Mercedes Benz Bike Cup Stolové hory

30.04.2016, Machov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín30.04.2016
místoMachov [CZE]
web akce http://www.bikecup.cz
soubory

Propozice_Mercedes-Benz_Bike_Cup_Stolove_hory [pdf] (1431894B)

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Trasa A 61km

Trasa B 35km

Nova jízda 24km

odrážedla

děti 7 - 9 let

děti 10 - 12 let

děti 13 - 14 let

Horský běh 20 km

Fit běh 5km

děti do 6 let

Trasa A 61km (registrováno: 139, dokončilo: 122, nedokončilo: 12, nenastoupilo: 5) [pdf]

Trasa B 35km (registrováno: 39, dokončilo: 37, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 1) [pdf]

Nova jízda 24km (registrováno: 11, dokončilo: 11) [pdf]

odrážedla (registrováno: 16, dokončilo: 16) [pdf]

děti 7 - 9 let (registrováno: 20, dokončilo: 20) [pdf]

děti 10 - 12 let (registrováno: 12, dokončilo: 12) [pdf]

děti 13 - 14 let (registrováno: 1, dokončilo: 1) [pdf]

Horský běh 20 km (registrováno: 12, dokončilo: 12) [pdf]

Fit běh 5km (registrováno: 8, dokončilo: 8) [pdf]

děti do 6 let (registrováno: 13, dokončilo: 12, nenastoupilo: 1) [pdf]

Trasa A 61km

11:16:39

Kategorie muži: junior | M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / M19-29 [275] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK 02:37:05.401:21:11.2(1)
01:15:54.2(5)
2 1 / M30-39 [2] Michal Kaněra 1986 NILFISK PRO Cycling 02:37:07.800:02.401:21:14.0(2)
01:15:53.8(4)
3 2 / M30-39 [278] Michal Bubílek 1986 Kellys Bikeranch Team 02:38:44.801:39.401:22:24.0(3)
01:16:20.8(6)
4 3 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 VELLA Cycling 02:48:13.111:07.701:24:20.6(4)
01:23:52.5(9)
5 1 / M40-49 [4] Petr Sulzbacher 1975 GIANT Pitrs bikes 02:49:13.312:07.901:27:23.9(8)
01:21:49.4(7)
6 4 / M30-39 [364] Tomáš Brendl 1986 STRATOS AUTO 02:50:19.313:13.901:27:25.5(10)
01:22:53.8(8)
7 5 / M30-39 [109] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 02:51:27.714:22.301:27:27.0(11)
01:24:00.7(10)
8 2 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 02:53:18.416:13.001:27:25.0(9)
01:25:53.4(12)
9 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling 02:53:20.716:15.301:24:33.9(5)
01:28:46.8(15)
10 6 / M30-39 [217] Daniel Polman 1979 lidé&HORY Duratec 02:55:38.018:32.601:29:56.1(12)
01:25:41.9(11)
11 3 / M40-49 [254] Štěpán Karban 1971 FOR BIKES cycling team 02:56:55.819:50.401:30:20.9(14)
01:26:34.9(13)
12 7 / M30-39 [128] Jaromír Lecnar 1983 Pitrs bikes 02:58:08.321:02.901:29:56.5(13)
01:28:11.8(14)
13 3 / M19-29 [3] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling 03:02:30.425:25.001:33:39.8(17)
01:28:50.6(16)
14 4 / M40-49 [134] Marek Müller 1976 KAH sport Vrchlabí 03:04:15.127:09.701:33:36.7(16)
01:30:38.4(19)
15 5 / M40-49 [137] David Novosad 1975 Nilfisk pro cycling 03:04:16.527:11.101:35:17.7(30)
01:28:58.8(17)
16 6 / M40-49 [297] Jan Čapek 1973 Turnov 03:05:14.828:09.401:33:47.7(18)
01:31:27.1(20)
17 8 / M30-39 [260] Martin Fikar 1983 BAKAKO Nová Paka 03:05:53.028:47.601:35:17.1(28)
01:30:35.9(18)
18 7 / M40-49 [149] marek strnad 1972 INS-atelier Náchod 03:07:46.630:41.201:35:13.1(22)
01:32:33.5(22)
19 9 / M30-39 [287] Zdeněk Izdný 1980 UNIQA Jihlava 03:08:23.831:18.401:35:31.0(31)
01:32:52.8(23)
20 4 / M19-29 [213] Martin Šubr 1997 BeManiax Madbike 03:08:26.831:21.401:35:16.4(26)
01:33:10.4(24)
21 10 / M30-39 [362] Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:08:28.431:23.001:35:10.9(19)
01:33:17.5(25)
22 8 / M40-49 [155] Pavel Valtera 1976 Doldy ruksaky Machov 03:08:40.731:35.301:35:17.1(27)
01:33:23.6(26)
23 11 / M30-39 [300] Jan Vidlička 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 03:09:25.232:19.801:35:17.5(29)
01:34:07.7(27)
24 9 / M40-49 [103] Karel Bernard 1967 INS Atelier Náchod 03:10:00.532:55.101:35:12.1(20)
01:34:48.4(29)
25 12 / M30-39 [117] Martin Hajný 1986 CYKLOTRENINK.com 03:10:56.833:51.401:38:49.6(42)
01:32:07.2(21)
26 13 / M30-39 [153] Jan Truhlář 1977 GIANT Pitrs bikes 03:11:10.634:05.201:36:39.1(36)
01:34:31.5(28)
27 5 / M19-29 [347] Marcin Pastusiak 1987 BIKE TEAM CZŁUCHOW 03:13:22.536:17.101:35:13.0(21)
01:38:09.5(32)
28 14 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 Nilfisk pro cycling 03:13:55.836:50.401:35:37.8(33)
01:38:18.0(33)
29 6 / M19-29 [205] Tomáš Pich 1995 Doldy ruksaky Machov 03:14:02.136:56.701:35:15.3(25)
01:38:46.8(35)
30 15 / M30-39 [126] Jiri Kubec 1977 Cyklo Tony 03:14:34.837:29.401:35:59.1(34)
01:38:35.7(34)
31 16 / M30-39 [284] lukas jánský 1979 Adr Team 03:15:47.238:41.801:35:34.6(32)
01:40:12.6(36)
32 10 / M40-49 [150] tomáš strnad 1972 INS-Náchod 03:15:56.938:51.501:39:45.2(43)
01:36:11.7(30)
33 7 / M19-29 [361] Michal Řada 1989 Náchod 03:18:07.641:02.201:35:15.2(24)
01:42:52.4(42)
34 8 / M19-29 [315] pavel jirasek 1992 GIANT Pitrs bikes 03:18:14.241:08.801:32:07.1(15)
01:46:07.1(56)
35 1 / M50-59 [388] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:18:22.741:17.301:38:03.5(37)
01:40:19.2(37)
36 17 / M30-39 [158] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:18:29.041:23.601:36:34.0(35)
01:41:55.0(39)
37 18 / M30-39 [330] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz 03:19:35.042:29.601:42:26.2(48)
01:37:08.8(31)
38 1 / Z19-29 [305] Anna Šmídová 1989 Nilfisk pro cycling 03:21:39.944:34.501:40:40.0(45)
01:40:59.9(38)
39 19 / M30-39 [108] Lukáš Doležal 1979 Doldy ruksaky Machov 03:22:59.245:53.801:38:44.5(40)
01:44:14.7(49)
40 11 / M40-49 [316] Aleš Bursík 1973 Doldy ruksaky Machov 03:23:00.945:55.501:38:47.1(41)
01:44:13.8(48)
41 20 / M30-39 [298] Pavel Vobora 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 03:23:46.046:40.601:41:42.0(47)
01:42:04.0(40)
42 21 / M30-39 [140] Petr Pinkava 1977 NACHOD,BABI 03:24:48.947:43.501:42:34.4(52)
01:42:14.5(41)
43 22 / M30-39 [332] Tomasz Zajac 1985 UKS KUSY BARDO 03:25:26.748:21.301:40:39.0(44)
01:44:47.7(51)
44 12 / M40-49 [227] Luděk Pivnička 1973 pivnicka.cz 03:27:04.149:58.701:38:19.8(38)
01:48:44.3(59)
45 23 / M30-39 [130] Kamil Marczak 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 03:27:16.150:10.701:43:33.2(55)
01:43:42.9(46)
46 24 / M30-39 [308] Petr Škoda 1983 INS ATELIER NACHOD 03:27:26.950:21.501:43:19.3(54)
01:44:07.6(47)
47 2 / M50-59 [375] Jiří Rieger 1962 Strážné 03:27:35.550:30.101:43:57.3(60)
01:43:38.2(45)
48 9 / M19-29 [122] Filip Kostelecký 1995 Vella Team 03:28:55.451:50.001:42:52.5(53)
01:46:02.9(55)
49 1 / Z30-39 [304] Ivana Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 03:28:59.151:53.701:43:54.2(58)
01:45:04.9(52)
50 13 / M40-49 [151] Jaroslav Svoboda 1971 INS ATELIER NACHOD 03:29:04.351:58.901:43:48.3(57)
01:45:16.0(53)
51 10 / M19-29 [113] Lukáš Flégl 1993 Kola Šír Bělohrad 03:29:09.152:03.701:42:29.8(50)
01:46:39.3(57)
52 2 / Z30-39 [136] Zdeňka Němcová 1982 UNIQA Jihlava 03:29:15.852:10.401:46:02.0(66)
01:43:13.8(43)
53 2 / Z19-29 [301] Zuzana Wernerová 1988 HSK cycling team 03:30:44.453:39.001:46:03.8(67)
01:44:40.6(50)
54 14 / M40-49 [385] Martin Štěpánek 1973 Brno 03:31:17.854:12.401:43:46.3(56)
01:47:31.5(58)
55 15 / M40-49 [331] Dariusz Młotek 1974 ŻABA TEAM MTB 03:34:15.757:10.301:42:33.6(51)
01:51:42.1(66)
56 25 / M30-39 [299] Martin Šupich 1977 GIANT Pitrs bikes 03:36:53.859:48.401:45:20.7(62)
01:51:33.1(65)
57 3 / M50-59 [115] Jiří Fulka 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:37:10.201:00:04.801:46:58.9(69)
01:50:11.3(62)
58 16 / M40-49 [118] Richard Hrzán 1972 CTM Silvini R2 Sport 03:37:19.401:00:14.001:45:21.9(63)
01:51:57.5(68)
59 17 / M40-49 [367] Tomáš Libra 1969 LBC International 03:37:38.501:00:33.101:48:10.9(70)
01:49:27.6(60)
60 18 / M40-49 [212] pavel hejna 1969 Velké Poříčí 03:38:30.201:01:24.801:52:28.5(81)
01:46:01.7(54)
61 26 / M30-39 [135] Michal Nehyba 1980 Vella team 03:39:02.501:01:57.101:41:09.7(46)
01:57:52.8(78)
62 27 / M30-39 [265] Michal Široký 1979 prestige cycling team 03:39:50.401:02:45.001:46:01.4(64)
01:53:49.0(69)
63 11 / M19-29 [216] Roman Kolesár 1988 BAKAKO Nová Paka 03:40:21.901:03:16.501:43:55.9(59)
01:56:26.0(75)
64 12 / M19-29 [214] Jakub Hromádko 1988 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:42:34.201:05:28.801:52:11.8(79)
01:50:22.4(63)
65 3 / Z30-39 [383] Martina Tichovská 1986 USK Praha 03:42:47.701:05:42.301:59:20.3(96)
01:43:27.4(44)
66 4 / M50-59 [354] Aleš Flégl 1963 Náchod 03:43:17.001:06:11.601:46:45.9(68)
01:56:31.1(76)
67 5 / M50-59 [267] Martin Černý 1964 Vella team 03:43:25.901:06:20.501:51:34.9(76)
01:51:51.0(67)
68 28 / M30-39 [390] František Žilák 1981 KONA - CYCLINGPOINT 03:43:27.101:06:21.701:38:36.6(39)
02:04:50.5(94)
69 19 / M40-49 [186] Josef Slavík 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ 03:43:55.201:06:49.801:54:18.5(87)
01:49:36.7(61)
70 29 / M30-39 [369] Jan Mareček 1981 STRATOS AUTO 03:44:09.301:07:03.901:49:42.1(73)
01:54:27.2(70)
71 20 / M40-49 [147] Aleš Rychtera 1976 CC Charlie Praha 03:44:21.001:07:15.601:52:53.3(82)
01:51:27.7(64)
72 30 / M30-39 [142] Jaroslav Prokop 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov 03:44:44.501:07:39.101:49:42.0(72)
01:55:02.5(71)
73 31 / M30-39 [382] david divíšek 1977 INS Atelier Náchod 03:46:47.901:09:42.501:51:00.5(75)
01:55:47.4(73)
74 13 / M19-29 [120] Tomáš Chytil 1995 Six monkeys 03:48:03.701:10:58.301:52:26.3(80)
01:55:37.4(72)
75 6 / M50-59 [121] Josef Jirman 1964 Broumov 03:48:08.401:11:03.001:52:05.6(77)
01:56:02.8(74)
76 4 / Z30-39 [294] Hanka Nenadálová 1978 Maraton.cz 03:50:06.301:13:00.901:53:26.6(84)
01:56:39.7(77)
77 14 / M19-29 [114] Jan Fulka 1988 GIANT Pitrs bikes 03:50:12.801:13:07.401:52:09.8(78)
01:58:03.0(79)
78 21 / M40-49 [125] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 03:50:18.601:13:13.201:46:01.9(65)
02:04:16.7(93)
79 1 / M60 [229] Luboš Doležal 1954 Cyklo Tony 03:50:53.601:13:48.201:52:45.8(82)
01:58:07.8(80)
80 32 / M30-39 [138] Radek Pilnáček 1977 HSK - cycling team 03:52:46.201:15:40.801:53:32.0(85)
01:59:14.2(81)
81 22 / M40-49 [141] Jiří Polej 1971 Hronov 03:53:40.501:16:35.101:50:56.5(74)
02:02:44.0(90)
82 7 / M50-59 [116] Svatoslav Hajný 1963 Cyklotrenink.com 03:56:04.901:18:59.501:56:30.5(91)
01:59:34.4(82)
83 15 / M19-29 [356] Tomáš Kynský 1989 Prost?ední Lánov 03:56:47.801:19:42.401:55:08.1(90)
02:01:39.7(89)
84 2 / M60 [131] Otta Matoušek 1955 ITchampions 03:58:14.901:21:09.501:58:36.8(94)
01:59:38.1(83)
85 33 / M30-39 [314] Libor Zítko 1980 Doldy ruksaky Machov 03:59:08.201:22:02.801:53:52.5(86)
02:05:15.7(95)
86 3 / Z19-29 [266] Martina Neumanová 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM 03:59:21.401:22:16.001:58:59.4(95)
02:00:22.0(85)
87 23 / M40-49 [127] Viktor Kučera 1975 REVITBUILD S.R.O. 04:00:28.301:23:22.901:57:41.5(93)
02:02:46.8(91)
88 24 / M40-49 [124] Drahomir Koudelka 1971 Pysely 04:01:29.801:24:24.402:00:39.1(99)
02:00:50.7(87)
89 8 / M50-59 [215] Miroslav Kraus 1966 Lazne Belohrad 04:02:30.201:25:24.801:42:28.5(49)
02:20:01.7(109)
90 25 / M40-49 [123] Vladimír Kostelecký 1970 Vella Team 04:02:34.401:25:29.001:59:32.6(97)
02:03:01.8(92)
91 26 / M40-49 [111] Pavel Dvořák 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:02:46.601:25:41.201:49:41.3(71)
02:13:05.3(100)
92 27 / M40-49 [370] Roman Kocourek 1972 LBC International 04:03:05.401:26:00.002:02:09.1(100)
02:00:56.3(88)
93 16 / M19-29 [102] Lukáš Beran 1988 Skuteč 04:04:16.801:27:11.401:54:58.3(89)
02:09:18.5(97)
94 28 / M40-49 [112] Jaromír Flégl 1971 Ho?ice 04:05:27.401:28:22.002:04:41.5(106)
02:00:45.9(86)
95 29 / M40-49 [197] Tomáš Hainzel 1976 IVT Náchod 04:05:40.701:28:35.301:53:09.1(83)
02:12:31.6(99)
96 30 / M40-49 [255] Tomáš Saňa 1970 Praha 9 04:09:46.901:32:41.502:09:37.5(113)
02:00:09.4(84)
97 9 / M50-59 [320] Josef Kosek 1963 Obec Heřmánkovice 04:10:12.301:33:06.902:02:56.8(101)
02:07:15.5(96)
98 31 / M40-49 [368] JIŘÍ MENŠÍK 1974 Jasný Sokol 04:11:24.601:34:19.201:54:57.0(88)
02:16:27.6(106)
99 34 / M30-39 [146] Martin Rubáček 1982 Rubáček 04:11:52.701:34:47.301:57:27.5(92)
02:14:25.2(103)
100 32 / M40-49 [156] Pavel Vašata 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 04:12:45.501:35:40.102:03:20.7(102)
02:09:24.8(98)
101 35 / M30-39 [119] Aleš Hříbal 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice 04:17:22.401:40:17.002:04:13.0(105)
02:13:09.4(101)
102 10 / M50-59 [144] Sláva Rak 1965 Alfa team 04:17:26.001:40:20.602:04:05.7(104)
02:13:20.3(102)
103 36 / M30-39 [219] Jan Kazda 1979 Ji?ín 04:20:45.801:43:40.402:05:41.5(107)
02:15:04.3(104)
104 37 / M30-39 [105] Ladislav Bůna 1979 Police nad Metují 04:22:10.101:45:04.702:04:02.9(103)
02:18:07.2(107)
105 38 / M30-39 [143] Jan Provazník 1979 Bohutín 04:22:17.201:45:11.801:59:59.9(98)
02:22:17.3(112)
106 39 / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 Praha 04:24:10.501:47:05.102:07:58.2(110)
02:16:12.3(105)
107 11 / M50-59 [372] Milan Nosek 1964 IVT Náchod 04:32:01.501:54:56.102:06:46.0(108)
02:25:15.5(115)
108 33 / M40-49 [157] Vladimír Vodochodský 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR 04:33:08.001:56:02.602:08:10.4(111)
02:24:57.6(114)
109 40 / M30-39 [376] Jiří Šindelář 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 04:33:10.601:56:05.202:08:21.3(112)
02:24:49.3(113)
110 12 / M50-59 [104] Luboš Binar 1966 HOBUK 04:35:29.901:58:24.502:15:43.2(118)
02:19:46.7(108)
111 34 / M40-49 [387] Jarosław Dreluch 1971 Bikestacja.pl / KCNC 04:36:20.601:59:15.202:15:23.7(117)
02:20:56.9(110)
112 41 / M30-39 [148] Mira Smrček 1978 Police n.M. 04:37:39.002:00:33.602:10:31.7(115)
02:27:07.3(117)
113 35 / M40-49 [209] Pavel Viesner 1967 04:40:32.702:03:27.302:15:12.6(116)
02:25:20.1(116)
114 42 / M30-39 [101] Jaroslav Aster 1981 Trutnov 04:41:16.802:04:11.402:09:53.8(114)
02:31:23.0(120)
115 5 / Z30-39 [106] Izabella Cieniuszek 1979 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 04:50:16.302:13:10.902:20:25.4(120)
02:29:50.9(118)
116 43 / M30-39 [195] Rafal Kocik 1980 Team TC 04:56:01.502:18:56.102:34:43.6(128)
02:21:17.9(111)
117 1 / Z40 [355] Denisa Chvátalová 1973 S sport Hronov 05:03:56.202:26:50.802:33:52.7(127)
02:30:03.5(119)
118 13 / M50-59 [211] Arnošt Bernard 1961 Kola Šír Bělohrad 05:07:53.302:30:47.902:28:28.3(122)
02:39:25.0(121)
119 36 / M40-49 [389] Josef Kubala 1970 Haví?ov 05:18:44.202:41:38.802:24:43.5(121)
02:54:00.7(124)
120 37 / M40-49 [208] Pavel Kala 1970 Doldy 05:19:03.202:41:57.802:31:14.2(123)
02:47:49.0(123)
121 17 / M19-29 [360] Michal Zemánek 1994 Sp MTB Vrchlabí 05:19:07.802:42:02.402:16:50.4(119)
03:02:17.4(125)
122 6 / Z30-39 [319] Helena Vacková 1982 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:19:11.802:42:06.402:31:54.5(124)
02:47:17.3(122)
DNF / M30-39 [350] Petr Nagy 1978 STRATOS AUTO 02:17:30.323:40:24.901:35:15.0(23)
42:15.3(1)
DNF / M19-29 [202] Jiří Záliš 1988 Bezděkov nad Metují 02:36:13.323:59:07.901:44:02.4(61)
52:10.9(2)
DNF / M30-39 [391] Gracjan Krzemiński 1984 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 02:37:43.300:37.901:27:22.8(7)
01:10:20.5(3)
DNF / M30-39 [363] Jiří Hudeček 1986 GIANT Trans Brdy Team 01:26:51.3(6)
DNF / M19-29 [132] Karel Mazánek 1987 Bike tým Svárov 02:07:23.4(109)
DNF / M30-39 [322] Jakub Vacek 1980 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:33:23.5(125)
DNF / M40-49 [110] Pavel Dunda 1973 AC 1866 02:33:52.2(126)
DNF / Z30-39 [279] Markéta Matysíková 1982 Praha 02:47:10.6(129)
DNF / Z30-39 [196] Katarzyna Siewruk 1979 Team TC 02:53:28.8(130)
DNF / M40-49 [271] martin kuchyna 1976 pohoda bke team 02:54:28.0(131)
DNF / M30-39 [107] Jiří Černošek 1978 Doldy ruksaky Machov
DNF / M19-29 [352] Michal Novák 1991 CS Specialized HK
DNS / M50-59 [154] Oldřich Vacek 1966 Hobuk
DNS / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [378] Jiří Petr 1974 INS Atelier Náchod
DNS / M30-39 [159] Petr Výmola 1982 CYKLOTRENINK.com
DNS / M40-49 [145] Marek Rauchfuss 1969 CK MTB Maraton Hlinsko

Trasa B 35km

11:16:39

Kategorie muži: junior | M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M19-29 [280] TOMASZ MACH 1989 Sportfuel.pl 01:34:44.3
2 2 / M19-29 [296] František Louda 1988 ROHOZEC AMULET TEAM 01:41:24.306:40.0
3 1 / M40-49 [380] Jan Melišík 1974 TE Connectivity 01:42:50.008:05.7
4 3 / M19-29 [234] Jan Pražak 1990 Nilfisk pro cycling 01:47:51.013:06.7
5 1 / M30-39 [259] Martin Laštůvka 1980 Cyklo Tony 01:49:13.214:28.9
6 1 / M50-59 [162] Radek Čipera 1964 Radvanice 01:50:08.015:23.7
7 4 / M19-29 [386] oskar natoloczny 2000 Elastotech Bohema Mtb Team 01:55:32.820:48.5
8 2 / M40-49 [281] daniel Warmillo 1976 Sportfuel.pl 01:55:34.220:49.9
9 3 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling 01:55:59.921:15.6
10 2 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 Nilfisk pro cycling 01:56:14.721:30.4
11 3 / M30-39 [133] Michal Moravec 1980 Nilfisk pro cycling 02:00:21.825:37.5
12 4 / M30-39 [168] Zdeněk Šír 1983 Nilfisk pro cycling 02:03:40.428:56.1
13 1 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 02:03:53.029:08.7
14 2 / M50-59 [169] Petr Zelený 1960 team bike gamatec 02:06:14.231:29.9
15 5 / M19-29 [344] Wojtek Szczgielski 1999 BIKE TEAM CZŁUCHOW 02:08:42.033:57.7
16 5 / M30-39 [340] Maciej Czerwiński 1983 Kibolski KS 02:10:33.835:49.5
17 6 / M19-29 [311] Matej Šulc 2000 S-Sport Hronov 02:13:13.438:29.1
18 3 / M50-59 [207] Miloš Štěpánek 1960 Náchod 02:14:45.840:01.5
19 7 / M19-29 [323] Paweł Ugarenko 1995 AZS Politechnika Gdańska 02:14:50.740:06.4
20 4 / M40-49 [336] Vladimír Hykyš 1976 Six Monkeys 02:16:14.441:30.1
21 8 / M19-29 [264] Robin Bařtipán 1989 Vinárna Hacienda 02:16:17.841:33.5
22 6 / M30-39 [345] kurtiak darekstolec 1981 stolec 02:18:02.343:18.0
23 1 / Z40 [348] Žaneta Ryšavá 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:25.843:41.5
24 7 / M30-39 [152] Petr Šanc 1980 sanc.cz 02:19:27.244:42.9
25 1 / Z19-29 [167] Magdaléna Pavelková 1991 Pardubice 02:22:56.648:12.3
26 2 / Z19-29 [263] Jana Onesorková 1992 Vinárna Hacienda 02:27:04.952:20.6
27 9 / M19-29 [357] Matouš Chvátal 2003 S-Sport Hronov 02:31:26.056:41.7
28 4 / M50-59 [290] Jiří Pfeifer 1959 Cyklo Tony Náchod 02:31:54.457:10.1
29 3 / Z19-29 [349] Petra Šípková 1987 Trutnov 02:33:25.158:40.8
30 5 / M40-49 [339] Petr Pošvář 1973 Staré Ždánice 02:36:46.601:02:02.3
31 2 / M60 [272] oldrich beran 1950 Pitrs bikes 02:38:22.601:03:38.3
32 1 / Z30-39 [6] Andrea Boháčová 1980 Praha 02:47:06.801:12:22.5
33 10 / M19-29 [338] Patrik Teichmann 2002 Zbe?ník 02:50:32.501:15:48.2
34 5 / M50-59 [166] Karel Mazánek 1963 Bike team Svárov 02:50:48.601:16:04.3
35 6 / M40-49 [203] Petr Tér 1970 03:10:24.301:35:40.0
36 8 / M30-39 [204] Roman Balcar 1983 03:10:25.501:35:41.2
37 2 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling 03:21:59.101:47:14.8
DNF / Z19-29 [381] Jana Adámková 1996 Apache Loko Trutnov
DNS / M30-39 [161] Jan Čermák 1978 Kola Rtyně

Nova jízda 24km

12:04:43

Kategorie muži: junior | M19-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-49 | Z50 | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / junior [5002] Lukáš Pospíšil 1998 AUTHOR TEAM STUPNO 01:36:35.3
2 1 / M19-59 [5001] Jiří Pospíšil 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:36:37.900:02.6
3 2 / junior [374] Marek Rieger 2007 Spartak Vrchlabí 01:43:16.706:41.4
4 2 / M19-59 [5003] Jiří Černý 1962 Brno 01:43:17.006:41.7
5 1 / juniorky [258] Jitka Štefková 1999 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:55:44.819:09.5
6 1 / Z50 [5004] Milana Ráczová 1966 Brno 02:20:04.043:28.7
7 1 / Z19-49 [5005] Bára Bryksí 1979 Machov 02:27:04.550:29.2
8 3 / junior [200] Filip Tér 2001 S-Sport Hronov 02:57:39.701:21:04.4
9 2 / juniorky [199] Veronika Térová 1998 S-Sport Hronov 02:57:44.101:21:08.8
10 3 / M19-59 [256] zdeněk rejchrt 1966 semechnice 36 03:47:22.602:10:47.3
11 2 / Z19-49 [257] luisa rejchrtova 1971 semechnice 36 03:47:31.502:10:56.2

odrážedla

10:25:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Ženy [337] Nelly Prokopová 2013 Police nad Metují
2 1 / Muži [282] Dominik Souček 2011 Cervený kostelec
3 2 / Ženy [226] Ema Beranová 2012
4 3 / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling
5 4 / Ženy [218] Sára Polmanová 2013 Nová Paka
6 2 / Muži [342] Jan Chobák 2013 Náchod
7 5 / Ženy [223] Pavlína Bejšovcová 2012 BKL Machov
8 6 / Ženy [295] BRABCOVÁ ANTONIE 2013 ADRŠPACH
9 7 / Ženy [224] Anna Vlachová 2012
10 8 / Ženy [365] roza mensikova 2012 adrspach
11 3 / Muži [329] Jan Jirman 2014 Fulfit
12 4 / Muži [309] Oliver Škoda 2012 INS ATELIER NACHOD
13 9 / Ženy [253] Veronika Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling
14 5 / Muži [353] Arthur Němeček 2013 Velké Petrovice
15 6 / Muži [225] Martin Beran 2014
16 7 / Muži [333] Matyáš Novák 2014 Police nad Metují

děti 7 - 9 let

10:44:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [238] Michal Šretr 2008 S-Sport Hronov 01:54.400:41.5(1)
01:12.9(2)
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 Nilfisk pro cycling 01:56.500:02.100:44.2(2)
01:12.3(1)
3 1 / Ženy [236] Štěpánka Kohlová 2007 Růža bike KIDS 02:09.100:14.700:46.2(4)
01:22.9(4)
4 3 / Muži [233] Marek Beneš 2008 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 02:13.300:18.900:50.5(6)
01:22.8(3)
5 2 / Ženy [318] Ema Jirásková 2009 S - Sport Hronov 02:14.500:20.100:48.8(5)
01:25.7(5)
6 4 / Muži [237] Samuel Vik 2007 S-Sport Hronov 02:17.400:23.000:51.0(7)
01:26.4(6)
7 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 02:20.400:26.000:46.1(3)
01:34.3(10)
8 5 / Muži [307] Antonin John 2008 S-Sport Hronov 02:21.300:26.900:51.6(8)
01:29.7(7)
9 6 / Muži [292] JIŘÍ RYBA 2008 JABONEC NAD NISOU 02:23.900:29.500:52.9(10)
01:31.0(8)
10 7 / Muži [306] Olda Hornych 2009 Spartak Police 02:29.800:35.400:52.7(9)
01:37.1(13)
11 8 / Muži [326] Vojta Sulzbacher 2010 02:38.000:43.601:02.5(12)
01:35.5(11)
12 4 / Ženy [497] Danica Polmanová 2007 lidé a HORY Duratec 02:39.800:45.401:03.6(13)
01:36.2(12)
13 5 / Ženy [277] Adéla Pohlová 2007 Spartak Police nad Metují 02:44.900:50.501:11.2(17)
01:33.7(9)
14 6 / Ženy [496] Barbora Šrůtková 2007 BKL Machov 02:49.700:55.301:06.4(14)
01:43.3(16)
15 9 / Muži [231] Jáchym Rychtera 2008 SK Jeseniova 02:50.100:55.701:11.1(16)
01:39.0(14)
16 7 / Ženy [276] Matylda Pohlová 2009 Spartak Police nad Metují 02:55.701:01.301:13.5(19)
01:42.2(15)
17 10 / Muži [324] Martin Valtera 2009 BKL Machov 02:59.001:04.600:58.8(11)
02:00.2(20)
18 11 / Muži [371] Dominik Šustr 2009 02:59.801:05.401:07.2(15)
01:52.6(18)
19 8 / Ženy [288] Veronika Rusová 2008 S-Sport Hronov 03:09.101:14.701:18.3(20)
01:50.8(17)
20 9 / Ženy [222] Laura Bejšovcová 2009 BKL Machov 03:09.401:15.001:11.8(18)
01:57.6(19)

děti 10 - 12 let

10:56:12

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [228] Jakub Pivnička 2005 GIANT Pitrs bikes 03:05.9
2 2 / Muži [283] Ondra Krejsar 2004 INS-Náchod 03:06.700:00.8
3 3 / Muži [206] Lukáš Doležal 2006 BKL Machov 03:40.300:34.4
4 4 / Muži [235] Jonáš Kohl 2005 Růža Bike KIDS 04:04.400:58.5
5 1 / Ženy [198] Lucie Hainzelová 2005 04:05.000:59.1
6 2 / Ženy [251] Lucie Šretrová 2006 S-Sport Hronov 04:26.101:20.2
7 3 / Ženy [310] Adéla Šulcová 2006 S- Sport Hronov 04:28.901:23.0
8 5 / Muži [268] Filip Saidl 2006 GIANT Pitrs bikes 04:35.901:30.0
9 4 / Ženy [270] Martina Sulzbacherová 2005 GIANT Pitrs bikes 04:45.101:39.2
10 5 / Ženy [346] Andrea Langová 2006 Trutnov 04:46.401:40.5
11 6 / Muži [289] Ondřej Rus 2006 S-Sport Hronov 05:00.401:54.5
12 6 / Ženy [317] Barbora Chvojková 2004 Nilfisk pro cycling 05:44.102:38.2

děti 13 - 14 let

10:56:12

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [201] Vojtěch Kubeček 2003 03:18.2

Horský běh 20 km

11:30:40

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [221] David Plný 1993 BKL Machov 01:23:47.0
2 2 / Muži [239] Miroslav Hornych 1980 Spartak Police nad Metují 01:27:38.503:51.5
3 3 / Muži [359] Jakub Rücker 1988 Bonbon Machov 01:30:27.106:40.1
4 4 / Muži [379] Jan Jirka 1983 AC Náchod 01:31:49.908:02.9
5 5 / Muži [335] Jan Řezníček 1973 Junák 01:33:59.610:12.6
6 6 / Muži [240] erik krumphanzl 1975 Odolov 01:34:36.110:49.1
7 7 / Muži [261] Vladimír Souček 1973 Sokol lhota Č.Kostolec 01:42:21.918:34.9
8 1 / Ženy [358] Romana Brumlichová 1976 Egzoti 01:42:43.118:56.1
9 8 / Muži [242] Zdeněk Mařáček 1967 Hradec Králové 01:42:56.019:09.0
10 9 / Muži [495] Martin Macek 1964 S K Finisher 01:53:38.029:51.0
11 10 / Muži [377] Martin Vaňous 1969 GEODÉZIE ÚnO s.r.o. 02:00:43.336:56.3
12 11 / Muži [343] Robert Peška 1967 Hlav?ov 02:10:45.946:58.9

Fit běh 5km

11:30:40

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [392] Markéta Zeisková 1998 Rajbas klub Náchod 22:33.5
1 1 / Muži [243] Jan Hruška 1989 kasper -swix Trutnov 22:33.5
3 2 / Ženy [393] Radka Zeisková 1988 Rajbas klub Náchod 27:58.205:24.7
4 3 / Ženy [220] Natálie Plná 2004 BKL Machov 28:28.105:54.6
5 4 / Ženy [241] Sarka Chvojkova 1982 Nilfisk pro cycling 30:20.507:47.0
6 5 / Ženy [325] Vendula Kubečková 2004 BKL Machov 32:07.109:33.6
7 6 / Ženy [373] nada vanousova 1965 usti nad orlici 32:40.710:07.2
8 7 / Ženy [273] Lucie Vojtová 1977 Kv?tnice 33:17.310:43.8

děti do 6 let

10:35:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Muži [269] Vojtěch Sulzbacher 2010 GIANT Pitrs bikes
2 2 / Muži [341] JAN MAJSNIAR 2010 Pitrs bikes
3 1 / Ženy [230] Vanesa Bohánská 2010 SKI TEAM LIBEREC
4 2 / Ženy [285] Emily Jánská 2010 Ádr team
5 3 / Muži [286] František Brabec 2010 Penzion Adršpach
6 4 / Muži [312] Ivan Hornych 2011 Spartak Police
7 5 / Muži [170] Matyáš Dunda 2010 AC 1866
8 6 / Muži [293] JAKUB RYBA 2010 JABLONEC NAD NISOU
9 7 / Muži [171] Tobiáš Dunda 2010 AC 1866
10 3 / Ženy [334] Adriana Michálková 2012 Police nad Metují
11 8 / Muži [321] Jan John 2011 S-Sport Hronov
12 9 / Muži [232] Matěj Rychtera 2011 MS Zasobni zahrada
DNS / Muži [351] Vít Bryksí 2012 CZE

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde