Mercedes Benz Bike Cup Tálín

07.05.2016, Písek [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín07.05.2016
místoPísek [CZE]
web akce http://www.bikecup.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Trasa A 72km

NOVA jízda 38km

odrážedla - holky do 6 let

kola - holky do 6 let

holky 7 - 9 let

holky 10 - 12 let

děti 13 - 14 let

Tandemy

kluci 7 - 9 let

kluci 10-12 let

odrážedla - kluci do 6 let

kola - kluci do 6 let

Trasa A 72km (registrováno: 154, dokončilo: 134, nedokončilo: 5, nenastoupilo: 15) [pdf]

NOVA jízda 38km (registrováno: 269, dokončilo: 250, nedokončilo: 5, nenastoupilo: 14) [pdf]

odrážedla - holky do 6 let (registrováno: 12, dokončilo: 12) [pdf]

kola - holky do 6 let (registrováno: 16, dokončilo: 16) [pdf]

holky 7 - 9 let (registrováno: 11, dokončilo: 11) [pdf]

holky 10 - 12 let (registrováno: 12, dokončilo: 12) [pdf]

děti 13 - 14 let (registrováno: 15, dokončilo: 15) [pdf]

Tandemy (registrováno: 2, dokončilo: 2) [pdf]

kluci 7 - 9 let (registrováno: 30, dokončilo: 28, nenastoupilo: 2) [pdf]

kluci 10-12 let (registrováno: 20, dokončilo: 19, nenastoupilo: 1) [pdf]

odrážedla - kluci do 6 let (registrováno: 8, dokončilo: 4, nenastoupilo: 4) [pdf]

kola - kluci do 6 let (registrováno: 19, dokončilo: 18, nenastoupilo: 1) [pdf]

Trasa A 72km

11:30:00

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Jiří Hudeček 02:26:10.1 Jan Písař 02:30:53.1 Adam Lavička 02:30:53.6 Lukáš Hofman 02:33:04.7 Martin Stošek 02:33:04.9 Zdeněk Hendrich 02:33:06.3 Tomáš Jakeš 02:33:57.9 Zdeněk Tomeček 02:34:37.3 Vít Papež 02:34:38.5 Tomáš Bakus 02:34:41.2 Jan Hruška 02:34:57.3 Michal Novák 02:35:36.7 Jiří Zárybnický 02:36:56.6 Pavei Gonda 02:37:03 Tomáš Kovářík 02:40:01.9 Jarda Šeliga 02:40:06.6 Lukáš Tybitancl 02:40:19.3 Marek Švejnoha 02:40:40.3 Martin Splítek 02:40:48.3 Ondřej Partl 02:41:33.4 Lukáš Smola 02:41:56 Libor Zavadil 02:42:11 Martin Čížek 02:43:50.5 Stanislav Bambula 02:44:36.3 Václav Aška 02:44:38.8 Ivan Rybařík 02:44:48.3 František Novotný 02:45:21.1 Martin Polák 02:46:15.8 Jan Malíř 02:47:03.2 Martin Vopálenský 02:47:04.9 Michal Valenta 02:48:11.9 Pavel Michal 02:48:16.5 František Louda 02:50:17.8 Jan Doležel 02:50:19.7 Pavel Vobora 02:50:23.2 Oldřich Míka 02:51:31.3 Tomáš Homolka 02:51:34.6 Miloš Veselý 02:51:37.4 Jan Kalaš 02:52:21.6 Bernhard Rrobner 02:52:55.7 Michal Řada 02:52:56.3 Jan Kučera 02:53:19.6 Markus Gahleitner 02:53:57.4 Roman Vosáhlo 02:54:37.4 Petr Novotný 02:54:59.8 Václav Novák 02:57:11.1 Petr Miňha 02:57:21.6 Martin Lorenc 02:57:49.4 Vojtěch Dvořák 02:57:49.8 Christian Weiner 02:57:52.4 Ladislav Bubla 02:58:00.1 Lukáš Kyndl 02:58:21.3 Ondřej Hladík 02:58:41.1 Aleš Němeček 02:59:25.1 František Hadáček 02:59:39.6 FIIP BLOCH 03:00:36.2 Lenka Fridrichová 03:00:42.7 Jiří Habrda 03:01:34.1 Tomáš Raba 03:01:49.3 Pavel Veselý 03:02:22.7 VÁCLAV PÍŠA 03:02:25.1 Ivana Loubková 03:03:21.9 Daniel Eybert 03:04:05.9 Petr Polívka 03:05:22.5 Josef Soukup 03:05:23.8 Jaroslav Chutný 03:05:25.2 Petr Jiřička 03:05:31.2 Miroslav Jiřička 03:05:35.6 Petr Laňka 03:05:59.8 Jakub Skovajsa 03:06:00.4 Michal Tůma 03:06:05.5 Radek Šolc 03:07:50.7 Michal Šebesta 03:09:04.9 Pavel Skalka 03:09:07.8 Peter Poeschl 03:09:23.1 Josef Průcha 03:10:28.4 Jaromir Martinek 03:10:49.4 Jakub Regula 03:10:54.4 Martin Vinš 03:10:55 Jiří Lehky 03:10:56.9 Jiří Hořejší 03:11:14.9 MICHAL JEDLIČKA 03:11:29.3 Radek Sakar 03:11:36.1 Michal Karella 03:12:30.3 Štěpán Vondráček 03:14:02.6 Jiří Diviš 03:14:15.2 Michaela Pajkrtová 03:15:53.8 Václav Jehně 03:15:54.3 Jan Viktora 03:16:05.6 Ondřej Basař 03:17:02.1 Jiří Pinďák 03:17:26.9 Jan Kmoch 03:17:27.4 Karel Laňka 03:19:13.8 Jana Matlášková 03:19:24.6 Radek Spáčil 03:20:03.2 Šíp Jiří 03:20:03.2 Petr Kališ 03:21:35.5 Jana Olbertová 03:21:38.1 jiri čáslava 03:21:46.8 Jiří Hromádka 03:22:57.4 Richard Novák 03:23:31.7 Jan Neuwirth 03:24:17.2 Petr Krůček 03:24:29.8 Zdeněk Marhoun 03:26:24.5 MARTIN LEDER 03:27:02.4 Vladimír Novák 03:27:23.5 Veronika Nováková 03:27:48 Václav Novák 03:27:48.2 Martin Eliášek 03:27:58.5 Jirka Šobora 03:29:05.6 Otta Matoušek 03:29:38.7 Ondřej Fišer 03:30:21.7 Michal Prágr 03:31:37.7 Luděk Kolesa 03:31:37.8 Martin Černý 03:31:39.2 Martin Minář 03:31:41.4 Václav Vondrák 03:31:56.7 Vojtěch Filip 03:32:26.5 Pavel Lintner 03:32:54.8 Jiří Steins 03:33:33.9 Tomáš Ečer 03:35:10.8 Marta Štolcpartová 03:36:01.3 Jan Klepal 03:36:01.3 David Jungwirt 03:37:47.1 Tomáš Petýrek 03:42:31.2 Lenka Bacílková 03:45:04.1 Zdeněk Peltan 03:45:04.3 Běla Steinbachová 03:55:02.7 bohoš kulička 03:55:07.6 Radek Dušek 04:03:31.6 Vlaďka Křížová 04:08:12.6 Vladimír Hájek 04:16:15.2 Martin Ekl 04:18:19.6 Roman Latiok 04:27:47.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30-39 [363] Jiří Hudeček 1986 GIANT Trans Brdy Team 02:26:10.1
2 1 / M19-29 [563] Jan Písař 1988 Erste Premier Petr Čech team 02:30:53.104:43.0
3 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling 02:30:53.604:43.5
4 3 / M19-29 [11] Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike Centrum Radotín 02:33:04.706:54.6
5 4 / M19-29 [599] Martin Stošek 1994 Symbio+ Cannondale 02:33:04.906:54.8
6 2 / M30-39 [34] Zdeněk Hendrich 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 02:33:06.306:56.2
7 1 / M40-49 [8] Tomáš Jakeš 1975 PRODOLI Racing Team 02:33:57.907:47.8
8 3 / M30-39 [13] Zdeněk Tomeček 1979 GS cyklo team Jistebnice 02:34:37.308:27.2
9 5 / M19-29 [16] Vít Papež 1996 SYMBIO CANNONDALE TEAM 02:34:38.508:28.4
10 6 / M19-29 [15] Tomáš Bakus 1997 ČEZ CT Tábor 02:34:41.208:31.1
11 2 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 02:34:57.308:47.2
12 7 / M19-29 [579] Michal Novák 1991 02:35:36.709:26.6
13 3 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CK Vinohradské Šlapky 02:36:56.610:46.5
14 4 / M30-39 [603] Pavei Gonda 1981 Duratec Weil Hoteltime 02:37:03.010:52.9
15 5 / M30-39 [522] Tomáš Kovářík 1982 www.vikingfootwear.cz 02:40:01.913:51.8
16 6 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 JH cycling 02:40:06.613:56.5
17 7 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 JH Cycling 02:40:19.314:09.2
18 8 / M19-29 [614] Marek Švejnoha 1994 Sport Club Plzeň 02:40:40.314:30.2
19 9 / M19-29 [616] Martin Splítek 1988 Nilfisk pro cycling 02:40:48.314:38.2
20 10 / M19-29 [577] Ondřej Partl 1995 UNIQA Jihlava 02:41:33.415:23.3
21 11 / M19-29 [21] Lukáš Smola 1992 Galaxy Cyklošvec 02:41:56.015:45.9
22 4 / M40-49 [9] Libor Zavadil 1975 VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 02:42:11.016:00.9
23 8 / M30-39 [569] Martin Čížek 1985 BSK racing 02:43:50.517:40.4
24 9 / M30-39 [7] Stanislav Bambula 1983 ČEZ Cyklo Team Tábor 02:44:36.318:26.2
25 10 / M30-39 [604] Václav Aška 1986 Duratec Weil Hoteltime 02:44:38.818:28.7
26 11 / M30-39 [607] Ivan Rybařík 1981 ČISTÝ SPORT.CZ 02:44:48.318:38.2
27 12 / M30-39 [28] František Novotný 1981 Bikepart.cz 02:45:21.119:11.0
28 5 / M40-49 [22] Martin Polák 1972 Cyklo Atom cycling team 02:46:15.820:05.7
29 13 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 Nilfisk pro cycling 02:47:03.220:53.1
30 6 / M40-49 [32] Martin Vopálenský 1975 Velosport Valenta Scott Team 02:47:04.920:54.8
31 12 / M19-29 [555] Michal Valenta 1987 Cyklo Jiřička 02:48:11.922:01.8
32 7 / M40-49 [19] Pavel Michal 1973 Tepelná čerpadla IVT 02:48:16.522:06.4
33 13 / M19-29 [296] František Louda 1988 ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:17.824:07.7
34 14 / M30-39 [575] Jan Doležel 1983 JADOMI Dobříš 02:50:19.724:09.6
35 15 / M30-39 [298] Pavel Vobora 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:23.224:13.1
36 8 / M40-49 [618] Oldřich Míka 1968 galaxy cyklošvec 02:51:31.325:21.2
37 9 / M40-49 [500] Tomáš Homolka 1975 Cyklotrening.com 02:51:34.625:24.5
38 10 / M40-49 [556] Miloš Veselý 1973 FOR BIKES cycling team 02:51:37.425:27.3
39 16 / M30-39 [609] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz 02:52:21.626:11.5
40 11 / M40-49 [589] Bernhard Rrobner 1975 Haderer sports team 02:52:55.726:45.6
41 14 / M19-29 [606] Michal Řada 1989 Náchod 02:52:56.326:46.2
42 17 / M30-39 [525] Jan Kučera 1985 FOR BIKES cycling team 02:53:19.627:09.5
43 12 / M40-49 [587] Markus Gahleitner 1973 Stoeckli Racing Team 02:53:57.427:47.3
44 13 / M40-49 [561] Roman Vosáhlo 1973 www.vikingfootwear.cz 02:54:37.428:27.3
45 18 / M30-39 [536] Petr Novotný 1978 CBC Team 02:54:59.828:49.7
46 14 / M40-49 [533] Václav Novák 1974 GW Jihotrans 02:57:11.131:01.0
47 15 / M40-49 [25] Petr Miňha 1976 GS cyklo team Jistebnice 02:57:21.631:11.5
48 16 / M40-49 [602] Martin Lorenc 1970 STRATOS AUTO 02:57:49.431:39.3
49 15 / M19-29 [506] Vojtěch Dvořák 1995 CBC Team 02:57:49.831:39.7
50 16 / M19-29 [584] Christian Weiner 1988 Bike Sport Ansbach 02:57:52.431:42.3
51 1 / M50-59 [504] Ladislav Bubla 1959 Milevsko L.R.T. 02:58:00.131:50.0
52 17 / M19-29 [526] Lukáš Kyndl 1993 BSK racing 02:58:21.332:11.2
53 17 / M40-49 [513] Ondřej Hladík 1976 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:58:41.132:31.0
54 18 / M19-29 [532] Aleš Němeček 1991 ?eské Bud?jovice 02:59:25.133:15.0
55 18 / M40-49 [580] František Hadáček 1975 GS cyklo team Jistebnice 02:59:39.633:29.5
56 19 / M40-49 [600] FIIP BLOCH 1974 CISTY SPORT 03:00:36.234:26.1
57 1 / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 03:00:42.734:32.6
58 2 / M50-59 [576] Jiří Habrda 1965 GW Logistics 03:01:34.135:24.0
59 3 / M50-59 [544] Tomáš Raba 1965 PRODOLI Racing Team 03:01:49.335:39.2
60 20 / M40-49 [557] Pavel Veselý 1976 PRODOLI Racing Team 03:02:22.736:12.6
61 19 / M30-39 [541] VÁCLAV PÍŠA 1978 ČSOB 03:02:25.136:15.0
62 1 / Z30-39 [304] Ivana Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 03:03:21.937:11.8
63 21 / M40-49 [510] Daniel Eybert 1973 Cykloklub Chýnov 03:04:05.937:55.8
64 4 / M50-59 [613] Petr Polívka 1963 03:05:22.539:12.4
65 20 / M30-39 [30] Josef Soukup 1981 Cyklo Atom cycling team 03:05:23.839:13.7
66 5 / M50-59 [517] Jaroslav Chutný 1961 STRATOS AUTO 03:05:25.239:15.1
67 6 / M50-59 [499] Petr Jiřička 1965 ?eské Bud?jovice 03:05:31.239:21.1
68 22 / M40-49 [595] Miroslav Jiřička 1972 Cyklo Jiřička 03:05:35.639:25.5
69 23 / M40-49 [568] Petr Laňka 1975 BSK racing 03:05:59.839:49.7
70 19 / M19-29 [573] Jakub Skovajsa 1993 Sixmonkeys 03:06:00.439:50.3
71 24 / M40-49 [554] Michal Tůma 1969 HYDROcontrol 03:06:05.539:55.4
72 21 / M30-39 [593] Radek Šolc 1985 Cyklotrenink.com 03:07:50.741:40.6
73 25 / M40-49 [550] Michal Šebesta 1974 SK Drachkov 03:09:04.942:54.8
74 26 / M40-49 [547] Pavel Skalka 1970 CBC Team 03:09:07.842:57.7
75 7 / M50-59 [588] Peter Poeschl 1960 Trek-mountainbiker.at 03:09:23.143:13.0
76 27 / M40-49 [583] Josef Průcha 1971 03:10:28.444:18.3
77 28 / M40-49 [530] Jaromir Martinek 1974 R2 03:10:49.444:39.3
78 20 / M19-29 [545] Jakub Regula 1988 FOR BIKES cycling team 03:10:54.444:44.3
79 29 / M40-49 [559] Martin Vinš 1976 Six Monkeys 03:10:55.044:44.9
80 22 / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 Nilfisk pro cycling 03:10:56.944:46.8
81 30 / M40-49 [515] Jiří Hořejší 1973 Cyklo Atom cycling team 03:11:14.945:04.8
82 23 / M30-39 [601] MICHAL JEDLIČKA 1978 Čistý Sport 03:11:29.345:19.2
83 24 / M30-39 [546] Radek Sakar 1977 03:11:36.145:26.0
84 31 / M40-49 [605] Michal Karella 1969 Galaxi Cyklo Švec 03:12:30.346:20.2
85 32 / M40-49 [567] Štěpán Vondráček 1973 CK Příbram - Fany Gastroservis 03:14:02.647:52.5
86 33 / M40-49 [505] Jiří Diviš 1974 CBC Team 03:14:15.248:05.1
87 2 / Z30-39 [591] Michaela Pajkrtová 1979 BSK Racing 03:15:53.849:43.7
88 34 / M40-49 [518] Václav Jehně 1971 Cykloklub Chýnov 03:15:54.349:44.2
89 25 / M30-39 [558] Jan Viktora 1978 SB Cyklo Olympia 03:16:05.649:55.5
90 26 / M30-39 [502] Ondřej Basař 1983 BSK racing 03:17:02.150:52.0
91 8 / M50-59 [540] Jiří Pinďák 1960 Oceloví letci 03:17:26.951:16.8
92 27 / M30-39 [574] Jan Kmoch 1985 Galaxy Bike Tálín 03:17:27.451:17.3
93 35 / M40-49 [527] Karel Laňka 1968 Písek 03:19:13.853:03.7
94 1 / Z40 [24] Jana Matlášková 1966 Cyklo Jiřička 03:19:24.653:14.5
95 36 / M40-49 [592] Radek Spáčil 1971 Psáře 03:20:03.253:53.1
95 9 / M50-59 [519] Šíp Jiří 1964 Rychlý Šípy 03:20:03.253:53.1
97 28 / M30-39 [596] Petr Kališ 1984 Osová Bitýška 03:21:35.555:25.4
98 3 / Z30-39 [537] Jana Olbertová 1985 FOR BIKES cycling team 03:21:38.155:28.0
99 29 / M30-39 [172] jiri čáslava 1977 Los Kolos 03:21:46.855:36.7
100 30 / M30-39 [498] Jiří Hromádka 1980 Písek 03:22:57.456:47.3
101 31 / M30-39 [597] Richard Novák 1978 BikePart.cz 03:23:31.757:21.6
102 37 / M40-49 [586] Jan Neuwirth 1975 Silvini technical sportswear 03:24:17.258:07.1
103 38 / M40-49 [523] Petr Krůček 1969 Alltraining.cz - hobby team 03:24:29.858:19.7
104 39 / M40-49 [529] Zdeněk Marhoun 1970 České Budějovice 03:26:24.501:00:14.4
105 32 / M30-39 [608] MARTIN LEDER 1979 LIGHT-BIKES RACINGTEAM 03:27:02.401:00:52.3
106 40 / M40-49 [27] Vladimír Novák 1972 GS cyklo team Jistebnice 03:27:23.501:01:13.4
107 2 / Z19-29 [535] Veronika Nováková 1994 Oceloví letci 03:27:48.001:01:37.9
108 10 / M50-59 [534] Václav Novák 1961 Oceloví letci 03:27:48.201:01:38.1
109 33 / M30-39 [509] Martin Eliášek 1979 Galaxy bike Tálín 03:27:58.501:01:48.4
110 41 / M40-49 [551] Jirka Šobora 1974 TJ Jiskra Sádek 03:29:05.601:02:55.5
111 1 / M60 [131] Otta Matoušek 1955 ITchampions 03:29:38.701:03:28.6
112 21 / M19-29 [581] Ondřej Fišer 1987 Cykloklub Chýnov 03:30:21.701:04:11.6
113 42 / M40-49 [543] Michal Prágr 1967 Cykloklub Chýnov 03:31:37.701:05:27.6
114 11 / M50-59 [521] Luděk Kolesa 1961 Kbely Cycling Team 03:31:37.801:05:27.7
115 12 / M50-59 [590] Martin Černý 1962 Bike Brdy Team 03:31:39.201:05:29.1
116 43 / M40-49 [531] Martin Minář 1967 Cyklo Jiřička Litvínovice 03:31:41.401:05:31.3
117 34 / M30-39 [560] Václav Vondrák 1979 BSK Racing 03:31:56.701:05:46.6
118 22 / M19-29 [511] Vojtěch Filip 1988 Cyklo Atom cycling team 03:32:26.501:06:16.4
119 44 / M40-49 [528] Pavel Lintner 1968 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 03:32:54.801:06:44.7
120 13 / M50-59 [566] Jiří Steins 1965 šnek bike team 03:33:33.901:07:23.8
121 35 / M30-39 [507] Tomáš Ečer 1979 FOR BIKES cycling team 03:35:10.801:09:00.7
122 2 / Z40 [552] Marta Štolcpartová 1968 Cyklo Atom cycling team 03:36:01.301:09:51.2
122 23 / M19-29 [570] Jan Klepal 1989 Trek shark team 03:36:01.301:09:51.2
124 45 / M40-49 [578] David Jungwirt 1971 Čistý Sport 03:37:47.101:11:37.0
125 46 / M40-49 [565] Tomáš Petýrek 1976 Dobrá Voda 03:42:31.201:16:21.1
126 3 / Z40 [33] Lenka Bacílková 1973 Oceloví letci 03:45:04.101:18:54.0
127 14 / M50-59 [538] Zdeněk Peltan 1959 Cyklo Jiřička 03:45:04.301:18:54.2
128 4 / Z30-39 [610] Běla Steinbachová 1985 BikePart.cz 03:55:02.701:28:52.6
129 15 / M50-59 [572] bohoš kulička 1962 autoservisbk 03:55:07.601:28:57.5
130 16 / M50-59 [585] Radek Dušek 1966 GALAXY CYKLOŠVEC 04:03:31.601:37:21.5
131 3 / Z19-29 [524] Vlaďka Křížová 1988 Cykloklub Chýnov 04:08:12.601:42:02.5
132 47 / M40-49 [598] Vladimír Hájek 1968 P?íbram 04:16:15.201:50:05.1
133 17 / M50-59 [508] Martin Ekl 1957 BTK 04:18:19.601:52:09.5
134 36 / M30-39 [571] Roman Latiok 1985 Shark team 04:27:47.802:01:37.7
DNF / M40-49 [562] Roman Zíbr 1967 Kraken Team Dobříš 30:04.222:03:54.1
DNF / M30-39 [501] Jarda Bartáček 1981 Cykloklub Chýnov 42:16.522:16:06.4
DNF / M40-49 [582] Václav Šimeček 1972 Sezimovo Ústí
DNF / M19-29 [594] Jan Burgstaller 1997 ČEZ Cyklo Team Tábor
DNF / M50-59 [520] Petr Kdýr 1964 BSK racing
DNS / M60 [173] Bohuslav Kára 1953 AC Sparta Praha Cycling
DNS / M19-29 [611] Jakub Skála 1993 Ćez cykloteam Tábor
DNS / M19-29 [809] Michal Řada 1989 CZE
DNS / M30-39 [514] Martin Holub 1977 CZE
DNS / M40-49 [137] David Novosad 1975 Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [512] František Hadáček 1975 GS cyklo team Jistebnice
DNS / M30-39 [549] Jindřich Sýkora 1978 CZE
DNS / M30-39 [14] Lukáš Codl 1984 Cykloklub Chýnov
DNS / M30-39 [548] Thomas Staněk 1981 Bouda Elite team
DNS / M40-49 [503] Daniel Bradáč 1972 FOR BIKES cycling team
DNS / Z40 [20] Kája Polívková 1964 FOR BIKES cycling team
DNS / M19-29 [352] Michal Novák 1991 CZE
DNS / M30-39 [330] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz
DNS / M30-39 [17] David Kníže 1982 PRODOLI Racing Team
DNS / M40-49 [542] Vlastislav Pivec 1971 CT Kardašova Řečice

NOVA jízda 38km

12:00:00

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Lukáš Blažek 01:15:51 Radek Studenovský 01:17:54.4 Jaroslav Šitner 01:17:58.5 Tomas Rouha 01:17:59.2 Petr Soukup 01:18:05.1 Libor Šaroun 01:18:57 Martin Lepič 01:19:04.8 Radek Novák 01:20:00.4 Jan Benda 01:20:23.1 Robin Hyšpler 01:20:26.6 Jan Mentl 01:20:27.7 Dominik Trnka 01:22:29.5 Zbyněk Kočárek 01:22:32.4 Moran Vermeulen 01:22:33.8 Vincent Vermeulen 01:22:34.1 Jan Pasák 01:22:39.5 Mika Vermeulen 01:22:39.8 Luboš Karník 01:22:42.1 Radek Černý 01:23:01.3 Michal Navrkal 01:23:04.6 Marek Váňa 01:23:06.1 Tomáš Matějka 01:23:41.6 Miroslav Kouba 01:24:49.5 Ondra Stropnický 01:24:54.6 Miroslav Voráček 01:24:56.4 Jakub Mikeš 01:24:58.9 Jan Kučera 01:25:00.6 Roman Zvolský 01:25:01 Luděk Ambruš 01:25:04.9 David Váchal 01:25:06.2 Petr Ryska 01:25:47.8 Martin Meloun 01:26:11 jakub blažek 01:26:14.8 Kurt Mitgutsch 01:26:15.6 Jiří Boček 01:26:18 František Mičan 01:26:29.1 Tomáš Ira 01:26:30.1 David Černohorský 01:26:31 David Lukš 01:26:33 Martin Voltr 01:26:33.9 Tereza Sásková 01:26:38.2 Martin Chum 01:27:42.8 Aleš Trojan 01:27:48.7 Jan Ošmera 01:27:52.2 Petr Svoboda 01:28:07.3 Milan Maxa 01:28:11.2 Lukáš Bušek 01:28:26.1 Robert Barninec 01:28:27.5 Karel Zástava 01:28:31.3 Dana Pospíšilová 01:28:36 Jiří Souček 01:29:08.3 Michal Janecek 01:29:09.2 Martin Holub 01:29:10.8 Jiří čejka 01:29:12.1 Tomáš Filip 01:29:42.8 David Chmelík 01:29:44.3 Antonín Florián 01:30:09.9 Karel Šachl 01:30:10.4 Vladimír Tuháček 01:30:11.2 Josef Kukla 01:30:15.5 Luboš Kovařík 01:30:18.4 Jan Sáska 01:30:35.6 Lubos Albrecht 01:30:42.6 Daniel Tichý 01:30:44.9 Emil Rolník 01:30:46.2 Milan Tuháček 01:31:15.3 MIROSLAV PEK 01:31:17.6 Leoš Frecer 01:31:18.3 Michal Jurda 01:31:19.5 Miroslav Svoboda 01:31:21 Jan Putschögl 01:31:23.7 Ondřej Pošmourný 01:31:24.1 Roman Khek 01:31:24.8 Raimund Mařík 01:31:31.5 Petr Šmíd 01:31:37.7 Jiří Markes 01:31:45.3 Tomáš Kudlák 01:31:50 Michal Krejčí 01:31:53.8 Dagmar Hejhalová 01:31:56.1 Petr Hejhal 01:31:57.7 Radek Nehéz 01:32:02.1 Petr Košin 01:32:29.5 Martin Havránek 01:32:36.6 Daniel Tomek 01:32:54.9 Karel Coufal 01:32:56.3 Tomáš Kordík 01:32:57.2 Tomáš Vrbka 01:33:00.6 Radovan Doležel 01:33:00.9 Filip Otepka 01:33:01.6 Milan Krejčí 01:34:00.6 Vladimír Babidorič 01:34:01 Pavel Rybařík 01:34:14.7 Petr Florián 01:34:16.6 Matěj Kdýr 01:34:27.5 Radek Šrot 01:35:06.8 Filip Rozev 01:35:36.3 Antonín Florián 01:35:48.9 Roman Pech 01:35:49 Michaela Chmelíková 01:35:53.4 Jakub Aubrecht 01:36:34.4 Pavel Šustr 01:36:36.2 Jan Petr 01:36:45.2 Jan Bouda 01:37:24.3 David Ptáček 01:37:35.1 Petr Holoubek 01:37:36 Tomáš Bajer 01:37:38.4 Jiří PROBST 01:37:38.7 Luděk Sáska 01:37:42.4 Lucie Tomečková 01:37:45.9 Karel Dvořák 01:38:00.5 Pavel Homolka 01:38:04.9 David Kovář 01:38:06.9 Michaela Navrkalová 01:38:09.6 Petr Hlinka 01:38:10.7 Adam Převrátil 01:38:11.3 Jiří Hořejší 01:38:11.8 Václav Hönig 01:38:37.9 Pavel Vrba 01:38:47.2 Vladan Pikl 01:38:52.7 Matě Tvaroh 01:38:58 Karel Slabý 01:39:00.5 Petr Mikšátko 01:39:11.1 Petr Franta 01:39:36.5 Frantisek Machač 01:39:38.4 Eva Kornalíková 01:39:46.6 Pavel Rybařík 01:40:00.2 Ondřej Polanský 01:40:01.6 David Capouch 01:40:04 pavel klabouch 01:40:04.8 Jan Mráček 01:40:06.9 Libor Marek 01:40:19.2 Miloš Klimeš 01:40:22.8 Josef Bystrianský 01:40:24.1 Martin Tichý 01:41:06.7 Jan Václavík 01:41:06.9 jan fous 01:41:18.9 Kryštof Říha 01:41:40.1 Karel Kolářík 01:41:40.4 Jiří Štěpán 01:41:56.5 Nikola Nováková 01:41:59.7 Petr Pokorný 01:42:39.5 František Fric 01:42:45 Jitka Hodáňová 01:43:03.6 Petr Hodáň 01:43:06.4 Filip Kracík 01:43:24.6 Milan Staněk 01:43:30.8 Zdeněk Kordina 01:43:50.4 Jiří Paštyka 01:44:18.2 Tadeáš Grym 01:44:47.6 jan Švec 01:44:57.8 František Plocha 01:45:26.9 Andrea Martincová 01:45:29.8 Jan Heřmánek 01:45:51.4 Petr Vaníček 01:45:52.5 David Vokatý 01:46:05.7 Jana Žáčková 01:46:24.9 Petr Šafařík 01:47:19.1 Klára Šafaříková 01:47:19.9 Anna Haselbauerová 01:47:23.8 Jiří Maxa 01:47:35.2 Jakub Bacílek 01:47:49.1 Ladislava Bímová 01:48:08.6 Lucie Bartošová 01:48:16 Radim Svěchota 01:48:29.9 Martin Harák 01:50:11.6 Kateřina Veselá 01:50:11.8 Lenka Mráčková 01:50:17 Linda Ebertová 01:51:31.4 Miroslav Šulc 01:51:32.6 Petr Šulc 01:51:35.2 Tomáš Hulan 01:51:35.8 Vladimír Koubek 01:52:02.6 Leoš Svoboda 01:52:05.6 Petr Malý 01:52:06.1 Jarmila Svobodová 01:52:06.5 Martin Smíšek 01:52:10.8 Jan Mikula 01:52:43.6 Miroslav Skoták 01:52:45 roman kubů 01:52:45.8 Janda Michal 01:52:46.7 Petr Brábník 01:52:48.7 Martina Výborná 01:53:11.4 Alexandra Šafránková 01:53:15.4 Patrik Šebesta 01:53:40.5 Michaela Miková 01:53:56.6 Jana Hůlovcová 01:54:41.5 Jakub Peták 01:54:51.9 Petr Lískovec 01:54:57.5 Gabriela Váňová 01:55:43.4 Pavlína Kubů 01:55:59.6 Pavla Krešáková 01:56:00.2 Jana Hořejší 01:56:03.7 Jiří Brádka 01:56:18.5 Václav Kopecký 01:56:23.2 Pavel Kolářik 01:56:49.3 Eliška Hrušková 01:57:09.4 Jozef Šimoňak 01:57:14.5 Jiří Harák 01:57:16.2 Václav Kolář 01:57:29.5 Vladimír Pavelka 01:57:57 Tomáš Nedbal 01:58:06.5 Vilém Lolacher 01:58:48.3 Vladislav Průcha 01:58:48.3 Stanislav Kroupa 01:59:26 Miloslav Chládek 01:59:31.2 Milan Křenek 01:59:41.9 Miroslava Ratajová 01:59:54.3 Roman Plášil 02:00:18.3 Ondřej Macek 02:00:53 Tomáš Lavička 02:01:12.7 Jiří Lenc 02:01:24.7 RADEK VLASATÝ 02:02:33.1 Josef Pumpr 02:02:49.5 Jiří Huml 02:03:21.4 Kryštof Novák 02:03:31.9 Michaela Karellová 02:03:44.9 Kateřina Tuháčková 02:05:13.4 Hana Neubauerová 02:06:53 Katerina Sichova 02:06:53.7 Bohumil Kovárna 02:07:05.6 Kristýna Nováková 02:08:45.4 Věrka Malířová 02:09:20.7 Roman Číhal 02:09:31.3 Miloslav Husa 02:09:34.5 František Vejvoda 02:11:19.9 Milana Raczová 02:11:29.4 IVAN RADA 02:12:14.6 Ján kolář 02:12:20.6 Sláva Syrový 02:12:28.6 Cliff Hayhurst 02:14:21.6 Miroslav Novák 02:14:26.4 Miroslava Pucandlová 02:15:55.9 Jitka Holubová 02:18:22.9 Radek Fura 02:20:19.9 Vendula Fajtlová 02:21:00.1 Jiří Černý 02:21:20.6 Roman Kůs 02:21:33.9 Stanislav Rothbauer 02:21:58.8 Tomáš Nejezchleba 02:24:45.1 Veronika Petáková 02:26:28.8 Jan Hůlka 02:29:55.6 Libor Biskup 02:36:06.6 Jiřina Janečková 02:36:28.8 Libor Biskup 02:49:34.4 Matěj Šimák 02:54:29.5 Martin Šimák 02:54:32.1 Zuzana Ševčíková 02:56:27.5 Václav Sušil 03:07:32 Martin Holub 03:10:34.2 Jiří Kolářík 04:05:22.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 Nilfisk pro cycling 01:15:51.0
2 1 / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 GS cyklo team Jistebnice 01:17:54.402:03.4
3 2 / junior [5503] Jaroslav Šitner 1999 GS cyklo team Jistebnice 01:17:58.502:07.5
4 1 / M30-39 [5708] Tomas Rouha 1981 KONA CYCLING POINT 01:17:59.202:08.2
5 1 / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 GALAXY CYKLOŠVEC 01:18:05.102:14.1
6 2 / M40-49 [5501] Libor Šaroun 1973 CKK Znojmo 01:18:57.003:06.0
7 3 / M40-49 [5502] Martin Lepič 1968 PRODOLI Racing Team 01:19:04.803:13.8
8 2 / M19-29 [18] Radek Novák 1997 GS cyklo team Jistebnice 01:20:00.404:09.4
9 4 / M40-49 [5700] Jan Benda 1976 SK Fit 01:20:23.104:32.1
10 2 / M30-39 [5517] Robin Hyšpler 1986 PRODOLI Racing Team 01:20:26.604:35.6
11 5 / M40-49 [5723] Jan Mentl 1972 Tlu?ná 01:20:27.704:36.7
12 3 / M19-29 [553] Dominik Trnka 1989 FOR BIKES cycling team 01:22:29.506:38.5
13 6 / M40-49 [629] Zbyněk Kočárek 1971 ELIS team Mariánské Lázně 01:22:32.406:41.4
14 4 / M19-29 [5666] Moran Vermeulen 1997 RC Arboe Trieben 01:22:33.806:42.8
15 7 / M40-49 [5664] Vincent Vermeulen 1969 WSV Ramsau am Dachstein 01:22:34.106:43.1
16 8 / M40-49 [5617] Jan Pasák 1975 natural fitness 01:22:39.506:48.5
17 3 / junior [5665] Mika Vermeulen 1999 ARBOE Trieben 01:22:39.806:48.8
18 3 / M30-39 [5584] Luboš Karník 1978 PINKTEAM 01:22:42.106:51.1
19 5 / M19-29 [5563] Radek Černý 1989 Cyklo Atom cycling team 01:23:01.307:10.3
20 9 / M40-49 [5513] Michal Navrkal 1976 CKK ZNOJMO 01:23:04.607:13.6
21 10 / M40-49 [5748] Marek Váňa 1971 MM Auto Mtb team 01:23:06.107:15.1
22 4 / junior [5707] Tomáš Matějka 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:23:41.607:50.6
23 1 / M50-59 [642] Miroslav Kouba 1960 Čistý Sport 01:24:49.508:58.5
24 6 / M19-29 [5633] Ondra Stropnický 1987 PRODOLI Racing Team 01:24:54.609:03.6
25 4 / M30-39 [5730] Miroslav Voráček 1977 Klatovy 01:24:56.409:05.4
26 7 / M19-29 [5608] Jakub Mikeš 1990 Bike Team REMIŠVEHA 01:24:58.909:07.9
27 11 / M40-49 [5598] Jan Kučera 1969 KC Slavia Praha 01:25:00.609:09.6
28 2 / M50-59 [5657] Roman Zvolský 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 01:25:01.009:10.0
29 5 / M30-39 [5551] Luděk Ambruš 1978 Praha 5 - Zli?ín 01:25:04.909:13.9
30 5 / junior [639] David Váchal 1998 Velosport Domažlice 01:25:06.209:15.2
31 12 / M40-49 [5672] Petr Ryska 1975 Praha 01:25:47.809:56.8
32 13 / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 JH cycling 01:26:11.010:20.0
33 6 / junior [5737] jakub blažek 1998 Nilfisk pro cycling 01:26:14.810:23.8
34 3 / M50-59 [5677] Kurt Mitgutsch 1962 Rad und Nabe Union Oepping - AT 01:26:15.610:24.6
35 14 / M40-49 [5668] Jiří Boček 1974 Dieselpower 01:26:18.010:27.0
36 8 / M19-29 [5606] František Mičan 1987 Dům barev Český Krumlov 01:26:29.110:38.1
37 9 / M19-29 [5691] Tomáš Ira 1997 Velosport Valenta Scott team 01:26:30.110:39.1
38 10 / M19-29 [5758] David Černohorský 1996 Author Sedláček Příbram 01:26:31.010:40.0
39 7 / junior [5600] David Lukš 1998 Cyklo Atom cycling team 01:26:33.010:42.0
40 8 / junior [5713] Martin Voltr 2001 Dukla Praha 01:26:33.910:42.9
41 1 / juniorky [178] Tereza Sásková 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:26:38.210:47.2
42 11 / M19-29 [5703] Martin Chum 1996 Sport bike Strakonice 01:27:42.811:51.8
43 12 / M19-29 [5704] Aleš Trojan 1991 Spectrumbike 01:27:48.711:57.7
44 1 / M60 [5520] Jan Ošmera 1954 RoNaKol Pravíkov 01:27:52.212:01.2
45 13 / M19-29 [5637] Petr Svoboda 1996 Nilfisk alto pro cycling 01:28:07.312:16.3
46 14 / M19-29 [5605] Milan Maxa 1992 Bike Team REMIŠVEHA 01:28:11.212:20.2
47 15 / M19-29 [5559] Lukáš Bušek 1989 CBC Team 01:28:26.112:35.1
48 15 / M40-49 [5720] Robert Barninec 1973 KONA CYCLING POINT 01:28:27.512:36.5
49 16 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 Aisin Písek 01:28:31.312:40.3
50 1 / Z19-29 [5062] Dana Pospíšilová 1991 BMC CZ Racing team 01:28:36.012:45.0
51 17 / M40-49 [31] Jiří Souček 1970 Cyklo Atom cycling team 01:29:08.313:17.3
52 4 / M50-59 [640] Michal Janecek 1966 Česká spořitelna 01:29:09.213:18.2
53 6 / M30-39 [5757] Martin Holub 1978 Galaxy bike Tálín 01:29:10.813:19.8
54 18 / M40-49 [5562] Jiří čejka 1970 v?elná 01:29:12.113:21.1
55 19 / M40-49 [5568] Tomáš Filip 1975 Cycling Academy Tábor 01:29:42.813:51.8
56 20 / M40-49 [5752] David Chmelík 1971 Plze? 01:29:44.313:53.3
57 21 / M40-49 [5697] Antonín Florián 1972 SK Fit Tábor 01:30:09.914:18.9
58 7 / M30-39 [5706] Karel Šachl 1985 Lužnice 01:30:10.414:19.4
59 5 / M50-59 [5649] Vladimír Tuháček 1963 SCV Blatná 01:30:11.214:20.2
60 9 / junior [5690] Josef Kukla 1998 Velosport Valenta Scott team 01:30:15.514:24.5
61 22 / M40-49 [5592] Luboš Kovařík 1972 Cycling Academy Tábor 01:30:18.414:27.4
62 10 / junior [5629] Jan Sáska 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:30:35.614:44.6
63 16 / M19-29 [5750] Lubos Albrecht 1995 SK VELO PRAHA 01:30:42.614:51.6
64 17 / M19-29 [5744] Daniel Tichý 1995 Cykloklub Chýnov 01:30:44.914:53.9
65 8 / M30-39 [5760] Emil Rolník 1981 Šrot Tým Kunžak 01:30:46.214:55.2
66 6 / M50-59 [5648] Milan Tuháček 1964 TO EUROPE 01:31:15.315:24.3
67 7 / M50-59 [626] MIROSLAV PEK 1958 PEKSPORT SPECIALIZED 01:31:17.615:26.6
68 23 / M40-49 [5509] Leoš Frecer 1967 CKK Znojmo 01:31:18.315:27.3
69 9 / M30-39 [5583] Michal Jurda 1985 Moravské Budějovice 01:31:19.515:28.5
70 2 / M60 [5636] Miroslav Svoboda 1952 Praha 9 - Kbely 01:31:21.015:30.0
71 24 / M40-49 [5626] Jan Putschögl 1976 CBC team 01:31:23.715:32.7
72 10 / M30-39 [5623] Ondřej Pošmourný 1983 Písek 01:31:24.115:33.1
73 25 / M40-49 [5586] Roman Khek 1967 Kraken team Dobříš 01:31:24.815:33.8
74 8 / M50-59 [5603] Raimund Mařík 1962 BS JOMA Jindřichův Hradec 01:31:31.515:40.5
75 11 / M30-39 [179] Petr Šmíd 1983 Nilfisk pro cycling 01:31:37.715:46.7
76 18 / M19-29 [5731] Jiří Markes 1987 Trimet Dobříš 01:31:45.315:54.3
77 19 / M19-29 [5742] Tomáš Kudlák 1993 Bike team Vodňany 01:31:50.015:59.0
78 20 / M19-29 [5659] Michal Krejčí 1987 JH Cycling 01:31:53.816:02.8
79 2 / juniorky [5682] Dagmar Hejhalová 2003 Dukla Praha 01:31:56.116:05.1
80 12 / M30-39 [5681] Petr Hejhal 1977 Dukla Praha 01:31:57.716:06.7
81 26 / M40-49 [5717] Radek Nehéz 1969 Nilfisk pro cycling 01:32:02.116:11.1
82 13 / M30-39 [5714] Petr Košin 1982 Roudné 01:32:29.516:38.5
83 27 / M40-49 [5674] Martin Havránek 1971 SK Fit Tábor 01:32:36.616:45.6
84 14 / M30-39 [5719] Daniel Tomek 1980 Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 01:32:54.917:03.9
85 28 / M40-49 [5561] Karel Coufal 1975 Junior cycling projekt team 01:32:56.317:05.3
86 15 / M30-39 [5718] Tomáš Kordík 1986 Explosiw Bike Team 01:32:57.217:06.2
87 9 / M50-59 [5655] Tomáš Vrbka 1965 Cyklo Atom cycling team 01:33:00.617:09.6
88 10 / M50-59 [5725] Radovan Doležel 1963 Jadomi Dobříš 01:33:00.917:09.9
89 11 / junior [5735] Filip Otepka 1999 Z Bike Team Třeboň 01:33:01.617:10.6
90 16 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 Nilfisk pro cycling 01:34:00.618:09.6
91 11 / M50-59 [5553] Vladimír Babidorič 1964 Dům Barev Č.Krumlov 01:34:01.018:10.0
92 12 / M50-59 [5507] Pavel Rybařík 1957 GS cyklo team Jistebnice 01:34:14.718:23.7
93 29 / M40-49 [5699] Petr Florián 1973 SK Fit Tábor 01:34:16.618:25.6
94 12 / junior [5585] Matěj Kdýr 2000 BSK racing 01:34:27.518:36.5
95 3 / M60 [5643] Radek Šrot 1949 HM Sport Český Krumlov 01:35:06.819:15.8
96 17 / M30-39 [5627] Filip Rozev 1977 PRODOLI Racing Team 01:35:36.319:45.3
97 4 / M60 [5698] Antonín Florián 1949 SK Fit Tábor 01:35:48.919:57.9
98 13 / M50-59 [643] Roman Pech 1962 Vimperk 01:35:49.019:58.0
99 1 / Z40 [5753] Michaela Chmelíková 1975 Plze? 01:35:53.420:02.4
100 18 / M30-39 [5552] Jakub Aubrecht 1984 Agro 21 01:36:34.420:43.4
101 14 / M50-59 [5646] Pavel Šustr 1966 G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 01:36:36.220:45.2
102 13 / junior [5620] Jan Petr 2000 GS cyklo team Jistebnice 01:36:45.220:54.2
103 21 / M19-29 [5555] Jan Bouda 1991 Lomnice nad Lužnicí 01:37:24.321:33.3
104 22 / M19-29 [5715] David Ptáček 1987 Vermarc CZE 01:37:35.121:44.1
105 30 / M40-49 [5740] Petr Holoubek 1976 Volzn? 01:37:36.021:45.0
106 14 / junior [5732] Tomáš Bajer 2001 Z Bike Team Třeboň 01:37:38.421:47.4
107 15 / M50-59 [5065] Jiří PROBST 1958 Bike and surf team 01:37:38.721:47.7
108 31 / M40-49 [5739] Luděk Sáska 1968 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:37:42.421:51.4
109 1 / Z30-39 [5505] Lucie Tomečková 1979 GS cyklo team Jistebnice 01:37:45.921:54.9
110 32 / M40-49 [5566] Karel Dvořák 1969 Cyklo Jiřička 01:38:00.522:09.5
111 16 / M50-59 [5578] Pavel Homolka 1963 TO EUROPE 01:38:04.922:13.9
112 19 / M30-39 [5064] David Kovář 1985 GALAXY CYKLOŠVEC 01:38:06.922:15.9
113 3 / juniorky [5512] Michaela Navrkalová 2002 CKK ZNOJMO 01:38:09.622:18.6
114 17 / M50-59 [5574] Petr Hlinka 1966 Z bike team Třeboň 01:38:10.722:19.7
115 15 / junior [5669] Adam Převrátil 1999 Würth MTB racing team 01:38:11.322:20.3
116 16 / junior [5693] Jiří Hořejší 2000 GS cyklo team Jistebnice 01:38:11.822:20.8
117 20 / M30-39 [5579] Václav Hönig 1982 ?eské Bud?jovice 01:38:37.922:46.9
118 33 / M40-49 [5654] Pavel Vrba 1974 01:38:47.222:56.2
119 17 / junior [5733] Vladan Pikl 1999 Z Bike Team Třeboň 01:38:52.723:01.7
120 18 / junior [5724] Matě Tvaroh 2000 Dům barev Český Krumlov 01:38:58.023:07.0
121 34 / M40-49 [5632] Karel Slabý 1975 Písek 01:39:00.523:09.5
122 21 / M30-39 [5610] Petr Mikšátko 1978 Dobrá Voda u ?eských Bud?jovic 01:39:11.123:20.1
123 35 / M40-49 [5692] Petr Franta 1973 P?íbram 01:39:36.523:45.5
124 18 / M50-59 [5676] Frantisek Machač 1965 Písečtí Bucláci 01:39:38.423:47.4
125 2 / Z40 [5745] Eva Kornalíková 1976 GALAXY CYKLOŠVEC 01:39:46.623:55.6
126 22 / M30-39 [5508] Pavel Rybařík 1979 MTB Svijany Tábor 01:40:00.224:09.2
127 23 / M19-29 [5622] Ondřej Polanský 1997 Bike team Vodňany 01:40:01.624:10.6
128 24 / M19-29 [5754] David Capouch 1995 Apex-Bike Tábor 01:40:04.024:13.0
129 19 / M50-59 [5587] pavel klabouch 1964 Velo Haibike 01:40:04.824:13.8
130 36 / M40-49 [5612] Jan Mráček 1972 Cykloklub Chýnov 01:40:06.924:15.9
131 37 / M40-49 [177] Libor Marek 1975 Nilfisk pro cycling 01:40:19.224:28.2
132 5 / M60 [5588] Miloš Klimeš 1955 KC Brno 01:40:22.824:31.8
133 6 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 01:40:24.124:33.1
134 25 / M19-29 [5647] Martin Tichý 1993 Písek 01:41:06.725:15.7
135 23 / M30-39 [5650] Jan Václavík 1978 HINTON České Budějovice 01:41:06.925:15.9
136 7 / M60 [5705] jan fous 1953 Horní Cerekev 01:41:18.925:27.9
137 19 / junior [5628] Kryštof Říha 2000 Z bike team Třeboň 01:41:40.125:49.1
138 24 / M30-39 [5667] Karel Kolářík 1979 MS Transport 01:41:40.425:49.4
139 20 / junior [5747] Jiří Štěpán 2002 www.vikingfootwear.cz 01:41:56.526:05.5
140 4 / juniorky [5515] Nikola Nováková 1998 GS cyklo team Jistebnice 01:41:59.726:08.7
141 38 / M40-49 [5621] Petr Pokorný 1975 MTB CITRUS TEAM 01:42:39.526:48.5
142 20 / M50-59 [5570] František Fric 1959 PRODOLI Racing Team 01:42:45.026:54.0
143 3 / Z40 [5511] Jitka Hodáňová 1975 SK Prima Polička 01:43:03.627:12.6
144 39 / M40-49 [5575] Petr Hodáň 1968 SK Prima Polička 01:43:06.427:15.4
145 21 / junior [5595] Filip Kracík 1998 PKPísek 01:43:24.627:33.6
146 40 / M40-49 [5741] Milan Staněk 1968 Cykloklub Chýnov 01:43:30.827:39.8
147 26 / M19-29 [5591] Zdeněk Kordina 1987 PIVO TEAM Ústrašice 01:43:50.427:59.4
148 27 / M19-29 [5618] Jiří Paštyka 1991 ?áslav 01:44:18.228:27.2
149 22 / junior [5571] Tadeáš Grym 2001 GS cyklo team Jistebnice 01:44:47.628:56.6
150 41 / M40-49 [5701] jan Švec 1970 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:44:57.829:06.8
151 21 / M50-59 [5519] František Plocha 1958 GS cyklo team Jistebnice 01:45:26.929:35.9
152 2 / Z19-29 [5061] Andrea Martincová 1992 Inkospor Team 01:45:29.829:38.8
153 28 / M19-29 [5696] Jan Heřmánek 1996 Jind?ich?v Hradec 01:45:51.430:00.4
154 25 / M30-39 [627] Petr Vaníček 1979 Galaxi Cyklo Švec 01:45:52.530:01.5
155 42 / M40-49 [5653] David Vokatý 1976 Galaxy bike Tálín 01:46:05.730:14.7
156 4 / Z40 [5506] Jana Žáčková 1967 BSK racing 01:46:24.930:33.9
157 43 / M40-49 [5640] Petr Šafařík 1973 GS cyklo team Jistebnice 01:47:19.131:28.1
158 5 / juniorky [5641] Klára Šafaříková 2002 GS cyklo team Jistebnice 01:47:19.931:28.9
159 5 / Z40 [5510] Anna Haselbauerová 1974 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:47:23.831:32.8
160 44 / M40-49 [5604] Jiří Maxa 1976 WWF 01:47:35.231:44.2
161 23 / junior [5554] Jakub Bacílek 2001 Oceloví letci 01:47:49.131:58.1
162 6 / Z40 [5058] Ladislava Bímová 1962 BTK EURO BIKE Praha 01:48:08.632:17.6
163 2 / Z30-39 [5688] Lucie Bartošová 1982 Biketime Bulls Písek 01:48:16.032:25.0
164 45 / M40-49 [5634] Radim Svěchota 1974 ROAS Netolice 01:48:29.932:38.9
165 29 / M19-29 [5572] Martin Harák 1989 01:50:11.634:20.6
166 3 / Z30-39 [5652] Kateřina Veselá 1977 TJ Spartak Třebíč 01:50:11.834:20.8
167 7 / Z40 [5613] Lenka Mráčková 1973 Cykloklub Chýnov 01:50:17.034:26.0
168 8 / Z40 [5567] Linda Ebertová 1975 Cykloklub Chýnov 01:51:31.435:40.4
169 26 / M30-39 [5644] Miroslav Šulc 1984 Řemesníci Kramolín 01:51:32.635:41.6
170 46 / M40-49 [5645] Petr Šulc 1968 Galaxy Bike Tálín 01:51:35.235:44.2
171 27 / M30-39 [5580] Tomáš Hulan 1982 Feal Sedlčany 01:51:35.835:44.8
172 47 / M40-49 [644] Vladimír Koubek 1975 SportGolf Sušice 01:52:02.636:11.6
173 22 / M50-59 [5635] Leoš Svoboda 1963 CKK Znojmo 01:52:05.636:14.6
174 30 / M19-29 [5726] Petr Malý 1988 HPmarket.cz 01:52:06.136:15.1
175 9 / Z40 [5638] Jarmila Svobodová 1965 CKK Znojmo 01:52:06.536:15.5
176 48 / M40-49 [5702] Martin Smíšek 1970 Nilfisk pro cycling 01:52:10.836:19.8
177 49 / M40-49 [5611] Jan Mikula 1974 Nová včelnice 01:52:43.636:52.6
178 23 / M50-59 [5631] Miroslav Skoták 1960 CykloHobby Rynárec 01:52:45.036:54.0
179 50 / M40-49 [5755] roman kubů 1973 GS cyklo team Jistebnice 01:52:45.836:54.8
180 28 / M30-39 [5751] Janda Michal 1979 Sky 01:52:46.736:55.7
181 8 / M60 [5556] Petr Brábník 1952 Dolní B?ežany 01:52:48.736:57.7
182 4 / Z30-39 [5729] Martina Výborná 1985 Klatovy 01:53:11.437:20.4
183 10 / Z40 [5722] Alexandra Šafránková 1968 Tlu?ná 01:53:15.437:24.4
184 24 / junior [5642] Patrik Šebesta 1999 SK Drachkov 01:53:40.537:49.5
185 11 / Z40 [5609] Michaela Miková 1973 Symbio Cannondale 01:53:56.638:05.6
186 3 / Z19-29 [5663] Jana Hůlovcová 1993 Vimperk 01:54:41.538:50.5
187 31 / M19-29 [5711] Jakub Peták 1994 Bike team Vodňany 01:54:51.939:00.9
188 24 / M50-59 [5675] Petr Lískovec 1965 ?eské Bud?jovice 01:54:57.539:06.5
189 6 / juniorky [5749] Gabriela Váňová 1999 MM Auto Mtb team 01:55:43.439:52.4
190 7 / juniorky [5521] Pavlína Kubů 2000 GS cyklo team Jistebnice 01:55:59.640:08.6
191 12 / Z40 [5596] Pavla Krešáková 1976 Cykloklub Chýnov 01:56:00.240:09.2
192 13 / Z40 [5516] Jana Hořejší 1974 GS cyklo team Jistebnice 01:56:03.740:12.7
193 25 / M50-59 [5557] Jiří Brádka 1957 Ariel 01:56:18.540:27.5
194 26 / M50-59 [5590] Václav Kopecký 1965 01:56:23.240:32.2
195 29 / M30-39 [5589] Pavel Kolářik 1979 remesnici 01:56:49.340:58.3
196 4 / Z19-29 [5716] Eliška Hrušková 1987 PRODOLI Racing Team 01:57:09.441:18.4
197 32 / M19-29 [5662] Jozef Šimoňak 1989 CME Office Rats 01:57:14.541:23.5
198 33 / M19-29 [5573] Jiří Harák 1992 Praha 01:57:16.241:25.2
199 51 / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 Týn nad Vltavou 01:57:29.541:38.5
200 9 / M60 [5518] Vladimír Pavelka 1950 CKK Znojmo 01:57:57.042:06.0
201 34 / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 Hluboká nad Vltavou 01:58:06.542:15.5
202 52 / M40-49 [5059] Vilém Lolacher 1976 Fučík 01:58:48.342:57.3
202 30 / M30-39 [5624] Vladislav Průcha 1979 Plze? - Lhota 01:58:48.342:57.3
204 27 / M50-59 [5597] Stanislav Kroupa 1959 České Budějovice 01:59:26.043:35.0
205 31 / M30-39 [645] Miloslav Chládek 1981 Nepomuk 01:59:31.243:40.2
206 32 / M30-39 [5670] Milan Křenek 1977 Vod?any 01:59:41.943:50.9
207 14 / Z40 [5689] Miroslava Ratajová 1974 CPF 01:59:54.344:03.3
208 53 / M40-49 [5727] Roman Plášil 1975 HPmarket.cz 02:00:18.344:27.3
209 25 / junior [5601] Ondřej Macek 2000 Cykloklub Chýnov 02:00:53.045:02.0
210 54 / M40-49 [5710] Tomáš Lavička 1973 Praha 02:01:12.745:21.7
211 10 / M60 [5599] Jiří Lenc 1954 Vimperk 02:01:24.745:33.7
212 55 / M40-49 [5671] RADEK VLASATÝ 1972 Biketime Bulls Písek 02:02:33.146:42.1
213 33 / M30-39 [5683] Josef Pumpr 1977 Dynín 02:02:49.546:58.5
214 11 / M60 [5581] Jiří Huml 1956 VELOSPORT Domažlice 02:03:21.447:30.4
215 26 / junior [5728] Kryštof Novák 2006 Strakonice 02:03:31.947:40.9
216 8 / juniorky [625] Michaela Karellová 1999 GALAXY CYKLOŠVEC 02:03:44.947:53.9
217 5 / Z19-29 [628] Kateřina Tuháčková 1987 Blatná 02:05:13.449:22.4
218 15 / Z40 [5614] Hana Neubauerová 1975 Biketime Bulls Písek 02:06:53.051:02.0
219 5 / Z30-39 [5661] Katerina Sichova 1984 CME Office Rats 02:06:53.751:02.7
220 28 / M50-59 [5756] Bohumil Kovárna 1964 ?eské Bud?jovice 02:07:05.651:14.6
221 9 / juniorky [5514] Kristýna Nováková 1998 GS cyklo team Jistebnice 02:08:45.452:54.4
222 6 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling 02:09:20.753:29.7
223 56 / M40-49 [5564] Roman Číhal 1970 Lužice u Hodonína 02:09:31.353:40.3
224 12 / M60 [641] Miloslav Husa 1956 Písek 02:09:34.553:43.5
225 13 / M60 [624] František Vejvoda 1944 Galaxy Bike Tálín 02:11:19.955:28.9
226 16 / Z40 [5736] Milana Raczová 1966 Brno 02:11:29.455:38.4
227 57 / M40-49 [623] IVAN RADA 1967 DVE MARIE 02:12:14.656:23.6
228 29 / M50-59 [5761] Ján kolář 1958 Praha 9 02:12:20.656:29.6
229 34 / M30-39 [5639] Sláva Syrový 1978 Řemesníci Kramolín 02:12:28.656:37.6
230 35 / M30-39 [5658] Cliff Hayhurst 1984 CME Office Rats 02:14:21.658:30.6
231 14 / M60 [5616] Miroslav Novák 1956 FEAL 02:14:26.458:35.4
232 7 / Z30-39 [5625] Miroslava Pucandlová 1985 Kamenice nad Lipou 02:15:55.901:00:04.9
233 8 / Z30-39 [5577] Jitka Holubová 1977 Praha 8 02:18:22.901:02:31.9
234 58 / M40-49 [5684] Radek Fura 1973 Tabor 02:20:19.901:04:28.9
235 9 / Z30-39 [5762] Vendula Fajtlová 1978 Dolní Bukovsko 02:21:00.101:05:09.1
236 30 / M50-59 [5734] Jiří Černý 1962 Brno 02:21:20.601:05:29.6
237 36 / M30-39 [5673] Roman Kůs 1980 Řemesníci Kramolín 02:21:33.901:05:42.9
238 37 / M30-39 [5687] Stanislav Rothbauer 1981 Ski team Budweis 02:21:58.801:06:07.8
239 35 / M19-29 [5680] Tomáš Nejezchleba 1990 ?eské Bud?jovice 02:24:45.101:08:54.1
240 10 / juniorky [5619] Veronika Petáková 1999 Bike team Vodňany 02:26:28.801:10:37.8
241 15 / M60 [5746] Jan Hůlka 1952 Karlík 02:29:55.601:14:04.6
242 31 / M50-59 [5685] Libor Biskup 1964 Pisek 02:36:06.601:20:15.6
243 17 / Z40 [5582] Jiřina Janečková 1966 Písek 02:36:28.801:20:37.8
244 36 / M19-29 [5686] Libor Biskup 1991 Nesva?ily 02:49:34.401:33:43.4
245 27 / junior [5695] Matěj Šimák 2004 Praha 6 02:54:29.501:38:38.5
246 59 / M40-49 [5694] Martin Šimák 1975 Praha 6 02:54:32.101:38:41.1
247 18 / Z40 [5060] Zuzana Ševčíková 1968 BTK EURO BIKE Praha 02:56:27.501:40:36.5
248 60 / M40-49 [5743] Václav Sušil 1970 Černý koně 03:07:32.001:51:41.0
249 38 / M30-39 [5576] Martin Holub 1978 Galaxy bike Tálín 03:10:34.201:54:43.2
250 37 / M19-29 [5057] Jiří Kolářík 1995 Písek 04:05:22.102:49:31.1
DNF / Z40 [5593] Petra Kovářová 1973 Praha 5
DNF / Z30-39 [5709] Alena Tomišová 1979 Dům barev Český Krumlov
DNF / M19-29 [5560] Lukáš Cendelín 1994 Písek
DNF / M40-49 [5759] Josef Pícha 1973 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
DNF / M40-49 [180] Radek Vojta 1970 Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [5594] Lucie Kozáková 1989 CBC team
DNS / M30-39 [5558] Jakub Bulan 1985 Řemesnící Kramolín
DNS / M60 [5565] Jan Dimmer 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA
DNS / Z19-29 [516] Eliška Hrušková 1987 PRODOLI Racing Team
DNS / M50-59 [5569] Jiří Forman 1965 CKK Znojmo
DNS / junior [23] Jiří Hořejší 2000 GS cyklo team Jistebnice
DNS / junior [5651] Marek Vaclík 1998 Z Bike Team Třeboň
DNS / M19-29 [193] David Pavlíček 1994 ELEVEN MERCEDES MITAS
DNS / M19-29 [539] Jakub Peták 1994 Bike team Vodňany
DNS / M40-49 [176] Václav Červený 1971 bike sokol Újezd
DNS / M40-49 [5615] Jan Nevšímal 1975 HC Litvínov
DNS / M40-49 [175] Robert Barninec 1973 KONA CYCLING POINT
DNS / juniorky [5602] Pavlína Macková 2000 Cykloklub Chýnov
DNS / M30-39 [5630] Jaroslav Scheithauer 1977 TRIsáci

odrážedla - holky do 6 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Nela1 Drábková 02:35:45 Barbora Lázničková 02:35:52 Nela Nováková 02:35:58 Barbora Tomečková 02:36:01 Káťa Coufalová 02:36:04 Karlína Holubová 02:36:07 Eliška Petrášková 02:36:10 Terezie Koblicová 02:36:15 Julie Rothbauerová 02:36:22 Verunka Lázničková 02:36:34 Annemari Borková 02:36:38 Linda Rzbaříková 02:36:42 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [7444] Nela1 Drábková 2011 BB RACING 02:35:45.0
2 2 / Ženy [7343] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling 02:35:52.000:07.0
3 3 / Ženy [7313] Nela Nováková 2012 Rychlý šípy 02:35:58.000:13.0
4 4 / Ženy [7342] Barbora Tomečková 2013 GS cyklo team Jistebnice 02:36:01.000:16.0
5 5 / Ženy [7345] Káťa Coufalová 2013 Junior cycling projekt team 02:36:04.000:19.0
6 6 / Ženy [7441] Karlína Holubová 2012 Galaxy bike Tálín 02:36:07.000:22.0
7 7 / Ženy [7347] Eliška Petrášková 2012 02:36:10.000:25.0
8 8 / Ženy [7341] Terezie Koblicová 2013 Junior cycling projekt team 02:36:15.000:30.0
9 9 / Ženy [7413] Julie Rothbauerová 2012 Ski team Budweis 02:36:22.000:37.0
10 10 / Ženy [7344] Verunka Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling 02:36:34.000:49.0
11 11 / Ženy [7348] Annemari Borková 2014 Tálín 02:36:38.000:53.0
12 12 / Ženy [7455] Linda Rzbaříková 2013 02:36:42.000:57.0

kola - holky do 6 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

ŠÁRKA Váchová 02:44:46 Agáta Cibulková 02:44:48 Kristýna Váchová 02:44:51 Monika Janíková 02:44:53 Nela Drábková 02:44:55 Lucie Linhartová 02:45:01 Tereza Hronková 02:45:04 Alžběta Hrušková 02:45:07 Tereza Tomečková 02:45:11 Kristýna Holubová 02:45:13 Beáta Brandová 02:45:16 Klára Ambrušová 02:45:19 Barbora Havlová 02:45:23 Agáta Tomková 02:45:27 Elena Rybaříková 02:45:29 Pavla Zadražilová 02:46:44 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [7279] ŠÁRKA Váchová 2010 Dům Barev Český Krumlov 02:44:46.0
2 2 / Ženy [7276] Agáta Cibulková 2010 FOR BIKES cycling team 02:44:48.000:02.0
3 3 / Ženy [7278] Kristýna Váchová 2010 Dům barev Český Krumlov 02:44:51.000:05.0
4 4 / Ženy [7299] Monika Janíková 2010 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 02:44:53.000:07.0
5 5 / Ženy [7254] Nela Drábková 2011 BB RACING 02:44:55.000:09.0
6 6 / Ženy [7284] Lucie Linhartová 2011 Cycling Academy Tábor 02:45:01.000:15.0
7 7 / Ženy [7293] Tereza Hronková 2011 Biketime Bulls Písek 02:45:04.000:18.0
8 8 / Ženy [7255] Alžběta Hrušková 2011 02:45:07.000:21.0
9 9 / Ženy [7286] Tereza Tomečková 2010 GS cyklo team Jistebnice 02:45:11.000:25.0
10 10 / Ženy [7271] Kristýna Holubová 2010 Galaxy bike Tálín 02:45:13.000:27.0
11 11 / Ženy [7287] Beáta Brandová 2011 Skiklub Strakonice 02:45:16.000:30.0
12 12 / Ženy [7251] Klára Ambrušová 2010 Praha 02:45:19.000:33.0
13 13 / Ženy [7300] Barbora Havlová 2011 Outdoor kids 02:45:23.000:37.0
14 14 / Ženy [7282] Agáta Tomková 2011 Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 02:45:27.000:41.0
15 15 / Ženy [7253] Elena Rybaříková 2011 02:45:29.000:43.0
16 16 / Ženy [7297] Pavla Zadražilová 2012 Majdalena 02:46:44.001:58.0

holky 7 - 9 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Kateřina Bartošová 01:51:30 Marie Machova 01:51:48 Kamila Klacková 01:51:55 Emma Havlová 01:51:56 Emílie Jarošová 01:51:58 Simona Klacková 01:52:01 Tereza Linhartová 01:52:05 Pavla Rokosova 01:52:07 Zuzana Miňhová 01:52:10 Karolína Rothbauerová 01:52:20 Barbora Coufalová 01:52:23 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [7221] Kateřina Bartošová 2008 Biketime Bulls Písek 01:51:30.0
2 2 / Ženy [7197] Marie Machova 2007 ski klub sumava 01:51:48.000:18.0
3 3 / Ženy [7208] Kamila Klacková 2008 LYKOKLUB PRACHATICE 01:51:55.000:25.0
4 4 / Ženy [7211] Emma Havlová 2008 Outdoor kids Čkyně 01:51:56.000:26.0
5 5 / Ženy [7200] Emílie Jarošová 2009 Junior Cycling Project Team 01:51:58.000:28.0
6 6 / Ženy [7209] Simona Klacková 2009 LYKOKLUB PRACHATICE 01:52:01.000:31.0
7 7 / Ženy [7196] Tereza Linhartová 2009 Cycling Academy Tábor 01:52:05.000:35.0
8 8 / Ženy [7184] Pavla Rokosova 2007 Apex-Bike Tábor 01:52:07.000:37.0
9 9 / Ženy [7185] Zuzana Miňhová 2008 GS cyklo team Jistebnice 01:52:10.000:40.0
10 10 / Ženy [7212] Karolína Rothbauerová 2009 Ski team Budweis 01:52:20.000:50.0
11 11 / Ženy [7192] Barbora Coufalová 2009 Junior cycling projekt team 01:52:23.000:53.0

holky 10 - 12 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Nela Viktorová 02:14:23 Berenika Drhová 02:14:26 Kristýna Nováková 02:14:29 Klára Fialová 02:14:33 Anna Švecová 02:14:35 Petra Ženíšková 02:14:38 Tereza Cibulková 02:14:41 Klára Divišová 02:14:44 Veronika Vrbová 02:14:47 Veronika Pešičková 02:14:50 Kateřina Palková 02:14:52 Aneta Eliášková 02:14:56 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [7171] Nela Viktorová 2004 LYKO KLUB PRACHATICE 02:14:23.0
2 2 / Ženy [7168] Berenika Drhová 2005 Liko Prachatice 02:14:26.000:03.0
3 3 / Ženy [7159] Kristýna Nováková 2004 GW Jihotrans 02:14:29.000:06.0
4 4 / Ženy [7169] Klára Fialová 2006 GS cyklo team Jistebnice 02:14:33.000:10.0
5 5 / Ženy [7163] Anna Švecová 2005 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:14:35.000:12.0
6 6 / Ženy [7154] Petra Ženíšková 2006 Alyko-Prachatice 02:14:38.000:15.0
7 7 / Ženy [7153] Tereza Cibulková 2006 FOR BIKES cycling team 02:14:41.000:18.0
8 8 / Ženy [7172] Klára Divišová 2005 CBC Team 02:14:44.000:21.0
9 9 / Ženy [7160] Veronika Vrbová 2006 02:14:47.000:24.0
10 10 / Ženy [7180] Veronika Pešičková 2006 Biketime Bulls Písek 02:14:50.000:27.0
11 11 / Ženy [7164] Kateřina Palková 2004 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:14:52.000:29.0
12 12 / Ženy [7179] Aneta Eliášková 2005 Biketime Bulls Písek 02:14:56.000:33.0

děti 13 - 14 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Martin Dušák 02:21:20 Dáša Hejhalová 02:21:24 Antonín Honsa 02:21:29 Tomáš Lolacher 02:21:39 Tadeáš Drha 02:21:42 Ondra Kamír 02:21:44 Jiří Koktavý 02:21:52 Barbora Macháčková 02:21:58 Michal Pešička 02:22:00 Marek Witkowski 02:22:02 JAKUB VLASATÝ 02:22:04 Klára Hronková 02:22:08 Ondřej Haluška 02:22:11 Vojtěch Hanus 02:22:13 Denisa Mráčková 02:22:16 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [7126] Martin Dušák 2002 Dům barev Český Krumlov 02:21:20.0
2 1 / Ženy [7034] Dáša Hejhalová 2003 Dukla Praha 02:21:24.000:04.0
3 2 / Muži [7124] Antonín Honsa 2003 ČS SPECIALIYEN JUNIOR MTB TEAM 02:21:29.000:09.0
4 3 / Muži [7125] Tomáš Lolacher 2003 Dům barev Český Krumlov 02:21:39.000:19.0
5 4 / Muži [7062] Tadeáš Drha 2002 Liko Prachatice 02:21:42.000:22.0
6 5 / Muži [7127] Ondra Kamír 2002 Farma Borová 02:21:44.000:24.0
7 6 / Muži [7038] Jiří Koktavý 2002 Z Bike Team Třeboň 02:21:52.000:32.0
8 2 / Ženy [7128] Barbora Macháčková 2002 GS cyklo team Jistebnice 02:21:58.000:38.0
9 7 / Muži [7029] Michal Pešička 2003 Biketime Bulls Písek 02:22:00.000:40.0
10 8 / Muži [7120] Marek Witkowski 2003 Junior cycling projekt team 02:22:02.000:42.0
11 9 / Muži [7032] JAKUB VLASATÝ 2003 LYKO KLUB PRACHATICE 02:22:04.000:44.0
12 3 / Ženy [7022] Klára Hronková 2003 Biketime Bulls Písek 02:22:08.000:48.0
13 10 / Muži [7123] Ondřej Haluška 2003 Junior cycling projekt team 02:22:11.000:51.0
14 11 / Muži [7052] Vojtěch Hanus 2003 Junior cycling projekt team 02:22:13.000:53.0
15 4 / Ženy [7056] Denisa Mráčková 2003 Cykloklub Chýnov 02:22:16.000:56.0

Tandemy

12:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Morozov Michálek Pavel Michálek 01:49:37.6 Robert Hrádek Pavel Vlnatý 02:11:15.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 Agro 21 01:49:37.6
2 2 / Muži [5721] Robert Hrádek Pavel Vlnatý 1985 Sport Preuss 02:11:15.521:37.9

kluci 7 - 9 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Nikola Jaroš 01:54:44 Filip Chvojka 01:54:48 Daniel Srp 01:54:51 Jan Šutta 01:54:54 Jaroslav Hronek 01:54:57 Honza Malíř 01:55:00 Matěj Novák 01:55:04 Jan Mrázek 01:55:07 Adam Kalina 01:55:10 Tomáš Michal 01:55:16 Marek Hruška 01:55:19 Jakub Tomek 01:55:23 Roman Ŕeznovský 01:55:25 Jáchym Krešák 01:55:29 Jan Kadlec 01:55:34 Jiří Hrbek 01:55:36 Matěj Haluška 01:55:39 Adam Nejezchleba 01:55:43 Tomáš Rybařík 01:55:45 Jakub Donát 01:55:48 Přemek Švec 01:55:50 Marcel Bohuněk 02:51:26 jan Vavřinec 02:51:32 Vojtěch Ambruš 02:51:35 Kyštof Eliášek 02:51:38 Štěpán Fučík 02:51:40 Lukáš Donát 02:51:44 Filip Maxera 02:51:47 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [7199] Nikola Jaroš 2007 Junior Cycling Project Team 01:54:44.0
2 2 / Muži [7210] Filip Chvojka 2007 Nilfisk pro cycling 01:54:48.000:04.0
3 3 / Muži [7215] Daniel Srp 2007 Cylospotr pit stop.cz 01:54:51.000:07.0
4 4 / Muži [7188] Jan Šutta 2008 Dům barev Český Krumlov 01:54:54.000:10.0
5 5 / Muži [7222] Jaroslav Hronek 2007 Biketime Bulls Písek 01:54:57.000:13.0
6 6 / Muži [7189] Honza Malíř 2008 Nilfisk pro cycling 01:55:00.000:16.0
7 7 / Muži [7207] Matěj Novák 2009 Rychlý šípy 01:55:04.000:20.0
8 8 / Muži [7201] Jan Mrázek 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:55:07.000:23.0
9 9 / Muži [7182] Adam Kalina 2008 Roztoky 01:55:10.000:26.0
10 10 / Muži [7186] Tomáš Michal 2007 IVT Cyklo Domanín 01:55:16.000:32.0
11 11 / Muži [7183] Marek Hruška 2007 01:55:19.000:35.0
12 12 / Muži [7191] Jakub Tomek 2007 Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 01:55:23.000:39.0
13 13 / Muži [7206] Roman Ŕeznovský 2008 Jistebnice 01:55:25.000:41.0
14 14 / Muži [7198] Jáchym Krešák 2008 Cykloteam Chýnov 01:55:29.000:45.0
15 15 / Muži [7203] Jan Kadlec 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:55:34.000:50.0
16 16 / Muži [7219] Jiří Hrbek 2007 Biketime Bulls Písek 01:55:36.000:52.0
17 17 / Muži [7205] Matěj Haluška 2008 Junior cycling projekt team 01:55:39.000:55.0
18 18 / Muži [7216] Adam Nejezchleba 2009 SC Chabařovice 01:55:43.000:59.0
19 19 / Muži [7195] Tomáš Rybařík 2008 GS cyklo team Jistebnice 01:55:45.001:01.0
20 20 / Muži [7194] Jakub Donát 2007 Boršov nad vltavou 01:55:48.001:04.0
21 21 / Muži [7202] Přemek Švec 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:55:50.001:06.0
22 22 / Muži [7190] Marcel Bohuněk 2009 ?eské Bud?jovice 02:51:26.056:42.0
23 23 / Muži [7204] jan Vavřinec 2008 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:51:32.056:48.0
24 24 / Muži [7181] Vojtěch Ambruš 2008 Praha 02:51:35.056:51.0
25 25 / Muži [7217] Kyštof Eliášek 2009 Biketime Bulls Písek 02:51:38.056:54.0
26 26 / Muži [7187] Štěpán Fučík 2009 Týn nad Vltavou 02:51:40.056:56.0
27 27 / Muži [7193] Lukáš Donát 2009 Boršov nad Vltavou 02:51:44.057:00.0
28 28 / Muži [7214] Filip Maxera 2009 Sob?slav 02:51:47.057:03.0
DNS / Ženy [7213] Tereza Mášová 2009 AC MTB Čimelice
DNS / Muži [327] Filip Chvojka 2007 Nilfisk pro cycling

kluci 10-12 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Jakub Kuba 02:16:51 Pavel Tuháček 02:16:54 Patrik Pilař 02:16:57 Tomáš Kraus 02:17:00 Jan Mikeš 02:17:02 Kryštov Novák 02:17:04 David Janík 02:17:08 Daniel Máša 02:17:11 Kryštov Krešák 02:17:20 Vít Zadražil 02:17:26 daniel herejk 02:17:30 Kryštof Hruška 02:17:35 Lukáš Svačina 02:17:39 Stanislav Procházka 02:17:42 Libor Švec 02:17:44 David Śimeček 02:17:46 Milan Břenda 02:17:50 Kryštof Brand 02:17:55 Ferdinand Palka 02:17:57 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [7178] Jakub Kuba 2005 Dukla Praha 02:16:51.0
2 2 / Muži [7176] Pavel Tuháček 2006 LYKO KLUB PRACHATICE 02:16:54.000:03.0
3 3 / Muži [7155] Patrik Pilař 2006 LYKO Prachatice 02:16:57.000:06.0
4 4 / Muži [7167] Tomáš Kraus 2006 Cycling Academy Tábor 02:17:00.000:09.0
5 5 / Muži [7158] Jan Mikeš 2006 Bike Team REMIŠVEHA 02:17:02.000:11.0
6 6 / Muži [7150] Kryštov Novák 2006 Strakonice 02:17:04.000:13.0
7 7 / Muži [7175] David Janík 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 02:17:08.000:17.0
8 8 / Muži [7173] Daniel Máša 2006 AC MTB Čimelice 02:17:11.000:20.0
9 9 / Muži [7161] Kryštov Krešák 2005 Cykloteam Chýnov 02:17:20.000:29.0
10 10 / Muži [7177] Vít Zadražil 2005 Z Bike Team Třeboň 02:17:26.000:35.0
11 11 / Muži [7174] daniel herejk 2005 Z Bike Team Třeboň 02:17:30.000:39.0
12 12 / Muži [7138] Kryštof Hruška 2004 02:17:35.000:44.0
13 13 / Muži [7162] Lukáš Svačina 2005 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:17:39.000:48.0
14 14 / Muži [7156] Stanislav Procházka 2004 Junior cycling projekt team 02:17:42.000:51.0
15 15 / Muži [7170] Libor Švec 2004 GALAXY CYKLOŠVEC 02:17:44.000:53.0
16 16 / Muži [7152] David Śimeček 2005 Sezimovo Ústí 02:17:46.000:55.0
17 17 / Muži [7165] Milan Břenda 2006 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:17:50.000:59.0
18 18 / Muži [7157] Kryštof Brand 2006 Skiklub Strakonice 02:17:55.001:04.0
19 19 / Muži [7166] Ferdinand Palka 2005 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:17:57.001:06.0
DNS / Muži [7151] František Petrášek 2005 CZE

odrážedla - kluci do 6 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Tomáš Mráček 02:36:50 Tom Drábek 02:36:55 Roman Latiok 02:37:00 Bedřich Kolaja 02:37:02 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [7340] Tomáš Mráček 2011 Cykloklub Chýnov 02:36:50.0
2 2 / Muži [7440] Tom Drábek 2013 BB RACING 02:36:55.000:05.0
3 3 / Muži [7346] Roman Latiok 2013 Praha 9 - Vino? 02:37:00.000:10.0
4 4 / Muži [7498] Bedřich Kolaja 2013 MTB Trilogy 02:37:02.000:12.0
DNS / Ženy [7600] Tereza Hrbková 2012 Biketime Bulls Písek
DNS / Muži [7349] Matyáš Polák 2013 GS cyklo team Jistebnice
DNS / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling

kola - kluci do 6 let

10:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

František Seidl 02:41:49 Michal Viktora 02:41:53 Jáchym Duník 02:41:56 Jakub Matásek 02:42:29 Karel Kotek 02:42:33 Matěj Maliník 02:42:36 Jakub Michal 02:44:06 vit cadek cadek 02:44:09 Vojta VLASATÝ 02:44:13 Filip Kalina 02:44:16 Tomas Kropík 02:44:20 David Vašíček 02:44:24 Matyáš Košin 02:44:27 Samuel Kropik 02:44:29 Matěj Tomeček 02:44:31 Matěj Sojka 02:44:35 Pavel Berka 02:44:38 Elena Knězů 02:44:58 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [7283] František Seidl 2011 Moped klub Protivín 02:41:49.0
2 2 / Muži [7291] Michal Viktora 2010 LYKO KLUB PRACHATICE 02:41:53.000:04.0
3 3 / Muži [7298] Jáchym Duník 2010 Plze? 02:41:56.000:07.0
4 4 / Muži [7292] Jakub Matásek 2010 Biketime Bulls Písek 02:42:29.000:40.0
5 5 / Muži [7272] Karel Kotek 2011 BB RACING 02:42:33.000:44.0
6 6 / Muži [7288] Matěj Maliník 2010 Bike Cup 02:42:36.000:47.0
7 7 / Muži [7273] Jakub Michal 2011 IVT Cyklo Domanín 02:44:06.002:17.0
8 8 / Muži [7289] vit cadek cadek 2011 buritos 02:44:09.002:20.0
9 9 / Muži [7294] Vojta VLASATÝ 2010 Biketime Bulls Písek 02:44:13.002:24.0
10 10 / Muži [7252] Filip Kalina 2011 Roztoky 02:44:16.002:27.0
11 11 / Muži [7295] Tomas Kropík 2010 Bike time bulls Písek 02:44:20.002:31.0
12 12 / Muži [7274] David Vašíček 2012 SPV Strunkovice 02:44:24.002:35.0
13 13 / Muži [7280] Matyáš Košin 2012 Roudné 02:44:27.002:38.0
14 14 / Muži [7296] Samuel Kropik 2011 Bike Buls Písek 02:44:29.002:40.0
15 15 / Muži [7285] Matěj Tomeček 2012 GS cyklo team Jistebnice 02:44:31.002:42.0
16 16 / Muži [7277] Matěj Sojka 2010 Dům barev Český Krumlov 02:44:35.002:46.0
17 17 / Muži [7275] Pavel Berka 2011 Tálín 02:44:38.002:49.0
18 18 / Muži [7290] Elena Knězů 2011 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:44:58.003:09.0
DNS / Ženy [7281] Sofie Košinová 2010 CZE

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde