Krakonošův cyklomaraton 2016

06.08.2016, Trutnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín06.08.2016
místoTrutnov [CZE]
web akce http://www.krakonosuvcyklomaraton.cz/

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina týmů

Soutez tymu

startovní listina

startovní listina týmů

Soutez tymu

hlavní závod 140km

krátká trať 93km

hlavní závod 140km (registrováno: 372, dokončilo: 366, nedokončilo: 4, neprihlaseno: 2) [pdf]

krátká trať 93km (registrováno: 242, dokončilo: 240, nedokončilo: 2) [pdf]

Soutez tymu zde

hlavní závod 140km

10:02:10

Kategorie muži: M18 | M30 | M40 | M50 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z18 | Z30 | Z40 | vše

Peter Pruus 03:50:16.8 Jan Kovář 03:51:33.7 Tomáš Paprstka 03:52:26.7 Alois Kańkovský 03:58:18.9 Maris Bogdanovics 03:58:19 Zdeněk Jílek 03:58:20.9 Michal Brázda 03:58:22 Jonáš Vojtěch 03:58:23.4 Petr Swaczyna 03:58:24 Lukáš Matula 03:58:24.6 Aleš Strnad 03:58:26.7 Eriks Toms Gavars 03:58:27.7 Michal Kaněra 03:58:28.2 jiří chamrád 03:58:28.2 Klavs Rubenis 04:00:05.6 Denis Rugovac 04:00:18.9 Robert Troszok 04:00:20.3 Jan Novota 04:00:21.7 Vojtěch Beran 04:00:22.1 Jiří Zárybnický 04:00:22.5 Adam Peciar 04:00:22.6 Vaclav Viktorin 04:00:22.8 Aleksandrs Rublevskis 04:00:23 Libor Janoušek 04:00:23.1 Vít Novák 04:00:24.1 Lukáš Čáp 04:00:25.6 Karel Soušek 04:00:26 Daniel Pápež 04:00:26.4 Mariusz Kusidlo 04:00:28.1 Bedřich Průcha 04:00:28.3 František Landa 04:00:28.9 Josef Holub 04:00:30.1 Pavel Popiolek 04:00:30.1 Roman Bronič 04:00:31.3 Václav Pivoňka 04:00:32.2 Guz Konrad 04:00:33.9 Eduard Evinic 04:00:34.8 Pavel Petr 04:00:36.3 Ivo Machek 04:00:52.1 Petr Benčík 04:04:31.7 Daniel Šafář 04:04:32.1 Kamil Maj 04:06:27.7 Ivo Netík 04:06:33.1 Filip Rydval 04:07:33.2 Petr Pivoňka 04:07:33.7 JAROSŁAW HAŁAS 04:07:34.4 Matouš Kozák 04:07:36.2 Lukáš Byrtus 04:09:52.5 Petr Novotný 04:09:59.2 Zdeněk Melša 04:10:45.9 David Novosad 04:10:55.3 Jiří Černý 04:10:56.1 Radim Kunčický 04:10:57.3 Deins Kanepejs 04:10:58.5 Václav Bradna 04:11:00.2 Matiss Riekstins 04:11:00.4 Tomáš Pozler 04:11:00.9 Marcel Boháč 04:11:01.5 Tomáš Ress 04:11:01.6 Přemysl Kuchař 04:11:09.9 Petr Novák 04:11:28 Armands Becis 04:12:00 Jaroslav Halík 04:12:00.2 Martin Pospíšil 04:12:01.4 Stanislav Prokeš 04:12:02.2 Antonín Hodr 04:12:03.6 Petr Mirovský 04:12:03.9 Patrik Swaczyna 04:12:10.3 Andris Vosekalns 04:12:15.8 Michal Bińczak 04:14:13.2 Robert KLEINER 04:14:26.9 Jiri Fiala 04:14:32.2 Miroslav Thuma 04:14:42.7 Lukáš Jánský 04:16:33.8 Petr Javůrek 04:16:34.6 Petr Holub 04:16:35.1 Pavel Kuda 04:16:38.4 Tomáš Šulc 04:16:38.6 Viktor Poslt 04:16:40.8 Jaromír Lecnar 04:16:42.5 Jiří Říha 04:16:43 Radim Kábrt 04:16:44.4 Robert Sýkora 04:16:44.8 Michal Rosulek 04:16:52.4 Aleš Bursík 04:17:20.8 Jiří Hudeček 04:17:32.6 Jan Martin 04:18:55.2 Karel Bernard 04:18:59.9 Michał Makowsky 04:20:18.1 Pavel Valtera 04:20:18.1 David Landa 04:20:52.7 Tomáš Vejdělek 04:20:55.4 Michal Běhounek 04:20:56.5 David Schön 04:20:57.7 Tomáš Mařík 04:21:04.1 Luděk Vigner 04:21:06.7 Dariusz Kraus 04:22:55.2 Petr Steiner 04:23:27.4 Libor Hons 04:23:27.8 Lubomír Hnilička 04:23:28.2 Matěj Hořínek 04:23:28.8 Martin Havlík 04:23:29.1 David Gotthard 04:23:29.6 Pavel Kwiecien 04:23:29.8 Michal Hons 04:23:30.6 Luděk Hrdina 04:23:33 Dan Polanský 04:23:34 David Rada 04:23:34.3 Martin Aust 04:23:37.7 Zdenek Polnicky 04:23:38.3 Martin Opolecký 04:23:46.5 Jiří Kaplan 04:23:47.8 Jan Malíř 04:26:36.5 Jaroslav Svoboda 04:26:39.9 Petr Eremka 04:26:52.4 Petr Reisner 04:27:47.8 Václav Veselý 04:27:48 Jiří Šrain 04:27:54.7 Pavel Pfeifer 04:28:25.3 Kuba Holec 04:29:36.7 David Slaboch 04:29:37.6 Stanislav Fongus 04:29:57.3 Martin Hloušek 04:30:44.1 Tomáš Eichner 04:30:49.9 Milan Procházka 04:30:52.5 Karel Splítek 04:30:53.1 Daniel Šír 04:30:57.7 Miroslav Svatek 04:31:02.4 Petr Malán 04:31:02.4 Jakub Křikava 04:31:02.9 Lubos Kejval 04:31:03.2 Jindřich Dlask 04:31:03.6 Ivo Zámečník 04:31:04.4 Robert Krupka 04:31:04.5 Jiri Ernest 04:31:04.6 Jaroslav Zelenka 04:31:07.5 Jan Šimon 04:31:09.5 Libor Kříž 04:31:17 Jiří Čičko 04:31:19.3 Tondáno Kalojíros 04:31:24 Martin Sahula 04:31:29.6 Pavel Filípek 04:31:38.5 Petr Skořepa 04:31:45.9 Rostislav Lesniak 04:32:51.8 Michal Nehyba 04:32:53.4 Josef Ibehej 04:32:59 Jan Hájek 04:33:25.4 Martin Fischer 04:33:39.9 Milan Soukup 04:33:51 Ondřej Penc 04:34:03.2 Pavel Dubitzký 04:34:30.1 Aleš Benc 04:35:09.9 Libor Menčík 04:35:09.9 Ivan Divíšek 04:35:10.8 Martin Krivak 04:35:14.3 Miroslav Kovář 04:35:16.2 Martin Valo 04:37:43.8 Pavol Dobiáš 04:37:44.9 Václav Zídek 04:37:56.6 Petr Škoda 04:38:00.1 Martin Hudos 04:38:05.3 Vít Procházka 04:38:05.5 Jiří Chudomel 04:38:06 Naďa Voráčová 04:38:07.7 Roman Čapek 04:38:07.7 Václav Haman 04:38:08.5 Paweł Bierut 04:38:09.5 Vít Nedopílek 04:38:10.2 Martin Stárek 04:38:12 Petr Maleček 04:38:24.2 Petr Friml 04:38:28.2 Tomáš Bič 04:38:46.4 Ladislav Šaffo 04:39:03.6 tomáš strnad 04:39:23 Jakub Čegan 04:41:22.1 Jindřich Matějka 04:41:23.6 Michal Doležel 04:41:26.4 Martin Bortlík 04:41:43.3 Jiří Lorenz 04:41:45.3 Jiří Karásek 04:41:47.1 Jan Beneš 04:41:47.2 Jan Marák 04:41:47.5 Jiří Janoušek 04:41:51.4 Ondřej Žítek 04:41:52.9 Lukáš Havel 04:42:14.1 Jiří Stránský 04:42:26.7 Kateřina Drhová 04:43:11.7 Tomáš Hodermarsky 04:43:12.9 Patrik Kebort 04:45:04.1 Luděk Šmíd 04:45:05.8 Petr Klicpera 04:45:08.9 Petr Mařík 04:45:09.8 Jaroslav Šenk 04:45:10.6 Kamil Juřík 04:45:10.8 Jan Janda 04:45:11.3 Petr Koza 04:45:11.8 Josef Fučík 04:45:12.6 Jaroslav Feist 04:45:12.7 Vlastimil Kráčmar 04:45:12.7 Vojtěch Reichert 04:45:12.8 Tomáš Bartoš 04:45:14.2 Miroslav Pechmann 04:45:16.5 Pavel Zháňal 04:45:18.9 Jiří Voňka 04:46:05.3 Michal Metelka 04:46:16.4 Karel Smola 04:46:17.4 Pavel Tauwinkl 04:46:29.9 Ondřej Skopový 04:46:54.4 Radek Ledecký 04:47:37.8 Vladimír Vágner 04:47:52.7 Lukáš Dresler 04:48:02.2 Radim Kavan 04:48:02.9 Petr Čejka 04:48:03.4 Hynek Opolecký 04:48:03.6 Michal Králík 04:48:05.6 Jiří Šlégr 04:48:27.3 Igor Vymazal 04:50:36.3 Wit Bensari 04:50:39.9 Michal Rydval 04:50:45.4 Václav Lexa 04:50:51.2 Pavel Bečka 04:50:51.6 zbyněk linhart 04:51:04.7 Radim Skála 04:51:12.3 Elena Vaníčková 04:51:15.3 Karel Macháč 04:51:48 Petr Malík 04:52:02.8 Luděk Novotný 04:54:00.4 Jiří Podlipný 04:54:50.4 Štefan Juhás 04:54:51.2 Luboš Kotlář 04:54:51.3 Petr Žák 04:54:51.6 Monika Jehličková 04:54:54 Pavel Just 04:54:54.5 Martin Slezák 04:54:55.3 Vaclav Stejskal 04:54:56.3 Pavel Prchal 04:55:09.7 Petr Strnad 04:55:36.5 David Pouč 04:55:49.4 Jiří Charuza 04:57:26.8 Jaroslav Sekot 04:57:27.5 Petr Adámek 04:57:34.7 Dominik Kralik 04:57:58 Radim Návrat 04:58:23.4 Ondřej Pojmon 04:59:49.8 Vladimír Mazánek 04:59:50.4 Štěpán Ševčík 04:59:53.1 Marek Musil 04:59:58.3 Milan Nosek 05:00:20.7 Aleš Hantl 05:00:31.3 David Hubáček 05:02:43.6 Milan Sedláček 05:03:13.7 Rene Kvarda 05:03:33.8 Marcel Řehák 05:03:34.2 Roman Průša 05:03:36 Pavel Rudiš 05:03:38.7 Jiří Přidal 05:03:43.3 Libor Pořízek 05:04:16.3 Pavel Ráb 05:05:52.9 František Říčař 05:05:53.1 Zdeněk Zobal 05:05:53.8 Ondřej Brož 05:05:54.5 Vojtěch Mistr 05:06:32.4 Lucie Tučková 05:07:26.1 Josef Vrzáň 05:07:27.6 Daniel Artus 05:07:47.4 Vlastimil Heller 05:07:48.3 Evžen Reitschläger 05:07:48.4 Miloslav Šoch 05:08:03.1 Jan Plachý 05:08:22.3 David Dobiáš 05:11:11.2 Tomáš Girgal 05:11:11.3 Vojtěch Dostál 05:11:15.8 Josef Jareš 05:11:20.3 Jan Martinec 05:11:26.9 Petr Pražák 05:11:54.5 Ales Girstl 05:13:53 Vít Mráz 05:14:09.9 Petr Háze 05:14:11 Josef Krajčík 05:14:37.9 Bob Koštanský 05:14:42.3 Vladimír Hlusička 05:15:05.3 Marcel Hrdlička 05:15:06.7 MARTIN NEJL 05:15:47.3 Martin Glajch 05:17:03.1 Michal Stránský 05:18:24.3 Lukas Vacha 05:18:30.5 Jaroslav Hronek 05:18:33.8 Tomáš Otaševič 05:18:36.4 Janek Jaros 05:18:57.7 Lukáš Dufek 05:18:58.9 Aleš Černý 05:19:05 Luboš Binar 05:19:56.1 Tomáš Procházka 05:21:03.6 Václav Mervart 05:21:26.4 Mark Prethero 05:21:55.5 Oldřich Telk 05:22:06.7 Pavel Kouble 05:22:58.5 Richard Cvrkal 05:23:07.1 Martin Exner 05:24:19.8 Jan Horák 05:24:27.7 Miloš Pokorný 05:24:29.6 Martin Morvay 05:24:32.5 Jan Beneš 05:24:33.9 Jan Basař 05:24:50.3 Michal Koš 05:26:00.1 Hedvika Candrová 05:26:00.2 Michal Pavlata 05:27:08.9 Lenka Bartošová 05:27:19.7 Jan Lomoz 05:27:35.1 Miroslav Horák 05:27:36.5 Aleš Kožnar 05:28:53.5 Jitka Kábrtová 05:29:02.3 MIROSLAV DOLEŽEL 05:30:02 Vladimír Žalda 05:30:03.9 Ryszard Długosz 05:31:07.3 Ondrej Medvecký 05:31:09.3 Viktor Chaloupka 05:31:09.7 Roman Poslušný 05:31:23.4 Andrej Pomahač 05:32:11.6 Oldřich Havránek 05:32:13 Filip Svoboda 05:32:57.1 Václav Fiala 05:34:02.7 Peter Balhar 05:34:17.6 Vít Borůvka 05:36:09.4 Jiří Kudrna 05:36:10.5 Miroslav Dongres 05:36:42.1 Petr Beránek 05:39:12.7 Petr Macek 05:39:14.4 Petr Gottlieb 05:40:49 Pavel Větrovec 05:42:20.9 Michal Novák 05:43:22.3 Igor Jermolajev 05:43:23.6 Miroslav Vodička 05:43:26.6 Jan Filip 05:44:07.8 Pawel Jaracz 05:44:15.5 Andrzej Jaracz 05:44:17.2 Lenka Hellerová 05:45:16.8 Milan Novotný 05:45:20.7 Martin Linhart 05:45:45.5 Ivo Razák 05:52:00.3 Pavel Šimek 05:52:02.2 David Křenek 05:52:02.3 Miroslav Krčmař 05:57:35.7 Radek Ženíšek 05:58:20.8 Jan Burda 05:58:21.2 Oldřich Čížek 05:58:57.8 Jiří Vrbata 06:03:36.3 Petr Trnobranský 06:07:06.2 Oldřich Vacek 06:07:34 Jakub Kencl 06:09:32.5 Petr Kuboušek 06:09:34.3 Martin Šantrůček 06:20:52.2 Jacek Musial 06:29:12.7 Viktor Nikolov 06:42:57.1 Jiří Pfeifer 06:54:55 Aleksander Jedrosz 07:01:28.2 Jan Ženíšek 07:24:35 Ladislav Vlček 99:99:99.999 František Kožnar 99:99:99.999 Karel Macháč 99:99:99.999 Jan Smrž 99:99:99.999 Tomáš Holub 99:99:99.999 jan ryba 99:99:99.999 Jiří Nesveda 99:99:99.999 Jan Bryxi 99:99:99.999 Luboš Fišer 99:99:99.999 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPomezky
Pomezky->Prazska
Prazska
Prazska->cíl
1 1 / M18 [317] Peter Pruus 1989 Rietumu-Delfin 03:50:16.801:38:45.5(2)
36:38.4(5)
02:15:23.9(4)
01:34:52.9(1)
2 2 / M18 [126] Jan Kovář 1996 Whirlpool Author 03:51:33.701:16.901:39:00.3(3)
36:19.1(2)
02:15:19.4(3)
01:36:14.3(2)
3 3 / M18 [201] Tomáš Paprstka 1992 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 03:52:26.702:09.901:39:06.9(9)
35:39.5(1)
02:14:46.4(1)
01:37:40.3(3)
4 1 / M30 [112] Alois Kańkovský 1983 Whirlpool Author 03:58:18.908:02.101:39:06.1(8)
37:32.6(15)
02:16:38.7(14)
01:41:40.2(19)
5 4 / M18 [316] Maris Bogdanovics 1991 Rietumu-Delfin 03:58:19.008:02.201:39:09.0(11)
36:44.0(7)
02:15:53.0(8)
01:42:26.0(32)
6 5 / M18 [105] Zdeněk Jílek 1996 Erste Premier Petr Čech team 03:58:20.908:04.101:39:10.2(19)
36:57.2(12)
02:16:07.4(12)
01:42:13.5(30)
7 6 / M18 [22] Michal Brázda 1997 Whirlpool Author 03:58:22.008:05.201:39:10.0(18)
37:29.0(14)
02:16:39.0(15)
01:41:43.0(21)
8 7 / M18 [302] Jonáš Vojtěch 1989 AC Sparta Praha A 03:58:23.408:06.601:39:03.0(7)
36:49.2(9)
02:15:52.2(7)
01:42:31.2(34)
9 2 / M30 [261] Petr Swaczyna 1985 CK Feso Petřvald 03:58:24.008:07.201:39:09.1(12)
36:44.0(8)
02:15:53.1(9)
01:42:30.9(33)
10 8 / M18 [384] Lukáš Matula 1989 SKCTufo Prostějov 03:58:24.608:07.801:39:07.8(10)
37:34.0(16)
02:16:41.8(16)
01:41:42.8(20)
11 3 / M30 [335] Aleš Strnad 1986 ELEVEN MERCEDES MITAS 03:58:26.708:09.901:39:10.0(17)
36:33.7(4)
02:15:43.7(6)
01:42:43.0(36)
12 9 / M18 [322] Eriks Toms Gavars 1997 Rietumu-Delfin 03:58:27.708:10.901:39:09.6(14)
36:57.0(11)
02:16:06.6(11)
01:42:21.1(31)
13 4 / M30 [111] Michal Kaněra 1986 NILFISK PRO Cycling 03:58:28.208:11.401:39:01.0(5)
36:39.1(6)
02:15:40.1(5)
01:42:48.1(37)
13 4 / M30 [93] jiří chamrád 1981 sviadnov 03:58:28.208:11.401:39:10.0(16)
37:25.3(13)
02:16:35.3(13)
01:41:52.9(27)
15 10 / M18 [318] Klavs Rubenis 1997 Rietumu-Delfin 04:00:05.609:48.801:38:44.7(1)
36:26.8(3)
02:15:11.5(2)
01:44:54.1(45)
16 11 / M18 [311] Denis Rugovac 1993 AC Sparta Praha B 04:00:18.910:02.101:39:48.8(33)
39:58.9(52)
02:19:47.7(40)
01:40:31.2(6)
17 12 / M18 [383] Robert Troszok 1996 Dar Bud Team 04:00:20.310:03.501:39:47.1(28)
39:00.1(30)
02:18:47.2(28)
01:41:33.1(17)
18 6 / M30 [195] Jan Novota 1981 CK Šluknovsko 04:00:21.710:04.901:39:48.5(31)
39:58.5(51)
02:19:47.0(39)
01:40:34.7(8)
19 7 / M30 [14] Vojtěch Beran 1982 Alltraining.cz 04:00:22.110:05.301:39:48.7(32)
38:49.9(25)
02:18:38.6(26)
01:41:43.5(22)
20 1 / M40 [293] Jiří Zárybnický 1976 CK Vinohradské Šlapky 04:00:22.510:05.701:39:44.4(20)
38:50.7(27)
02:18:35.1(23)
01:41:47.4(23)
21 13 / M18 [326] Adam Peciar 1987 Cyklisti Trnava 04:00:22.610:05.801:40:19.5(50)
39:29.1(40)
02:19:48.6(42)
01:40:34.0(7)
22 14 / M18 [304] Vaclav Viktorin 1993 AC Sparta Praha A 04:00:22.810:06.001:39:10.0(15)
39:19.3(37)
02:18:29.3(20)
01:41:53.5(28)
23 15 / M18 [321] Aleksandrs Rublevskis 1996 Rietumu-Delfin 04:00:23.010:06.201:39:02.5(6)
38:07.3(18)
02:17:09.8(18)
01:43:13.2(38)
24 2 / M40 [98] Libor Janoušek 1974 LAWI - Author Team 04:00:23.110:06.301:39:46.0(26)
38:48.5(24)
02:18:34.5(22)
01:41:48.6(24)
25 16 / M18 [192] Vít Novák 1989 CFC Kladno 04:00:24.110:07.301:39:52.0(39)
39:56.2(50)
02:19:48.2(41)
01:40:35.9(9)
26 8 / M30 [30] Lukáš Čáp 1984 HSK - cycling team 04:00:25.610:08.801:39:45.9(25)
39:18.1(36)
02:19:04.0(33)
01:41:21.6(14)
27 9 / M30 [250] Karel Soušek 1978 CK Vinohradské Šlapky 04:00:26.010:09.201:39:52.9(40)
39:02.3(32)
02:18:55.2(30)
01:41:30.8(16)
28 3 / M40 [327] Daniel Pápež 1976 Cyklisti Trnava 04:00:26.410:09.601:39:52.0(38)
39:46.1(45)
02:19:38.1(37)
01:40:48.3(11)
29 17 / M18 [382] Mariusz Kusidlo 1987 Dar Bud Team 04:00:28.110:11.301:39:47.6(29)
39:14.9(35)
02:19:02.5(32)
01:41:25.6(15)
30 4 / M40 [228] Bedřich Průcha 1973 Cykloservex-Medila 04:00:28.310:11.501:39:51.0(36)
38:45.1(22)
02:18:36.1(25)
01:41:52.2(26)
31 5 / M40 [148] František Landa 1974 KCL Kooperativa-Svijany 04:00:28.910:12.101:39:50.8(35)
39:20.0(38)
02:19:10.8(35)
01:41:18.1(12)
32 10 / M30 [340] Josef Holub 1979 Alltraining-Lawi 04:00:30.110:13.301:39:46.5(27)
38:53.0(28)
02:18:39.5(27)
01:41:50.6(25)
32 1 / M50 [333] Pavel Popiolek 1965 SK Universe 04:00:30.110:13.301:40:15.6(45)
39:49.8(47)
02:20:05.4(45)
01:40:24.7(4)
34 6 / M40 [334] Roman Bronič 1976 SK Universe 04:00:31.310:14.501:40:14.9(44)
39:46.8(46)
02:20:01.7(44)
01:40:29.6(5)
35 11 / M30 [207] Václav Pivoňka 1985 SB Cyklo Olympia 04:00:32.210:15.401:39:44.9(22)
39:59.4(53)
02:19:44.3(38)
01:40:47.9(10)
36 12 / M30 [370] Guz Konrad 1982 OSKA Warszawa 04:00:33.910:17.101:40:19.0(48)
38:36.7(20)
02:18:55.7(31)
01:41:38.2(18)
37 13 / M30 [328] Eduard Evinic 1984 Cyklisti Trnava 04:00:34.810:18.001:40:19.0(49)
38:56.8(29)
02:19:15.8(36)
01:41:19.0(13)
38 7 / M40 [204] Pavel Petr 1969 CK Loko Pardubice 04:00:36.310:19.501:39:50.2(34)
38:45.3(23)
02:18:35.5(24)
01:42:00.8(29)
39 14 / M30 [161] Ivo Machek 1978 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 04:00:52.110:35.301:39:44.9(21)
38:33.0(19)
02:18:17.9(19)
01:42:34.2(35)
40 8 / M40 [1] Petr Benčík 1976 COLNAGO a ASSOS ProShop 04:04:31.714:14.901:40:19.0(47)
39:53.8(49)
02:20:12.8(47)
01:44:18.9(40)
41 15 / M30 [264] Daniel Šafář 1978 COLNAGO a ASSOS ProShop 04:04:32.114:15.301:40:41.4(52)
39:35.0(42)
02:20:16.4(48)
01:44:15.7(39)
42 16 / M30 [366] Kamil Maj 1978 Voster Cycling Team 04:06:27.716:10.901:41:08.0(57)
39:44.4(44)
02:20:52.4(55)
01:45:35.3(47)
43 9 / M40 [187] Ivo Netík 1972 Ústí nad Labem 04:06:33.116:16.301:40:36.7(51)
39:32.4(41)
02:20:09.1(46)
01:46:24.0(50)
44 18 / M18 [375] Filip Rydval 1996 Alltraining.cz 04:07:33.217:16.401:39:51.0(37)
39:01.8(31)
02:18:52.8(29)
01:48:40.4(70)
45 17 / M30 [208] Petr Pivoňka 1979 Diablo Sport Český Krumlov 04:07:33.717:16.901:41:06.6(56)
39:11.0(33)
02:20:17.6(49)
01:47:16.1(59)
46 18 / M30 [367] JAROSŁAW HAŁAS 1984 BIKEBOARD 04:07:34.417:17.601:41:03.6(53)
40:44.3(59)
02:21:47.9(58)
01:45:46.5(48)
47 19 / M18 [129] Matouš Kozák 1998 Alltraining.cz 04:07:36.217:19.401:41:06.0(54)
39:27.4(39)
02:20:33.4(52)
01:47:02.8(54)
48 20 / M18 [27] Lukáš Byrtus 1989 Tj.TŽ.Třinec 04:09:52.519:35.701:41:06.3(55)
40:18.6(54)
02:21:24.9(57)
01:48:27.6(69)
49 10 / M40 [198] Petr Novotný 1974 AGRO KOLÍN 04:09:59.219:42.401:39:58.9(42)
39:51.7(48)
02:19:50.6(43)
01:50:08.6(79)
50 19 / M30 [171] Zdeněk Melša 1982 JJ - Potocký 04:10:45.920:29.101:39:45.7(24)
38:44.8(21)
02:18:30.5(21)
01:52:15.4(101)
51 11 / M40 [194] David Novosad 1975 NILFISK PRO Cycling 04:10:55.320:38.501:42:36.8(73)
40:38.8(57)
02:23:15.6(62)
01:47:39.7(61)
52 21 / M18 [34] Jiří Černý 1988 bez teamu 04:10:56.120:39.301:40:18.3(46)
40:19.9(55)
02:20:38.2(53)
01:50:17.9(84)
53 12 / M40 [144] Radim Kunčický 1967 AUTHOR MASTERS 04:10:57.320:40.501:42:38.4(76)
41:04.3(62)
02:23:42.7(63)
01:47:14.6(57)
54 22 / M18 [319] Deins Kanepejs 1995 Rietumu-Delfin 04:10:58.520:41.701:39:47.9(30)
40:41.4(58)
02:20:29.3(50)
01:50:29.2(88)
55 20 / M30 [21] Václav Bradna 1980 KCL Kooperativa-Svijany 04:11:00.220:43.401:42:30.0(69)
38:50.2(26)
02:21:20.2(56)
01:49:40.0(75)
56 23 / M18 [320] Matiss Riekstins 1997 Rietumu-Delfin 04:11:00.420:43.601:40:03.6(43)
40:27.5(56)
02:20:31.1(51)
01:50:29.3(89)
57 13 / M40 [220] Tomáš Pozler 1976 CK Loko Pardubice 04:11:00.920:44.101:42:03.0(67)
41:44.0(75)
02:23:47.0(65)
01:47:13.9(56)
58 14 / M40 [18] Marcel Boháč 1972 Svitávka 04:11:01.520:44.701:41:08.1(59)
40:53.8(61)
02:22:01.9(60)
01:48:59.6(71)
59 21 / M30 [234] Tomáš Ress 1977 KC BRNO 04:11:01.620:44.801:42:35.6(72)
41:11.0(65)
02:23:46.6(64)
01:47:15.0(58)
60 22 / M30 [143] Přemysl Kuchař 1977 Eleven Cube Roadriders 04:11:09.920:53.101:41:08.0(58)
40:53.6(60)
02:22:01.6(59)
01:49:08.3(72)
61 15 / M40 [193] Petr Novák 1967 SK Donocykl Vysoké Mýto 04:11:28.021:11.201:41:08.2(60)
39:37.6(43)
02:20:45.8(54)
01:50:42.2(91)
62 24 / M18 [314] Armands Becis 1991 Rietumu-Delfin 04:12:00.021:43.201:45:03.1(85)
41:28.6(69)
02:26:31.7(72)
01:45:28.3(46)
63 16 / M40 [69] Jaroslav Halík 1971 VeloservisTeam 04:12:00.221:43.401:44:00.3(79)
42:01.6(76)
02:26:01.9(69)
01:45:58.3(49)
64 17 / M40 [217] Martin Pospíšil 1974 KCL Kooperativa-Svijany 04:12:01.421:44.601:46:05.7(88)
41:33.3(72)
02:27:39.0(81)
01:44:22.4(41)
65 18 / M40 [227] Stanislav Prokeš 1968 Prokesteam 04:12:02.221:45.401:39:55.7(41)
39:12.0(34)
02:19:07.7(34)
01:52:54.5(109)
66 25 / M18 [80] Antonín Hodr 1987 PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:12:03.621:46.801:46:08.5(90)
41:17.1(67)
02:27:25.6(78)
01:44:38.0(44)
67 26 / M18 [176] Petr Mirovský 1995 Stark Cycling Team 04:12:03.921:47.101:46:09.6(93)
41:16.7(66)
02:27:26.3(79)
01:44:37.6(43)
68 19 / M40 [262] Patrik Swaczyna 1973 CK Feso Petřvald 04:12:10.321:53.501:46:12.4(98)
41:29.8(70)
02:27:42.2(82)
01:44:28.1(42)
69 27 / M18 [315] Andris Vosekalns 1992 Rietumu-Delfin 04:12:15.821:59.001:42:37.6(74)
43:04.5(100)
02:25:42.1(68)
01:46:33.7(51)
70 20 / M40 [341] Michal Bińczak 1971 Starachowice 04:14:13.223:56.401:46:05.3(86)
41:32.0(71)
02:27:37.3(80)
01:46:35.9(52)
71 2 / M50 [119] Robert KLEINER 1966 LAWI GRANFONDO 04:14:26.924:10.101:44:00.3(80)
43:02.3(96)
02:27:02.6(74)
01:47:24.3(60)
72 21 / M40 [56] Jiri Fiala 1976 ABT Cesana Rohozec 04:14:32.224:15.401:46:05.6(87)
41:17.3(68)
02:27:22.9(76)
01:47:09.3(55)
73 28 / M18 [277] Miroslav Thuma 1992 DEXTER CYCLING 04:14:42.724:25.901:46:10.2(95)
41:34.7(73)
02:27:44.9(84)
01:46:57.8(53)
74 23 / M30 [313] Lukáš Jánský 1979 ADR Team 04:16:33.826:17.001:42:30.0(68)
46:17.7(174)
02:28:47.7(96)
01:47:46.1(62)
75 24 / M30 [101] Petr Javůrek 1977 Apache Loko Trutnov 04:16:34.626:17.801:39:45.2(23)
42:17.3(80)
02:22:02.5(61)
01:54:32.1(122)
76 3 / M50 [82] Petr Holub 1966 Apache Loko Trutnov 04:16:35.126:18.301:46:10.9(96)
42:13.5(78)
02:28:24.4(87)
01:48:10.7(65)
77 22 / M40 [141] Pavel Kuda 1969 CYCLING BRNO 04:16:38.426:21.601:43:59.1(78)
42:45.3(93)
02:26:44.4(73)
01:49:54.0(76)
78 29 / M18 [274] Tomáš Šulc 1993 Brandýs nad Labem 04:16:38.626:21.801:42:39.4(77)
43:30.4(114)
02:26:09.8(71)
01:50:28.8(87)
79 23 / M40 [216] Viktor Poslt 1969 Radvanice 04:16:40.826:24.001:46:26.1(106)
42:16.9(79)
02:28:43.0(92)
01:47:57.8(64)
80 25 / M30 [149] Jaromír Lecnar 1983 Pitrs bikes 04:16:42.526:25.701:46:09.4(92)
42:37.3(87)
02:28:46.7(95)
01:47:55.8(63)
81 26 / M30 [388] Jiří Říha 1977 CK Kolokram 04:16:43.026:26.201:44:00.3(81)
43:25.3(108)
02:27:25.6(77)
01:49:17.4(73)
82 24 / M40 [108] Radim Kábrt 1971 EKG team 04:16:44.426:27.601:46:08.4(89)
42:09.6(77)
02:28:18.0(86)
01:48:26.4(68)
83 25 / M40 [263] Robert Sýkora 1972 CK Vinohradské Šlapky 04:16:44.826:28.001:46:09.0(91)
42:18.8(82)
02:28:27.8(88)
01:48:17.0(66)
84 26 / M40 [235] Michal Rosulek 1968 Kur Sport 04:16:52.426:35.601:46:09.6(94)
41:10.9(64)
02:27:20.5(75)
01:49:31.9(74)
85 27 / M40 [26] Aleš Bursík 1973 Doldy ruksaky Machov 04:17:20.827:04.001:46:12.8(99)
42:43.4(92)
02:28:56.2(98)
01:48:24.6(67)
86 27 / M30 [336] Jiří Hudeček 1986 GIANT Trans Brdy Team 04:17:32.627:15.801:39:09.5(13)
36:54.9(10)
02:16:04.4(10)
02:01:28.2(191)
87 28 / M30 [165] Jan Martin 1980 KAH sport Vrchlabí 04:18:55.228:38.401:44:38.8(84)
44:05.9(129)
02:28:44.7(94)
01:50:10.5(80)
88 28 / M40 [16] Karel Bernard 1967 INS ATELIER NÁCHOD 04:18:59.928:43.101:47:03.7(112)
41:36.7(74)
02:28:40.4(91)
01:50:19.5(85)
89 29 / M30 [371] Michał Makowsky 1986 Questact 04:20:18.130:01.301:46:37.3(110)
41:06.0(63)
02:27:43.3(83)
01:52:34.8(106)
89 29 / M40 [283] Pavel Valtera 1976 Doldy ruksaky Machov 04:20:18.130:01.301:46:13.5(102)
42:29.5(84)
02:28:43.0(93)
01:51:35.1(96)
91 30 / M40 [147] David Landa 1971 KCL Kooperativa-Svijany 04:20:52.730:35.901:46:16.4(105)
42:22.5(83)
02:28:38.9(90)
01:52:13.8(99)
92 31 / M40 [358] Tomáš Vejdělek 1971 Hospodský z Kolína 04:20:55.430:38.601:46:10.9(97)
43:08.3(101)
02:29:19.2(100)
01:51:36.2(97)
93 32 / M40 [9] Michal Běhounek 1967 Veloservis Team 04:20:56.530:39.701:46:14.3(103)
43:22.1(106)
02:29:36.4(102)
01:51:20.1(95)
94 30 / M18 [325] David Schön 1990 Stark Cycling Team 04:20:57.730:40.901:46:14.5(104)
42:18.6(81)
02:28:33.1(89)
01:52:24.6(104)
95 31 / M18 [353] Tomáš Mařík 1988 BMC CZ Racing Team 04:21:04.130:47.301:44:24.0(83)
43:25.6(109)
02:27:49.6(85)
01:53:14.5(111)
96 30 / M30 [284] Luděk Vigner 1981 Trek Gdynia 04:21:06.730:49.901:42:22.0(62)
43:46.9(123)
02:26:08.9(70)
01:54:57.8(128)
97 32 / M18 [381] Dariusz Kraus 1990 Dar Bud Team 04:22:55.232:38.401:42:08.7(61)
43:13.9(103)
02:25:22.6(66)
01:57:32.6(158)
98 31 / M30 [376] Petr Steiner 1985 ELEVEN MERCEDES MITAS 04:23:27.433:10.601:46:31.2(109)
43:38.8(119)
02:30:10.0(104)
01:53:17.4(112)
99 4 / M50 [84] Libor Hons 1965 Hroubovice 04:23:27.833:11.001:49:58.9(122)
42:41.4(89)
02:32:40.3(110)
01:50:47.5(92)
100 33 / M18 [79] Lubomír Hnilička 1987 Vysoké Mýto 04:23:28.233:11.401:46:27.0(107)
44:47.1(138)
02:31:14.1(107)
01:52:14.1(100)
101 32 / M30 [87] Matěj Hořínek 1985 Vysočina Cycling 04:23:28.833:12.001:50:03.8(132)
43:30.3(113)
02:33:34.1(120)
01:49:54.7(77)
102 33 / M30 [386] Martin Havlík 1978 Makos 04:23:29.133:12.301:46:29.5(108)
42:41.7(90)
02:29:11.2(99)
01:54:17.9(121)
103 33 / M40 [65] David Gotthard 1976 CYCLING BRNO 04:23:29.633:12.801:47:06.2(113)
43:04.2(99)
02:30:10.4(105)
01:53:19.2(113)
104 34 / M30 [146] Pavel Kwiecien 1983 JJ - Potocký 04:23:29.833:13.001:46:38.4(111)
43:25.9(110)
02:30:04.3(103)
01:53:25.5(114)
105 34 / M18 [83] Michal Hons 1995 Hroubovice 04:23:30.633:13.801:49:57.5(118)
42:43.1(91)
02:32:40.6(111)
01:50:50.0(93)
106 34 / M40 [337] Luděk Hrdina 1973 Řevnice 04:23:33.033:16.201:49:59.5(123)
43:19.2(105)
02:33:18.7(116)
01:50:14.3(82)
107 35 / M30 [212] Dan Polanský 1983 Dukla plombaři 04:23:34.033:17.201:49:59.9(124)
43:03.8(98)
02:33:03.7(114)
01:50:30.3(90)
108 35 / M40 [360] David Rada 1976 Praha 04:23:34.333:17.501:50:05.0(137)
43:16.3(104)
02:33:21.3(117)
01:50:13.0(81)
109 36 / M40 [4] Martin Aust 1973 Mnichovice 04:23:37.733:20.901:49:57.7(120)
42:47.8(94)
02:32:45.5(112)
01:50:52.2(94)
110 36 / M30 [213] Zdenek Polnicky 1977 CK Vinohradské Šlapky 04:23:38.333:21.501:46:13.2(101)
43:22.8(107)
02:29:36.0(101)
01:54:02.3(115)
111 37 / M30 [356] Martin Opolecký 1984 Praha 3 04:23:46.533:29.701:50:03.4(130)
43:28.2(111)
02:33:31.6(118)
01:50:14.9(83)
112 38 / M30 [113] Jiří Kaplan 1981 Dukla Plombaři 04:23:47.833:31.001:50:00.7(126)
43:45.6(122)
02:33:46.3(128)
01:50:01.5(78)
113 39 / M30 [163] Jan Malíř 1980 NILFISK PRO Cycling 04:26:36.536:19.701:42:38.0(75)
43:02.7(97)
02:25:40.7(67)
02:00:55.8(183)
114 37 / M40 [260] Jaroslav Svoboda 1971 INS ATELIER NÁCHOD 04:26:39.936:23.101:50:08.2(140)
44:02.9(126)
02:34:11.1(129)
01:52:28.8(105)
115 35 / M18 [51] Petr Eremka 1987 Cycling Team Basso 04:26:52.436:35.601:46:12.8(100)
42:35.5(85)
02:28:48.3(97)
01:58:04.1(162)
116 38 / M40 [362] Petr Reisner 1975 GIANT - Progresscycle 04:27:47.837:31.001:50:04.6(134)
43:30.9(115)
02:33:35.5(122)
01:54:12.3(116)
117 39 / M40 [285] Václav Veselý 1968 Kola Víšek 04:27:48.037:31.201:49:58.4(121)
43:35.9(117)
02:33:34.3(121)
01:54:13.7(117)
118 40 / M30 [273] Jiří Šrain 1979 Beroun 04:27:54.737:37.901:50:03.3(128)
43:37.2(118)
02:33:40.5(124)
01:54:14.2(119)
119 36 / M18 [206] Pavel Pfeifer 1991 SK hasičů KHk 04:28:25.338:08.501:50:00.0(125)
43:42.8(121)
02:33:42.8(126)
01:54:42.5(125)
120 37 / M18 [81] Kuba Holec 1991 cyklospeciality.cz 04:29:36.739:19.901:48:14.2(115)
42:58.6(95)
02:31:12.8(106)
01:58:23.9(167)
121 38 / M18 [245] David Slaboch 1988 Stark Cycling Team 04:29:37.639:20.801:50:03.5(131)
44:12.6(131)
02:34:16.1(130)
01:55:21.5(132)
122 41 / M30 [60] Stanislav Fongus 1982 Cyklopoint Pardubice 04:29:57.339:40.501:50:05.5(138)
43:12.7(102)
02:33:18.2(115)
01:56:39.1(148)
123 42 / M30 [77] Martin Hloušek 1982 HO ŠTIKA 04:30:44.140:27.301:50:05.6(139)
43:39.6(120)
02:33:45.2(127)
01:56:58.9(152)
124 40 / M40 [49] Tomáš Eichner 1967 Příbor 04:30:49.940:33.101:51:03.8(148)
44:24.4(134)
02:35:28.2(135)
01:55:21.7(133)
125 43 / M30 [224] Milan Procházka 1978 Dexter Cycling 04:30:52.540:35.701:50:04.8(135)
44:36.4(137)
02:34:41.2(134)
01:56:11.3(141)
126 39 / M18 [251] Karel Splítek 1989 Charlieho andílci 04:30:53.140:36.301:50:05.0(136)
43:28.7(112)
02:33:33.7(119)
01:57:19.4(157)
127 41 / M40 [270] Daniel Šír 1976 Kola Šír Bělohrad 04:30:57.740:40.901:50:12.6(144)
44:18.3(132)
02:34:30.9(131)
01:56:26.8(144)
128 40 / M18 [307] Miroslav Svatek 1997 AC Sparta Praha A 04:31:02.440:45.601:42:26.3(63)
53:46.8(279)
02:36:13.1(139)
01:54:49.3(126)
128 40 / M18 [310] Petr Malán 1995 AC Sparta Praha B 04:31:02.440:45.601:42:30.2(70)
54:16.7(284)
02:36:46.9(143)
01:54:15.5(120)
130 42 / M18 [309] Jakub Křikava 1997 AC Sparta Praha B 04:31:02.940:46.101:42:29.4(65)
54:19.5(286)
02:36:48.9(144)
01:54:14.0(118)
131 42 / M40 [117] Lubos Kejval 1976 Pekárna Kejval 04:31:03.240:46.401:50:03.3(129)
44:36.2(136)
02:34:39.5(133)
01:56:23.7(143)
132 43 / M18 [303] Jindřich Dlask 1991 AC Sparta Praha A 04:31:03.640:46.801:42:26.7(64)
54:02.2(282)
02:36:28.9(141)
01:54:34.7(123)
133 43 / M40 [292] Ivo Zámečník 1973 CK Continental Frenšťát p. R. 04:31:04.440:47.601:50:41.1(146)
45:45.1(164)
02:36:26.2(140)
01:54:38.2(124)
134 44 / M40 [137] Robert Krupka 1976 Most 04:31:04.540:47.701:52:59.8(156)
45:45.9(165)
02:38:45.7(156)
01:52:18.8(103)
135 45 / M40 [52] Jiri Ernest 1972 Cyklistický spolek PEKÁČ 04:31:04.640:47.801:54:34.7(171)
43:35.6(116)
02:38:10.3(151)
01:52:54.3(108)
136 44 / M30 [294] Jaroslav Zelenka 1980 Severní Větry 04:31:07.540:50.701:54:12.5(163)
44:09.3(130)
02:38:21.8(153)
01:52:45.7(107)
137 44 / M18 [269] Jan Šimon 1991 Dukla plombaři 04:31:09.540:52.701:55:12.4(192)
45:33.8(160)
02:40:46.2(176)
01:50:23.3(86)
138 45 / M30 [139] Libor Kříž 1978 Pivovar Rohozec 04:31:17.041:00.201:53:20.2(158)
45:39.2(161)
02:38:59.4(158)
01:52:17.6(102)
139 46 / M40 [36] Jiří Čičko 1975 SSC Železný Brod 04:31:19.341:02.501:50:12.9(145)
44:21.0(133)
02:34:33.9(132)
01:56:45.4(150)
140 47 / M40 [110] Tondáno Kalojíros 1968 BE.maniax/Madbike 04:31:24.041:07.201:51:29.1(149)
46:46.5(183)
02:38:15.6(152)
01:53:08.4(110)
141 48 / M40 [238] Martin Sahula 1972 manželka 04:31:29.641:12.801:50:49.6(147)
45:06.9(146)
02:35:56.5(138)
01:55:33.1(134)
142 46 / M30 [58] Pavel Filípek 1984 KOLOSHOP TEAM 04:31:38.541:21.701:46:08.5
02:33:41.6(125)
01:57:56.9(160)
143 45 / M18 [244] Petr Skořepa 1995 Whirlpool Author Junior team 04:31:45.941:29.101:50:08.4(141)
45:44.2(163)
02:35:52.6(137)
01:55:53.3(138)
144 49 / M40 [151] Rostislav Lesniak 1973 OCA Brno 04:32:51.842:35.001:51:49.6(150)
46:09.7(170)
02:37:59.3(148)
01:54:52.5(127)
145 47 / M30 [184] Michal Nehyba 1980 Vella Team 04:32:53.442:36.601:47:43.2(114)
44:03.0(127)
02:31:46.2(108)
02:01:07.2(186)
146 1 / M60 [96] Josef Ibehej 1956 KCL Kooperativa-Svijany 04:32:59.042:42.201:55:25.4(197)
45:22.0(156)
02:40:47.4(177)
01:52:11.6(98)
147 48 / M30 [68] Jan Hájek 1980 AC Čimelice 04:33:25.443:08.601:54:36.8(176)
42:36.7(86)
02:37:13.5(145)
01:56:11.9(142)
148 49 / M30 [355] Martin Fischer 1979 Wurth MTB Racing Team 04:33:39.943:23.101:54:35.2(173)
44:03.7(128)
02:38:38.9(154)
01:55:01.0(130)
149 5 / M50 [249] Milan Soukup 1964 Nové Strašecí 04:33:51.043:34.201:52:58.4(155)
45:46.3(166)
02:38:44.7(155)
01:55:06.3(131)
150 50 / M30 [364] Ondřej Penc 1977 Cyklo Tony 04:34:03.243:46.401:50:10.0(142)
45:31.7(158)
02:35:41.7(136)
01:58:21.5(165)
151 6 / M50 [46] Pavel Dubitzký 1964 PCK Louda 04:34:30.144:13.301:52:43.0(154)
44:52.8(142)
02:37:35.8(146)
01:56:54.3(151)
152 50 / M40 [10] Aleš Benc 1968 forest seeds 04:35:09.944:53.101:54:01.2(160)
43:58.5(125)
02:37:59.7(149)
01:57:10.2(154)
152 7 / M50 [172] Libor Menčík 1965 Benátky nad Jizerou 04:35:09.944:53.101:54:37.8(178)
44:55.3(143)
02:39:33.1(167)
01:55:36.8(135)
154 8 / M50 [38] Ivan Divíšek 1965 Draci Harrachov 04:35:10.844:54.001:54:34.8(172)
44:52.1(141)
02:39:26.9(163)
01:55:43.9(137)
155 9 / M50 [323] Martin Krivak 1966 Brno 04:35:14.344:57.501:54:31.1(169)
45:01.7(145)
02:39:32.8(166)
01:55:41.5(136)
156 51 / M30 [127] Miroslav Kovář 1981 klacky.cz 04:35:16.244:59.401:53:00.0(157)
46:15.9(171)
02:39:15.9(161)
01:56:00.3(140)
157 51 / M40 [282] Martin Valo 1974 Piešťany, Slovensko 04:37:43.847:27.001:54:30.6(166)
45:14.4(150)
02:39:45.0(170)
01:57:58.8(161)
158 52 / M30 [374] Pavol Dobiáš 1984 DEMA Racing Team 04:37:44.947:28.101:50:04.1(133)
47:35.7(206)
02:37:39.8(147)
02:00:05.1(177)
159 52 / M40 [296] Václav Zídek 1973 Nadšenci z Posázaví 04:37:56.647:39.801:55:26.8(198)
45:57.3(168)
02:41:24.1(182)
01:56:32.5(146)
160 53 / M30 [312] Petr Škoda 1983 INS ATELIER NÁCHOD 04:38:00.147:43.301:54:38.3(180)
45:09.5(148)
02:39:47.8(171)
01:58:12.3(163)
161 53 / M40 [91] Martin Hudos 1976 Světice 04:38:05.347:48.501:56:03.2(216)
47:02.3(191)
02:43:05.5(203)
01:54:59.8(129)
162 54 / M30 [226] Vít Procházka 1980 Cyklotrénink František Trkal 04:38:05.547:48.701:55:43.4(204)
45:08.8(147)
02:40:52.2(178)
01:57:13.3(155)
163 54 / M40 [95] Jiří Chudomel 1975 Erste Premier Petr Čech team B 04:38:06.047:49.201:54:39.4(181)
46:21.9(175)
02:41:01.3(179)
01:57:04.7(153)
164 1 / Z30 [349] Naďa Voráčová 1981 TJ Uničov 04:38:07.747:50.901:55:11.6(190)
46:25.8(177)
02:41:37.4(187)
01:56:30.3(145)
164 10 / M50 [31] Roman Čapek 1962 NoTeam Hradec Králové 04:38:07.747:50.901:55:17.6(193)
46:55.1(187)
02:42:12.7(195)
01:55:55.0(139)
166 55 / M30 [70] Václav Haman 1981 ČKS SKI Jilemnice 04:38:08.547:51.701:54:54.3(186)
44:49.7(139)
02:39:44.0(169)
01:58:24.5(168)
167 56 / M30 [361] Paweł Bierut 1977 Kamieniec Ząbkowicki 04:38:09.547:52.701:54:35.9(175)
45:17.5(153)
02:39:53.4(173)
01:58:16.1(164)
168 57 / M30 [183] Vít Nedopílek 1984 Dukla plombaři 04:38:10.247:53.401:55:46.9(206)
45:42.7(162)
02:41:29.6(185)
01:56:40.6(149)
169 55 / M40 [252] Martin Stárek 1967 SBC 04:38:12.047:55.201:54:25.7(165)
44:57.8(144)
02:39:23.5(162)
01:58:48.5(170)
170 58 / M30 [162] Petr Maleček 1985 Praha 8 04:38:24.248:07.401:54:58.9(187)
43:56.1(124)
02:38:55.0(157)
01:59:29.2(174)
171 59 / M30 [61] Petr Friml 1982 Praha 04:38:28.248:11.401:54:30.8(167)
45:21.5(155)
02:39:52.3(172)
01:58:35.9(169)
172 60 / M30 [338] Tomáš Bič 1978 Auto I.S.R. 04:38:46.448:29.601:55:09.9(189)
46:17.2(173)
02:41:27.1(184)
01:57:19.3(156)
173 11 / M50 [324] Ladislav Šaffo 1959 KNAC Ružomberok 04:39:03.648:46.801:55:59.4(212)
46:29.7(179)
02:42:29.1(196)
01:56:34.5(147)
174 56 / M40 [257] tomáš strnad 1972 INS ATELIER NÁCHOD 04:39:23.049:06.201:49:57.7(119)
42:41.0(88)
02:32:38.7(109)
02:06:44.3(234)
175 61 / M30 [32] Jakub Čegan 1982 Pardubice 04:41:22.151:05.301:54:23.3(164)
45:18.6(154)
02:39:41.9(168)
02:01:40.2(195)
176 12 / M50 [168] Jindřich Matějka 1963 Kralupy nad Vltavou 04:41:23.651:06.801:54:42.3(184)
45:29.0(157)
02:40:11.3(175)
02:01:12.3(187)
177 46 / M18 [39] Michal Doležel 1989 Kurovice 04:41:26.451:09.601:55:50.5(211)
47:13.1(195)
02:43:03.6(202)
01:58:22.8(166)
178 57 / M40 [19] Martin Bortlík 1970 Praha 9 04:41:43.351:26.501:55:29.5(200)
47:20.6(198)
02:42:50.1(199)
01:58:53.2(172)
179 58 / M40 [157] Jiří Lorenz 1975 adventurerace.cz 04:41:45.351:28.501:54:11.5(162)
45:15.7(152)
02:39:27.2(164)
02:02:18.1(205)
180 59 / M40 [114] Jiří Karásek 1973 Racing Olešná 04:41:47.151:30.301:54:59.3(188)
46:27.5(178)
02:41:26.8(183)
02:00:20.3(180)
181 62 / M30 [12] Jan Beneš 1982 Kola Šír Bělohrad 04:41:47.251:30.401:54:39.6(182)
44:49.7(140)
02:39:29.3(165)
02:02:17.9(204)
182 63 / M30 [164] Jan Marák 1980 INS ATELIER NÁCHOD 04:41:47.551:30.701:55:39.0(203)
46:02.8(169)
02:41:41.8(188)
02:00:05.7(178)
183 64 / M30 [348] Jiří Janoušek 1983 KC Brno 04:41:51.451:34.601:55:11.7(191)
46:42.4(182)
02:41:54.1(190)
01:59:57.3(176)
184 47 / M18 [301] Ondřej Žítek 1987 Charlieho andílci 04:41:52.951:36.101:54:31.8(170)
45:32.5(159)
02:40:04.3(174)
02:01:48.6(197)
185 60 / M40 [72] Lukáš Havel 1974 Trutnov 04:42:14.151:57.301:55:18.9(194)
46:40.1(181)
02:41:59.0(192)
02:00:15.1(179)
186 13 / M50 [255] Jiří Stránský 1963 MTBO Kralupy 04:42:26.752:09.901:54:51.6(185)
46:16.4(172)
02:41:08.0(181)
02:01:18.7(189)
187 2 / Z30 [44] Kateřina Drhová 1985 Vrchlabí 04:43:11.752:54.901:57:09.9(230)
47:09.3(193)
02:44:19.2(217)
01:58:52.5(171)
188 65 / M30 [373] Tomáš Hodermarsky 1980 Dripit.cz - překapávaná káva kdekoliv 04:43:12.952:56.101:55:48.0(207)
48:22.1(221)
02:44:10.1(214)
01:59:02.8(173)
189 48 / M18 [116] Patrik Kebort 1996 Hradec Králové 04:45:04.154:47.301:50:11.2(143)
47:51.1(209)
02:38:02.3(150)
02:07:01.8(236)
190 14 / M50 [271] Luděk Šmíd 1962 Cyklovrakoviště 04:45:05.854:49.001:56:01.4(215)
47:25.0(201)
02:43:26.4(208)
02:01:39.4(194)
191 61 / M40 [120] Petr Klicpera 1976 Tecnifibre 04:45:08.954:52.101:55:45.2(205)
45:46.5(167)
02:41:31.7(186)
02:03:37.2(212)
192 62 / M40 [167] Petr Mařík 1970 Brno 04:45:09.854:53.001:56:00.7(214)
47:17.8(196)
02:43:18.5(207)
02:01:51.3(198)
193 2 / M60 [266] Jaroslav Šenk 1955 AUTHOR MASTERS 04:45:10.654:53.801:58:35.8(240)
46:57.4(189)
02:45:33.2(224)
01:59:37.4(175)
194 63 / M40 [350] Kamil Juřík 1967 Fitko Jeseník 04:45:10.854:54.001:54:40.4(183)
48:08.0(216)
02:42:48.4(198)
02:02:22.4(206)
195 15 / M50 [97] Jan Janda 1959 Motorest Koliba 04:45:11.354:54.501:57:01.4(225)
47:24.9(200)
02:44:26.3(222)
02:00:45.0(181)
196 16 / M50 [128] Petr Koza 1964 Cyklosport Berka 04:45:11.854:55.001:55:22.1
02:43:36.4(209)
02:01:35.4(193)
197 3 / M60 [62] Josef Fučík 1954 CK Vinohradské Šlapky 04:45:12.654:55.801:55:48.3(208)
47:27.6(203)
02:43:15.9(206)
02:01:56.7(200)
198 64 / M40 [54] Jaroslav Feist 1969 JJ - Potocký 04:45:12.754:55.901:57:06.0(229)
46:48.3(184)
02:43:54.3(212)
02:01:18.4(188)
198 64 / M40 [378] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 04:45:12.754:55.901:55:34.5(202)
48:51.2(227)
02:44:25.7(221)
02:00:47.0(182)
200 66 / M30 [339] Vojtěch Reichert 1982 AUTO I.S.R. 04:45:12.854:56.001:54:30.8(168)
47:37.1(207)
02:42:07.9(194)
02:03:04.9(209)
201 66 / M40 [5] Tomáš Bartoš 1968 H.I.C. 04:45:14.254:57.401:56:54.4(223)
46:54.5(186)
02:43:48.9(211)
02:01:25.3(190)
202 67 / M40 [203] Miroslav Pechmann 1974 ostřešany afk 04:45:16.554:59.701:55:21.6(195)
47:50.1(208)
02:43:11.7(205)
02:02:04.8(203)
203 49 / M18 [295] Pavel Zháňal 1988 TJ Spartak Třebíč 04:45:18.955:02.101:48:16.1(116)
44:31.2(135)
02:32:47.3(113)
02:12:31.6(270)
204 4 / M60 [289] Jiří Voňka 1954 Loko Trutnov 04:46:05.355:48.501:55:36.8
02:44:19.3(218)
02:01:46.0(196)
205 67 / M30 [175] Michal Metelka 1979 Mazars 04:46:16.455:59.601:55:25.2(196)
46:34.7(180)
02:41:59.9(193)
02:04:16.5(216)
206 68 / M30 [377] Karel Smola 1984 04:46:17.456:00.601:57:27.7(237)
46:56.6(188)
02:44:24.3(219)
02:01:53.1(199)
207 68 / M40 [275] Pavel Tauwinkl 1969 VELOSPORT PŘEROV 04:46:29.956:13.101:53:56.6(159)
48:57.3(230)
02:42:53.9(200)
02:03:36.0(211)
208 50 / M18 [243] Ondřej Skopový 1988 Praha 4 04:46:54.456:37.601:56:42.5(220)
47:27.6(204)
02:44:10.1(215)
02:02:44.3(207)
209 17 / M50 [150] Radek Ledecký 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM 04:47:37.857:21.001:55:29.1(199)
47:30.1(205)
02:42:59.2(201)
02:04:38.6(218)
210 69 / M30 [330] Vladimír Vágner 1981 Eleven team Příchovice 04:47:52.757:35.901:54:38.0(179)
48:03.1(212)
02:42:41.1(197)
02:05:11.6(220)
211 70 / M30 [43] Lukáš Dresler 1979 Střezetice 04:48:02.257:45.401:52:19.5(152)
49:29.0(233)
02:41:48.5(189)
02:06:13.7(230)
212 71 / M30 [115] Radim Kavan 1978 TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:48:02.957:46.101:56:03.6(217)
47:52.8(210)
02:43:56.4(213)
02:04:06.5(215)
213 18 / M50 [33] Petr Čejka 1964 Cyklo team KOLARNA 04:48:03.457:46.601:58:13.1(239)
48:17.4(219)
02:46:30.5(231)
02:01:32.9(192)
214 5 / M60 [199] Hynek Opolecký 1954 opol team 04:48:03.657:46.801:58:52.6(241)
48:04.8(214)
02:46:57.4(233)
02:01:06.2(185)
215 69 / M40 [134] Michal Králík 1973 Krakonošovy větry 04:48:05.657:48.801:54:35.2(174)
47:20.7(199)
02:41:55.9(191)
02:06:09.7(228)
216 6 / M60 [343] Jiří Šlégr 1954 SK Autorest 04:48:27.358:10.501:58:53.5(242)
48:27.9(223)
02:47:21.4(237)
02:01:05.9(184)
217 70 / M40 [359] Igor Vymazal 1971 Team Porgest 04:50:36.301:00:19.501:57:11.3(233)
48:54.8(229)
02:46:06.1(230)
02:04:30.2(217)
218 71 / M40 [13] Wit Bensari 1967 HBA 04:50:39.901:00:23.102:01:13.1(251)
47:27.5(202)
02:48:40.6(241)
02:01:59.3(202)
219 72 / M40 [369] Michal Rydval 1974 CK Vinohradské šlapky 04:50:45.401:00:28.601:52:02.6(151)
47:03.4(192)
02:39:06.0(159)
02:11:39.4(264)
220 72 / M30 [152] Václav Lexa 1977 Praha 10 04:50:51.201:00:34.401:55:48.6(210)
48:22.5(222)
02:44:11.1(216)
02:06:40.1(233)
221 73 / M40 [8] Pavel Bečka 1969 Bike Freaks Holice 04:50:51.601:00:34.801:57:11.5(234)
48:13.1(217)
02:45:24.6(223)
02:05:27.0(224)
222 73 / M30 [153] zbyněk linhart 1980 náchod 04:51:04.701:00:47.902:02:18.0(258)
46:48.9(185)
02:49:06.9(244)
02:01:57.8(201)
223 74 / M40 [241] Radim Skála 1976 Sokol Veltěž 04:51:12.301:00:55.501:57:17.6(235)
49:50.4(237)
02:47:08.0(236)
02:04:04.3(214)
224 1 / Z18 [287] Elena Vaníčková 1996 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 04:51:15.301:00:58.501:56:54.0(222)
49:07.6(231)
02:46:01.6(229)
02:05:13.7(221)
225 75 / M40 [159] Karel Macháč 1968 Jilemnice 04:51:48.001:01:31.201:57:17.6(236)
48:33.8(224)
02:45:51.4(225)
02:05:56.6(226)
226 74 / M30 [329] Petr Malík 1980 Hradec Králové 04:52:02.801:01:46.002:01:00.5(249)
48:07.5(215)
02:49:08.0(245)
02:02:54.8(208)
227 76 / M40 [196] Luděk Novotný 1974 Carla.kupkolo.cz 04:54:00.401:03:43.601:57:05.8(228)
48:54.5(228)
02:46:00.3(228)
02:08:00.1(240)
228 75 / M30 [210] Jiří Podlipný 1977 Kola Šír Bělohrad 04:54:50.401:04:33.601:59:19.5(244)
50:07.4(240)
02:49:26.9(246)
02:05:23.5(222)
229 51 / M18 [106] Štefan Juhás 1998 JKF Jaroměř 04:54:51.201:04:34.402:01:25.8(252)
48:14.5(218)
02:49:40.3(247)
02:05:10.9(219)
230 19 / M50 [123] Luboš Kotlář 1964 RONAL CZ 04:54:51.301:04:34.501:57:02.8(226)
50:02.1(239)
02:47:04.9(235)
02:07:46.4(238)
231 77 / M40 [298] Petr Žák 1971 AGRO KOLÍN 04:54:51.601:04:34.801:57:04.8(227)
49:59.9(238)
02:47:04.7(234)
02:07:46.9(239)
232 2 / Z18 [103] Monika Jehličková 1990 BAKAKO 04:54:54.001:04:37.202:02:51.3(264)
48:49.5(226)
02:51:40.8(252)
02:03:13.2(210)
233 78 / M40 [107] Pavel Just 1976 TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:54:54.501:04:37.701:56:05.6(218)
48:19.8(220)
02:44:25.4(220)
02:10:29.1(253)
234 76 / M30 [246] Martin Slezák 1984 Bike Team KC Jaroměř 04:54:55.301:04:38.502:00:43.6(246)
50:14.6(241)
02:50:58.2(250)
02:03:57.1(213)
235 77 / M30 [253] Vaclav Stejskal 1978 Písek 04:54:56.301:04:39.501:57:09.9(231)
49:43.0(235)
02:46:52.9(232)
02:08:03.4(241)
236 20 / M50 [223] Pavel Prchal 1959 cyklosport Kern 04:55:09.701:04:52.902:00:45.5(248)
48:03.9(213)
02:48:49.4(243)
02:06:20.3(231)
237 21 / M50 [258] Petr Strnad 1964 Severní Větry 04:55:36.501:05:19.701:56:06.4(219)
49:50.2(236)
02:45:56.6(227)
02:09:39.9(247)
238 78 / M30 [218] David Pouč 1979 SK hasičů KHk 04:55:49.401:05:32.601:55:48.6(209)
47:58.8(211)
02:43:47.4(210)
02:12:02.0(268)
239 79 / M40 [94] Jiří Charuza 1969 KCL Kooperativa-Svijany 04:57:26.801:07:10.001:57:10.0(232)
48:44.9(225)
02:45:54.9(226)
02:11:31.9(263)
240 79 / M30 [240] Jaroslav Sekot 1978 Kola Ledeč 04:57:27.501:07:10.701:59:04.0(243)
51:54.1(251)
02:50:58.1(249)
02:06:29.4(232)
241 80 / M40 [2] Petr Adámek 1969 Borkovany 04:57:34.701:07:17.902:02:06.7(256)
49:26.8(232)
02:51:33.5(251)
02:06:01.2(227)
242 52 / M18 [133] Dominik Kralik 1993 profijezdec.cz 04:57:58.001:07:41.201:56:55.7(224)
51:02.0(245)
02:47:57.7(238)
02:10:00.3(249)
243 80 / M30 [332] Radim Návrat 1982 Cykloservex-Duratec 04:58:23.401:08:06.601:54:37.4(177)
46:24.5(176)
02:41:01.9(180)
02:17:21.5(292)
244 81 / M30 [211] Ondřej Pojmon 1978 RUNGO.cz 04:59:49.801:09:33.002:01:02.6
02:48:30.2(240)
02:11:19.6(261)
245 82 / M30 [169] Vladimír Mazánek 1979 Ostrava 04:59:50.401:09:33.602:15:01.5(330)
47:02.3(190)
03:02:03.8(295)
01:57:46.6(159)
246 53 / M18 [267] Štěpán Ševčík 1996 Cyklo Vysoké nad Jizerou 04:59:53.101:09:36.301:55:31.1(201)
53:10.0(268)
02:48:41.1(242)
02:11:12.0(259)
247 83 / M30 [181] Marek Musil 1981 Dukla plombaři 04:59:58.301:09:41.502:01:28.3(254)
50:14.6(242)
02:51:42.9(253)
02:08:15.4(243)
248 22 / M50 [342] Milan Nosek 1964 IVT Náchod 05:00:20.701:10:03.902:01:04.7(250)
51:44.6(250)
02:52:49.3(254)
02:07:31.4(237)
249 54 / M18 [71] Aleš Hantl 1987 alaletec 05:00:31.301:10:14.501:56:00.1(213)
47:09.8(194)
02:43:09.9(204)
02:17:21.4(291)
250 81 / M40 [90] David Hubáček 1971 Hlučín-Bobrovníky 05:02:43.601:12:26.802:02:47.1(262)
51:13.6(247)
02:54:00.7(261)
02:08:42.9(244)
251 82 / M40 [239] Milan Sedláček 1971 Trutnov 05:03:13.701:12:56.902:03:38.5(280)
53:22.8(271)
02:57:01.3(274)
02:06:12.4(229)
252 83 / M40 [145] Rene Kvarda 1974 COLNAGO a ASSOS ProShop 05:03:33.801:13:17.002:03:13.6(269)
53:26.6(273)
02:56:40.2(270)
02:06:53.6(235)
253 84 / M40 [620] Marcel Řehák 1969 OCA Brno 05:03:34.201:13:17.402:04:37.7(245)
53:31.0(277)
02:58:08.7(260)
02:05:25.5(223)
254 85 / M40 [229] Roman Průša 1967 Litoměřice 05:03:36.001:13:19.202:02:07.0(257)
51:15.9(248)
02:53:22.9(259)
02:10:13.1(251)
255 86 / M40 [236] Pavel Rudiš 1976 Kola Šír Bělohrad 05:03:38.701:13:21.902:03:30.8(278)
51:54.4(252)
02:55:25.2(265)
02:08:13.5(242)
256 87 / M40 [230] Jiří Přidal 1976 OCA Brno 05:03:43.301:13:26.502:02:32.0(260)
55:15.5(292)
02:57:47.5(277)
02:05:55.8(225)
257 88 / M40 [215] Libor Pořízek 1972 Vysočina Cycling 05:04:16.301:13:59.502:02:32.3(261)
50:34.1(244)
02:53:06.4(257)
02:11:09.9(258)
258 7 / M60 [231] Pavel Ráb 1952 Česká Třebová 05:05:52.901:15:36.102:01:48.7(255)
53:23.2(272)
02:55:11.9(264)
02:10:41.0(255)
259 55 / M18 [237] František Říčař 1987 TriClub Dobruška 05:05:53.101:15:36.302:05:30.1(291)
51:11.9(246)
02:56:42.0(271)
02:09:11.1(246)
260 84 / M30 [297] Zdeněk Zobal 1983 Severní Větry 05:05:53.801:15:37.001:57:42.5(238)
53:12.2(269)
02:50:54.7(248)
02:14:59.1(278)
261 56 / M18 [23] Ondřej Brož 1987 Praha 10 05:05:54.501:15:37.702:03:20.9(274)
49:38.1(234)
02:52:59.0(255)
02:12:55.5(272)
262 85 / M30 [177] Vojtěch Mistr 1979 OutdoorOutsiders 05:06:32.401:16:15.602:03:12.5(268)
52:17.9(255)
02:55:30.4(266)
02:11:02.0(256)
263 3 / Z30 [279] Lucie Tučková 1982 Cyklo team KOLARNA 05:07:26.101:17:09.302:02:53.4(265)
52:45.6(266)
02:55:39.0(267)
02:11:47.1(265)
264 89 / M40 [291] Josef Vrzáň 1975 žádný 05:07:27.601:17:10.802:03:43.4(281)
52:19.7(256)
02:56:03.1(268)
02:11:24.5(262)
265 90 / M40 [3] Daniel Artus 1972 Nadšenci z Posázaví 05:07:47.401:17:30.602:03:22.5(275)
54:28.6(287)
02:57:51.1(278)
02:09:56.3(248)
266 23 / M50 [74] Vlastimil Heller 1959 Koloshop Team 05:07:48.301:17:31.502:07:19.0(303)
50:26.8(243)
02:57:45.8(276)
02:10:02.5(250)
267 24 / M50 [233] Evžen Reitschläger 1962 Nadšenci z Posázaví 05:07:48.401:17:31.602:03:23.6(276)
53:46.6(278)
02:57:10.2(275)
02:10:38.2(254)
268 86 / M30 [272] Miloslav Šoch 1978 Praha 9 05:08:03.101:17:46.302:01:27.1(253)
51:32.8(249)
02:52:59.9(256)
02:15:03.2(280)
269 91 / M40 [209] Jan Plachý 1974 Cyklo Team WEBER 05:08:22.301:18:05.502:02:22.3(259)
52:47.7(267)
02:55:10.0(263)
02:13:12.3(273)
270 87 / M30 [365] David Dobiáš 1977 KELLYS BIKERANCH TEAM 05:11:11.201:20:54.402:04:53.1(286)
54:30.7(288)
02:59:23.8(282)
02:11:47.4(266)
271 92 / M40 [63] Tomáš Girgal 1974 Brdští kanci 05:11:11.301:20:54.502:05:28.9(290)
56:46.9(312)
03:02:15.8(297)
02:08:55.5(245)
272 25 / M50 [42] Vojtěch Dostál 1959 AD team 05:11:15.801:20:59.002:06:42.4(296)
53:29.9(275)
03:00:12.3(287)
02:11:03.5(257)
273 93 / M40 [99] Josef Jareš 1968 SK Polar 05:11:20.301:21:03.502:03:49.6(282)
52:34.5(261)
02:56:24.1(269)
02:14:56.2(277)
274 8 / M60 [166] Jan Martinec 1951 Praha 6 05:11:26.901:21:10.102:06:50.6(299)
52:41.8(263)
02:59:32.4(284)
02:11:54.5(267)
275 94 / M40 [221] Petr Pražák 1971 Reynholm Industries 05:11:54.501:21:37.702:03:14.7(272)
55:53.5(297)
02:59:08.2(281)
02:12:46.3(271)
276 95 / M40 [64] Ales Girstl 1975 Čistý Sport 05:13:53.001:23:36.202:02:47.8(263)
51:55.6(253)
02:54:43.4(262)
02:19:09.6(305)
277 96 / M40 [179] Vít Mráz 1974 INS ATELIER NÁCHOD 05:14:09.901:23:53.102:03:14.2(270)
53:28.1(274)
02:56:42.3(272)
02:17:27.6(294)
278 88 / M30 [357] Petr Háze 1977 WURTH MTB Racing Team 05:14:11.001:23:54.202:03:14.7(271)
53:30.0(276)
02:56:44.7(273)
02:17:26.3(293)
279 9 / M60 [132] Josef Krajčík 1950 DEXRER Cycling 05:14:37.901:24:21.102:06:56.8(300)
55:17.6(293)
03:02:14.4(296)
02:12:23.5(269)
280 26 / M50 [50] Bob Koštanský 1966 MERIDA CZECH 05:14:42.301:24:25.502:11:06.2(323)
53:15.0(270)
03:04:21.2(303)
02:10:21.1(252)
281 27 / M50 [78] Vladimír Hlusička 1963 Stavokomplet 05:15:05.301:24:48.502:07:15.2(301)
52:22.8(257)
02:59:38.0(285)
02:15:27.3(283)
282 97 / M40 [88] Marcel Hrdlička 1972 Stavokomplet 05:15:06.701:24:49.902:07:16.0(302)
52:15.4(254)
02:59:31.4(283)
02:15:35.3(285)
283 28 / M50 [185] MARTIN NEJL 1966 TriClub Dobruška 05:15:47.301:25:30.502:07:32.8(305)
52:44.2(265)
03:00:17.0(289)
02:15:30.3(284)
284 98 / M40 [372] Martin Glajch 1975 Chabrusiči 05:17:03.101:26:46.302:13:14.3(326)
52:33.8(260)
03:05:48.1(310)
02:11:15.0(260)
285 29 / M50 [254] Michal Stránský 1965 Líbeznice 05:18:24.301:28:07.502:00:45.3(247)
47:18.8(197)
02:48:04.1(239)
02:30:20.2(338)
286 99 / M40 [281] Lukas Vacha 1975 Horno Branna 05:18:30.501:28:13.702:05:08.2(288)
58:15.8(320)
03:03:24.0(300)
02:15:06.5(281)
287 10 / M60 [89] Jaroslav Hronek 1956 VETAS Kralupy 05:18:33.801:28:17.002:04:32.7(285)
58:57.9(325)
03:03:30.6(301)
02:15:03.2(279)
288 89 / M30 [200] Tomáš Otaševič 1984 Brno 05:18:36.401:28:19.602:08:18.9(307)
54:17.6(285)
03:02:36.5(298)
02:15:59.9(286)
289 30 / M50 [100] Janek Jaros 1961 Praha 6 05:18:57.701:28:40.902:06:35.9(295)
58:04.2(319)
03:04:40.1(304)
02:14:17.6(275)
290 100 / M40 [47] Lukáš Dufek 1976 Trutnov 05:18:58.901:28:42.102:06:34.6(294)
53:58.1(281)
03:00:32.7(290)
02:18:26.2(300)
291 31 / M50 [35] Aleš Černý 1964 TriClub Dobruška 05:19:05.001:28:48.202:07:47.8(306)
52:25.3(258)
03:00:13.1(288)
02:18:51.9(301)
292 32 / M50 [17] Luboš Binar 1966 HOBUK 05:19:56.101:29:39.302:03:38.1(279)
56:08.0(300)
02:59:46.1(286)
02:20:10.0(312)
293 33 / M50 [225] Tomáš Procházka 1964 Hrdlořezy Angels 05:21:03.601:30:46.802:12:24.8(324)
52:33.1(259)
03:04:57.9(305)
02:16:05.7(287)
294 101 / M40 [174] Václav Mervart 1970 TriClub Dobruška 05:21:26.401:31:09.602:08:37.6(309)
58:37.2(322)
03:07:14.8(317)
02:14:11.6(274)
295 57 / M18 [222] Mark Prethero 1988 Praha 2 05:21:55.501:31:38.702:06:24.1(293)
56:24.9(303)
03:02:49.0(299)
02:19:06.5(304)
296 102 / M40 [276] Oldřich Telk 1976 Rtyně v Podkrkonoší 05:22:06.701:31:49.902:04:14.8(283)
59:43.8(326)
03:03:58.6(302)
02:18:08.1(296)
297 34 / M50 [125] Pavel Kouble 1962 AGRO KOLÍN 05:22:58.501:32:41.702:07:22.5(304)
58:16.9(321)
03:05:39.4(309)
02:17:19.1(290)
298 35 / M50 [29] Richard Cvrkal 1965 CK Vinohradské Šlapky 05:23:07.101:32:50.302:05:18.9(289)
56:00.0(298)
03:01:18.9(291)
02:21:48.2(321)
299 36 / M50 [53] Martin Exner 1963 Nová Ves 05:24:19.801:34:03.002:08:36.8(308)
01:00:18.7(329)
03:08:55.5(320)
02:15:24.3(282)
300 103 / M40 [344] Jan Horák 1976 ČKS SKI Jilemnice 05:24:27.701:34:10.902:09:39.1(316)
57:15.7(313)
03:06:54.8(316)
02:17:32.9(295)
301 104 / M40 [345] Miloš Pokorný 1974 ČKS SKI Jilemnice 05:24:29.601:34:12.802:09:08.8(313)
52:43.1(264)
03:01:51.9(293)
02:22:37.7(323)
302 105 / M40 [178] Martin Morvay 1970 Pro Tour team 05:24:32.501:34:15.702:03:15.7(273)
01:01:46.1(337)
03:05:01.8(306)
02:19:30.7(307)
303 106 / M40 [11] Jan Beneš 1974 Assault bikers 05:24:33.901:34:17.102:04:58.2(287)
56:37.8(307)
03:01:36.0(292)
02:22:57.9(324)
304 90 / M30 [7] Jan Basař 1978 Prosečné 05:24:50.301:34:33.502:09:40.7(317)
56:46.8(311)
03:06:27.5(313)
02:18:22.8(298)
305 107 / M40 [387] Michal Koš 1976 AC Sparta Praha cyklo akademie 05:26:00.101:35:43.302:10:05.7(318)
55:11.7(289)
03:05:17.4(307)
02:20:42.7(316)
306 1 / Z40 [28] Hedvika Candrová 1975 AC Sparta Praha cycling akademie 05:26:00.201:35:43.402:10:07.1(320)
55:15.3(290)
03:05:22.4(308)
02:20:37.8(314)
307 91 / M30 [202] Michal Pavlata 1979 Hejnice 05:27:08.901:36:52.102:08:54.0(312)
57:35.4(315)
03:06:29.4(314)
02:20:39.5(315)
308 4 / Z30 [6] Lenka Bartošová 1978 H.I.C. 05:27:19.701:37:02.902:13:02.2(325)
57:55.7(318)
03:10:57.9(324)
02:16:21.8(288)
309 37 / M50 [156] Jan Lomoz 1960 MTBC I-BIKE SOKOL CHRUDIM 05:27:35.101:37:18.302:10:06.2(319)
56:13.8(301)
03:06:20.0(312)
02:21:15.1(318)
310 108 / M40 [86] Miroslav Horák 1974 Čelákovice 05:27:36.501:37:19.702:09:25.3(314)
01:03:20.4(344)
03:12:45.7(330)
02:14:50.8(276)
311 38 / M50 [131] Aleš Kožnar 1966 Jilemnice 05:28:53.501:38:36.702:13:44.8(327)
55:15.3(291)
03:09:00.1(321)
02:19:53.4(310)
312 2 / Z40 [109] Jitka Kábrtová 1971 Severní Větry 05:29:02.301:38:45.502:16:06.1(333)
53:50.6(280)
03:09:56.7(322)
02:19:05.6(303)
313 39 / M50 [40] MIROSLAV DOLEŽEL 1965 KUROVICE 05:30:02.001:39:45.202:10:23.8(322)
01:01:14.6(336)
03:11:38.4(326)
02:18:23.6(299)
314 40 / M50 [368] Vladimír Žalda 1963 Praha 9 05:30:03.901:39:47.102:16:27.0(334)
55:23.8(294)
03:11:50.8(328)
02:18:13.1(297)
315 41 / M50 [385] Ryszard Długosz 1965 Mtb Lubawka 05:31:07.301:40:50.502:17:21.4(335)
54:02.8(283)
03:11:24.2(325)
02:19:43.1(308)
316 92 / M30 [170] Ondrej Medvecký 1979 SK TEPLOMET 05:31:09.301:40:52.502:06:43.3(298)
01:01:05.1(333)
03:07:48.4(318)
02:23:20.9(325)
317 93 / M30 [92] Viktor Chaloupka 1978 Velké Popovice 05:31:09.701:40:52.902:06:43.2(297)
01:00:00.9(327)
03:06:44.1(315)
02:24:25.6(327)
318 109 / M40 [331] Roman Poslušný 1971 SAK HS OH 05:31:23.401:41:06.602:05:35.5(292)
01:02:17.7(338)
03:07:53.2(319)
02:23:30.2(326)
319 42 / M50 [214] Andrej Pomahač 1965 Praha 4 05:32:11.601:41:54.802:15:11.5(331)
56:44.7(310)
03:11:56.2(329)
02:20:15.4(313)
320 94 / M30 [73] Oldřich Havránek 1979 Sk Tribejk 05:32:13.001:41:56.202:03:06.4(266)
55:26.6(295)
02:58:33.0(279)
02:33:40.0(343)
321 110 / M40 [259] Filip Svoboda 1971 Ford Ústí nad Orlicí SMC 05:32:57.101:42:40.302:10:09.8(321)
01:00:28.0(331)
03:10:37.8(323)
02:22:19.3(322)
322 95 / M30 [55] Václav Fiala 1982 Sk Tribejk 05:34:02.701:43:45.902:03:07.5(267)
56:00.4(299)
02:59:07.9(280)
02:34:54.8(345)
323 111 / M40 [346] Peter Balhar 1967 Kolinec 05:34:17.601:44:00.802:18:15.0(339)
56:44.4(309)
03:14:59.4(333)
02:19:18.2(306)
324 112 / M40 [20] Vít Borůvka 1969 Pro Tour team 05:36:09.401:45:52.602:08:41.2(310)
01:08:34.9(350)
03:17:16.1(335)
02:18:53.3(302)
325 113 / M40 [142] Jiří Kudrna 1972 Pro Tour team 05:36:10.501:45:53.702:17:56.3(337)
01:01:06.1(334)
03:19:02.4(337)
02:17:08.1(289)
326 96 / M30 [41] Miroslav Dongres 1983 Severní Větry 05:36:42.101:46:25.302:08:50.3(311)
01:02:51.1(341)
03:11:41.4(327)
02:25:00.7(328)
327 97 / M30 [15] Petr Beránek 1981 Sk Tribejk 05:39:12.701:48:55.902:03:25.1(277)
58:37.7(323)
03:02:02.8(294)
02:37:09.9(349)
328 43 / M50 [158] Petr Macek 1959 Česká Třebová 05:39:14.401:48:57.602:18:10.3(338)
55:36.1(296)
03:13:46.4(332)
02:25:28.0(330)
329 114 / M40 [66] Petr Gottlieb 1967 Vetas Kralupy 05:40:49.001:50:32.202:09:37.1(315)
56:21.3(302)
03:05:58.4(311)
02:34:50.6(344)
330 115 / M40 [286] Pavel Větrovec 1968 Rudolfov 05:42:20.901:52:04.102:17:39.4(336)
57:35.3(314)
03:15:14.7(334)
02:27:06.2(334)
331 44 / M50 [191] Michal Novák 1962 Kladno 05:43:22.301:53:05.502:20:15.6(343)
01:03:10.8(343)
03:23:26.4(344)
02:19:55.9(311)
332 45 / M50 [104] Igor Jermolajev 1962 CK Vinohradské Šlapky 05:43:23.601:53:06.802:19:44.1(342)
01:02:55.0(342)
03:22:39.1(343)
02:20:44.5(317)
333 11 / M60 [347] Miroslav Vodička 1947 Stabat 05:43:26.601:53:09.802:23:10.1(348)
01:00:25.6(330)
03:23:35.7(345)
02:19:50.9(309)
334 98 / M30 [57] Jan Filip 1985 excyklocestovatel 05:44:07.801:53:51.002:19:40.8(341)
58:47.5(324)
03:18:28.3(336)
02:25:39.5(331)
335 116 / M40 [379] Pawel Jaracz 1975 Jelenia Gora 05:44:15.501:53:58.702:26:02.9(356)
56:31.5(305)
03:22:34.4(341)
02:21:41.1(320)
336 99 / M30 [380] Andrzej Jaracz 1979 Poznan 05:44:17.201:54:00.402:26:02.3(355)
56:36.6(306)
03:22:38.9(342)
02:21:38.3(319)
337 3 / Z40 [75] Lenka Hellerová 1968 Koloshop Team 05:45:16.801:55:00.002:16:05.9(332)
56:40.7(308)
03:12:46.6(331)
02:32:30.2(341)
338 12 / M60 [197] Milan Novotný 1956 Praha 4 05:45:20.701:55:03.902:19:24.5(340)
01:00:05.8(328)
03:19:30.3(338)
02:25:50.4(332)
339 100 / M30 [154] Martin Linhart 1978 Wakantanka 05:45:45.501:55:28.702:23:02.2(347)
57:37.9(316)
03:20:40.1(340)
02:25:05.4(329)
340 117 / M40 [232] Ivo Razák 1972 KCR(Klub Cyklistů Roudnických) 05:52:00.302:01:43.502:14:51.7(328)
01:09:46.7(352)
03:24:38.4(346)
02:27:21.9(335)
341 118 / M40 [268] Pavel Šimek 1967 Slaný 05:52:02.202:01:45.402:14:52.3(329)
01:09:47.8(353)
03:24:40.1(347)
02:27:22.1(336)
342 119 / M40 [138] David Křenek 1971 G.D.K. Bike Team 05:52:02.302:01:45.502:23:11.7(349)
01:02:43.3(340)
03:25:55.0(349)
02:26:07.3(333)
343 101 / M30 [136] Miroslav Krčmař 1986 Hradec Králové 05:57:35.702:07:18.902:21:58.1(346)
57:42.5(317)
03:19:40.6(339)
02:37:55.1(350)
344 120 / M40 [299] Radek Ženíšek 1976 TJ Doksy 05:58:20.802:08:04.002:27:28.9(358)
01:01:07.6(335)
03:28:36.5(353)
02:29:44.3(337)
345 121 / M40 [25] Jan Burda 1976 Czech Medical Center 05:58:21.202:08:04.402:23:30.2(350)
01:02:19.7(339)
03:25:49.9(348)
02:32:31.3(342)
346 13 / M60 [37] Oldřich Čížek 1956 Continental Adršpach 05:58:57.802:08:41.002:21:11.7(344)
01:06:36.8(348)
03:27:48.5(351)
02:31:09.3(339)
347 46 / M50 [290] Jiří Vrbata 1958 Nadšenci z Posázaví 06:03:36.302:13:19.502:24:35.5(351)
01:03:39.9(345)
03:28:15.4(352)
02:35:20.9(346)
348 122 / M40 [278] Petr Trnobranský 1976 VETAS Kralupy 06:07:06.202:16:49.402:21:21.6(345)
01:09:29.2(351)
03:30:50.8(354)
02:36:15.4(348)
349 47 / M50 [280] Oldřich Vacek 1966 Hobuk 06:07:34.002:17:17.202:25:43.1(354)
01:09:52.4(354)
03:35:35.5(357)
02:31:58.5(340)
350 123 / M40 [118] Jakub Kencl 1967 Řevnice 06:09:32.502:19:15.702:25:09.4(353)
01:00:51.4(332)
03:26:00.8(350)
02:43:31.7(351)
351 124 / M40 [140] Petr Kuboušek 1974 Pardubice 06:09:34.302:19:17.502:27:01.2(357)
01:06:20.5(346)
03:33:21.7(356)
02:36:12.6(347)
352 58 / M18 [265] Martin Šantrůček 1988 Praha 3, Žižkov 06:20:52.202:30:35.402:24:45.2(352)
01:06:36.7(347)
03:31:21.9(355)
02:49:30.3(352)
353 48 / M50 [180] Jacek Musial 1961 Aeroklub Jeleniogorski 06:29:12.702:38:55.902:38:54.1(361)
01:08:07.5(349)
03:47:01.6(358)
(11)
354 125 / M40 [188] Viktor Nikolov 1973 Praha 10 06:42:57.102:52:40.302:35:09.2(359)
01:23:05.3(358)
03:58:14.5(360)
(10)
355 49 / M50 [205] Jiří Pfeifer 1959 Cyklo Tony Náchod 06:54:55.003:04:38.202:39:16.8(362)
01:13:57.3(355)
03:53:14.1(359)
(8)
356 50 / M50 [102] Aleksander Jedrosz 1957 Aeroklub Jeleniogorski 07:01:28.203:11:11.402:53:44.2(363)
01:14:29.2(356)
04:08:13.4(361)
(13)
357 14 / M60 [300] Jan Ženíšek 1947 Ústí nad Labem 07:24:35.003:34:18.202:54:18.9(365)
01:18:03.6(357)
04:12:22.5(362)
(7)
358 51 / M50 [288] Ladislav Vlček 1961 Cyklo Pokr 01:48:21.8(117)
45:15.7(151)
02:33:37.5(123)
358 59 / M18 [130] František Kožnar 1996 Jilemnice 01:44:02.6(82)
52:37.5(262)
02:36:40.1(142)
358 59 / M18 [160] Karel Macháč 1997 ČKS SKI Jilemnice 01:54:03.5(161)
45:11.1(149)
02:39:14.6(160)
358 102 / M30 [351] Jan Smrž 1986 cyklo.wu.cz 01:56:43.6(221)
56:28.6(304)
02:53:12.2(258)
(114)
358 61 / M18 [306] Tomáš Holub 1990 AC Sparta Praha 01:42:29.5(66)

358 61 / M18 [305] jan ryba 1995 AC Sparta Praha A 01:42:32.2(71)

358 103 / M30 [308] Jiří Nesveda 1985 AC Sparta Praha B 01:50:02.3(127)

358 126 / M40 [24] Jan Bryxi 1970 Stark Cycling Team 01:52:30.2(153)

358 52 / M50 [59] Luboš Fišer 1957 HC Kostelní Bříza 02:37:08.3(360)

DNF / M18 [67] Vojtěch Hačecký 1987 Whirlpool Author 03:51:43.601:26.8

DNF / M18 [186] Jan Nesvadba 1991 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:39:00.8(4)
38:03.8(17)
02:17:04.6(17)
DNF / M30 [135] Filip Krátký 1978 Rtyně v Podkrkonoší 02:04:19.4(284)

DNF / M60 [190] Petr Novák 1944 Příbram 02:54:17.3(364)
(165)

DNN / N [1001] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider

DNN / N [1002] please contact info@sportchallenge.cz 0000 number without rider

krátká trať 93km

10:06:48

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Michal Schuran 02:33:12.1 Tomáš Berger 02:33:15.5 Michal Krčma 02:33:16.8 Lukáš Tvrz 02:33:19.1 Michal Smolka 02:33:19.6 Tomáš Dudek 02:33:21.5 Michal Kubíček 02:33:21.6 Jiří Stránský 02:33:22.2 Lukáš Tomášek 02:33:23.7 Josef Kučera 02:33:24.2 Rudolf Novák 02:33:56.8 Filip Dirigl 02:35:19.1 Jan Horáček 02:35:57.4 Dani Chalupa 02:36:16 Filip Ptáčník 02:36:25.1 Daniel Machala 02:37:20.8 Tomáš Dudek 02:37:23.3 Tomáš Kulhavý 02:37:23.9 Jiří Šebrle 02:37:26.8 Karol Groń 02:37:27.7 Jaroslav Pakosta 02:37:30.7 Štěpán Štolfa 02:37:36.5 Leoš Zíta 02:37:50.2 Jiří Hort 02:37:53.9 Petr Cerny 02:38:04.9 Jakub Kaplan 02:40:04.8 Zdeněk Malý 02:41:01.1 Pavel Vlček 02:41:04.4 Michal Krátký 02:41:04.5 Kamil Kosek 02:41:06.5 Tomáš Vosátka 02:41:06.8 Alvin Tomášek 02:41:12.8 Aleš Balcar 02:41:41.9 Josef Maitner 02:42:09.9 Jakub Macháček 02:42:12 MARCIN JAGMIN 02:42:13.1 Lukáš Hanousek 02:42:14.3 Pavel Hobrlant 02:42:20.5 Pawel Bury 02:44:38.2 Ivo Koblasa 02:44:47.8 Petr Hausknecht 02:44:52 Aleš Komberec 02:45:22.6 Milan Černý 02:45:27.2 Tereza Gargelová 02:45:27.8 Ivo Kolář 02:45:28.7 Jiří Flajsar 02:45:29 Jiří Šiler 02:45:29.7 Radovan FOJT 02:45:31.7 František Průša 02:45:32.8 Libor Kopecký 02:45:33 Ivan Rezek 02:45:41.8 Hana Feistová 02:45:45.7 Alfred Przemieniecki 02:48:02.5 Marcin Krzywonos 02:48:03.9 Petr Novotný 02:48:31.9 Roman Foltýn 02:48:34.3 Robert Robek 02:48:34.4 Jiří Krejsar 02:48:36.8 Martin Kůla 02:48:37.3 Petr Jiránek 02:48:38.2 Ondřej Barda 02:48:39.8 Tomáš Smejkal 02:48:47.1 Pavel Dvořák 02:49:41 Tomáš Švihálek 02:49:45.5 Jiří Petr 02:49:48.5 Pavel Bílý 02:49:49 David Divíšek 02:49:51.6 Petr Hynčica 02:50:03.7 Tomáš Kratochvíl 02:50:03.9 david marek 02:50:07.9 Pavel Kašpar 02:50:08.2 Petr Panek 02:50:08.3 Aleš Rychtera 02:50:08.5 Martin Kniha 02:50:10.1 Miloš Machek 02:50:13.8 Roman Vašíček 02:50:17.4 Alan Tomášek 02:50:25.1 Bohumír Mucha 02:51:12 Tomáš Reizer 02:51:46.9 Bartłomiej Grzegorczyk 02:53:03.6 Petr Radonský 02:53:08.6 Kateřina Zezulová 02:53:08.9 Jan Hynek 02:53:11 Eva Matějčková 02:53:18.6 Petr Sobotka 02:53:20.5 Radek Chlubna 02:53:25 Martin Elčkner 02:54:12.3 Zdeněk Drbohlav 02:54:16.4 Petr Erlebach 02:54:53.5 Šimon Ševčík 02:56:11.6 Jan Dlouhý 02:57:33.2 René Urban 02:57:33.9 Tomáš Nedvěd 02:57:35.7 Martin Chytráček 02:58:07.3 Josef Mach 02:58:25.6 Martin Ševčík 02:59:22.2 Pavel Hejný 02:59:23.2 Přemysl Loudín 02:59:23.7 Dominik Bukowski 02:59:24.2 Ladislav Janíček 02:59:32.4 Jiří Probst 02:59:33.1 Václav Klaus 02:59:34 Jiří Čepelka 02:59:35.5 František Beran 02:59:35.5 Vít Bäumelt 02:59:41.3 Lukáš Menčík 02:59:48.2 Lucie Malá 03:00:04.6 Zdeněk Kubíček 03:00:07 Iva Fabiánová 03:00:07.7 Zdeněk Pouznar 03:00:07.8 Petr Beneš 03:00:10.2 Radek Čipera 03:00:34 Vladimír Přikryl 03:02:43.5 František Přibyl 03:02:47.8 Miroslav Kočka 03:02:48.9 Martin Valenta 03:02:50.6 Martin Valášek 03:03:11 Radan Černý 03:03:32.3 Jaromír Stiblík 03:04:47.1 David Hons 03:06:25.1 Pavel Zuček 03:06:33.8 František Malinský 03:06:41.4 Pavel Káňa 03:07:07.2 Radomír Kirsch 03:07:07.6 Roman Šimůnek 03:07:47 Miroslav Vondra 03:07:48.4 Jiří Matějů 03:07:49.6 Petr Hanzl 03:07:50.7 Michael Skalický 03:07:51.5 Jan Hora 03:07:57.1 Martin Jiřikovský 03:07:59.4 Vladislav Koubík 03:08:04.7 Stanislav Zmatlík 03:08:05.3 Barbora Strnadová 03:08:06.4 Jiří Dvořák 03:08:08.2 Václav Rada 03:08:11.2 Pavel Plíva 03:08:11.6 Pavel Mikus 03:08:14.8 Maciej Harasym 03:08:15.4 David Fírer 03:08:37.1 David Stárek 03:09:02.7 Marek Machačka 03:09:11.9 René Škarka 03:09:47.9 Pavel Metlický 03:09:51.4 Jan Šulc 03:09:53.8 Karel Ticháček 03:09:54.6 petr fiala 03:09:56.2 Petr Holubek 03:10:00.9 Milan Hrdina 03:10:57 Richard Beran 03:11:38.8 Petr Krejčí 03:11:58.5 František Pakandl 03:12:42.4 Sławomir Maslonkowski 03:12:52.3 Jiří Matoušek 03:13:05.8 Pavel Tvrdík 03:13:45.5 Peter Depeš 03:15:16 Lucie Hrnčířová 03:15:25.1 Josef Modrei 03:16:19.2 Luboš Jilich 03:16:20.6 Miloslav Luňák 03:16:22.5 Oldřich Rokyta 03:16:22.8 ALEŠ Mošna 03:17:19.9 Pavel Barvínek 03:17:55.1 Jan Brabec 03:17:57.3 Luboš Bernat 03:17:57.7 Milan Hrdina 03:18:51.6 Emil Ivanovski 03:18:51.9 Miroslav Sedláček 03:19:03.2 Pavel Jung 03:19:03.7 Josef Řeháček 03:19:06.4 Emil Koza 03:19:11.5 Jan Vojík 03:19:15.6 Petr Šťovíček 03:19:16.2 Tomáš Durdis 03:19:16.6 Michal Hricko 03:19:16.7 Miloš Petr 03:19:21 Lukáš Kaska 03:19:33.7 Martina Kondrová 03:19:38.2 Pavel Ďuriš 03:19:39.4 Petr Kunc 03:20:03.9 jiri Jirota 03:20:09.5 Jiří Pleskač 03:22:17.8 Tomáš Helt 03:24:56 Vítězslav Pruša 03:25:07.1 Libor Otřísal 03:25:15.1 Karel Mašín 03:25:39.4 Petr Vencl 03:26:22.7 Jindřich Janata 03:27:13.7 Jiří Sychra 03:27:42.6 Nicole Hartychová 03:28:29 Jiří Ticháček 03:30:15.6 VÍT KOŠÁTKO 03:30:17 Bořivoj Hejzlar 03:30:34.1 Tomáš Hendrych 03:31:13 Štěpán Hájek 03:31:15.5 Vojtěch Čanda 03:31:16 Petr Kašpar 03:31:18.2 Ivan Kučera 03:31:59.4 Pavel Pospíšil 03:32:02.6 Jan Sejkora 03:32:02.8 David Bergmann 03:32:11.9 Matěj Dunka 03:32:13.9 Martin Dunka 03:32:14.1 Karolina Bergerová 03:33:17.3 Richard Rus 03:35:46.2 Dan Škarka 03:36:00.3 Veronika Zučková 03:36:53.7 Hana Prokopová 03:37:31.2 Milan Horák 03:38:04.5 Vladimír Moravec 03:39:54.1 Vladimír Malý 03:39:54.6 Gabriela Pašková 03:40:34.3 Oldřich Mareček 03:40:57.2 Michal Pašek 03:40:59.6 Šlechtislav Žalský 03:41:36.8 David Vandas 03:42:13.1 Jana Trňáková 03:42:26.9 Zdeněk Bermann 03:42:41.9 JAN TEUBNER 03:42:42.9 Jiří Martinec 03:42:44.5 Vít Motyčka 03:42:48 Štěpánka Ježková 03:42:50.3 Jaroslav Hradecký 03:42:51.1 Eduard Bednařík 03:43:03.3 Daniel Šváb 03:45:11.5 Pavel Hejl 03:45:30.6 Miroslav Lokvenc 03:45:57.2 Kamil Kubů 03:47:28.8 Petr Exner 03:47:56.2 Petr Pavlů 03:49:23.9 Vlastimil Zaoral 03:54:06.3 Josef Fuchs 03:59:07.3 Karel Bednář 04:01:57.8 Ladislav Drtina 04:02:28.4 Radek Holub 04:03:15.4 Rostislav Turianica 04:05:25.7 Martina Calajová 04:08:14.9 Lukáš Mík 04:09:19.1 Eduard Smíšek 04:10:39.4 Josef Sejkora 99:99:99.999 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPomezkyPrazska
1 1 / Muži [556] Michal Schuran 1996 AC Sparta Praha cycling akademiel 02:33:12.101:45:58.2(2)
2 2 / Muži [653] Tomáš Berger 1987 Carla.kupkolo.cz 02:33:15.500:03.401:45:51.6(1)
3 3 / Muži [493] Michal Krčma 1988 OD MORAVA Holešov 02:33:16.800:04.701:46:01.4(9)
4 4 / Muži [587] Lukáš Tvrz 1994 FOR BIKES cycling team 02:33:19.100:07.001:46:01.7(10)
5 5 / Muži [561] Michal Smolka 1981 Bikecentrum Olomouc 02:33:19.600:07.501:45:59.1(5)
6 6 / Muži [425] Tomáš Dudek 1988 CK KOLO-PARK.CZ 02:33:21.500:09.401:45:58.5(3)
7 7 / Muži [497] Michal Kubíček 1984 CK Vinohradské Šlapky 02:33:21.600:09.501:46:17.2(12)
8 8 / Muži [564] Jiří Stránský 1985 Čistá 02:33:22.200:10.101:46:15.0(11)
9 9 / Muži [582] Lukáš Tomášek 1988 Cyklo Kučera Elite 02:33:23.700:11.601:45:59.0(4)
10 10 / Muži [623] Josef Kučera 1971 SK CYKLO CHLUBNA 02:33:24.200:12.101:46:01.1(8)
11 11 / Muži [648] Rudolf Novák 1981 USP 02:33:56.800:44.701:46:00.4(7)
12 12 / Muži [421] Filip Dirigl 1998 Lasvit Bikers 02:35:19.102:07.001:46:00.1(6)
13 13 / Muži [454] Jan Horáček 1992 POC bike team 02:35:57.402:45.301:46:35.5(13)
14 14 / Muži [463] Dani Chalupa 1989 Veslaři Bohemians 02:36:16.003:03.901:46:36.6(14)
15 15 / Muži [545] Filip Ptáčník 1981 CK BICISPORT 02:36:25.103:13.001:46:39.0(16)
16 16 / Muži [611] Daniel Machala 1982 Bikesport 007 02:37:20.804:08.701:47:43.1(17)
17 17 / Muži [426] Tomáš Dudek 2001 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:37:23.304:11.201:47:44.8(18)
18 18 / Muži [614] Tomáš Kulhavý 1988 BMC CZ Racing team 02:37:23.904:11.801:48:06.2(21)
19 19 / Muži [615] Jiří Šebrle 1985 BMC CZ Racing team 02:37:26.804:14.701:48:08.3(26)
20 20 / Muži [633] Karol Groń 1983 Ostre Koło Lubawka 02:37:27.704:15.601:48:06.6(22)
21 21 / Muži [613] Jaroslav Pakosta 1983 BMC CZ Racing team 02:37:30.704:18.601:48:09.8(28)
22 22 / Muži [574] Štěpán Štolfa 1998 GIANT Pitrs bikes 02:37:36.504:24.401:48:07.1(23)
23 23 / Muži [599] Leoš Zíta 1975 Lukavice 02:37:50.204:38.101:48:08.1(25)
24 24 / Muži [603] Jiří Hort 1988 Královopolská Brno 02:37:53.904:41.801:47:46.1(19)
25 25 / Muži [417] Petr Cerny 1990 Veslaři Bohemians 02:38:04.904:52.801:47:46.7(20)
26 26 / Muži [612] Jakub Kaplan 1996 Bike Freaks Holice 02:40:04.806:52.701:46:36.8(15)
27 27 / Muži [512] Zdeněk Malý 1974 TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:01.107:49.001:49:31.4(32)
28 28 / Muži [632] Pavel Vlček 1990 IN-LIFE cycling team 02:41:04.407:52.301:49:55.8(35)
29 29 / Muži [491] Michal Krátký 1982 OutdoorOutsiders 02:41:04.507:52.401:49:33.0(33)
30 30 / Muži [651] Kamil Kosek 1989 LKS ATOM DZIERZONIOW 02:41:06.507:54.401:48:07.8(24)
31 31 / Muži [596] Tomáš Vosátka 1982 RockMachine-Cyklomax 02:41:06.807:54.701:48:51.5(30)
32 32 / Muži [583] Alvin Tomášek 2000 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:41:12.808:00.701:49:00.1(31)
33 33 / Muži [401] Aleš Balcar 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:41.908:29.801:48:10.1(29)
34 34 / Muži [508] Josef Maitner 1986 Bikecentrum Olomouc 02:42:09.908:57.801:49:56.1(36)
35 35 / Muži [625] Jakub Macháček 1971 Motorhead Forever 02:42:12.008:59.901:50:36.8(40)
36 36 / Muži [627] MARCIN JAGMIN 1977 A2 CLINIC 02:42:13.109:01.001:50:41.5(41)
37 37 / Muži [441] Lukáš Hanousek 1990 APACHE LOKO TRUTNOV 02:42:14.309:02.201:50:21.9(38)
38 38 / Muži [450] Pavel Hobrlant 1980 Severní Větry 02:42:20.509:08.401:50:11.0(37)
39 39 / Muži [650] Pawel Bury 1983 PM Rider Team 02:44:38.211:26.101:50:32.1(39)
40 40 / Muži [481] Ivo Koblasa 1993 TJ Favorit Brno 02:44:47.811:35.701:50:44.6(42)
41 41 / Muži [607] Petr Hausknecht 1973 Bikecentrum Olomouc 02:44:52.011:39.901:51:04.2(43)
42 42 / Muži [484] Aleš Komberec 1979 Hradecký Spinning Klub 02:45:22.612:10.501:54:13.4(51)
43 43 / Muži [630] Milan Černý 1962 KČC Litomyšl 02:45:27.212:15.101:52:46.1(45)
44 1 / Ženy [631] Tereza Gargelová 1989 TJ Uničov 02:45:27.812:15.701:54:11.9(47)
45 44 / Muži [483] Ivo Kolář 1988 Postřelmov 02:45:28.712:16.601:54:12.3(49)
46 45 / Muži [437] Jiří Flajsar 1967 Dubnany 02:45:29.012:16.901:54:13.5(52)
47 46 / Muži [569] Jiří Šiler 1983 Cyklinder 02:45:29.712:17.601:54:16.8(54)
48 47 / Muži [609] Radovan FOJT 1970 Bikecentrum Olomouc 02:45:31.712:19.601:52:39.6
49 48 / Muži [542] František Průša 1983 Archlebov 02:45:32.812:20.701:54:16.6(53)
50 49 / Muži [699] Libor Kopecký 1974 Světlá nad Sázavou 02:45:33.012:20.901:54:12.4(50)
51 50 / Muži [548] Ivan Rezek 1983 Athletic Club Bludišťák 02:45:41.812:29.701:54:11.1(46)
52 2 / Ženy [434] Hana Feistová 1998 Jiskra Jaroměř 02:45:45.712:33.601:54:12.3(48)
53 51 / Muži [543] Alfred Przemieniecki 1972 Ostre Koło Lubawka 02:48:02.514:50.401:51:24.2(44)
54 52 / Muži [496] Marcin Krzywonos 1981 Ostre Koło Lubawka 02:48:03.914:51.801:48:08.9(27)
55 53 / Muži [526] Petr Novotný 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 02:48:31.915:19.801:54:39.5(55)
56 54 / Muži [438] Roman Foltýn 1984 Šardice 02:48:34.315:22.201:56:22.0(63)
57 55 / Muži [549] Robert Robek 1970 Vokolek Cycling Team 02:48:34.415:22.301:55:23.1(56)
58 56 / Muži [616] Jiří Krejsar 1962 INS ATELIER NÁCHOD C 02:48:36.815:24.701:56:14.2(62)
59 57 / Muži [500] Martin Kůla 1978 Jablonec nad Nisou 02:48:37.315:25.201:56:38.8(64)
60 58 / Muži [471] Petr Jiránek 1993 Koleje Harcov F621 02:48:38.215:26.101:56:07.2(60)
61 59 / Muži [402] Ondřej Barda 1991 Nechvalice 02:48:39.815:27.701:56:03.9(59)
62 60 / Muži [619] Tomáš Smejkal 1983 SK CYKLO CHLUBNA 02:48:47.115:35.001:56:56.5(67)
63 61 / Muži [431] Pavel Dvořák 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:41.016:28.901:49:54.2(34)
64 62 / Muži [578] Tomáš Švihálek 1963 cyklotrenink.com 02:49:45.516:33.401:57:25.1(70)
65 63 / Muži [534] Jiří Petr 1974 INS ATELIER NÁCHOD C 02:49:48.516:36.401:57:17.7
66 64 / Muži [412] Pavel Bílý 1972 Čenkov 02:49:49.016:36.901:56:01.4(58)
67 65 / Muži [422] David Divíšek 1977 INS ATELIER NÁCHOD C 02:49:51.616:39.501:56:08.8(61)
68 66 / Muži [654] Petr Hynčica 1973 Cyklo Petr Hynčica 02:50:03.716:51.601:57:31.1(72)
69 67 / Muži [492] Tomáš Kratochvíl 1981 Pardubice 02:50:03.916:51.801:57:54.2(76)
70 68 / Muži [514] david marek 1975 Agro Kolín 02:50:07.916:55.801:57:24.8(69)
71 69 / Muži [478] Pavel Kašpar 1972 SVONAP 02:50:08.216:56.101:57:51.4(75)
72 70 / Muži [529] Petr Panek 1974 Good Angels 02:50:08.316:56.201:58:07.3(80)
73 71 / Muži [552] Aleš Rychtera 1976 CC Charlie Praha 02:50:08.516:56.401:56:39.7(65)
74 72 / Muži [480] Martin Kniha 1972 CK Kolokrám 02:50:10.116:58.001:58:06.6(79)
75 73 / Muži [507] Miloš Machek 1965 SKH Hradec Králové 02:50:13.817:01.701:57:33.5
76 74 / Muži [592] Roman Vašíček 1974 Continental Adršpach 02:50:17.417:05.301:57:27.7(71)
77 75 / Muži [643] Alan Tomášek 1967 Svazek obcí Východní Krkonoše 02:50:25.117:13.001:57:58.3(78)
78 76 / Muži [354] Bohumír Mucha 1980 Vsetín 02:51:12.017:59.901:55:41.1(57)
79 77 / Muži [547] Tomáš Reizer 1970 Cyklistický spolek Stodůlky 02:51:46.918:34.801:57:24.7(68)
80 78 / Muži [626] Bartłomiej Grzegorczyk 1983 - 02:53:03.619:51.501:57:58.0(77)
81 79 / Muži [546] Petr Radonský 1966 Continental Adršpach 02:53:08.619:56.501:59:17.5(86)
82 3 / Ženy [598] Kateřina Zezulová 1993 CK Šluknovsko 02:53:08.919:56.801:58:08.3(82)
83 80 / Muži [462] Jan Hynek 1982 Praha 02:53:11.019:58.901:57:46.4(74)
84 4 / Ženy [628] Eva Matějčková 1993 Rumburk 02:53:18.620:06.501:58:08.2(81)
85 81 / Muži [562] Petr Sobotka 1976 SK Termit 02:53:20.520:08.401:58:38.3(84)
86 82 / Muži [464] Radek Chlubna 1968 SK CYKLO CHLUBNA 02:53:25.020:12.901:56:56.3(66)
87 83 / Muži [646] Martin Elčkner 1986 Česká Třebová 02:54:12.321:00.201:58:48.5(85)
88 84 / Muži [424] Zdeněk Drbohlav 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:54:16.421:04.302:00:17.6(91)
89 85 / Muži [432] Petr Erlebach 1968 Suché Kosti Vrchlabí 02:54:53.521:41.401:59:35.8(87)
90 86 / Muži [568] Šimon Ševčík 2000 Luleč 02:56:11.622:59.502:00:22.6(92)
91 87 / Muži [423] Jan Dlouhý 1979 Hasiči Most 02:57:33.224:21.101:59:43.5(89)
92 88 / Muži [696] René Urban 1969 Alltraining.cz 02:57:33.924:21.802:02:10.7(93)
93 89 / Muži [525] Tomáš Nedvěd 1982 AC Sparta Praha cyklo akademie 02:57:35.724:23.601:59:43.5(88)
94 90 / Muži [465] Martin Chytráček 1985 Hradec Králové 02:58:07.324:55.202:00:17.2(90)
95 91 / Muži [505] Josef Mach 1988 BAKAKO Nová Paka 02:58:25.625:13.501:57:35.9(73)
96 92 / Muži [567] Martin Ševčík 1973 Luleč 02:59:22.226:10.102:04:18.7(100)
97 93 / Muži [445] Pavel Hejný 1982 Praha 7 Holešovice 02:59:23.226:11.102:03:42.7(97)
98 94 / Muži [503] Přemysl Loudín 1965 Spoilercentrum 02:59:23.726:11.602:04:19.8(102)
99 95 / Muži [415] Dominik Bukowski 1985 Ostre Koło Lubawka 02:59:24.226:12.102:06:15.3(111)
100 96 / Muži [468] Ladislav Janíček 1972 SKP Most 02:59:32.426:20.302:06:21.9
101 97 / Muži [539] Jiří Probst 1958 Bike and Surf team 02:59:33.126:21.002:05:36.2(105)
102 98 / Muži [604] Václav Klaus 1969 cyklotrenink.com 02:59:34.026:21.902:05:40.0(107)
103 99 / Muži [644] Jiří Čepelka 1963 SOVK 02:59:35.526:23.402:02:33.4(94)
103 99 / Muži [406] František Beran 1967 Rakovník 02:59:35.526:23.402:05:40.2(108)
105 101 / Muži [404] Vít Bäumelt 1992 Lanžov 02:59:41.326:29.202:02:58.4(95)
106 102 / Muži [518] Lukáš Menčík 1999 SK Termit 02:59:48.226:36.102:05:41.8(109)
107 5 / Ženy [509] Lucie Malá 1980 Praha 4 03:00:04.626:52.502:04:20.7(103)
108 103 / Muži [498] Zdeněk Kubíček 1972 OK Mnichovo Hradiště 03:00:07.026:54.902:04:23.6(104)
109 6 / Ženy [618] Iva Fabiánová 1987 Whirlpool Author Junior Team 03:00:07.726:55.602:04:18.9(101)
110 104 / Muži [538] Zdeněk Pouznar 1973 Continental Adršpach 03:00:07.826:55.702:05:58.2(110)
111 105 / Muži [617] Petr Beneš 1978 Hradec Králové 03:00:10.226:58.102:04:18.3(99)
112 106 / Muži [419] Radek Čipera 1964 Radvanice 03:00:34.027:21.902:03:52.2(98)
113 107 / Muži [544] Vladimír Přikryl 1983 CGM Sportovní klub 03:02:43.529:31.402:07:23.0(116)
114 108 / Muži [645] František Přibyl 1980 SK ODolov 03:02:47.829:35.702:07:22.7(115)
115 109 / Muži [700] Miroslav Kočka 1973 Slaný 03:02:48.929:36.802:05:38.4(106)
116 110 / Muži [590] Martin Valenta 1983 Pardubice 03:02:50.629:38.502:06:53.1
117 111 / Muži [589] Martin Valášek 1972 cykloPORG 03:03:11.029:58.902:07:27.4(117)
118 112 / Muži [652] Radan Černý 1982 Lanžov 03:03:32.330:20.202:03:21.0(96)
119 113 / Muži [602] Jaromír Stiblík 1968 Rychnov nad Kněžnou 03:04:47.131:35.002:07:17.9(114)
120 114 / Muži [452] David Hons 1992 Hroubovice 03:06:25.133:13.002:07:36.0(118)
121 115 / Muži [637] Pavel Zuček 1969 Skupina ČEZ Havlovice 03:06:33.833:21.702:08:53.0(127)
122 116 / Muži [510] František Malinský 1949 KAH sport Vrchlabí 03:06:41.433:29.302:07:56.1(121)
123 117 / Muži [605] Pavel Káňa 1974 Triatlon Team Loko Trutnov 03:07:07.233:55.102:07:45.1(119)
124 118 / Muži [479] Radomír Kirsch 1975 Triatlon Team Loko Trutnov 03:07:07.633:55.502:06:16.0(112)
125 119 / Muži [570] Roman Šimůnek 1978 pujcitelektrokolo.cz 03:07:47.034:34.902:08:09.0(123)
126 120 / Muži [595] Miroslav Vondra 1987 Nová Paka 03:07:48.434:36.302:08:02.1(122)
127 121 / Muži [622] Jiří Matějů 1968 Monkeypark Pec 03:07:49.634:37.502:08:10.3(124)
128 122 / Muži [442] Petr Hanzl 1972 PS Cycling Hr. Králové 03:07:50.734:38.602:09:55.3(130)
129 123 / Muži [557] Michael Skalický 1968 KS Pardubice 03:07:51.534:39.402:09:16.3(129)
130 124 / Muži [453] Jan Hora 1984 Praha 03:07:57.134:45.002:08:32.6(125)
131 125 / Muži [473] Martin Jiřikovský 1973 HC Monte BÚ 03:07:59.434:47.302:08:36.7(126)
132 126 / Muži [489] Vladislav Koubík 1956 Praha 2 03:08:04.734:52.602:11:29.7(136)
133 127 / Muži [600] Stanislav Zmatlík 1978 Mladé Buky 03:08:05.334:53.202:11:05.7(133)
134 7 / Ženy [565] Barbora Strnadová 1982 Žacléř 03:08:06.434:54.302:11:12.4(134)
135 128 / Muži [430] Jiří Dvořák 1958 Jablonec nad Nisou 03:08:08.234:56.102:11:30.3(137)
136 129 / Muži [608] Václav Rada 1974 Trutnov 03:08:11.234:59.102:09:06.6(128)
137 130 / Muži [536] Pavel Plíva 1977 Malá Úpa 03:08:11.634:59.502:10:46.7(132)
138 131 / Muži [521] Pavel Mikus 1967 Melnik 03:08:14.835:02.702:11:14.4(135)
139 132 / Muži [443] Maciej Harasym 1977 Ostre Koło Lubawka 03:08:15.435:03.302:12:01.7(138)
140 133 / Muži [436] David Fírer 1987 Česká Lípa 03:08:37.135:25.002:07:51.6(120)
141 134 / Muži [563] David Stárek 1998 CK Šluknovsko 03:09:02.735:50.601:58:13.0(83)
142 135 / Muži [506] Marek Machačka 1977 PMR 03:09:11.935:59.802:13:06.9(146)
143 136 / Muži [571] René Škarka 1976 SK Termit 03:09:47.936:35.802:12:06.9(140)
144 137 / Muži [519] Pavel Metlický 1970 Dragons Elite 03:09:51.436:39.302:13:56.8(149)
145 138 / Muži [576] Jan Šulc 1970 Continental Sport Club 03:09:53.836:41.702:12:55.6(143)
146 139 / Muži [580] Karel Ticháček 1961 Dragons Elite 03:09:54.636:42.502:13:11.4(147)
147 140 / Muži [435] petr fiala 1977 bruntál 03:09:56.236:44.102:13:06.7(145)
148 141 / Muži [451] Petr Holubek 1969 Bystřice 03:10:00.936:48.802:12:03.7(139)
149 142 / Muži [458] Milan Hrdina 1976 Žďár nad Sázavou 03:10:57.037:44.902:12:54.7(142)
150 143 / Muži [407] Richard Beran 1981 PMR 03:11:38.838:26.702:13:04.6(144)
151 144 / Muži [698] Petr Krejčí 1992 Jesenice 03:11:58.538:46.402:10:39.3(131)
152 145 / Muži [528] František Pakandl 1997 Krásná Lípa 03:12:42.439:30.302:14:49.2(152)
153 146 / Muži [642] Sławomir Maslonkowski 1963 Starchowice 03:12:52.339:40.202:12:26.6(141)
154 147 / Muži [517] Jiří Matoušek 1963 Trutnov 4 03:13:05.839:53.702:14:12.0(150)
155 148 / Muži [697] Pavel Tvrdík 1964 SK KOVO LEDEČ 03:13:45.540:33.402:15:55.0(153)
156 149 / Muži [420] Peter Depeš 1984 Nitra 03:15:16.042:03.902:16:05.9(154)
157 8 / Ženy [460] Lucie Hrnčířová 1984 Carla. KupKolo 03:15:25.142:13.002:16:42.6(157)
158 150 / Muži [522] Josef Modrei 1960 K+K sport 03:16:19.243:07.102:16:54.3(158)
159 151 / Muži [470] Luboš Jilich 1977 Silvini Madhus team 03:16:20.643:08.502:17:16.8(163)
160 152 / Muži [504] Miloslav Luňák 1964 CK Energetik Chvaletice 03:16:22.543:10.402:16:36.7(156)
161 153 / Muži [550] Oldřich Rokyta 1954 CK Energetik Chvaletice 03:16:22.843:10.702:16:36.7(155)
162 154 / Muži [524] ALEŠ Mošna 1970 TRUTNOV 03:17:19.944:07.802:17:10.4(161)
163 155 / Muži [403] Pavel Barvínek 1966 Expres.cz- Merida Team Kolín 03:17:55.144:43.002:16:57.9(159)
164 156 / Muži [413] Jan Brabec 1980 BIKEMARAST 03:17:57.344:45.202:18:23.2(165)
165 157 / Muži [411] Luboš Bernat 1974 Milovice 03:17:57.744:45.602:19:47.7(176)
166 158 / Muži [606] Milan Hrdina 1963 Dragons Elite 03:18:51.645:39.502:20:23.9
167 159 / Muži [466] Emil Ivanovski 1970 Mala Upa 03:18:51.945:39.802:19:10.6(173)
168 160 / Muži [554] Miroslav Sedláček 1971 Continental Adršpach 03:19:03.245:51.102:18:12.4(164)
169 161 / Muži [474] Pavel Jung 1997 Trutnov 03:19:03.745:51.602:14:20.1(151)
170 162 / Muži [553] Josef Řeháček 1986 Vrchlabi 03:19:06.445:54.302:17:10.7(162)
171 163 / Muži [490] Emil Koza 1957 Jimramov 03:19:11.545:59.402:18:34.2(166)
172 164 / Muži [594] Jan Vojík 1961 Vrcha 03:19:15.646:03.502:20:00.9(177)
173 165 / Muži [575] Petr Šťovíček 1977 PMR 03:19:16.246:04.102:21:09.8(181)
174 166 / Muži [647] Tomáš Durdis 1974 Chlumec n.C. 03:19:16.646:04.502:19:00.2(170)
175 167 / Muži [459] Michal Hricko 1978 KOLOSHOP TEAM 03:19:16.746:04.602:20:16.3(180)
176 168 / Muži [533] Miloš Petr 1979 sobotkasport.cz 03:19:21.046:08.902:18:36.9(167)
177 169 / Muži [476] Lukáš Kaska 1978 Hradecký Spinning Klub 03:19:33.746:21.602:18:53.5(168)
178 9 / Ženy [485] Martina Kondrová 1982 Hradec Králové 03:19:38.246:26.102:19:06.2(172)
179 170 / Muži [429] Pavel Ďuriš 1982 Česká Skalice 03:19:39.446:27.302:17:10.3(160)
180 171 / Muži [501] Petr Kunc 1967 Continental Adršpach 03:20:03.946:51.802:20:12.4(179)
181 172 / Muži [472] jiri Jirota 1967 Praha2 03:20:09.546:57.402:18:56.6(169)
182 173 / Muži [535] Jiří Pleskač 1964 Mladé Buky 03:22:17.849:05.702:19:39.4(175)
183 174 / Muži [448] Tomáš Helt 1978 KCN 03:24:56.051:43.902:22:17.0(186)
184 175 / Muži [541] Vítězslav Pruša 1960 CK Vinohradské Šlapky 03:25:07.151:55.002:22:06.4(184)
185 176 / Muži [527] Libor Otřísal 1979 RALIKA 03:25:15.152:03.002:19:13.9(174)
186 177 / Muži [516] Karel Mašín 1951 Sokol Žíreč 03:25:39.452:27.302:22:59.2(188)
187 178 / Muži [593] Petr Vencl 1952 MKV Sport 03:26:22.753:10.602:22:09.8(185)
188 179 / Muži [467] Jindřich Janata 1973 Horní Branná 03:27:13.754:01.6
189 180 / Muži [566] Jiří Sychra 1984 Praha 9 03:27:42.654:30.502:19:02.2(171)
190 10 / Ženy [639] Nicole Hartychová 2001 Ivar CS Author Team 03:28:29.055:16.902:22:58.9(187)
191 181 / Muži [581] Jiří Ticháček 1969 Dragons Trutnov 03:30:15.657:03.502:26:28.1(190)
192 182 / Muži [487] VÍT KOŠÁTKO 1979 Dragons Elite 03:30:17.057:04.902:21:56.1(183)
193 183 / Muži [446] Bořivoj Hejzlar 1962 Třebíč 03:30:34.157:22.002:29:13.7(196)
194 184 / Muži [449] Tomáš Hendrych 1959 Dragons Trutnov 03:31:13.058:00.902:28:43.8(194)
195 185 / Muži [440] Štěpán Hájek 1992 Mladá Boleslav 03:31:15.558:03.402:21:41.7(182)
196 186 / Muži [418] Vojtěch Čanda 1997 CK Vinohradské Šlapky 03:31:16.058:03.902:26:40.4(191)
197 187 / Muži [477] Petr Kašpar 1964 Dragons Trutnov 03:31:18.258:06.102:27:49.0(192)
198 188 / Muži [499] Ivan Kučera 1960 Hradecký Spinning Klub 03:31:59.458:47.302:29:35.9(200)
199 189 / Muži [634] Pavel Pospíšil 1971 Chlumec n.C. 03:32:02.658:50.502:29:15.5(197)
200 190 / Muži [635] Jan Sejkora 1988 Chlumec n.C. 03:32:02.858:50.702:27:49.7(193)
201 191 / Muži [409] David Bergmann 1974 Hradec Králové 03:32:11.958:59.802:20:07.0(178)
202 192 / Muži [427] Matěj Dunka 1979 M SPORT Špindlerův Mlýn 03:32:13.959:01.802:13:35.3(148)
203 193 / Muži [428] Martin Dunka 1973 M SPORT Špindlerův Mlýn 03:32:14.159:02.002:25:41.8(189)
204 11 / Ženy [408] Karolina Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz 03:33:17.301:00:05.202:06:27.8(113)
205 194 / Muži [551] Richard Rus 1967 Apache Loko Trutnov 03:35:46.201:02:34.102:29:50.6(201)
206 195 / Muži [572] Dan Škarka 1978 SK Termit 03:36:00.301:02:48.202:29:18.2(198)
207 12 / Ženy [638] Veronika Zučková 1994 Skupina ČEZ Havlovice 03:36:53.701:03:41.602:30:34.1(205)
208 13 / Ženy [540] Hana Prokopová 1964 Kralupy nad Vltavou 03:37:31.201:04:19.102:29:12.5(195)
209 196 / Muži [624] Milan Horák 1954 Dragouns Trutnov 03:38:04.501:04:52.402:31:08.7(207)
210 197 / Muži [523] Vladimír Moravec 1955 mystery team 03:39:54.101:06:42.002:29:34.0(199)
211 198 / Muži [511] Vladimír Malý 1959 Vrchlabí 03:39:54.601:06:42.502:29:52.6(202)
212 14 / Ženy [531] Gabriela Pašková 1979 Continental Sport Club 03:40:34.301:07:22.202:30:12.8(203)
213 199 / Muži [513] Oldřich Mareček 1966 Pitrs bikes 03:40:57.201:07:45.102:30:17.3(204)
214 200 / Muži [530] Michal Pašek 1973 Continental Sport Club 03:40:59.601:07:47.502:30:48.7(206)
215 201 / Muži [601] Šlechtislav Žalský 1942 Apache Loko Trutnov 03:41:36.801:08:24.702:32:30.9(208)
216 202 / Muži [591] David Vandas 1989 Veslaři Bohemians 03:42:13.101:09:01.002:30:58.7
217 15 / Ženy [584] Jana Trňáková 1978 TriVelo Rohatec 03:42:26.901:09:14.802:34:40.2(211)
218 203 / Muži [410] Zdeněk Bermann 1950 Trutnov 03:42:41.901:09:29.802:32:59.3(209)
219 204 / Muži [579] JAN TEUBNER 1959 Praha 10 03:42:42.901:09:30.802:35:56.5(215)
220 205 / Muži [515] Jiří Martinec 1951 Alltraining.cz 03:42:44.501:09:32.402:34:18.2(210)
221 206 / Muži [649] Vít Motyčka 1968 Trutnov 03:42:48.001:09:35.902:35:24.0(213)
222 16 / Ženy [469] Štěpánka Ježková 1963 Praha 10 03:42:50.301:09:38.202:36:19.3(216)
223 207 / Muži [456] Jaroslav Hradecký 1949 Žiželice nad Cidlinou 03:42:51.101:09:39.002:35:21.6(212)
224 208 / Muži [405] Eduard Bednařík 1969 Dragons Trutnov 03:43:03.301:09:51.202:37:15.0(217)
225 209 / Muži [577] Daniel Šváb 1963 IDS Holding 03:45:11.501:11:59.402:39:16.6
226 210 / Muži [444] Pavel Hejl 1956 Continental Sport Club 03:45:30.601:12:18.502:41:19.2(221)
227 211 / Muži [502] Miroslav Lokvenc 1966 Apache Loko Trutnov 03:45:57.201:12:45.102:35:25.5(214)
228 212 / Muži [629] Kamil Kubů 1959 Brandýs nad Labem 03:47:28.801:14:16.702:39:51.4(219)
229 213 / Muži [433] Petr Exner 1976 Liberec1 03:47:56.201:14:44.102:38:41.7(218)
230 214 / Muži [532] Petr Pavlů 1982 SC Sportcom 03:49:23.901:16:11.802:40:48.7(220)
231 215 / Muži [597] Vlastimil Zaoral 1991 Černé plíce 03:54:06.301:20:54.202:41:52.3(222)
232 216 / Muži [439] Josef Fuchs 1953 dh cycling 03:59:07.301:25:55.202:51:34.2(227)
233 217 / Muži [641] Karel Bednář 1959 Praha 9 04:01:57.801:28:45.702:45:22.7(223)
234 218 / Muži [636] Ladislav Drtina 1967 Převýšov 04:02:28.401:29:16.302:50:27.0(225)
235 219 / Muži [640] Radek Holub 1971 Malá Úpa 04:03:15.401:30:03.302:53:22.8(230)
236 220 / Muži [621] Rostislav Turianica 1993 Hraštice 04:05:25.701:32:13.602:52:38.0(229)
237 17 / Ženy [416] Martina Calajová 1988 Praha 2 04:08:14.901:35:02.802:51:51.5(228)
238 221 / Muži [520] Lukáš Mík 1992 Trutnov 04:09:19.101:36:07.002:50:48.9(226)
239 222 / Muži [560] Eduard Smíšek 1948 Profýz 04:10:39.401:37:27.302:48:39.5(224)
240 223 / Muži [555] Josef Sejkora 1971 Rychnov nad Kněžnou
DNF / Muži [610] David Urbanec 1970 Eleven Mercedes Mitas
DNF / Muži [457] Michal Hrcka 1980 Decin

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde