19-29 [581] Ondřej Fišer 1987 Cykloklub Chýnov 1298-15571298(112)
222 75 / M40-49 [543] Michal Prágr 1967 Cykloklub Chýnov 1297-15581297(113)
222 75 / M40-49 [209] Pavel Viesner 1967 CZE 1297-15581297(113)
224 72 / M30-39 [101] Jaroslav Aster 1981 CZE 1296-15591296(114)
224 23 / M50-59 [521] Luděk Kolesa 1961 Kbely Cycling Team 1296-15591296(114)
226 24 / M50-59 [590] Martin Černý 1962 Bike Brdy Team 1295-15601295(115)
226 8 / Z30-39 [106] Izabella Cieniuszek 1979 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 1295-15601295(115)
228 73 / M30-39 [195] Rafal Kocik 1980 Team TC 1294-15611294(116)
228 77 / M40-49 [531] Martin Minář 1967 Cyklo Jiřička Litvínovice 1294-15611294(116)
230 2 / Z40 [355] Denisa Chvátalová 1973 S sport Hronov 1293-15621293(117)
230 74 / M30-39 [560] Václav Vondrák 1979 BSK Racing 1293-15621293(117)
232 25 / M50-59 [211] Arnošt Bernard 1961 Kola Šír Bělohrad 1292-15631292(118)
232 38 / M19-29 [511] Vojtěch Filip 1988 Cyklo Atom cycling team 1292-15631292(118)
234 78 / M40-49 [389] Josef Kubala 1970 CZE 1291-15641291(119)
234 78 / M40-49 [528] Pavel Lintner 1968 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1291-15641291(119)
236 80 / M40-49 [208] Pavel Kala 1970 Doldy 1290-15651290(120)
236 26 / M50-59 [566] Jiří Steins 1965 šnek bike team 1290-15651290(120)
238 39 / M19-29 [360] Michal Zemánek 1994 Sp MTB Vrchlabí 1289-15661289(121)
238 75 / M30-39 [507] Tomáš Ečer 1979 FOR BIKES cycling team 1289-15661289(121)
240 9 / Z30-39 [319] Helena Vacková 1982 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1288-15671288(122)
240 3 / Z40 [552] Marta Štolcpartová 1968 Cyklo Atom cycling team 1288-15671288(122)
242 40 / M19-29 [570] Jan Klepal 1989 Trek shark team 1287-15681287(123)
243 81 / M40-49 [578] David Jungwirt 1971 Čistý Sport 1286-15691286(124)
244 82 / M40-49 [565] Tomáš Petýrek 1976 Dobrá Voda 1285-15701285(125)
245 4 / Z40 [33] Lenka Bacílková 1973 Oceloví letci 1284-15711284(126)
246 27 / M50-59 [538] Zdeněk Peltan 1959 Cyklo Jiřička 1283-15721283(127)
247 10 / Z30-39 [610] Běla Steinbachová 1985 BikePart.cz 1282-15731282(128)
248 28 / M50-59 [572] bohoš kulička 1962 autoservisbk 1281-15741281(129)
249 29 / M50-59 [585] Radek Dušek 1966 GALAXY CYKLOŠVEC 1280-15751280(130)
250 6 / Z19-29 [524] Vlaďka Křížová 1988 Cykloklub Chýnov 1279-15761279(131)
251 83 / M40-49 [598] Vladimír Hájek 1968 CZE 1278-15771278(132)
252 30 / M50-59 [508] Martin Ekl 1957 BTK 1277-15781277(133)
253 76 / M30-39 [571] Roman Latiok 1985 Shark team 1276-15791276(134)
254 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 Nilfisk pro cycling 1200-16551200(1)
254 41 / M19-29 [280] TOMASZ MACH 1989 Sportfuel.pl 1200-16551200(1)
256 42 / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 GS cyklo team Jistebnice 1175-16801175(2)
257 84 / M40-49 [380] Jan Melišík 1974 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1155-17001155(3)
257 2 / junior [5503] Jaroslav Šitner 1999 GS cyklo team Jistebnice 1155-17001155(3)
259 43 / M19-29 [234] Jan Pražak 1990 Nilfisk pro cycling 1140-17151140(4)
259 77 / M30-39 [5708] Tomas Rouha 1981 KONA CYCLING POINT 1140-17151140(4)
261 78 / M30-39 [259] Martin Laštůvka 1980 Cyklo Tony 1130-17251130(5)
261 85 / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 GALAXY CYKLOŠVEC 1130-17251130(5)
263 86 / M40-49 [5501] Libor Šaroun 1973 CKK Znojmo 1122-17331122(6)
263 31 / M50-59 [162] Radek Čipera 1964 CZE 1122-17331122(6)
265 87 / M40-49 [5502] Martin Lepič 1968 PRODOLI Racing Team 1115-17401115(7)
265 44 / M19-29 [386] oskar natoloczny 2000 Elastotech Bohema Mtb Team 1115-17401115(7)
267 45 / M19-29 [18] Radek Novák 1997 GS cyklo team Jistebnice 1109-17461109(8)
267 88 / M40-49 [281] daniel Warmillo 1976 Sportfuel.pl 1109-17461109(8)
269 89 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling 1104-17511104(9)
269 89 / M40-49 [5700] Jan Benda 1976 SK Fit 1104-17511104(9)
271 79 / M30-39 [5517] Robin Hyšpler 1986 PRODOLI Racing Team 1100-17551100(10)
272 80 / M30-39 [133] Michal Moravec 1980 Nilfisk pro cycling 1099-17561099(11)
272 91 / M40-49 [5723] Jan Mentl 1972 CZE 1099-17561099(11)
274 46 / M19-29 [553] Dominik Trnka 1989 FOR BIKES cycling team 1098-17571098(12)
274 81 / M30-39 [168] Zdeněk Šír 1983 Nilfisk pro cycling 1098-17571098(12)
276 92 / M40-49 [629] Zbyněk Kočárek 1971 ELIS team Mariánské Lázně 1097-17581097(13)
277 47 / M19-29 [5666] Moran Vermeulen 1997 RC Arboe Trieben 1096-17591096(14)
277 32 / M50-59 [169] Petr Zelený 1960 team bike gamatec 1096-17591096(14)
279 93 / M40-49 [5664] Vincent Vermeulen 1969 WSV Ramsau am Dachstein 1095-17601095(15)
279 48 / M19-29 [344] Wojtek Szczgielski 1999 BIKE TEAM CZŁUCHOW 1095-17601095(15)
281 94 / M40-49 [5617] Jan Pasák 1975 natural fitness 1094-17611094(16)
281 82 / M30-39 [340] Maciej Czerwiński 1983 Kibolski KS 1094-17611094(16)
283 3 / junior [5665] Mika Vermeulen 1999 ARBOE Trieben 1093-17621093(17)
283 49 / M19-29 [311] Matej Šulc 2000 S-Sport Hronov 1093-17621093(17)
285 83 / M30-39 [5584] Luboš Karník 1978 PINKTEAM 1092-17631092(18)
285 33 / M50-59 [207] Miloš Štěpánek 1960 CZE 1092-17631092(18)
287 50 / M19-29 [323] Paweł Ugarenko 1995 AZS Politechnika Gdańska 1091-17641091(19)
287 50 / M19-29 [5563] Radek Černý 1989 Cyklo Atom cycling team 1091-17641091(19)
289 95 / M40-49 [5513] Michal Navrkal 1976 CKK ZNOJMO 1090-17651090(20)
289 95 / M40-49 [336] Vladimír Hykyš 1976 Six Monkeys 1090-17651090(20)
291 97 / M40-49 [5748] Marek Váňa 1971 MM Auto Mtb team 1089-17661089(21)
291 52 / M19-29 [264] Robin Bařtipán 1989 Vinárna Hacienda 1089-17661089(21)
293 4 / junior [5707] Tomáš Matějka 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1088-17671088(22)
293 84 / M30-39 [345] kurtiak darekstolec 1981 CZE 1088-17671088(22)
295 34 / M50-59 [642] Miroslav Kouba 1960 Čistý Sport 1087-17681087(23)
295 5 / Z40 [348] Žaneta Ryšavá 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ 1087-17681087(23)
297 53 / M19-29 [5633] Ondra Stropnický 1987 PRODOLI Racing Team 1086-17691086(24)
297 85 / M30-39 [152] Petr Šanc 1980 sanc.cz 1086-17691086(24)
299 7 / Z19-29 [167] Magdaléna Pavelková 1991 CZE 1085-17701085(25)
299 86 / M30-39 [5730] Miroslav Voráček 1977 CZE 1085-17701085(25)
301 8 / Z19-29 [263] Jana Onesorková 1992 Vinárna Hacienda 1084-17711084(26)
301 54 / M19-29 [5608] Jakub Mikeš 1990 Bike Team REMIŠVEHA 1084-17711084(26)
303 55 / M19-29 [357] Matouš Chvátal 2003 S-Sport Hronov 1083-17721083(27)
303 98 / M40-49 [5598] Jan Kučera 1969 KC Slavia Praha 1083-17721083(27)
305 35 / M50-59 [290] Jiří Pfeifer 1959 Cyklo Tony Náchod 1082-17731082(28)
305 35 / M50-59 [5657] Roman Zvolský 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 1082-17731082(28)
307 87 / M30-39 [5551] Luděk Ambruš 1978 CZE 1081-17741081(29)
307 9 / Z19-29 [349] Petra Šípková 1987 CZE 1081-17741081(29)
309 99 / M40-49 [339] Petr Pošvář 1973 CZE 1080-17751080(30)
309 5 / junior [639] David Váchal 1998 Velosport Domažlice 1080-17751080(30)
311 100 / M40-49 [5672] Petr Ryska 1975 CZE 1079-17761079(31)
311 4 / M60 [272] oldrich beran 1950 Pitrs bikes 1079-17761079(31)
313 11 / Z30-39 [6] Andrea Boháčová 1980 CZE 1078-17771078(32)
313 101 / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 JH cycling 1078-17771078(32)
315 6 / junior [5737] jakub blažek 1998 Nilfisk pro cycling 1077-17781077(33)
315 56 / M19-29 [338] Patrik Teichmann 2002 CZE 1077-17781077(33)
317 37 / M50-59 [166] Karel Mazánek 1963 Bike team Svárov 1076-17791076(34)
317 37 / M50-59 [5677] Kurt Mitgutsch 1962 Rad und Nabe Union Oepping - AT 1076-17791076(34)
319 102 / M40-49 [5668] Jiří Boček 1974 Dieselpower 1075-17801075(35)
319 102 / M40-49 [203] Petr Tér 1970 CZE 1075-17801075(35)
321 88 / M30-39 [204] Roman Balcar 1983 CZE 1074-17811074(36)
321 57 / M19-29 [5606] František Mičan 1987 Dům barev Český Krumlov 1074-17811074(36)
323 58 / M19-29 [5691] Tomáš Ira 1997 Velosport Valenta Scott team 1073-17821073(37)
324 59 / M19-29 [5758] David Černohorský 1996 Author Sedláček Příbram 1072-17831072(38)
325 7 / junior [5600] David Lukš 1998 Cyklo Atom cycling team 1071-17841071(39)
326 8 / junior [5713] Martin Voltr 2001 Dukla Praha 1070-17851070(40)
327 1 / juniorky [178] Tereza Sásková 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1069-17861069(41)
328 60 / M19-29 [5703] Martin Chum 1996 Sport bike Strakonice 1068-17871068(42)
329 61 / M19-29 [5704] Aleš Trojan 1991 Spectrumbike 1067-17881067(43)
330 5 / M60 [5520] Jan Ošmera 1954 RoNaKol Pravíkov 1066-17891066(44)
331 62 / M19-29 [5637] Petr Svoboda 1996 Nilfisk alto pro cycling 1065-17901065(45)
332 63 / M19-29 [5605] Milan Maxa 1992 Bike Team REMIŠVEHA 1064-17911064(46)
333 64 / M19-29 [5559] Lukáš Bušek 1989 CBC Team 1063-17921063(47)
334 104 / M40-49 [5720] Robert Barninec 1973 KONA CYCLING POINT 1062-17931062(48)
335 105 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 Aisin Písek 1061-17941061(49)
336 10 / Z19-29 [5062] Dana Pospíšilová 1991 BMC CZ Racing team 1060-17951060(50)
337 106 / M40-49 [31] Jiří Souček 1970 Cyklo Atom cycling team 1059-17961059(51)
338 39 / M50-59 [640] Michal Janecek 1966 Česká spořitelna 1058-17971058(52)
339 89 / M30-39 [5757] Martin Holub 1978 Galaxy bike Tálín 1057-17981057(53)
340 107 / M40-49 [5562] Jiří čejka 1970 CZE 1056-17991056(54)
341 108 / M40-49 [5568] Tomáš Filip 1975 Cycling Academy Tábor 1055-18001055(55)
342 109 / M40-49 [5752] David Chmelík 1971 CZE 1054-18011054(56)
343 110 / M40-49 [5697] Antonín Florián 1972 SK Fit Tábor 1053-18021053(57)
344 90 / M30-39 [5706] Karel Šachl 1985 CZE 1052-18031052(58)
345 40 / M50-59 [5649] Vladimír Tuháček 1963 SCV Blatná 1051-18041051(59)
346 9 / junior [5690] Josef Kukla 1998 Velosport Valenta Scott team 1050-18051050(60)
347 111 / M40-49 [5592] Luboš Kovařík 1972 Cycling Academy Tábor 1049-18061049(61)
348 10 / junior [5629] Jan Sáska 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1048-18071048(62)
349 65 / M19-29 [5750] Lubos Albrecht 1995 SK VELO PRAHA 1047-18081047(63)
350 66 / M19-29 [5744] Daniel Tichý 1995 Cykloklub Chýnov 1046-18091046(64)
351 91 / M30-39 [5760] Emil Rolník 1981 Šrot Tým Kunžak 1045-18101045(65)
352 41 / M50-59 [5648] Milan Tuháček 1964 TO EUROPE 1044-18111044(66)
353 42 / M50-59 [626] MIROSLAV PEK 1958 PEKSPORT SPECIALIZED 1043-18121043(67)
354 112 / M40-49 [5509] Leoš Frecer 1967 CKK Znojmo 1042-18131042(68)
355 92 / M30-39 [5583] Michal Jurda 1985 Moravské Budějovice 1041-18141041(69)
356 6 / M60 [5636] Miroslav Svoboda 1952 CZE 1040-18151040(70)
357 113 / M40-49 [5626] Jan Putschögl 1976 CBC team 1039-18161039(71)
358 93 / M30-39 [5623] Ondřej Pošmourný 1983 CZE 1038-18171038(72)
359 114 / M40-49 [5586] Roman Khek 1967 Kraken team Dobříš 1037-18181037(73)
360 43 / M50-59 [5603] Raimund Mařík 1962 BS JOMA Jindřichův Hradec 1036-18191036(74)
361 94 / M30-39 [179] Petr Šmíd 1983 Nilfisk pro cycling 1035-18201035(75)
362 67 / M19-29 [5731] Jiří Markes 1987 Trimet Dobříš 1034-18211034(76)
363 68 / M19-29 [5742] Tomáš Kudlák 1993 Bike team Vodňany 1033-18221033(77)
364 69 / M19-29 [5659] Michal Krejčí 1987 JH Cycling 1032-18231032(78)
365 2 / juniorky [5682] Dagmar Hejhalová 2003 Dukla Praha 1031-18241031(79)
366 95 / M30-39 [5681] Petr Hejhal 1977 Dukla Praha 1030-18251030(80)
367 115 / M40-49 [5717] Radek Nehéz 1969 Nilfisk pro cycling 1029-18261029(81)
368 96 / M30-39 [5714] Petr Košin 1982 CZE 1028-18271028(82)
369 116 / M40-49 [5674] Martin Havránek 1971 SK Fit Tábor 1027-18281027(83)
370 97 / M30-39 [5719] Daniel Tomek 1980 Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 1026-18291026(84)
371 117 / M40-49 [5561] Karel Coufal 1975 Junior cycling projekt team 1025-18301025(85)
372 98 / M30-39 [5718] Tomáš Kordík 1986 Explosiw Bike Team 1024-18311024(86)
373 44 / M50-59 [5655] Tomáš Vrbka 1965 Cyklo Atom cycling team 1023-18321023(87)
374 45 / M50-59 [5725] Radovan Doležel 1963 Jadomi Dobříš 1022-18331022(88)
375 11 / junior [5735] Filip Otepka 1999 Z Bike Team Třeboň 1021-18341021(89)
376 46 / M50-59 [5553] Vladimír Babidorič 1964 Dům Barev Č.Krumlov 1019-18361019(91)
377 47 / M50-59 [5507] Pavel Rybařík 1957 GS cyklo team Jistebnice 1018-18371018(92)
378 118 / M40-49 [5699] Petr Florián 1973 SK Fit Tábor 1017-18381017(93)
379 12 / junior [5585] Matěj Kdýr 2000 BSK racing 1016-18391016(94)
380 7 / M60 [5643] Radek Šrot 1949 HM Sport Český Krumlov 1015-18401015(95)
381 99 / M30-39 [5627] Filip Rozev 1977 PRODOLI Racing Team 1014-18411014(96)
382 8 / M60 [5698] Antonín Florián 1949 SK Fit Tábor 1013-18421013(97)
383 48 / M50-59 [643] Roman Pech 1962 CZE 1012-18431012(98)
384 6 / Z40 [5753] Michaela Chmelíková 1975 CZE 1011-18441011(99)
385 100 / M30-39 [5552] Jakub Aubrecht 1984 Agro 21 1010-18451010(100)
386 49 / M50-59 [5646] Pavel Šustr 1966 G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 1009-18461009(101)
387 13 / junior [5620] Jan Petr 2000 GS cyklo team Jistebnice 1008-18471008(102)
388 70 / M19-29 [5555] Jan Bouda 1991 CZE 1007-18481007(103)
389 71 / M19-29 [5715] David Ptáček 1987 Vermarc CZE 1006-18491006(104)
390 119 / M40-49 [5740] Petr Holoubek 1976 CZE 1005-18501005(105)
391 14 / junior [5732] Tomáš Bajer 2001 Z Bike Team Třeboň 1004-18511004(106)
392 50 / M50-59 [5065] Jiří PROBST 1958 Bike and surf team 1003-18521003(107)
393 120 / M40-49 [5739] Luděk Sáska 1968 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1002-18531002(108)
394 12 / Z30-39 [5505] Lucie Tomečková 1979 GS cyklo team Jistebnice 1001-18541001(109)
395 121 / M40-49 [5566] Karel Dvořák 1969 Cyklo Jiřička 1000-18551000(110)
395 15 / junior [5002] Lukáš Pospíšil 1998 AUTHOR TEAM STUPNO 1000-18551000(1)
397 51 / M50-59 [5578] Pavel Homolka 1963 TO EUROPE 999-1856999(111)
398 101 / M30-39 [5064] David Kovář 1985 GALAXY CYKLOŠVEC 998-1857998(112)
399 3 / juniorky [5512] Michaela Navrkalová 2002 CKK ZNOJMO 997-1858997(113)
400 52 / M50-59 [5574] Petr Hlinka 1966 Z bike team Třeboň 996-1859996(114)
401 16 / junior [5669] Adam Převrátil 1999 Würth MTB racing team 995-1860995(115)
402 17 / junior [5693] Jiří Hořejší 2000 GS cyklo team Jistebnice 994-1861994(116)
403 102 / M30-39 [5579] Václav Hönig 1982 CZE 993-1862993(117)
404 122 / M40-49 [5654] Pavel Vrba 1974 CZE 992-1863992(118)
405 18 / junior [5733] Vladan Pikl 1999 Z Bike Team Třeboň 991-1864991(119)
406 19 / junior [5724] Matě Tvaroh 2000 Dům barev Český Krumlov 990-1865990(120)
407 123 / M40-49 [5632] Karel Slabý 1975 CZE 989-1866989(121)
408 103 / M30-39 [5610] Petr Mikšátko 1978 CZE 988-1867988(122)
409 124 / M40-49 [5692] Petr Franta 1973 CZE 987-1868987(123)
410 53 / M50-59 [5676] Frantisek Machač 1965 Písečtí Bucláci 986-1869986(124)
411 7 / Z40 [5745] Eva Kornalíková 1976 GALAXY CYKLOŠVEC 985-1870985(125)
412 104 / M30-39 [5508] Pavel Rybařík 1979 MTB Svijany Tábor 984-1871984(126)
413 72 / M19-29 [5622] Ondřej Polanský 1997 Bike team Vodňany 983-1872983(127)
414 73 / M19-29 [5754] David Capouch 1995 Apex-Bike Tábor 982-1873982(128)
415 54 / M50-59 [5587] pavel klabouch 1964 Velo Haibike 981-1874981(129)
416 125 / M40-49 [5612] Jan Mráček 1972 Cykloklub Chýnov 980-1875980(130)
417 126 / M40-49 [177] Libor Marek 1975 Nilfisk pro cycling 979-1876979(131)
418 9 / M60 [5588] Miloš Klimeš 1955 KC Brno 978-1877978(132)
419 74 / M19-29 [5647] Martin Tichý 1993 CZE 976-1879976(134)
420 1 / M19-59 [5001] Jiří Pospíšil 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 975-1880975(2)
420 105 / M30-39 [5650] Jan Václavík 1978 HINTON České Budějovice 975-1880975(135)
422 10 / M60 [5705] jan fous 1953 CZE 974-1881974(136)
423 20 / junior [5628] Kryštof Říha 2000 Z bike team Třeboň 973-1882973(137)
424 106 / M30-39 [5667] Karel Kolářík 1979 MS Transport 972-1883972(138)
425 21 / junior [5747] Jiří Štěpán 2002 www.vikingfootwear.cz 971-1884971(139)
426 4 / juniorky [5515] Nikola Nováková 1998 GS cyklo team Jistebnice 970-1885970(140)
427 127 / M40-49 [5621] Petr Pokorný 1975 MTB CITRUS TEAM 969-1886969(141)
428 55 / M50-59 [5570] František Fric 1959 PRODOLI Racing Team 968-1887968(142)
429 8 / Z40 [5511] Jitka Hodáňová 1975 SK Prima Polička 967-1888967(143)
430 128 / M40-49 [5575] Petr Hodáň 1968 SK Prima Polička 966-1889966(144)
431 22 / junior [5595] Filip Kracík 1998 PKPísek 965-1890965(145)
432 129 / M40-49 [5741] Milan Staněk 1968 Cykloklub Chýnov 964-1891964(146)
433 75 / M19-29 [5591] Zdeněk Kordina 1987 PIVO TEAM Ústrašice 963-1892963(147)
434 76 / M19-29 [5618] Jiří Paštyka 1991 CZE 962-1893962(148)
435 23 / junior [5571] Tadeáš Grym 2001 GS cyklo team Jistebnice 961-1894961(149)
436 130 / M40-49 [5701] jan Švec 1970 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 960-1895960(150)
437 56 / M50-59 [5519] František Plocha 1958 GS cyklo team Jistebnice 959-1896959(151)
438 11 / Z19-29 [5061] Andrea Martincová 1992 Inkospor Team 958-1897958(152)
439 77 / M19-29 [5696] Jan Heřmánek 1996 CZE 957-1898957(153)
440 107 / M30-39 [627] Petr Vaníček 1979 Galaxi Cyklo Švec 956-1899956(154)
441 131 / M40-49 [5653] David Vokatý 1976 Galaxy bike Tálín 955-1900955(155)
441 24 / junior [374] Marek Rieger 2007 Spartak Vrchlabí 955-1900955(3)
443 9 / Z40 [5506] Jana Žáčková 1967 BSK racing 954-1901954(156)
444 132 / M40-49 [5640] Petr Šafařík 1973 GS cyklo team Jistebnice 953-1902953(157)
445 5 / juniorky [5641] Klára Šafaříková 2002 GS cyklo team Jistebnice 952-1903952(158)
446 10 / Z40 [5510] Anna Haselbauerová 1974 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 951-1904951(159)
447 133 / M40-49 [5604] Jiří Maxa 1976 WWF 950-1905950(160)
448 25 / junior [5554] Jakub Bacílek 2001 Oceloví letci 949-1906949(161)
449 11 / Z40 [5058] Ladislava Bímová 1962 BTK EURO BIKE Praha 948-1907948(162)
450 13 / Z30-39 [5688] Lucie Bartošová 1982 Biketime Bulls Písek 947-1908947(163)
451 134 / M40-49 [5634] Radim Svěchota 1974 ROAS Netolice 946-1909946(164)
452 78 / M19-29 [5572] Martin Harák 1989 CZE 945-1910945(165)
453 14 / Z30-39 [5652] Kateřina Veselá 1977 TJ Spartak Třebíč 944-1911944(166)
454 12 / Z40 [5613] Lenka Mráčková 1973 Cykloklub Chýnov 943-1912943(167)
455 13 / Z40 [5567] Linda Ebertová 1975 Cykloklub Chýnov 942-1913942(168)
456 108 / M30-39 [5644] Miroslav Šulc 1984 Řemesníci Kramolín 941-1914941(169)
457 2 / M19-59 [5003] Jiří Černý 1962 CZE 940-1915940(4)
457 135 / M40-49 [5645] Petr Šulc 1968 Galaxy Bike Tálín 940-1915940(170)
459 109 / M30-39 [5580] Tomáš Hulan 1982 Feal Sedlčany 939-1916939(171)
460 136 / M40-49 [644] Vladimír Koubek 1975 SportGolf Sušice 938-1917938(172)
461 57 / M50-59 [5635] Leoš Svoboda 1963 CKK Znojmo 937-1918937(173)
462 79 / M19-29 [5726] Petr Malý 1988 HPmarket.cz 936-1919936(174)
463 14 / Z40 [5638] Jarmila Svobodová 1965 CKK Znojmo 935-1920935(175)
464 137 / M40-49 [5702] Martin Smíšek 1970 Nilfisk pro cycling 934-1921934(176)
465 138 / M40-49 [5611] Jan Mikula 1974 Nová včelnice 933-1922933(177)
466 58 / M50-59 [5631] Miroslav Skoták 1960 CykloHobby Rynárec 932-1923932(178)
467 139 / M40-49 [5755] roman kubů 1973 GS cyklo team Jistebnice 931-1924931(179)
468 110 / M30-39 [5751] Janda Michal 1979 Sky 930-1925930(180)
468 6 / juniorky [258] Jitka Štefková 1999 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 930-1925930(5)
470 11 / M60 [5556] Petr Brábník 1952 CZE 929-1926929(181)
471 15 / Z30-39 [5729] Martina Výborná 1985 CZE 928-1927928(182)
472 15 / Z40 [5722] Alexandra Šafránková 1968 CZE 927-1928927(183)
473 26 / junior [5642] Patrik Šebesta 1999 SK Drachkov 926-1929926(184)
474 16 / Z40 [5609] Michaela Miková 1973 Symbio Cannondale 925-1930925(185)
475 12 / Z19-29 [5663] Jana Hůlovcová 1993 CZE 924-1931924(186)
476 80 / M19-29 [5711] Jakub Peták 1994 Bike team Vodňany 923-1932923(187)
477 59 / M50-59 [5675] Petr Lískovec 1965 CZE 922-1933922(188)
477 1 / Z50 [5004] Milana Ráczová 1966 CZE 922-1933922(6)
479 7 / juniorky [5749] Gabriela Váňová 1999 MM Auto Mtb team 921-1934921(189)
480 8 / juniorky [5521] Pavlína Kubů 2000 GS cyklo team Jistebnice 920-1935920(190)
481 17 / Z40 [5596] Pavla Krešáková 1976 Cykloklub Chýnov 919-1936919(191)
482 18 / Z40 [5516] Jana Hořejší 1974 GS cyklo team Jistebnice 918-1937918(192)
483 60 / M50-59 [5557] Jiří Brádka 1957 Ariel 917-1938917(193)
484 61 / M50-59 [5590] Václav Kopecký 1965 CZE 916-1939916(194)
485 111 / M30-39 [5589] Pavel Kolářik 1979 remesnici 915-1940915(195)
485 1 / Z19-49 [5005] Bára Bryksí 1979 CZE 915-1940915(7)
487 13 / Z19-29 [5716] Eliška Hrušková 1987 PRODOLI Racing Team 914-1941914(196)
488 81 / M19-29 [5662] Jozef Šimoňak 1989 CME Office Rats 913-1942913(197)
489 82 / M19-29 [5573] Jiří Harák 1992 CZE 912-1943912(198)
490 140 / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 CZE 911-1944911(199)
491 12 / M60 [5518] Vladimír Pavelka 1950 CKK Znojmo 910-1945910(200)
492 27 / junior [200] Filip Tér 2001 S-Sport Hronov 909-1946909(8)
492 83 / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 CZE 909-1946909(201)
494 112 / M30-39 [5624] Vladislav Průcha 1979 CZE 908-1947908(202)
495 141 / M40-49 [5059] Vilém Lolacher 1976 Fučík 907-1948907(203)
496 62 / M50-59 [5597] Stanislav Kroupa 1959 České Budějovice 906-1949906(204)
497 113 / M30-39 [645] Miloslav Chládek 1981 CZE 905-1950905(205)
498 114 / M30-39 [5670] Milan Křenek 1977 CZE 904-1951904(206)
498 9 / juniorky [199] Veronika Térová 1998 S-Sport Hronov 904-1951904(9)
500 19 / Z40 [5689] Miroslava Ratajová 1974 CPF 903-1952903(207)
501 142 / M40-49 [5727] Roman Plášil 1975 HPmarket.cz 902-1953902(208)
502 28 / junior [5601] Ondřej Macek 2000 Cykloklub Chýnov 901-1954901(209)
503 3 / M19-59 [256] zdeněk rejchrt 1966 CZE 900-1955900(10)
503 143 / M40-49 [5710] Tomáš Lavička 1973 CZE 900-1955900(210)
505 13 / M60 [5599] Jiří Lenc 1954 CZE 899-1956899(211)
505 2 / Z19-49 [257] luisa rejchrtova 1971 CZE 899-1956899(11)
507 144 / M40-49 [5671] RADEK VLASATÝ 1972 Biketime Bulls Písek 898-1957898(212)
508 115 / M30-39 [5683] Josef Pumpr 1977 CZE 897-1958897(213)
509 14 / M60 [5581] Jiří Huml 1956 VELOSPORT Domažlice 896-1959896(214)
510 29 / junior [5728] Kryštof Novák 2006 CZE 895-1960895(215)
511 10 / juniorky [625] Michaela Karellová 1999 GALAXY CYKLOŠVEC 894-1961894(216)
512 14 / Z19-29 [628] Kateřina Tuháčková 1987 CZE 893-1962893(217)
513 20 / Z40 [5614] Hana Neubauerová 1975 Biketime Bulls Písek 892-1963892(218)
514 16 / Z30-39 [5661] Katerina Sichova 1984 CME Office Rats 891-1964891(219)
515 63 / M50-59 [5756] Bohumil Kovárna 1964 CZE 890-1965890(220)
516 11 / juniorky [5514] Kristýna Nováková 1998 GS cyklo team Jistebnice 889-1966889(221)
517 145 / M40-49 [5564] Roman Číhal 1970 CZE 887-1968887(223)
518 15 / M60 [641] Miloslav Husa 1956 CZE 886-1969886(224)
519 16 / M60 [624] František Vejvoda 1944 Galaxy Bike Tálín 885-1970885(225)
520 21 / Z40 [5736] Milana Raczová 1966 CZE 884-1971884(226)
521 146 / M40-49 [623] IVAN RADA 1967 DVE MARIE 883-1972883(227)
522 64 / M50-59 [5761] Ján kolář 1958 CZE 882-1973882(228)
523 116 / M30-39 [5639] Sláva Syrový 1978 Řemesníci Kramolín 881-1974881(229)
524 117 / M30-39 [5658] Cliff Hayhurst 1984 CME Office Rats 880-1975880(230)
525 17 / M60 [5616] Miroslav Novák 1956 FEAL 879-1976879(231)
526 17 / Z30-39 [5625] Miroslava Pucandlová 1985 CZE 878-1977878(232)
527 18 / Z30-39 [5577] Jitka Holubová 1977 CZE 877-1978877(233)
528 147 / M40-49 [5684] Radek Fura 1973 CZE 876-1979876(234)
529 19 / Z30-39 [5762] Vendula Fajtlová 1978 CZE 875-1980875(235)
530 65 / M50-59 [5734] Jiří Černý 1962 CZE 874-1981874(236)
531 118 / M30-39 [5673] Roman Kůs 1980 Řemesníci Kramolín 873-1982873(237)
532 119 / M30-39 [5687] Stanislav Rothbauer 1981 Ski team Budweis 872-1983872(238)
533 84 / M19-29 [5680] Tomáš Nejezchleba 1990 CZE 871-1984871(239)
534 12 / juniorky [5619] Veronika Petáková 1999 Bike team Vodňany 870-1985870(240)
535 18 / M60 [5746] Jan Hůlka 1952 Karlík 869-1986869(241)
536 66 / M50-59 [5685] Libor Biskup 1964 CZE 868-1987868(242)
537 22 / Z40 [5582] Jiřina Janečková 1966 CZE 867-1988867(243)
538 85 / M19-29 [5686] Libor Biskup 1991 CZE 866-1989866(244)
539 30 / junior [5695] Matěj Šimák 2004 CZE 865-1990865(245)
540 148 / M40-49 [5694] Martin Šimák 1975 CZE 864-1991864(246)
541 23 / Z40 [5060] Zuzana Ševčíková 1968 BTK EURO BIKE Praha 863-1992863(247)
542 149 / M40-49 [5743] Václav Sušil 1970 Černý koně 862-1993862(248)
543 120 / M30-39 [5576] Martin Holub 1978 Galaxy bike Tálín 861-1994861(249)
544 86 / M19-29 [5057] Jiří Kolářík 1995 CZE 860-1995860(250)

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde