Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016, Horní Planá [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín18.06.2016
místoHorní Planá [CZE]
web akce http://www.bikecup.cz
soubory

Propozice_Mercedes-Benz_Bike_Cup_Lipno [pdf] (826946B)

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Trasa A 66km

Nova jízda 33km

odrážedla

kola - do 6 let

7 - 9 let

10 - 12 let

13 - 14 let

Trasa A 66km (registrováno: 79, dokončilo: 55, nedokončilo: 10, nenastoupilo: 14) [pdf]

Nova jízda 33km (registrováno: 110, dokončilo: 92, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 17) [pdf]

odrážedla (registrováno: 12, dokončilo: 12) [pdf]

kola - do 6 let (registrováno: 15, dokončilo: 14, nenastoupilo: 1) [pdf]

7 - 9 let (registrováno: 25, dokončilo: 19, nedokončilo: 3, nenastoupilo: 3) [pdf]

10 - 12 let (registrováno: 11, dokončilo: 11) [pdf]

13 - 14 let (registrováno: 3, dokončilo: 2, dokončilo: 1) [pdf]

Trasa A 66km

12:00:34

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Jakub Minka 02:33:18 Ondřej Pína 02:37:00.4 Jan Hruška 02:39:02.1 Jiří Zárybnický 02:43:04.6 Lukáš Tybitancl 02:45:33.2 Petr Hruška 02:47:49 Jan Malíř 02:48:02.5 Jarda Šeliga 02:48:32.2 Lukáš Smola 02:50:17.7 Marek Bartůněk 02:53:12.7 Michal Řada 02:53:47.7 Bernhard Grobner 02:57:22.2 Václav Tichý 02:58:06.9 Markus Gahleitner 02:59:17.6 Jan Procházka 03:00:19 Robert Matusek 03:02:41.4 Ivan Rezek 03:04:10.1 Karla Štěpánová 03:05:43.5 Jan Modlitba 03:07:35.9 David Marek 03:09:53.4 Josef Průcha 03:10:34.3 Robert Barninec 03:11:12.5 Roman Mládek 03:11:27.9 Vladimír Tuháček 03:14:47.1 Petr Janota 03:15:00.2 Jiří Habrda 03:15:19.2 Martin Řezáč 03:15:22.1 Marek Skazík 03:19:15.7 Jaroslav Babka 03:19:36.3 Pavel Skácel 03:20:34 Jan Klabouch 03:21:00.3 Vladimír Babidorič 03:22:54.6 Marek Havlíček 03:23:44.2 Karel Korbel 03:23:47.8 Lenka Fridrichová 03:24:14 Aleš Jirout 03:24:58.6 Jiří Ondra 03:26:03.1 Jiří Průša 03:28:27.3 Vlastimil Kráčmar 03:30:20.7 Jiří Homolka 03:33:27.5 Tomáš Lehovič 03:35:56.3 Tomáš Petýrek 03:38:39.4 Lukáš Kopenec 03:39:40.5 Jiří Houdek 03:41:26.1 Radka Klíchová 03:41:27.7 Jiří Lenc 03:42:12.5 Michaela Fosumova 03:45:21 Martin Minář 03:47:13.8 Petr Eybl 03:48:40.4 Jan Dimmer 03:48:47 Michal Jambor 03:53:48.6 Daniel Šraga 03:57:53.7 Pavel Bláha 04:04:54.6 Daniel Somogyi 04:44:14.3 ZDENĚK Háva 04:44:38 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / M19-29 [464] Jakub Minka 1994 Symbio+ Cannondale 02:33:18.001:13:18.7(1)
01:19:59.3(1)
2 1 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 Vella Team 02:37:00.403:42.401:15:49.6(2)
01:21:10.8(2)
3 1 / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 02:39:02.105:44.101:16:56.4(3)
01:22:05.7(3)
4 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CK Vinohradské Šlapky 02:43:04.609:46.601:18:08.4(5)
01:24:56.2(4)
5 2 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 JH Cycling 02:45:33.212:15.201:17:29.0(4)
01:28:04.2(8)
6 3 / M30-39 [664] Petr Hruška 1986 BMC CZ Racing team 02:47:49.014:31.001:20:25.5(7)
01:27:23.5(6)
7 4 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 Nilfisk pro cycling 02:48:02.514:44.501:20:57.3(9)
01:27:05.2(5)
8 5 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 JH cycling 02:48:32.215:14.201:20:56.0(8)
01:27:36.2(7)
9 2 / M19-29 [467] Lukáš Smola 1992 písek 02:50:17.716:59.701:18:31.2(6)
01:31:46.5(12)
10 1 / junior [447] Marek Bartůněk 1998 Premium Ethic Sport 02:53:12.719:54.701:21:55.5(10)
01:31:17.2(11)
11 3 / M19-29 [673] Michal Řada 1989 Náchod 02:53:47.720:29.701:24:30.5(12)
01:29:17.2(9)
12 3 / M40-49 [422] Bernhard Grobner 1975 Haderer sports team 02:57:22.224:04.201:23:23.7(11)
01:33:58.5(17)
13 6 / M30-39 [675] Václav Tichý 1978 Dům Barev, Český Krumlov 02:58:06.924:48.901:26:58.5(15)
01:31:08.4(10)
14 4 / M40-49 [421] Markus Gahleitner 1973 Stöckli Racing Team 02:59:17.625:59.601:26:42.7(14)
01:32:34.9(14)
15 4 / M19-29 [484] Jan Procházka 1990 CYKLOHELIOS 03:00:19.027:01.001:27:42.8(16)
01:32:36.2(15)
16 5 / M40-49 [669] Robert Matusek 1974 Trophy.at 03:02:41.429:23.401:30:34.3(19)
01:32:07.1(13)
17 7 / M30-39 [672] Ivan Rezek 1983 Athletic Club Bludišťák 03:04:10.130:52.101:29:05.6(17)
01:35:04.5(18)
18 1 / Z19-29 [420] Karla Štěpánová 1991 KONA Cycling team 03:05:43.532:25.501:29:06.4(18)
01:36:37.1(19)
19 6 / M40-49 [401] Jan Modlitba 1969 HM Sport ČK 03:07:35.934:17.901:25:57.3(13)
01:41:38.6(26)
20 7 / M40-49 [366] David Marek 1972 Cafe Duras 03:09:53.436:35.401:30:56.6(20)
01:38:56.8(20)
21 8 / M40-49 [395] Josef Průcha 1971 České Budějovice 03:10:34.337:16.301:30:57.1(21)
01:39:37.2(23)
22 9 / M40-49 [175] Robert Barninec 1973 KONA CYCLING POINT 03:11:12.537:54.501:31:36.6(23)
01:39:35.9(22)
23 10 / M40-49 [429] Roman Mládek 1967 03:11:27.938:09.901:32:05.1(26)
01:39:22.8(21)
24 1 / M50-59 [397] Vladimír Tuháček 1963 SCV Blatná 03:14:47.141:29.101:31:50.0(24)
01:42:57.1(27)
25 11 / M40-49 [457] Petr Janota 1972 Český Krumlov 03:15:00.241:42.201:33:59.4(31)
01:41:00.8(25)
26 2 / M50-59 [434] Jiří Habrda 1965 GW Jihotrans 03:15:19.242:01.201:31:26.6(22)
01:43:52.6(28)
27 8 / M30-39 [427] Martin Řezáč 1982 Atletico Frymburk 03:15:22.142:04.101:34:23.3(32)
01:40:58.8(24)
28 9 / M30-39 [461] Marek Skazík 1982 BSP-TREK 03:19:15.745:57.701:32:28.2(27)
01:46:47.5(30)
29 10 / M30-39 [662] Jaroslav Babka 1983 Cyklosport Pit-Stop.cz 03:19:36.346:18.301:33:57.6(30)
01:45:38.7(29)
30 3 / M50-59 [683] Pavel Skácel 1966 BBC Zaječov 03:20:34.047:16.001:33:34.9(29)
01:46:59.1(32)
31 4 / M50-59 [665] Jan Klabouch 1959 AC Sparta Praha Cycling 03:21:00.347:42.301:32:01.9(25)
01:48:58.4(36)
32 5 / M50-59 [5553] Vladimír Babidorič 1964 Český Krumlov 03:22:54.649:36.601:35:44.4(34)
01:47:10.2(33)
33 12 / M40-49 [405] Marek Havlíček 1971 Děti Kleti 03:23:44.250:26.201:36:55.1(37)
01:46:49.1(31)
34 6 / M50-59 [409] Karel Korbel 1958 Děti Kleti 03:23:47.850:29.801:34:25.1(33)
01:49:22.7(37)
35 2 / Z19-29 [398] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 03:24:14.050:56.001:35:49.7(35)
01:48:24.3(35)
36 13 / M40-49 [621] Aleš Jirout 1976 Cyklonadšenci MKC 03:24:58.651:40.601:51:54.4(53)
01:33:04.2(16)
37 7 / M50-59 [670] Jiří Ondra 1962 SK Kaznějov 03:26:03.152:45.101:38:50.1(40)
01:47:13.0(34)
38 5 / M19-29 [671] Jiří Průša 1988 Ustí nad Labem 03:28:27.355:09.301:32:28.6(28)
01:55:58.7(40)
39 14 / M40-49 [125] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 03:30:20.757:02.701:36:31.0(36)
01:53:49.7(38)
40 8 / M50-59 [663] Jiří Homolka 1961 Dům Barev Český Krumlov 03:33:27.501:00:09.501:36:58.3(38)
01:56:29.2(41)
41 6 / M19-29 [667] Tomáš Lehovič 1988 Králův Dvůr, Popovice 03:35:56.301:02:38.301:40:08.9(41)
01:55:47.4(39)
42 15 / M40-49 [407] Tomáš Petýrek 1976 Dobrá Voda 03:38:39.401:05:21.401:40:58.7(42)
01:57:40.7(45)
43 11 / M30-39 [666] Lukáš Kopenec 1979 LINDE POHONY 03:39:40.501:06:22.501:38:43.3(39)
02:00:57.2(47)
44 12 / M30-39 [488] Jiří Houdek 1982 České Budějovice 03:41:26.101:08:08.101:43:50.0(44)
01:57:36.1(43)
45 3 / Z19-29 [489] Radka Klíchová 1992 České Budějovice 03:41:27.701:08:09.701:43:47.7(43)
01:57:40.0(44)
46 1 / M60 [5599] Jiří Lenc 1954 Vimperk 03:42:12.501:08:54.501:45:38.9(48)
01:56:33.6(42)
47 1 / Z40 [394] Michaela Fosumova 1971 Cesky Krumlov 03:45:21.001:12:03.001:45:22.8(46)
01:59:58.2(46)
48 16 / M40-49 [460] Martin Minář 1967 Cyklo Jiřička 03:47:13.801:13:55.801:45:07.8(45)
02:02:06.0(49)
49 17 / M40-49 [480] Petr Eybl 1972 Strakonice 03:48:40.401:15:22.401:46:50.2(50)
02:01:50.2(48)
50 2 / M60 [5565] Jan Dimmer 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA 03:48:47.001:15:29.001:46:35.2(49)
02:02:11.8(50)
51 13 / M30-39 [620] Michal Jambor 1983 Cyklonadšenci MKC 03:53:48.601:20:30.601:45:25.9(47)
02:08:22.7(52)
52 14 / M30-39 [396] Daniel Šraga 1982 Atletiko Frymburk 03:57:53.701:24:35.701:49:48.4(52)
02:08:05.3(51)
53 15 / M30-39 [476] Pavel Bláha 1982 Němčice 04:04:54.601:31:36.601:47:02.2(51)
02:17:52.4(53)
54 16 / M30-39 [432] Daniel Somogyi 1979 04:44:14.302:10:56.302:09:21.6(60)
02:34:52.7(54)
55 18 / M40-49 [403] ZDENĚK Háva 1967 Volary 04:44:38.002:11:20.002:06:27.7(59)
02:38:10.3(55)
DNF / M30-39 [668] Radek Maleček 1979 Všetaty 01:54:46.6(54)
(34)
DNF / M19-29 [402] Michal Kovář 1993 Horoměřice 01:58:01.6(55)
(5)
DNF / M60 [458] Petr Dvořák 1942 SKI Šumava 02:01:01.8(56)
DNF / M50-59 [419] Miloš Štěpánek 1965 Zubčice se baví 02:03:02.7(57)
DNF / M50-59 [428] Jan Shon 1963 Cyklo Jiřička 02:04:21.6(58)
(4)
DNF / Z19-29 [411] Andrea Bezděková 1995 Bike Cup
DNF / M19-29 [446] Martin Urbánek 1989 Novatop Lapierre
DNF / Z19-29 [410] Dominika Studentová 1992 Bike Cup
DNF / M19-29 [408] Petr Svoboda 1991 CK MTB Maraton Hlinsko
DNF / M19-29 [424] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [531] Martin Minář 1967 Cyklo Jiřička
DNS / M40-49 [583] Josef Průcha 1971 České Budějovice
DNS / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 Praha
DNS / M40-49 [565] Tomáš Petýrek 1976 Dobrá Voda
DNS / M40-49 [5720] Robert Barninec 1973 KONA CYCLING POINT
DNS / M50-59 [576] Jiří Habrda 1965 GW Jihotrans
DNS / M40-49 [589] Bernhard Grobner 1975 Haderer sports team
DNS / M40-49 [587] Markus Gahleitner 1973 Stöckli Racing Team
DNS / M40-49 [612] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [5649] Vladimír Tuháček 1963 SCV Blatná
DNS / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 Nilfisk pro cycling

Nova jízda 33km

12:00:34

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Lukáš Blažek 01:16:31.7 Radek Studenovský 01:17:02.4 Martin Jakš 01:17:03.4 Miloš Doubek 01:17:08.5 Moran Vermeulen 01:19:11 Miroslav Rypl 01:20:38.8 Petr Soukup 01:20:39.8 Karel Škvrna 01:23:48.8 Michal Reich 01:24:22 Jan Neumann 01:24:52.8 Jakub Blažek 01:25:14.5 Petr Ryska 01:25:40.9 Jan Kobes 01:26:17.4 Vincent Vermeulen 01:26:39 Mika Vermeulen 01:27:22 Zdeněk Formánek 01:28:04.6 Martin Chum 01:29:50.9 Petr Šmíd 01:30:37.2 Karel Zástava 01:31:08 Daniel tomek 01:31:27.4 Luděk Křepela 01:31:40.8 Michal Moravec 01:31:43.9 Miloš Szábo 01:31:45.6 Miroslav Kelner 01:32:15.2 Martin Klička 01:32:23.3 Zdeněk Šír 01:32:52.6 Milan Krejčí 01:33:34.3 Jiří Pittner 01:33:42.6 Leoš Effenberk 01:33:54.7 Jan Písko 01:35:08.8 Radek Mareš 01:35:34.7 Václav Bartoš 01:36:23.3 Pavel Tománek 01:36:31.9 Zdeněk Černohorský 01:37:14.3 Viktor Jelínek 01:38:41.1 Karolina Bergerová 01:39:51.5 Jiří Vlček 01:39:51.9 Václav Dostál 01:39:58.4 Libor Marek 01:40:09.1 Pavel Vrba 01:42:16.2 Tomáš Lolacher 01:43:00 Adéla Nováková 01:43:32 Vladimír Barták 01:43:33.3 Tadeáš Drha 01:43:37.5 Jakub Zahradník 01:43:59.9 Michal Petrů 01:45:09.4 Bořek Šísl 01:45:23.9 Mario Viktor 01:45:37.3 Václav Hlůžek 01:46:07.6 Jitka Černohorská 01:46:33.4 Michal Lojka 01:47:44.1 Petr Štrof 01:48:21.6 Lucie Dostálová 01:48:32.6 Petr Chval 01:48:34.9 Martin Matoušek 01:50:40.1 Petra Baarová 01:50:56.6 Michaela Smolová 01:53:04 Stanislav Hadrava 01:54:02.8 Tereza Patryová 01:54:29 Jiří Karvánek 01:54:44.2 Jana Valešová 01:55:54.3 Robert Matsche 01:56:01.1 Jiří Kroupa 01:57:15.5 Pavel Kolářik 01:57:52 Tomáš Nedbal 01:58:05.8 Václav Kolář 01:58:09.4 Miroslav Dinka 01:58:46.3 Eva Jedličková 01:58:56.2 Jiří Vlček 01:59:00.6 Kateřina Tuháčková 01:59:55.7 Anna Dostálová 02:01:06.7 Jana Písková 02:01:07.5 Karolína Kofroňová 02:02:47.7 Vlastislav Klimeš 02:06:50.5 Petr Dix 02:09:09.4 Bohumil Kovárna 02:09:54.9 Ladislav Hrstka 02:10:11 Martin Kuchyňa 02:10:48.5 Radek Steinocher 02:10:49.6 Ladislav Hrstka 02:14:26 Věrka Malířová 02:15:05.5 Vladislav Průcha 02:15:59.9 Radek Kofroň 02:16:17 Marek Hrdina 02:22:12.3 Miroslav Hrdlovič 02:22:39.1 Jitka Klimešová 02:24:49.5 Tomáš Brych 02:27:13.5 Jiří Chlumský 02:27:55.1 Dagmar Bastlová 02:29:09.2 Radim Zálešák 02:36:11.6 Lenka Feslová 02:36:11.6 Petra Juttnerová 02:39:14.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 Nilfisk pro cycling 01:16:31.7
2 1 / M19-29 [5056] Radek Studenovský 1997 GS cyklo team Jistebnice 01:17:02.400:30.7
3 1 / M30-39 [5124] Martin Jakš 1986 Dukla Liberec 01:17:03.400:31.7
4 2 / M30-39 [5019] Miloš Doubek 1981 cistysport.cz 01:17:08.500:36.8
5 2 / M19-29 [5023] Moran Vermeulen 1997 RC Arboe Trieben 01:19:11.002:39.3
6 3 / M19-29 [5127] Miroslav Rypl 1992 TJ Dukla Liberec 01:20:38.804:07.1
7 1 / M40-49 [5034] Petr Soukup 1970 GALAXY CYKLOŠVEC 01:20:39.804:08.1
8 4 / M19-29 [684] Karel Škvrna 1992 CBC Team 01:23:48.807:17.1
9 2 / M40-49 [5018] Michal Reich 1973 Horní Světlá 01:24:22.007:50.3
10 5 / M19-29 [5070] Jan Neumann 1990 TNF bike team 01:24:52.808:21.1
11 2 / junior [5737] Jakub Blažek 1998 Nilfisk pro cycling 01:25:14.508:42.8
12 3 / M40-49 [5672] Petr Ryska 1975 Praha 01:25:40.909:09.2
13 3 / M30-39 [5125] Jan Kobes 1979 Cykloextra 01:26:17.409:45.7
14 4 / M40-49 [5021] Vincent Vermeulen 1969 WSV Ramsau am Dachstein 01:26:39.010:07.3
15 3 / junior [5024] Mika Vermeulen 1999 ARBOE Trieben 01:27:22.010:50.3
16 4 / M30-39 [5108] Zdeněk Formánek 1979 Eurosystem MTB team 01:28:04.611:32.9
17 6 / M19-29 [5030] Martin Chum 1996 Sport bike Strakonice 01:29:50.913:19.2
18 5 / M30-39 [674] Petr Šmíd 1983 Nilfisk pro cycling 01:30:37.214:05.5
19 5 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 Aisin Písek 01:31:08.014:36.3
20 6 / M30-39 [5719] Daniel tomek 1980 Cykloextra 01:31:27.414:55.7
21 1 / M50-59 [5022] Luděk Křepela 1964 Skalice 01:31:40.815:09.1
22 7 / M30-39 [133] Michal Moravec 1980 Nilfisk pro cycling 01:31:43.915:12.2
23 8 / M30-39 [5037] Miloš Szábo 1981 Symbio+ Cannondale 01:31:45.615:13.9
24 6 / M40-49 [5026] Miroslav Kelner 1967 B.T.Dům Barev 01:32:15.215:43.5
25 9 / M30-39 [5112] Martin Klička 1984 Ski-instruktori.cz 01:32:23.315:51.6
26 10 / M30-39 [5118] Zdeněk Šír 1983 Nilfisk pro cycling 01:32:52.616:20.9
27 11 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 Nilfisk pro cycling 01:33:34.317:02.6
28 2 / M50-59 [5008] Jiří Pittner 1963 Pohoda bike team 01:33:42.617:10.9
29 7 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling 01:33:54.717:23.0
30 12 / M30-39 [5028] Jan Písko 1982 B.T.Dům Barev 01:35:08.818:37.1
31 8 / M40-49 [5114] Radek Mareš 1969 Patry cycling team Třešť 01:35:34.719:03.0
32 13 / M30-39 [5035] Václav Bartoš 1985 01:36:23.319:51.6
33 9 / M40-49 [5120] Pavel Tománek 1967 Třešť 01:36:31.920:00.2
34 4 / junior [5014] Zdeněk Černohorský 1999 Lyko klub Prachatice 01:37:14.320:42.6
35 14 / M30-39 [5111] Viktor Jelínek 1985 Dům Barev Český Krumlov 01:38:41.122:09.4
36 1 / Z19-29 [5075] Karolina Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz 01:39:51.523:19.8
37 5 / junior [5068] Jiří Vlček 2000 01:39:51.923:20.2
38 6 / junior [5009] Václav Dostál 2003 Lyko klub Prachatice 01:39:58.423:26.7
39 10 / M40-49 [177] Libor Marek 1975 Nilfisk pro cycling 01:40:09.123:37.4
40 11 / M40-49 [5654] Pavel Vrba 1974 Řemesníci Kramolín 01:42:16.225:44.5
41 7 / junior [5027] Tomáš Lolacher 2003 Dům barev Český Krumlov 01:43:00.026:28.3
42 1 / juniorky [5038] Adéla Nováková 2000 Ski klub Šumava 01:43:32.027:00.3
43 1 / M60 [5069] Vladimír Barták 1946 Šrouby a matice Bártová Prachatice 01:43:33.327:01.6
44 8 / junior [5015] Tadeáš Drha 2002 Liko Prachatice 01:43:37.527:05.8
45 9 / junior [5128] Jakub Zahradník 2001 ČS junior MTB team Vimperk 01:43:59.927:28.2
46 12 / M40-49 [5033] Michal Petrů 1969 Kotnov cycling team 01:45:09.428:37.7
47 10 / junior [5011] Bořek Šísl 2004 Lyko klub Prachatice 01:45:23.928:52.2
48 7 / M19-29 [5121] Mario Viktor 1987 České Budějovice 01:45:37.329:05.6
49 15 / M30-39 [5031] Václav Hlůžek 1983 Horažďovice 01:46:07.629:35.9
50 2 / juniorky [5012] Jitka Černohorská 2002 Lyko klub Prachatice 01:46:33.430:01.7
51 13 / M40-49 [5072] Michal Lojka 1976 Hopsarium 01:47:44.131:12.4
52 16 / M30-39 [5119] Petr Štrof 1979 PneuAlu 01:48:21.631:49.9
53 3 / juniorky [5013] Lucie Dostálová 2003 Lyko klub Prachatice 01:48:32.632:00.9
54 3 / M50-59 [5032] Petr Chval 1964 Kothov Tábor 01:48:34.932:03.2
55 4 / M50-59 [5115] Martin Matoušek 1964 Černí koně - Apache 01:50:40.134:08.4
56 4 / juniorky [5103] Petra Baarová 1998 Cyklosport Pit-Stop.cz 01:50:56.634:24.9
57 2 / Z19-29 [404] Michaela Smolová 1992 CBC Team 01:53:04.036:32.3
58 5 / M50-59 [5063] Stanislav Hadrava 1965 01:54:02.837:31.1
59 5 / juniorky [5116] Tereza Patryová 1999 Patry cycling team Třešť 01:54:29.037:57.3
60 2 / M60 [5025] Jiří Karvánek 1954 X Terra Team 01:54:44.238:12.5
61 3 / Z19-29 [5039] Jana Valešová 1990 Horní Planá 01:55:54.339:22.6
62 6 / M50-59 [5077] Robert Matsche 1961 Český Krumlov 01:56:01.139:29.4
63 17 / M30-39 [5067] Jiří Kroupa 1985 01:57:15.540:43.8
64 18 / M30-39 [5589] Pavel Kolářik 1979 remesnici 01:57:52.041:20.3
65 8 / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 Hluboká nad Vltavou 01:58:05.841:34.1
66 14 / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 Týn nad Vltavou 01:58:09.441:37.7
67 15 / M40-49 [5106] Miroslav Dinka 1975 Český 01:58:46.342:14.6
68 1 / Z30-39 [5110] Eva Jedličková 1984 Lipno Centrum 01:58:56.242:24.5
69 16 / M40-49 [5122] Jiří Vlček 1969 Nespice 01:59:00.642:28.9
70 4 / Z19-29 [628] Kateřina Tuháčková 1987 Blatná 01:59:55.743:24.0
71 6 / juniorky [5010] Anna Dostálová 2005 Lyko klub Prachatice 02:01:06.744:35.0
72 2 / Z30-39 [5029] Jana Písková 1982 BT dům barev 02:01:07.544:35.8
73 7 / juniorky [5073] Karolína Kofroňová 2000 České Budějovice 02:02:47.746:16.0
74 3 / M60 [5006] Vlastislav Klimeš 1953 Velešín 02:06:50.550:18.8
75 7 / M50-59 [5071] Petr Dix 1965 Chomutov 02:09:09.452:37.7
76 8 / M50-59 [5756] Bohumil Kovárna 1964 Ćeské Budějovice 02:09:54.953:23.2
77 9 / M50-59 [5036] Ladislav Hrstka 1963 Kaplice 02:10:11.053:39.3
78 17 / M40-49 [5016] Martin Kuchyňa 1976 Pohoda Bike Team 02:10:48.554:16.8
79 18 / M40-49 [5117] Radek Steinocher 1975 Český krumlov 02:10:49.654:17.9
80 10 / M50-59 [5109] Ladislav Hrstka 1963 Kaplice 02:14:26.057:54.3
81 3 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling 02:15:05.558:33.8
82 19 / M30-39 [5624] Vladislav Průcha 1979 Řemesníci Kramolín 02:15:59.959:28.2
83 11 / junior [5074] Radek Kofroň 2002 České Budějovice 02:16:17.059:45.3
84 9 / M19-29 [5129] Marek Hrdina 1988 Klatovy 02:22:12.301:05:40.6
85 19 / M40-49 [5020] Miroslav Hrdlovič 1973 Pezinok 02:22:39.101:06:07.4
86 1 / Z40 [5007] Jitka Klimešová 1956 Velešín 02:24:49.501:08:17.8
87 20 / M30-39 [5105] Tomáš Brych 1977 TV Nova 02:27:13.501:10:41.8
88 4 / M60 [5017] Jiří Chlumský 1952 Praha 02:27:55.101:11:23.4
89 5 / Z19-29 [5104] Dagmar Bastlová 1989 Žár 02:29:09.201:12:37.5
90 10 / M19-29 [5123] Radim Zálešák 1987 Hohenfurt MRT 02:36:11.601:19:39.9
90 6 / Z19-29 [5107] Lenka Feslová 1988 Hohenfurt MRT 02:36:11.601:19:39.9
92 4 / Z30-39 [5076] Petra Juttnerová 1978 LipnoCentrum 02:39:14.401:22:42.7
DNF / junior [5130] Jonáš Narovec 2001 Česká spořitelna
DNS / junior [7062] Tadeáš Drha 2002 Liko Prachatice
DNS / junior [5728] Kryštof Novák 2006 BikeFactory Strakonice
DNS / junior [7125] Tomáš Lolacher 2003 Dům barev Český Krumlov
DNS / M40-49 [5664] Vincent Vermeulen 1969 WSV Ramsau am Dachstein
DNS / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 JH Cycling
DNS / M19-29 [5666] Moran Vermeulen 1997 RC Arboe Trieben
DNS / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 GS cyklo team Jistebnice
DNS / M19-29 [5703] Martin Chum 1996 Sport bike Strakonice
DNS / junior [5665] Mika Vermeulen 1999 ARBOE Trieben
DNS / juniorky [399] Adéla Nováková 2000 Ski klub Šumava
DNS / M50-59 [682] Petr Dix 1965 Chomutov
DNS / M19-29 [5113] Tomáš Kolínský 1987 Písek
DNS / M40-49 [180] Radek Vojta 1970 Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [5126] Nicole Pochopová 1990 KUPKOLO.cz
DNS / M50-59 [5587] pavel klabouch 1964 české budějovice
DNS / M19-29 [616] Martin Splítek 1988 Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 GALAXY CYKLOŠVEC

odrážedla

10:15:08

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Samuel Koleňák 00:00:10.2 David Buchta 00:00:10.2 Tereza Hrbková 00:00:10.9 Jakub Lojka 00:00:11 Štěpán Vošálík 00:00:12.6 Šárka Paulátová 00:00:14 Ema Brožová 00:00:17.7 Zora Doubková 00:00:21.5 Jonáš Hončík 00:00:25.6 Alžběta Chvojková 00:00:29.7 Nicola Švecová 00:00:43.7 Emma Dolejší 00:00:51.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [465] Samuel Koleňák 2012 00:10.2
1 1 / Muži [491] David Buchta 2012 00:10.2
3 1 / Ženy [494] Tereza Hrbková 2012 Biketime Bulls Písek 00:10.900:00.7
4 3 / Muži [633] Jakub Lojka 2011 Hopsarium 00:11.000:00.8
5 4 / Muži [638] Štěpán Vošálík 2013 cyklokroužek 00:12.600:02.4
6 2 / Ženy [440] Šárka Paulátová 2012 00:14.000:03.8
7 3 / Ženy [439] Ema Brožová 2014 00:17.700:07.5
8 4 / Ženy [406] Zora Doubková 2013 Čistý sport 00:21.500:11.3
9 5 / Muži [486] Jonáš Hončík 2011 Hluboká 00:25.600:15.4
10 5 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 Nilfisk pro cycling 00:29.700:19.5
11 6 / Ženy [426] Nicola Švecová 2014 00:43.700:33.5
12 7 / Ženy [622] Emma Dolejší 2014 Horní Planá 00:51.300:41.1

kola - do 6 let

10:25:23

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Vojtěch Vošálík 00:01:26.4 Michal Řídký 00:01:33.2 Jan Prokůpek 00:01:35.7 Martin Paulát 00:01:36.1 Tadeáš Tichý 00:01:38.9 Matyáš Domin 00:01:40 Jája Doubek 00:01:57.3 Miroslav Dinka 00:02:07.6 Michaela Kráčmarová 00:02:13.3 Jáchym Filip 00:02:20.7 Natálie Štrofová 00:02:31.5 Šarlota Jakšová 00:02:32.9 Oskar Brož 00:02:37.9 Dorota Jakšová 00:03:28 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [637] Vojtěch Vošálík 2010 cyklokroužek 01:26.4
2 2 / Muži [451] Michal Řídký 2010 Lyko klub Prachatice 01:33.200:06.8
3 3 / Muži [490] Jan Prokůpek 2010 Outdor Kids 01:35.700:09.3
4 4 / Muži [442] Martin Paulát 2011 01:36.100:09.7
5 5 / Muži [631] Tadeáš Tichý 2011 Cyklokroužek Český Krumlov 01:38.900:12.5
6 6 / Muži [470] Matyáš Domin 2011 01:40.000:13.6
7 7 / Muži [468] Jája Doubek 2011 čistý sport 01:57.300:30.9
8 8 / Muži [617] Miroslav Dinka 2012 Český Krumlov 02:07.600:41.2
9 1 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 MTB Trilogy 02:13.300:46.9
10 9 / Muži [471] Jáchym Filip 2012 02:20.700:54.3
11 2 / Ženy [677] Natálie Štrofová 2012 PneuAlu 02:31.501:05.1
12 3 / Ženy [636] Šarlota Jakšová 2012 Prášily 02:32.901:06.5
13 10 / Muži [438] Oskar Brož 2012 Český Krumlov 02:37.901:11.5
14 4 / Ženy [635] Dorota Jakšová 2014 Prášily 03:28.002:01.6
DNS / Muži [412] Daniel Sraga???? 2013

7 - 9 let

10:38:12

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Filip Bursa 00:04:06 Filip Chvojka 00:04:13.6 Honza Malíř 00:04:38.9 Kamila Klacková 00:04:52.7 Kryštof Tichý 00:04:59.3 Martin Dostál 00:04:59.7 Emma Mánková 00:05:01.7 František Čtvrtník 00:05:09.6 Lukáš Donát 00:05:25.3 Anna Kráčmarová 00:05:42.2 jakub tomek 00:05:58.4 Barbora Šíslová 00:06:05.8 Lukáš Koleňák 00:06:27.4 Jiří Hrbek 00:06:34.5 Simona Klacková 00:06:38.9 Jakub Donát 00:07:44.2 Helena Dinková 00:07:44.6 Karolína Lojková 00:08:45 Jáchym Bartyzal 00:09:01.7 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [452] Filip Bursa 2008 Lyko klub Prachatice 04:06.001:54.6(1)
02:11.4(1)
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 Nilfisk pro cycling 04:13.600:07.602:00.5(2)
02:13.1(2)
3 3 / Muži [463] Honza Malíř 2008 NILKFISK 04:38.900:32.902:16.7(3)
02:22.2(3)
4 1 / Ženy [482] Kamila Klacková 2008 LYKOKLUB PRACHATICE 04:52.700:46.702:23.9(5)
02:28.8(4)
5 4 / Muži [473] Kryštof Tichý 2009 Cyklokroužek Český Krumlov 04:59.300:53.302:19.8(4)
02:39.5(8)
6 5 / Muži [455] Martin Dostál 2008 Lyko klub Prachatice 04:59.700:53.702:24.0(6)
02:35.7(6)
7 2 / Ženy [676] Emma Mánková 2008 Bike Cup 05:01.700:55.702:26.1(7)
02:35.6(5)
8 6 / Muži [493] František Čtvrtník 2008 Outdoorkids Čkyně 05:09.601:03.602:31.9(9)
02:37.7(7)
9 7 / Muži [479] Lukáš Donát 2009 Boršov nad Vltavou 05:25.301:19.302:29.9(8)
02:55.4(10)
10 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 05:42.201:36.202:38.3(10)
03:03.9(12)
11 8 / Muži [475] jakub tomek 2007 Cykloextra 05:58.401:52.402:51.4(11)
03:07.0(13)
12 4 / Ženy [449] Barbora Šíslová 2008 Lyko klub Prachatice 06:05.801:59.803:17.1(13)
02:48.7(9)
13 9 / Muži [466] Lukáš Koleňák 2009 06:27.402:21.403:16.6(12)
03:10.8(14)
14 10 / Muži [313] Jiří Hrbek 2009 Biketime Bulls Písek 06:34.502:28.503:32.0(15)
03:02.5(11)
15 5 / Ženy [483] Simona Klacková 2009 LYKOKLUB PRACHATICE 06:38.902:32.903:23.6(14)
03:15.3(15)
16 11 / Muži [478] Jakub Donát 2007 Boršov nad Vltavou 07:44.203:38.203:34.1(16)
04:10.1(17)
17 6 / Ženy [615] Helena Dinková 2007 Český Krumlov 07:44.603:38.603:49.1(17)
03:55.5(16)
18 7 / Ženy [632] Karolína Lojková 2008 Hopsarium 08:45.004:39.004:26.2(19)
04:18.8(18)
19 12 / Muži [646] Jáchym Bartyzal 2008 bike cup 09:01.704:55.704:10.4(18)
04:51.3(19)
DNF / Ženy [459] Karolína Dvořáková 2009 Horní Planá 04:36.1(20)
DNF / Ženy [454] Iveta Beyerová 2008 Lyko klub Prachatice
DNF / Ženy [630] Ema Maliníková 2007 Bike Cup
DNS / Muži [681] Honza Malíř 2008 Nilfisk pro cycling
DNS / Muži [679] Lukáš Donát 2009 Boršov nad Vltavou
DNS / Muži [678] Jakub Donát 2007 Boršov nad Vltavou

10 - 12 let

10:55:41

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Martin Ženíšek 00:10:32.4 David Chalupný 00:10:54 Patrik Pilař 00:12:23.8 Berenika Drhová 00:12:39.6 Beáta Narovcová 00:14:20.6 Nicol Hodinová 00:14:27.9 Kateřina Beyerová 00:14:46.3 Matěj Juttner 00:15:38.2 Petr Ševčík 00:15:41.7 Lukáš Eybl 00:16:52.5 Adam Beredzas 00:17:40.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [450] Martin Ženíšek 2006 Lyko klub Prachatice 10:32.405:01.1(1)
05:31.3(1)
2 2 / Muži [469] David Chalupný 2005 CZ -Specialized Junior MTB team 10:54.000:21.605:15.2(2)
05:38.8(2)
3 3 / Muži [448] Patrik Pilař 2006 LYKO Prachatice 12:23.801:51.405:49.1(3)
06:34.7(3)
4 1 / Ženy [456] Berenika Drhová 2005 Lyko klub Prachatice 12:39.602:07.205:59.9(4)
06:39.7(4)
5 2 / Ženy [485] Beáta Narovcová 2005 CS Specialized MTB 14:20.603:48.207:04.9(5)
07:15.7(7)
6 3 / Ženy [634] Nicol Hodinová 2006 LYKO Prachatice 14:27.903:55.507:19.8(7)
07:08.1(6)
7 4 / Ženy [453] Kateřina Beyerová 2006 Lyko klub Prachatice 14:46.304:13.907:47.5(10)
06:58.8(5)
8 4 / Muži [487] Matěj Juttner 2006 Lipno Centrum 15:38.205:05.807:30.1(9)
08:08.1(8)
9 5 / Muži [472] Petr Ševčík 2004 Č.Budějovice 15:41.705:09.307:23.4(8)
08:18.3(9)
10 6 / Muži [477] Lukáš Eybl 2004 16:52.506:20.107:15.5(6)
09:37.0(11)
11 7 / Muži [492] Adam Beredzas 2005 Fin profi 17:40.107:07.708:23.5(11)
09:16.6(10)

13 - 14 let

11:20:16

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Tomáš Lolacher 00:16:12.1 Radek Kofroň 00:20:56.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->mezičas#2
mezičas#2
mezičas#2->cíl
1 1 / Muži [474] Tomáš Lolacher 2003 Dům barev 16:12.104:52.1(1)
05:33.5(1)
10:25.6(1)
05:46.5(1)
2 2 / Muži [328] Radek Kofroň 2002 20:56.204:44.106:59.1(2)
07:02.1(2)
14:01.2(2)
06:55.0(2)
(3) 1 / Ženy [619] Anežka Kroupová 2002 08:10.5(3)
08:42.7(3)
16:53.2(3)

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde