Krkonošský půlmaraton

25.06.2016, Žacléř [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín25.06.2016
místoŽacléř [CZE]
web akce http://www.krkonosskypulmaraton.cz/

registrovat sebe


registrovat někoho jiného (dceru, syna, babičku...)

startovní listina

startovní listina

hlavní závod

děti - předškolní

děti - 1. až 4. třída

děti - 5. až 8. třída

hlavní závod (registrováno: 34, dokončilo: 33, nedokončilo: 1) [pdf]

děti - předškolní (registrováno: 10, dokončilo: 10) [pdf]

děti - 1. až 4. třída (registrováno: 12, dokončilo: 12) [pdf]

děti - 5. až 8. třída (registrováno: 5, dokončilo: 5) [pdf]

hlavní závod

15:59:35

Vlastimil Flegl 01:30:49.8 Michal Štantejský 01:38:20.2 Lukáš Macháček 01:45:36.6 Jiří Polej 01:47:18.7 Petr Mašek 01:47:38.2 erik krumphanzl 01:47:44 Jan Jirka 01:47:55.3 Radek Kolář 01:50:27.8 Michal Vojtěch 01:51:07.9 Zbyněk Čada 01:52:18.7 Waldemar Jawovski 01:52:53.8 Adam Léhar 01:53:11.4 Jan Haas 01:54:04.1 Gregor Sulima 01:58:05.7 Ladislav Nevlida 01:59:27.3 Petr Matějíček 01:59:40.1 Ladislav Dlab 01:59:54 Zbigniew Twarog 02:00:11.9 Petr Svoboda 02:03:09.5 Lucie Luštincová 02:03:11.9 Pavel Nový 02:03:15.7 David Bergmann 02:03:20.5 Jan Pohlodek 02:03:33.7 EVA PONČOVA 02:07:08 Tomáš Buka 02:10:39.4 Ondřej Málek 02:12:02.5 Jan Dvořáček 02:14:06.8 Libor Rygál 02:14:17.8 Jitka Knýřová 02:17:54 Petr Bartůněk 02:19:13.7 Jitka Emlerová 02:22:08 Barbora Hejtmánková 02:32:41 Marzena Michalec 02:35:18.6 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži do 40 [10] Vlastimil Flegl 1986 Vrchlabí 01:30:49.8
2 2 / Muži do 40 [41] Michal Štantejský 1984 Raidlight Team 01:38:20.207:30.4
3 3 / Muži do 40 [23] Lukáš Macháček 1979 HOVRCH 01:45:36.614:46.8
4 1 / Muži nad 40 [31] Jiří Polej 1971 Hronov 01:47:18.716:28.9
5 4 / Muži do 40 [25] Petr Mašek 1979 Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:47:38.216:48.4
6 2 / Muži nad 40 [18] erik krumphanzl 1975 Odolov 01:47:44.016:54.2
7 5 / Muži do 40 [79] Jan Jirka 1983 AC Náchod 01:47:55.317:05.5
8 3 / Muži nad 40 [16] Radek Kolář 1969 Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:50:27.819:38.0
9 6 / Muži do 40 [46] Michal Vojtěch 1977 Trutnov 01:51:07.920:18.1
10 7 / Muži do 40 [7] Zbyněk Čada 1984 S.S.A.R 01:52:18.721:28.9
11 4 / Muži nad 40 [77] Waldemar Jawovski 1962 Stregom 01:52:53.822:04.0
12 8 / Muži do 40 [20] Adam Léhar 1991 ROB Pardubice 01:53:11.422:21.6
13 9 / Muži do 40 [11] Jan Haas 1984 VH Fitness Trutnov 01:54:04.123:14.3
14 5 / Muži nad 40 [76] Gregor Sulima 1967 Stregom 01:58:05.727:15.9
15 6 / Muži nad 40 [22] Ladislav Nevlida 1973 01:59:27.328:37.5
16 7 / Muži nad 40 [26] Petr Matějíček 1973 1. R.S.C. Hradec 01:59:40.128:50.3
17 8 / Muži nad 40 [80] Ladislav Dlab 1970 Roztoky u Jilemnice 01:59:54.029:04.2
18 9 / Muži nad 40 [78] Zbigniew Twarog 1952 Strzegom 02:00:11.929:22.1
19 10 / Muži nad 40 [39] Petr Svoboda 1960 SK Maxtri Liberec 02:03:09.532:19.7
20 1 / Ženy do 40 [21] Lucie Luštincová 1993 Adidas Outdoor Team 02:03:11.932:22.1
21 10 / Muži do 40 [75] Pavel Nový 1977 Triatlon Mladá Boleslav 02:03:15.732:25.9
22 11 / Muži nad 40 [2] David Bergmann 1974 Hradec Králové 02:03:20.532:30.7
23 11 / Muži do 40 [30] Jan Pohlodek 1980 Hodkovice nad Mohelkou 02:03:33.732:43.9
24 1 / Ženy nad 40 [32] EVA PONČOVA 1974 RunSport Team 02:07:08.036:18.2
25 12 / Muži do 40 [5] Tomáš Buka 1980 Trutnov 02:10:39.439:49.6
26 13 / Muži do 40 [24] Ondřej Málek 1981 Praha 02:12:02.541:12.7
27 14 / Muži do 40 [8] Jan Dvořáček 1988 Mladé Buky 02:14:06.843:17.0
28 12 / Muži nad 40 [36] Libor Rygál 1962 SK Maxtri Liberec 02:14:17.843:28.0
29 2 / Ženy nad 40 [15] Jitka Knýřová 1963 SK Maxtri Liberec 02:17:54.047:04.2
30 13 / Muži nad 40 [1] Petr Bartůněk 1971 Trutnov 02:19:13.748:23.9
31 2 / Ženy do 40 [9] Jitka Emlerová 1977 Arbogard 02:22:08.051:18.2
32 3 / Ženy do 40 [13] Barbora Hejtmánková 1999 TJ Sokol Hradec Králové 02:32:41.001:01:51.2
33 4 / Ženy do 40 [27] Marzena Michalec 1986 kobietawbiegu.pl 02:35:18.601:04:28.8
DNF / Ženy nad 40 [35] Jana Rudolfová 1971 BAK seal6 Team 02:02:49.531:59.7

děti - předškolní

16:10:50

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Vojta Püschel 00:09:37 Jan Postava 00:09:46.2 Lukáš Daniel Strauch 00:10:34.8 Blanka Daňková 00:10:39.9 Sára Pohlodková 00:11:47.1 Prokop Janata 00:14:25 Marta Pohlodková 00:14:38.9 Nina Votoček 00:15:38.5 Gabo Svoboda 00:16:05.8 Violka Svobodova 00:16:06.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [82] Vojta Püschel 2009 Malé Svatoňovice 09:37.0
2 2 / Muži [83] Jan Postava 2010 Žacléř 09:46.200:09.2
3 3 / Muži [74] Lukáš Daniel Strauch 2009 Žacléř 10:34.800:57.8
4 1 / Ženy [58] Blanka Daňková 2011 Mukařov 10:39.901:02.9
5 2 / Ženy [48] Sára Pohlodková 2010 Hodkovice nad Mohelkou 11:47.102:10.1
6 4 / Muži [55] Prokop Janata 2012 Vrchlabí 14:25.004:48.0
7 3 / Ženy [49] Marta Pohlodková 2012 Hodkovice nad Mohelkou 14:38.905:01.9
8 4 / Ženy [66] Nina Votoček 2011 Lysečiny 15:38.506:01.5
9 5 / Muži [69] Gabo Svoboda 2013 Podkowa Lesna 16:05.806:28.8
10 5 / Ženy [68] Violka Svobodova 2010 Podkowa Lesna 16:06.506:29.5

děti - 1. až 4. třída

16:10:50

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Petr Nejezchleba 00:07:36.4 Oldřich Dobiáš 00:07:58.3 Malvína Stolínová 00:08:31.2 Majda Pšornová 00:08:38.4 Lukáš Suchánek 00:08:50.9 Nicolas Strauch 00:08:53.8 Štěpánka Emlerová 00:09:01.6 Vendula Dobiášová 00:09:30.6 Veronika Svobodova 00:09:32.9 Daniel Suchánek 00:09:44.5 Hugo Votoček 00:10:14.3 Zuzana Daňková 00:12:09.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [54] Petr Nejezchleba 2007 Žacléř 07:36.4
2 2 / Muži [57] Oldřich Dobiáš 2007 Horní Maršov 07:58.300:21.9
3 1 / Ženy [63] Malvína Stolínová 2009 08:31.200:54.8
4 2 / Ženy [72] Majda Pšornová 2008 Žacléř 08:38.401:02.0
5 3 / Muži [71] Lukáš Suchánek 2005 Žacléř 08:50.901:14.5
6 4 / Muži [45] Nicolas Strauch 2006 Žacléř 08:53.801:17.4
7 3 / Ženy [81] Štěpánka Emlerová 2008 Davle 09:01.601:25.2
8 4 / Ženy [64] Vendula Dobiášová 2005 Horní Maršov 09:30.601:54.2
9 5 / Ženy [67] Veronika Svobodova 2009 Podkowa Lesna 09:32.901:56.5
10 5 / Muži [73] Daniel Suchánek 2007 Žacléř 09:44.502:08.1
11 6 / Muži [65] Hugo Votoček 2008 Lysečiny 10:14.302:37.9
12 6 / Ženy [56] Zuzana Daňková 2008 Žacléř 12:09.404:33.0

děti - 5. až 8. třída

16:10:50

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Viktor Mirga 00:07:11.2 Jan Farkas 00:07:14.2 Petr Koštrna 00:07:29 Doubrava Stolínová 00:07:45.3 Petr Petira 00:08:15.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [61] Viktor Mirga 2004 Žacléř 07:11.2
2 2 / Muži [60] Jan Farkas 2003 Žacléř 07:14.200:03.0
3 3 / Muži [70] Petr Koštrna 2004 Žacléř 07:29.000:17.8
4 1 / Ženy [62] Doubrava Stolínová 2005 07:45.300:34.1
5 4 / Muži [59] Petr Petira 2001 Žacléř 08:15.901:04.7

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde