Weber Jičín City Run

28.05.2016, Jičín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín28.05.2016
místoJičín [CZE]
web akce http://www.cityrunjicin.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

10km

5km

10km páry (partnera uveďte do poznámky)

DM6

DZ6

DM8

DZ8

DM10

DZ10

DM12

DZ12

DM14

DZ14

10km

5km

10km páry

DM6

DZ6

DM8

DZ8

DM10

DZ10

DM12

DZ12

DM14

DZ14

10km (registrováno: 119, dokončilo: 111, nedokončilo: 5, nenastoupilo: 3) [pdf]

5km (registrováno: 70, dokončilo: 63, nedokončilo: 2, nenastoupilo: 5) [pdf]

10km páry (partnera uveďte do poznámky) (registrováno: 11, dokončilo: 11) [pdf]

DM6 (registrováno: 12, dokončilo: 7, nenastoupilo: 5) [pdf]

DZ6 (registrováno: 11, dokončilo: 8, nenastoupilo: 3) [pdf]

DM8 (registrováno: 10, dokončilo: 8, nenastoupilo: 2) [pdf]

DZ8 (registrováno: 8, dokončilo: 7, nenastoupilo: 1) [pdf]

DM10 (registrováno: 6, dokončilo: 6) [pdf]

DZ10 (registrováno: 2, dokončilo: 2) [pdf]

DM12 (registrováno: 6, dokončilo: 5, nenastoupilo: 1) [pdf]

DZ12 (registrováno: 2, dokončilo: 2) [pdf]

10km

18:12:50

Kategorie muži: M30 | M50 | M60 | M70 | vše

Kategorie ženy: Z30 | Z50 | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Ondřej Chour 00:33:46 Ondřej Petr 00:34:57.8 Jiří Čivrný 00:35:23.2 František Vagenknecht 00:35:29.5 Lubomír Pokorný 00:36:10.9 Jan Starý 00:36:16 Tomáš Příhonský 00:36:17.5 Karel Váňa 00:36:58.9 Tomáš Goga 00:38:05.2 Vítězslav Čížek 00:38:19.7 Martin Ježek 00:39:00.7 Jan Drbohlav 00:39:59.1 Michal Vejvoda 00:40:07 Jiří Krupka 00:40:32.2 Vladimír Vacarda 00:40:36.3 Jaroslav Hofman 00:40:40.7 Vladimír Brodský 00:41:00.9 Michal Navrátil 00:41:22.8 Michal Odvárko 00:41:37.2 Zbyněk Letko 00:41:54.8 Milan Drozen 00:42:02.2 Jan Drahoňovský 00:42:03.8 Petr Mrázek 00:42:05.2 Adam Kumstýř 00:42:07.3 Karel Andrejsek 00:42:13.5 Milan Dušek 00:42:17.6 Michal Gebhart 00:42:19.5 Petr Brádle 00:42:21.4 Jindřich Ježek 00:42:24.4 Jaroslav Pospíšil 00:42:35.2 Pavel Kubín 00:43:52.8 Štěpán Karban 00:43:52.8 Michal Kubíček 00:44:05.2 Markéta Vávrová 00:44:37.7 Jana Škorpilová 00:44:48.5 Petra Pacholíková 00:44:57.4 Daniel Novotný 00:46:00.8 Marek Bambula 00:46:08.9 Jiří Kazda 00:46:15.4 Michaela Vundererová 00:46:23 Iva Kotková 00:46:23.1 Barbora Matějková 00:46:24.6 Lukáš Veselý 00:46:27 Kateřina Šolcová 00:46:37 Vladimír Oborník 00:46:42.5 Eva Pončová 00:47:03.7 Lenka Knapová 00:47:21.6 Nela Hrdličková 00:47:28 Zdeněk Pitthard 00:47:34.6 Lucie Jampílková 00:47:41.4 David Matějka 00:48:21.3 Radko Hanzl 00:48:37.5 Jiří Chodúr 00:48:39.5 Radek Vích 00:48:52.6 Martin Václavík 00:49:02 Iva Svobodová 00:49:05 Stanislav Pleva 00:49:05.8 Jiří Žák 00:49:18.3 Milan Vágenknecht 00:49:47.5 Pavla Břízová 00:49:49.3 Olga Košťálová 00:50:09.1 Petr Čepelka 00:50:27.1 Monika Dohnalová 00:50:43.9 Radek Pavelka 00:50:47 Katerina Staskova 00:50:50.1 Petr Jindra 00:50:52.9 Petra Tomíčková 00:50:58.8 Petra Henychová 00:51:13.9 Jiří Podzimek 00:51:15.6 Lenka Vatahová 00:51:16 Eva Ďoubalová 00:51:24.9 Miloš Virt 00:51:38.3 Jan Maturkanič 00:51:40.8 Šárka Kunclová 00:52:08.4 Michaela Kubová 00:52:14.2 Monika Havrdová 00:52:14.3 Tomáš Hradecký 00:52:23.7 Jaromír Fof 00:53:00.7 Petr Kovář 00:53:06.8 Eduard Kotek 00:53:13.2 Jakub Klíma 00:53:16.1 Tereza Kubalová 00:53:18.3 Radek Sedlák 00:53:23.8 Daniel Taneček 00:53:37.8 Tereza Linhartová 00:54:13.5 Puš Stanislav 00:54:52 Jana Vodvarkova 00:55:01.8 Jiří Kůtek 00:55:05.3 Radek Tměj 00:55:27.9 Lenka Plívová 00:55:45.9 Eva Krejcarová 00:56:13.8 Kateřina Tauchmanová 00:56:36.4 Pavel Kostinger 00:56:38.7 Ota Kostinger 00:56:38.7 Vratislav Maryška 00:57:07.3 Anna Křepelová 00:57:54.9 Petra Ťupková 00:58:19.2 Eva Zachovalová 00:58:23.6 Miroslav Melnyk 00:58:23.8 Simona Kunčíková 00:59:03.6 Michaela Kosternová 01:01:17.2 Iveta Strouhalová 01:01:27.4 Michaela Hercíková 01:01:48.1 Martina Kuhnová 01:02:20.1 Michal Pavelka 01:04:05.5 Alexandra Krasilová 01:05:30.9 Jan Chalupa 01:05:30.9 Miloš Hutník 01:05:35.1 Ester Králová 01:06:50.1 Tomáš Procházka 01:10:02.9 Jakub Smitka 01:10:02.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30 [924] Ondřej Chour 1987 AC ČeskáLípa 33:46.0
2 2 / M30 [913] Ondřej Petr 1997 Haven Team 34:57.801:11.8
3 3 / M30 [516] Jiří Čivrný 1980 SK Nové Město nad Metují 35:23.201:37.2
4 4 / M30 [578] František Vagenknecht 1977 ASTER Team Jičín 35:29.501:43.5
5 1 / M50 [896] Lubomír Pokorný 1975 36:10.902:24.9
6 5 / M30 [567] Jan Starý 1988 Triatlon Jičín / TC Batalion 36:16.002:30.0
7 6 / M30 [921] Tomáš Příhonský 1991 ??ár 36:17.502:31.5
8 2 / M50 [826] Karel Váňa 1975 AC Čáslav 36:58.903:12.9
9 7 / M30 [900] Tomáš Goga 1984 Pardubice 38:05.204:19.2
10 8 / M30 [517] Vítězslav Čížek 1984 Vitin?ves 38:19.704:33.7
11 9 / M30 [859] Martin Ježek 1983 Stará Paka 39:00.705:14.7
12 10 / M30 [521] Jan Drbohlav 1989 RH KARTOUZY VALDICE 39:59.106:13.1
13 11 / M30 [582] Michal Vejvoda 1982 T.J. Sokol Jičín 40:07.006:21.0
14 12 / M30 [542] Jiří Krupka 1981 T.J. Sokol Jičín 40:32.206:46.2
15 1 / M60 [808] Vladimír Vacarda 1959 ELEVEN RUN TEAM 40:36.306:50.3
16 3 / M50 [857] Jaroslav Hofman 1971 AC Rumburk 40:40.706:54.7
17 4 / M50 [573] Vladimír Brodský 1968 Ji?ín 41:00.907:14.9
18 13 / M30 [436] Michal Navrátil 1988 Triatlon Jičín 41:22.807:36.8
19 5 / M50 [558] Michal Odvárko 1974 RH KARTOUZY VALDICE 41:37.207:51.2
20 14 / M30 IZS [550] Zbyněk Letko 1988 HZS PS Jičín 41:54.808:08.8
21 15 / M30 [522] Milan Drozen 1978 Behem svetem 42:02.208:16.2
22 16 / M30 [520] Jan Drahoňovský 1980 Ji?ín 42:03.808:17.8
23 17 / M30 IZS [556] Petr Mrázek 1978 SK Hasiči Brno 42:05.208:19.2
24 18 / M30 [547] Adam Kumstýř 1989 Ji?ín 42:07.308:21.3
25 6 / M50 [510] Karel Andrejsek 1975 Studio KANDY spol. s r.o. 42:13.508:27.5
26 7 / M50 [856] Milan Dušek 1976 SK Týniště nad Orlicí 42:17.608:31.6
27 19 / M30 [524] Michal Gebhart 1977 TEAM DVA 42:19.508:33.5
28 8 / M50 [512] Petr Brádle 1968 Dobrá Voda u Hořic 42:21.408:35.4
29 20 / M30 [530] Jindřich Ježek 1986 Rudník 42:24.408:38.4
30 21 / M30 [564] Jaroslav Pospíšil 1978 Bike&Run Team Stará Paka 42:35.208:49.2
31 22 / M30 IZS [850] Pavel Kubín 1981 Carla Kupkolo.cz 43:52.810:06.8
31 9 / M50 IZS [627] Štěpán Karban 1971 BMC CZ Racing team 43:52.810:06.8
33 10 / M50 [802] Michal Kubíček 1973 RH KARTOUZY VALDICE 44:05.210:19.2
34 1 / Z30 [581] Markéta Vávrová 1985 Rolníci ČZU 44:37.710:51.7
35 1 / Z50 [571] Jana Škorpilová 1974 SC Jičín 44:48.511:02.5
36 2 / Z30 [910] Petra Pacholíková 1990 TC Batalion Jičín 44:57.411:11.4
37 11 / M50 [916] Daniel Novotný 1976 LDI 46:00.812:14.8
38 23 / M30 [511] Marek Bambula 1985 Ji?ín 46:08.912:22.9
39 24 / M30 IZS [532] Jiří Kazda 1978 SDH Jičín 46:15.412:29.4
40 3 / Z30 [852] Michaela Vundererová 2002 TJ sokol Dlouhý 46:23.012:37.0
41 4 / Z30 [903] Iva Kotková 1982 Koka Team 46:23.112:37.1
42 5 / Z30 [889] Barbora Matějková 2001 SC Jičín 46:24.612:38.6
43 25 / M30 IZS [583] Lukáš Veselý 1988 eMko team 46:27.012:41.0
44 6 / Z30 [842] Kateřina Šolcová 1999 Jičín 46:37.012:51.0
45 26 / M30 [804] Vladimír Oborník 1983 Ji?ín 46:42.512:56.5
46 2 / Z50 [923] Eva Pončová 1974 RunSport Team 47:03.713:17.7
47 7 / Z30 [919] Lenka Knapová 1999 Lázn? B?lohrad 47:21.613:35.6
48 8 / Z30 [526] Nela Hrdličková 1991 Syřenov 47:28.013:42.0
49 2 / M60 [561] Zdeněk Pitthard 1961 STPA CZ 47:34.613:48.6
50 3 / Z50 [529] Lucie Jampílková 1973 L+L team 47:41.413:55.4
51 12 / M50 [553] David Matějka 1975 Okrašlovací spolek Rohatsko 48:21.314:35.3
52 3 / M60 [918] Radko Hanzl 1961 Lázn? B?lohrad 48:37.514:51.5
53 27 / M30 [860] Jiří Chodúr 1995 Ji?ín 48:39.514:53.5
54 13 / M50 [584] Radek Vích 1976 Jičín 48:52.615:06.6
55 14 / M50 [577] Martin Václavík 1975 Ho?ice 49:02.015:16.0
56 9 / Z30 [570] Iva Svobodová 1995 L+L team 49:05.015:19.0
57 15 / M50 [807] Stanislav Pleva 1976 Ji?ín 49:05.815:19.8
58 16 / M50 [866] Jiří Žák 1969 Popovice 49:18.315:32.3
59 17 / M50 IZS [579] Milan Vágenknecht 1973 SDH Jičín 49:47.516:01.5
60 10 / Z30 [513] Pavla Břízová 1986 CK GRUPPETTO JC 49:49.316:03.3
61 11 / Z30 [537] Olga Košťálová 1977 Ho?ice 50:09.116:23.1
62 28 / M30 [515] Petr Čepelka 1986 Lázn? B?lohrad 50:27.116:41.1
63 4 / Z50 [518] Monika Dohnalová 1974 Pecka 50:43.916:57.9
64 4 / M60 [560] Radek Pavelka 1966 Ji?ín 50:47.017:01.0
65 12 / Z30 [568] Katerina Staskova 1977 Sokol Sobotka 50:50.117:04.1
66 18 / M50 IZS [531] Petr Jindra 1970 HZS PS Jičín 50:52.917:06.9
67 13 / Z30 [575] Petra Tomíčková 1984 Ji?ín 50:58.817:12.8
68 14 / Z30 [843] Petra Henychová 1982 Konecchlumí 51:13.917:27.9
69 19 / M50 [851] Jiří Podzimek 1975 Ji?ín 51:15.617:29.6
70 15 / Z30 [580] Lenka Vatahová 1988 CYKLOHELIOS 51:16.017:30.0
71 16 / Z30 [519] Eva Ďoubalová 1993 Chomutice 51:24.917:38.9
72 5 / M60 [585] Miloš Virt 1964 FABIO TEAM 51:38.317:52.3
73 20 / M50 [555] Jan Maturkanič 1976 Hebeš 51:40.817:54.8
74 17 / Z30 [548] Šárka Kunclová 1983 Ji?ín 52:08.418:22.4
75 5 / Z50 [841] Michaela Kubová 1976 PALESTINA-ISRAEL 52:14.218:28.2
76 18 / Z30 [907] Monika Havrdová 1991 Báječné ženy v běhu 52:14.318:28.3
77 29 / M30 [906] Tomáš Hradecký 1991 Jilemnice 52:23.718:37.7
78 30 / M30 [911] Jaromír Fof 1990 Týništ? nad Orlicí 53:00.719:14.7
79 31 / M30 [902] Petr Kovář 1990 Úlibice 53:06.819:20.8
80 21 / M50 [904] Eduard Kotek 1976 Koka Team 53:13.219:27.2
81 32 / M30 [533] Jakub Klíma 1986 Mnichovo Hradišt? 53:16.119:30.1
82 19 / Z30 [545] Tereza Kubalová 1979 Tehovec 53:18.319:32.3
83 22 / M50 [565] Radek Sedlák 1974 RK KARTOUZY VALDICE 53:23.819:37.8
84 33 / M30 [572] Daniel Taneček 1993 Ji?ín 53:37.819:51.8
85 20 / Z30 [825] Tereza Linhartová 1982 AC Čáslav 54:13.520:27.5
86 1 / M70 [566] Puš Stanislav 1956 Pušovi 54:52.021:06.0
87 21 / Z30 [629] Jana Vodvarkova 1984 Báječné ženy v běhu 55:01.821:15.8
88 34 / M30 [549] Jiří Kůtek 1990 TJ SKP Valdice 55:05.321:19.3
89 35 / M30 [901] Radek Tměj 2001 Ji?ín?ves 55:27.921:41.9
90 22 / Z30 [562] Lenka Plívová 1980 Bozkov 55:45.921:59.9
91 6 / Z50 [540] Eva Krejcarová 1974 JCBTeam 56:13.822:27.8
92 23 / Z30 [574] Kateřina Tauchmanová 1992 AUTOCENTRUM Jičín 56:36.422:50.4
93 36 / M30 [536] Pavel Kostinger 1979 Ji?ín 56:38.722:52.7
93 36 / M30 [535] Ota Kostinger 1978 Ji?ín 56:38.722:52.7
95 38 / M30 [551] Vratislav Maryška 1984 eMko team 57:07.323:21.3
96 7 / Z50 [543] Anna Křepelová 1955 Praha 8 57:54.924:08.9
97 8 / Z50 [576] Petra Ťupková 1968 Ústí nad Labem 58:19.224:33.2
98 24 / Z30 [844] Eva Zachovalová 1980 Ji?ín 58:23.624:37.6
99 6 / M60 [898] Miroslav Melnyk 1960 RUMMING KLAP 58:23.824:37.8
100 25 / Z30 [917] Simona Kunčíková 1999 Lázn? B?lohrad 59:03.625:17.6
101 9 / Z50 [534] Michaela Kosternová 1975 Praha 9 01:01:17.227:31.2
102 26 / Z30 [569] Iveta Strouhalová 1995 eMko team 01:01:27.427:41.4
103 27 / Z30 [525] Michaela Hercíková 1991 eMko team 01:01:48.128:02.1
104 28 / Z30 [546] Martina Kuhnová 1992 eMko team 01:02:20.128:34.1
105 39 / M30 [559] Michal Pavelka 1989 Ji?ín 01:04:05.530:19.5
106 29 / Z30 [539] Alexandra Krasilová 1977 MTB Sokol Sobotka 01:05:30.931:44.9
106 40 / M30 [528] Jan Chalupa 1979 Jicin 01:05:30.931:44.9
108 7 / M60 [527] Miloš Hutník 1958 Weber team 01:05:35.131:49.1
109 30 / Z30 [538] Ester Králová 1990 AUTOCENTRUM Jičín 01:06:50.133:04.1
110 41 / M30 [909] Tomáš Procházka 1984 Na protest 01:10:02.936:16.9
110 41 / M30 [908] Jakub Smitka 1984 Na protest 01:10:02.936:16.9
DNF / M30 [523] Milan Fiala 1985 Hmyzák
DNF / M30 [745] Ondřej Petr 1997 Haven Team
DNF / M30 [544] Radek Křovina 1977 Studio Kandy s.r.o.
DNF / M30 [586] Radek Vondráček 1982 CZE
DNF / M60 [554] Josef Matějka 1965 VŮNĚ DŘEVA s.r.o.
DNS / Z30 [514] Lucie Burešová 1993 CZE
DNS / M30 [552] Tomáš Matějka 1977 Sokol Dlouhá Lhota
DNS / M30 [297] Filip Hanousek 2000 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM

5km

18:12:50

Kategorie muži: Kadeti | Junioři | M23 | M | vše

Kategorie ženy: Kadetky | Juniorky | Z23 | Z | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Bořivoj Čejka 00:20:16.5 Tomáš Houser 00:21:02.5 Adam Krupka 00:21:54 Martin Zhouf 00:22:10.4 Jakub Čistý 00:22:37.5 Martin Pešta 00:23:02.7 Adéla Novotná 00:23:15.1 Franta Nosek 00:23:36.2 Matej Ostrihoň 00:23:57.3 Milan Krupka 00:24:18 Martin Vávra 00:24:18.4 Petr Muška 00:24:56.4 Jakub Krabec 00:25:00.2 Matyáš Kubín 00:25:16.5 Jakub Podhajský 00:25:21.4 Rozálie Kuchařová 00:25:48.8 František Bartko 00:25:57.4 Michaela Medková 00:26:13.5 Eliška Ponikelská 00:26:51 Václav Jelínek 00:27:05.4 Matěj Šafka 00:27:10.5 Vendula Karešová 00:27:26.2 Jakub Sedlák 00:27:30.6 Tereza Voháňková 00:27:33.4 Pavel Ševčík 00:27:57.4 Pavlína Smolíková 00:28:02.1 Martina Sedláková 00:28:03 Anna Krejcarová 00:28:11.2 Jana Kratochvílová 00:28:11.4 Barbora Špinková 00:28:12.7 Vladimír Hykyš 00:28:20 Tomáš Sedláček 00:28:27.5 Eva Rážová 00:28:30.3 Andrea Babáková 00:28:42.5 Michaela Javůrková 00:29:02.1 Barbora Kohoutová 00:29:30.3 Zdeňka Suková 00:29:45.4 Marie Ťupková 00:29:52.5 Petr Polák 00:29:56.5 Zuzana Hodková 00:30:36.2 Pavel Kriegler 00:30:45.9 Jan Jelínek 00:30:59 Gábina Šimáčková 00:31:07.1 Eva Jungwirtová 00:31:15.2 Petra Rostová 00:31:22.6 Denisa Podlipná 00:31:55.9 Alexandr Jenček 00:32:14.6 Denisa Skácelová 00:32:14.7 Pavel Mráz 00:32:15.3 Lenka Pušová 00:32:19.2 Iva Barešová 00:32:27.7 Kristýna Tulková 00:32:44.8 Emilia Kazdová 00:32:53.8 Lubor Vokrouhlický 00:32:54.5 Dáša Michalčíková 00:33:22.8 Martin Myška 00:33:25.2 Andrea Pfeiferová 00:33:25.7 Daniel Kalfeřt 00:33:45.2 Lucie Veselá 00:34:26.1 Kateřina Stoklasová 00:35:31.5 Dominika Kumstýřová 00:36:30.2 Alena Bártová 00:36:47.6 Śárka Hanušová 00:37:58 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M [589] Bořivoj Čejka 1980 KRB Chrudim 20:16.5
2 2 / M [840] Tomáš Houser 1985 AC Čáslav 21:02.500:46.0
3 1 / Junioři [602] Adam Krupka 2001 Indičtí běžci 21:54.001:37.5
4 1 / M23 [624] Martin Zhouf 1993 Lázn? B?lohrad 22:10.401:53.9
5 3 / M [590] Jakub Čistý 1985 Liberec 22:37.502:21.0
6 4 / M [905] Martin Pešta 1978 Bakako Nová Paka 23:02.702:46.2
7 1 / Juniorky [607] Adéla Novotná 1999 Lázn? B?lohrad 23:15.102:58.6
8 1 / Kadeti [1862] Franta Nosek 2005 23:36.203:19.7
9 5 / M [608] Matej Ostrihoň 1988 Ji?ín 23:57.303:40.8
10 2 / Kadeti [601] Milan Krupka 2003 Indičtí běžci 24:18.004:01.5
11 6 / M [619] Martin Vávra 1981 Ji?ín 24:18.404:01.9
12 7 / M [605] Petr Muška 1989 Libá? 24:56.404:39.9
13 3 / Kadeti [803] Jakub Krabec 2002 Sedličky 25:00.204:43.7
14 4 / Kadeti [899] Matyáš Kubín 2003 Triatlon Jičín 25:16.505:00.0
15 5 / Kadeti [895] Jakub Podhajský 2003 Triatlon Jičín 25:21.405:04.9
16 1 / Kadetky [453] Rozálie Kuchařová 2002 FABIO TEAM 25:48.805:32.3
17 2 / M23 [922] František Bartko 1994 Ji?ín 25:57.405:40.9
18 1 / Z [912] Michaela Medková 1990 AC Turnov 26:13.505:57.0
19 2 / Kadetky [897] Eliška Ponikelská 2004 Ji?ín 26:51.006:34.5
20 6 / Kadeti [626] Václav Jelínek 2002 FABIO TEAM 27:05.406:48.9
21 7 / Kadeti [617] Matěj Šafka 2002 Ji?ín 27:10.506:54.0
22 2 / Z [597] Vendula Karešová 1980 Ho?ice 27:26.207:09.7
23 8 / Kadeti [614] Jakub Sedlák 2002 RH KARTOUZY VALDICE 27:30.607:14.1
24 3 / Kadetky [621] Tereza Voháňková 2003 Ji?ín 27:33.407:16.9
25 8 / M [805] Pavel Ševčík 1982 Koš?any u Teplic 27:57.407:40.9
26 4 / Kadetky [405] Pavlína Smolíková 2003 Triatlon Jičín 28:02.107:45.6
27 3 / Z [615] Martina Sedláková 1976 RK KARTOUZY VALDICE 28:03.007:46.5
28 2 / Juniorky [600] Anna Krejcarová 2001 JCBTeam 28:11.207:54.7
29 4 / Z [599] Jana Kratochvílová 1990 Praha 5 28:11.407:54.9
30 5 / Kadetky [875] Barbora Špinková 2003 Ho?ice 28:12.707:56.2
31 9 / M [73] Vladimír Hykyš 1976 Six Monkeys 28:20.008:03.5
32 10 / M [613] Tomáš Sedláček 1986 Městys Velký Vřešťov 28:27.508:11.0
33 5 / Z [611] Eva Rážová 1991 Praha 28:30.308:13.8
34 1 / Z23 [587] Andrea Babáková 1994 Ji?ín 28:42.508:26.0
35 6 / Z [595] Michaela Javůrková 1979 FABIO TEAM 29:02.108:45.6
36 3 / Juniorky [914] Barbora Kohoutová 1998 Nový Bor 29:30.309:13.8
37 7 / Z [915] Zdeňka Suková 1986 Nová Paka 29:45.409:28.9
38 2 / Z23 [823] Marie Ťupková 1995 Ústí nad Labem 29:52.509:36.0
39 11 / M [168] Petr Polák 1975 Ji?ín 29:56.509:40.0
40 8 / Z [593] Zuzana Hodková 1985 Labutě jdou na kutě 30:36.210:19.7
41 12 / M IZS [541] Pavel Kriegler 1980 SDH Jičín 30:45.910:29.4
42 9 / Kadeti [809] Jan Jelínek 2004 Ji?ín 30:59.010:42.5
43 9 / Z [824] Gábina Šimáčková 1972 AC Hlízov 31:07.110:50.6
44 10 / Z [471] Eva Jungwirtová 1980 FABIO TEAM 31:15.210:58.7
45 11 / Z [612] Petra Rostová 1980 Ji?ín 31:22.611:06.1
46 12 / Z [563] Denisa Podlipná 1992 eMko team 31:55.911:39.4
47 10 / Kadeti [473] Alexandr Jenček 2002 FABIO TEAM 32:14.611:58.1
48 13 / Z [858] Denisa Skácelová 1981 Fitclub Jičín 32:14.711:58.2
49 13 / M [24] Pavel Mráz 1976 HC Žraloci Jičín 32:15.311:58.8
50 14 / Z [610] Lenka Pušová 1962 Pušovi 32:19.212:02.7
51 15 / Z [588] Iva Barešová 1981 Praha 32:27.712:11.2
52 16 / Z [625] Kristýna Tulková 1989 Ho?ice 32:44.812:28.3
53 17 / Z [598] Emilia Kazdová 1980 Ji?ín 32:53.812:37.3
54 14 / M [623] Lubor Vokrouhlický 1980 Praha 32:54.512:38.0
55 18 / Z [806] Dáša Michalčíková 1984 Báječné ženy v běhu 33:22.813:06.3
56 15 / M [557] Martin Myška 1975 Mladá Boleslav 33:25.213:08.7
57 19 / Z [609] Andrea Pfeiferová 1980 Mladá Boleslav 33:25.713:09.2
58 16 / M [596] Daniel Kalfeřt 1989 eMko team 33:45.213:28.7
59 20 / Z [620] Lucie Veselá 1983 eMko team 34:26.114:09.6
60 21 / Z [616] Kateřina Stoklasová 1992 AUTOCENTRUM Jičín 35:31.515:15.0
61 3 / Z23 [604] Dominika Kumstýřová 1993 Ji?ín 36:30.216:13.7
62 4 / Z23 [920] Alena Bártová 1995 Loukov 36:47.616:31.1
63 5 / Z23 [592] Śárka Hanušová 1995 eMko team 37:58.017:41.5
DNF / M [603] Martin Křelina 1990 eMko team
DNF / M [618] Petr Šubr 1965 Be-maniax Madbike
DNS / Z [606] Věra Nešporová 1980 Fischer international s.r.o.
DNS / Kadeti [351] Václav Jelínek 2002 FABIO TEAM
DNS / Z23 [591] Adéla Fólová 1997 AUTOCENTRUM Jičín
DNS / Z [594] Šárka Chlumská 1992 CZE
DNS / Z23 [622] Jana Vojtíšková 1994 eMko

10km páry (partnera uveďte do poznámky)

18:12:50

Kategorie muži: páry | vše

Kategorie ženy: páry | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Aleš Bílek Eva Trmatová 00:47:12.9 Luboš Fiala Lenka Pivoňková 00:49:09.2 Tomáš Lorenc Andrea Lorencová 00:49:32.9 Martin Procházka Radka Pospíšilová 00:50:18.1 Jindřich Imlauf Martina Vodnráčková 00:51:09.9 Ivana Krabcová Jan Krabec 00:51:59.8 Michal Školník Eliška Kopecká 00:53:50 Michal Pašek Gabriela Pašková 00:54:02.2 František Jenček Jana Jenčková 00:57:02.8 Josef Reidinger Petra Sádlová 01:00:00 Michael Čihák Denisa Tanečková 01:00:45.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / páry [503] Aleš Bílek Eva Trmatová 1978 Czech Tallboys 47:12.9
2 2 / páry [890] Luboš Fiala Lenka Pivoňková 1969 Popovice 49:09.201:56.3
3 3 / páry [501] Tomáš Lorenc Andrea Lorencová 1978 Lípa nad Orlicí 83 49:32.902:20.0
4 4 / páry [509] Martin Procházka Radka Pospíšilová 1969 Ji?ín 50:18.103:05.2
5 5 / páry [507] Jindřich Imlauf Martina Vodnráčková 1973 FABIO TEAM 51:09.903:57.0
6 6 / páry [504] Ivana Krabcová Jan Krabec 1972 Ji?ín 51:59.804:46.9
7 7 / páry [506] Michal Školník Eliška Kopecká 1985 Nový Bydžov 53:50.006:37.1
8 8 / páry [891] Michal Pašek Gabriela Pašková 1973 Continental Sport Club 54:02.206:49.3
9 9 / páry [505] František Jenček Jana Jenčková 1975 FABIO TEAM 57:02.809:49.9
10 10 / páry [508] Josef Reidinger Petra Sádlová 1986 Ji?ín 01:00:00.012:47.1
11 11 / páry [502] Michael Čihák Denisa Tanečková 1991 Ji?ín 01:00:45.313:32.4

DM6

17:18:38

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Tomáš Kopal 00:01:15.2 Ondřej Buchar 00:01:15.7 Kryštof Hrůza 00:01:17 Leon Skácel 00:01:19.7 Petr Chalupa 00:01:23.6 Marek Vokrouhlický 00:01:58.4 Daniel Krykorka 00:03:01 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [816] Tomáš Kopal 2010 Stará Paka 01:15.2
2 2 / Muži [894] Ondřej Buchar 2010 Vysoké nad Jizerou 01:15.700:00.5
3 3 / Muži [855] Kryštof Hrůza 2010 Ji?ín 01:17.000:01.8
4 4 / Muži [893] Leon Skácel 2011 Fitclub Jičín 01:19.700:04.5
5 5 / Muži [820] Petr Chalupa 2012 Ji?ín 01:23.600:08.4
6 6 / Muži [863] Marek Vokrouhlický 2013 Praha 3 01:58.400:43.2
7 7 / Muži [873] Daniel Krykorka 2014 Ji?ín 03:01.001:45.8
DNS / Muži [879] Jiří Kubale 2013 CZE
DNS / Muži [703] Petr Chalupa 2012 CZE
DNS / Muži [864] Lubor Vokouhlický 2013 CZE
DNS / Muži [257] Leon Skácel 2011 Fitclub Jičín
DNS / Muži [877] Šimon Kordík 2011 Fit Club Jičín

DZ6

17:18:38

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Nikola Jenčková 00:01:12.9 Vaneska Bohánská 00:01:15.5 Viktorka Eliášová 00:01:19.7 Jana Andrejsková 00:01:20.8 Zuzana Krykorková 00:01:24.8 Zuzana Ševčíková 00:01:29 Adéla Pilařová 00:01:37.5 Tereza Benešová 00:01:45.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [848] Nikola Jenčková 2011 TJ Sokol Jičín 01:12.9
2 2 / Ženy [883] Vaneska Bohánská 2010 SKI TEAM LIBEREC 01:15.500:02.6
3 3 / Ženy [878] Viktorka Eliášová 2010 Ji?ín 01:19.700:06.8
4 4 / Ženy [888] Jana Andrejsková 2010 Sportovci amatéři 01:20.800:07.9
5 5 / Ženy [872] Zuzana Krykorková 2011 Ji?ín 01:24.800:11.9
6 6 / Ženy [880] Zuzana Ševčíková 2010 Teplie 01:29.000:16.1
7 7 / Ženy [861] Adéla Pilařová 2012 B?ezina 01:37.500:24.6
8 8 / Ženy [871] Tereza Benešová 2013 Jičín 01:45.200:32.3
DNS / Ženy [652] Nikola Jenčková 2011 TJ Sokol Jičín
DNS / Ženy [342] Zuzana Krykorková 2011 CZE
DNS / Ženy [341] Tereza Benešová 2013 Jičín

DM8

17:23:02

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Jakub Chalupa 00:00:44.8 Lukáš Tuma 00:00:46.8 Jan Zachoval 00:00:49.1 Matěj Kotrouš 00:00:49.3 Samuel Čejka 00:00:52.9 Jonáš Špinka 00:00:59.1 Stanislav Pleva 00:01:01.4 Adam Rydval 00:03:39.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [821] Jakub Chalupa 2008 Ji?ín 00:44.8
2 2 / Muži [853] Lukáš Tuma 2008 SJC Jičín 00:46.800:02.0
3 3 / Muži [845] Jan Zachoval 2009 Kamenice 00:49.100:04.3
4 4 / Muži [854] Matěj Kotrouš 2008 ZŠ Libuň 00:49.300:04.5
5 5 / Muži [874] Samuel Čejka 2008 ZŠ Bohemia Chrudim 00:52.900:08.1
6 6 / Muži [876] Jonáš Špinka 2009 MINECRAFT 00:59.100:14.3
7 7 / Muži [886] Stanislav Pleva 2008 AC TJ Jičín 01:01.400:16.6
8 8 / Muži [869] Adam Rydval 2009 Sportovci amatéři 03:39.102:54.3
DNS / Muži [738] Lukáš Tuma 2008 SJC Jičín
DNS / Muži [323] Stanislav Pleva 2008 AC TJ Jičín

DZ8

17:23:02

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Tereza Jenčková 00:00:49.9 Viola Vondráčková 00:00:51.2 Veronika Henychová 00:00:55.2 Anežka Kubová 00:00:56.1 Kačka Vokrouhlická 00:01:01.1 Lenka Novotná 00:01:01.8 Vanessa Skácelová 00:01:10 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [884] Tereza Jenčková 2008 Holín 00:49.9
2 2 / Ženy [885] Viola Vondráčková 2008 Ji?ín 00:51.200:01.3
3 3 / Ženy [822] Veronika Henychová 2009 Konecchlumí 00:55.200:05.3
4 4 / Ženy [811] Anežka Kubová 2009 Mladá Boleslav 00:56.100:06.2
5 5 / Ženy [865] Kačka Vokrouhlická 2009 Praha3 01:01.100:11.2
6 6 / Ženy [819] Lenka Novotná 2008 Carla.kupkolo.cz 01:01.800:11.9
7 7 / Ženy [892] Vanessa Skácelová 2009 Fitclub Jičín 01:10.000:20.1
DNS / Ženy [881] Sofija Demjan 2009 Lužany

DM10

17:28:25

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Matěj Hofman 00:01:42.3 Jan Kopal 00:01:42.4 Štěpán Pour 00:01:44.7 Matouš Dolejší 00:01:46.2 Tomáš Zachoval 00:01:52.6 Matěj Svoboda 00:01:53 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [868] Matěj Hofman 2006 AC Kumburk 01:42.3
2 2 / Muži [815] Jan Kopal 2007 Stará Paka 01:42.400:00.1
3 1 / Ženy [817] Štěpán Pour 2007 Ji?ín 01:44.700:02.4
4 3 / Muži [849] Matouš Dolejší 2006 Ji?ín 01:46.200:03.9
5 4 / Muži [846] Tomáš Zachoval 2006 Kamenice 01:52.600:10.3
6 5 / Muži [867] Matěj Svoboda 2006 Klub Veliš 01:53.000:10.7

DZ10

17:28:25

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Kateřina Kubová 00:02:10.5 Dana Andrejsková 00:02:27.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [812] Kateřina Kubová 2007 Mladá Boleslav 02:10.5
2 2 / Ženy [887] Dana Andrejsková 2007 Spostovci na startu 02:27.300:16.8

DM12

17:32:07

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Jáchym Krabec 00:01:41.8 František Nosek 00:01:42.9 Matěj Pour 00:01:43.1 Marek Lánský 00:01:49.8 Filip Kažmír 00:01:57.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [882] Jáchym Krabec 2005 Sedličky 01:41.8
2 2 / Muži [862] František Nosek 2005 Sokol Úbislavice 01:42.900:01.1
3 3 / Muži [818] Matěj Pour 2004 Ji?ín 01:43.100:01.3
4 4 / Muži [847] Marek Lánský 2005 Konecchlumí 01:49.800:08.0
5 5 / Muži [810] Filip Kažmír 2005 CHicago Race 01:57.200:15.4
DNS / Muži [831] František Nosek 2005 Sokol Úbislavice

DZ12

17:32:07

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Marie Krejcarová 00:01:51.3 Adéla Krykorková 00:01:52.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [814] Marie Krejcarová 2004 Ji?ín 01:51.3
2 2 / Ženy [870] Adéla Krykorková 2004 Jičín 01:52.100:00.8

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde