Weber Jičínská 50

28.05.2016, Jičín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín28.05.2016
místoJičín [CZE]
web akce http://www.jicinska50.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

50km

25km

KH odstrkovadla

KH1 kola do 2012

K3 2010-11 kluci

H3 2010-11 holky

K2 2008-9 kluci

H2 2008-9 holky

K1 2005-7 kluci

H1 2005-7 holky

H1 2005-7 holy

50km (registrováno: 382, dokončilo: 339, nedokončilo: 18, nenastoupilo: 25) [pdf]

25km (registrováno: 207, dokončilo: 191, nedokončilo: 2, nenastoupilo: 14) [pdf]

KH odstrkovadla (registrováno: 19, dokončilo: 18, nenastoupilo: 1) [pdf]

KH1 kola do 2012 (registrováno: 4, dokončilo: 3, nenastoupilo: 1) [pdf]

K3 2010-11 kluci (registrováno: 12, dokončilo: 10, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 1) [pdf]

H3 2010-11 holky (registrováno: 14, dokončilo: 11, dokončilo: 1, nenastoupilo: 2) [pdf]

K2 2008-9 kluci (registrováno: 15, dokončilo: 13, nenastoupilo: 2) [pdf]

H2 2008-9 holky (registrováno: 13, dokončilo: 13) [pdf]

K1 2005-7 kluci (registrováno: 16, dokončilo: 14, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 1) [pdf]

H1 2005-7 holky (registrováno: 9, dokončilo: 9) [pdf]

50km

11:01:35

Kristian Hynek 01:53:09.3 Ondřej Zelený 01:58:00 Adam Lavička 01:58:02.5 Aleš Strnad 01:59:30.5 Vít Řehák 01:59:43.3 Tomáš Berger 02:00:30.5 Michal Novák 02:02:00.3 Roman Šťasný 02:02:01.1 Ondřej Pína 02:02:02.4 Filip Rydval 02:02:05.6 Štěpán Karban 02:02:06.9 Martin Kohl 02:03:26.1 Tomáš Vagenknecht 02:03:32.6 Lukáš Drejsl 02:03:50.3 Jiří Strnad 02:05:25.8 Adam Šimůnek 02:05:54.6 Filip Dirigl 02:06:49.3 Lukáš Jánský 02:06:50.5 Jan Horáček 02:06:50.7 Pavel Šorf 02:06:50.8 Jan Novota 02:07:03.2 Pajin Jiřena 02:07:13.1 Martin Chutný 02:07:29.7 Martin Sovadina 02:08:53.2 Michal Vich 02:08:58.9 Pavel Kubín 02:08:59.5 Štěpán Trmata 02:09:41.8 David Novosad 02:11:34.7 Šimon Vaníček 02:11:54.4 Tomáš Sládek 02:11:56.2 Pavel Sedláček 02:11:58.8 Pavel Swarovský 02:12:01.4 Martin Fikar 02:12:01.9 Zdeněk Morávek 02:12:08.6 Lukáš Tříska 02:12:10.6 Luboš Toman 02:12:13.9 Michal Vejda 02:12:17.1 Ondřej Hofman 02:12:34.5 Jan Malíř 02:13:28.3 Pavel Vobora 02:13:33.7 František Louda 02:13:35.1 Marek Bušek 02:13:36.4 Martin Šubr 02:13:40.3 Pavel Hýsek 02:13:44.3 Zdeněk Arnold 02:14:04.7 Pavla Havlíková 02:14:34.1 Marek Žákovský 02:14:34.6 Tomas Čada 02:14:42.4 Petr Nagy 02:14:47.1 Zbyněk Růžička 02:15:03 Petr Javůrek 02:15:19.6 Sebastian Vlček 02:16:22.2 Jan Procházka 02:16:25.3 Vojtěch Bradáč 02:16:28.4 Jiri Kubec 02:16:33.7 Petr Kuba 02:16:39.4 Richard Vosyka 02:16:41.1 Martin Rýva 02:16:53.8 Lukáš Flégl 02:16:56.1 Pavel Bezděk 02:17:07.9 Miloslav Pohl 02:17:30.8 Jan Wolf 02:18:04.2 Martin Lorenc 02:18:14.3 Václav Ehrlich 02:18:22.7 Vojtěch Reichert 02:18:27.7 Miloš Svítek 02:18:35.2 Tondáno Kalojíros 02:18:35.6 Marek Slavíček 02:19:24.4 Daniel Šír 02:19:36.4 Karel Bartoš 02:19:38.4 Miroslav Kraus 02:19:39 Vendula Kuntová 02:19:43.7 Vena Hornych 02:21:01.3 Petr Říha 02:21:55 Nikola Nosková 02:21:56.6 Jan Kristián 02:22:17.4 Vojtěch Dobšovič 02:23:22 Petr Jelínek 02:23:41.2 Jiří Rieger 02:23:53.3 Milan Karkoška 02:23:54.9 Václav Kamínek 02:25:15.4 Tomáš Tichý 02:25:20.9 Aleš Bílek 02:25:37.4 Filip Kostelecký 02:25:59.8 David Pivka 02:26:00.7 Václav Pavlíček 02:26:11.5 David Křivohlávek 02:26:40.4 Martin Imlauf 02:26:41.4 Jaroslav Prokop 02:26:42.9 Novotný Ladislav 02:27:03.4 Nikola Bajgerová 02:27:31 Aleš Flégl 02:27:44 Jiří Macák 02:27:52.2 Michal Široký 02:28:20 Adam Dlabola 02:28:54.5 Martin Slezák 02:29:00.1 Tomáš Pich 02:29:02.5 Radek Čipera 02:29:07.8 Michal Štípek 02:29:10.3 Petr Kamínek 02:30:11.3 Pavel Šviha 02:30:16.6 Jiří Fulka 02:30:17.2 Tomáš Novák 02:30:54.2 Ondřej Beneš 02:30:59 Martin Kareis 02:31:04.6 Filip Hanousek 02:31:05.1 Martin Novák 02:31:06.1 Tomáš Kudrnáč 02:31:07.5 Luděk Novotný 02:31:59.5 Michal Nýč 02:32:14.9 Robert Bičík 02:32:29.4 Václav Pindík 02:32:34.9 Marek Víšek 02:32:59.2 David Dobiáš 02:33:16.2 Tomáš Srb 02:33:17.7 Petr Soukup 02:33:21.1 Jiří Šiler 02:33:55 Michal Swárovský 02:33:55.8 Pavel Pfeifer 02:33:58.5 Jiří Voňka 02:33:59 Martin Talpa 02:33:59.8 Patrik Kysela 02:34:01 Martin Macnáček 02:34:03 Jan Novotný 02:34:34.3 Stanislav Sochor 02:35:20.7 Tomáš Janků 02:35:40.4 Adrian Šírek 02:36:00.2 Jakub Čeřovský 02:37:00.2 Pavel Just 02:37:00.3 Miloš Machek 02:37:23.8 Michaela Pajkrtová 02:37:28.9 Pavel Břeský 02:37:57.4 Michaela Porazilová 02:38:45.8 Petr Valeš 02:38:46.5 Lukáš Svoboda 02:38:48.3 Jana Adámková 02:39:09 Jiří Kubelka 02:39:17.6 Michal Kopčan 02:39:30.4 Petr Lukáš 02:39:34.4 Kateřina Zezulová 02:39:44.1 Marek Stádník 02:39:47.2 Jaroslav Fosenberg 02:39:53.2 Josef Nagy ml. 02:40:01.5 Roman Horyna 02:40:03.5 Jakub Laušman 02:40:06.9 Jaromír Flégl 02:40:17.2 Lukáš Duleba 02:40:32.2 Daniel Minařík 02:40:52.4 Martin Šourek 02:41:05.1 Jaroslav Černý 02:41:19.5 Jan Fulka 02:41:21.2 Miroslav šípek 02:41:27.3 Jiří Suchý 02:41:33.4 Jan Kazda 02:41:47 Jan Vrána 02:41:48.8 Jan Haškovec 02:42:10.1 Miroslav Bláha 02:42:36 Petr Hanzl 02:42:38.8 Jan Jindra 02:42:46.9 Jan Piechaczek 02:44:15.2 Jiří Podlipný 02:44:21.6 Radim Kavan 02:44:25.1 Adam Havriluk 02:44:31.3 Petr Pokorný 02:44:50.4 David Jungwirt 02:44:52.7 Milan Musil 02:45:22.2 Jiří Kazda 02:45:23.6 Martin Linhart 02:45:38.9 Jan Mejsnar 02:45:39.2 Martin Goga 02:45:39.8 Lukáš Grof 02:46:17.9 Tomáš Bělka 02:46:29.3 Petr Kristián 02:46:43.5 Jan Klepal 02:47:38.9 Jan Oswald 02:48:23.6 Lucie Hrnčířová 02:48:26.5 Miroslav Macák 02:48:27.1 Jaromír Gregor 02:48:29.8 Lukáš Jelínek 02:48:30.8 David Hrdina 02:49:21.3 Pavel Chemišinec 02:49:49.2 Jiří Hořeňovský 02:49:55.4 Gabriela Tlustá 02:50:02.4 Milan Štochel 02:50:44.4 Ladislav Prouza 02:50:55.1 Lucie Blažková 02:51:45 Petr Kroupa 02:51:45.3 Ondřej Šorf 02:52:09.2 Lukáš Kotlář 02:52:18 Josef Bystrianský 02:52:38.1 Radek Bohuňovský 02:52:41.3 Radka Sýkorová 02:52:44.1 Dana Rychterová 02:53:49.8 Aleš Kužel 02:53:58.8 Roman Latiok 02:54:02.4 Pavel Vinohradský 02:54:18 Jiří Vlasák 02:54:37.5 Karolína Bergerová 02:55:26.2 Marek Jiskra 02:55:30.2 Ondřej Povýšil 02:55:31.8 Jiří Štefánik 02:55:34.3 Lukáš Babák 02:56:20.5 Milan Nosek 02:56:24.9 Radek Koloc 02:56:25.4 Sláva Rak 02:56:57.2 Jaroslav Rachota 02:57:24.5 Petr Rybín 02:57:39.9 Martin Secký 02:58:26.4 Jaroslav Tomeš 02:58:26.7 Jakub Slavík 02:58:27.9 Lenka Burešová 02:58:28.2 Pavel Urban 02:59:08.9 Petr Piontek 02:59:26.3 Josef Kubíček 02:59:52.2 Vladimír Hykyš 02:59:55.7 Petr Polák 03:00:13.2 Radek Hovádek 03:00:15.7 Radek Dyntar 03:00:31.6 Vladimír Vik 03:00:45.3 Jan Louda 03:01:08.6 Tomáš Veverka 03:01:11.9 Petr Senecký 03:01:17.7 Vladimír Havlíček 03:01:31.9 Jakub Kurjak 03:01:32.9 Rudolf Boček 03:01:50 Petr Hodoval 03:01:50.9 Světlana Vaňková 03:02:38 Stanislav Novák 03:03:19.1 Jan Valeš 03:03:33.7 Pavel Šimon 03:03:36.1 Tomáš Kaplan 03:03:39.1 Bohdan Nekola 03:03:44.6 Jaroslav Buchar 03:05:02.4 Vladimír Lajbl 03:05:22.3 Petra Průchová 03:05:23.4 Zdeněk Roubíček 03:05:29.1 Josef Vrána 03:05:34.5 Tomáš Pozdník 03:06:47.8 Miroslav Adolf 03:07:18.1 Karel Mesner 03:07:40.9 Filip Hroneš 03:07:54 Aleš Svatoň 03:08:01.5 Dušan Příbrský 03:08:18.7 Karel Mašín 03:08:26.6 Václav Markvart 03:08:32.2 Martin Mitáš 03:08:50.1 Jiří Bittner 03:09:13.3 Lukáš Vik 03:09:15.4 Daniel Trávníček 03:09:25.1 Josef Steklý 03:09:46.1 Pavel Miller 03:10:48.4 Aleš Náhlovský 03:10:55.5 Jiří Petřík 03:11:32.5 Bohumír Nypl 03:12:06.8 Aneta Maleňáková 03:12:08.3 Daniel Frumert 03:12:30.6 Jan Špidlen 03:12:56.6 Milan Kroupa 03:13:00 Patrik Hospodka 03:13:17.6 Jana Žáčková 03:14:58.7 Radek Macák 03:15:33.2 Luboš Heršálek 03:15:43.4 Ondřej Kubát 03:16:13.3 Daniel Zajíc 03:17:26.9 David Dvořáček 03:17:32.8 Petr Kučera 03:18:42.7 Martin Kurtz 03:18:44.4 Michal Mikšík 03:18:56.9 Jan Bouška 03:20:10.7 Andrea Ticha 03:20:11.6 Jiří Král 03:20:12.4 Josef Nagy 03:20:13.1 Zuzana Vávrová 03:21:16 Milan Vanderka 03:21:16.3 Pavel Fól 03:21:39.6 Jiří Vlažný 03:21:56.6 Lukáš Čech 03:21:57.6 Boris Bittner 03:23:27.9 Miloslav Louda 03:24:56.8 Pavel Grauer 03:26:25.6 Josef Nutil 03:26:25.9 Zbyněk Flídr 03:28:05.1 Anna Hrabětová 03:28:06.7 Jan Kazda 03:28:21.4 Petr Samec ml. 03:28:38.4 Lubor Vaněk 03:28:43.5 Libor Hamák 03:29:56 Marek Kubišta 03:29:57.9 Michal Uher 03:30:19.2 Ondřej Šlosárek 03:30:28.8 Stanislav Honzík 03:31:49.9 Evžen Sacher 03:33:30.3 Maroš Beran 03:33:32.8 Frantisek Kotlar 03:34:45.9 Miroslav Lokvenc 03:34:48.5 Arnošt Bernard 03:34:51.3 Petr Holub 03:34:51.9 Martin Hála 03:36:22.7 Petr Havlíček 03:36:51.4 Jakub Odvárka 03:38:55.7 Adam PŘÍBRSKÝ 03:39:02.5 Lenka Macková 03:39:03.8 Roman Čedík 03:39:24.8 Darina Dyntarová 03:40:29.8 Jan Abrt 03:42:01.9 Ondřej Novotný 03:44:58.5 Pavel Fridrich 03:45:25.8 Laďka Neuhäuserová 03:46:30.9 Martin Horyna 03:51:02.5 Josef Steklý 03:51:18.3 Filip Skřivánek 03:51:25 Radek Jeřábek 03:52:16.4 Petr Sudek 03:52:51.2 Jan Vachek 03:55:43.1 Dušan Pour 03:57:00.9 Lukáš Divíšek 03:58:14.9 Daniel Habich 04:01:14.2 Lukáš Habich 04:01:14.4 Jiří Kubovič 04:01:24.1 Jan Jaroš 04:01:49.1 Vratislav Vrbata 04:05:59 Radoslav Kotrman 04:06:02.3 Sebastian Šimon 04:09:52.7 Jitka Najmanová 04:10:12.2 René Klapka 04:10:17.5 Petr Bodlák 04:11:49 Ian Goga 04:18:14.5 Šárka Deuseová 04:18:30.8 Jan Matras 04:20:15.1 Vladimir Prochazka 04:21:55.6 Radek Tůma 04:39:52.8 Pavel Janda 04:43:06.3 Ladislava Skořepová 04:47:56.9 Petr Vraštil 04:52:25 Jan Šebek 04:53:06.6 Petra Schindlerová 04:53:14.4 Jana Pilátová 05:00:25 Jindřich Šír 05:15:25 Jiří Smolík 05:16:25 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Elite M [717] Kristian Hynek 1980 Topeak Ergon racing Team 01:53:09.3
2 1 / C - muži 30-39 [245] Ondřej Zelený 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 01:58:00.004:50.7
3 1 / B - muži 19-29 [247] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling 01:58:02.504:53.2
4 2 / C - muži 30-39 [283] Aleš Strnad 1986 ELEVEN MERCEDES MITAS 01:59:30.506:21.2
5 2 / B - muži 19-29 [180] Vít Řehák 1994 CYKLOHELIOS 01:59:43.306:34.0
6 2 / Elite M IZS [729] Tomáš Berger 1987 Carla.kupkolo.cz/HZS Pardubice 02:00:30.507:21.2
7 3 / B - muži 19-29 [642] Michal Novák 1991 STRATOS AUTO 02:02:00.308:51.0
8 3 / C - muži 30-39 [707] Roman Šťasný 1979 Rockmachine-Cyklomax 02:02:01.108:51.8
9 4 / C - muži 30-39 [711] Ondřej Pína 1984 Vella Team 02:02:02.408:53.1
10 4 / B - muži 19-29 [633] Filip Rydval 1996 Alltraining.cz 02:02:05.608:56.3
11 1 / D - muži 40-49 IZS [1] Štěpán Karban 1971 BMC CZ Racing team 02:02:06.908:57.6
12 5 / C - muži 30-39 [99] Martin Kohl 1979 beMANIAX MADBIKE 02:03:26.110:16.8
13 6 / C - muži 30-39 [226] Tomáš Vagenknecht 1984 BaKaKo Nová Paka 02:03:32.610:23.3
14 3 / Elite M IZS [35] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 02:03:50.310:41.0
15 7 / C - muži 30-39 [764] Jiří Strnad 1984 Eleven Team Příchovice 02:05:25.812:16.5
16 1 / A - junioři [637] Adam Šimůnek 1998 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 02:05:54.612:45.3
17 2 / A - junioři [686] Filip Dirigl 1998 Lasvit bikers 02:06:49.313:40.0
18 8 / C - muži 30-39 [639] Lukáš Jánský 1979 Adr Team 02:06:50.513:41.2
19 5 / B - muži 19-29 [63] Jan Horáček 1992 POC bike team 02:06:50.713:41.4
20 3 / A - junioři [640] Pavel Šorf 1999 Haven team 02:06:50.813:41.5
21 9 / C - muži 30-39 [684] Jan Novota 1981 CK Šluknovsko 02:07:03.213:53.9
22 2 / D - muži 40-49 [85] Pajin Jiřena 1967 beMANIAX MADBIKE 02:07:13.114:03.8
23 6 / B - muži 19-29 [76] Martin Chutný 1991 HSK cycling team 02:07:29.714:20.4
24 10 / C - muži 30-39 [743] Martin Sovadina 1978 Tuv Sud Rusana Bike team 02:08:53.215:43.9
25 4 / A - junioři [235] Michal Vich 1998 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:08:58.915:49.6
26 11 / C - muži 30-39 IZS [10] Pavel Kubín 1981 Carla Kupkolo.cz 02:08:59.515:50.2
27 12 / C - muži 30-39 [220] Štěpán Trmata 1978 Czech Tallboys 02:09:41.816:32.5
28 3 / D - muži 40-49 [147] David Novosad 1975 Nilfisk pro cycling 02:11:34.718:25.4
29 5 / A - junioři [231] Šimon Vaníček 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:11:54.418:45.1
30 4 / Elite M IZS [763] Tomáš Sládek 1988 Bakako Nová Paka 02:11:56.218:46.9
31 7 / B - muži 19-29 [184] Pavel Sedláček 1987 Mladá Boleslav 02:11:58.818:49.5
32 6 / A - junioři [632] Pavel Swarovský 1998 ZPCyklo Proofy Corratec team 02:12:01.418:52.1
33 13 / C - muži 30-39 [39] Martin Fikar 1983 BAKAKO Nová Paka 02:12:01.918:52.6
34 5 / Elite M [714] Zdeněk Morávek 1996 GT Opportunity Brno 02:12:08.618:59.3
35 14 / C - muži 30-39 [222] Lukáš Tříska 1977 BAKAKO Nová Paka 02:12:10.619:01.3
36 4 / D - muži 40-49 [217] Luboš Toman 1969 carla.kupkolo.cz 02:12:13.919:04.6
37 8 / B - muži 19-29 [233] Michal Vejda 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:12:17.119:07.8
38 15 / C - muži 30-39 [60] Ondřej Hofman 1979 Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:12:34.519:25.2
39 16 / C - muži 30-39 [128] Jan Malíř 1980 Nilfisk pro cycling 02:13:28.320:19.0
40 17 / C - muži 30-39 [277] Pavel Vobora 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 02:13:33.720:24.4
41 9 / B - muži 19-29 [275] František Louda 1988 ROHOZEC AMULET TEAM 02:13:35.120:25.8
42 6 / Elite M [751] Marek Bušek 1973 BTT Libošovice 02:13:36.420:27.1
43 10 / B - muži 19-29 [211] Martin Šubr 1997 BeManiax Madbike 02:13:40.320:31.0
44 1 / E - muži 50-59 [74] Pavel Hýsek 1965 ELEVEN MERCEDES MITAS 1 02:13:44.320:35.0
45 5 / D - muži 40-49 [677] Zdeněk Arnold 1973 Haven team 02:14:04.720:55.4
46 1 / I - ženy 30-39 [57] Pavla Havlíková 1983 KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.Jablonec 02:14:34.121:24.8
47 6 / D - muži 40-49 IZS [269] Marek Žákovský 1972 HZS Praha 02:14:34.621:25.3
48 2 / E - muži 50-59 [28] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:14:42.421:33.1
49 18 / C - muži 30-39 [716] Petr Nagy 1978 STRATOS AUTO 02:14:47.121:37.8
50 11 / B - muži 19-29 [178] Zbyněk Růžička 1991 Ski Paudera 02:15:03.021:53.7
51 19 / C - muži 30-39 [80] Petr Javůrek 1977 Apache Loko Trutnov 02:15:19.622:10.3
52 12 / B - muži 19-29 [255] Sebastian Vlček 1994 Ji?ín 02:16:22.223:12.9
53 13 / B - muži 19-29 [172] Jan Procházka 1990 CYKLOHELIOS 02:16:25.323:16.0
54 20 / C - muži 30-39 [295] Vojtěch Bradáč 1986 Toi Toi cykloking Slaný 02:16:28.423:19.1
55 21 / C - muži 30-39 [114] Jiri Kubec 1977 Cyklo Tony 02:16:33.723:24.4
56 7 / D - muži 40-49 [261] Petr Kuba 1973 Dukla Praha 02:16:39.423:30.1
57 1 / F - muži nad 60 [678] Richard Vosyka 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:16:41.123:31.8
58 8 / D - muži 40-49 [179] Martin Rýva 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:16:53.823:44.5
59 14 / B - muži 19-29 [41] Lukáš Flégl 1993 Kola Šír Bělohrad 02:16:56.123:46.8
60 22 / C - muži 30-39 [243] Pavel Bezděk 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:17:07.923:58.6
61 23 / C - muži 30-39 [166] Miloslav Pohl 1981 TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:30.824:21.5
62 7 / Elite M [268] Jan Wolf 1989 Regal Bike 02:18:04.224:54.9
63 9 / D - muži 40-49 [644] Martin Lorenc 1970 STRATOS AUTO 02:18:14.325:05.0
64 10 / D - muži 40-49 [38] Václav Ehrlich 1976 Skipaudera 02:18:22.725:13.4
65 24 / C - muži 30-39 [643] Vojtěch Reichert 1982 AUTO I.S.R. 02:18:27.725:18.4
66 11 / D - muži 40-49 [670] Miloš Svítek 1974 Ka?ice 02:18:35.225:25.9
67 12 / D - muži 40-49 [715] Tondáno Kalojíros 1968 BeManiax Madbike 02:18:35.625:26.3
68 15 / B - muži 19-29 [188] Marek Slavíček 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:19:24.426:15.1
69 13 / D - muži 40-49 [740] Daniel Šír 1976 Lázně Bělohrad 02:19:36.426:27.1
70 14 / D - muži 40-49 [673] Karel Bartoš 1973 TJ Lokomotiva Nymburk 02:19:38.426:29.1
71 3 / E - muži 50-59 [290] Miroslav Kraus 1966 Lázně Bělohrad 02:19:39.026:29.7
72 1 / H - ženy 19-29 [120] Vendula Kuntová 1993 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:19:43.726:34.4
73 25 / C - muži 30-39 [689] Vena Hornych 1978 MTB Trilogy 02:21:01.327:52.0
74 15 / D - muži 40-49 [181] Petr Říha 1974 PSCycling Hradec Králové 02:21:55.028:45.7
75 2 / H - ženy 19-29 [292] Nikola Nosková 1997 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 02:21:56.628:47.3
76 16 / D - muži 40-49 [767] Jan Kristián 1970 Liberec 02:22:17.429:08.1
77 8 / Elite M [273] Vojtěch Dobšovič 1997 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:23:22.030:12.7
78 26 / C - muži 30-39 [81] Petr Jelínek 1986 BAKAKO Nová Paka 02:23:41.230:31.9
79 4 / E - muži 50-59 [755] Jiří Rieger 1962 Strážné 02:23:53.330:44.0
80 17 / D - muži 40-49 [93] Milan Karkoška 1968 Symbio+ Cannondale 02:23:54.930:45.6
81 16 / B - muži 19-29 [635] Václav Kamínek 1992 Symbio Cannondale 02:25:15.432:06.1
82 27 / C - muži 30-39 [631] Tomáš Tichý 1984 I Trenink.com 02:25:20.932:11.6
83 28 / C - muži 30-39 [7] Aleš Bílek 1979 Czech Tallboys 02:25:37.432:28.1
84 17 / B - muži 19-29 [102] Filip Kostelecký 1995 Vella Team 02:25:59.832:50.5
85 18 / D - muži 40-49 [685] David Pivka 1976 Byst?ice nad P. 02:26:00.732:51.4
86 2 / F - muži nad 60 [294] Václav Pavlíček 1954 Cyklosport Kerda 02:26:11.533:02.2
87 18 / B - muži 19-29 [111] David Křivohlávek 1989 Lanškroun 02:26:40.433:31.1
88 19 / D - muži 40-49 [69] Martin Imlauf 1969 Vohnout-THERMOCOLOR 02:26:41.433:32.1
89 29 / C - muži 30-39 [173] Jaroslav Prokop 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:26:42.933:33.6
90 5 / E - muži 50-59 [279] Novotný Ladislav 1959 Cycling Team Kbely 02:27:03.433:54.1
91 3 / H - ženy 19-29 [8] Nikola Bajgerová 1997 KC KOOPERATIVA Jablonec 02:27:31.034:21.7
92 6 / E - muži 50-59 [42] Aleš Flégl 1963 Náchod 02:27:44.034:34.7
93 30 / C - muži 30-39 [125] Jiří Macák 1978 Sokol Radim 02:27:52.234:42.9
94 31 / C - muži 30-39 [88] Michal Široký 1979 Prestige cycling team 02:28:20.035:10.7
95 32 / C - muži 30-39 [254] Adam Dlabola 1977 Ji?ín 02:28:54.535:45.2
96 33 / C - muži 30-39 [281] Martin Slezák 1984 Bike Team KC Jaroměř 02:29:00.135:50.8
97 19 / B - muži 19-29 [264] Tomáš Pich 1995 Doldy ruksaky Machov 02:29:02.535:53.2
98 7 / E - muži 50-59 [282] Radek Čipera 1964 Radvanice 02:29:07.835:58.5
99 20 / B - muži 19-29 [706] Michal Štípek 1993 Ho?ice 02:29:10.336:01.0
100 21 / B - muži 19-29 [90] Petr Kamínek 1995 SYMBIO+ CANNONDALE 02:30:11.337:02.0
101 34 / C - muži 30-39 [213] Pavel Šviha 1977 Lomnice n. Pop. 02:30:16.637:07.3
102 8 / E - muži 50-59 [48] Jiří Fulka 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:30:17.237:07.9
103 20 / D - muži 40-49 [291] Tomáš Novák 1970 WURTH MTB RACING 02:30:54.237:44.9
104 21 / D - muži 40-49 [12] Ondřej Beneš 1976 Banánová republika 02:30:59.037:49.7
105 9 / E - muži 50-59 [92] Martin Kareis 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:31:04.637:55.3
106 7 / A - junioři [297] Filip Hanousek 2000 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:31:05.137:55.8
107 22 / B - muži 19-29 [145] Martin Novák 1992 Kosmonosy 02:31:06.137:56.8
108 23 / B - muži 19-29 [119] Tomáš Kudrnáč 1989 Cyklo Point Jičín 02:31:07.537:58.2
109 22 / D - muži 40-49 [150] Luděk Novotný 1974 Carla.kupkolo.cz 02:31:59.538:50.2
110 35 / C - muži 30-39 [152] Michal Nýč 1982 Praha 8 02:32:14.939:05.6
111 36 / C - muži 30-39 [15] Robert Bičík 1986 CYKLOHELIOS 02:32:29.439:20.1
112 23 / D - muži 40-49 [162] Václav Pindík 1976 Bronec sport 02:32:34.939:25.6
113 37 / C - muži 30-39 IZS [727] Marek Víšek 1979 Slati?any 02:32:59.239:49.9
114 38 / C - muži 30-39 [710] David Dobiáš 1977 KELLYS BIKERANCH TEAM 02:33:16.240:06.9
115 10 / E - muži 50-59 [193] Tomáš Srb 1966 SKIALP BIKE PRACHOV 02:33:17.740:08.4
116 11 / E - muži 50-59 [192] Petr Soukup 1966 So Ráj Hrubá Skála 02:33:21.140:11.8
117 39 / C - muži 30-39 [202] Jiří Šiler 1983 Cyklinder 02:33:55.040:45.7
118 8 / A - junioři [296] Michal Swárovský 1998 Alltraining.cz 02:33:55.840:46.5
119 24 / B - muži 19-29 IZS [159] Pavel Pfeifer 1991 SK hasičů KHk 02:33:58.540:49.2
120 3 / F - muži nad 60 [284] Jiří Voňka 1954 Loko Trutnov 02:33:59.040:49.7
121 24 / D - muži 40-49 [214] Martin Talpa 1975 Sella Bike Team 02:33:59.840:50.5
122 25 / D - muži 40-49 [634] Patrik Kysela 1973 ZPCyklo Proofy Corratec team 02:34:01.040:51.7
123 40 / C - muži 30-39 [719] Martin Macnáček 1984 Obora 02:34:03.040:53.7
124 41 / C - muži 30-39 [149] Jan Novotný 1986 Continental sport club - Amulet 02:34:34.341:25.0
125 26 / D - muži 40-49 IZS [270] Stanislav Sochor 1973 Praha 6 02:35:20.742:11.4
126 27 / D - muži 40-49 [78] Tomáš Janků 1972 Cyklo Point Jičín 02:35:40.442:31.1
127 9 / Elite M [647] Adrian Šírek 1996 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 02:36:00.242:50.9
128 42 / C - muži 30-39 IZS [32] Jakub Čeřovský 1983 Lázn? B?lohrad 02:37:00.243:50.9
129 28 / D - muži 40-49 [766] Pavel Just 1976 Cyklo Benda 02:37:00.343:51.0
130 12 / E - muži 50-59 IZS [127] Miloš Machek 1965 SK hasičů KHk 02:37:23.844:14.5
131 2 / I - ženy 30-39 [272] Michaela Pajkrtová 1979 BSK racing 02:37:28.944:19.6
132 13 / E - muži 50-59 [21] Pavel Břeský 1965 SAB Prachov-HS Rokytnice 02:37:57.444:48.1
133 4 / H - ženy 19-29 [169] Michaela Porazilová 1988 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:38:45.845:36.5
134 29 / D - muži 40-49 [274] Petr Valeš 1976 loosers bikers 02:38:46.545:37.2
135 30 / D - muži 40-49 [628] Lukáš Svoboda 1975 Yellow-house.cz 02:38:48.345:39.0
136 5 / H - ženy 19-29 [5] Jana Adámková 1996 Apache Loko Trutnov 02:39:09.045:59.7
137 31 / D - muži 40-49 [682] Jiří Kubelka 1973 BSK racing team 02:39:17.646:08.3
138 43 / C - muži 30-39 [101] Michal Kopčan 1978 MDMB 02:39:30.446:21.1
139 32 / D - muži 40-49 IZS [271] Petr Lukáš 1974 SK HZS Praha 02:39:34.446:25.1
140 6 / H - ženy 19-29 [9] Kateřina Zezulová 1993 CK Šluknovsko 02:39:44.146:34.8
141 33 / D - muži 40-49 [194] Marek Stádník 1976 Kralupy nad Vltavou 02:39:47.246:37.9
142 34 / D - muži 40-49 [253] Jaroslav Fosenberg 1973 Praha 1 02:39:53.246:43.9
143 9 / A - junioři [140] Josef Nagy ml. 2000 GLEDE TEAM 02:40:01.546:52.2
144 14 / E - muži 50-59 [65] Roman Horyna 1964 Mýtina 02:40:03.546:54.2
145 10 / A - junioři [123] Jakub Laušman 1998 V?esník 02:40:06.946:57.6
146 35 / D - muži 40-49 [40] Jaromír Flégl 1971 Ho?ice 02:40:17.247:07.9
147 44 / C - muži 30-39 [638] Lukáš Duleba 1984 Luka Racing 02:40:32.247:22.9
148 45 / C - muži 30-39 [136] Daniel Minařík 1978 FABIO TEAM 02:40:52.447:43.1
149 46 / C - muži 30-39 [208] Martin Šourek 1984 Ji?ín 02:41:05.147:55.8
150 47 / C - muži 30-39 [31] Jaroslav Černý 1978 CykloPro Hobby Team 02:41:19.548:10.2
151 25 / B - muži 19-29 [47] Jan Fulka 1988 GIANT Pitrs bikes 02:41:21.248:11.9
152 15 / E - muži 50-59 [276] Miroslav šípek 1965 KH-tour GCT 02:41:27.348:18.0
153 36 / D - muži 40-49 [259] Jiří Suchý 1972 Alšovice 02:41:33.448:24.1
154 48 / C - muži 30-39 [96] Jan Kazda 1979 Ji?ín 02:41:47.048:37.7
155 26 / B - muži 19-29 [240] Jan Vrána 1987 Rokytnice nad Jizerou 02:41:48.848:39.5
156 49 / C - muži 30-39 [56] Jan Haškovec 1980 Hradec Králové 02:42:10.149:00.8
157 37 / D - muži 40-49 IZS [18] Miroslav Bláha 1974 SK hasičů KHk 02:42:36.049:26.7
158 38 / D - muži 40-49 [55] Petr Hanzl 1972 PS Cycling Hr. Králové 02:42:38.849:29.5
159 50 / C - muži 30-39 [84] Jan Jindra 1982 Brodce 02:42:46.949:37.6
160 51 / C - muži 30-39 [160] Jan Piechaczek 1985 Praha 3 02:44:15.251:05.9
161 52 / C - muži 30-39 [712] Jiří Podlipný 1977 Lázně Bělohrad 02:44:21.651:12.3
162 53 / C - muži 30-39 [750] Radim Kavan 1978 Team Cyklo Benda 02:44:25.151:15.8
163 54 / C - muži 30-39 [23] Adam Havriluk 1978 Praha 9 - Dolní Po?ernice 02:44:31.351:22.0
164 39 / D - muži 40-49 100kg [167] Petr Pokorný 1975 MTB CITRUS TEAM 02:44:50.451:41.1
165 40 / D - muži 40-49 [87] David Jungwirt 1971 FABIO TEAM 02:44:52.751:43.4
166 41 / D - muži 40-49 [138] Milan Musil 1968 Nová Ves nad Nisou 02:45:22.252:12.9
167 4 / F - muži nad 60 [94] Jiří Kazda 1950 Cyklo Point Jičín 02:45:23.652:14.3
168 55 / C - muži 30-39 [765] Martin Linhart 1978 Wakantanka 02:45:38.952:29.6
169 27 / B - muži 19-29 IZS [132] Jan Mejsnar 1987 Ji?ín 02:45:39.252:29.9
170 56 / C - muži 30-39 [288] Martin Goga 1983 Špinavý záda 02:45:39.852:30.5
171 57 / C - muži 30-39 [51] Lukáš Grof 1982 TJ Čistá u Horek 02:46:17.953:08.6
172 42 / D - muži 40-49 [676] Tomáš Bělka 1969 Magic Veterans 02:46:29.353:20.0
173 43 / D - muži 40-49 [108] Petr Kristián 1973 Heřmanice 02:46:43.553:34.2
174 28 / B - muži 19-29 [713] Jan Klepal 1989 Trek shark team 02:47:38.954:29.6
175 44 / D - muži 40-49 [157] Jan Oswald 1969 Mimo? 02:48:23.655:14.3
176 3 / I - ženy 30-39 [280] Lucie Hrnčířová 1984 Carla.kupkolo.cz 02:48:26.555:17.2
177 29 / B - muži 19-29 [730] Miroslav Macák 1989 MTB BROKER Nový Bydžov 02:48:27.155:17.8
178 58 / C - muži 30-39 [50] Jaromír Gregor 1982 Ji?ín 02:48:29.855:20.5
179 30 / B - muži 19-29 [82] Lukáš Jelínek 1988 Lysá nad Labem 02:48:30.855:21.5
180 31 / B - muži 19-29 [72] David Hrdina 1990 Ji?ín 02:49:21.356:12.0
181 59 / C - muži 30-39 [75] Pavel Chemišinec 1979 Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR. 02:49:49.256:39.9
182 60 / C - muži 30-39 [67] Jiří Hořeňovský 1982 AUTOCENTRUM JIČÍN 02:49:55.456:46.1
183 7 / H - ženy 19-29 [216] Gabriela Tlustá 1987 Albrechtice v Jizer.horách 02:50:02.456:53.1
184 16 / E - muži 50-59 [209] Milan Štochel 1963 Roztoky 02:50:44.457:35.1
185 45 / D - muži 40-49 [174] Ladislav Prouza 1972 Vrchlabí 02:50:55.157:45.8
186 1 / J - ženy 40-49 [753] Lucie Blažková 1970 Carla.kupkolo.cz 02:51:45.058:35.7
187 61 / C - muži 30-39 IZS [110] Petr Kroupa 1978 Nová Ves nad Nisou 02:51:45.358:36.0
188 32 / B - muži 19-29 [207] Ondřej Šorf 1987 RONAL.CZ, MTB Štidla 02:52:09.258:59.9
189 62 / C - muži 30-39 [104] Lukáš Kotlář 1980 Ji?ín 02:52:18.059:08.7
190 5 / F - muži nad 60 [26] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 02:52:38.159:28.8
191 46 / D - muži 40-49 [20] Radek Bohuňovský 1969 PINGUIN DIVING TEAM 02:52:41.359:32.0
192 8 / H - ženy 19-29 [199] Radka Sýkorová 1988 Helia sport Brno 02:52:44.159:34.8
193 2 / J - ženy 40-49 [252] Dana Rychterová 1969 Ji?ín 02:53:49.801:00:40.5
194 47 / D - muži 40-49 [256] Aleš Kužel 1974 Rybnicek 02:53:58.801:00:49.5
195 63 / C - muži 30-39 [122] Roman Latiok 1985 Shark team 02:54:02.401:00:53.1
196 6 / F - muži nad 60 [636] Pavel Vinohradský 1954 Dob?ejovice 02:54:18.001:01:08.7
197 48 / D - muži 40-49 [237] Jiří Vlasák 1973 Sella Bike Team 02:54:37.501:01:28.2
198 9 / H - ženy 19-29 [14] Karolína Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz 02:55:26.201:02:16.9
199 49 / D - muži 40-49 [86] Marek Jiskra 1974 Sella Bike Team 02:55:30.201:02:20.9
200 64 / C - muži 30-39 [720] Ondřej Povýšil 1978 Pec pod S?ežkou 02:55:31.801:02:22.5
201 65 / C - muži 30-39 [768] Jiří Štefánik 1981 Harrachov 02:55:34.301:02:25.0
202 66 / C - muži 30-39 [265] Lukáš Babák 1982 Podkumburský Banditi 02:56:20.501:03:11.2
203 17 / E - muži 50-59 [744] Milan Nosek 1964 Sardegna Cycling 02:56:24.901:03:15.6
204 18 / E - muži 50-59 [100] Radek Koloc 1962 BEMANIAX MADBIKE 02:56:25.401:03:16.1
205 19 / E - muži 50-59 [175] Sláva Rak 1965 Alfa team 02:56:57.201:03:47.9
206 20 / E - muži 50-59 [66] Jaroslav Rachota 1959 CK GRUPPETTO JC 02:57:24.501:04:15.2
207 50 / D - muži 40-49 [784] Petr Rybín 1968 RAFKARNA.CZ 02:57:39.901:04:30.6
208 51 / D - muži 40-49 [183] Martin Secký 1974 Chrudim 02:58:26.401:05:17.1
209 7 / F - muži nad 60 [218] Jaroslav Tomeš 1951 Metrostav 02:58:26.701:05:17.4
210 33 / B - muži 19-29 [189] Jakub Slavík 1994 P?elou? 02:58:27.901:05:18.6
211 3 / J - ženy 40-49 IZS [25] Lenka Burešová 1975 Pardubice 02:58:28.201:05:18.9
212 34 / B - muži 19-29 [225] Pavel Urban 1989 Praha 5 02:59:08.901:05:59.6
213 21 / E - muži 50-59 [163] Petr Piontek 1961 Hradec Králové 02:59:26.301:06:17.0
214 22 / E - muži 50-59 [115] Josef Kubíček 1966 Jičín 02:59:52.201:06:42.9
215 52 / D - muži 40-49 [73] Vladimír Hykyš 1976 Six Monkeys 02:59:55.701:06:46.4
216 53 / D - muži 40-49 [168] Petr Polák 1975 Ji?ín 03:00:13.201:07:03.9
217 54 / D - muži 40-49 100kg [278] Radek Hovádek 1971 PSCycling Hradec Králové 03:00:15.701:07:06.4
218 55 / D - muži 40-49 [641] Radek Dyntar 1972 EMA 03:00:31.601:07:22.3
219 56 / D - muži 40-49 [742] Vladimír Vik 1976 Kola Šír 03:00:45.301:07:36.0
220 67 / C - muži 30-39 [732] Jan Louda 1986 Kosi?ky 03:01:08.601:07:59.3
221 35 / B - muži 19-29 [234] Tomáš Veverka 1989 Libu? 03:01:11.901:08:02.6
222 68 / C - muži 30-39 [794] Petr Senecký 1985 Speecianhed 03:01:17.701:08:08.4
223 23 / E - muži 50-59 [267] Vladimír Havlíček 1962 M?lník 03:01:31.901:08:22.6
224 11 / A - junioři [121] Jakub Kurjak 1998 Horní Police 03:01:32.901:08:23.6
225 8 / F - muži nad 60 [266] Rudolf Boček 1954 Cykloservis Souček 03:01:50.001:08:40.7
226 57 / D - muži 40-49 [59] Petr Hodoval 1967 Hradec Králové 03:01:50.901:08:41.6
227 4 / J - ženy 40-49 [709] Světlana Vaňková 1974 Kolo Šír 03:02:38.001:09:28.7
228 24 / E - muži 50-59 [146] Stanislav Novák 1964 Kosmonosy 03:03:19.101:10:09.8
229 69 / C - muži 30-39 [229] Jan Valeš 1983 Penzion Mauritz 03:03:33.701:10:24.4
230 70 / C - muži 30-39 [203] Pavel Šimon 1980 Dv?r Králové nad Labem 03:03:36.101:10:26.8
231 71 / C - muži 30-39 [91] Tomáš Kaplan 1982 Praha 7 03:03:39.101:10:29.8
232 58 / D - muži 40-49 [142] Bohdan Nekola 1967 Cyklopoint Jičín 03:03:44.601:10:35.3
233 72 / C - muži 30-39 [22] Jaroslav Buchar 1981 Vysoké nad Jizerou 03:05:02.401:11:53.1
234 25 / E - muži 50-59 [286] Vladimír Lajbl 1961 MTB Jekon 03:05:22.301:12:13.0
235 4 / I - ženy 30-39 [747] Petra Průchová 1978 Team Cyklo Benda 03:05:23.401:12:14.1
236 73 / C - muži 30-39 IZS100kg [176] Zdeněk Roubíček 1978 Chrudim 03:05:29.101:12:19.8
237 26 / E - muži 50-59 [239] Josef Vrána 1958 Rokytnice nad Jizerou 03:05:34.501:12:25.2
238 59 / D - muži 40-49 [671] Tomáš Pozdník 1970 Mateřov Team 03:06:47.801:13:38.5
239 36 / B - muži 19-29 [6] Miroslav Adolf 1987 Autodoprava Adolf 03:07:18.101:14:08.8
240 74 / C - muži 30-39 [133] Karel Mesner 1986 Lomnice nad Popelkou 03:07:40.901:14:31.6
241 12 / A - junioři [648] Filip Hroneš 2000 Dv?r KRÁLOVÉ 03:07:54.001:14:44.7
242 60 / D - muži 40-49 [198] Aleš Svatoň 1974 ?í?any 03:08:01.501:14:52.2
243 27 / E - muži 50-59 [679] Dušan Příbrský 1965 KPO 03:08:18.701:15:09.4
244 9 / F - muži nad 60 [130] Karel Mašín 1951 Sokol Žíreč 03:08:26.601:15:17.3
245 10 / F - muži nad 60 [129] Václav Markvart 1955 CykloPro HobbyTeam 03:08:32.201:15:22.9
246 61 / D - muži 40-49 [137] Martin Mitáš 1974 KAMECHY bikes 03:08:50.101:15:40.8
247 13 / A - junioři [17] Jiří Bittner 1999 ?eský brod 03:09:13.301:16:04.0
248 75 / C - muži 30-39 [236] Lukáš Vik 1981 Vedag 03:09:15.401:16:06.1
249 37 / B - muži 19-29 [219] Daniel Trávníček 1987 Ho?ice 03:09:25.101:16:15.8
250 62 / D - muži 40-49 [196] Josef Steklý 1971 Sedlišt? 03:09:46.101:16:36.8
251 76 / C - muži 30-39 [135] Pavel Miller 1981 Máslojedy 03:10:48.401:17:39.1
252 11 / F - muži nad 60 [683] Aleš Náhlovský 1956 Cyklo Šonský 03:10:55.501:17:46.2
253 28 / E - muži 50-59 [289] Jiří Petřík 1965 Angelis Kolín 03:11:32.501:18:23.2
254 12 / F - muži nad 60 [153] Bohumír Nypl 1955 Jílové u Prahy 03:12:06.801:18:57.5
255 5 / I - ženy 30-39 [680] Aneta Maleňáková 1983 Weber team 03:12:08.301:18:59.0
256 77 / C - muži 30-39 [46] Daniel Frumert 1977 Canyon 03:12:30.601:19:21.3
257 78 / C - muži 30-39 [741] Jan Špidlen 1985 Lomnice nad Popelkou 03:12:56.601:19:47.3
258 63 / D - muži 40-49 [109] Milan Kroupa 1967 Ferdinand 03:13:00.001:19:50.7
259 14 / A - junioři [70] Patrik Hospodka 2002 Rož?alovice 03:13:17.601:20:08.3
260 5 / J - ženy 40-49 [246] Jana Žáčková 1967 BSK racing 03:14:58.701:21:49.4
261 38 / B - muži 19-29 100kg [731] Radek Macák 1988 MTB BROKER Nový Bydžo 03:15:33.201:22:23.9
262 79 / C - muži 30-39 [58] Luboš Heršálek 1977 Bud?eves 03:15:43.401:22:34.1
263 29 / E - muži 50-59 [112] Ondřej Kubát 1962 OPTIMAprofi 03:16:13.301:23:04.0
264 80 / C - muži 30-39 [761] Daniel Zajíc 1980 Bike Team Stará Paka 03:17:26.901:24:17.6
265 64 / D - muži 40-49 [36] David Dvořáček 1976 Ústí nad Labem 03:17:32.801:24:23.5
266 81 / C - muži 30-39 [118] Petr Kučera 1984 Garland 03:18:42.701:25:33.4
267 82 / C - muži 30-39 [285] Martin Kurtz 1977 Praha 10 03:18:44.401:25:35.1
268 39 / B - muži 19-29 [134] Michal Mikšík 1987 IDIADA CZ 03:18:56.901:25:47.6
269 83 / C - muži 30-39 [782] Jan Bouška 1986 Pardubice 03:20:10.701:27:01.4
270 6 / I - ženy 30-39 [215] Andrea Ticha 1986 Pardubice 03:20:11.601:27:02.3
271 65 / D - muži 40-49 [105] Jiří Král 1968 HEXENSCHOOS 03:20:12.401:27:03.1
272 66 / D - muži 40-49 [139] Josef Nagy 1967 HEXENSCHOOS 03:20:13.101:27:03.8
273 10 / H - ženy 19-29 [232] Zuzana Vávrová 1992 Enika bike team 03:21:16.001:28:06.7
274 40 / B - muži 19-29 IZS [230] Milan Vanderka 1987 Enika bike team 03:21:16.301:28:07.0
275 41 / B - muži 19-29 [44] Pavel Fól 1993 AUTOCENTRUM Jičín 03:21:39.601:28:30.3
276 67 / D - muži 40-49 [645] Jiří Vlažný 1973 AUTOCENTRUM Jičín 03:21:56.601:28:47.3
277 42 / B - muži 19-29 [30] Lukáš Čech 1991 AUTOCENTRUM Jičín 03:21:57.601:28:48.3
278 30 / E - muži 50-59 [16] Boris Bittner 1964 šeský brod 03:23:27.901:30:18.6
279 31 / E - muži 50-59 [733] Miloslav Louda 1961 nový Bydžov 03:24:56.801:31:47.5
280 15 / A - junioři [49] Pavel Grauer 1999 Weber team 03:26:25.601:33:16.3
281 16 / A - junioři [151] Josef Nutil 1999 Weber team 03:26:25.901:33:16.6
282 43 / B - muži 19-29 [43] Zbyněk Flídr 1994 PHMZ Racing 03:28:05.101:34:55.8
283 11 / H - ženy 19-29 [71] Anna Hrabětová 1997 Weber team 03:28:06.701:34:57.4
284 44 / B - muži 19-29 [95] Jan Kazda 1988 Ji?ín 03:28:21.401:35:12.1
285 45 / B - muži 19-29 [262] Petr Samec ml. 1987 KV ELEKTRO 03:28:38.401:35:29.1
286 68 / D - muži 40-49 100kg [258] Lubor Vaněk 1973 Obklady Vaněk 03:28:43.501:35:34.2
287 32 / E - muži 50-59 [54] Libor Hamák 1962 Weber team 03:29:56.001:36:46.7
288 69 / D - muži 40-49 [662] Marek Kubišta 1975 Starousedlíci 03:29:57.901:36:48.6
289 33 / E - muži 50-59 [688] Michal Uher 1960 Lékárna Zásmuky 03:30:19.201:37:09.9
290 46 / B - muži 19-29 [249] Ondřej Šlosárek 1988 WEBER TEAM 03:30:28.801:37:19.5
291 84 / C - muži 30-39 [62] Stanislav Honzík 1979 Hostín 03:31:49.901:38:40.6
292 34 / E - muži 50-59 [182] Evžen Sacher 1965 Roztoky u Jilemnice 03:33:30.301:40:21.0
293 85 / C - muži 30-39 [13] Maroš Beran 1977 CykloPro Hobby Team 03:33:32.801:40:23.5
294 47 / B - muži 19-29 [103] Frantisek Kotlar 1988 Bud?eves 03:34:45.901:41:36.6
295 35 / E - muži 50-59 [124] Miroslav Lokvenc 1966 Apache Loko Trutnov 03:34:48.501:41:39.2
296 36 / E - muži 50-59 [675] Arnošt Bernard 1961 Kola Šír Bělohrad 03:34:51.301:41:42.0
297 86 / C - muži 30-39 [61] Petr Holub 1986 CRT 03:34:51.901:41:42.6
298 48 / B - muži 19-29 [792] Martin Hála 1989 Velký Osek 03:36:22.701:43:13.4
299 49 / B - muži 19-29 [754] Petr Havlíček 1989 Broumov 03:36:51.401:43:42.1
300 87 / C - muži 30-39 [154] Jakub Odvárka 1985 Mladá Boleslav 03:38:55.701:45:46.4
301 17 / A - junioři [687] Adam PŘÍBRSKÝ 2000 KPO 03:39:02.501:45:53.2
302 6 / J - ženy 40-49 [126] Lenka Macková 1970 Weber team 03:39:03.801:45:54.5
303 88 / C - muži 30-39 [29] Roman Čedík 1979 Praha 9 - Dolní Po?ernice 03:39:24.801:46:15.5
304 7 / I - ženy 30-39 [646] Darina Dyntarová 1978 Praha 4 03:40:29.801:47:20.5
305 70 / D - muži 40-49 [4] Jan Abrt 1976 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:42:01.901:48:52.6
306 89 / C - muži 30-39 [148] Ondřej Novotný 1985 Dymokury 03:44:58.501:51:49.2
307 37 / E - muži 50-59 [45] Pavel Fridrich 1966 Vrchlabí 03:45:25.801:52:16.5
308 8 / I - ženy 30-39 [144] Laďka Neuhäuserová 1981 Praha 03:46:30.901:53:21.6
309 90 / C - muži 30-39 [64] Martin Horyna 1983 Weber team 03:51:02.501:57:53.2
310 18 / A - junioři [195] Josef Steklý 1998 Libá? 03:51:18.301:58:09.0
311 50 / B - muži 19-29 [187] Filip Skřivánek 1987 Hip Running Club 03:51:25.001:58:15.7
312 91 / C - muži 30-39 [752] Radek Jeřábek 1978 Milovice 03:52:16.401:59:07.1
313 71 / D - muži 40-49 100kg [197] Petr Sudek 1970 Nová ves nad Nisou 03:52:51.201:59:41.9
314 92 / C - muži 30-39 [227] Jan Vachek 1980 M?lník 03:55:43.102:02:33.8
315 72 / D - muži 40-49 [170] Dušan Pour 1974 GARLAND 03:57:00.902:03:51.6
316 93 / C - muži 30-39 [34] Lukáš Divíšek 1977 Měšice 03:58:14.902:05:05.6
317 51 / B - muži 19-29 IZS [52] Daniel Habich 1992 SDH Kopidlno 04:01:14.202:08:04.9
318 52 / B - muži 19-29 [53] Lukáš Habich 1989 SDH Kopidlno 04:01:14.402:08:05.1
319 38 / E - muži 50-59 [117] Jiří Kubovič 1966 Ferdinand 04:01:24.102:08:14.8
320 53 / B - muži 19-29 [79] Jan Jaroš 1990 Ho?ice 04:01:49.102:08:39.8
321 39 / E - muži 50-59 [242] Vratislav Vrbata 1957 Wassa group 04:05:59.002:12:49.7
322 94 / C - muži 30-39 [762] Radoslav Kotrman 1982 Wassa group 04:06:02.302:12:53.0
323 95 / C - muži 30-39 [204] Sebastian Šimon 1979 Praha 04:09:52.702:16:43.4
324 7 / J - ženy 40-49 [141] Jitka Najmanová 1973 GARLAND 04:10:12.202:17:02.9
325 73 / D - muži 40-49 [98] René Klapka 1975 GARLAND 04:10:17.502:17:08.2
326 96 / C - muži 30-39 [19] Petr Bodlák 1980 GARLAND 04:11:49.002:18:39.7
327 40 / E - muži 50-59 [287] Ian Goga 1960 Špinavý záda 04:18:14.502:25:05.2
328 8 / J - ženy 40-49 [33] Šárka Deuseová 1969 GARLAND 04:18:30.802:25:21.5
329 97 / C - muži 30-39 [131] Jan Matras 1981 Brandýs nad Labem 04:20:15.102:27:05.8
330 74 / D - muži 40-49 [171] Vladimir Prochazka 1968 Od?epsy ?.p.12 04:21:55.602:28:46.3
331 19 / A - junioři [223] Radek Tůma 2016 Garland 04:39:52.802:46:43.5
332 75 / D - muži 40-49 [672] Pavel Janda 1969 Ferdynand 04:43:06.302:49:57.0
333 9 / I - ženy 30-39 [186] Ladislava Skořepová 1978 Vlkov 04:47:56.902:54:47.6
334 76 / D - muži 40-49 [241] Petr Vraštil 1972 GARLAND 04:52:25.002:59:15.7
335 54 / B - muži 19-29 [201] Jan Šebek 1987 Penzion Agáta - Český ráj 04:53:06.602:59:57.3
336 12 / H - ženy 19-29 [185] Petra Schindlerová 1992 Penzion Agáta - Český ráj 04:53:14.403:00:05.1
337 13 / H - ženy 19-29 [161] Jana Pilátová 1991 Ji?ín 05:00:25.003:07:15.7
338 98 / C - muži 30-39 [205] Jindřich Šír 1985 GARLAND 05:15:25.003:22:15.7
339 77 / D - muži 40-49 [191] Jiří Smolík 1974 GARLAND 05:16:25.003:23:15.7
DNF / C - muži 30-39 [97] Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 19:29.622:26:20.3
DNF / C - muži 30-39 [164] Jan Píša 1977 Pardubice 01:12:32.723:19:23.4
DNF / B - muži 19-29 [681] Tomáš Uhlíř 1992 POC bike team 01:52:44.423:59:35.1
DNF / Elite M [728] Michael Kubín 1993 BMC CZ Racing team 02:17:05.223:55.9
DNF / B - muži 19-29 [3] Martin Splítek 1988 Nilfisk pro cycling
DNF / C - muži 30-39 [224] Luboš Typlt 1979 ELEVEN MERCEDES MITAS
DNF / B - muži 19-29 [212] Jakub Šulc 1996 MS Academy Pro racing
DNF / B - muži 19-29 [177] Pavel Ruml 1992 Tata
DNF / Elite M [630] Jakub Kosina 1996 GT Opportunity Brno
DNF / D - muži 40-49 [37] Luboš Eberle 1976 RH Valdice
DNF / A - junioři [293] Jakub Hrubý 1998 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
DNF / D - muži 40-49 [238] Miroslav Voborník 1970 CZE
DNF / D - muži 40-49 [68] Jiří Vohnout 1968 Vohnout-THERMOCOLOR
DNF / J - ženy 40-49 [260] Monika Klapková 1970 Nejlevnější sauny
DNF / Elite M [2] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK
DNF / A - junioři [89] Jakub Kajuk 1998 XCT sport Hospůdka Karolína
DNF / E - muži 50-59 [263] Petr Samec st. 1965 KV ELEKTRO
DNF / D - muži 40-49 [116] michal kubišta 1971 Kubištovy Hořické trubičky
DNS / B - muži 19-29 [913] Ondřej Petr 1997 Haven Team
DNS / F - muži nad 60 [250] Lubomír Třebenský 1956 WEBER TEAM
DNS / D - muži 40-49 [11] Martin Bárta 1973 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
DNS / F - muži nad 60 [190] ladislav smitka 1952 šroubarna
DNS / E - muži 50-59 [200] Jindřich Synovec 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
DNS / B - muži 19-29 [228] Daniel Valášek 1993 VO2MAX-cyklotrenink
DNS / B - muži 19-29 [113] Ondřej Kubát 1995 OPTIMAprofi
DNS / E - muži 50-59 [106] Vladimír Kraus 1960 jasipbike
DNS / C - muži 30-39 [244] Pavel Zámečník 1984 CZE
DNS / C - muži 30-39 [248] Lukáš Pechar 1980 WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [83] Přemysl Jindra 1986 CZE
DNS / B - muži 19-29 [745] Ondřej Petr 1997 Haven Team
DNS / B - muži 19-29 [718] Jakub Rydval 1994 postavkolo.cz
DNS / D - muži 40-49 [251] Aleš Kužel 1974 Rybnicek
DNS / C - muži 30-39 [77] Tomáš Jakoubek 1979 Fischer international s.r.o.
DNS / C - muži 30-39 [221] Tomáš Třebenský 1982 Weber team
DNS / C - muži 30-39 [165] Michal Plánka 1983 Stín kovo s.r.o
DNS / B - muži 19-29 [27] Ondřej Cupal 1987 CZE
DNS / E - muži 50-59 [206] Jiří Šnajdr 1960 CZE
DNS / D - muži 40-49 [158] Miroslav Ouzký DiS. 1976 Ouzin Mountain Rescue
DNS / D - muži 40-49 [156] Marek Ondrášek 1974 Fischer international s.r.o.
DNS / Elite M [155] Martin Ondráček 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / C - muži 30-39 [210] Robert Šturma 1980 CZE
DNS / B - muži 19-29 [143] Lukáš Němec 1990 CZE
DNS / C - muži 30-39 [674] Jiří Šerble 1985 BMC CZ Racing team

25km

11:01:35

Martin Lepič 00:54:56.7 František Vagenknecht 00:55:48.6 Miroslav Živný 00:56:03.4 Daniel Vágner 00:59:07.9 Jan Toman 00:59:07.9 Zbyněk Kovář 00:59:11.2 Dominik Horák 00:59:18.6 Radek Hořák 00:59:48.3 Jan Pekárek 01:01:37.5 Tomáš STANĚK 01:01:40.8 Martin Vitvar 01:01:52.2 Roman Matyáš 01:02:41.9 Kristýna Zemanová 01:02:42.3 Ondřej Novotný 01:02:44 Daniel Gabriel 01:02:44 Martin Doškář 01:03:00.5 Jakub Jánský 01:03:10.2 Jarda Horák 01:03:53.3 Martin Slavík 01:05:09.1 Jan Kašpar 01:05:22.7 Hynek Dvořák 01:06:36.8 Elizabeth Ungermanová 01:06:58.4 Tereza Švihálková 01:06:59.4 Jakub Hák 01:07:01.4 Jaroslav Hák 01:07:02.4 Roman Roudný 01:07:19.2 Michal Miškovský 01:07:30.9 Daniela Radová 01:07:43.4 Pavel Kuchař 01:08:24.7 Miloslav Drozen 01:08:35.5 David Kaňka 01:08:39.4 Barbora Strnadová 01:08:42.2 Martin Polák 01:08:48.4 Jiří Slavík 01:08:55.6 Jan Kresta 01:09:07.5 Ondra Novák 01:09:09.4 Jakub Kuba 01:09:11.1 Miroslav Pavlíček 01:09:13.3 Josef Čekal 01:09:19.2 Jarda Dorner 01:10:12.3 Jan Blažek 01:10:28.5 Lukáš Kraus 01:10:30.1 František Jenček 01:10:33.2 Tomáš Belohoubek 01:10:42 Michal Bydžovský 01:10:53.5 Lukáš Burda 01:11:16.3 Jiří Šafránek 01:11:23.2 Veronika Křížová 01:11:23.5 Marek Kvitský 01:11:48.4 Juraj Skácel 01:12:07 Jiří Dvořák 01:12:41.2 Pavel Čadílek 01:12:56 Dan Riley 01:13:07.9 Petr Pošvář 01:13:13.7 Marek Rieger 01:13:25.2 Jiří Němeček 01:13:28 Jakub Švec 01:13:31.3 Tomáš Houška ml. 01:13:45.2 Petr Hlawatschke 01:13:46.9 Pavel Pour 01:13:50 Martina Jedlánková 01:13:50.6 Lukáš Sedlák 01:13:53.4 Luboš Kopal 01:14:00.4 Petr Přibyl 01:14:16.1 Anita Zikmundova 01:14:18.2 Antonín Šmaus 01:14:18.3 Miroslav Huk 01:14:19.1 Rozálie Kuchařová 01:14:21 Oldřich Tesar 01:14:21 Dana Dubská 01:14:21.4 Lukáš Bělka 01:14:25.1 Jan Vrabec 01:14:35.4 David Šourek 01:15:00 Lenka Štochlová 01:15:22.7 Dušan Šiška 01:15:22.7 Nikola Boczanová 01:15:42.9 Matyáš Kubín 01:15:59.4 Štěpán Mikule 01:15:59.4 Karel Karras 01:16:00 Lenka Riegerová 01:16:34.3 Tomáš Maroul 01:16:34.3 Martin Kubišta 01:17:39.2 Roman Dobiáš 01:17:42.8 Martin Kubišta ml. 01:17:45.6 Samuel Španihel 01:18:42.8 Jiří Kyncl 01:18:44.3 Vojtech huk 01:18:56.2 Anna Pekárková 01:19:11.5 Aleš Bíma 01:19:57.3 Matěj Pošta 01:19:58.1 Veronika Nováková 01:20:25.3 Petr Šubr 01:20:29.4 Michal Kostern 01:20:31.7 Josef Přenosil 01:20:53.2 Marzana Goliney 01:20:57 Kateřina Jurčíková 01:21:05.1 Jiří Klein 01:21:05.1 Michal Laušman 01:21:13.5 Martin Lamač 01:21:30.6 Jitka Komárková 01:21:49.3 Robert Šlor 01:22:09.6 Vanda Vojíková 01:22:33.6 Veronika Rozkošová 01:23:22.4 Alois Klikar 01:23:58.2 Eva Horynová 01:24:01.1 Pavel Ložek 01:24:08.9 Miroslav Trojan 01:24:13.4 Milan Nešpor 01:24:13.4 Jakub Podhajský 01:24:40.8 Tom Riley 01:25:08.2 Martin Hlaváček 01:25:08.4 Aleš Kožený 01:25:09.8 Marcela Raková 01:25:19.9 Anna Benešová 01:25:23.1 Šárka Švihová 01:25:40 Dusan Martínek 01:26:28.3 Paul Riley 01:26:28.4 David Prager 01:26:58.3 jan ševčík 01:27:15 David Kaňka 01:27:51.5 Matěj Horyna 01:27:53.4 Stanislava Bendová 01:28:11.3 Pavel Kurka 01:28:17.7 Alexandr Jenček 01:28:30.5 Jan Novák 01:28:39.3 Alexandra Pátková 01:29:02.4 Ivan Šmaus 01:29:09.1 Milan Krivoš 01:29:11.2 Daniela Andreyeva 01:29:51.5 Daniel Rodr 01:30:22.2 Matyáš Nýdrle 01:30:22.2 Ondřej Konvalina 01:30:57.6 Jarmila Valešová 01:31:24.7 Michal Šolc 01:33:08.4 Martina Malá 01:33:08.6 Pavlína Smolíková 01:33:09.2 Michal Navrátil 01:33:12.8 Radek Smolík 01:33:14.3 Eva Cyranyová 01:33:28.3 Jan Růžek 01:33:56 Miroslav Vonášek 01:34:18.1 Karolína Marksová 01:35:20.7 Vladimír Marks 01:35:20.8 Eva Dovolinová 01:35:34.6 Vladimír Novotný 01:35:34.9 Matěj Novotný 01:35:35.8 Daniel Maltinok 01:35:35.9 Jan Morávek 01:35:39.6 Judita Prouzová 01:35:44.2 Eva Nováková 01:36:35.6 Iva Bohuňovská 01:36:37.8 Šimon Dobiáš 01:36:42.9 Šárka Dobiášová 01:36:42.9 Libuše Martínková 01:36:48.7 Dagmar Steinerová 01:36:48.9 Marek Obermajer 01:37:23.8 Michael Kružberský 01:40:59.6 Petr Baranyk 01:43:38.9 Zdeňka Baranyková 01:43:40.8 Marcela Vohnoutová 01:43:47.1 Eva Jungwirtová 01:43:48.6 Kryštof Novotný 01:44:32.2 Jakub Česák 01:47:24.7 Jan Česák 01:47:25 Rudolf Podsedníček 01:50:37.3 Michal Šebek 01:50:40.7 Vladek Trenka 01:51:16.6 Vladimír Weiss 01:51:49.5 Michaela Mauerová 01:51:49.6 Václav Jelínek 01:51:50.6 Renata Jírová 01:51:53.5 Natálie Kleistnerová 01:51:55.5 Lucie Darakevová 01:52:17.8 Lucie Kocourková 01:54:46.6 Jaroslav Prager 01:55:17.7 Dagmar Fólová 01:55:19.2 Pavel Fól 01:55:20.1 Lukáš Jurčík 01:58:34.3 Michaela Rejfová 01:59:09.7 Monika Gschwendtner 01:59:09.9 Oliver Gschwendtner 01:59:11.9 Martin Piterák 01:59:16.3 Anežka Vávrová 02:01:40.5 Leoš Vávra 02:01:41.9 Michal Konečný 02:06:27.6 Jakub Imlauf 02:08:57.6 Ondřej Pěnička 02:26:21.4 Vojta Dvořák 02:33:53.7 Stanislav Heczko 02:33:54.9 Markéta Havránková 04:10:14.6 Dalibor Hajský 04:10:16.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M - muži nad 40 [449] Martin Lepič 1968 PRODOLI Racing Team 54:56.7
2 1 / L - muži 19-39 [385] František Vagenknecht 1977 BAKAKO Nová Paka 55:48.600:51.9
3 2 / L - muži 19-39 [376] Miroslav Živný 1982 KCLKooperativa-Svijany 56:03.401:06.7
4 2 / M - muži nad 40 [384] Daniel Vágner 1973 Factor Bike Team 59:07.904:11.2
4 3 / L - muži 19-39 [388] Jan Toman 1997 carla.kupkolo.cz 59:07.904:11.2
6 4 / L - muži 19-39 [663] Zbyněk Kovář 1977 Nordic Academy 59:11.204:14.5
7 1 / O - chlapci [780] Dominik Horák 2001 CYklo Bendl 59:18.604:21.9
8 1 / N - junioři [316] Radek Hořák 2000 Haven Team 59:48.304:51.6
9 2 / N - junioři [310] Jan Pekárek 1999 LSK Lomnice nad Popelkou 01:01:37.506:40.8
10 3 / M - muži nad 40 [404] Tomáš STANĚK 1970 BAKAKO Nová Paka 01:01:40.806:44.1
11 5 / L - muži 19-39 [382] Martin Vitvar 1987 MARBI.cz 01:01:52.206:55.5
12 4 / M - muži nad 40 [442] Roman Matyáš 1970 BSK racing team 01:02:41.907:45.2
13 1 / S - juniorky [665] Kristýna Zemanová 2003 IVAR CS Author Team 01:02:42.307:45.6
14 2 / O - chlapci [366] Ondřej Novotný 2005 Dukla Praha 01:02:44.007:47.3
14 6 / L - muži 19-39 [664] Daniel Gabriel 1992 Trutnov 01:02:44.007:47.3
16 5 / M - muži nad 40 [305] Martin Doškář 1974 Sobotka 01:03:00.508:03.8
17 7 / L - muži 19-39 [475] Jakub Jánský 1992 Praha 6 01:03:10.208:13.5
18 6 / M - muži nad 40 [304] Jarda Horák 1976 Mladá Bolelav 01:03:53.308:56.6
19 8 / L - muži 19-39 [407] Martin Slavík 1993 Veslařský Klub Děčín 01:05:09.110:12.4
20 7 / M - muži nad 40 [769] Jan Kašpar 1971 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:05:22.710:26.0
21 8 / M - muži nad 40 [781] Hynek Dvořák 1972 Yellow point 01:06:36.811:40.1
22 1 / R - dívky 16-18 [386] Elizabeth Ungermanová 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 01:06:58.412:01.7
23 2 / R - dívky 16-18 [390] Tereza Švihálková 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 01:06:59.412:02.7
24 3 / O - chlapci [481] Jakub Hák 2004 Carla.kupkolo.cz 01:07:01.412:04.7
25 9 / L - muži 19-39 [482] Jaroslav Hák 1978 Carla.kupkolo.cz 01:07:02.412:05.7
26 9 / M - muži nad 40 [412] Roman Roudný 1976 Kur Sport 01:07:19.212:22.5
27 10 / L - muži 19-39 [368] Michal Miškovský 1981 Jičín 01:07:30.912:34.2
28 2 / S - juniorky [756] Daniela Radová 2005 Benešov 01:07:43.412:46.7
29 10 / M - muži nad 40 [454] Pavel Kuchař 1960 Ji?ín 01:08:24.713:28.0
30 11 / M - muži nad 40 [488] Miloslav Drozen 1952 Kopidlno 01:08:35.513:38.8
31 11 / L - muži 19-39 [470] David Kaňka 1979 Vysoké Veselí 01:08:39.413:42.7
32 1 / P - ženy nad 19 IZS [402] Barbora Strnadová 1982 Žaclé? 01:08:42.213:45.5
33 12 / L - muži 19-39 [667] Martin Polák 1979 Bakako 01:08:48.413:51.7
34 12 / M - muži nad 40 [408] Jiří Slavík 1964 Veslařský Klub Děčín 01:08:55.613:58.9
35 13 / L - muži 19-39 [357] Jan Kresta 1980 USK Slávie Ústí nad Labem 01:09:07.514:10.8
36 4 / O - chlapci [309] Ondra Novák 2002 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:09:09.414:12.7
37 5 / O - chlapci [365] Jakub Kuba 2005 Dukla Praha 01:09:11.114:14.4
38 14 / L - muži 19-39 [430] Miroslav Pavlíček 1977 Chlumec nad Cidlinou 01:09:13.314:16.6
39 6 / O - chlapci [317] Josef Čekal 2002 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 01:09:19.214:22.5
40 3 / N - junioři [790] Jarda Dorner 2000 Haven Extreme 01:10:12.315:15.6
41 13 / M - muži nad 40 [760] Jan Blažek 1973 Borci na konci 01:10:28.515:31.8
42 15 / L - muži 19-39 [107] Lukáš Kraus 1988 Hradec Králové 01:10:30.115:33.4
43 14 / M - muži nad 40 [474] František Jenček 1972 FABIO TEAM 01:10:33.215:36.5
44 15 / M - muži nad 40 [496] Tomáš Belohoubek 1969 HC SL Poděbrady 01:10:42.015:45.3
45 4 / N - junioři [492] Michal Bydžovský 2000 BT BIKE TEAM 01:10:53.515:56.8
46 16 / L - muži 19-39 [493] Lukáš Burda 1995 Vysoké Veselí 01:11:16.316:19.6
47 16 / M - muži nad 40 [400] Jiří Šafránek 1964 Pátek 01:11:23.216:26.5
48 3 / R - dívky 16-18 [458] Veronika Křížová 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 01:11:23.516:26.8
49 17 / L - muži 19-39 [451] Marek Kvitský 1978 Fitclub Jičín 01:11:48.416:51.7
50 17 / M - muži nad 40 [666] Juraj Skácel 1975 Ji?ín 01:12:07.017:10.3
51 18 / M - muži nad 40 [486] Jiří Dvořák 1970 beMANIAX MADBIKE 01:12:41.217:44.5
52 18 / L - muži 19-39 [490] Pavel Čadílek 1985 CTL 01:12:56.017:59.3
53 5 / N - junioři [415] Dan Riley 2000 Rudna 01:13:07.918:11.2
54 19 / M - muži nad 40 [425] Petr Pošvář 1973 FABIO TEAM 01:13:13.718:17.0
55 7 / O - chlapci [785] Marek Rieger 2007 Sportteam Vrchlabí 01:13:25.218:28.5
56 6 / N - junioři [726] Jiří Němeček 2000 Ostrom?? 01:13:28.018:31.3
57 8 / O - chlapci [787] Jakub Švec 2001 KUPKOLO.cz 01:13:31.318:34.6
58 7 / N - junioři [359] Tomáš Houška ml. 1998 Houškovi Český ráj 01:13:45.218:48.5
59 19 / L - muži 19-39 [360] Petr Hlawatschke 1980 Ji?ín 01:13:46.918:50.2
60 20 / M - muži nad 40 [424] Pavel Pour 1968 Lála a Pája 01:13:50.018:53.3
61 3 / S - juniorky [746] Martina Jedlánková 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:13:50.618:53.9
62 20 / L - muži 19-39 [409] Lukáš Sedlák 1979 Lála a Pája 01:13:53.418:56.7
63 21 / M - muži nad 40 [462] Luboš Kopal 1971 Weber team 01:14:00.419:03.7
64 21 / L - muži 19-39 [419] Petr Přibyl 1985 AUTOCENTRUM Jičín 01:14:16.119:19.4
65 4 / R - dívky 16-18 [377] Anita Zikmundova 2000 GLEDE TEAM 01:14:18.219:21.5
66 8 / N - junioři [396] Antonín Šmaus 2000 GLEDE TEAM 01:14:18.319:21.6
67 9 / N - junioři [477] Miroslav Huk 2000 Schrödinger cycling team 01:14:19.119:22.4
68 4 / S - juniorky [453] Rozálie Kuchařová 2002 FABIO TEAM 01:14:21.019:24.3
68 22 / L - muži 19-39 [315] Oldřich Tesar 1977 Nová Paka 01:14:21.019:24.3
70 2 / P - ženy nad 19 [487] Dana Dubská 1970 GLEDE TEAM 01:14:21.419:24.7
71 9 / O - chlapci [661] Lukáš Bělka 2004 Magic Bike Team 01:14:25.119:28.4
72 23 / L - muži 19-39 [379] Jan Vrabec 1990 Sokol Dlouhá Lhota 01:14:35.419:38.7
73 24 / L - muži 19-39 [394] David Šourek 1995 BeManiax Madbike 01:15:00.020:03.3
74 3 / P - ženy nad 19 [392] Lenka Štochlová 1967 Praha 5 01:15:22.720:26.0
74 25 / L - muži 19-39 [398] Dušan Šiška 1983 Kelvion 01:15:22.720:26.0
76 5 / S - juniorky [668] Nikola Boczanová 2001 Vansdorf 01:15:42.920:46.2
77 10 / O - chlapci [457] Matyáš Kubín 2003 Triatlon Jičín 01:15:59.421:02.7
77 10 / O - chlapci [438] Štěpán Mikule 2003 Triatlon Jičín 01:15:59.421:02.7
79 10 / N - junioři [314] Karel Karras 2000 Ho?ice v Podkrkonoší 01:16:00.021:03.3
80 4 / P - ženy nad 19 [417] Lenka Riegerová 1989 A3moto-cyklo,o.s. 01:16:34.321:37.6
80 12 / O - chlapci [783] Tomáš Maroul 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:16:34.321:37.6
82 22 / M - muži nad 40 IZS [456] Martin Kubišta 1976 BAKAKO Nová Paka 01:17:39.222:42.5
83 26 / L - muži 19-39 [489] Roman Dobiáš 1980 Libu? 01:17:42.822:46.1
84 13 / O - chlapci [455] Martin Kubišta ml. 2003 BAKAKO Nová Paka 01:17:45.622:48.9
85 14 / O - chlapci [393] Samuel Španihel 2001 bikepoint.sk 01:18:42.823:46.1
86 23 / M - muži nad 40 [370] Jiří Kyncl 1963 Fischer international s.r.o. 01:18:44.323:47.6
87 24 / M - muži nad 40 [478] Vojtech huk 1969 Schrödinger cycling team 01:18:56.223:59.5
88 6 / S - juniorky [312] Anna Pekárková 2002 LSK Lomnice nad Popelkou 01:19:11.524:14.8
89 27 / L - muži 19-39 [367] Aleš Bíma 1978 Jičín 01:19:57.325:00.6
90 11 / N - junioři [426] Matěj Pošta 2000 WEBER TEAM 01:19:58.125:01.4
91 5 / P - ženy nad 19 [363] Veronika Nováková 1984 Drill Athletics 01:20:25.325:28.6
92 25 / M - muži nad 40 [391] Petr Šubr 1965 BeManiax Madbike 01:20:29.425:32.7
93 26 / M - muži nad 40 [461] Michal Kostern 1972 Praha-Horní Po?ernice 01:20:31.725:35.0
94 27 / M - muži nad 40 [420] Josef Přenosil 1958 Kopidlno 01:20:53.225:56.5
95 7 / S - juniorky [723] Marzana Goliney 2002 SASM 01:20:57.026:00.3
96 6 / P - ženy nad 19 [758] Kateřina Jurčíková 1975 Borci na konci 01:21:05.126:08.4
96 28 / L - muži 19-39 [468] Jiří Klein 1978 VOHNOUT THERMOCOLOR 01:21:05.126:08.4
98 29 / L - muži 19-39 [450] Michal Laušman 1977 Miletín 01:21:13.526:16.8
99 15 / O - chlapci [308] Martin Lamač 2003 MTC Activity 01:21:30.626:33.9
100 7 / P - ženy nad 19 [464] Jitka Komárková 1970 Symbio+ Cannondale 01:21:49.326:52.6
101 30 / L - muži 19-39 [791] Robert Šlor 1983 Pardubice 01:22:09.627:12.9
102 8 / P - ženy nad 19 [358] Vanda Vojíková 1995 Ji?ín 01:22:33.627:36.9
103 9 / P - ženy nad 19 [411] Veronika Rozkošová 1987 Hradec Králové 01:23:22.428:25.7
104 28 / M - muži nad 40 [467] Alois Klikar 1948 Spinning Lomnice 01:23:58.229:01.5
105 10 / P - ženy nad 19 [479] Eva Horynová 1967 Mýtina 01:24:01.129:04.4
106 29 / M - muži nad 40 [448] Pavel Ložek 1947 Praha 3 01:24:08.929:12.2
107 31 / L - muži 19-39 [387] Miroslav Trojan 1983 Weber team 01:24:13.429:16.7
107 30 / M - muži nad 40 [435] Milan Nešpor 1976 Fischer international s.r.o. 01:24:13.429:16.7
109 16 / O - chlapci [429] Jakub Podhajský 2003 Triatlon Jičín 01:24:40.829:44.1
110 17 / O - chlapci [414] Tom Riley 2003 Rudna 01:25:08.230:11.5
111 32 / L - muži 19-39 [372] Martin Hlaváček 1992 Maso sport Kopidlno 01:25:08.430:11.7
112 31 / M - muži nad 40 [460] Aleš Kožený 1973 Libu? 01:25:09.830:13.1
113 11 / P - ženy nad 19 [418] Marcela Raková 1967 Alfa team 01:25:19.930:23.2
114 8 / S - juniorky [722] Anna Benešová 2004 Sasm 01:25:23.130:26.4
115 12 / P - ženy nad 19 [389] Šárka Švihová 1978 Trutnov 01:25:40.030:43.3
116 32 / M - muži nad 40 [444] Dusan Martínek 1960 Like Bike Rasochy 01:26:28.331:31.6
117 33 / M - muži nad 40 [416] Paul Riley 1969 Rudna 01:26:28.431:31.7
118 33 / L - muži 19-39 [422] David Prager 1992 AUTOCENTRUM Jičín 01:26:58.332:01.6
119 34 / L - muži 19-39 [399] jan ševčík 1978 4bidden 01:27:15.032:18.3
120 18 / O - chlapci [469] David Kaňka 2003 Vysoké Veselí 01:27:51.532:54.8
121 19 / O - chlapci [313] Matěj Horyna 2003 Jablonec nad Nisou 01:27:53.432:56.7
122 13 / P - ženy nad 19 [660] Stanislava Bendová 1986 KH Tour CCT 01:28:11.333:14.6
123 35 / L - muži 19-39 [452] Pavel Kurka 1978 Ji?ín 01:28:17.733:21.0
124 20 / O - chlapci [473] Alexandr Jenček 2002 FABIO TEAM 01:28:30.533:33.8
125 34 / M - muži nad 40 [669] Jan Novák 1970 Cyklo Point Jičín 01:28:39.333:42.6
126 9 / S - juniorky [431] Alexandra Pátková 2003 Triatlon Jičín 01:29:02.434:05.7
127 35 / M - muži nad 40 [397] Ivan Šmaus 1962 GLEDE TEAM 01:29:09.134:12.4
128 36 / M - muži nad 40 100kg [364] Milan Krivoš 1965 Continental sport club 01:29:11.234:14.5
129 14 / P - ženy nad 19 [499] Daniela Andreyeva 1986 Brodce 01:29:51.534:54.8
130 12 / N - junioři [413] Daniel Rodr 1999 Triatlon Jičín 01:30:22.235:25.5
130 21 / O - chlapci [432] Matyáš Nýdrle 2003 Triatlon Jičín 01:30:22.235:25.5
132 36 / L - muži 19-39 [463] Ondřej Konvalina 1983 AUTOCENTRUM Jičín 01:30:57.636:00.9
133 15 / P - ženy nad 19 [383] Jarmila Valešová 1982 Penzion Mauritz 01:31:24.736:28.0
134 37 / L - muži 19-39 [395] Michal Šolc 1987 Tisknulevne.cz 01:33:08.438:11.7
135 16 / P - ženy nad 19 [447] Martina Malá 1988 Tisknulevne.cz 01:33:08.638:11.9
136 10 / S - juniorky [405] Pavlína Smolíková 2003 Triatlon Jičín 01:33:09.238:12.5
137 38 / L - muži 19-39 [436] Michal Navrátil 1988 Triatlon Jičín 01:33:12.838:16.1
138 39 / L - muži 19-39 [406] Radek Smolík 1977 Triatlon Jičín 01:33:14.338:17.6
139 17 / P - ženy nad 19 [320] Eva Cyranyová 1973 Fitclub Jičín 01:33:28.338:31.6
140 40 / L - muži 19-39 [410] Jan Růžek 1983 Praha 01:33:56.038:59.3
141 37 / M - muži nad 40 [757] Miroslav Vonášek 1954 Podlázky 01:34:18.139:21.4
142 11 / S - juniorky [445] Karolína Marksová 2001 Klub Biatlonu Trefa Mladá Boleslav 01:35:20.740:24.0
143 38 / M - muži nad 40 IZS [446] Vladimír Marks 1976 Strašnov 01:35:20.840:24.1
144 18 / P - ženy nad 19 [311] Eva Dovolinová 1960 PRAHA 01:35:34.640:37.9
145 39 / M - muži nad 40 [777] Vladimír Novotný 1971 Elduro Český Ráj 01:35:34.940:38.2
146 13 / N - junioři [778] Matěj Novotný 2000 Enduro Český Ráj 01:35:35.840:39.1
147 41 / L - muži 19-39 [373] Daniel Maltinok 1981 Weber team 01:35:35.940:39.2
148 42 / L - muži 19-39 [437] Jan Morávek 1996 AUTOCENTRUM Jičín 01:35:39.640:42.9
149 19 / P - ženy nad 19 [421] Judita Prouzová 1989 HC Manki Jičín 01:35:44.240:47.5
150 20 / P - ženy nad 19 [434] Eva Nováková 1989 MTB Štidla 01:36:35.641:38.9
151 21 / P - ženy nad 19 [494] Iva Bohuňovská 1972 AUTOCENTRUM Jičín 01:36:37.841:41.1
152 22 / O - chlapci [748] Šimon Dobiáš 2005 KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:36:42.941:46.2
152 22 / P - ženy nad 19 [749] Šárka Dobiášová 1979 KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:36:42.941:46.2
154 23 / P - ženy nad 19 [443] Libuše Martínková 1963 Like Bike Rasochy 01:36:48.741:52.0
155 24 / P - ženy nad 19 [403] Dagmar Steinerová 1965 Sokol Žireč 01:36:48.941:52.2
156 43 / L - muži 19-39 [307] Marek Obermajer 1978 Praha 5 01:37:23.842:27.1
157 40 / M - muži nad 40 [459] Michael Kružberský 1970 Weber team 01:40:59.646:02.9
158 41 / M - muži nad 40 [498] Petr Baranyk 1961 BARBAR 01:43:38.948:42.2
159 25 / P - ženy nad 19 [497] Zdeňka Baranyková 1958 BARBAR 01:43:40.848:44.1
160 26 / P - ženy nad 19 [380] Marcela Vohnoutová 1963 Vohnout-THERMOCOLOR 01:43:47.148:50.4
161 27 / P - ženy nad 19 [471] Eva Jungwirtová 1980 FABIO TEAM 01:43:48.648:51.9
162 23 / O - chlapci [433] Kryštof Novotný 2001 FABIO TEAM 01:44:32.249:35.5
163 24 / O - chlapci [724] Jakub Česák 2006 Sadská 01:47:24.752:28.0
164 44 / L - muži 19-39 [659] Jan Česák 1977 Sadská 01:47:25.052:28.3
165 42 / M - muži nad 40 [428] Rudolf Podsedníček 1943 BIKE RPO Mladá Boleslav 01:50:37.355:40.6
166 45 / L - muži 19-39 [371] Michal Šebek 1985 Maso sport Kopidlno 01:50:40.755:44.0
167 43 / M - muži nad 40 [362] Vladek Trenka 1969 GARLAND 01:51:16.656:19.9
168 44 / M - muži nad 40 [378] Vladimír Weiss 1958 WEBER TEAM 01:51:49.556:52.8
169 5 / R - dívky 16-18 [440] Michaela Mauerová 2000 WEBER TEAM 01:51:49.656:52.9
170 25 / O - chlapci [351] Václav Jelínek 2002 FABIO TEAM 01:51:50.656:53.9
171 28 / P - ženy nad 19 [472] Renata Jírová 1971 Sokol Žireč 01:51:53.556:56.8
172 12 / S - juniorky [369] Natálie Kleistnerová 2002 FABIO TEAM 01:51:55.556:58.8
173 29 / P - ženy nad 19 [779] Lucie Darakevová 1987 T?ebechovice 01:52:17.857:21.1
174 30 / P - ženy nad 19 [465] Lucie Kocourková 1990 Nová Paka 01:54:46.659:49.9
175 45 / M - muži nad 40 [423] Jaroslav Prager 1972 AUTOCENTRUM Jičín 01:55:17.701:00:21.0
176 31 / P - ženy nad 19 [484] Dagmar Fólová 1973 AUTOCENTRUM Jičín 01:55:19.201:00:22.5
177 46 / M - muži nad 40 [485] Pavel Fól 1970 AUTOCENTRUM Jičín 01:55:20.101:00:23.4
178 14 / N - junioři [759] Lukáš Jurčík 1999 Borci na konci 01:58:34.301:03:37.6
179 32 / P - ženy nad 19 [354] Michaela Rejfová 1979 Ji?ín 01:59:09.701:04:13.0
180 33 / P - ženy nad 19 [355] Monika Gschwendtner 1979 Libu? 01:59:09.901:04:13.2
181 47 / M - muži nad 40 [356] Oliver Gschwendtner 1972 Libu? 01:59:11.901:04:15.2
182 46 / L - muži 19-39 [353] Martin Piterák 1977 Roytoky 01:59:16.301:04:19.6
183 13 / S - juniorky [302] Anežka Vávrová 2001 Praha 10 02:01:40.501:06:43.8
184 48 / M - muži nad 40 [303] Leoš Vávra 1965 Praha 10 02:01:41.901:06:45.2
185 47 / L - muži 19-39 [319] Michal Konečný 1995 Cyklo Point Jičín 02:06:27.601:11:30.9
186 26 / O - chlapci [476] Jakub Imlauf 2006 FABIO TEAM 02:08:57.601:14:00.9
187 27 / O - chlapci [301] Ondřej Pěnička 2005 Tisknulevne.cz 02:26:21.401:31:24.7
188 28 / O - chlapci [786] Vojta Dvořák 2003 KUPKOLO.cz 02:33:53.701:38:57.0
189 29 / O - chlapci [721] Stanislav Heczko 2001 Sasm 02:33:54.901:38:58.2
190 34 / P - ženy nad 19 [480] Markéta Havránková 1975 Garland 04:10:14.603:15:17.9
191 49 / M - muži nad 40 [361] Dalibor Hajský 1973 GARLAND 04:10:16.803:15:20.1
DNF / N - junioři [306] David Obermayer 1998 CZE
DNF / L - muži 19-39 [318] Arnošt Náprstek 1986 WEBER TEAM
DNS / L - muži 19-39 [466] Markéta Kloučková 1985 CZE
DNS / O - chlapci [899] Matyáš Kubín 2003 Triatlon Jičín
DNS / L - muži 19-39 [352] Štěpán Bartko 1987 OKAY OKNA
DNS / L - muži 19-39 [350] Vojtěch Maincl 1987 WEBER TEAM
DNS / M - muži nad 40 [483] Petr Hájek 1970 Fischer international s.r.o.
DNS / M - muži nad 40 [427] Tomáš Pošta 1964 WEBER TEAM
DNS / M - muži nad 40 [708] Petr Imlauf 1974 Kolo Šír
DNS / P - ženy nad 19 [725] Karolína Šormová 1994 L. Bělohrad
DNS / L - muži 19-39 [401] Jan Stříbrný 1989 CZE
DNS / L - muži 19-39 [491] Miloš Bydžovský 1977 BT BIKE TEAM
DNS / P - ženy nad 19 [495] Karolína Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz
DNS / O - chlapci [626] Václav Jelínek 2002 FABIO TEAM
DNS / P - ženy nad 19 [441] Petra Mauerová 1977 WEBER TEAM
DNS / N - junioři [439] David Michek 1998 GLEDE TEAM

KH odstrkovadla

11:20:46

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Stanislav Benda 00:00:40.9 Barbora Lázničková 00:00:44.5 Jan Pšenička 00:00:44.9 Ondřej Šviha 00:00:48 Jakub Dolan 00:00:51.2 Nikola šimonová 00:00:57.1 Vítek Vágner 00:00:57.2 Vladan Bajger 00:01:08.1 Tomáš Urbánek 00:01:13.3 Michal Turyna 00:01:14.8 Matouš Brusák 00:01:15.2 Adam Mikoláš 00:01:15.3 Tereza Benešová 00:01:20.7 Sofie Lhotáková 00:01:25 Matyáš Horčička 00:01:40.2 Veronika Lázničková 00:01:43.4 Johana Cardová 00:02:13.5 Daniel Krykorka 00:02:20.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [704] Stanislav Benda 2012 KH-tour GCT 00:40.9
2 1 / Ženy [327] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling 00:44.500:03.6
3 2 / Muži [833] Jan Pšenička 2012 Dlouhý Most 00:44.900:04.0
4 3 / Muži [656] Ondřej Šviha 2012 Lomnice nad Popelkou 00:48.000:07.1
5 4 / Muži [375] Jakub Dolan 2013 Ji?ín 00:51.200:10.3
6 2 / Ženy [654] Nikola šimonová 2013 Dv?r Králové nad Labem 00:57.100:16.2
7 5 / Muži [657] Vítek Vágner 2013 Praha 9 00:57.200:16.3
8 6 / Muži [651] Vladan Bajger 2012 Stará Ves nad Ond?ejnicí 01:08.100:27.2
9 7 / Muži [692] Tomáš Urbánek 2013 Liberec 01:13.300:32.4
10 8 / Muži [836] Michal Turyna 2012 Praha 3 01:14.800:33.9
11 9 / Muži [797] Matouš Brusák 2013 Ji?ín 01:15.200:34.3
12 10 / Muži [774] Adam Mikoláš 2012 Kbelnice 01:15.300:34.4
13 3 / Ženy [341] Tereza Benešová 2013 Jičín 01:20.700:39.8
14 4 / Ženy [333] Sofie Lhotáková 2013 ABT Česana Rohozec 01:25.000:44.1
15 11 / Muži [374] Matyáš Horčička 2013 Ji?ín 01:40.200:59.3
16 5 / Ženy [328] Veronika Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling 01:43.401:02.5
17 6 / Ženy [828] Johana Cardová 2014 Ji?ín 02:13.501:32.6
18 12 / Muži [340] Daniel Krykorka 2014 Ji?ín 02:20.401:39.5
DNS / Ženy [871] Tereza Benešová 2013 Jičín

KH1 kola do 2012

11:27:42

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Jiří Šesták 00:01:02.2 Filip Podlipný 00:01:04.8 Petr Chalupa 00:01:44.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [834] Jiří Šesták 2012 Kn?žmost 01:02.2
2 2 / Muži [736] Filip Podlipný 2012 Lázně Bělohradq 01:04.800:02.6
3 3 / Muži [703] Petr Chalupa 2012 Ji?ín 01:44.900:42.7
DNS / Muži [820] Petr Chalupa 2012 CZE

K3 2010-11 kluci

11:41:02

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Martin Šlambor 00:01:50.6 Kryštof Novotný 00:01:54.7 Filip Janoušek 00:01:59.4 Matyš Kvitský 00:02:10.6 Šimon Beneš 00:02:24.3 Jonáš Jiskra 00:02:31.4 Šimon Kordík 00:02:31.8 Vojtěch Roubal 00:02:47.7 Leon Skácel 00:03:37.5 Jaromír VOlf 00:03:45.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [839] Martin Šlambor 2010 Pakli Sport Klub 01:50.600:54.9(1)
00:55.7(1)
2 2 / Muži [700] Kryštof Novotný 2010 BAKAKO Nová Paka 01:54.700:04.100:57.2(3)
00:57.5(2)
3 3 / Muži [698] Filip Janoušek 2010 Ho?ice 01:59.400:08.800:56.3(2)
01:03.1(3)
4 4 / Muži [658] Matyš Kvitský 2010 Fit Club Jičín 02:10.600:20.001:06.1(5)
01:04.5(4)
5 5 / Muži [837] Šimon Beneš 2011 Banánová republika 02:24.300:33.701:05.4(4)
01:18.9(7)
6 6 / Muži [500] Jonáš Jiskra 2011 Litom??ice 02:31.400:40.801:14.0(7)
01:17.4(5)
7 7 / Muži [298] Šimon Kordík 2011 Fitclub Jičín 02:31.800:41.201:13.8(6)
01:18.0(6)
8 8 / Muži [796] Vojtěch Roubal 2011 Banánová republika 02:47.700:57.101:21.7(8)
01:26.0(8)
9 9 / Muži [257] Leon Skácel 2011 Fitclub Jičín 03:37.501:46.901:43.5(9)
01:54.0(9)
10 10 / Muži [838] Jaromír VOlf 2011 Ji?ín 03:45.501:54.901:45.5(10)
02:00.0(10)
DNF / Muži [693] Lukáš Urbánek 2011 Liberec
DNS / Muži [893] Leon Skácel 2011 Fitclub Jičín

H3 2010-11 holky

11:34:13

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Nelly Kussmannová 00:01:46.9 Vanesa Bohanská 00:01:52.7 Kristýna Lhotáková 00:01:55.8 Martina Procházková 00:01:57.1 Amelie Arnoldová 00:02:10.1 Stela Trmatová 00:02:12.5 Ema Mikolášová 00:02:16.3 Andrea Kaňková 00:02:27.6 Kateřina Brožková 00:02:33.7 Zuzana Krykorková 00:02:54.5 Nikola Jenčková 00:02:59.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Ženy [691] Nelly Kussmannová 2010 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:46.900:52.2(1)
00:54.7(1)
2 2 / Ženy [321] Vanesa Bohanská 2010 SKI TEAM LIBEREC 01:52.700:05.800:56.8(2)
00:55.9(2)
3 3 / Ženy [334] Kristýna Lhotáková 2011 ABT Česana Rohozec 01:55.800:08.900:57.4(3)
00:58.4(4)
4 4 / Ženy [694] Martina Procházková 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:57.100:10.200:58.9(4)
00:58.2(3)
5 5 / Ženy [348] Amelie Arnoldová 2011 Haven team 02:10.100:23.201:03.2(5)
01:06.9(7)
6 6 / Ženy [770] Stela Trmatová 2010 Czech Tallboys 02:12.500:25.601:06.2(6)
01:06.3(5)
7 7 / Ženy [775] Ema Mikolášová 2010 Ji?ín 02:16.300:29.401:09.9(7)
01:06.4(6)
8 8 / Ženy [701] Andrea Kaňková 2011 Kozojedy 02:27.600:40.701:16.1(9)
01:11.5(8)
9 9 / Ženy [771] Kateřina Brožková 2011 Ji?ín 02:33.700:46.801:15.8(8)
01:17.9(9)
10 10 / Ženy [342] Zuzana Krykorková 2011 Ji?ín 02:54.501:07.601:27.8(11)
01:26.7(10)
11 11 / Ženy [652] Nikola Jenčková 2011 TJ Sokol Jičín 02:59.901:13.001:24.0(10)
01:35.9(11)
12 12 / Ženy [705] Magdaléna Živná 2011 KCC Kooperativa Svijany 01:10:53.401:09:06.502:06.7(12)
01:08:46.7(12)
DNS / Ženy [848] Nikola Jenčková 2011 TJ Sokol Jičín
DNS / Ženy [872] Zuzana Krykorková 2011 CZE

K2 2008-9 kluci

11:52:27

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Lukáš Tuma 00:01:35 Jabub Chalupa 00:01:41.8 Matěj Holan 00:01:43.3 Stanislav Pleva 00:01:44.8 Martin VOlf 00:01:51.9 Šimon Klouček 00:02:04.6 Andrej Kopčan 00:02:07.1 Matyáš Kvapil 00:02:07.3 David Kvapil 00:02:08.2 Jan Kordík 00:02:09.6 František Musil 00:02:23.9 Hynek Břenek 00:02:36.3 Jáchym Bohuňovský 00:03:24.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [738] Lukáš Tuma 2008 SJC Jičín 01:35.000:47.1(1)
00:47.9(1)
2 2 / Muži [827] Jabub Chalupa 2008 Ji?ín 01:41.800:06.800:51.0(3)
00:50.8(2)
3 3 / Muži [800] Matěj Holan 2009 Kupkola 01:43.300:08.300:50.5(2)
00:52.8(3)
4 4 / Muži [323] Stanislav Pleva 2008 AC TJ Jičín 01:44.800:09.800:51.3(4)
00:53.5(4)
5 5 / Muži [795] Martin VOlf 2009 Ji?ín 01:51.900:16.900:53.9(5)
00:58.0(6)
6 6 / Muži [695] Šimon Klouček 2008 Ji?ín 02:04.600:29.601:03.9(6)
01:00.7(10)
7 7 / Muži [737] Andrej Kopčan 2008 Kosmonosy 02:07.100:32.101:05.2(7)
01:01.9(12)
8 8 / Muži [331] Matyáš Kvapil 2009 ABT Česana Rohozec 02:07.300:32.301:08.9(9)
00:58.4(8)
9 9 / Muži [332] David Kvapil 2009 ABT Česana Rohozec 02:08.200:33.201:09.1(10)
00:59.1(9)
10 10 / Muži [299] Jan Kordík 2008 Fitclub Jičín 02:09.600:34.601:07.8(8)
01:01.8(11)
11 11 / Muži [830] František Musil 2009 Novovesan 02:23.900:48.901:27.6(12)
00:56.3(5)
12 12 / Muži [337] Hynek Břenek 2009 Herby servis 02:36.301:01.301:23.8(11)
01:12.5(13)
13 13 / Muži [300] Jáchym Bohuňovský 2009 PINGUIN DIVING TEAM 03:24.401:49.402:26.1(13)
00:58.3(7)
DNS / Muži [886] Stanislav Pleva 2008 AC TJ Jičín
DNS / Muži [853] Lukáš Tuma 2008 SJC Jičín

H2 2008-9 holky

11:47:22

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Babeta Kolářová 00:02:13.1 Andělka Břenková 00:02:23.6 Elena Brožková 00:02:27.1 Marcela Nosková 00:02:35.1 Marie Karbanová 00:02:39.4 Nikola Nešporová 00:02:43.2 Sabina Janoušková 00:02:53.6 Lucie mošničková 00:03:03.6 Líza Benešová 00:03:06.5 Emma Sebešová 00:03:08.3 Mariána Prášilová 00:03:09.2 Veronika Šimonová 00:03:15.9 Anežka Holanová 00:17:12.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->mezičas#2
mezičas#2
mezičas#2->cíl
1 1 / Ženy [344] Babeta Kolářová 2009 Dukla Praha 02:13.100:43.7(1)
00:44.2(1)
01:27.9(1)
00:45.2(1)
2 2 / Ženy [336] Andělka Břenková 2008 Herby servis 02:23.600:10.500:46.2(2)
00:47.1(2)
01:33.3(2)
00:50.3(2)
3 3 / Ženy [772] Elena Brožková 2008 Ji?ín 02:27.100:14.000:47.6(3)
00:47.8(3)
01:35.4(3)
00:51.7(3)
4 4 / Ženy [829] Marcela Nosková 2008 Bakako Nová Paka 02:35.100:22.000:49.3(4)
00:53.4(5)
01:42.7(4)
00:52.4(4)
5 5 / Ženy [346] Marie Karbanová 2008 Ho?ice 02:39.400:26.300:56.1(6)
00:50.8(4)
01:46.9(5)
00:52.5(5)
6 6 / Ženy [343] Nikola Nešporová 2009 Jablonec nad Nisou 02:43.200:30.100:53.8(5)
00:53.6(6)
01:47.4(6)
00:55.8(6)
7 7 / Ženy [699] Sabina Janoušková 2008 Ho?ice 02:53.600:40.501:00.6(8)
00:56.2(7)
01:56.8(7)
00:56.8(7)
8 8 / Ženy [801] Lucie mošničková 2008 Praha 03:03.600:50.501:01.7(9)
00:58.0(8)
01:59.7(8)
01:03.9(11)
9 9 / Ženy [773] Líza Benešová 2008 Banánová republika 03:06.500:53.401:02.3(10)
01:03.0(11)
02:05.3(9)
01:01.2(9)
10 10 / Ženy [832] Emma Sebešová 2008 Ji?ín 03:08.300:55.201:04.3(11)
01:02.6(10)
02:06.9(10)
01:01.4(10)
11 11 / Ženy [835] Mariána Prášilová 2008 Ji?ín 03:09.200:56.101:07.5(12)
01:02.4(9)
02:09.9(11)
00:59.3(8)
12 12 / Ženy [690] Veronika Šimonová 2009 Dv?r Králové 03:15.901:02.801:00.4(7)
01:10.0(12)
02:10.4(12)
01:05.5(12)
13 13 / Ženy [799] Anežka Holanová 2009 Kupkolo 17:12.414:59.307:53.8(13)
07:20.6(13)
15:14.4(13)
01:58.0(13)

K1 2005-7 kluci

12:03:40

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Martin Bárta 00:01:25.4 Karel Bartoš 00:01:28.6 Tomáš Dohnal 00:01:28.7 Jan Bajer 00:01:29.3 Jan Břenek 00:01:33.7 Adam Arnold 00:01:34.2 Radek Vojtíšek 00:01:36.5 František Nosek 00:01:36.9 Jakub Vyčítal 00:01:39 Tomáš Pekárek 00:01:41.3 Patrik Adámek 00:01:44.3 Tobias Dvořáček 00:01:45.5 Matyáš Janitor 00:01:45.5 Jiří Krasilov 00:01:46.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [325] Martin Bárta 2005 Bicykl Kříž Junior Team 01:25.400:43.3(1)
00:42.1(2)
2 2 / Muži [349] Karel Bartoš 2006 TJ Lokomotiva Nymburk 01:28.600:03.200:46.3(3)
00:42.3(4)
3 3 / Muži [650] Tomáš Dohnal 2005 Lokomotiva Nymburk 01:28.700:03.300:46.6(4)
00:42.1(3)
4 4 / Muži [653] Jan Bajer 2005 BAKAKO Nová Paka 01:29.300:03.900:47.5(5)
00:41.8(1)
5 5 / Muži [335] Jan Břenek 2005 Herby servis 01:33.700:08.300:49.5(6)
00:44.2(5)
6 6 / Muži [347] Adam Arnold 2007 Haven Team 01:34.200:08.800:49.6(7)
00:44.6(6)
7 7 / Muži [655] Radek Vojtíšek 2005 BAKAKO Nová Paka 01:36.500:11.100:51.8(9)
00:44.7(7)
8 8 / Muži [831] František Nosek 2005 Sokol Úbislavice 01:36.900:11.500:51.6(8)
00:45.3(8)
9 9 / Muži [339] Jakub Vyčítal 2007 Triatlon Jičín 01:39.000:13.600:52.8(10)
00:46.2(9)
10 10 / Muži [338] Tomáš Pekárek 2007 LSK Lomnice nad Popelkou 01:41.300:15.900:53.7(11)
00:47.6(10)
11 11 / Muži [345] Patrik Adámek 2006 Dvůr Králové 01:44.300:18.900:54.8(12)
00:49.5(12)
12 12 / Muži [326] Tobias Dvořáček 2006 Bicykl servis Kříž 01:45.500:20.100:45.8(2)
00:59.7(14)
12 12 / Muži [697] Matyáš Janitor 2006 Praha 10 01:45.500:20.100:57.3(14)
00:48.2(11)
14 14 / Muži [696] Jiří Krasilov 2006 MTB Sokol Sobotka 01:46.200:20.800:56.5(13)
00:49.7(13)
DNF / Muži [798] Matěj Holan 2006 Kupkolo
DNS / Muži [862] František Nosek 2005 Sokol Úbislavice

H1 2005-7 holky

12:00:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: IZS | 100kg | vše

Klára Cebulová 00:01:19.9 Eliška Smržová 00:01:20.6 Tereza Dohnalová 00:01:22.9 Adéla Vlková 00:01:30.3 Nikola Racková 00:01:34.4 Bára Plevová 00:01:34.6 Eliška Peterková 00:01:35.4 Andrea Langová 00:01:37.8 Lucie Šlamborová 00:01:44.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Ženy [330] Klára Cebulová 2006 Magic Bike Team 01:19.900:38.0(1)
00:41.9(2)
2 2 / Ženy [329] Eliška Smržová 2004 Bicykl Kříž Junior Team 01:20.600:00.700:38.7(2)
00:41.9(1)
3 3 / Ženy [649] Tereza Dohnalová 2005 TJ Lokomotiva Nymburk 01:22.900:03.000:40.2(3)
00:42.7(3)
4 4 / Ženy [702] Adéla Vlková 2006 Magic Bike Team 01:30.300:10.400:42.7(4)
00:47.6(5)
5 5 / Ženy [735] Nikola Racková 2005 Jihlava 01:34.400:14.500:46.8(6)
00:47.6(6)
6 6 / Ženy [324] Bára Plevová 2005 AC TJ Jičín 01:34.600:14.700:45.9(5)
00:48.7(8)
7 7 / Ženy [322] Eliška Peterková 2005 TJ SPARTAK Vrchlabí 01:35.400:15.500:48.6(7)
00:46.8(4)
8 8 / Ženy [734] Andrea Langová 2006 Trutnov 01:37.800:17.900:50.0(8)
00:47.8(7)
9 9 / Ženy [739] Lucie Šlamborová 2007 Pakli Sport Klub 01:44.200:24.300:52.2(9)
00:52.0(9)

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde