Mercedes Benz Bike Cup Harrachov

30.07.2016, Harrachov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín30.07.2016
místoHarrachov [CZE]
web akce http://www.bikecup.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Trasa A 138km

Trasa ARIA PURA 79 km

Trasa C 52km

Nova jízda 26km

odrážedla

kola do 6 let

7 - 9 let

10 - 12 let

13 - 14 let

Trasa A 138km (registrováno: 84, dokončilo: 73, nedokončilo: 11) [pdf]

Trasa ARIA PURA 79 km (registrováno: 69, dokončilo: 68, nedokončilo: 1) [pdf]

Trasa C 52km (registrováno: 55, dokončilo: 54, nedokončilo: 1) [pdf]

Nova jízda 26km (registrováno: 23, dokončilo: 23) [pdf]

odrážedla (registrováno: 6, dokončilo: 6) [pdf]

kola do 6 let (registrováno: 8, dokončilo: 8) [pdf]

7 - 9 let (registrováno: 8, dokončilo: 8) [pdf]

10 - 12 let (registrováno: 2, dokončilo: 2) [pdf]

13 - 14 let (registrováno: 1, dokončilo: 1) [pdf]

Trasa A 138km

08:05:00

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Jan Škarnizl 07:20:23.2 Ondřej Fojtík 07:27:31.3 Milan Damek 07:36:45.6 Adam Lavička 07:43:30.7 Łukasz Chalastra 07:51:28.4 Pavel Gonda 07:51:55 Tomáš Kechrt 08:01:04.8 Milan Hanyk 08:06:33.1 Štěpán Karban 08:06:35.8 Ondřej Pína 08:06:54.8 Daniel Polman 08:10:37.4 Jiří Zárybnický 08:18:28.6 Tomáš Kučera 08:19:01.7 Jan Hruška 08:20:26.2 Zdeněk Melša 08:22:46.8 Aleš Flégl 08:35:52.1 Michal Řada 08:41:43.7 Martin Fikar 08:42:18.9 Karel Bernard 08:42:33.6 Štěpán Trmata 08:47:13.8 Jaromír Lecnar 08:48:48.8 Jakub Jirků 08:49:21.8 Maciej Rączkiewicz 09:01:08.1 Kamil Marczak 09:01:21.9 Radek Kučera 09:07:46.3 Jakub Jicha 09:11:30.9 František beneš 09:14:37.8 Jaroslav Svoboda 09:18:21.9 Adrian Typkiewicz 09:21:59.1 Artur Gruszczyński 09:22:45.9 Tomasz SODOWSKI 09:31:54.9 Martin Vít 09:34:57.2 Jan Malíř 09:42:08.5 David Novosad 09:42:14.2 Lucie Hamanová 09:46:58.9 Jiří Kolín 09:48:05.2 karel slavík 09:48:55.1 Iva Loubková 09:55:48.1 Michal Vrbský 09:58:04 Aleš Bílek 10:01:21.3 Radek Ščučka 10:02:00.2 Martin Čížek 10:02:30.9 Jerzy Maćków 10:19:55.2 Herbert Schwarz 10:20:52.8 Radek Ledecký 10:26:28.8 Jirka Komárek 10:27:22.3 Tomáš Boreček 10:30:37.1 Tomáš Dražan 10:32:19.1 Karel Hynek 10:32:22.3 Zdeňka Němcová 10:36:18.2 Zuzana Wernerová 10:36:30 Jiří Čáslava 10:47:37.3 Jaroslav Suchopar 10:58:44.5 Miloš Bohoněk 11:05:35.2 Josef Šklíba 11:11:14.6 Lenka Fridrichová 11:11:29.6 Pavel Hejna 11:12:02 Daniela Chlíbková 11:12:50.9 michal jančula 11:31:23.9 Stanisław Walkowiak 11:39:32.1 Josef Šulek 11:39:33.2 Miloslav Gianty Antoš 11:49:40.3 Libor Císař 11:50:21.9 Michal Kachel 11:51:03.2 Pavel Havlík 12:00:12.3 Karol Wróblewski 12:03:12.4 Milan Čulák 12:03:12.4 Michał Nowotka 12:03:13.1 Vít Vacenovský 12:04:08.5 Maciej Czerwiński 12:05:46.7 Zdeněk Hron 12:12:44.9 Ondřej Novotný 12:22:46.6 Jiří Tauchman 12:57:39.6 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30-39 [39] Jan Škarnizl 1986 Sram Mitas Trek 07:20:23.2
2 2 / M30-39 [36] Ondřej Fojtík 1977 Force KCK Zlín 07:27:31.307:08.1
3 1 / M19-29 [3] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling 07:36:45.616:22.4
4 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling 07:43:30.723:07.5
5 3 / M19-29 [779] Łukasz Chalastra 1995 Prema Cycling Team 07:51:28.431:05.2
6 3 / M30-39 [775] Pavel Gonda 1981 Duratec Weil Hoteltime 07:51:55.031:31.8
7 4 / M30-39 [693] Tomáš Kechrt 1981 PELLS TEAM 08:01:04.840:41.6
8 5 / M30-39 [689] Milan Hanyk 1984 BMC CZ Racing team 08:06:33.146:09.9
9 1 / M40-49 [768] Štěpán Karban 1971 FOR BIKES cycling team 08:06:35.846:12.6
10 6 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 Vella Team 08:06:54.846:31.6
11 7 / M30-39 [217] Daniel Polman 1979 lidé&HORY Duratec 08:10:37.450:14.2
12 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CK Vinohradské Šlapky 08:18:28.658:05.4
13 8 / M30-39 [696] Tomáš Kučera 1977 BMC CZ Racing team 08:19:01.758:38.5
14 3 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 08:20:26.201:00:03.0
15 9 / M30-39 [699] Zdeněk Melša 1982 JJ - Potocký 08:22:46.801:02:23.6
16 1 / M50-59 [354] Aleš Flégl 1963 Silvini R2 Sport 08:35:52.101:15:28.9
17 4 / M19-29 [790] Michal Řada 1989 CZE 08:41:43.701:21:20.5
18 10 / M30-39 [260] Martin Fikar 1983 BAKAKO Nová Paka 08:42:18.901:21:55.7
19 4 / M40-49 [794] Karel Bernard 1967 INS Atelier Náchod 08:42:33.601:22:10.4
20 11 / M30-39 [709] Štěpán Trmata 1978 Czech Tallboys 08:47:13.801:26:50.6
21 12 / M30-39 [128] Jaromír Lecnar 1983 Pitrs bikes 08:48:48.801:28:25.6
22 5 / M19-29 [801] Jakub Jirků 1996 Alltraining 08:49:21.801:28:58.6
23 13 / M30-39 [705] Maciej Rączkiewicz 1982 CZE 09:01:08.101:40:44.9
24 14 / M30-39 [130] Kamil Marczak 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 09:01:21.901:40:58.7
25 5 / M40-49 [797] Radek Kučera 1972 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 09:07:46.301:47:23.1
26 15 / M30-39 [691] Jakub Jicha 1977 BicycleCafe 09:11:30.901:51:07.7
27 16 / M30-39 [760] František beneš 1978 CZE 09:14:37.801:54:14.6
28 6 / M40-49 [151] Jaroslav Svoboda 1971 INS ATELIER NACHOD 09:18:21.901:57:58.7
29 6 / M19-29 [777] Adrian Typkiewicz 1996 GORANGA TEAM 09:21:59.102:01:35.9
30 17 / M30-39 [761] Artur Gruszczyński 1977 SCS OSOZ Racing Team 09:22:45.902:02:22.7
31 18 / M30-39 [763] Tomasz SODOWSKI 1977 CZE 09:31:54.902:11:31.7
32 19 / M30-39 [803] Martin Vít 1980 Radyně bike team 09:34:57.202:14:34.0
33 20 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 Nilfisk pro cycling 09:42:08.502:21:45.3
34 7 / M40-49 [137] David Novosad 1975 Nilfisk pro cycling 09:42:14.202:21:51.0
35 1 / Z19-29 [41] Lucie Hamanová 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM 09:46:58.902:26:35.7
36 21 / M30-39 [694] Jiří Kolín 1978 Ski areal Svatý Petr 09:48:05.202:27:42.0
37 8 / M40-49 [187] karel slavík 1974 CZE 09:48:55.102:28:31.9
38 1 / Z30-39 [43] Iva Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 09:55:48.102:35:24.9
39 22 / M30-39 [158] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:58:04.002:37:40.8
40 23 / M30-39 [687] Aleš Bílek 1979 Czech Tallboys 10:01:21.302:40:58.1
41 2 / M50-59 [787] Radek Ščučka 1964 CZE 10:02:00.202:41:37.0
42 24 / M30-39 [802] Martin Čížek 1985 BSK racing 10:02:30.902:42:07.7
43 3 / M50-59 [753] Jerzy Maćków 1966 Trezado BikeTires.pl 10:19:55.202:59:32.0
44 25 / M30-39 [792] Herbert Schwarz 1978 HERBY SERVIS 10:20:52.803:00:29.6
45 4 / M50-59 [698] Radek Ledecký 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10:26:28.803:06:05.6
46 26 / M30-39 [799] Jirka Komárek 1984 Cyklokouč 10:27:22.303:06:59.1
47 5 / M50-59 [767] Tomáš Boreček 1957 NOVATOP LAPIERRE 10:30:37.103:10:13.9
48 7 / M19-29 [757] Tomáš Dražan 1988 CZE 10:32:19.103:11:55.9
49 9 / M40-49 [690] Karel Hynek 1974 Horská služba Harrachov 10:32:22.303:11:59.1
50 2 / Z30-39 [136] Zdeňka Němcová 1982 UNIQA Jihlava 10:36:18.203:15:55.0
51 2 / Z19-29 [301] Zuzana Wernerová 1988 HSK cycling team 10:36:30.003:16:06.8
52 27 / M30-39 [183] Jiří Čáslava 1977 Los Kolos 10:47:37.303:27:14.1
53 28 / M30-39 [188] Jaroslav Suchopar 1978 CZE 10:58:44.503:38:21.3
54 8 / M19-29 [181] Miloš Bohoněk 1990 Run the World CZ 11:05:35.203:45:12.0
55 29 / M30-39 [707] Josef Šklíba 1980 CZE 11:11:14.603:50:51.4
56 3 / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 11:11:29.603:51:06.4
57 10 / M40-49 [773] Pavel Hejna 1969 Velké Poříčí 11:12:02.003:51:38.8
58 1 / Z40 [784] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 11:12:50.903:52:27.7
59 11 / M40-49 [800] michal jančula 1975 CZE 11:31:23.904:11:00.7
60 30 / M30-39 [758] Stanisław Walkowiak 1983 CZE 11:39:32.104:19:08.9
61 31 / M30-39 [798] Josef Šulek 1979 CZE 11:39:33.204:19:10.0
62 32 / M30-39 [685] Miloslav Gianty Antoš 1979 Bikebros GIANT 11:49:40.304:29:17.1
63 6 / M50-59 [182] Libor Císař 1965 Bikelive Praha 11:50:21.904:29:58.7
64 33 / M30-39 [692] Michal Kachel 1985 Colex Racing Team 11:51:03.204:30:40.0
65 12 / M40-49 [783] Pavel Havlík 1967 KT Tryskomyš 12:00:12.304:39:49.1
66 13 / M40-49 [785] Karol Wróblewski 1976 MYBIKE 12:03:12.404:42:49.2
66 13 / M40-49 [795] Milan Čulák 1973 CZE 12:03:12.404:42:49.2
68 34 / M30-39 [786] Michał Nowotka 1980 CZE 12:03:13.104:42:49.9
69 15 / M40-49 [710] Vít Vacenovský 1968 KT Tryskomyš 12:04:08.504:43:45.3
70 35 / M30-39 [340] Maciej Czerwiński 1983 Kibolski KS 12:05:46.704:45:23.5
71 1 / M60 [185] Zdeněk Hron 1953 Regal Bike 12:12:44.904:52:21.7
72 16 / M40-49 [789] Ondřej Novotný 1972 CZE 12:22:46.605:02:23.4
73 7 / M50-59 [708] Jiří Tauchman 1959 BeManiax Madbike 12:57:39.605:37:16.4
DNF / M30-39 [772] Jakub Sedlář 1984 NOVATOP -LAPIERRE 06:33:28.023:13:04.8
DNF / M40-49 [791] Radek Oktábec 1972 Chanel racing 07:37:42.517:19.3
DNF / M30-39 [770] Luboš Zaplatílek 1977 CZE 09:14:28.101:54:04.9
DNF / M40-49 [711] Jiří Žák 1969 The ENtourist 09:57:43.802:37:20.6
DNF / M30-39 [752] Paweł Rozdolski 1981 CZE
DNF / M30-39 [796] Michal Babík 1980 CZE
DNF / M40-49 [186] Josef Slavík 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / M40-49 [700] Jiří Pospíšil 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNF / M40-49 [788] Petr Pražák 1971 Reynholm Industries
DNF / M30-39 [189] Petr Švehla 1977 Los Kolos
DNF / M30-39 [769] David Najman 1979 JOSKATEL Team

Trasa ARIA PURA 79 km

10:58:25

Kategorie muži: junior | M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-29 | Z30-39 | Z40-49 | Z50 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Jiří Fikejz 03:14:28.5 Michal Novák 03:16:46 Luboš Truhlář 03:26:52.6 Pavel Bezděk 03:27:24.4 Antonín Hodr 03:27:24.9 Jan Čapek 03:29:43.9 Ondřej Hofman 03:36:48.6 Jiří Pfeifer 03:37:44.5 Ladislav Matura 03:38:09.4 Jaroslav Zelanka 03:40:27.9 Roman Abramczyk 03:41:00.6 David Kalina 03:42:56.2 Jiří Štefan 03:47:05.9 Ján Janočko 03:48:42 Michal Široký 03:49:14.1 Wojciech Żołyński 03:49:16.6 Martin Lorenc 03:49:23.9 Pavel Vobora 03:50:04.5 Łukasz Krzyszczak 03:50:51.3 Jiří Lukeš 03:51:01 Tomáš Kejzlar 03:52:48.5 Martin Rejzek 03:53:39.2 Jan Kapal 03:53:57.6 Ondřej Kaplan 03:54:33.7 Otakar Dvořák 03:54:53.7 Petr Říha 03:57:45.4 Rudolf Nosek 03:58:24.3 Petr Novotný 04:02:06.9 Jiří Stránský 04:02:54.1 Vladislav Gittler 04:05:11.9 Michal Moravec 04:07:06.3 Martina Neumanová 04:07:41.2 Marek Lánský 04:13:24.3 Piotr Chalastra 04:15:16 Josef Jirman 04:15:26.9 Jiří Slabý 04:15:27.5 František Nechvátal 04:17:04.9 Radim Semanco 04:21:12.3 Ewa Rebane - Sodowska 04:22:47.2 Grzegorz Broda 04:24:36.4 Michaela Matoušková 04:28:27.1 Václav Šmíd 04:38:00.8 Miloš KUBRYCHT 04:38:08.5 Vladimír Harasimovič 04:41:44.5 Aleksandra Malinowska 04:42:24.9 Barbora Strnadová 04:42:55.6 Lucie Blažková 04:43:24 Josef Bystrianský 04:44:12.8 Jiri Maran 04:47:46.9 Peter Suchopar 04:49:39.9 Jan Vilikus 04:54:09.6 Daniel Kadaník 04:56:19.9 Izabella Cieniuszek 05:01:28.4 Rafal Nowakowski 05:02:52.3 Martin Novotný 05:07:22.9 Petr Pokorný 05:08:40.4 Pavel Miller 05:09:26.9 Aleš Hlavička 05:14:04.5 Martin Nedvěd 05:21:56.7 Arnošt Bernard 05:27:50.3 Michaela Beldová 05:31:39.9 Jiří Balický 05:33:37.2 Stanislav Mlynář 05:34:47.4 Petr Kauška 05:44:22.9 Jan Šťastný 05:45:01.9 Michael Skalický 05:45:05.6 Jan OTRUBA 06:41:51.6 piotr jazwinski 06:53:34.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M19-29 [40] Jiří Fikejz 1990 Author-Enduroteam.cz 03:14:28.5
2 2 / M19-29 [816] Michal Novák 1991 STRATOS AUTO 03:16:46.002:17.5
3 3 / M19-29 [825] Luboš Truhlář 1987 HSH sport 03:26:52.612:24.1
4 1 / M30-39 [831] Pavel Bezděk 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:27:24.412:55.9
5 4 / M19-29 [715] Antonín Hodr 1987 PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:27:24.912:56.4
6 1 / M40-49 [843] Jan Čapek 1973 ROHOZEC AMULET TEAM 03:29:43.915:15.4
7 2 / M30-39 [716] Ondřej Hofman 1979 Pro Music Prolog bike 03:36:48.622:20.1
8 2 / M40-49 [844] Jiří Pfeifer 1974 03:37:44.523:16.0
9 3 / M40-49 [811] Ladislav Matura 1974 03:38:09.423:40.9
10 3 / M30-39 [832] Jaroslav Zelanka 1980 03:40:27.925:59.4
11 4 / M30-39 [754] Roman Abramczyk 1978 Trezado BikeTires.pl 03:41:00.626:32.1
12 4 / M40-49 [806] David Kalina 1974 SKP Maják 03:42:56.228:27.7
13 5 / M30-39 [804] Jiří Štefan 1981 www.tonerynaplne.cz 03:47:05.932:37.4
14 6 / M30-39 [812] Ján Janočko 1982 Terc 03:48:42.034:13.5
15 7 / M30-39 [774] Michal Široký 1979 prestige cycling team 03:49:14.134:45.6
16 5 / M19-29 [765] Wojciech Żołyński 1989 SULIMA ROWERY TEAM 03:49:16.634:48.1
17 5 / M40-49 [815] Martin Lorenc 1970 STRATOS AUTO 03:49:23.934:55.4
18 8 / M30-39 [298] Pavel Vobora 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 03:50:04.535:36.0
19 9 / M30-39 [829] Łukasz Krzyszczak 1983 road-racing.pl 03:50:51.336:22.8
20 6 / M40-49 [810] Jiří Lukeš 1972 BC Sport Semily 03:51:01.036:32.5
21 10 / M30-39 [718] Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:52:48.538:20.0
22 7 / M40-49 [771] Martin Rejzek 1972 Eleven Eitracht BS 03:53:39.239:10.7
23 8 / M40-49 [842] Jan Kapal 1974 Coffeebikers od Andělky - Velké Popovice 03:53:57.639:29.1
24 9 / M40-49 [822] Ondřej Kaplan 1974 SDH Vysoká u Holic 03:54:33.740:05.2
25 1 / M50-59 [814] Otakar Dvořák 1962 CZE 03:54:53.740:25.2
26 10 / M40-49 [725] Petr Říha 1974 PSCycling Hradec Králové 03:57:45.443:16.9
27 11 / M40-49 [722] Rudolf Nosek 1970 STRATOS AUTO 03:58:24.343:55.8
28 11 / M30-39 [821] Petr Novotný 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 04:02:06.947:38.4
29 2 / M50-59 [837] Jiří Stránský 1963 CZE 04:02:54.148:25.6
30 12 / M40-49 [712] Vladislav Gittler 1968 CZE 04:05:11.950:43.4
31 12 / M30-39 [133] Michal Moravec 1980 Nilfisk pro cycling 04:07:06.352:37.8
32 1 / Z19-29 [266] Martina Neumanová 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM 04:07:41.253:12.7
33 13 / M30-39 [719] Marek Lánský 1981 Superior MTB Energy Team 04:13:24.358:55.8
34 13 / M40-49 [780] Piotr Chalastra 1973 Prema Cycling Team 04:15:16.001:00:47.5
35 3 / M50-59 [121] Josef Jirman 1964 CZE 04:15:26.901:00:58.4
36 1 / M60 [727] Jiří Slabý 1956 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:15:27.501:00:59.0
37 2 / M60 [721] František Nechvátal 1953 cyklo kněžice 04:17:04.901:02:36.4
38 14 / M40-49 [818] Radim Semanco 1976 CZE 04:21:12.301:06:43.8
39 1 / Z30-39 [764] Ewa Rebane - Sodowska 1978 CZE 04:22:47.201:08:18.7
40 15 / M40-49 [762] Grzegorz Broda 1975 SCS OSOZ Racing Team 04:24:36.401:10:07.9
41 2 / Z19-29 [720] Michaela Matoušková 1997 BTK EURO BIKE Praha 04:28:27.101:13:58.6
42 14 / M30-39 [729] Václav Šmíd 1985 Alsap 04:38:00.801:23:32.3
43 16 / M40-49 [807] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE 04:38:08.501:23:40.0
44 17 / M40-49 [713] Vladimír Harasimovič 1973 KSM Castings CZ 04:41:44.501:27:16.0
45 3 / Z19-29 [782] Aleksandra Malinowska 1996 Prema Cycling Team 04:42:24.901:27:56.4
46 2 / Z30-39 [728] Barbora Strnadová 1982 CZE 04:42:55.601:28:27.1
47 1 / Z40 [184] Lucie Blažková 1970 Carla.kupkolo.cz 04:43:24.001:28:55.5
48 3 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 04:44:12.801:29:44.3
49 15 / M30-39 [819] Jiri Maran 1983 Pencin 04:47:46.901:33:18.4
50 16 / M30-39 [706] Peter Suchopar 1981 ALSAP 04:49:39.901:35:11.4
51 18 / M40-49 [731] Jan Vilikus 1970 CZE 04:54:09.601:39:41.1
52 19 / M40-49 [436] Daniel Kadaník 1975 CZE 04:56:19.901:41:51.4
53 3 / Z30-39 [106] Izabella Cieniuszek 1979 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:01:28.401:46:59.9
54 20 / M40-49 [660] Rafal Nowakowski 1973 Kuznia Triathlonu 05:02:52.301:48:23.8
55 21 / M40-49 [766] Martin Novotný 1971 CZE 05:07:22.901:52:54.4
56 4 / M50-59 [191] Petr Pokorný 1961 Koloshop Team 05:08:40.401:54:11.9
57 17 / M30-39 [823] Pavel Miller 1981 CZE 05:09:26.901:54:58.4
58 22 / M40-49 [714] Aleš Hlavička 1968 CZE 05:14:04.501:59:36.0
59 23 / M40-49 [813] Martin Nedvěd 1969 CZE 05:21:56.702:07:28.2
60 5 / M50-59 [211] Arnošt Bernard 1961 Kola Šír Bělohrad 05:27:50.302:13:21.8
61 4 / Z30-39 [759] Michaela Beldová 1980 CZE 05:31:39.902:17:11.4
62 24 / M40-49 [817] Jiří Balický 1976 CZE 05:33:37.202:19:08.7
63 6 / M50-59 [835] Stanislav Mlynář 1960 CZE 05:34:47.402:20:18.9
64 7 / M50-59 [717] Petr Kauška 1966 CZE 05:44:22.902:29:54.4
65 25 / M40-49 [730] Jan Šťastný 1968 KS Pardubice 05:45:01.902:30:33.4
66 26 / M40-49 [726] Michael Skalický 1968 KS Pardubice 05:45:05.602:30:37.1
67 4 / M60 [724] Jan OTRUBA 1944 CZE 06:41:51.603:27:23.1
68 18 / M30-39 [756] piotr jazwinski 1986 lewa wolna 06:53:34.303:39:05.8
DNF / M19-29 [826] Václav Kolomínský 1987 HSH sport 03:23:46.109:17.6

Trasa C 52km

11:58:26

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Michal Hrach 02:08:35.4 Martin Šubr 02:11:36.9 Patrick Scholze 02:11:37.7 Mateusz Kacilowicz 02:12:00.4 Václav Šňupárek 02:13:30.2 Lukáš Pospíšil 02:14:48.7 Milan Krejčí 02:24:33 Mateusz Popiół 02:24:42.1 Jiří Šlégr 02:24:57.2 Jakub Jánský 02:30:28.6 Martin Novák 02:31:28.9 Petr Šmíd 02:31:52.1 radek drahoňovský 02:33:40.9 jiří Čepelka 02:34:00.6 Filip Hanousek 02:34:16 Radek Nemeškal 02:38:30.6 Eva Matějčková 02:41:07.3 Jiří Štefánik 02:41:45.3 Richard Sláma 02:42:29.6 Tomáš Buk 02:43:30.7 Lenka Bartošová 02:43:42.4 Patrik Kysela 02:44:46.9 Martin Lelek 02:47:08.4 Karolina Bergerová 02:47:16.6 Marek Syrovatský 02:49:16.4 Jan Kratochvíl 02:51:37.9 František Soukal 02:52:06.2 Bartłomiej Chalastra 02:52:16.1 Jan Hataš 02:52:18.8 František Raboň 02:52:21.9 Jaromír Mokrejš 02:53:53.2 Jan Havlíček 02:54:36.1 Alan Hovorka 02:55:14.7 Markéta Matoušková 02:55:25.7 Tomáš Siegler 02:56:05.6 Martin Křena 02:58:51.8 Miroslav Černík 02:59:41.4 Michal Blažek 03:03:24.3 Milan Roleček 03:06:06.3 Stanislav Novák 03:07:33.9 Tomas Valda 03:13:49.2 David Pavlíček 03:15:21.7 Jaroslava Křížková 03:21:51.9 Vlastimil Křeček 03:22:31.1 Michaela Šolcová 03:24:00.2 David Pavel 03:26:31.7 Roman Krzyszczak 03:27:50.8 Hana Matoušková 03:35:36 Jiří Pfeifer 03:37:14 Stanislava Havranová 03:46:48.1 Jaroslava Vnuková 03:47:33.9 Miroslav Hrdlovič 03:51:28 Markéta Matysíková 03:52:30 Radek Hachle 03:57:11 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30-39 [657] Michal Hrach 1977 Petříkov 02:08:35.4
2 1 / M19-29 [836] Martin Šubr 1997 BeManiax Madbike 02:11:36.903:01.5
3 2 / M30-39 [649] Patrick Scholze 1985 Bad-Bikers MTB-Sport e.V 02:11:37.703:02.3
4 2 / M19-29 [846] Mateusz Kacilowicz 1987 02:12:00.403:25.0
5 3 / M19-29 [749] Václav Šňupárek 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:13:30.204:54.8
6 1 / junior [704] Lukáš Pospíšil 1998 AUTHOR TEAM STUPNO 02:14:48.706:13.3
7 3 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 Nilfisk pro cycling 02:24:33.015:57.6
8 4 / M30-39 [35] Mateusz Popiół 1980 Nadleśnictwo Świeradów 02:24:42.116:06.7
9 1 / M60 [839] Jiří Šlégr 1954 SK Autorest 02:24:57.216:21.8
10 4 / M19-29 [735] Jakub Jánský 1992 Praha 6 02:30:28.621:53.2
11 5 / M19-29 [742] Martin Novák 1992 Kosmonosy 02:31:28.922:53.5
12 5 / M30-39 [748] Petr Šmíd 1983 Nilfisk pro cycling 02:31:52.123:16.7
13 6 / M30-39 [653] radek drahoňovský 1980 Sunski Academy 02:33:40.925:05.5
14 1 / M50-59 [824] jiří Čepelka 1963 SK Autorest 02:34:00.625:25.2
15 2 / junior [647] Filip Hanousek 2000 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:34:16.025:40.6
16 6 / M19-29 [751] Radek Nemeškal 1992 máma s tátou 02:38:30.629:55.2
17 1 / Z19-29 [793] Eva Matějčková 1993 Rumburk 02:41:07.332:31.9
18 7 / M30-39 [805] Jiří Štefánik 1981 Harrachov 02:41:45.333:09.9
19 2 / M50-59 [746] Richard Sláma 1962 PBV MTB Team Brno 02:42:29.633:54.2
20 7 / M19-29 [658] Tomáš Buk 1988 Lysá nad Labem 02:43:30.734:55.3
21 1 / Z30-39 [732] Lenka Bartošová 1980 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:43:42.435:07.0
22 1 / M40-49 [838] Patrik Kysela 1973 ZP cyklo PROOFY corratec team 02:44:46.936:11.5
23 3 / junior [736] Martin Lelek 2001 Apache Loko Trutnov 02:47:08.438:33.0
24 2 / Z19-29 [701] Karolina Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz 02:47:16.638:41.2
25 8 / M30-39 [828] Marek Syrovatský 1977 Říčany 02:49:16.440:41.0
26 9 / M30-39 [845] Jan Kratochvíl 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:51:37.943:02.5
27 3 / M50-59 [747] František Soukal 1962 TJ Lokomotiva Nymburk 02:52:06.243:30.8
28 4 / junior [781] Bartłomiej Chalastra 1999 Prema Cycling Team 02:52:16.143:40.7
29 2 / M40-49 [820] Jan Hataš 1976 ROHOZEC AMULET TEAM 02:52:18.843:43.4
30 10 / M30-39 [38] František Raboň 1983 Kalaš Team 02:52:21.943:46.5
31 3 / M40-49 [740] Jaromír Mokrejš 1969 DRUPOSPOL 02:53:53.245:17.8
32 4 / M40-49 [733] Jan Havlíček 1976 Bikemarast 02:54:36.146:00.7
33 5 / M40-49 [656] Alan Hovorka 1974 Panda team Hodkovice 02:55:14.746:39.3
34 3 / Z19-29 [739] Markéta Matoušková 1996 BTK EURO BIKE Praha 02:55:25.746:50.3
35 11 / M30-39 [745] Tomáš Siegler 1980 CZE 02:56:05.647:30.2
36 8 / M19-29 [659] Martin Křena 1987 CZE 02:58:51.850:16.4
37 6 / M40-49 [833] Miroslav Černík 1975 Sun Ski Špindlerův Mlýn 02:59:41.451:06.0
38 12 / M30-39 [841] Michal Blažek 1979 CZE 03:03:24.354:48.9
39 4 / M50-59 [744] Milan Roleček 1964 Drupospol 03:06:06.357:30.9
40 5 / M50-59 [741] Stanislav Novák 1964 CZE 03:07:33.958:58.5
41 13 / M30-39 [654] Tomas Valda 1983 CZE 03:13:49.201:05:13.8
42 9 / M19-29 [193] David Pavlíček 1994 ELEVEN MERCEDES MITAS 03:15:21.701:06:46.3
43 1 / Z40 [755] Jaroslava Křížková 1976 CZE 03:21:51.901:13:16.5
44 7 / M40-49 [661] Vlastimil Křeček 1973 CZE 03:22:31.101:13:55.7
45 4 / Z19-29 [655] Michaela Šolcová 1989 CZE 03:24:00.201:15:24.8
46 10 / M19-29 [743] David Pavel 1993 Fa RENE 03:26:31.701:17:56.3
47 6 / M50-59 [830] Roman Krzyszczak 1959 SPORT-PROFIT CANNONDALE WROCŁAW 03:27:50.801:19:15.4
48 2 / Z40 [737] Hana Matoušková 1965 BTK EURO BIKE Praha 03:35:36.001:27:00.6
49 7 / M50-59 [290] Jiří Pfeifer 1959 Cyklo Tony Náchod 03:37:14.001:28:38.6
50 3 / Z40 [734] Stanislava Havranová 1970 CZE 03:46:48.101:38:12.7
51 4 / Z40 [750] Jaroslava Vnuková 1951 BSK racing 03:47:33.901:38:58.5
52 8 / M40-49 [703] Miroslav Hrdlovič 1973 CZE 03:51:28.001:42:52.6
53 2 / Z30-39 [652] Markéta Matysíková 1982 CZE 03:52:30.001:43:54.6
54 9 / M40-49 [840] Radek Hachle 1971 CZE 03:57:11.001:48:35.6
DNF / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 Nilfisk pro cycling 01:11:17.523:02:42.1

Nova jízda 26km

12:28:29

Kategorie muži: junior | M19-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-49 | Z50 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Dušan Kožíšek 01:03:20.8 Lukáš Hanousek 01:04:45.4 Daniel Kvasnička 01:04:52.9 David Pacholík 01:05:10.3 Martin Kareis 01:05:49.4 Zdeněk Šír 01:06:47.5 Leoš Effenberk 01:10:12.4 Jiří Major 01:11:52.4 Zuzana Kocumová 01:12:50.3 Zdeněk Drbohlav 01:14:41.9 Jan Stryal 01:15:01.4 Adolf Prokůpek 01:24:29.9 Tomáš Hanzl 01:24:31.4 Petr Vodička 01:30:57.4 Jan Hladík 01:31:01.9 Tomáš Brych 01:37:57.6 Tomáš Zikmund 01:39:04.4 Věrka Malířová 01:39:07 Nicole Pochopová 01:42:02.5 Vladislav Gittler 01:42:27.9 Kinga Chrapisińska 01:43:41.6 Anetta Sternwaldová 01:50:37.8 Jindřich Synovec 99:99:99.999 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M19-59 [5200] Dušan Kožíšek 1983 WSM ROHOZEC AMULET TEAM 01:03:20.8
2 2 / M19-59 [5042] Lukáš Hanousek 1990 Apache Loko Trutnov 01:04:45.401:24.6
3 3 / M19-59 [5050] Daniel Kvasnička 1978 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:04:52.901:32.1
4 4 / M19-59 [5040] David Pacholík 1991 01:05:10.301:49.5
5 5 / M19-59 [5049] Martin Kareis 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:05:49.402:28.6
6 6 / M19-59 [5196] Zdeněk Šír 1983 Nilfisk pro cycling 01:06:47.503:26.7
7 7 / M19-59 [5198] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling 01:10:12.406:51.6
8 8 / M19-59 [5199] Jiří Major 1983 CIA 01:11:52.408:31.6
9 1 / Z19-49 [5051] Zuzana Kocumová 1979 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:12:50.309:29.5
10 9 / M19-59 [5131] Zdeněk Drbohlav 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ 01:14:41.911:21.1
11 10 / M19-59 [5043] Jan Stryal 1991 Ligum 01:15:01.411:40.6
12 11 / M19-59 [5044] Adolf Prokůpek 1988 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:24:29.921:09.1
13 12 / M19-59 [5133] Tomáš Hanzl 1997 Rynoltice 01:24:31.421:10.6
14 13 / M19-59 [5136] Petr Vodička 1981 Praha 5 01:30:57.427:36.6
15 14 / M19-59 [5048] Jan Hladík 1988 Jablonec nad Nisou 01:31:01.927:41.1
16 15 / M19-59 [5105] Tomáš Brych 1977 TV Nova 01:37:57.634:36.8
17 16 / M19-59 [5046] Tomáš Zikmund 1966 Přezletice 01:39:04.435:43.6
18 2 / Z19-49 [5197] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling 01:39:07.035:46.2
19 3 / Z19-49 [5041] Nicole Pochopová 1990 KUPKOLO.cz 01:42:02.538:41.7
20 17 / M19-59 [5132] Vladislav Gittler 1997 Frýdlant 01:42:27.939:07.1
21 4 / Z19-49 [5047] Kinga Chrapisińska 1986 Kraków 01:43:41.640:20.8
22 5 / Z19-49 [5135] Anetta Sternwaldová 1991 Fa RENE 01:50:37.847:17.0
23 18 / M19-59 [5045] Jindřich Synovec 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM

odrážedla

09:58:36

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Barbora Lázničková 00:01:14.1 Kateřina Procházková 00:01:30.3 Verunka Lázničková 00:01:50.4 Bedřich Kolaja 00:02:00.3 Alžběta Chvojková 00:02:08 Marek Krejci 00:02:14.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling 01:14.1
2 2 / Ženy [416] Kateřina Procházková 2013 Superior cyklofit cycling team 01:30.300:16.2
3 3 / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling 01:50.400:36.3
4 1 / Muži [433] Bedřich Kolaja 2013 MTB Trilogy 02:00.300:46.2
5 4 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 Nilfisk pro cycling 02:08.000:53.9
6 2 / Muži [431] Marek Krejci 2014 Bohutin 02:14.801:00.7

kola do 6 let

10:05:37

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Vanesa Bohánská 00:01:39.1 Matěj Hlaváč 00:01:42.8 Filip Gamba 00:01:44.4 Jan Hlaváč 00:01:47.2 Maruška Malířová 00:01:47.9 Martina Procházková 00:01:54.4 Aneta Drmlová 00:01:56.9 Michaela Kráčmarová 00:02:27.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Ženy [413] Vanesa Bohánská 2010 SKI TEAM LIBEREC 01:39.100:49.7(6)
00:49.4(1)
2 1 / Muži [444] Matěj Hlaváč 2011 CZECH OUTDOOR CLUB 01:42.800:03.700:47.2(1)
00:55.6(3)
3 2 / Muži [418] Filip Gamba 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:44.400:05.300:49.6(5)
00:54.8(2)
4 3 / Muži [445] Jan Hlaváč 2011 CZECH OUTDOOR CLUB 01:47.200:08.100:48.9(4)
00:58.3(4)
5 2 / Ženy [425] Maruška Malířová 2010 Nilfisk pro cycling 01:47.900:08.800:48.1(3)
00:59.8(5)
6 3 / Ženy [415] Martina Procházková 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:54.400:15.300:54.2(7)
01:00.2(6)
7 4 / Ženy [651] Aneta Drmlová 2010 Holky z hor 01:56.900:17.800:47.7(2)
01:09.2(7)
8 5 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 MTB Trilogy 02:27.200:48.101:14.9(8)
01:12.3(8)

7 - 9 let

10:12:49

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Filip Chvojka 00:03:28.3 Honza Malíř 00:03:38.4 Miroslav Strnad 00:04:12.6 Anna Kráčmarová 00:04:22 Laura Černíková 00:04:43 Tomáš Sedláček 00:05:43.5 Lukáš MACEK 00:06:15.5 Lenka Krčálová 00:06:32.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->mezičas#2
mezičas#2
mezičas#2->cíl
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 Nilfisk pro cycling 03:28.300:31.0(1)
01:24.8(1)
01:55.8(1)
01:32.5(1)
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 NILKFISK 03:38.400:10.100:32.6(2)
01:28.9(2)
02:01.5(2)
01:36.9(2)
3 3 / Muži [776] Miroslav Strnad 2008 Děčín 04:12.600:44.300:40.5(5)
01:40.0(3)
02:20.5(3)
01:52.1(3)
4 1 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 04:22.000:53.700:37.5(3)
01:49.0(4)
02:26.5(4)
01:55.5(4)
5 2 / Ženy [437] Laura Černíková 2008 Sun Ski Academy 04:43.001:14.700:43.7(6)
01:58.3(5)
02:42.0(5)
02:01.0(5)
6 4 / Muži [443] Tomáš Sedláček 2008 Praha 6 05:43.502:15.200:38.8(4)
02:37.9(6)
03:16.7(6)
02:26.8(6)
7 5 / Muži [778] Lukáš MACEK 2009 NOVÝ MALÍN 06:15.502:47.203:29.6(7)
02:45.9(7)
06:15.5(7)
8 3 / Ženy [650] Lenka Krčálová 2009 Pardubice 06:32.803:04.503:32.5(8)
03:00.3(8)
06:32.8(8)

10 - 12 let

10:27:22

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Anežka Kluchová 00:05:16.3 Nikola Racková 00:05:39.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Ženy [414] Anežka Kluchová 2006 magic bike team 05:16.300:34.8(1)
04:41.5(1)
2 2 / Ženy [430] Nikola Racková 2005 Jihlava 05:39.900:23.600:39.1(2)
05:00.8(2)

13 - 14 let

10:27:22

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [441] Tomas Racek 2002 jihlava 05:03.500:31.7(1)
04:31.8(1)

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde