59. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

22.10.2016, Hronov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín22.10.2016
místoHronov
web akce http://www.hronovnachod.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

hlavní závod

hlavní závod (registrováno: 599, dokončilo: 598, nenastoupilo: 1) [pdf]

hlavní závod

11:00:04

Kategorie muži: MA | MB | MC | MD | ME | MF | vše

Kategorie ženy: ZA | ZB | ZC | ZD | vše

Henry Kemboi 00:30:13 Silas Kiprono Too 00:30:15.3 Joel Maina Mwangi 00:30:19.8 Jan Kreisinger 00:30:26.9 Oleksander Matviychuk 00:30:29.8 Damian Kabat 00:30:43.7 Robert Míč 00:31:02 Ondřej Chour 00:31:17.8 Srbastian Vošvrda 00:31:17.9 Bartosz Yurgiewicz 00:31:38.6 Radek Hübl 00:31:44.5 Lukáš Kourek 00:32:03.7 Kamil Krunka 00:32:14.3 Ladislav Kučera 00:32:17.8 Viktor Starodubcev 00:32:40.5 Jiří Leplt ml. 00:32:53.2 Jiří Čivrný 00:33:19.3 Anoryey Kusmider 00:33:24.3 Paulina Kaczynska 00:33:26.4 Piotr Holly 00:33:39.2 Agnes Chebet 00:33:55.1 David Plný 00:34:00.1 Lukáš Gdula 00:34:26.9 Betty Chepleting 00:34:41.3 Margaret Wamahiga Muringi 00:34:54.9 Tomáš Křivda 00:35:28.9 Roman Koravský 00:35:30.8 jan beran 00:35:32.7 Tomáš Mocek 00:35:33.2 Pavel Rücker 00:35:35.6 Jakub Vít 00:35:36 Bořek Jančík 00:35:42.1 Táňa Metelková 00:35:46.6 Luděk Berka 00:36:17.3 Ondřej Volák 00:36:31.7 Martin Šupich 00:36:34.5 Jiří Polej 00:36:36.9 Marta Fenclová 00:36:40.4 Jan Šimák 00:36:51 Vendula Frintová 00:36:57.1 Martin Bárta 00:37:07.7 Pavel Jelen 00:37:11.1 Dagmar Rychnovská 00:37:14.2 Marketa Gajdorusova 00:37:16.9 Jan Jirka 00:37:17.2 Filip Novák 00:37:28.8 Petr Bárta 00:37:45.6 Jan Dostál 00:37:51.8 Roman Jakoubek 00:37:54.1 Jan Truhlář 00:37:59.3 Jan Staněk 00:38:01.4 Jakub Červený 00:38:11.2 Luděk Šedivý 00:38:12.6 Marek Vašátko 00:38:15.4 Martin Fišer 00:38:17.7 Martin Osoba 00:38:19 Martin Sychrovský 00:38:24.7 Kateřina Maternová 00:38:27.2 Pavel Klimeš 00:38:27.7 Martin Simon 00:38:27.9 Pavel Moravec 00:38:29 Jaroslav Mazač 00:38:30.5 Eva Vítová 00:38:33.2 Petr Eliáš 00:38:36.6 Jan Řezníček 00:38:36.6 František Mach 00:38:45.8 Michal Žák 00:38:47 Jiří Kubasa 00:38:52.6 Jakub Rücker 00:39:01.8 Jan Friede 00:39:02.5 Martin Medek 00:39:13.5 Tomas Soukup 00:39:15.2 Lukáš Kligl 00:39:18.4 Michal Hák 00:39:21 Jakub Divišek 00:39:31 Jiří Klauz 00:39:33.4 Dušan Čížek 00:39:36 Filip Pajkrt 00:39:37.8 Jakub Huček 00:39:37.9 Tomáš Bohuslav 00:39:39.7 Pavel Vít 00:39:41.6 Matěj Zelený 00:39:54 Martin Habr 00:39:54.4 Ondřej Paleček 00:39:55 Jan Řihák 00:39:58.1 Daniel Jeništa 00:40:06.9 Marek Žampach 00:40:08.1 Jan Kalandra 00:40:10.3 Matěj Prokop 00:40:10.7 Patrik Kligl 00:40:12.3 Michal Šebek 00:40:18.4 Petra Sklenářová 00:40:19.1 Štěpán Sucharda 00:40:20.6 Martin Firkušný 00:40:23.5 Vlastimil Kráčmar 00:40:23.6 Łukasz Myszczyszyn 00:40:25 Dmytro Ivaniš 00:40:25.2 Tomáš Vondra 00:40:25.5 Anežka Drahotová 00:40:25.6 Petr Šedivý 00:40:34 Luděk Broulík 00:40:35.4 David Štefl 00:40:39.4 Štěpán Rudolf 00:40:41.8 Petr Balas 00:40:42.9 Enrico Fiala 00:40:46.7 Ivan Vávra 00:40:48.2 Josef Kašpar 00:40:50.2 Ondřej Prokop 00:40:50.8 Pavel Berák 00:40:57.9 Jakub Jiráský 00:41:01.2 Patrik Stonjek 00:41:01.3 Luděk Tuček 00:41:05.2 Barbora Macková 00:41:06.4 Michal Horák 00:41:08.5 Radim Novotný 00:41:11.2 Michal Presse 00:41:11.6 Luboš Doležal 00:41:12 Luboš NOVÁK 00:41:12.7 Martin Srp 00:41:19.4 Tomáš Dostál 00:41:21.9 Jozef Ungvári 00:41:23.3 Josef Kubeček 00:41:32.8 Jiří Petr 00:41:34.3 Vít Šnopl 00:41:40.1 MIlan Bláha 00:41:47 Petr Mašek 00:41:50.6 Adam Kolář 00:41:51.6 Vladislav Dufka 00:41:51.8 Vojtěch Rohulán 00:41:52.5 Jan Novotný 00:41:55.1 Miloš Skalský 00:42:01.4 Zdeněk Vojtěch 00:42:04.9 Jan Antl 00:42:08.5 Vladimír Souček 00:42:08.8 Petr Pražák 00:42:09.2 Martin Laštůvka 00:42:09.9 Veronika Marková 00:42:10.8 Martin Gult 00:42:12.4 Václav David 00:42:14.6 Vladimír Kostelecký 00:42:17.9 Václav Štěpán 00:42:20.9 Martin Cöger 00:42:22.1 Roman Slezák 00:42:23.8 Martin Lichter 00:42:25.7 Martin Jirman 00:42:26.6 Jiří Javůrek 00:42:29.1 David Hort 00:42:29.1 Martin Lelek 00:42:29.7 Daniel Čech 00:42:30.5 Michal Dušek 00:42:31.3 Jiří Rut 00:42:33.7 Richard Foglar 00:42:34.2 Radek Wiesner 00:42:37.7 Markéta Zeisková 00:42:38.7 Vladimír Kolisko 00:42:39.5 Artur Baszczyszyn 00:42:39.7 Rostislav Dušek 00:42:41.2 Martin Kubín 00:42:41.3 Michal Stuchlík 00:42:42.3 Jiří Leplt 00:42:44.8 Tereza Jakoubková 00:42:45.9 Lukáš Hubka 00:42:52 Ondřej Kálal 00:42:52.7 Martin Vašíček 00:42:53.6 Petr Gdula 00:42:56.3 Jan Kulda 00:42:56.8 Václav Douša 00:42:58.7 Tomáš Baťka 00:43:00.2 Miroslav Pullman 00:43:00.7 Petr Volf 00:43:01.7 Josef Vondra 00:43:03.7 Kateřina Maršíková 00:43:04.5 Radomír Kirsch 00:43:04.6 Ondřej Pražák 00:43:10.4 Sebastian Plotnik 00:43:10.5 Ladislav Boháč 00:43:11.3 Josef Kašpar 00:43:12 Lukáš Buriánek 00:43:14.6 Iveta Vlčková 00:43:16.6 Tomáš Hainzel 00:43:17.4 Jan Slabý 00:43:21.7 Pavel Sedláček 00:43:24.7 Klára Šimáková 00:43:26.7 Patrik Rogan 00:43:33.6 Martin Procházka 00:43:34.5 Petr Kubeček 00:43:35.6 Zdeněk Kordina 00:43:36.5 Michal Kopecký 00:43:38.4 Martin Tomášek 00:43:39.5 Matěj Nývlt 00:43:39.9 Petr Beneš 00:43:42 Anna Rohulánová 00:43:47.5 Roman Krejčiřík 00:43:52.9 Stanislav Vlasák 00:43:53.3 Petr Prislinger 00:43:55.9 Jirka Elich 00:44:03.6 Michal Renský 00:44:03.7 Jakub Jandáček 00:44:16.3 Josef Matouš 00:44:22.1 Michal Štrof 00:44:25.3 Ivan Křivda 00:44:26.8 Dušan Hůlek 00:44:28.7 David Bárta 00:44:30 Michal Pokorák 00:44:32.2 Jan Štefek 00:44:36.5 Pavel Prokop 00:44:39.2 Ondra Oleják 00:44:40 Jan Staněk 00:44:43.9 Vilém Roško 00:44:44.1 Jakub Tomášek 00:44:45.2 Michal Schrötter 00:44:46.8 Václav Šlapka 00:44:47.3 Aleš Kopecký 00:44:49.7 Ondřej Boroš 00:44:52 Denisa Rýdlová 00:44:52.1 Stanislav Rek 00:44:53.2 petr kolář 00:44:53.6 Jiří Litoš 00:44:55.4 Michal Vrbský 00:45:05.2 Petr Jirásek 00:45:07.6 Jakub Šeda 00:45:13.1 Jan Przeczek 00:45:17.2 Pavel Rudolf 00:45:24.3 Jan Petr* 00:45:24.7 Pavel Lokvenc 00:45:25.7 Oldřich Werner 00:45:31 Ladislav Domáň 00:45:32.6 Jeník Koubek Kejzlar 00:45:36.8 David Hejzlar 00:45:39.1 Grzegorz Graba 00:45:39.5 Jan Sadílek 00:45:41.6 PETR MILFAIT 00:45:41.7 Patrik Boroš 00:45:45.6 Jan Žák 00:45:48.5 Jakub Hanousek 00:45:49 Michal Jakoubek 00:45:49 Tomáš Králík 00:45:57.3 Martin Patzák 00:45:57.6 Lukáš Langenberger 00:45:58.2 Roman Kocourek 00:45:58.7 Marek Oleják 00:45:58.9 Martin Matuška 00:46:00.2 Adam Langenberger 00:46:02.3 Jan Petr 00:46:02.9 Veronika Vítková 00:46:05.1 Miroslav Krupička 00:46:05.2 Mirek Holeček 00:46:05.9 Terezie Kubečková 00:46:06.2 Vladimír Kapucián 00:46:07 Tomáš Hýbl 00:46:07.4 Leoš Simon 00:46:08.5 David Labík 00:46:09.6 Jan Jirásek 00:46:10.4 Michal Škoda 00:46:11.9 Karolína Hermanová 00:46:12.8 Eva Brychová 00:46:13.5 Václav Goldbach 00:46:17.4 Lukáš Troníček 00:46:21.6 Antonín Kubeček 00:46:28.4 Jitka Kábrtová 00:46:29 Jakub Nápravník 00:46:34.2 Radim Kvirenc 00:46:38.9 Jaroslav Hák 00:46:42.1 Kamila Šimková 00:46:47.7 Zdeněk Tomáš 00:46:50 Aleš Lhota 00:46:58.3 Martin Škoda 00:47:06.6 Věra Ženožičková 00:47:09.4 Jan Rydlo 00:47:16.4 Denisa Kurfurstova 00:47:18.4 Jindřich Patzák 00:47:18.8 Tomáš Pluhař 00:47:19 Petr Šimon 00:47:19.5 Natalie Hypesova 00:47:21.1 Honza Stolín 00:47:30.6 zdeněk krajč 00:47:33.6 David Fišer 00:47:34.5 Dušan Waldecker 00:47:38.1 Jiří Hanuš 00:47:41.3 Michal Lichter 00:47:44.4 Kateřina Salačová 00:47:45.1 Filip Cír 00:47:50.6 Lukáš Novohradský 00:47:55.5 Vlastimil Zaoral 00:47:56.2 Martin Pešek 00:47:56.7 Alena Marethová 00:47:57.8 Zdeněk Vymlátil 00:47:59.9 Radim Kocáb 00:48:01.9 Bohumila Valášková 00:48:04 Jaroslav Balcar 00:48:06.2 Olga Košťálová 00:48:08.6 Dana Moravcová 00:48:08.9 Eva Kostyšynová 00:48:09.9 Luboš Kampf 00:48:11 Jan Habr 00:48:11.8 Petr Šmejkal 00:48:12.9 Pavel Špelda 00:48:14.7 Petr Procházka 00:48:15.3 Jana Rudolfová 00:48:18.2 Jiří Materna 00:48:22 Daniel Šefc 00:48:23.6 Tomáš Balcar 00:48:27.9 Marcel Turek 00:48:29.6 Jan Harazin 00:48:32.4 Lukáš Rücker 00:48:34.2 Lenka Netíková 00:48:35.5 Zdeňka Suchánková 00:48:35.8 Ondřej Jerman 00:48:38.4 Richard Vostoupal 00:48:40.8 Petr Bohm 00:48:42.4 Eva Tláskalová 00:48:42.5 Dagmar Malá 00:48:44 Jan Kindl 00:48:45.5 Tomáš Bernard 00:48:46.2 Klára Dočekalová 00:48:54.8 Alena Skálová 00:48:55.6 Pavel Čermák 00:48:56.5 Alena Michálková 00:49:01 Josef Novák 00:49:06.4 Markéta Vítová 00:49:07.1 Jiří Stehlík 00:49:10.3 Jiří Vybíral 00:49:15.6 Libuše Doležalová 00:49:22.7 Daniel Knittel 00:49:27.8 Jan Brož 00:49:31.9 Jan Sena 00:49:32.4 Michaela Horníková 00:49:35 Petr Adámek 00:49:36.1 Josef Vlášek 00:49:37 Martin Magnusek 00:49:39.6 Aleš Voborník 00:49:39.7 Lýdie Stodolová 00:49:40.1 Vladimír Matys 00:49:41.1 Daniel Hlavatý 00:49:41.7 Natálie Hanušová 00:49:42.7 Martin Zajíček 00:49:43.7 David Fišer 00:49:46.2 Adéla Banková 00:49:47.9 Zdeněk Frunc 00:49:49.3 Jiří Havlíček 00:49:55 Ladislav Hruška 00:50:00.7 Blanka Dušánková 00:50:01.8 Daniel Ruffer 00:50:05 Tomáš Kábrt 00:50:06.8 Martin Vítek 00:50:07 Daniela Šimková 00:50:07.3 Vojtěch Vít 00:50:08.9 Jiří Prouza 00:50:11.7 Ilona Sedláčková 00:50:12.6 Irena Herzogová 00:50:13.5 Aleš Králíček 00:50:15.6 Jan Zelený 00:50:17.7 Zdeněk Rykr 00:50:22.9 Tomáš Míl 00:50:25.5 Radko Pondělíček 00:50:27.2 Ondřej Nývlt 00:50:28.3 Jiří Poslt 00:50:32.9 Martin Kašpárek 00:50:32.9 Marie Švorcová 00:50:33.6 Tomáš Silvan 00:50:33.9 Martin Hůlek 00:50:37 Petra Půlpánová 00:50:37.6 Magdaléna Zárubová 00:50:38.3 Lucie Dvořáková 00:50:38.6 Pavlína Divíšková 00:50:45.9 Robert Gut 00:50:47.6 Jaroslav Jirouch 00:50:48.3 Eva Kirschová 00:50:52.5 Jiří Kácovský 00:50:59.6 Oldřich Jelínek 00:50:59.8 Simo Hakalisto 00:51:06.7 Martin Cvrkal 00:51:08.1 Václav Králíček 00:51:15 Jaroslav Dušek 00:51:16.1 Jan Martinec 00:51:18.1 Jan Švorc 00:51:20.1 Michal Urban 00:51:21.5 Kateřina Stehlíková 00:51:21.9 Michal Kaválek 00:51:28.6 Jonáš Tvrdík 00:51:29.2 Lukáš Jiroud 00:51:33.1 Jana Dostálová 00:51:36 Petr Dubský 00:51:38.5 Petr Havlík 00:51:38.9 Lukáš Habr 00:51:39.2 Lukáš Macura 00:51:39.5 Miroslav Tomeš 00:51:40.4 Jindřich Skála 00:51:41.3 Tomáš Vinter 00:51:41.8 Ladislav Hruška 00:51:43.3 Kristýna Strnadová 00:51:44.3 Irena Brabencová 00:51:44.6 Milan Zelman 00:51:47 Tomáš Polický 00:51:47.2 Lenka Sedláčková 00:51:47.3 Běla Havlíková 00:51:52.8 Simona KLIMEŠOVÁ 00:51:52.9 Martin Michl 00:51:53 Lenka Černíková 00:51:56.1 Michal Peš 00:51:56.2 Miroslav Michl 00:51:57.4 Jakub Zíma 00:51:59.1 Martin Holan 00:51:59.7 Zbyněk Berger 00:52:00.2 Jan Králíček 00:52:00.4 Ludmila Jirásková 00:52:01.7 Petr Merkl 00:52:02 Kateřina Felklová 00:52:03 Zdeňka Říhová 00:52:05.7 Marek Baše 00:52:06.4 Jan Tučný 00:52:11.6 Lukáš Ott 00:52:11.9 Klára Vítková 00:52:13.6 Alena Kolínská 00:52:15.2 Pavla Rasslová 00:52:15.8 Anna Zikmundová 00:52:20.6 Eva Holemářová 00:52:25.4 Katerina Kabele 00:52:26.8 Jaroslav Seifert 00:52:28.4 Martina Seifertová 00:52:31.8 Vladislav Cafourek 00:52:32.1 Jiří Dobýval 00:52:32.4 Michaela Hortová 00:52:32.7 Petr Janda 00:52:35.5 Pavel Hoffman 00:52:39 Dagmar Hauschková 00:52:42.4 Jan Mochnacky 00:52:44.9 Stanislav Doležal 00:52:48.6 Petr Studený 00:52:49.5 David Novohradský 00:52:50.2 Jiří Švorc 00:52:52.5 Sára Suchánková 00:52:54.4 Eliška Mertlíková 00:52:57.7 Tereza Stehlíková 00:53:12 Erich Zídko 00:53:20.1 Lenka Sedlářová 00:53:22.4 Josef Mazáč 00:53:24.2 Zdeněk Možíš 00:53:26.6 Jan Balcar 00:53:30.2 Miloš Štěpánek 00:53:30.3 Vojtěch Hroza 00:53:30.6 Alena Gloserová 00:53:31.3 Michaela Davidová 00:53:33 Jan Andrejs 00:53:34.4 Petr Jelen 00:53:39 Ondřej Špulka 00:53:41.1 Ondřej Jirásek 00:53:48.8 Jan Habr 00:53:51.7 Veronika Langenbergerová 00:54:01.7 Libor Kabele 00:54:04.4 Martin Suchý 00:54:04.5 Vítězslav Jantsch 00:54:09 Kateřina Výborná 00:54:09.9 Lenka Králíčková 00:54:10.7 Miloš Voleský 00:54:16.9 David Lichtenberg 00:54:17.2 Lenka Renská 00:54:17.9 Vojtěch Richter 00:54:20.3 Monika Baráková 00:54:27.3 Jan Sláma 00:54:29.8 Hana Vacková 00:54:30.2 Daniel Grosman 00:54:31 Zuzana Sadílková 00:54:33.8 Ivo Chalupský 00:54:35.8 Petr Zezulka 00:54:39.6 Ladislav Skulina 00:54:41.2 Žaneta Havalcová 00:54:46.2 Hana Rummglová 00:54:47.7 Lucie Kanerova 00:54:50.6 Erika Zoubková 00:54:52.7 Ralf Janek 00:55:10.1 Lucie Zelená 00:55:21 Kristýna Janušová 00:55:22.8 Marie Peterková 00:55:24 Pavel Remeš 00:55:26.4 Markéta Erbenová 00:55:34.5 Zuzana Klepsová 00:55:35.8 Pavel Jurák 00:55:39.7 Jiří Mikolášek 00:55:46.9 Stanislav Jaroš 00:55:47.2 Jana Pajerová 00:55:47.8 JIndřich Drobek 00:55:51.1 Tadeáš Umlauf 00:55:57.8 Miroslav Vodička 00:56:05.2 Šárka Prokopová 00:56:05.5 Michal Prokop 00:56:08.1 Luboš Rak 00:56:11 Radek Sedlář 00:56:11.1 Michal Pohanka 00:56:11.1 Jana Vítová 00:56:12.7 Lucie Hynková 00:56:17 Lukáš Dědek 00:56:18.7 Hana Vlčková 00:56:19.3 Markéta Strašilová 00:56:22.1 Adéla Šimková 00:56:22.5 Hana Havalcová 00:56:24.8 Marie Vymlátilová 00:56:25 Marie Soukupová 00:56:25.5 Eva Dědková 00:56:30.3 Petr Pinker 00:56:30.8 Michal Umlauf 00:56:39.7 Daniela Hofmanová 00:56:44.1 Veronika Schumová 00:56:44.6 Ondřej Čáp 00:56:54 Pavel Brabenec 00:57:02.6 Michal Tvrdík 00:57:04.6 Zdeněk Bučák 00:57:06.8 Matěj Adam 00:57:09.2 Barbora Punarová 00:57:11.6 Ema Umlaufová 00:57:18 Veronika Suchomelová 00:57:21.8 Petr Lebedínský 00:57:22.8 Andrea Lebedínská 00:57:26.3 Miroslav Dušánek 00:57:27.1 Andrea Rumlová 00:57:35 Vít Lelek 00:57:41.2 Denisa Hurdálková 00:58:02.5 jan Poláček 00:58:10.2 Eliška Vondráčková 00:58:25.8 Alžběta Jansová 00:58:31.5 Marcela Šichová 00:58:36.9 Markéta Kopčilová 00:58:37.3 Andrea Hejčlová 00:58:39.6 Jana Možíšová 00:58:39.9 Jakub Duška 00:58:42.2 Markéta Lipovská 00:58:42.4 Petr Vlach 00:58:44.5 Jan Králíček 00:58:48.1 Jiří Gloser 00:58:53.6 Jan Vašina 00:58:55.1 Romana Valentová 00:58:58.5 Sandra Valentová 00:59:00.4 Štefan Havalec 00:59:07.3 Petr Brandýský 00:59:26.1 Lucie Birkeová 00:59:26.1 Kateřina Hornychová 00:59:26.2 Tomáš Mazáč 00:59:26.3 Gabriela Němečková 00:59:30.1 Andrea Michlová 00:59:30.4 Denisa Semeráková 00:59:32 Kristýna Peprná 00:59:36.8 Klára Jansová 00:59:42.8 Eva Friebelová 00:59:43.5 Jakub Jansa 00:59:44.8 Dita Šmejkalová 00:59:51 Míša Pijáková 00:59:52.8 Mária Petríková 00:59:56.7 Stanislav Mareš 01:00:00.8 Martin Žďárský 01:00:07.7 Leoš Hejna 01:00:08.5 Veronika Židíková 01:00:43.9 Simona Blahoutová 01:00:49.5 Petra Judová 01:01:14.3 Lukáš Horký 01:01:27.9 Veronika Slezáková 01:01:33.9 Petr Lipovský 01:01:36.1 Michaela Ječmínková 01:01:40.8 Šárka Peinlová 01:01:46.7 Tomáš Felkl 01:01:50.8 Matěj Felkl 01:01:56.2 Jana Procházková 01:01:56.7 Tomáš Mazáč 01:02:16.3 Jiří Troníček 01:02:40.8 Ondřej Mazáč 01:02:50.8 Dušan Petrík 01:02:51.7 Jan Antl 01:02:56.5 Jana Jiráková 01:02:58.2 Jaromír Marek 01:03:02.9 Olga Holubová 01:03:21.1 Gabriela Špačková 01:03:27.1 Radek Bohuslav 01:03:32.3 Simona Bohuslavová 01:03:32.4 Jan Jakubský 01:04:06.6 Matyáš Tvrdík 01:04:19.9 Jiří Stierand 01:04:24.9 Martin Ansorge 01:04:25.5 Zuzana Hrubešová 01:04:54.7 Iva Smolová 01:05:00.2 Jan Rak 01:05:11.9 Ivan Říha 01:05:15.2 Jana Šustová 01:05:16.9 Veronika Říhová 01:05:16.9 Miroslava Říhová 01:05:20.6 Pavel Jílek 01:05:31.9 Lída Jandová 01:06:39.2 Pavel Kuchta 01:07:14.4 Nikol Jandová 01:07:17.8 Dominik Hlavatý 01:07:18.5 Barbora Zelená 01:07:24 Tomáš Zelený 01:07:26.6 Bára Fuchsová 01:07:42.2 Růžena Heřmánková 01:07:49.2 Adéla Šrámková 01:07:53.7 Marie Hladíková 01:08:30.5 Jan Kolář 01:09:52.1 Milan Tér 01:12:38.9 Jiří Soukup 01:43:00.8 Miloš Linhart 01:52:35.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / MB [2] Henry Kemboi 1981 Kenya 30:13.0
2 1 / MA [3] Silas Kiprono Too 1988 Kenya 30:15.300:02.3
3 2 / MA [4] Joel Maina Mwangi 1985 Kenya 30:19.800:06.8
4 3 / MA [1] Jan Kreisinger 1984 SK Studenec 30:26.900:13.9
5 4 / MA [13] Oleksander Matviychuk 1983 JM DEMOLEX Bardejov 30:29.800:16.8
6 5 / MA [620] Damian Kabat 1989 Polska 30:43.700:30.7
7 6 / MA [599] Robert Míč 1992 VSK Univeryita Brno 31:02.000:49.0
8 7 / MA [535] Ondřej Chour 1987 AC Česká Lípa 31:17.801:04.8
9 8 / MA [585] Srbastian Vošvrda 1996 AC Mladá Boleslav 31:17.901:04.9
10 2 / MB [622] Bartosz Yurgiewicz 1980 MKL Szlzelin 31:38.601:25.6
11 9 / MA [618] Radek Hübl 1988 Ústí nad Orlicí 31:44.501:31.5
12 10 / MA [591] Lukáš Kourek 1988 TJ Nové Město na Moravě 32:03.701:50.7
13 11 / MA [9] Kamil Krunka 1986 SK Nové Město nad Metují 32:14.302:01.3
14 3 / MB [555] Ladislav Kučera 1976 Iscarex Česká Třebová 32:17.802:04.8
15 1 / MC [15] Viktor Starodubcev 1970 JM DEMOLEX Bardejov 32:40.502:27.5
16 12 / MA [352] Jiří Leplt ml. 1985 SK Nové Město nad Metují 32:53.202:40.2
17 4 / MB [624] Jiří Čivrný 1980 BK Semily 33:19.303:06.3
18 13 / MA [621] Anoryey Kusmider 1983 polsko 33:24.303:11.3
19 1 / ZA [619] Paulina Kaczynska 1991 Asics team 33:26.403:13.4
20 14 / MA [613] Piotr Holly 1983 Sportfuel.PL 33:39.203:26.2
21 2 / ZA [5] Agnes Chebet 1993 Kenya 33:55.103:42.1
22 15 / MA [214] David Plný 1993 BKL Machov 34:00.103:47.1
23 16 / MA [8] Lukáš Gdula 1991 Hvězda Pardubice z.s. 34:26.904:13.9
24 3 / ZA [7] Betty Chepleting 1988 Kenya 34:41.304:28.3
25 4 / ZA [6] Margaret Wamahiga Muringi 1990 Kenya 34:54.904:41.9
26 17 / MA [375] Tomáš Křivda 1999 SK Nové Město nad Metují 35:28.905:15.9
27 2 / MC [140] Roman Koravský 1969 ELEVEN RUN TEAM 35:30.805:17.8
28 18 / MA [39] jan beran 1983 Spartak Police nad Metují 35:32.705:19.7
29 5 / MB [191] Tomáš Mocek 1979 AC Pardubice 35:33.205:20.2
30 6 / MB [418] Pavel Rücker 1976 Bonbon Machov 35:35.605:22.6
31 19 / MA [616] Jakub Vít 1990 Cykloservis Petr 35:36.005:23.0
32 3 / MC [102] Bořek Jančík 1964 Svartes Hořice 35:42.105:29.1
33 1 / ZB [10] Táňa Metelková 1972 TJ Sokol Hradec Králové 35:46.605:33.6
34 7 / MB [454] Luděk Berka 1972 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 36:17.306:04.3
35 20 / MA [557] Ondřej Volák 2000 Spartak Police nad Metují 36:31.706:18.7
36 8 / MB [517] Martin Šupich 1977 Wikow 36:34.506:21.5
37 4 / MC [218] Jiří Polej 1971 Hronov 36:36.906:23.9
38 2 / ZB [11] Marta Fenclová 1976 AC Pardubice 36:40.406:27.4
39 21 / MA [593] Jan Šimák 1983 Hradec Králové 36:51.006:38.0
40 5 / ZA [20] Vendula Frintová 1983 EKOL ELITE TRIATHLON TEAM 36:57.106:44.1
41 22 / MA [331] Martin Bárta 1998 Bárt Team 37:07.706:54.7
42 23 / MA [115] Pavel Jelen 1991 Hvězda Pardubice z.s. 37:11.106:58.1
43 3 / ZB [17] Dagmar Rychnovská 1975 SK Nové Město nad Metují 37:14.207:01.2
44 6 / ZA [533] Marketa Gajdorusova 1993 SK Chotebor 37:16.907:03.9
45 24 / MA [120] Jan Jirka 1983 AC Náchod 37:17.207:04.2
46 25 / MA [195] Filip Novák 2001 Rychnov nad Kněžnou 37:28.807:15.8
47 26 / MA [332] Petr Bárta 2001 Bárt team 37:45.607:32.6
48 27 / MA [61] Jan Dostál 1986 TEROVA 37:51.807:38.8
49 5 / MC [99] Roman Jakoubek 1967 Trutnov 37:54.107:41.1
50 9 / MB [292] Jan Truhlář 1977 GIANT Pitrs bikes 37:59.307:46.3
51 28 / MA [259] Jan Staněk 1989 Svrchované království Bohdašínské 38:01.407:48.4
52 29 / MA [53] Jakub Červený 1995 TJ Lokomotiva Trutnov 38:11.207:58.2
53 10 / MB [269] Luděk Šedivý 1973 WEIDMULLER - KLIPPON TEAM 38:12.607:59.6
54 30 / MA [305] Marek Vašátko 2001 AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 38:15.408:02.4
55 11 / MB [561] Martin Fišer 1976 OCH ČK 38:17.708:04.7
56 6 / MC [343] Martin Osoba 1965 Lokomotiva Meziměstí 38:19.008:06.0
57 12 / MB [506] Martin Sychrovský 1976 Wikow 38:24.708:11.7
58 7 / ZA [18] Kateřina Maternová 1998 SK Nové Město nad Metují 38:27.208:14.2
59 7 / MC [369] Pavel Klimeš 1966 Čukotka 38:27.708:14.7
60 13 / MB [427] Martin Simon 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod 38:27.908:14.9
61 14 / MB [188] Pavel Moravec 1980 TC Dobruška 38:29.008:16.0
62 8 / MC [505] Jaroslav Mazač 1968 Wikow 38:30.508:17.5
63 4 / ZB [542] Eva Vítová 1975 SK Nové Město nad Metují 38:33.208:20.2
64 1 / MD [532] Petr Eliáš 1960 Hvězda SKP Pardubice 38:36.608:23.6
64 15 / MB [456] Jan Řezníček 1973 Junák 38:36.608:23.6
66 1 / ME [572] František Mach 1950 Ski Jablonec 38:45.808:32.8
67 31 / MA [328] Michal Žák 1991 Ž3 Sport 38:47.008:34.0
68 16 / MB [455] Jiří Kubasa 1977 Libňatov 38:52.608:39.6
69 32 / MA [416] Jakub Rücker 1988 Bonbon Machov 39:01.808:48.8
70 17 / MB [521] Jan Friede 1977 Wikov 39:02.508:49.5
71 33 / MA [346] Martin Medek 1985 Bak 6 seal 39:13.509:00.5
72 18 / MB [256] Tomas Soukup 1980 GoMango - Hogner 39:15.209:02.2
73 34 / MA [361] Lukáš Kligl 1997 Potrefený kachny 39:18.409:05.4
74 19 / MB [601] Michal Hák 1975 Sokol Studenec 39:21.009:08.0
75 35 / MA [407] Jakub Divišek 1999 Florbal Náchod 39:31.009:18.0
76 20 / MB [130] Jiří Klauz 1972 Bakov nad Jizerou 39:33.409:20.4
77 9 / MC [345] Dušan Čížek 1971 Bak 6 seal 39:36.009:23.0
78 36 / MA [514] Filip Pajkrt 2000 Wikow 39:37.809:24.8
79 37 / MA [399] Jakub Huček 1987 Vella Team 39:37.909:24.9
80 38 / MA [340] Tomáš Bohuslav 1991 Náchod 39:39.709:26.7
81 10 / MC [308] Pavel Vít 1971 VELLA Cycling 39:41.609:28.6
82 39 / MA [335] Matěj Zelený 1989 Bražecký mládenci 39:54.009:41.0
83 40 / MA [79] Martin Habr 1996 TJ Sokol Olešnice 39:54.409:41.4
84 41 / MA [201] Ondřej Paleček 2001 AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 39:55.009:42.0
85 21 / MB [240] Jan Řihák 1980 Červený Kostelec 39:58.109:45.1
86 42 / MA [350] Daniel Jeništa 1986 Velké Poříčí 40:06.909:53.9
87 43 / MA [544] Marek Žampach 1991 Pardubice 40:08.109:55.1
88 22 / MB [490] Jan Kalandra 1981 Náchod 40:10.309:57.3
89 44 / MA [225] Matěj Prokop 1986 Clovek levyt 40:10.709:57.7
90 45 / MA [360] Patrik Kligl 1997 SDH Běloves 40:12.309:59.3
91 46 / MA [267] Michal Šebek 1984 Fort SMC 40:18.410:05.4
92 8 / ZA [584] Petra Sklenářová 1987 AC MLadá Boleslav 40:19.110:06.1
93 47 / MA [265] Štěpán Sucharda 1986 AC Lomnice 40:20.610:07.6
94 48 / MA [71] Martin Firkušný 1982 Smiřice 40:23.510:10.5
95 23 / MB [519] Vlastimil Kráčmar 1974 Wikow 40:23.610:10.6
96 24 / MB [192] Łukasz Myszczyszyn 1981 Antracyt 40:25.010:12.0
97 2 / MD [14] Dmytro Ivaniš 1958 JM DEMOLEX Bardejov 40:25.210:12.2
98 49 / MA [543] Tomáš Vondra 1992 TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 40:25.510:12.5
99 9 / ZA [12] Anežka Drahotová 1995 USK Praha 40:25.610:12.6
100 50 / MA [405] Petr Šedivý 1990 www.testudo.cz 40:34.010:21.0
101 11 / MC [45] Luděk Broulík 1971 Jiskra Jaroměř - Potocký 40:35.410:22.4
102 25 / MB [540] David Štefl 1980 JKF Jaroměř 40:39.410:26.4
103 26 / MB [611] Štěpán Rudolf 1980 40:41.810:28.8
104 27 / MB [27] Petr Balas 1976 GoMango - Hogner 40:42.910:29.9
105 12 / MC [526] Enrico Fiala 1971 Wikow 40:46.710:33.7
106 13 / MC [339] Ivan Vávra 1965 Náchod 40:48.210:35.2
107 51 / MA [476] Josef Kašpar 1999 Rtyně v Podkrkonoší 40:50.210:37.2
108 14 / MC [226] Ondřej Prokop 1962 ČAU 40:50.810:37.8
109 52 / MA [374] Pavel Berák 1982 PJ tým 40:57.910:44.9
110 53 / MA [119] Jakub Jiráský 1990 Jiskra ZIJIPR 41:01.210:48.2
111 54 / MA [262] Patrik Stonjek 1989 Hronov 41:01.310:48.3
112 28 / MB [293] Luděk Tuček 1972 Andílek 1905 41:05.210:52.2
113 10 / ZA [586] Barbora Macková 1989 AC Mladá Boleslav 41:06.410:53.4
114 29 / MB [90] Michal Horák 1975 TJ Sokol Studnice 41:08.510:55.5
115 55 / MA [398] Radim Novotný 2001 Náchod 41:11.210:58.2
116 56 / MA [470] Michal Presse 1991 Nové Město nad Metují 41:11.610:58.6
117 3 / MD [58] Luboš Doležal 1954 Cyklo Tony 41:12.010:59.0
118 30 / MB [538] Luboš NOVÁK 1977 Dobruška 41:12.710:59.7
119 57 / MA [258] Martin Srp 1989 FreshKruhac 41:19.411:06.4
120 58 / MA [421] Tomáš Dostál 1990 Vella 41:21.911:08.9
121 15 / MC [301] Jozef Ungvári 1969 loner wolf 41:23.311:10.3
122 59 / MA [151] Josef Kubeček 2004 Velké Poříčí 41:32.811:19.8
123 31 / MB [355] Jiří Petr 1974 INS ATELIER NÁCHOD C 41:34.311:21.3
124 60 / MA [275] Vít Šnopl 1999 Nové Město nad Metují 41:40.111:27.1
125 4 / MD [423] MIlan Bláha 1957 AF Křovice 41:47.011:34.0
126 32 / MB [174] Petr Mašek 1981 První odzadu 41:50.611:37.6
127 61 / MA [137] Adam Kolář 2001 Spartak Police nad Metují 41:51.611:38.6
128 62 / MA [64] Vladislav Dufka 1991 Páslerův statek 41:51.811:38.8
129 33 / MB [232] Vojtěch Rohulán 1981 TJ Slavoj Holešovice 41:52.511:39.5
130 63 / MA [196] Jan Novotný 1986 AC Lomnice 41:55.111:42.1
131 16 / MC [251] Miloš Skalský 1967 AC Náchod 42:01.411:48.4
132 34 / MB [63] Zdeněk Vojtěch 1976 Bike Team KC Jaroměř 42:04.911:51.9
133 64 / MA [25] Jan Antl 1983 Police nad Metuji 42:08.511:55.5
134 35 / MB [333] Vladimír Souček 1973 TJ Sokol Červený Kostelec 42:08.811:55.8
135 36 / MB [222] Petr Pražák 1974 Malé Poříčí 42:09.211:56.2
136 37 / MB [480] Martin Laštůvka 1980 Cyklo Tony 42:09.911:56.9
137 11 / ZA [383] Veronika Marková 1998 AC Pardubice 42:10.811:57.8
138 38 / MB [522] Martin Gult 1975 Wikov 42:12.411:59.4
139 39 / MB [54] Václav David 1974 Smiřice 42:14.612:01.6
140 17 / MC [142] Vladimír Kostelecký 1970 Vella Team 42:17.912:04.9
141 65 / MA [336] Václav Štěpán 1990 Bražecký Mládenci 42:20.912:07.9
142 66 / MA [530] Martin Cöger 1994 Náchod 42:22.112:09.1
143 40 / MB [253] Roman Slezák 1976 OSK OPOČNO 42:23.812:10.8
144 67 / MA [165] Martin Lichter 1986 Praha 42:25.712:12.7
145 68 / MA [578] Martin Jirman 1990 Václavice 42:26.612:13.6
146 2 / ME [113] Jiří Javůrek 1948 TJ Maratonstav Úpice 42:29.112:16.1
146 41 / MB [91] David Hort 1975 Berger team 42:29.112:16.1
148 69 / MA [359] Martin Lelek 1999 Kramolna 42:29.712:16.7
149 70 / MA [50] Daniel Čech 1993 Police nad Metují 42:30.512:17.5
150 42 / MB [531] Michal Dušek 1978 Červený Kostelec 42:31.312:18.3
151 71 / MA [467] Jiří Rut 2001 Hasiči Hronov 42:33.712:20.7
152 72 / MA [474] Richard Foglar 2000 Náchod 42:34.212:21.2
153 43 / MB [354] Radek Wiesner 1980 Baduna team 42:37.712:24.7
154 12 / ZA [406] Markéta Zeisková 1998 Rajbas klub Náchod 42:38.712:25.7
155 44 / MB [138] Vladimír Kolisko 1981 TJ Horní Kostelec 42:39.512:26.5
156 73 / MA [587] Artur Baszczyszyn 1985 Kudowscy milosnicy biegania 42:39.712:26.7
157 18 / MC [68] Rostislav Dušek 1971 DATALINE 42:41.212:28.2
158 19 / MC [154] Martin Kubín 1970 Loko Trutnov 42:41.312:28.3
159 45 / MB [523] Michal Stuchlík 1974 Wikow 42:42.312:29.3
160 5 / MD [351] Jiří Leplt 1961 Pivovar Miletín 42:44.812:31.8
161 13 / ZA [100] Tereza Jakoubková 1999 OlfinCar Ski team Trutnov 42:45.912:32.9
162 46 / MB [410] Lukáš Hubka 1981 AxitDoldy 42:52.012:39.0
163 74 / MA [623] Ondřej Kálal 1992 Praha 3 42:52.712:39.7
164 20 / MC [306] Martin Vašíček 1971 TJ Maratonstav Úpice 42:53.612:40.6
165 6 / MD [74] Petr Gdula 1961 Hvězda Pardubice z.s. 42:56.312:43.3
166 47 / MB [156] Jan Kulda 1973 TJ Sokol Olešnice 42:56.812:43.8
167 48 / MB [62] Václav Douša 1979 Jenstejn 42:58.712:45.7
168 75 / MA [36] Tomáš Baťka 1993 Maratonci 43:00.212:47.2
169 3 / ME [575] Miroslav Pullman 1950 Jablonec nad Nisou 43:00.712:47.7
170 76 / MA [579] Petr Volf 1999 Náchod 43:01.712:48.7
171 21 / MC [314] Josef Vondra 1971 Hvězda Pardubice 43:03.712:50.7
172 14 / ZA [173] Kateřina Maršíková 1989 Cyklo Tony 43:04.512:51.5
173 49 / MB [128] Radomír Kirsch 1975 Triatlon Team Loko Trutnov 43:04.612:51.6
174 77 / MA [223] Ondřej Pražák 2000 Malé Poříčí 43:10.412:57.4
175 78 / MA [614] Sebastian Plotnik 1988 Walbrzych 43:10.512:57.5
176 79 / MA [600] Ladislav Boháč 1992 Velké Poříčí 43:11.312:58.3
177 50 / MB [475] Josef Kašpar 1974 Rtyně v Podkrkonoší 43:12.012:59.0
178 80 / MA [47] Lukáš Buriánek 1992 Hronov 43:14.613:01.6
179 15 / ZA [312] Iveta Vlčková 1983 Hořičky 43:16.613:03.6
180 51 / MB [502] Tomáš Hainzel 1976 Wikow 43:17.413:04.4
181 81 / MA [582] Jan Slabý 1990 TVOJE MÁMA 43:21.713:08.7
182 82 / MA [563] Pavel Sedláček 1984 Penzion BOR 43:24.713:11.7
183 16 / ZA [592] Klára Šimáková 1983 HK 43:26.713:13.7
184 83 / MA [583] Patrik Rogan 1990 Paul Burzan Inc. 43:33.613:20.6
185 84 / MA [224] Martin Procházka 1988 Kolín 43:34.513:21.5
186 85 / MA [152] Petr Kubeček 1993 Pro bro 43:35.613:22.6
187 4 / ME [141] Zdeněk Kordina 1949 AC Slovan Liberec 43:36.513:23.5
188 86 / MA [567] Michal Kopecký 1994 Horní Rybníky 43:38.413:25.4
189 87 / MA [288] Martin Tomášek 1990 Iron Bros 43:39.513:26.5
190 88 / MA [197] Matěj Nývlt 1986 Hasiči Kramolna NTC 43:39.913:26.9
191 89 / MA [38] Petr Beneš 1983 HOCK horolezecký oddíl 43:42.013:29.0
192 17 / ZA [370] Anna Rohulánová 1985 Náchod 43:47.513:34.5
193 52 / MB [150] Roman Krejčiřík 1974 TJ Gábinka 43:52.913:39.9
194 90 / MA [311] Stanislav Vlasák 1985 Náchod 43:53.313:40.3
195 91 / MA [373] Petr Prislinger 1984 43:55.913:42.9
196 22 / MC [450] Jirka Elich 1964 Apache Loko Trutnov 44:03.613:50.6
197 53 / MB [230] Michal Renský 1979 Zběsilí Šneci 44:03.713:50.7
198 92 / MA [501] Jakub Jandáček 1997 Wikow 44:16.314:03.3
199 23 / MC [466] Josef Matouš 1971 Náchod 44:22.114:09.1
200 54 / MB [278] Michal Štrof 1973 Tenis Úpice 44:25.314:12.3
201 24 / MC [376] Ivan Křivda 1967 SK Hasičů Královéhradeckého kraje 44:26.814:13.8
202 93 / MA [553] Dušan Hůlek 2000 Nové Město nad Metuí 44:28.714:15.7
203 94 / MA [32] David Bárta 1984 Rtyně v podkrkonoší 44:30.014:17.0
204 95 / MA [216] Michal Pokorák 1983 Červený Kostelec 44:32.214:19.2
205 25 / MC [430] Jan Štefek 1962 Náchod 44:36.514:23.5
206 26 / MC [371] Pavel Prokop 1966 Inline Club Náchod 44:39.214:26.2
207 96 / MA [198] Ondra Oleják 1988 Dredy tym 44:40.014:27.0
208 97 / MA [465] Jan Staněk 1994 Hogwarts.cz 44:43.914:30.9
209 55 / MB [520] Vilém Roško 1981 Wikow 44:44.114:31.1
210 98 / MA [287] Jakub Tomášek 1994 Iron Bros 44:45.214:32.2
211 99 / MA [249] Michal Schrötter 1993 Náchod 44:46.814:33.8
212 100 / MA [273] Václav Šlapka 1990 Kramolna 44:47.314:34.3
213 101 / MA [554] Aleš Kopecký 1995 RUN4FUN 44:49.714:36.7
214 102 / MA [515] Ondřej Boroš 1994 Wikow 44:52.014:39.0
215 18 / ZA [238] Denisa Rýdlová 1982 FaY sport 44:52.114:39.1
216 27 / MC [228] Stanislav Rek 1964 Ammann 44:53.214:40.2
217 56 / MB [134] petr kolář 1973 Dredy tym 44:53.614:40.6
218 28 / MC [169] Jiří Litoš 1969 SDH Pavlišov 44:55.414:42.4
219 57 / MB [431] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:05.214:52.2
220 58 / MB [609] Petr Jirásek 1980 Nouyov 45:07.614:54.6
221 103 / MA [268] Jakub Šeda 1993 Hradec Králové 45:13.115:00.1
222 104 / MA [363] Jan Przeczek 1985 Dětmarovice 45:17.215:04.2
223 29 / MC [442] Pavel Rudolf 1969 Světlá 45:24.315:11.3
224 105 / MA [209] Jan Petr* 2000 Ještětice 45:24.715:11.7
225 106 / MA [568] Pavel Lokvenc 1994 Velké Poříčí 45:25.715:12.7
226 30 / MC [524] Oldřich Werner 1964 Wikow 45:31.015:18.0
227 5 / ME [414] Ladislav Domáň 1949 Náchod 45:32.615:19.6
228 59 / MB [144] Jeník Koubek Kejzlar 1979 CARE.cz 45:36.815:23.8
229 107 / MA [85] David Hejzlar 1998 Postřelený kachny 45:39.115:26.1
230 108 / MA [77] Grzegorz Graba 1983 Swiebodzice 45:39.515:26.5
231 31 / MC [528] Jan Sadílek 1967 Bonbon Machov 45:41.615:28.6
232 32 / MC [186] PETR MILFAIT 1971 AKVABELKY DELFÍNEK OSTRAVA 45:41.715:28.7
233 109 / MA [516] Patrik Boroš 1991 Wikow 45:45.615:32.6
234 110 / MA [327] Jan Žák 1988 Ž3 sport 45:48.515:35.5
235 111 / MA [83] Jakub Hanousek 1991 Praha 45:49.015:36.0
235 111 / MA [536] Michal Jakoubek 2000 Náchod 45:49.015:36.0
237 113 / MA [148] Tomáš Králík 1992 Hradec Králové 45:57.315:44.3
238 114 / MA [203] Martin Patzák 2002 Nové Město nad Metují 45:57.615:44.6
239 115 / MA [160] Lukáš Langenberger 1983 Children Of Olymp 45:58.215:45.2
240 60 / MB [560] Roman Kocourek 1972 Kram 45:58.715:45.7
241 116 / MA [485] Marek Oleják 1996 Zábrodí 45:58.915:45.9
242 61 / MB [175] Martin Matuška 1980 Ohnišov 46:00.215:47.2
243 117 / MA [159] Adam Langenberger 1985 Children Of Olymp 46:02.315:49.3
244 62 / MB [208] Jan Petr 1977 Ještětice 46:02.915:49.9
245 19 / ZA [310] Veronika Vítková 1989 Náchod 46:05.115:52.1
246 7 / MD [606] Miroslav Krupička 1953 Jiskra 46:05.215:52.2
247 63 / MB [89] Mirek Holeček 1974 Nové Město nad Metují 46:05.915:52.9
248 5 / ZB [153] Terezie Kubečková 1976 sp police 46:06.215:53.2
249 33 / MC [391] Vladimír Kapucián 1963 Sokol Starkoč 46:07.015:54.0
250 118 / MA [597] Tomáš Hýbl 1987 Náchod 46:07.415:54.4
251 34 / MC [395] Leoš Simon 1970 Náchod 46:08.515:55.5
252 119 / MA [477] David Labík 2002 Hvězda Pardubice 46:09.615:56.6
253 64 / MB [384] Jan Jirásek 1976 SKPV OOK Náchod 46:10.415:57.4
254 120 / MA [272] Michal Škoda 1993 STING NA s.r.o. 46:11.915:58.9
255 20 / ZA [551] Karolína Hermanová 1996 Náchod 46:12.815:59.8
256 21 / ZA [46] Eva Brychová 1984 Dobruška 46:13.516:00.5
257 6 / ME [76] Václav Goldbach 1950 SK Týniště nad Orlicí 46:17.416:04.4
258 121 / MA [291] Lukáš Troníček 1999 Praha 3 46:21.616:08.6
259 122 / MA [377] Antonín Kubeček 1996 Pro bro 46:28.416:15.4
260 1 / ZC [356] Jitka Kábrtová 1971 Sokol Studnice 46:29.016:16.0
261 123 / MA [489] Jakub Nápravník 1987 Červený Kostelec 46:34.216:21.2
262 124 / MA [158] Radim Kvirenc 1993 Bohuslavice 46:38.916:25.9
263 7 / ME [549] Jaroslav Hák 1946 Sokol Studenec 46:42.116:29.1
264 22 / ZA [271] Kamila Šimková 2000 Červený Kostelec 46:47.716:34.7
265 65 / MB [286] Zdeněk Tomáš 1976 GoMango - HÖGNER 46:50.016:37.0
266 66 / MB [353] Aleš Lhota 1978 Pivovar Miletín 46:58.316:45.3
267 67 / MB [386] Martin Škoda 1975 Provodov 47:06.616:53.6
268 23 / ZA [576] Věra Ženožičková 1982 Hronov 47:09.416:56.4
269 68 / MB [237] Jan Rydlo 1974 Červený Kostelec 47:16.417:03.4
270 24 / ZA [157] Denisa Kurfurstova 1988 Hradec Králové 47:18.417:05.4
271 69 / MB [202] Jindřich Patzák 1975 Nové Město nad Metují 47:18.817:05.8
272 70 / MB [215] Tomáš Pluhař 1972 Hradec Králové 47:19.017:06.0
273 35 / MC [385] Petr Šimon 1968 Provodov 47:19.517:06.5
274 25 / ZA [97] Natalie Hypesova 1999 TJ Sokol Jaroměř 47:21.117:08.1
275 125 / MA [261] Honza Stolín 1983 SK hasičů KHk 47:30.617:17.6
276 8 / MD [529] zdeněk krajč 1954 Trutnov 47:33.617:20.6
277 71 / MB [581] David Fišer 1980 Tvoje Máma 47:34.517:21.5
278 72 / MB [513] Dušan Waldecker 1972 Wikow 47:38.117:25.1
279 73 / MB [478] Jiří Hanuš 1972 VELLA Cycling 47:41.317:28.3
280 9 / MD [166] Michal Lichter 1961 Nové Město nad Metují 47:44.417:31.4
281 6 / ZB [252] Kateřina Salačová 1975 Trutnov 47:45.117:32.1
282 126 / MA [48] Filip Cír 1983 Česká Skalice 47:50.617:37.6
283 127 / MA [412] Lukáš Novohradský 2001 47:55.517:42.5
284 128 / MA [321] Vlastimil Zaoral 1991 Černé plíce 47:56.217:43.2
285 36 / MC [372] Martin Pešek 1967 Náchod 47:56.717:43.7
286 7 / ZB [172] Alena Marethová 1972 Česká Skalice 47:57.817:44.8
287 129 / MA [318] Zdeněk Vymlátil 1982 Kunčina 47:59.917:46.9
288 37 / MC [497] Radim Kocáb 1962 Vovary 48:01.917:48.9
289 8 / ZB [303] Bohumila Valášková 1975 Česká Skalice 48:04.017:51.0
290 74 / MB [29] Jaroslav Balcar 1975 Vysokov 48:06.217:53.2
291 9 / ZB [143] Olga Košťálová 1977 Hořice 48:08.617:55.6
292 10 / ZB [334] Dana Moravcová 1974 Bezděkov nad Metují 48:08.917:55.9
293 11 / ZB [537] Eva Kostyšynová 1977 Náchod 48:09.917:56.9
294 75 / MB [389] Luboš Kampf 1981 Holešovice 48:11.017:58.0
295 76 / MB [80] Jan Habr 1975 Praha 3 48:11.817:58.8
296 130 / MA [464] Petr Šmejkal 1995 Hogwarts.cz 48:12.917:59.9
297 77 / MB [612] Pavel Špelda 1977 pavelšpelda.cz 48:14.718:01.7
298 78 / MB [441] Petr Procházka 1973 TGS 48:15.318:02.3
299 2 / ZC [234] Jana Rudolfová 1971 BAK seal6 Team 48:18.218:05.2
300 131 / MA [279] Jiří Materna 1990 Běháme pro radost 48:22.018:09.0
301 132 / MA [556] Daniel Šefc 1999 Vella Team 48:23.618:10.6
302 79 / MB [28] Tomáš Balcar 1981 Praha 48:27.918:14.9
303 133 / MA [294] Marcel Turek 1982 SDH Ploužnice 48:29.618:16.6
304 80 / MB [457] Jan Harazin 1975 Harry 48:32.418:19.4
305 81 / MB [417] Lukáš Rücker 1978 Bonbon Machov 48:34.218:21.2
306 26 / ZA [193] Lenka Netíková 1992 Nové Město nad Metují 48:35.518:22.5
307 3 / ZC [357] Zdeňka Suchánková 1963 Česká Skalice 48:35.818:22.8
308 134 / MA [443] Ondřej Jerman 1992 TJ Sokol Žďárky 48:38.418:25.4
309 82 / MB [316] Richard Vostoupal 1978 Ještětice 48:40.818:27.8
310 135 / MA [625] Petr Bohm 1986 chvíli 48:42.418:29.4
311 27 / ZA [285] Eva Tláskalová 1983 OSK OPOČNO 48:42.518:29.5
312 12 / ZB [171] Dagmar Malá 1973 Náchod 48:44.018:31.0
313 83 / MB [127] Jan Kindl 1980 Zewl Gang 48:45.518:32.5
314 136 / MA [479] Tomáš Bernard 1995 Potrefené Kachny 48:46.218:33.2
315 28 / ZA [57] Klára Dočekalová 1992 Česká Skalice 48:54.818:41.8
316 13 / ZB [330] Alena Skálová 1980 SK Dobruška 48:55.618:42.6
317 84 / MB [51] Pavel Čermák 1979 Náchod 48:56.518:43.5
318 29 / ZA [182] Alena Michálková 1991 Broumov 49:01.018:48.0
319 10 / MD [194] Josef Novák 1958 NOVAKART.cz 49:06.418:53.4
320 30 / ZA [452] Markéta Vítová 1982 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 49:07.118:54.1
321 38 / MC [365] Jiří Stehlík 1966 Náchod 49:10.318:57.3
322 85 / MB [317] Jiří Vybíral 1981 Praha 49:15.619:02.6
323 31 / ZA [60] Libuše Doležalová 1988 Nové Město nad Metují 49:22.719:09.7
324 137 / MA [132] Daniel Knittel 1993 Hradec Králové 2 49:27.819:14.8
325 39 / MC [546] Jan Brož 1968 Náměrka 49:31.919:18.9
326 86 / MB [590] Jan Sena 1978 AC Sparta Úpice-Kocouři 49:32.419:19.4
327 32 / ZA [337] Michaela Horníková 1989 Náchod 49:35.019:22.0
328 138 / MA [22] Petr Adámek 1993 Babí 49:36.119:23.1
329 87 / MB [338] Josef Vlášek 1977 Kamenec 49:37.019:24.0
330 139 / MA [381] Martin Magnusek 1987 Čajovna Bílý Drak 49:39.619:26.6
331 140 / MA [313] Aleš Voborník 1991 Náchod 49:39.719:26.7
332 33 / ZA [260] Lýdie Stodolová 1986 Zlíčko 49:40.119:27.1
333 141 / MA [615] Vladimír Matys 1984 Hradec Králové 49:41.119:28.1
334 142 / MA [87] Daniel Hlavatý 1992 Hořičky 49:41.719:28.7
335 34 / ZA [436] Natálie Hanušová 2000 GIANT Pitrs bikes 49:42.719:29.7
336 143 / MA [320] Martin Zajíček 1998 Semechnice 49:43.719:30.7
337 88 / MB [382] David Fišer 1976 Čajovna Bílý Drak 49:46.219:33.2
338 35 / ZA [403] Adéla Banková 2003 Černčice 49:47.919:34.9
339 11 / MD [73] Zdeněk Frunc 1959 Červený Kostelec 49:49.319:36.3
340 144 / MA [534] Jiří Havlíček 1982 MTB Trilogy 49:55.019:42.0
341 145 / MA [397] Ladislav Hruška 1989 HBN 50:00.719:47.7
342 36 / ZA [67] Blanka Dušánková 1991 Náchod 50:01.819:48.8
343 146 / MA [235] Daniel Ruffer 1999 Náchod 50:05.019:52.0
344 147 / MA [401] Tomáš Kábrt 1994 Červená hora 50:06.819:53.8
345 148 / MA [309] Martin Vítek 1992 Ž3SPORT 50:07.019:54.0
346 14 / ZB [344] Daniela Šimková 1972 BAK SEAL 6 Team 50:07.319:54.3
347 149 / MA [393] Vojtěch Vít 1998 Sokol Starkoč 50:08.919:55.9
348 150 / MA [400] Jiří Prouza 1995 Červený Kostelec 50:11.719:58.7
349 15 / ZB [242] Ilona Sedláčková 1977 RUN4FUN 50:12.619:59.6
350 16 / ZB [86] Irena Herzogová 1977 Náchod 50:13.520:00.5
351 12 / MD [145] Aleš Králíček 1960 Hasiči Kramolna NTC 50:15.620:02.6
352 151 / MA [323] Jan Zelený 1992 Náchod 50:17.720:04.7
353 89 / MB [239] Zdeněk Rykr 1981 pomsta z Brna 50:22.920:09.9
354 40 / MC [463] Tomáš Míl 1971 SK Bíl 50:25.520:12.5
355 152 / MA [220] Radko Pondělíček 1982 SK Hořovice 50:27.220:14.2
356 153 / MA [500] Ondřej Nývlt 1985 Zewl Gang 50:28.320:15.3
357 90 / MB [221] Jiří Poslt 1979 TJ Sokol Jezbiny 50:32.920:19.9
357 41 / MC [126] Martin Kašpárek 1967 Velichovky 50:32.920:19.9
359 17 / ZB [283] Marie Švorcová 1981 Jasenná 50:33.620:20.6
360 154 / MA [250] Tomáš Silvan 1983 Ž3 Sport 50:33.920:20.9
361 155 / MA [95] Martin Hůlek 2000 Nové Mšsto nad Metují 50:37.020:24.0
362 18 / ZB [419] Petra Půlpánová 1976 Náchod 50:37.620:24.6
363 37 / ZA [322] Magdaléna Zárubová 1989 Náchod 50:38.320:25.3
364 38 / ZA [402] Lucie Dvořáková 1993 Police nad Metují 50:38.620:25.6
365 19 / ZB [408] Pavlína Divíšková 1972 Svaz Českých Bohémů 50:45.920:32.9
366 13 / MD [548] Robert Gut 1961 Podebrady 50:47.620:34.6
367 91 / MB [458] Jaroslav Jirouch 1974 FK Náchodsko 50:48.320:35.3
368 20 / ZB [129] Eva Kirschová 1978 Trutnov 50:52.520:39.5
369 42 / MC [124] Jiří Kácovský 1967 BAK SEAL 6 Team 50:59.620:46.6
370 92 / MB [116] Oldřich Jelínek 1973 Hronov 50:59.820:46.8
371 156 / MA [82] Simo Hakalisto 1987 - 51:06.720:53.7
372 93 / MB [547] Martin Cvrkal 1977 Victus.cz 51:08.120:55.1
373 157 / MA [605] Václav Králíček 1991 Náchod 51:15.021:02.0
374 14 / MD [368] Jaroslav Dušek 1957 Metujští tygři 51:16.121:03.1
375 15 / MD [594] Jan Martinec 1959 Sokol Suchý Důl 51:18.121:05.1
376 43 / MC [282] Jan Švorc 1963 Hradec Králové 51:20.121:07.1
377 44 / MC [562] Michal Urban 1964 Červený Kostelec 51:21.521:08.5
378 39 / ZA [366] Kateřina Stehlíková 1995 Náchod 51:21.921:08.9
379 158 / MA [388] Michal Kaválek 1992 Ž3 Sport 51:28.621:15.6
380 159 / MA [296] Jonáš Tvrdík 1997 KIGKIG 51:29.221:16.2
381 160 / MA [147] Lukáš Jiroud 1990 Hasiči Kramolna NTC 51:33.121:20.1
382 1 / ZD [420] Jana Dostálová 1960 Vella 51:36.021:23.0
383 94 / MB [512] Petr Dubský 1977 Wikow 51:38.521:25.5
384 45 / MC [504] Petr Havlík 1971 Wikow 51:38.921:25.9
385 161 / MA [81] Lukáš Habr 1985 Náchod 51:39.221:26.2
386 162 / MA [170] Lukáš Macura 1985 Sranda Banda Sport Club 51:39.521:26.5
387 163 / MA [289] Miroslav Tomeš 1997 Úpice 51:40.421:27.4
388 95 / MB [595] Jindřich Skála 1981 Jiko Čácha Sušice 51:41.321:28.3
389 164 / MA [588] Tomáš Vinter 2000 Hronov 51:41.821:28.8
390 16 / MD [396] Ladislav Hruška 1956 HBN 51:43.321:30.3
391 21 / ZB [264] Kristýna Strnadová 1980 Náchod 51:44.321:31.3
392 4 / ZC [43] Irena Brabencová 1970 Liberec 5 51:44.621:31.6
393 46 / MC [390] Milan Zelman 1970 Sokol Starkoč 51:47.021:34.0
394 165 / MA [219] Tomáš Polický 1984 Sněžka v.d. 51:47.221:34.2
395 22 / ZB [483] Lenka Sedláčková 1980 Náchod 51:47.321:34.3
396 23 / ZB [525] Běla Havlíková 1974 Wikow 51:52.821:39.8
397 40 / ZA [131] Simona KLIMEŠOVÁ 1982 run4fun 51:52.921:39.9
398 166 / MA [183] Martin Michl 1993 Náchod 51:53.021:40.0
399 41 / ZA [52] Lenka Černíková 1989 OSK OPOČNO 51:56.121:43.1
400 167 / MA [448] Michal Peš 1991 Náchod 51:56.221:43.2
401 168 / MA [184] Miroslav Michl 1991 Náchod 51:57.421:44.4
402 169 / MA [469] Jakub Zíma 1991 Česká Skalice 51:59.121:46.1
403 47 / MC [88] Martin Holan 1963 TJ Zentiva 51:59.721:46.7
404 96 / MB [503] Zbyněk Berger 1977 Wikow 52:00.221:47.2
405 170 / MA [569] Jan Králíček 1993 Náchod 52:00.421:47.4
406 42 / ZA [577] Ludmila Jirásková 1990 Náchod 52:01.721:48.7
407 171 / MA [181] Petr Merkl 1992 Velké Poříčí 52:02.021:49.0
408 24 / ZB [70] Kateřina Felklová 1977 Náchod 52:03.021:50.0
409 2 / ZD [492] Zdeňka Říhová 1959 Náchod 52:05.721:52.7
410 172 / MA [35] Marek Baše 1984 Červený Kostelec 52:06.421:53.4
411 8 / ME [541] Jan Tučný 1947 MK Pardubice 52:11.621:58.6
412 97 / MB [199] Lukáš Ott 1981 Náchod 52:11.921:58.9
413 43 / ZA [409] Klára Vítková 1982 Náchod 52:13.622:00.6
414 25 / ZB [411] Alena Kolínská 1979 Náchod 52:15.222:02.2
415 26 / ZB [558] Pavla Rasslová 1979 Praha 52:15.822:02.8
416 44 / ZA [325] Anna Zikmundová 1993 Náchod 52:20.622:07.6
417 27 / ZB [610] Eva Holemářová 1973 Velichovky 52:25.422:12.4
418 28 / ZB [123] Katerina Kabele 1977 run4fun 52:26.822:13.8
419 48 / MC [245] Jaroslav Seifert 1970 Kingovi-IKEM 52:28.422:15.4
420 45 / ZA [247] Martina Seifertová 1997 Kingovi 52:31.822:18.8
421 49 / MC [387] Vladislav Cafourek 1968 Kramolna 52:32.122:19.1
422 173 / MA [56] Jiří Dobýval 1991 Náchod 52:32.422:19.4
423 29 / ZB [92] Michaela Hortová 1975 Berger team 52:32.722:19.7
424 50 / MC [103] Petr Janda 1967 Šumperk 52:35.522:22.5
425 51 / MC [424] Pavel Hoffman 1967 Náchod 52:39.022:26.0
426 5 / ZC [527] Dagmar Hauschková 1965 kancelář starostky Police nad Metují 52:42.422:29.4
427 52 / MC [16] Jan Mochnacky 1964 JM DEMOLEX Bardejov 52:44.922:31.9
428 1 / MF [59] Stanislav Doležal 1938 BK Pardubice 52:48.622:35.6
429 174 / MA [425] Petr Studený 1995 ProRadost 52:49.522:36.5
430 98 / MB [413] David Novohradský 1972 Náchod 52:50.222:37.2
431 175 / MA [281] Jiří Švorc 1983 Ještětice 52:52.522:39.5
432 46 / ZA [358] Sára Suchánková 1999 Česká Skalice 52:54.422:41.4
433 47 / ZA [449] Eliška Mertlíková 1991 SK BP Lumen 52:57.722:44.7
434 48 / ZA [367] Tereza Stehlíková 1997 Náchod 53:12.022:59.0
435 53 / MC [415] Erich Zídko 1970 Skopecdokopec 53:20.123:07.1
436 30 / ZB [244] Lenka Sedlářová 1980 Náchod 53:22.423:09.4
437 99 / MB [176] Josef Mazáč 1975 Bob team 53:24.223:11.2
438 176 / MA [189] Zdeněk Možíš 1990 Náchod 53:26.623:13.6
439 177 / MA [429] Jan Balcar 1990 PS Náchod-Kamenec 53:30.223:17.2
440 17 / MD [277] Miloš Štěpánek 1960 Náchod 53:30.323:17.3
441 100 / MB [93] Vojtěch Hroza 1972 CT - Automotive 53:30.623:17.6
442 6 / ZC [499] Alena Gloserová 1969 Ženy z pohraničí 53:31.323:18.3
443 49 / ZA [55] Michaela Davidová 2002 Smiřice 53:33.023:20.0
444 101 / MB [23] Jan Andrejs 1973 Náchod 53:34.423:21.4
445 54 / MC [564] Petr Jelen 1967 Hronov 53:39.023:26.0
446 102 / MB [434] Ondřej Špulka 1978 Slovan Oldřichov 53:41.123:28.1
447 178 / MA [426] Ondřej Jirásek 1992 Náchod 53:48.823:35.8
448 179 / MA [404] Jan Habr 1987 Červený Kostelec 53:51.723:38.7
449 50 / ZA [161] Veronika Langenbergerová 1987 Children Of Olymp 54:01.723:48.7
450 55 / MC [122] Libor Kabele 1971 Hradec Kralove 7 54:04.423:51.4
451 180 / MA [266] Martin Suchý 1986 Žižkohrady 54:04.523:51.5
452 2 / MF [110] Vítězslav Jantsch 1935 ELEVENRUNTEAM 54:09.023:56.0
453 51 / ZA [364] Kateřina Výborná 1992 Česká Čermná 54:09.923:56.9
454 52 / ZA [146] Lenka Králíčková 1989 Hasiči Kramolna NTC 54:10.723:57.7
455 103 / MB [438] Miloš Voleský 1972 Náchod 54:16.924:03.9
456 181 / MA [362] David Lichtenberg 1998 Hronov 54:17.224:04.2
457 31 / ZB [229] Lenka Renská 1980 Zběsilí Šneci 54:17.924:04.9
458 18 / MD [518] Vojtěch Richter 1961 Wikow 54:20.324:07.3
459 32 / ZB [31] Monika Baráková 1979 Zběsilí Šneci 54:27.324:14.3
460 182 / MA [510] Jan Sláma 1983 Wikow 54:29.824:16.8
461 3 / ZD [392] Hana Vacková 1956 Sokol Starkoč 54:30.224:17.2
462 56 / MC [78] Daniel Grosman 1971 BC Nová Trojka 54:31.024:18.0
463 33 / ZB [241] Zuzana Sadílková 1975 BC Nová Trojka 54:33.824:20.8
464 104 / MB [98] Ivo Chalupský 1981 IGW 54:35.824:22.8
465 19 / MD [604] Petr Zezulka 1957 Králíky 54:39.624:26.6
466 20 / MD [422] Ladislav Skulina 1956 Sokol Mezilesí 54:41.224:28.2
467 53 / ZA [444] Žaneta Havalcová 1983 Praha 54:46.224:33.2
468 54 / ZA [607] Hana Rummglová 1990 Hronov 54:47.724:34.7
469 34 / ZB [125] Lucie Kanerova 1975 Brezi 54:50.624:37.6
470 35 / ZB [326] Erika Zoubková 1976 Praha 3 54:52.724:39.7
471 183 / MA [462] Ralf Janek 1993 Náchod 55:10.124:57.1
472 55 / ZA [246] Lucie Zelená 1994 Broumov 55:21.025:08.0
473 56 / ZA [111] Kristýna Janušová 1995 EKG team 55:22.825:09.8
474 36 / ZB [207] Marie Peterková 1977 Velké Poříčí 55:24.025:11.0
475 184 / MA [487] Pavel Remeš 1988 Náchod 55:26.425:13.4
476 57 / ZA [440] Markéta Erbenová 1989 Náchod 55:34.525:21.5
477 7 / ZC [608] Zuzana Klepsová 1971 Jaroměř 55:35.825:22.8
478 57 / MC [347] Pavel Jurák 1965 Velké Poříčí 55:39.725:26.7
479 185 / MA [508] Jiří Mikolášek 1993 Wikow 55:46.925:33.9
480 9 / ME [112] Stanislav Jaroš 1950 Bílá Třemešná 55:47.225:34.2
481 58 / ZA [200] Jana Pajerová 1983 SDH Velký Třebešov 55:47.825:34.8
482 58 / MC [461] JIndřich Drobek 1971 Náchod 55:51.125:38.1
483 186 / MA [299] Tadeáš Umlauf 1989 Náchod 55:57.825:44.8
484 187 / MA [437] Miroslav Vodička 1985 Ž3 Sport 56:05.225:52.2
485 59 / ZA [227] Šárka Prokopová 1988 Brno 56:05.525:52.5
486 105 / MB [348] Michal Prokop 1973 Velké Poříčí 56:08.125:55.1
487 106 / MB [471] Luboš Rak 1980 Farmet a.s. 56:11.025:58.0
488 188 / MA [243] Radek Sedlář 1982 Praha 10 56:11.125:58.1
488 107 / MB [507] Michal Pohanka 1981 Wikow 56:11.125:58.1
490 8 / ZC [617] Jana Vítová 1962 sefe 56:12.725:59.7
491 60 / ZA [96] Lucie Hynková 1988 Velichovky 56:17.026:04.0
492 189 / MA [574] Lukáš Dědek 1991 Kolín 56:18.726:05.7
493 61 / ZA [481] Hana Vlčková 1984 Červená Hora 56:19.326:06.3
494 62 / ZA [263] Markéta Strašilová 1987 Velké Poříčí 56:22.126:09.1
495 63 / ZA [598] Adéla Šimková 1992 Hronov 56:22.526:09.5
496 9 / ZC [433] Hana Havalcová 1962 ametek hoby team 56:24.826:11.8
497 4 / ZD [319] Marie Vymlátilová 1961 Kunčina 56:25.026:12.0
498 64 / ZA [257] Marie Soukupová 1997 Nové Město nad Metují 56:25.526:12.5
499 10 / ZC [573] Eva Dědková 1969 Praha9 56:30.326:17.3
500 190 / MA [511] Petr Pinker 1985 Wikow 56:30.826:17.8
501 108 / MB [603] Michal Umlauf 1980 Náchod 56:39.726:26.7
502 37 / ZB [380] Daniela Hofmanová 1975 Hronov 56:44.126:31.1
503 65 / ZA [451] Veronika Schumová 1984 Nové Město nad Metují 56:44.626:31.6
504 109 / MB [49] Ondřej Čáp 1980 yes! 56:54.026:41.0
505 59 / MC [44] Pavel Brabenec 1966 Liberec 5 57:02.626:49.6
506 60 / MC [297] Michal Tvrdík 1970 KIGKIG 57:04.626:51.6
507 61 / MC [379] Zdeněk Bučák 1969 Rtyně v POdkrkonoší 57:06.826:53.8
508 191 / MA [21] Matěj Adam 1999 gryzzly 57:09.226:56.2
509 66 / ZA [472] Barbora Punarová 1996 Potrefené kahcny 57:11.626:58.6
510 67 / ZA [300] Ema Umlaufová 1997 Náchod 57:18.027:05.0
511 68 / ZA [580] Veronika Suchomelová 1992 Tvoje Máma 57:21.827:08.8
512 192 / MA [163] Petr Lebedínský 1985 Ještě jsme se nedohodli 57:22.827:09.8
513 69 / ZA [162] Andrea Lebedínská 1988 Dvůr Králové nad Labem 57:26.327:13.3
514 62 / MC [66] Miroslav Dušánek 1963 SK Podfara Nový Hrádek 57:27.127:14.1
515 70 / ZA [236] Andrea Rumlová 1988 Sobotka 57:35.027:22.0
516 10 / ME [164] Vít Lelek 1950 Čolek Team Červený Kostelec 57:41.227:28.2
517 71 / ZA [473] Denisa Hurdálková 1995 Potrefené kachny 58:02.527:49.5
518 63 / MC [217] jan Poláček 1968 Náchod 58:10.227:57.2
519 72 / ZA [315] Eliška Vondráčková 1990 Juchů team 58:25.828:12.8
520 73 / ZA [109] Alžběta Jansová 2000 LT Kamenec 58:31.528:18.5
521 38 / ZB [270] Marcela Šichová 1980 Hradec Králové 58:36.928:23.9
522 39 / ZB [139] Markéta Kopčilová 1975 run4fun 58:37.328:24.3
523 74 / ZA [589] Andrea Hejčlová 1994 TJ Sokol Jeybinz 58:39.628:26.6
524 75 / ZA [190] Jana Možíšová 2000 LT Kamenec 58:39.928:26.9
525 193 / MA [509] Jakub Duška 1989 Wikow 58:42.228:29.2
526 76 / ZA [167] Markéta Lipovská 1998 LT Kamenec 58:42.428:29.4
527 194 / MA [460] Petr Vlach 1986 Cowdog 58:44.528:31.5
528 195 / MA [459] Jan Králíček 1986 Sranda Banda sport club 58:48.128:35.1
529 21 / MD [498] Jiří Gloser 1956 Glor 58:53.628:40.6
530 196 / MA [307] Jan Vašina 1987 Náchod 58:55.128:42.1
531 77 / ZA [304] Romana Valentová 1991 Náchod 58:58.528:45.5
532 78 / ZA [596] Sandra Valentová 1989 Náchod 59:00.428:47.4
533 22 / MD [432] Štefan Havalec 1957 Náchod 59:07.328:54.3
534 197 / MA [496] Petr Brandýský 1986 Hradec Králové 59:26.129:13.1
534 79 / ZA [41] Lucie Birkeová 1989 Náchod 59:26.129:13.1
536 80 / ZA [552] Kateřina Hornychová 1998 Hronov 59:26.229:13.2
537 64 / MC [180] Tomáš Mazáč 1970 gryzzly 59:26.329:13.3
538 11 / ZC [484] Gabriela Němečková 1969 Hronov 59:30.129:17.1
539 81 / ZA [185] Andrea Michlová 1999 KIGKIG 59:30.429:17.4
540 82 / ZA [468] Denisa Semeráková 1999 Česká Skalice 59:32.029:19.0
541 83 / ZA [206] Kristýna Peprná 1999 Náchod Babí 59:36.829:23.8
542 84 / ZA [108] Klára Jansová 1985 pomsta z Brna 59:42.829:29.8
543 12 / ZC [72] Eva Friebelová 1962 TJ Maratonstav Úpice 59:43.529:30.5
544 198 / MA [107] Jakub Jansa 1990 lenoši z Brna 59:44.829:31.8
545 85 / ZA [274] Dita Šmejkalová 1992 lenoši z Brna 59:51.029:38.0
546 86 / ZA [212] Míša Pijáková 1993 Ž3SPORT 59:52.829:39.8
547 13 / ZC [211] Mária Petríková 1964 Švýcarsko-americký Poprad team 59:56.729:43.7
548 110 / MB [378] Stanislav Mareš 1973 Náchod 01:00:00.829:47.8
549 111 / MB [545] Martin Žďárský 1976 Tsunami 01:00:07.729:54.7
550 112 / MB [482] Leoš Hejna 1974 SKH Hradec Králové 01:00:08.529:55.5
551 87 / ZA [329] Veronika Židíková 1989 OSK OPOČNO 01:00:43.930:30.9
552 40 / ZB [42] Simona Blahoutová 1979 OSK OPOČNO 01:00:49.530:36.5
553 41 / ZB [121] Petra Judová 1975 UFFO 01:01:14.331:01.3
554 199 / MA [394] Lukáš Horký 1992 Sokol Starkoč 01:01:27.931:14.9
555 88 / ZA [254] Veronika Slezáková 1985 OSK OPOČNO 01:01:33.931:20.9
556 65 / MC [168] Petr Lipovský 1971 Házená Náchod 01:01:36.131:23.1
557 14 / ZC [114] Michaela Ječmínková 1966 Hronov 01:01:40.831:27.8
558 89 / ZA [491] Šárka Peinlová 1992 Ž3 01:01:46.731:33.7
559 113 / MB [69] Tomáš Felkl 1973 Náchod 01:01:50.831:37.8
560 200 / MA [439] Matěj Felkl 2004 Náchod 01:01:56.231:43.2
561 42 / ZB [488] Jana Procházková 1975 Velké Poříčí 01:01:56.731:43.7
562 201 / MA [178] Tomáš Mazáč 1993 gryzzly 01:02:16.332:03.3
563 23 / MD [290] Jiří Troníček 1958 Praha 3 01:02:40.832:27.8
564 202 / MA [179] Ondřej Mazáč 1998 gryzzly 01:02:50.832:37.8
565 24 / MD [210] Dušan Petrík 1960 Švýcarsko-americký Poprad team 01:02:51.732:38.7
566 66 / MC [26] Jan Antl 1963 TJ Spartak Police nad Metují 01:02:56.532:43.5
567 5 / ZD [118] Jana Jiráková 1954 Sokol Starkoč 01:02:58.232:45.2
568 67 / MC [602] Jaromír Marek 1965 TJ Sokol Černice 01:03:02.932:49.9
569 15 / ZC [435] Olga Holubová 1967 Jaroměř 01:03:21.133:08.1
570 90 / ZA [276] Gabriela Špačková 1988 Žďárky 01:03:27.133:14.1
571 68 / MC [341] Radek Bohuslav 1969 Náchod 01:03:32.333:19.3
572 16 / ZC [342] Simona Bohuslavová 1969 Náchod 01:03:32.433:19.4
573 203 / MA [101] Jan Jakubský 1990 Velký Třebešov 01:04:06.633:53.6
574 204 / MA [295] Matyáš Tvrdík 1998 KIGKIG 01:04:19.934:06.9
575 114 / MB [539] Jiří Stierand 1977 Černčice 01:04:24.934:11.9
576 205 / MA [24] Martin Ansorge 1992 Babí 01:04:25.534:12.5
577 91 / ZA [94] Zuzana Hrubešová 1983 Česká Skalice 01:04:54.734:41.7
578 92 / ZA [445] Iva Smolová 1983 Smolíci 01:05:00.234:47.2
579 206 / MA [447] Jan Rak 1987 Řízci Pavlišov 01:05:11.934:58.9
580 25 / MD [495] Ivan Říha 1959 Náchod 01:05:15.235:02.2
581 43 / ZB [280] Jana Šustová 1978 Běháme pro radost 01:05:16.935:03.9
581 93 / ZA [493] Veronika Říhová 1994 Náchod 01:05:16.935:03.9
583 94 / ZA [494] Miroslava Říhová 1987 Náchod 01:05:20.635:07.6
584 26 / MD [117] Pavel Jílek 1956 Bob team 01:05:31.935:18.9
585 17 / ZC [104] Lída Jandová 1970 Šumperk 01:06:39.236:26.2
586 207 / MA [155] Pavel Kuchta 1983 Mezimesti 01:07:14.437:01.4
587 95 / ZA [105] Nikol Jandová 2002 Šumperk 01:07:17.837:04.8
588 208 / MA [428] Dominik Hlavatý 1986 Jarozvěř 01:07:18.537:05.5
589 96 / ZA [571] Barbora Zelená 2004 Sokol Mezilesí 01:07:24.037:11.0
590 115 / MB [570] Tomáš Zelený 1975 Sokol Mezilesí 01:07:26.637:13.6
591 97 / ZA [566] Bára Fuchsová 2004 Velké Poříčí 01:07:42.237:29.2
592 98 / ZA [446] Růžena Heřmánková 1993 Ještěrky 01:07:49.237:36.2
593 99 / ZA [565] Adéla Šrámková 2003 Velké Poříčí 01:07:53.737:40.7
594 100 / ZA [349] Marie Hladíková 1990 Náchod 01:08:30.538:17.5
595 209 / MA [136] Jan Kolář 2001 Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:09:52.139:39.1
596 210 / MA [284] Milan Tér 2000 Melouni 01:12:38.942:25.9
597 3 / MF [255] Jiří Soukup 1927 TJ Liga 100 Hradec Králové 01:43:00.801:12:47.8
598 11 / ME [559] Miloš Linhart 1944 SC Dobrošov 01:52:35.901:22:22.9
DNS / ZC [231] Marcela Roflíková 1971 Bezstarostný běhodálové 40:03.509:50.5

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde