Krakonošův cyklomaraton 2014

02.08.2014, Trutnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín02.08.2014
místoTrutnov [CZE]
web akce http://www.krakonosuvcyklomaraton.cz/

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

hlavní závod 125km

hlavní závod 140km

krátká trať 93km

hlavní závod 140km

krátká trať 93km

hlavní závod 140km

krátká trať 93km

hlavní závod 125km (registrováno: 305, dokončilo: 302, nedokončilo: 3) [pdf]

hlavní závod 125km

10:00:00

Kategorie muži: M18 | M30 | M40 | M50 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z18 | Z30 | Z40 | vše

Michael Kukrle 03:35:06.3 Michael Boroš 03:35:07.8 Martin Hebík 03:35:08.4 Jakub Svoboda 03:35:08.6 Dominik Neuman 03:35:10.8 David Blažej 03:35:31.1 Adam Sekanina 03:36:33.1 Jaroslav Sláma 03:36:47.6 Dominik Chlupáč 03:36:52.8 Václav Nežerka 03:37:18.4 Daniel Veselý 03:37:18.6 Tomáš Paprstka 03:39:19.5 Petr Zahrádka 03:42:14.5 Rostislav Krotký 03:42:57.1 Jan Fišnar 03:43:10.6 Pavel Skalický 03:43:18.9 Jan Martin 03:43:19.5 Petr Javůrek 03:43:21.9 Adam Škopek 03:43:25.6 Tomáš Berger 03:43:26.7 Tomáš Vosátka 03:43:27.2 Zdeněk Melša 03:43:40.7 Ondřej Vobora 03:46:03.7 Pavel Stöhr 03:46:48.6 Václav Pivoňka 03:46:49.7 Lukáš Tomášek 03:47:06.9 Roman Šinkovský 03:50:54.5 Petr Pilnáček 03:50:55.9 Jan Kunc 03:54:06.4 Daniel Polman 03:54:09.4 Lukáš Kunt 03:54:33.5 Jan Stöhr 03:56:09 Michal Koubik 03:57:29 Jiří Svoboda 03:57:34.6 Štěpán Schubert 03:58:45.6 Tomáš Pozler 03:58:45.8 Libor Kafka 03:58:50.7 Martin Šlégl 03:58:54.2 Petr Holub 03:59:13 Robert KLEINER 03:59:40.5 Jaroslav Stárek 04:00:07.9 Jakub Novak 04:00:08.4 Milan Záleský 04:00:11.4 Jiří Řha 04:00:13.4 Tomáš Kulhavý 04:00:14.6 Ondřej Preněk 04:00:14.8 Viktor Poslt 04:00:16.1 Martin Havlík 04:00:16.6 Artur Gacek 04:00:18 Jan Truhlář 04:00:23.1 Petr Benčík 04:00:29 Jakub Menšík 04:01:24.1 Radek Dítě 04:01:48.4 Jan Hájek 04:02:57.3 Marcel Boháč 04:02:58.2 Lukáš Smola 04:03:19.2 Ondřej Penc 04:05:41 Jiří Holas 04:05:46 Jakub Kalfař 04:05:53.8 František Landa 04:05:55.7 Petr Puš 04:07:13.1 Jam Smrž 04:08:28.2 Pavel Dobiášovský 04:08:28.7 Pavel Sucharda 04:08:29.4 Daniel Šafář 04:08:30 Paweł Bierut 04:08:30.1 Jára Pejsar 04:08:30.3 Marcin Krzywonos 04:08:32 Radim Kábrt 04:10:18.9 Matěj Kubina 04:10:19.6 Jan Jičínský 04:11:08.1 Lukáš Jánský 04:11:19.2 Jan Vetterle 04:11:25.8 Tomáš Rinn 04:12:06 Jaroslav Dlab 04:12:24.9 Vlastimil Karban 04:12:25.2 Radek Marek 04:12:45.1 Jiří Čičko 04:13:09.9 Václav Zídek 04:13:21 Jiří Fulka 04:13:23.5 Milan Hlavatý 04:13:56.4 Jiří Nosek 04:14:40.8 Tomáš Zelba 04:14:46.1 Zdeněk Polnický 04:15:43 Ivo Koblasa 04:17:48.3 Pawel Bury 04:17:49.6 Vendula Kuntová 04:17:52.9 Jakub Kosina 04:17:53.1 Jan Malíř 04:17:54.4 Jan Pohl 04:17:55 Vlastimil Kráčmar 04:17:55.2 Martin Filip 04:17:56.6 Ladislav Stratil 04:18:06.1 Martin Rejzek 04:18:42.8 Petr Koza 04:19:34.7 Patrik Meisner 04:19:54.2 Jan FEIST 04:20:10.3 Roman Vašíček 04:20:21.1 Stanislav Mládek 04:20:23.5 Libor Kříž 04:20:32.8 Karel Trčálek 04:20:44.6 Pavel Pfeifer 04:21:10.2 Michal Králík 04:21:38.1 Jiří Blažek 04:21:38.7 Lukáš Turek 04:21:43.5 Ondřej Stupka 04:21:58.4 Michal Vlasák 04:22:04.5 Michal Krátký 04:22:05.3 Jiří Šlégr 04:22:05.4 Petr Kohoutek 04:22:07.8 Pavel Kwiecien 04:22:11.8 Stanislav Švec 04:22:15.6 David Dostál 04:25:08.8 Luboš Kotlář 04:25:49.4 Jan Klápště 04:25:49.7 Zdeněk Fukar 04:25:50 Jiří Kropáček 04:25:50.3 Petr Červený 04:25:55.6 Martin Krivak 04:27:14.1 Jiří Kail 04:27:16.2 Tomáš Švihálek 04:27:16.3 Pavel Bečka 04:27:16.4 Tondáno Kalojíros 04:27:17.9 Jiří Virgl 04:27:19.6 Jan Háček 04:27:20.7 Petr Friml 04:27:24.6 Michal Stránský 04:28:14.1 Tomáš Mifek 04:28:14.2 Richard Loukota 04:28:20.7 Karel Janata 04:29:33.8 Robert Robek 04:30:10.9 Aleš Rychtera 04:30:32.1 Rudolf Novák 04:30:46.4 Adam Dobosz 04:30:49.7 Petr Maleček 04:30:50.3 Daniel Artus 04:30:52 Igor Vymazal 04:30:58 Daniel Šír 04:32:30.9 Stanislav Fongus 04:32:57.9 David Fírer 04:32:59.2 Kamil Kosek 04:33:35.9 Jaroslav Vojíř 04:34:14 Jan Lomoz 04:34:45.3 Miroslav Štola 04:34:48.4 Patrik Hroneš 04:34:50.7 Radek Pilnáček 04:34:58.1 Jaroslav Feist 04:35:13.2 Daniela Havránková 04:37:10.5 Jiří Voňka 04:37:31.4 Jan Janda 04:39:07.9 Jiří Podlipný 04:39:19.7 Pavel Schejbal 04:40:04.3 Radek Zeman 04:40:11.9 Miloš Machek 04:40:11.9 Martin Hloušek 04:40:15.1 Pavel Pokorný 04:41:33.3 Martin Bortlík 04:41:43.5 Vladimír Urban 04:42:05.5 Milan Nosek 04:42:05.5 Jan Leugner 04:42:05.7 Jiří Horák 04:42:06.2 Ladislav Janíček 04:42:08.1 Vaclav Stejskal 04:42:08.7 Pavel Ráb 04:42:12.8 Jiří Vrbata 04:43:12.8 David Pouč 04:43:36.2 martin vilč 04:45:12.4 Vojtěch Kinkor 04:45:54.4 Pavel Bauer 04:46:51.7 Martin Hudos 04:47:03 Václav Rada 04:47:15.9 Martin Ondráček 04:47:17.6 Lukáš Havel 04:47:24.4 Lubomír Vychodil 04:47:49.1 Josef Modrei 04:48:36.3 Tomáš Hodermarsky 04:48:45.5 Pavel Rudiš 04:48:45.7 Martin Raufer 04:48:54.5 Otto Macháček 04:49:03.3 Pavel Káňa 04:49:08.2 Tomáš Pleskač 04:51:04.1 Miroslav Svoboda 04:52:46.5 Petr Strnad 04:53:55.7 Aleš Stránský 04:53:56.2 Tomáš Peška 04:53:56.5 Michal Navrátil 04:53:59.7 Vít Mráz 04:54:00.1 Pavel Prochazka 04:54:01.7 Petr Pradáč 04:54:04.4 Jan Martinec 04:54:11.5 Martin Chytráček 04:54:18.6 Tomáš Báča 04:54:20.6 Jan Dell 04:54:21.2 Michael Skalický 04:54:45 Pavel Ďuriš 04:54:45.6 Miloš Štejnar 04:54:47 Tomáš Otaševič 04:54:57.3 Jiří Janoušek 04:57:04.9 Čeněk Mach 04:57:27.7 Luboš Binar 04:57:40.3 Lukáš Dubrovský 04:58:00.9 david marek 04:59:30.6 Josef Polák 04:59:31.8 Jiří Kudrna 04:59:31.8 Jan Filip 05:00:13.9 Ladislav Dlab 05:00:33.3 Alfred Przemieniecki 05:01:13.3 pavel chlup 05:05:43.6 Tomáš Girgal 05:05:43.8 Josef Říha 05:05:53.9 Martin Exner 05:06:57 Zdeněk Drbohlav 05:08:25.7 Václav Hrbek 05:09:01.3 Martin Skála 05:09:13.7 Martin Špaček 05:09:18.3 Vladislav Koubík 05:10:14.2 Jan Havránek 05:10:15.6 Jan Basař 05:10:25.1 František Malinský 05:11:06.6 Karel Plaček 05:13:00.3 David Pour 05:13:28.9 Miroslav Langmajer 05:14:21.2 Jan Horvath 05:14:24 Tomas Vorel 05:14:26.6 Milan Novotný 05:14:34.3 David Landa 05:15:01.2 Pavel Mikuš 05:15:49.2 Pavel Hejný 05:16:05.5 Vítězslav Brož 05:16:10.6 Vilém Hanzlík 05:16:24.3 Pavel Beneš 05:16:27.7 Lukáš Raida 05:16:31 Peter Balhar 05:16:40.3 Vlastimil Heller 05:20:36.2 Milan Sedláček 05:22:40.2 Ladislav Bůna 05:24:08.3 Jan Paleček 05:24:11.3 Miroslav Kočka 05:24:39.7 Aleš Hantl 05:24:40.1 Milan Melišík 05:25:28.3 David Křenek 05:25:32.3 Petr Pavlásek 05:25:36.3 Jiří Čepelka 05:25:36.6 Šlechtislav Žalský 05:25:40.8 Maciej Harasym 05:25:59.4 Jan Burda 05:26:18.9 Ladislav Leksa 05:28:07.2 Jaroslav Klápště 05:33:19.7 Jiří Hanuš 05:33:43.1 Pavel Metlický 05:33:46.4 Petr Laňka 05:34:15.8 kamil kolenac 05:34:15.9 Martin Zpěvák 05:34:54.6 Vojtěch Ohera 05:36:00.3 Petr Vencl 05:37:11.3 Milan Hrdina 05:37:20.7 Radan Smíšek 05:37:56.1 Luboš Bernat 05:39:28.3 Marek Stratil 05:39:29.4 Daniel Hlubuček 05:40:07.2 Lenka Hellerová 05:41:30.6 Richard Rus 05:44:28.8 Michal Pašek 05:44:29.7 Jan Cvachovec 05:44:37.2 Radek Kaplan 05:44:43.8 Jan Šplíchal 05:44:53.1 Jiří Pfeifer 05:48:47 Milan Fric 05:48:49.6 Zbyněk Malík 05:49:06.2 Pavel Barvínek 05:50:44.9 Jaroslav Poklop 05:51:00.9 vladimír hergott 05:52:46.4 Dusan Mraz 05:55:25.3 Vláďa Blažek 05:56:31.6 Zdeněk Drhota 05:57:55 Matěj Dunka 05:58:11.6 Milan Horák 06:00:36.7 Martin Jiřikovský 06:01:11 Leos Vondra 06:04:18.6 Vladimír Moravec 06:04:23.7 Petr Novák 06:04:24.7 Eliška Češíková 06:05:30 Jan Hora 06:06:49.6 Bořivoj Hejzlar 06:09:52.7 Michael Ageyev-Poulsen 06:14:38.3 Eduard Smíšek 06:18:53.9 Bob Koštanský 06:20:08.2 Tomáš Gotvald 06:22:31.2 Michal Klauda 06:22:57.9 Libor Smíšek 06:32:38.5 Václav Dvořáček 06:50:44.1 Jiří Ticháček 06:53:53 Tomáš Hendrych 06:53:55.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M18 [18] Michael Kukrle 1994 Mohelnice 03:35:06.3
2 2 / M18 [40] Michael Boroš 1992 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 03:35:07.800:01.5
3 1 / M30 [9] Martin Hebík 1982 CK Příbram - Fany Gastroservis 03:35:08.400:02.1
4 2 / M30 [34] Jakub Svoboda 1975 Kamenický Šenov 03:35:08.600:02.3
5 3 / M18 [23] Dominik Neuman 1995 Adamov 03:35:10.800:04.5
6 4 / M18 [3] David Blažej 1992 CK Příbram - Fany Gastroservis 03:35:31.100:24.8
7 5 / M18 [28] Adam Sekanina 1995 Boskovice 03:36:33.101:26.8
8 6 / M18 [203] Jaroslav Sláma 1990 Křižanov 03:36:47.601:41.3
9 7 / M18 [12] Dominik Chlupáč 1993 Hradec Králové 03:36:52.801:46.5
10 8 / M18 [313] Václav Nežerka 1986 Lawi Author Team 03:37:18.402:12.1
11 9 / M18 [35] Daniel Veselý 1992 Červené Pečky 03:37:18.602:12.3
12 10 / M18 [25] Tomáš Paprstka 1992 Jablůnka 03:39:19.504:13.2
13 3 / M30 [309] Petr Zahrádka 1975 LAWI, AUTHOR 03:42:14.507:08.2
14 4 / M30 [17] Rostislav Krotký 1976 Lipník 03:42:57.107:50.8
15 5 / M30 [260] Jan Fišnar 1980 Vrchlabí 03:43:10.608:04.3
16 11 / M18 [31] Pavel Skalický 1992 Žamberk 03:43:18.908:12.6
17 6 / M30 [163] Jan Martin 1980 KAH sport Vrchlabí 03:43:19.508:13.2
18 7 / M30 [117] Petr Javůrek 1977 Apache LOKO Trutnov 03:43:21.908:15.6
19 8 / M30 [218] Adam Škopek 1979 Jarton 03:43:25.608:19.3
20 12 / M18 [312] Tomáš Berger 1987 Bílá Třemešná 03:43:26.708:20.4
21 9 / M30 [234] Tomáš Vosátka 1982 Hradec Králové 03:43:27.208:20.9
22 10 / M30 [165] Zdeněk Melša 1982 Chvalkovice 03:43:40.708:34.4
23 13 / M18 [41] Ondřej Vobora 1988 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 03:46:03.710:57.4
24 14 / M18 [32] Pavel Stöhr 1991 AC Sparta Praha 03:46:48.611:42.3
25 15 / M18 [185] Václav Pivoňka 1985 Křenovice 03:46:49.711:43.4
26 16 / M18 [257] Lukáš Tomášek 1988 Brno 03:47:06.912:00.6
27 11 / M30 [217] Roman Šinkovský 1976 BAKO - HSK cycling team 03:50:54.515:48.2
28 12 / M30 [184] Petr Pilnáček 1982 Smiřice 03:50:55.915:49.6
29 17 / M18 [145] Jan Kunc 1991 Jednokolky.eu Kupkolo.cz 03:54:06.419:00.1
30 13 / M30 [26] Daniel Polman 1979 lidé&HORY Duratec 03:54:09.419:03.1
31 18 / M18 [19] Lukáš Kunt 1997 Jičín 03:54:33.519:27.2
32 19 / M18 [33] Jan Stöhr 1991 AC Sparta Praha 03:56:09.021:02.7
33 14 / M30 [132] Michal Koubik 1980 Praha 2 03:57:29.022:22.7
34 20 / M18 [215] Jiří Svoboda 1992 Praha 9 03:57:34.622:28.3
35 21 / M18 [29] Štěpán Schubert 1996 Trutnov 03:58:45.623:39.3
36 15 / M30 [320] Tomáš Pozler 1976 Lázně Bohdaneč 03:58:45.823:39.5
37 16 / M30 [122] Libor Kafka 1979 BC Sport Semily 03:58:50.723:44.4
38 1 / M40 [219] Martin Šlégl 1969 Kosmonosy 03:58:54.223:47.9
39 2 / M40 [11] Petr Holub 1966 Svoboda nad Úpou 03:59:13.024:06.7
40 3 / M40 [14] Robert KLEINER 1966 Liberec 03:59:40.524:34.2
41 1 / M50 [298] Jaroslav Stárek 1963 CK Vokolek Import 04:00:07.925:01.6
42 22 / M18 [270] Jakub Novak 1990 BMC development team 04:00:08.425:02.1
43 23 / M18 [310] Milan Záleský 1992 Fort SMC Ústí nad Orlicí 04:00:11.425:05.1
44 17 / M30 [261] Jiří Řha 1977 Staré Splavy 04:00:13.425:07.1
45 24 / M18 [144] Tomáš Kulhavý 1988 Stalak-Devoss.RK 04:00:14.625:08.3
46 25 / M18 [296] Ondřej Preněk 1996 KC Kooperativa SG 04:00:14.825:08.5
47 4 / M40 [189] Viktor Poslt 1969 Radvanice 04:00:16.125:09.8
48 18 / M30 [253] Martin Havlík 1978 Makoš 04:00:16.625:10.3
49 19 / M30 [249] Artur Gacek 1984 GVT 04:00:18.025:11.7
50 20 / M30 [225] Jan Truhlář 1977 Police nad Metují 04:00:23.125:16.8
51 21 / M30 [2] Petr Benčík 1976 COLNAGO & ASSOS ProShop 04:00:29.025:22.7
52 26 / M18 [166] Jakub Menšík 1989 SSC Železný Brod 04:01:24.126:17.8
53 22 / M30 [5] Radek Dítě 1979 Bikeway Team 04:01:48.426:42.1
54 23 / M30 [89] Jan Hájek 1980 Janov nad Nisou 04:02:57.327:51.0
55 5 / M40 [59] Marcel Boháč 1972 Svitávka 04:02:58.227:51.9
56 27 / M18 [254] Lukáš Smola 1992 ck příbram fany gastroservis 04:03:19.228:12.9
57 24 / M30 [295] Ondřej Penc 1977 Meziměstí 3 04:05:41.030:34.7
58 2 / M50 [102] Jiří Holas 1958 Jičín 04:05:46.030:39.7
59 28 / M18 [124] Jakub Kalfař 1992 Praha 9 04:05:53.830:47.5
60 6 / M40 [147] František Landa 1974 Liberec 1 04:05:55.730:49.4
61 7 / M40 [297] Petr Puš 1967 Dobrá Voda u Hořic 04:07:13.132:06.8
62 29 / M18 [208] Jam Smrž 1986 cyklo.wu.cz 04:08:28.233:21.9
63 25 / M30 [72] Pavel Dobiášovský 1981 Měník 04:08:28.733:22.4
64 8 / M40 [44] Pavel Sucharda 1970 Brno 04:08:29.433:23.1
65 26 / M30 [280] Daniel Šafář 1978 Praha 04:08:30.033:23.7
66 27 / M30 [266] Paweł Bierut 1977 Kamieniec Ząbkowicki 04:08:30.133:23.8
67 28 / M30 [179] Jára Pejsar 1984 Karlovy Vary 04:08:30.333:24.0
68 29 / M30 [139] Marcin Krzywonos 1981 Lubawka 04:08:32.033:25.7
69 9 / M40 [121] Radim Kábrt 1971 Červený Kostelec 04:10:18.935:12.6
70 30 / M18 [142] Matěj Kubina 1992 Benecko 04:10:19.635:13.3
71 30 / M30 [118] Jan Jičínský 1975 Pardubice 04:11:08.136:01.8
72 31 / M30 [268] Lukáš Jánský 1979 Teplice Nad Metují 04:11:19.236:12.9
73 31 / M18 [36] Jan Vetterle 1994 Trutnov 04:11:25.836:19.5
74 10 / M40 [269] Tomáš Rinn 1970 Ádr Team 04:12:06.036:59.7
75 11 / M40 [304] Jaroslav Dlab 1969 SSC Železný Brod 04:12:24.937:18.6
76 32 / M30 [127] Vlastimil Karban 1980 UGO-ALLIVICTUS 04:12:25.237:18.9
77 33 / M30 [162] Radek Marek 1978 Nemojov 04:12:45.137:38.8
78 34 / M30 [66] Jiří Čičko 1975 SKP HARRACHOV 04:13:09.938:03.6
79 12 / M40 [47] Václav Zídek 1973 Nadšenci z Posázaví 04:13:21.038:14.7
80 3 / M50 [282] Jiří Fulka 1960 04:13:23.538:17.2
81 13 / M40 [289] Milan Hlavatý 1972 Červený Kostelec 04:13:56.438:50.1
82 14 / M40 [172] Jiří Nosek 1970 Praha 9 Letňany 04:14:40.839:34.5
83 15 / M40 [46] Tomáš Zelba 1969 Hradec Králové 04:14:46.139:39.8
84 35 / M30 [317] Zdeněk Polnický 1977 Praha 04:15:43.040:36.7
85 32 / M18 [15] Ivo Koblasa 1993 Merida Czech rep. 04:17:48.342:42.0
86 36 / M30 [247] Pawel Bury 1983 Astrontech Cycling Team 04:17:49.642:43.3
87 1 / Z18 [20] Vendula Kuntová 1993 Jičín 04:17:52.942:46.6
88 33 / M18 [287] Jakub Kosina 1996 Nová Paka 04:17:53.142:46.8
89 37 / M30 [160] Jan Malíř 1980 CK Hradec Králové 04:17:54.442:48.1
90 38 / M30 [187] Jan Pohl 1976 Police nad Metují 04:17:55.042:48.7
91 16 / M40 [135] Vlastimil Kráčmar 1974 Velké Poříčí 04:17:55.242:48.9
92 34 / M18 [82] Martin Filip 1995 Chrást nad Sázavou 04:17:56.642:50.3
93 35 / M18 [242] Ladislav Stratil 1986 Zbýšov 04:18:06.142:59.8
94 17 / M40 [321] Martin Rejzek 1972 Eintracht Braunschweig 04:18:42.843:36.5
95 4 / M50 [134] Petr Koza 1964 Pardubice 04:19:34.744:28.4
96 36 / M18 [164] Patrik Meisner 1995 Trutunov 04:19:54.244:47.9
97 18 / M40 [80] Jan FEIST 1971 Choustnikovo Hradiště 04:20:10.345:04.0
98 19 / M40 [227] Roman Vašíček 1974 SK Radvanice 04:20:21.145:14.8
99 1 / M60 [169] Stanislav Mládek 1954 Holice 04:20:23.545:17.2
100 39 / M30 [141] Libor Kříž 1978 www.penzionadelka.cz 04:20:32.845:26.5
101 20 / M40 [50] Karel Trčálek 1973 Cyklo Martínek Val. Klobůky 04:20:44.645:38.3
102 37 / M18 [181] Pavel Pfeifer 1991 Police nad Metují 04:21:10.246:03.9
103 21 / M40 [16] Michal Králík 1973 Krakono? 04:21:38.146:31.8
104 40 / M30 [302] Jiří Blažek 1977 CK Kolokrám 04:21:38.746:32.4
105 38 / M18 [226] Lukáš Turek 1996 Pro Music Prolog bike Trutnov 04:21:43.546:37.2
106 41 / M30 [275] Ondřej Stupka 1979 Velká Bíteš 04:21:58.446:52.1
107 42 / M30 [231] Michal Vlasák 1982 Zbuzany 04:22:04.546:58.2
108 43 / M30 [137] Michal Krátký 1982 Karlík 04:22:05.346:59.0
109 2 / M60 [220] Jiří Šlégr 1954 AUTOREST ÚPICE 04:22:05.446:59.1
110 44 / M30 [271] Petr Kohoutek 1975 Adršpach 04:22:07.847:01.5
111 45 / M30 [146] Pavel Kwiecien 1983 Choustníkovo Hradiště 04:22:11.847:05.5
112 5 / M50 [276] Stanislav Švec 1957 Praha 04:22:15.647:09.3
113 46 / M30 [315] David Dostál 1979 Hradec Králové 04:25:08.850:02.5
114 6 / M50 [267] Luboš Kotlář 1964 Ronalgroup.com 04:25:49.450:43.1
115 47 / M30 [128] Jan Klápště 1977 Jablonec nad Nisou 04:25:49.750:43.4
116 22 / M40 [86] Zdeněk Fukar 1969 Jakarta 04:25:50.050:43.7
117 23 / M40 [138] Jiří Kropáček 1969 Loket 04:25:50.350:44.0
118 48 / M30 [311] Petr Červený 1979 Cyklotony 04:25:55.650:49.3
119 24 / M40 [307] Martin Krivak 1966 Brno 04:27:14.152:07.8
120 49 / M30 [123] Jiří Kail 1979 Ústí nad Labem 04:27:16.252:09.9
121 7 / M50 [224] Tomáš Švihálek 1963 Praha 8 04:27:16.352:10.0
122 25 / M40 [55] Pavel Bečka 1969 Holice 04:27:16.452:10.1
123 26 / M40 [125] Tondáno Kalojíros 1968 bemaniax 04:27:17.952:11.6
124 39 / M18 [230] Jiří Virgl 1996 Budkov 04:27:19.652:13.3
125 50 / M30 [88] Jan Háček 1977 Praha 2 04:27:20.752:14.4
126 51 / M30 [84] Petr Friml 1982 Praha 04:27:24.652:18.3
127 27 / M40 [211] Michal Stránský 1965 Líbeznice 04:28:14.153:07.8
128 8 / M50 [167] Tomáš Mifek 1964 Tachov 04:28:14.253:07.9
129 28 / M40 [153] Richard Loukota 1967 Naftové lázně Bohdaneč 04:28:20.753:14.4
130 40 / M18 [114] Karel Janata 1992 HSK Benecko 04:29:33.854:27.5
131 29 / M40 [197] Robert Robek 1970 Praha 8 04:30:10.955:04.6
132 52 / M30 [200] Aleš Rychtera 1976 Praha 3 04:30:32.155:25.8
133 53 / M30 [173] Rudolf Novák 1981 Praha 10 04:30:46.455:40.1
134 54 / M30 [248] Adam Dobosz 1979 Wrocław 04:30:49.755:43.4
135 41 / M18 [157] Petr Maleček 1985 Praha 8 04:30:50.355:44.0
136 30 / M40 [48] Daniel Artus 1972 Nadšenci z Posázaví 04:30:52.055:45.7
137 31 / M40 [237] Igor Vymazal 1971 Přerov 04:30:58.055:51.7
138 55 / M30 [305] Daniel Šír 1976 Lázně Bělohrad 04:32:30.957:24.6
139 56 / M30 [252] Stanislav Fongus 1982 More Bike Team 04:32:57.957:51.6
140 42 / M18 [83] David Fírer 1987 Česká Lípa 04:32:59.257:52.9
141 43 / M18 [300] Kamil Kosek 1989 Dzierżoniów 04:33:35.958:29.6
142 44 / M18 [37] Jaroslav Vojíř 1997 Kadaň 04:34:14.059:07.7
143 9 / M50 [264] Jan Lomoz 1960 Chrudim 04:34:45.359:39.0
144 10 / M50 [223] Miroslav Štola 1963 Praha 9 04:34:48.459:42.1
145 32 / M40 [288] Patrik Hroneš 1970 FAACCZ 04:34:50.759:44.4
146 57 / M30 [183] Radek Pilnáček 1977 Smiřice 04:34:58.159:51.8
147 33 / M40 [79] Jaroslav Feist 1969 Choustníkovo Hradiště 04:35:13.201:00:06.9
148 1 / Z30 [8] Daniela Havránková 1980 Dalešice 04:37:10.501:02:04.2
149 3 / M60 [38] Jiří Voňka 1954 Dvůr Králové nad Labem 04:37:31.401:02:25.1
150 11 / M50 [291] Jan Janda 1959 Motorest Koliba 04:39:07.901:04:01.6
151 58 / M30 [314] Jiří Podlipný 1977 Lázně Bělohrad 04:39:19.701:04:13.4
152 45 / M18 [290] Pavel Schejbal 1986 Motorest Koliba 04:40:04.301:04:58.0
153 34 / M40 [238] Radek Zeman 1970 Pardubice 04:40:11.901:05:05.6
153 34 / M40 [156] Miloš Machek 1965 SK Hasiči KHK 04:40:11.901:05:05.6
155 59 / M30 [100] Martin Hloušek 1982 Hradec Králové 04:40:15.101:05:08.8
156 60 / M30 [188] Pavel Pokorný 1977 Trutnov 04:41:33.301:06:27.0
157 36 / M40 [60] Martin Bortlík 1970 Praha 9 04:41:43.501:06:37.2
158 37 / M40 [316] Vladimír Urban 1974 Eleven Roudnice nad Labem 04:42:05.501:06:59.2
158 12 / M50 [250] Milan Nosek 1964 Náchod 04:42:05.501:06:59.2
160 38 / M40 [152] Jan Leugner 1974 TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:42:05.701:06:59.4
161 61 / M30 [105] Jiří Horák 1976 Kimberly Clark 04:42:06.201:06:59.9
162 39 / M40 [116] Ladislav Janíček 1972 Veľké Zálužie 04:42:08.101:07:01.8
163 62 / M30 [209] Vaclav Stejskal 1978 Písek 04:42:08.701:07:02.4
164 4 / M60 [255] Pavel Ráb 1952 Česká Třebová 04:42:12.801:07:06.5
165 13 / M50 [235] Jiří Vrbata 1958 Týnec nad Sázavou 04:43:12.801:08:06.5
166 63 / M30 [190] David Pouč 1979 Jaroměř 04:43:36.201:08:29.9
167 40 / M40 [229] martin vilč 1974 červena jahoda 04:45:12.401:10:06.1
168 46 / M18 [292] Vojtěch Kinkor 1989 Vodochody 04:45:54.401:10:48.1
169 14 / M50 [278] Pavel Bauer 1960 Trebic 04:46:51.701:11:45.4
170 64 / M30 [110] Martin Hudos 1976 Světice 04:47:03.001:11:56.7
171 41 / M40 [195] Václav Rada 1974 ČHR Team 04:47:15.901:12:09.6
172 42 / M40 [174] Martin Ondráček 1973 Vysoké Mýto 04:47:17.601:12:11.3
173 43 / M40 [93] Lukáš Havel 1974 DSA Trutnov 04:47:24.401:12:18.1
174 15 / M50 [236] Lubomír Vychodil 1957 Club Koruna squash a schwinn cycling Olomouc 04:47:49.101:12:42.8
175 16 / M50 [170] Josef Modrei 1960 K+K sport 04:48:36.301:13:30.0
176 65 / M30 [258] Tomáš Hodermarsky 1980 Praha Kolovraty 04:48:45.501:13:39.2
177 66 / M30 [198] Pavel Rudiš 1976 Praha 18 - Letňany 04:48:45.701:13:39.4
178 44 / M40 [27] Martin Raufer 1967 Velo 04:48:54.501:13:48.2
179 17 / M50 [256] Otto Macháček 1957 SC Mirva Svitavy 04:49:03.301:13:57.0
180 45 / M40 [13] Pavel Káňa 1974 manželka 04:49:08.201:14:01.9
181 46 / M40 [186] Tomáš Pleskač 1966 Třebíč 04:51:04.101:15:57.8
182 5 / M60 [216] Miroslav Svoboda 1952 Praha 9 04:52:46.501:17:40.2
183 18 / M50 [213] Petr Strnad 1964 Hrádek nad Nisou 04:53:55.701:18:49.4
184 47 / M40 [210] Aleš Stránský 1972 Mnichovice 04:53:56.201:18:49.9
185 48 / M40 [180] Tomáš Peška 1974 Trutnov 04:53:56.501:18:50.2
186 47 / M18 [308] Michal Navrátil 1988 Stavební práce Miroslav Kunt 04:53:59.701:18:53.4
187 49 / M40 [294] Vít Mráz 1974 Hronov 04:54:00.101:18:53.8
188 50 / M40 [193] Pavel Prochazka 1970 Clonas sur Vareze 04:54:01.701:18:55.4
189 51 / M40 [192] Petr Pradáč 1966 Horní Maršov 04:54:04.401:18:58.1
190 6 / M60 [283] Jan Martinec 1951 ACOH Praha 04:54:11.501:19:05.2
191 48 / M18 [113] Martin Chytráček 1985 Hradec Králové 04:54:18.601:19:12.3
192 67 / M30 [52] Tomáš Báča 1978 Kolova 04:54:20.601:19:14.3
193 52 / M40 [70] Jan Dell 1970 Mates 04:54:21.201:19:14.9
194 53 / M40 [318] Michael Skalický 1968 Hradec Králové 04:54:45.001:19:38.7
195 68 / M30 [76] Pavel Ďuriš 1982 Česká Skalice 04:54:45.601:19:39.3
196 69 / M30 [222] Miloš Štejnar 1979 Holice 04:54:47.001:19:40.7
197 70 / M30 [175] Tomáš Otaševič 1984 Brno 04:54:57.301:19:51.0
198 71 / M30 [243] Jiří Janoušek 1983 Brno 04:57:04.901:21:58.6
199 49 / M18 [155] Čeněk Mach 1992 Úpice 04:57:27.701:22:21.4
200 54 / M40 [58] Luboš Binar 1966 HOBUK 04:57:40.301:22:34.0
201 72 / M30 [75] Lukáš Dubrovský 1984 Hradec Králové 04:58:00.901:22:54.6
202 73 / M30 [161] david marek 1975 kutná hora 04:59:30.601:24:24.3
203 74 / M30 [49] Josef Polák 1975 Hradec Králové 04:59:31.801:24:25.5
203 55 / M40 [143] Jiří Kudrna 1972 Semice 04:59:31.801:24:25.5
205 50 / M18 [81] Jan Filip 1985 Praha 6 - Břevnov 05:00:13.901:25:07.6
206 56 / M40 [71] Ladislav Dlab 1970 Roztoky u Jilemnice 05:00:33.301:25:27.0
207 57 / M40 [194] Alfred Przemieniecki 1972 Lubawka 05:01:13.301:26:07.0
208 75 / M30 [112] pavel chlup 1976 Bicyklub 05:05:43.601:30:37.3
209 58 / M40 [284] Tomáš Girgal 1974 Mníšek pod Brdy 05:05:43.801:30:37.5
210 76 / M30 [285] Josef Říha 1975 Cyklosport Berka 05:05:53.901:30:47.6
211 19 / M50 [78] Martin Exner 1963 Nová Ves 05:06:57.001:31:50.7
212 59 / M40 [74] Zdeněk Drbohlav 1966 EXPERIMENT 23 05:08:25.701:33:19.4
213 77 / M30 [108] Václav Hrbek 1975 Úpice 05:09:01.301:33:55.0
214 78 / M30 [30] Martin Skála 1977 Pro Music - Prolog Bike Trutnov 05:09:13.701:34:07.4
215 79 / M30 [273] Martin Špaček 1976 Červená jahoda 05:09:18.301:34:12.0
216 20 / M50 [133] Vladislav Koubík 1956 Praha 2 05:10:14.201:35:07.9
217 80 / M30 [94] Jan Havránek 1980 Dalešice u Jablonce nad Nisou 05:10:15.601:35:09.3
218 81 / M30 [54] Jan Basař 1978 Prosečné 05:10:25.101:35:18.8
219 7 / M60 [159] František Malinský 1949 Vrchlabí 05:11:06.601:36:00.3
220 82 / M30 [246] Karel Plaček 1975 Praha 4 05:13:00.301:37:54.0
221 51 / M18 [191] David Pour 1987 Hořice 05:13:28.901:38:22.6
222 52 / M18 [149] Miroslav Langmajer 1985 Rožmitál pod Třemšínem 05:14:21.201:39:14.9
223 53 / M18 [106] Jan Horvath 1995 Máslovice 05:14:24.001:39:17.7
224 83 / M30 [233] Tomas Vorel 1975 Praha 8 05:14:26.601:39:20.3
225 21 / M50 [240] Milan Novotný 1956 Praha 4 05:14:34.301:39:28.0
226 60 / M40 [148] David Landa 1971 Liberec 05:15:01.201:39:54.9
227 61 / M40 [168] Pavel Mikuš 1967 Mělník 05:15:49.201:40:42.9
228 84 / M30 [95] Pavel Hejný 1982 Praha 7 05:16:05.501:40:59.2
229 62 / M40 [61] Vítězslav Brož 1970 Hostinné 05:16:10.601:41:04.3
230 85 / M30 [301] Vilém Hanzlík 1978 Praha 05:16:24.301:41:18.0
231 86 / M30 [56] Pavel Beneš 1978 Karlík 05:16:27.701:41:21.4
232 87 / M30 [196] Lukáš Raida 1975 Ostrava 05:16:31.001:41:24.7
233 63 / M40 [53] Peter Balhar 1967 Kolinec 05:16:40.301:41:34.0
234 22 / M50 [97] Vlastimil Heller 1959 Teplice 05:20:36.201:45:29.9
235 64 / M40 [202] Milan Sedláček 1971 Trutnov 05:22:40.201:47:33.9
236 88 / M30 [62] Ladislav Bůna 1979 Police nad Metují 05:24:08.301:49:02.0
237 89 / M30 [176] Jan Paleček 1975 uobrazku.cz 05:24:11.301:49:05.0
238 65 / M40 [130] Miroslav Kočka 1973 Slaný 05:24:39.701:49:33.4
239 54 / M18 [90] Aleš Hantl 1987 Mladé Buky 05:24:40.101:49:33.8
240 8 / M60 [22] Milan Melišík 1947 Trutnov 4 05:25:28.301:50:22.0
241 66 / M40 [140] David Křenek 1971 Praha 2 05:25:32.301:50:26.0
242 67 / M40 [178] Petr Pavlásek 1970 Chlumec nad Cidlinou 05:25:36.301:50:30.0
243 23 / M50 [281] Jiří Čepelka 1963 Pec pod Sněžkou 05:25:36.601:50:30.3
244 9 / M60 [1] Šlechtislav Žalský 1942 Svoboda n Upou 05:25:40.801:50:34.5
245 90 / M30 [92] Maciej Harasym 1977 Wysoka 05:25:59.401:50:53.1
246 91 / M30 [251] Jan Burda 1976 Brno 05:26:18.901:51:12.6
247 68 / M40 [151] Ladislav Leksa 1965 Kladno 05:28:07.201:53:00.9
248 10 / M60 [265] Jaroslav Klápště 1951 HK Jizera 05:33:19.701:58:13.4
249 69 / M40 [91] Jiří Hanuš 1972 Lhota pod Hořičkami 05:33:43.101:58:36.8
250 70 / M40 [241] Pavel Metlický 1970 Trutnov 05:33:46.401:58:40.1
251 92 / M30 [150] Petr Laňka 1975 Předboj , p.Kojetice u Prahy 05:34:15.801:59:09.5
252 71 / M40 [131] kamil kolenac 1970 DEXTER BSKracing 05:34:15.901:59:09.6
253 55 / M18 [239] Martin Zpěvák 1988 Pardubice 05:34:54.601:59:48.3
254 93 / M30 [286] Vojtěch Ohera 1980 VETAS Kralupy 05:36:00.302:00:54.0
255 11 / M60 [228] Petr Vencl 1952 MKV Sport 05:37:11.302:02:05.0
256 24 / M50 [45] Milan Hrdina 1963 Trutnov 05:37:20.702:02:14.4
257 72 / M40 [207] Radan Smíšek 1973 Brno 05:37:56.102:02:49.8
258 73 / M40 [57] Luboš Bernat 1974 Milovice 05:39:28.302:04:22.0
259 94 / M30 [212] Marek Stratil 1977 Ostrava 05:39:29.402:04:23.1
260 56 / M18 [101] Daniel Hlubuček 1992 Praha 9 05:40:07.202:05:00.9
261 1 / Z40 [10] Lenka Hellerová 1968 Teplice 05:41:30.602:06:24.3
262 74 / M40 [199] Richard Rus 1967 Horní Adršpach 05:44:28.802:09:22.5
263 75 / M40 [177] Michal Pašek 1973 Jičín 05:44:29.702:09:23.4
264 95 / M30 [64] Jan Cvachovec 1976 Ski Bike Censtrum Radotín 05:44:37.202:09:30.9
265 76 / M40 [126] Radek Kaplan 1974 nemám 05:44:43.802:09:37.5
266 96 / M30 [277] Jan Šplíchal 1983 SOKOL Valteřice 05:44:53.102:09:46.8
267 25 / M50 [182] Jiří Pfeifer 1959 Náchod 05:48:47.002:13:40.7
268 77 / M40 [262] Milan Fric 1973 Hradec Králové 05:48:49.602:13:43.3
269 97 / M30 [158] Zbyněk Malík 1984 Horažďovice 05:49:06.202:13:59.9
270 78 / M40 [39] Pavel Barvínek 1966 Trutnov 05:50:44.902:15:38.6
271 79 / M40 [274] Jaroslav Poklop 1966 Žacléř 05:51:00.902:15:54.6
272 26 / M50 [99] vladimír hergott 1961 příbram 05:52:46.402:17:40.1
273 80 / M40 [319] Dusan Mraz 1965 Senec 05:55:25.302:20:19.0
274 81 / M40 [303] Vláďa Blažek 1971 05:56:31.602:21:25.3
275 82 / M40 [221] Zdeněk Drhota 1965 05:57:55.002:22:48.7
276 98 / M30 [7] Matěj Dunka 1979 M Sport Špindlerův Mlýn 05:58:11.602:23:05.3
277 12 / M60 [244] Milan Horák 1954 Trutnov 06:00:36.702:25:30.4
278 83 / M40 [120] Martin Jiřikovský 1973 Brno 06:01:11.002:26:04.7
279 57 / M18 [232] Leos Vondra 1986 Pardubice 06:04:18.602:29:12.3
280 27 / M50 [171] Vladimír Moravec 1955 Praha 4 06:04:23.702:29:17.4
281 13 / M60 [24] Petr Novák 1944 Příbram 5 06:04:24.702:29:18.4
282 2 / Z18 [263] Eliška Češíková 1988 SK Slatiňany 06:05:30.002:30:23.7
283 99 / M30 [104] Jan Hora 1984 Praha 06:06:49.602:31:43.3
284 28 / M50 [96] Bořivoj Hejzlar 1962 Třebíč 06:09:52.702:34:46.4
285 100 / M30 [51] Michael Ageyev-Poulsen 1979 Praha 7 06:14:38.302:39:32.0
286 14 / M60 [206] Eduard Smíšek 1948 CK Urnatour 06:18:53.902:43:47.6
287 84 / M40 [6] Bob Koštanský 1966 MERIDA CZECH s.r.o. 06:20:08.202:45:01.9
288 101 / M30 [87] Tomáš Gotvald 1980 CEPro team 06:22:31.202:47:24.9
289 58 / M18 [129] Michal Klauda 1990 Trutnov 06:22:57.902:47:51.6
290 29 / M50 [205] Libor Smíšek 1957 Jevišovka 06:32:38.502:57:32.2
291 85 / M40 [77] Václav Dvořáček 1969 Horní Maršov 06:50:44.103:15:37.8
292 86 / M40 [67] Jiří Ticháček 1969 Trutnov 06:53:53.003:18:46.7
293 30 / M50 [68] Tomáš Hendrych 1959 není 06:53:55.803:18:49.5
(294) 102 / M30 [306] David dobiáš 1977 Praha 2
(295) 59 / M18 [299] Ondřej Pipek 1991 ANO team
(296) 103 / M30 [109] Milan Hrdina 1976 Žďár nad Sázavou
(297) 60 / M18 [245] Petr Štursa 1987 Žďár nad Sázavou
(298) 104 / M30 [259] Petr Novotný 1981 Praha 9
(299) 15 / M60 [119] Jaroslav Jiranek 1948 žernov
(300) 105 / M30 [136] filip krátký 1978 Rtyně v Podkrkonoší
(301) 106 / M30 [204] Jan Slanina 1981 Praha
(302) 107 / M30 [272] Pavel Vorel 1978 Vysoké Mýto
DNF / M50 [293] Radek Čipera 1964 Radvanice
DNF / M60 [4] Josef Danda 1944 Praha 4, Háje
DNF / M40 [69] Eduard Bednařík 1969 Trutnov

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde