Kupkolo MTB Trilogy 2016

03.07.2016 - 06.07.2016, Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín03.07.2016 - 06.07.2016
místoTeplice nad Metují [CZ]
web akce http://www.mtbtrilogy.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Extreme Race

Enduro Race

Half Race

Junior

UNICYCLE

Half Enduro Race

KIDS Odrazedla

KIDS 0-5 kola

KIDS 6-7

KIDS 8-10

KIDS 11-14

KIDS 13-14

Extreme Race (registrováno: 195, dokončilo: 161, dokončilo: 9, dokončilo: 9, b-3: 13, b-4: 1, nedokončilo: 2) [pdf]

Enduro Race (registrováno: 49, dokončilo: 39, dokončilo: 4, dokončilo: 1, b-3: 3, b-6: 1, b-8: 1) [pdf]

Half Race (registrováno: 18, dokončilo: 14, dokončilo: 2, b-3: 2) [pdf]

Junior (registrováno: 5, dokončilo: 5) [pdf]

UNICYCLE (registrováno: 3, dokončilo: 3) [pdf]

Half Enduro Race (registrováno: 1, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS Odrazedla (registrováno: 7, dokončilo: 7) [pdf]

KIDS 0-5 kola (registrováno: 9, dokončilo: 8, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS 6-7 (registrováno: 7, dokončilo: 6, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS 8-10 (registrováno: 7, dokončilo: 6, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS 11-14 (registrováno: 5, dokončilo: 5) [pdf]

Extreme Race

09:00:00

Kategorie muži: M-29 | M-V1 | M-V2 | M-V3 | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Michal Kaněra 13:15:48.1 Jakub Šilar 13:26:03.7 Pavel Žák 13:55:14.1 Petr Sulzbacher 14:03:48.6 Milan Fajt 14:08:21.8 Ondřej Pína 14:13:07.2 Torsten Mützlitz 14:18:58 Alexander Stark 14:29:09.4 Lukáš Drejsl 14:33:36.9 Vašek Strnad 14:46:29.4 Zdeněk Tomeček 14:52:04.4 Petr Hruška 15:02:52.2 Pavel MICHAL 15:11:26.3 Karel Bernard 15:12:30.3 Josef Havel 15:13:35.5 Pavel Hnyk 15:21:33 Miloš Nouzák 15:29:41.9 Tomas Čada 15:32:04.3 Martin Šupich 15:38:38.1 Milan Hanyk 15:39:43.5 David Voll 15:42:08.9 Dominik Erhardt 15:43:34.8 Kamil Marczak 15:48:47.7 József Sass 15:50:27.4 Jakub Klement 15:53:04.2 Lukáš Říhánek 15:53:08.6 Jiří Ruttner 15:53:27.4 Jiří Barták 15:55:10.6 Jarda Stadtherr 16:03:27.4 Ivan Čermák 16:09:57 Jiří Míl 16:16:22.4 Miroslav Rygl 16:22:28.6 Vizdak Janos 16:28:49.7 Filip Hakl 16:29:10.6 Jaroslav Zelenka 16:29:48.7 Vojtěch Mikuláš 16:31:05.3 Lubomír Kudlej 16:32:56.1 Martin Klapal 16:45:51.9 Zsolt Farkas 16:46:31.9 Jiří Štěpaník 16:52:04.9 Martin Strieženec 16:56:29.1 Václav Černý 16:59:18.2 Stanislav Pektor 17:00:14.2 Jan Klápště 17:04:46.4 Libor Šťasta 17:10:52.8 Petr Ehl 17:12:27.2 Lucie Hamanová 17:21:27.5 matej kobera 17:25:18.5 Martin Frencl 17:27:34.3 Miloš Veselý 17:29:03.7 Antonín Florián 17:33:21.5 Milan Dunda 17:40:41.4 Daniel Howard 17:54:12.1 Vlastimil Kráčmar 17:56:51.4 Jan Hejna 18:07:19.1 Lenka Fridrichová 18:09:22.1 Karol Wróblewski 18:09:45.8 Michal Vrbský 18:18:31.8 Petr Kohoutek 18:19:05.9 Michal Matoušek 18:22:41.6 Ania Świrkowicz 18:37:48.8 Jiří Březina 18:40:58.4 Balazs Beata 18:41:20.6 Kamil Pánek 18:43:45.9 Ondra Stočes 18:45:17.3 Jan Duda 18:52:14.8 Petr Mísař 18:52:15 Vít Kovařík 18:52:26.3 peter kuiš 18:55:16.8 Jiří Fulka 18:55:17.6 Peter Faktor 18:59:45.4 Jirka Bráza 19:05:03.3 jakub blaha 19:08:08.8 Jiří Šebrle 19:09:59.4 Lukáš Frýba 19:10:54.4 Jan Šmolík 19:13:15.3 Petr Michal 19:15:36.8 Pavel Neprášek 19:16:57.2 Grzegorz Kasiński 19:23:32.5 Štěpán Landa 19:29:44.7 Ondřej Marek 19:41:21.1 Lukáš Herman 19:43:37.6 Pavla Nováková 19:58:24.7 Gabor Sass 19:59:11.6 Viktor Kučera 20:14:24.8 Aleš Hříbal 20:29:14.4 Pavel Hejna 20:33:56 Robert Jarzynka 20:53:21.5 Libor Srubek 20:55:08.5 Stefan Gottschall 21:02:11.2 Jiří Pekárek 21:02:41.9 Jan Matějů 21:03:06.3 Ondřej Brambus 21:04:32 Štěpán Vondráček 21:15:37 Radek Jonák 21:18:12.7 Martin Kandráč 21:18:46.3 Martin Novak 21:21:45.9 Jaroslav Sekot 21:27:07.6 Jiří Petr 21:31:39.6 ulrich hagenbusch 21:31:56.6 Michael Hagenbusch 21:34:37.8 Csaba Horváth 21:41:20.5 Pavel Ryšavý 21:49:13.7 Svatoslav Hajný 21:52:00 Michał Rotnicki 21:55:19 Norbert Rutkowski 22:00:53.5 Jan Fajgl 22:03:33.2 Marcel Milo 22:09:01.3 Michał Siekierski 22:20:29.1 Ondřej Šandera 22:22:25.9 Jan Karafiát 22:27:12.9 Vít Vacenovský 22:30:40.6 Vladimír Vodochodský 22:35:52.4 Jiří Šindelář 22:36:25.6 Antonín Chrást 23:04:43.1 Tomáš Ornst 23:05:35.7 Honza Vlach 23:11:08.9 Jiří Žák 23:15:58.6 Petr Reisner 23:17:08.6 Jiří Vacek 23:32:09 Jaroslav Aster 23:46:17.4 Luboš Binar 24:22:45.1 Maciej Czerwiński 24:25:28.3 Jakub Sedlář 24:26:00.5 Cochet Kurt 24:48:20.7 Roman Vacek 25:29:49 Ivan Svoboda 25:53:47.9 Norbert Szentmiklósi 25:57:38.5 František Žilák 26:11:59.9 Pavel Veselý 26:21:41 Zbigniew Wiktor 26:29:06.4 Tomas Trunschka 26:29:30.3 Vojtěch Bláha 26:38:06.6 MARCIN PALKA 26:45:51.8 Adam Kruml 26:46:40.2 Krzysztof Waślicki 26:54:08.7 Torsten Sczarnowski 27:03:11.1 Eric Sczarnowski 27:03:36 Jiří Mazanec 27:05:11.4 Daniela Chlíbková 27:31:01.6 Josef Strelec 27:33:14.5 Tomáš Zima 27:33:57.8 Martin Mazanec 27:50:02.7 Petr Kos 27:52:33.5 Ladislav Bůna 28:08:33.6 Martin Rubáček 28:09:25.1 Václav Chlíbek 28:37:42.9 Jakub Pavlas 28:49:49.1 Martin März 28:52:25 Jan Mísař 28:53:50.1 Zdeněk Ubral 28:55:02.7 Jakub Strach 28:58:56 Sylvia Schmidt 28:59:48.6 Boris Gottstein 28:59:58 Wojciech Buragas 29:24:23.2 Michal Ščupák 29:39:58.4 Przemysław Kubiak 29:49:41.8 Filip Bogucki 29:50:24.4 Michał Daszkiewicz 30:00:44 Michał Błajet 30:02:20.5 Robert Vrkoč 30:24:49.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 NILFISK PRO Cycling 13:15:48.136:19.8(3)04:24:50.903:40:24.5(2)04:34:12.9
2 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK 13:26:03.710:15.636:49.2(4)04:34:40.503:40:23.7(1)04:34:10.3
3 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 Bike Triatlon Morkovice 13:55:14.139:26.039:53.1(6)04:51:40.003:45:52.4(3)04:37:48.6
4 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 GIANT Pitrs bikes 14:03:48.648:00.539:56.3(7)04:59:03.303:47:00.9(4)04:37:48.1
5 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 Eurofoam team 14:08:21.852:33.741:34.904:51:39.503:50:06.1(6)04:45:01.3
6 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 Vella Team 14:13:07.257:19.140:09.9(8)04:56:58.803:50:09.6(8)04:45:48.9
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 Scott bike24 mtb Team 14:18:58.001:03:09.942:02.1(12)05:00:47.603:50:09.2(7)04:45:59.1
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 CZE 14:29:09.401:13:21.344:32.7(21)04:58:59.003:57:27.6(11)04:48:10.1
9 6 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 14:33:36.901:17:48.841:09.3(9)05:08:34.303:55:30.3(10)04:48:23.0
10 7 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 Atrex 14:46:29.401:30:41.343:08.7(14)05:16:15.703:55:28.6(9)04:51:36.4
11 8 / M-V1 [131] Zdeněk Tomeček 1979 GS cyklo team Jistebnice 14:52:04.401:36:16.344:23.3(19)05:09:00.803:59:01.1(13)04:59:39.2
12 9 / M-V1 [69] Petr Hruška 1986 BMC CZ Racing team 15:02:52.201:47:04.144:45.6(23)05:16:25.204:06:16.4(14)04:55:25.0
13 2 / M-V2 [4] Pavel MICHAL 1973 Tepelná čerpadla IVT 15:11:26.301:55:38.245:20.6(27)05:09:33.404:10:59.3(18)05:05:33.0
14 3 / M-V2 [10] Karel Bernard 1967 INS Atelier Náchod 15:12:30.301:56:42.244:25.8(20)05:09:31.204:13:54.6(23)05:04:38.7
15 10 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 www.statikacb.cz 15:13:35.501:57:47.443:38.8(16)05:40:06.903:58:11.7(12)04:51:38.1
16 11 / M-V1 [16] Pavel Hnyk 1982 CZE 15:21:33.002:05:44.944:48.4(25)05:16:09.504:13:12.2(21)05:07:22.9
17 12 / M-V1 [15] Miloš Nouzák 1977 BIG SHOCK TEAM o.s. 15:29:41.902:13:53.845:34.8(29)05:21:44.304:14:21.4(24)05:08:01.4
18 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 15:32:04.302:16:16.244:05.5(17)05:19:32.804:11:56.0(19)05:16:30.0
19 13 / M-V1 [24] Martin Šupich 1977 GIANT Pitrs bikes 15:38:38.102:22:50.044:48.3(24)05:32:34.204:17:03.2(25)05:04:12.4
20 14 / M-V1 [8] Milan Hanyk 1984 BMC CZ Racing team 15:39:43.502:23:55.443:22.2(15)05:46:39.304:08:54.9(16)05:00:47.1
21 15 / M-V1 [137] David Voll 1984 SCOTT Bike 24 MTN Race Team 15:42:08.902:26:20.841:59.9(11)04:53:54.105:17:06.1(80)04:49:08.8
22 16 / M-V1 [53] Dominik Erhardt 1981 BikeControl RC Schnaittachtal 15:43:34.802:27:46.748:40.3(52)05:27:21.904:22:02.1(32)05:05:30.5
23 17 / M-V1 [91] Kamil Marczak 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 15:48:47.702:32:59.648:37.7(51)05:25:51.204:18:55.5(26)05:15:23.3
24 18 / M-V1 [27] József Sass 1977 Meditech sc 15:50:27.402:34:39.344:40.8(22)05:27:33.204:21:45.1(31)05:16:28.3
25 19 / M-V1 [78] Jakub Klement 1986 TUFO CZ OTROKOVICE 15:53:04.202:37:16.146:16.2(35)05:50:03.504:13:20.6(22)05:03:23.9
26 20 / M-V1 [18] Lukáš Říhánek 1979 2V BIKERS 15:53:08.602:37:20.547:15.6(41)05:25:42.104:20:54.1(29)05:19:16.8
27 21 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE 15:53:27.402:37:39.344:50.8(26)05:28:59.604:20:04.6(27)05:19:32.4
28 4 / M-V2 [14] Jiří Barták 1974 Eurofoam team 15:55:10.602:39:22.546:28.0(37)05:39:33.104:12:41.0(20)05:16:28.5
29 22 / M-V1 [148] Jarda Stadtherr 1979 BikeBrothers 16:03:27.402:47:39.345:54.1(31)05:31:39.104:26:03.2(34)05:19:51.0
30 23 / M-V1 [47] Ivan Čermák 1985 CZE 16:09:57.002:54:08.945:40.1(30)05:35:09.104:20:28.4(28)05:28:39.4
31 2 / M-V3 [98] Jiří Míl 1966 KELLYS BIKE RANCH TEAM 16:16:22.403:00:34.346:17.6(36)05:27:36.004:38:18.2(44)05:24:10.6
32 5 / M-V2 [113] Miroslav Rygl 1972 MIRY mapholders Racing Team 16:22:28.603:06:40.548:27.9(50)05:37:25.404:36:21.9(40)05:20:13.4
33 24 / M-V1 [72] Vizdak Janos 1978 X2S 16:28:49.703:13:01.646:06.1(32)05:52:06.904:32:16.1(38)05:18:20.6
34 3 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 Moose - ForBikes team 16:29:10.603:13:22.548:02.3(48)05:42:32.604:37:40.7(43)05:20:55.0
35 25 / M-V1 [143] Jaroslav Zelenka 1980 Severní Větry 16:29:48.703:14:00.647:02.9(38)05:37:30.304:28:47.2(35)05:36:28.3
36 4 / M-29 [20] Vojtěch Mikuláš 1996 Dlouhá Třebová 16:31:05.303:15:17.247:14.1(40)05:45:49.504:30:41.0(36)05:27:20.7
37 6 / M-V2 [88] Lubomír Kudlej 1974 DSA Modrý Důl 16:32:56.103:17:08.047:53.3(45)05:39:43.004:36:15.0(39)05:29:04.8
38 5 / M-29 [76] Martin Klapal 1987 Cycling team Rychnov nad Kněžnou 16:45:51.903:30:03.848:47.6(53)06:09:52.704:22:21.8(33)05:24:49.8
39 26 / M-V1 [28] Zsolt Farkas 1985 Bringabanda SC 16:46:31.903:30:43.848:14.5(49)05:44:56.704:37:12.3(42)05:36:08.4
40 6 / M-29 [130] Jiří Štěpaník 1997 Moravec Team 16:52:04.903:36:16.845:32.9(28)05:47:13.204:31:50.3(37)05:47:28.5
41 27 / M-V1 [122] Martin Strieženec 1985 Explosiw Bike Terror Crew 16:56:29.103:40:41.047:03.8(39)05:35:09.605:09:59.5(73)05:24:16.2
42 7 / M-V2 [48] Václav Černý 1974 Focus Plzeň 16:59:18.203:43:30.150:28.1(65)05:47:12.504:46:06.5(57)05:35:31.1
43 28 / M-V1 [106] Stanislav Pektor 1980 Biketriatlon Morkovice 17:00:14.203:44:26.150:38.0(67)05:53:51.704:39:15.1(45)05:36:29.4
44 29 / M-V1 [77] Jan Klápště 1977 CZE 17:04:46.403:48:58.350:23.0(64)05:41:09.904:37:08.1(41)05:56:05.4
45 3 / M-V3 [129] Libor Šťasta 1966 Pell´s factory team 17:10:52.803:55:04.749:31.1(57)05:58:23.504:41:17.8(46)05:41:40.4
46 30 / M-V1 [52] Petr Ehl 1978 CZE 17:12:27.203:56:39.150:01.1(60)05:56:34.704:45:49.3(56)05:40:02.1
47 1 / Z [33] Lucie Hamanová 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM 17:21:27.504:05:39.451:29.8(74)05:59:50.704:42:37.6(53)05:47:29.4
48 31 / M-V1 [79] matej kobera 1980 Kráľovský maratón 17:25:18.504:09:30.449:04.8(56)06:08:37.604:41:21.1(48)05:46:15.0
49 7 / M-29 [57] Martin Frencl 1990 GIANT Pitrs bikes 17:27:34.304:11:46.247:34.7(43)06:14:43.704:42:03.5(50)05:43:12.4
50 8 / M-V2 [134] Miloš Veselý 1973 FOR BIKES cycling team 17:29:03.704:13:15.647:50.8(44)06:02:53.704:41:20.8(47)05:56:58.4
51 9 / M-V2 [146] Antonín Florián 1972 SK Fit Tábor 17:33:21.504:17:33.448:57.1(55)06:12:26.104:56:32.0(63)05:35:26.3
52 10 / M-V2 [51] Milan Dunda 1975 MTB Kupkolo team Pardubice 17:40:41.404:24:53.351:12.8(72)06:09:54.104:44:54.1(54)05:54:40.4
53 8 / M-29 [68] Daniel Howard 1988 Paštikář 17:54:12.104:38:24.050:46.1(68)06:11:34.805:15:59.7(79)05:35:51.5
54 11 / M-V2 [83] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 17:56:51.404:41:03.351:04.5(70)06:19:28.104:54:48.6(61)05:51:30.2
55 32 / M-V1 [62] Jan Hejna 1984 Futurecycling Racing Team 18:07:19.104:51:31.051:06.9(71)06:26:47.604:53:36.2(60)05:55:48.4
56 2 / Z [32] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 18:09:22.104:53:34.052:21.7(79)06:15:13.504:54:57.8(62)06:06:49.1
57 12 / M-V2 [142] Karol Wróblewski 1976 MYBIKE 18:09:45.804:53:57.759:23.1(110)06:22:33.605:02:53.5(65)05:44:55.6
58 33 / M-V1 [140] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:18:31.805:02:43.747:54.1(46)06:40:29.004:42:08.4(51)06:08:00.3
59 13 / M-V2 [80] Petr Kohoutek 1975 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:19:05.905:03:17.850:00.6(59)06:28:17.505:15:17.2(77)05:45:30.6
60 4 / M-V3 [93] Michal Matoušek 1962 BTK EURO BIKE Praha 18:22:41.605:06:53.553:02.3(82)06:22:43.905:00:05.1(64)06:06:50.3
61 3 / Z [37] Ania Świrkowicz 1979 team.ase.com.pl 18:37:48.805:22:00.757:02.1(100)06:22:28.805:05:34.0(67)06:12:43.9
62 14 / M-V2 [45] Jiří Březina 1972 BS Bike ALÉ team 18:40:58.405:25:10.352:26.9(80)06:33:07.005:09:56.7(72)06:05:27.8
63 4 / Z [38] Balazs Beata 1981 Bringabanda SC 18:41:20.605:25:32.555:11.4(92)06:19:02.705:08:48.0(70)06:18:18.5
64 15 / M-V2 [104] Kamil Pánek 1976 www.dres.cz 18:43:45.905:27:57.852:01.8(76)06:28:33.105:12:51.2(75)06:10:19.8
65 9 / M-29 [120] Ondra Stočes 1987 CZE 18:45:17.305:29:29.255:56.1(95)06:25:56.505:19:06.4(82)06:04:18.3
66 34 / M-V1 [50] Jan Duda 1977 CZE 18:52:14.805:36:26.750:01.2(61)06:35:54.005:26:35.2(85)05:59:44.4
67 10 / M-29 [416] Petr Mísař 1993 CZE 18:52:15.005:36:26.951:20.006:56:02.905:10:09.6(74)05:54:42.5
68 35 / M-V1 [82] Vít Kovařík 1978 argia.cz 18:52:26.305:36:38.250:20.0(63)07:31:17.804:53:18.5(59)05:37:30.0
69 36 / M-V1 [89] peter kuiš 1978 Kráľovský maratón 18:55:16.805:39:28.751:51.1(75)06:20:22.805:04:57.9(66)06:38:05.0
70 5 / M-V3 [59] Jiří Fulka 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:55:17.605:39:29.555:04.9(90)06:30:07.805:09:22.3(71)06:20:42.6
71 37 / M-V1 [54] Peter Faktor 1978 Finančné centrum Team 18:59:45.405:43:57.352:58.8(81)06:34:52.405:20:37.2(83)06:11:17.0
72 1 / V-E [315] Jirka Bráza 1976 LAIC 19:05:03.305:49:15.257:49.106:48:34.405:23:48.805:54:51.0
73 16 / M-V2 [42] jakub blaha 1976 CZE 19:08:08.805:52:20.754:08.3(84)06:40:29.005:18:32.2(81)06:14:59.3
74 38 / M-V1 [126] Jiří Šebrle 1985 BMC CZ Racing team 19:09:59.405:54:11.355:10.3(91)07:10:28.705:08:32.9(69)05:55:47.5
75 39 / M-V1 [58] Lukáš Frýba 1982 Moose - ForBikes team 19:10:54.405:55:06.346:30.9(34)07:01:24.805:31:32.5(89)05:51:26.2
76 11 / M-29 [128] Jan Šmolík 1992 beespee.cz 19:13:15.305:57:27.251:00.3(69)06:18:49.704:53:09.5(58)07:10:15.8
77 12 / M-29 [96] Petr Michal 1989 Tepelná čerpadla IVT 19:15:36.805:59:48.754:46.0(88)07:03:04.205:07:29.4(68)06:10:17.2
78 6 / M-V3 [101] Pavel Neprášek 1957 Nevix Team Kadaň 19:16:57.206:01:09.154:56.9(134)06:30:18.905:23:04.7(84)06:28:36.7
79 17 / M-V2 [75] Grzegorz Kasiński 1976 CZE 19:23:32.506:07:44.456:17.6(98)06:49:02.505:14:56.9(76)06:23:15.5
80 40 / M-V1 [90] Štěpán Landa 1981 Light core team 19:29:44.706:13:56.654:17.9(85)06:51:38.605:28:47.4(86)06:15:00.8
81 41 / M-V1 [92] Ondřej Marek 1986 INS Atelier Náchod 19:41:21.106:25:33.051:13.0(73)07:12:08.705:29:58.1(87)06:08:01.3
82 42 / M-V1 [64] Lukáš Herman 1984 Moto Herman 19:43:37.606:27:49.553:25.9(83)07:12:10.605:29:58.9(88)06:08:02.2
83 5 / Z [34] Pavla Nováková 1981 Trek - AR Brno 19:58:24.706:42:36.654:50.1(89)06:54:52.305:37:51.8(94)06:30:50.5
84 43 / M-V1 [115] Gabor Sass 1980 BikePark Poznań 19:59:11.606:43:23.548:50.5(54)06:12:42.206:50:03.3(123)06:07:35.6
85 18 / M-V2 [87] Viktor Kučera 1975 CK MTB Maraton Hlinsko 20:14:24.806:58:36.757:30.1(102)07:02:56.505:31:59.1(90)06:41:59.1
86 44 / M-V1 [70] Aleš Hříbal 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice 20:29:14.407:13:26.356:14.8(96)07:16:45.905:33:11.9(91)06:43:01.8
87 19 / M-V2 [63] Pavel Hejna 1969 Velké Poříčí 20:33:56.007:18:07.955:44.5(93)07:04:31.005:35:37.7(92)06:58:02.8
88 1 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 team.ase.com.pl 20:53:21.507:37:33.401:00:19.707:23:42.605:40:34.606:48:44.6
89 45 / M-V1 [119] Libor Srubek 1979 Profibaustoffe CZ 20:55:08.507:39:20.401:04:55.2(125)07:01:28.605:53:59.2(104)06:54:45.5
90 20 / M-V2 [60] Stefan Gottschall 1973 MTB Brandenburg 21:02:11.207:46:23.101:00:15.007:27:20.205:52:28.9(103)06:42:07.1
91 7 / M-V3 [105] Jiří Pekárek 1961 KOLORADOTEAM 21:02:41.907:46:53.801:01:26.7(117)07:09:33.205:43:59.0(99)07:07:43.0
92 2 / M-E [307] Jan Matějů 1982 TJ Banik Mezibori 21:03:06.307:47:18.245:48.5(30)07:13:10.806:19:23.506:44:43.5
93 13 / M-29 [43] Ondřej Brambus 1987 Brambus Extreme Limited United Featured 21:04:32.007:48:43.954:41.6(87)07:08:42.305:38:00.7(95)07:23:07.4
94 21 / M-V2 [139] Štěpán Vondráček 1973 CZE 21:15:37.007:59:48.901:01:39.4(119)07:27:25.505:41:18.5(97)07:05:13.6
95 46 / M-V1 [73] Radek Jonák 1979 Kupkolo MTB team Pardubice 21:18:12.708:02:24.658:36.4(106)07:41:28.605:37:50.2(93)07:00:17.5
96 47 / M-V1 [74] Martin Kandráč 1982 Kráľovský Maratón 21:18:46.308:02:58.201:01:48.1(120)07:22:15.605:44:12.4(100)07:10:30.2
97 22 / M-V2 [102] Martin Novak 1976 CZE 21:21:45.908:05:57.859:18.7(109)07:26:36.905:47:10.6(102)07:08:39.7
98 48 / M-V1 [116] Jaroslav Sekot 1978 Kola Ledeč 21:27:07.608:11:19.556:46.0(99)07:25:34.705:45:22.9(101)07:19:24.0
99 23 / M-V2 [107] Jiří Petr 1974 INS ATELIER NACHOD 21:31:39.608:15:51.556:15.6(97)07:55:52.205:41:30.8(98)06:58:01.0
100 3 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 reacteam radleck mering 21:31:56.608:16:08.501:02:08.907:01:59.006:17:37.107:10:11.6
101 4 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 Raceteam Radleck Mering 21:34:37.808:18:49.701:04:42.707:02:00.506:17:40.107:10:14.5
102 49 / M-V1 [67] Csaba Horváth 1979 Long Distance Trail Riders 21:41:20.508:25:32.401:00:35.9(114)07:28:23.306:04:55.4(107)07:07:25.9
103 50 / M-V1 [114] Pavel Ryšavý 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 21:49:13.708:33:25.658:04.3(104)07:35:12.705:56:50.5(105)07:19:06.2
104 8 / M-V3 [61] Svatoslav Hajný 1963 Cyklotrenink.com 21:52:00.008:36:11.959:45.4(113)07:41:44.506:02:32.1(106)07:07:58.0
105 51 / M-V1 [111] Michał Rotnicki 1978 KK Cyklon Warszawa 21:55:19.008:39:30.901:02:37.8(122)07:41:01.406:08:36.6(108)07:03:03.2
106 52 / M-V1 [112] Norbert Rutkowski 1986 Kibolski KS 22:00:53.508:45:05.458:28.8(105)07:56:10.906:09:41.8(112)06:56:32.0
107 24 / M-V2 [145] Jan Fajgl 1975 CZE 22:03:33.208:47:45.154:30.7(86)07:22:18.406:33:28.1(117)07:13:16.0
108 14 / M-29 [99] Marcel Milo 1989 TNV Racing 22:09:01.308:53:13.201:01:17.7(116)07:26:03.206:24:07.0(116)07:17:33.4
109 53 / M-V1 [117] Michał Siekierski 1985 Kibolski KS 22:20:29.109:04:41.055:47.4(94)07:45:16.706:09:40.8(111)07:29:44.2
110 15 / M-29 [125] Ondřej Šandera 1987 CZE 22:22:25.909:06:37.857:25.6(101)07:50:14.206:22:57.0(115)07:11:49.1
111 5 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 SS Quantum59 22:27:12.909:11:24.801:02:28.207:50:11.406:22:43.607:11:49.7
112 25 / M-V2 [133] Vít Vacenovský 1968 KT Tryskomyš 22:30:40.609:14:52.559:35.3(112)07:25:44.306:21:17.4(114)07:44:03.6
113 26 / M-V2 [136] Vladimír Vodochodský 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR 22:35:52.409:20:04.359:09.5(108)07:59:25.006:08:41.9(109)07:28:36.0
114 54 / M-V1 [127] Jiří Šindelář 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 22:36:25.609:20:37.559:23.4(111)07:59:31.106:08:48.4(110)07:28:42.7
115 27 / M-V2 [71] Antonín Chrást 1975 Clowns 23:04:43.109:48:55.001:02:01.3(121)07:52:26.406:44:10.3(121)07:26:05.1
116 28 / M-V2 [103] Tomáš Ornst 1967 Výlet Liberec 23:05:35.709:49:47.601:03:36.0(124)07:56:23.806:17:55.2(113)07:47:40.7
117 29 / M-V2 [135] Honza Vlach 1975 Výlet Liberec 23:11:08.909:55:20.858:02.5(103)08:02:04.106:41:34.3(119)07:29:28.0
118 2 / V-E [347] Jiří Žák 1969 The ENtourist 23:15:58.610:00:10.501:11:33.407:51:56.106:11:02.908:01:26.2
119 3 / V-E [303] Petr Reisner 1975 GIANT 23:17:08.610:01:20.501:07:46.508:06:23.506:38:03.007:24:55.6
120 55 / M-V1 [132] Jiří Vacek 1977 Beespee.cz 23:32:09.010:16:20.901:11:11.7(130)08:33:49.606:33:43.8(118)07:13:23.9
121 56 / M-V1 [39] Jaroslav Aster 1981 CZE 23:46:17.410:30:29.301:42:49.0(127)08:04:17.606:43:53.2(120)07:51:33.4
122 9 / M-V3 [41] Luboš Binar 1966 HOBUK 24:22:45.111:06:57.001:02:53.0(123)08:15:34.706:46:56.4(122)08:17:21.0
123 57 / M-V1 [46] Maciej Czerwiński 1983 Kibolski KS 24:25:28.311:09:40.201:37:42.9(118)07:56:13.407:01:21.2(124)08:26:24.3
124 6 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 NOVATOP -LAPIERRE 24:26:00.511:10:12.401:45:56.807:13:14.907:19:09.308:41:39.0
125 4 / V-E [328] Cochet Kurt 1971 Team Den Band 24:48:20.711:32:32.601:35:54.208:43:18.007:30:38.907:25:28.7
126 5 / V-E [342] Roman Vacek 1964 Pomalu, ale jistě! 25:29:49.012:14:00.901:38:15.508:37:10.607:33:42.208:06:11.4
127 6 / V-E [339] Ivan Svoboda 1962 Trosky tým 25:53:47.912:37:59.801:49:08.208:28:16.407:06:31.309:03:17.6
128 7 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 LDTR 25:57:38.512:41:50.401:36:34.608:46:43.707:57:32.107:53:42.3
129 8 / M-E [310] František Žilák 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 26:11:59.912:56:11.801:46:38.608:39:50.907:36:33.908:43:35.1
130 9 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 Koloshop Team 26:21:41.013:05:52.901:46:47.308:42:14.207:40:51.708:43:37.8
131 10 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 26:29:06.413:13:18.301:39:28.608:23:33.708:07:47.208:42:27.4
132 11 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 Kl sport Most 26:29:30.313:13:42.201:46:42.108:42:17.007:40:54.108:43:37.3
133 12 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 Vendeta Racing 26:38:06.613:22:18.501:46:31.708:37:12.107:43:22.409:01:39.7
134 13 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 BIKEBOARD 26:45:51.813:30:03.702:01:31.009:36:59.708:47:39.207:02:26.5
135 30 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE 26:46:40.213:30:52.101:42:38.5(129)09:10:57.307:34:37.6(126)08:51:44.4
136 31 / M-V2 [141] Krzysztof Waślicki 1976 KK Cyklon Warszawa 26:54:08.713:38:20.601:43:11.9(131)09:17:17.007:34:59.8(127)08:48:57.9
137 7 / V-E [336] Torsten Sczarnowski 1966 CZE 27:03:11.113:47:23.001:52:11.809:21:43.307:31:26.208:45:27.1
138 14 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 CZE 27:03:36.013:47:47.901:50:45.109:21:41.407:30:55.908:45:26.7
139 10 / M-V3 [95] Jiří Mazanec 1958 CZE 27:05:11.413:49:23.301:48:56.1(128)08:53:43.307:26:39.1(125)09:36:54.4
140 1 / Z-E [350] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 27:31:01.614:15:13.501:52:35.408:58:10.807:56:56.709:25:16.4
141 16 / M-29 [121] Josef Strelec 1988 Bike Triatlon Morkovice 27:33:14.514:17:26.401:05:18.4(126)08:53:39.808:15:02.0(128)09:19:14.3
142 15 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 Ziromont 27:33:57.814:18:09.701:50:53.910:40:12.007:16:26.208:30:10.8
143 16 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 Koloshop team 27:50:02.714:34:14.601:40:40.709:44:34.408:04:44.508:40:10.1
144 17 / M-E [327] Petr Kos 1987 Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 27:52:33.514:36:45.401:22:50.109:44:37.808:04:49.508:40:16.1
145 18 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE 28:08:33.614:52:45.501:49:54.809:27:12.708:14:26.009:13:04.8
146 19 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 Rubáček 28:09:25.114:53:37.001:47:46.109:27:11.008:14:13.309:13:02.8
147 8 / V-E [306] Václav Chlíbek 1971 Redpoint-Eleven team 28:37:42.915:21:54.801:54:18.709:07:18.808:29:57.309:31:56.0
148 20 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 Canyon Amateur Enduro Team 28:49:49.115:34:01.001:46:25.309:53:45.208:36:36.609:01:37.1
149 9 / V-E [305] Martin März 1973 Blood, Sweat and Beers 28:52:25.015:36:36.902:06:31.709:46:50.308:48:09.708:59:04.2
150 21 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE 28:53:50.115:38:02.001:40:42.709:53:42.508:48:45.008:51:22.6
151 22 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 Dressler.cz - RB 28:55:02.715:39:14.601:46:59.009:53:39.708:36:32.409:06:50.7
152 23 / M-E [338] Jakub Strach 1990 Ski a Bike Centrum Radotín 28:58:56.015:43:07.901:46:24.709:53:37.708:52:50.708:51:25.8
153 2 / Z-E [348] Sylvia Schmidt 1981 Blood, Sweat and Beers 28:59:48.615:44:00.501:57:26.909:44:38.808:11:51.809:30:43.0
154 10 / V-E [320] Boris Gottstein 1971 CZE 28:59:58.015:44:09.901:57:29.609:44:41.108:11:54.609:30:46.2
155 24 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 Pussy Enduro Riders 29:24:23.216:08:35.102:01:39.209:37:15.808:47:47.909:44:21.9
156 25 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 Bike 2000 29:39:58.416:24:10.301:52:02.310:23:15.008:52:47.709:13:08.2
157 58 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 Kibolski KS 29:49:41.816:33:53.702:13:23.9(132)10:06:36.708:44:14.9(129)09:44:34.4
158 26 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 CZE 29:50:24.416:34:36.301:58:57.510:12:41.508:37:46.709:44:21.9
159 27 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 Strefa MTB Głuszyca 30:00:44.016:44:55.902:03:39.609:46:49.108:49:24.309:44:22.8
160 28 / M-E [312] Michał Błajet 1980 KIBOLSKI KS 30:02:20.516:46:32.401:59:01.010:12:43.508:47:43.109:44:20.9
161 29 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM 30:24:49.217:09:01.102:02:12.010:23:09.108:52:39.809:19:43.6
162 59 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 Bikepalast Salzburg 09:31:14.920:15:26.837:35.5(2)05:06:00.803:47:38.6(5)
163 60 / M-V1 [6] Lukáš Jánský 1979 ADR Team 09:58:49.020:43:00.942:23.4(13)05:06:15.404:10:10.2(17)
164 61 / M-V1 [23] Štěpán Trmata 1978 Czech Tallboys 10:17:27.621:01:39.546:11.2(33)04:08:22.8(15)05:22:53.6
165 17 / M-29 [22] Stefan Litzlhammer 1990 Bikepalast Salzburg 10:57:48.221:42:00.146:15.5(34)05:50:04.504:21:28.2(30)
166 18 / M-29 [56] Petr Fojt 1987 R2 11:16:16.222:00:28.147:29.9(42)05:46:11.304:42:35.0(52)
167 62 / M-V1 [55] Petr Fodor 1981 Cyklohelios 11:30:19.222:14:31.146:17.005:58:17.004:45:45.2(55)
168 63 / M-V1 [124] Matouš Suchomel 1979 KUPKOLO MTB team Pardubice 13:47:08.931:20.802:41:33.6(58)07:41:29.505:15:47.6(78)
169 19 / M-29 [97] Ondřej Mikuláš 1990 CZE 14:28:15.401:12:27.301:01:09.9(115)07:59:44.005:27:21.5
170 30 / M-E [337] Evgeny Shipilov 1983 NorcoTrial-Sport 26:06:30.812:50:42.701:50:24.108:39:35.008:05:52.509:21:03.3
171 20 / M-29 [25] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling 05:20:16.416:04:28.341:27.1(10)04:38:49.3
172 21 / M-29 [31] Nico Fechtmann 1996 Procraft Racing Team 05:32:03.116:16:15.050:34.4(66)04:41:28.7(49)
173 22 / M-29 [29] Jago Fechtmann 1991 Radsport 360 Racing Team 05:39:25.216:23:37.137:14.9(1)05:02:10.3
174 23 / M-29 [13] Jiří Fikejz 1990 Author-Enduroteam.cz 05:53:56.616:38:08.539:07.7(5)05:14:48.9
175 24 / M-29 [84] Michal Krčma 1988 OD MORAVA Holešov 06:33:12.117:17:24.047:54.3(47)05:45:17.8
176 25 / M-29 [109] Tomáš Pilát 1989 CZE 07:20:20.218:04:32.152:07.1(78)06:28:13.1
177 64 / M-V1 [138] Jindra Volny 1982 CZE 08:27:53.319:12:05.250:06.8(62)07:37:46.5
178 31 / M-E [301] Tomáš Kutin 1984 AUTHOR-enduroteam.cz 09:38:45.120:22:57.001:01:38.208:37:06.9
179 32 / M-E [319] Florian Findeisen 1987 LAST NATIONAL TEAM 09:39:13.320:23:25.201:20:20.908:18:52.4
180 32 / M-V2 [49] Martin Drnec 1976 COS Brno 52:05.611:36:17.552:05.6(77)
181 33 / M-E [344] Luboš Vobořil 1983 Koloshop Team 01:22:32.112:06:44.001:22:32.1
182 33 / M-V2 [612] Luděk Pivnička 1973 pivnicka.cz 05:22:11.016:06:22.905:22:11.0
183 34 / M-V2 [609] Petr Maixner 1976 CZE 05:35:11.016:19:22.905:35:11.0
184 35 / M-V2 [613] karel slavík 1974 CZE 05:51:55.716:36:07.605:51:55.7
185 36 / M-V2 [611] Vít Mráz 1974 INS-Náchod 06:18:54.717:03:06.606:18:54.7
186 37 / M-V2 [615] Jan Blažek 1973 Borci na konci 06:23:37.017:07:48.906:23:37.0
187 6 / Z [616] Lucie Blažková 1970 Carla.kupkolo.cz 06:23:38.617:07:50.506:23:38.6
188 26 / M-29 [605] Jan Havelka 1990 VSAK Punk 06:32:38.417:16:50.306:32:38.4
189 65 / M-V1 [608] Petr Krtička 1979 CZE 07:07:41.017:51:52.907:07:41.0
190 66 / M-V1 [603] Miloš Čikl 1983 Light core team 07:49:13.818:33:25.707:49:13.8
191 67 / M-V1 [606] Ivo Jerabek 1982 Light core team 08:14:48.218:59:00.108:14:48.2
192 68 / M-V1 [607] milan jeřábek 1979 Light core team 08:16:49.719:01:01.608:16:49.7
193 27 / M-29 [602] Nick Armstrong 1990 The Cardiff Kooks 10:44:11.9
DNF / M-V1 [40] Jiří Bartoň 1986 CZE 18:18:06.605:02:18.559:05.0(107)07:16:11.805:40:07.8(96)04:22:42.0
DNF / M-E [324] Josef Jelínek 1989 plnt.cz 20:05:12.606:49:24.501:47:19.809:53:44.004:31:05.604:20:23.1

Enduro Race

09:00:00

Kategorie muži: M-E | V-E | vše

Kategorie ženy: Z-E | vše

František Žilák 01:47:55 Vojtěch Bláha 01:50:38 Zdeněk Ubral 01:54:38 Jakub Pavlas 01:55:58 Evgeny Shipilov 01:56:46 Tomas Trunschka 01:56:57 Petr Reisner 01:59:34 Jakub Strach 02:00:58 Zbigniew Wiktor 02:01:07 Ivan Svoboda 02:07:43 Václav Chlíbek 02:08:13 Pavel Veselý 02:10:12 Martin März 02:11:15 Martin Mazanec 02:12:07 Filip Bogucki 02:12:13 Jan Matějů 02:12:21 Luboš Vobořil 02:14:00 Martin Rubáček 02:22:08 Michał Błajet 02:23:56 Roman Vacek 02:24:33 Norbert Szentmiklósi 02:26:18 Jan Karafiát 02:28:12 Wojciech Buragas 02:29:07 Jan Mísař 02:29:57 Eric Sczarnowski 02:34:49 Michał Daszkiewicz 02:36:40 Boris Gottstein 02:37:13 Robert Vrkoč 02:37:52 Cochet Kurt 02:40:35 Jiří Žák 02:42:44 Michal Ščupák 02:44:11 Petr Kos 02:46:17 Daniela Chlíbková 02:47:19 Ladislav Bůna 02:54:09 Torsten Sczarnowski 02:55:41 Sylvia Schmidt 02:57:23 Jirka Bráza 03:12:26 Robert Jarzynka 03:12:36 Tomáš Zima 03:30:19 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:55.008:15.0(35)41:16.020:17.038:07.0
2 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 Vendeta Racing 01:50:38.002:43.008:40.0(2)41:58.021:16.038:44.0
3 3 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 Dressler.cz - RB 01:54:38.006:43.008:41.0(39)43:14.021:16.041:27.0
4 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 Canyon Amateur Enduro Team 01:55:58.008:03.009:05.0(6)43:56.021:48.041:09.0
5 5 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 NorcoTrial-Sport 01:56:46.008:51.009:01.0(22)44:19.022:42.040:44.0
6 6 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 Kl sport Most 01:56:57.009:02.009:00.0(4)43:19.022:13.042:25.0
7 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 GIANT 01:59:34.011:39.009:21.0(5)46:22.022:14.041:37.0
8 7 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 Ski a Bike Centrum Radotín 02:00:58.013:03.008:44.0(24)46:26.023:02.042:46.0
9 8 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 02:01:07.013:12.009:20.0(7)46:35.022:02.043:10.0
10 2 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 Trosky tým 02:07:43.019:48.009:40.0(11)49:54.022:16.045:53.0
11 3 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 Redpoint-Eleven team 02:08:13.020:18.009:41.0(25)48:32.024:37.045:23.0
12 9 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 Koloshop Team 02:10:12.022:17.009:43.0(30)48:17.024:42.047:30.0
13 4 / V-E [8637365] Martin März 1973 Blood, Sweat and Beers 02:11:15.023:20.009:59.0(17)49:26.024:10.047:40.0
14 10 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 Koloshop team 02:12:07.024:12.009:28.0(34)51:51.024:02.046:46.0
15 11 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 CZE 02:12:13.024:18.010:23.0(9)51:52.024:30.045:28.0
16 12 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 TJ Banik Mezibori 02:12:21.024:26.008:50.0(3)51:09.024:22.048:00.0
17 13 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 Koloshop Team 02:14:00.026:05.010:00.0(44)51:41.025:16.047:03.0
18 14 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 Rubáček 02:22:08.034:13.010:37.0(8)55:13.024:47.051:31.0
19 15 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 KIBOLSKI KS 02:23:56.036:01.011:32.0(42)56:24.026:08.049:52.0
20 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 Pomalu, ale jistě! 02:24:33.036:38.011:01.0(28)55:21.026:17.051:54.0
21 16 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 LDTR 02:26:18.038:23.010:48.0(27)57:24.026:54.051:12.0
22 17 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 SS Quantum59 02:28:12.040:17.011:07.0(13)55:39.028:04.053:22.0
23 18 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 Pussy Enduro Riders 02:29:07.041:12.012:30.0(23)55:04.027:11.054:22.0
24 19 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE 02:29:57.042:02.011:46.0(15)58:26.027:12.052:33.0
25 20 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 CZE 02:34:49.046:54.011:16.0(18)56:40.030:27.056:26.0
26 21 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 Strefa MTB Głuszyca 02:36:40.048:45.012:35.0(1)58:09.029:19.056:37.0
27 6 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 CZE 02:37:13.049:18.011:46.0(15)59:27.028:50.057:10.0
28 22 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:37:52.049:57.011:57.0(43)59:02.030:19.056:34.0
29 7 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 Team Den Band 02:40:35.052:40.013:13.0(29)01:02:55.029:35.054:52.0
30 8 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 The ENtourist 02:42:44.054:49.011:50.0(33)01:02:49.029:17.058:48.0
31 23 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 Bike 2000 02:44:11.056:16.012:19.0(1)01:02:24.028:58.001:00:30.0
32 24 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 02:46:17.058:22.012:45.0(20)01:05:17.028:29.059:46.0
33 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:47:19.059:24.013:16.0(31)01:03:55.031:03.059:05.0
34 25 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE 02:54:09.001:06:14.012:39.0(21)01:13:10.029:46.058:34.0
35 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 CZE 02:55:41.001:07:46.013:04.0(37)01:08:57.031:00.001:02:40.0
36 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 Blood, Sweat and Beers 02:57:23.001:09:28.013:50.0(32)01:07:18.031:29.001:04:46.0
37 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 LAIC 03:12:26.001:24:31.016:04.0(36)01:15:16.035:58.001:05:08.0
38 26 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 team.ase.com.pl 03:12:36.001:24:41.013:01.0(12)01:16:57.034:51.001:07:47.0
39 27 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 Ziromont 03:30:19.001:42:24.011:44.0(14)01:40:40.031:43.001:06:12.0
40 28 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 Haven team 01:09:48.023:21:53.008:50.0(3)44:31.014:07.002:20.0
41 29 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 NOVATOP -LAPIERRE 01:14:16.023:26:21.008:52.0(26)44:09.021:15.0
42 30 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 plnt.cz 01:44:05.023:56:10.010:48.0(40)56:39.015:31.021:07.0
43 31 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 Raceteam Radleck Mering 02:05:58.018:03.052:43.024:59.048:16.0
44 32 / M-E [8637368] Florian Findeisen 1987 LAST NATIONAL TEAM 56:45.023:08:50.009:46.0(19)46:59.0
45 33 / M-E [8637357] Ondřej Korel 1991 CZE 09:23.022:21:28.009:23.0(16)
46 34 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 BIKEBOARD 02:00:40.012:45.010:42.0(38)49:33.024:21.036:04.0
47 35 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 reacteam radleck mering 02:25:26.037:31.049:45.027:09.001:08:32.0
48 36 / M-E [8627322] Lutz Baumgärtel 1980 SCOTT Bike 24 MTB Team 09:20:17.007:32:22.010:04.0(41)09:10:13.0
49 37 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 AUTHOR-enduroteam.cz 57:08.023:09:13.007:49.0(10)41:26.007:53.0

Half Race

09:00:00

Kategorie muži: M | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Tomáš Kulhavý 10:33:50.2 Tomáš Malátek 10:50:54.8 Branislav Šukala 11:23:07.5 Wojciech Walczak 12:15:33.1 Tomáš Kordík 12:20:12 Dominik Krejčí 12:43:25.2 Artur Stępniak 13:58:50.7 Martina Rudolfová 14:07:57.2 Vendula Kelbichová 14:36:22.8 Arnhild Pross 14:46:19.8 Danča Rychterová 15:25:38.8 Miroslava Fábryová 16:29:57.9 Jakub Linhart 18:25:44.2 Peter Kundrat 23:31:50.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupProlog
Prolog->Stage 1
Stage 1
Stage 1->Stage 2
Stage 2
Stage 2->Stage 3
Stage 3
Stage 3->cíl
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 BMC CZ Racing team 10:33:50.244:10.5(1)
03:31:24.4
02:43:04.6(1)
03:35:10.7(3)
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 NOVATOP LAPIERRE 10:50:54.817:04.645:14.0(2)
03:31:34.1
02:53:26.5(2)
03:40:40.2(1)
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 Finančné centrum Team 11:23:07.549:17.347:54.8(3)
03:42:45.2
03:02:54.0(3)
03:49:33.5
4 4 / M [421] Wojciech Walczak 1980 CZE 12:15:33.101:41:42.951:46.0(5)
03:59:04.8
03:14:20.7(4)
04:10:21.6
5 5 / M [410] Tomáš Kordík 1986 Explosiw Bike Team 12:20:12.001:46:21.851:04.9(4)
03:51:14.3
03:43:03.6(9)
03:54:49.2
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 Bike 2000 12:43:25.202:09:35.055:22.9(6)
04:18:13.6
03:21:23.1(5)
04:08:25.6
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 Nokia Cycling Team 13:58:50.703:25:00.501:01:24.4(7)
04:45:04.0
03:34:15.5(6)
04:38:06.8
8 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 Eurofoam team 14:07:57.203:34:07.001:07:01.4(10)
04:43:34.5
03:37:58.6(7)
04:39:22.7
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 SDH Jirkov 14:36:22.804:02:32.601:05:41.9(8)
05:00:52.8
03:38:59.9(8)
04:50:48.2
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 Team Le Rêve 14:46:19.804:12:29.601:05:11.8(14)
05:01:41.5
03:47:47.3(10)
04:51:39.2
11 4 / Z [418] Danča Rychterová 1969 Trosky tým 15:25:38.804:51:48.601:06:21.6(9)
05:18:24.1
03:57:54.5(12)
05:02:58.6
12 5 / Z [407] Miroslava Fábryová 1986 Kráľovský maratón 16:29:57.905:56:07.701:10:44.9(13)
05:41:24.3
03:54:19.1(11)
05:43:29.6
13 8 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE 18:25:44.207:51:54.001:09:45.9(12)
06:27:52.5
04:42:15.3(15)
06:05:50.5
14 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 Kralovsky Maraton 23:31:50.312:58:00.102:14:47.9
07:25:39.3
06:23:00.3
08:03:57.3
15 9 / M [417] Petr Rybín 1968 RAFKARNA.CZ 10:47:41.213:51.001:07:33.6(11)
05:27:38.7
04:12:28.9(14)

16 10 / M [412] Petr Krumlovský 1974 MTB HELLFISH AMINOSTAR 14:50:22.704:16:32.5
05:15:28.2
04:09:58.4(13)
05:24:56.1
17 11 / M [604] Pavel Hájek 1975 Atrex team 02:11:29.015:37:38.8


02:11:29.0(2)
18 12 / M [610] Oto Meran 1982 Brno 07:14:24.320:40:34.1


07:14:24.3

Junior

09:00:00

Kategorie Elite: Junior

| Kadetky | Juniorky | vše

| vše

Kategorie muži: M-Demo | vše

Kategorie ženy: Z-Demo | vše

Lukáš Pospíšil 11:10:36.1 josef mojžíš 11:40:17.3 Tomáš Hanuš 13:32:06.5 Natálie Hanušová 16:27:43.9 Kuba Linhart 18:25:05.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupProlog
Prolog->Stage 1
Stage 1
Stage 1->Stage 2
Stage 2
Stage 2->Stage 3
Stage 3
Stage 3->cíl
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 AUTHOR TEAM STUPNO 11:10:36.146:46.4(1)
03:51:21.7
02:52:53.4(1)
03:39:34.6(1)
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 Apache Loko Trutnov 11:40:17.329:41.249:17.8(2)
03:52:05.6
03:03:20.5(2)
03:55:33.4
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 Vella team 13:32:06.502:21:30.454:23.9(3)
04:35:34.9
03:27:36.8(3)
04:34:30.9
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 GIANT Pitrs bikes 16:27:43.905:17:07.802:23:48.4(4)
05:23:03.4
03:37:58.2(4)
06:21:11.9
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE 18:25:05.207:14:29.101:12:18.7(5)
06:27:52.5
04:39:20.8(5)
06:05:33.2

UNICYCLE

09:00:00

Kategorie muži: M | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Maksym Siegienczuk 14:37:59 Kamil Kacprzak 22:16:39.3 JAKUB KOL 26:51:46.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 TriSlide 14:37:59.001:00:27.4(1)04:49:11.603:51:28.0(1)04:56:52.0
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 CZE 22:16:39.307:38:40.302:01:16.4(2)08:11:52.105:29:25.1(2)07:08:12.9
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 CZE 26:51:46.812:13:47.802:48:37.5(3)10:07:16.907:02:02.3(3)07:39:51.7

Half Enduro Race

09:00:00

Kategorie muži: M-E | V-E | vše

Kategorie ženy: Z-E | vše

Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 Kralovsky Maraton 02:31:57.019:59.0(2)42:41.021:56.001:07:21.0

KIDS Odrazedla

17:17:30

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 GS cyklo team Jistebnice
2 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 MTB Trilogy
3 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE
4 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE
5 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE
6 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE
7 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 Královský maraton

KIDS 0-5 kola

17:07:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Jakub Říhánek 00:06:28 Tereza Říhánková 00:06:53.4 Jan Brož 00:07:16.4 Michaela Kráčmarová 00:07:48.4 Nela Suchomelová 00:07:52.1 Adam Kugler 00:08:11.4 Eliška Linhartová 00:08:14.9 Matyáš Nouzák 00:08:45 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE
3 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 Hony Team
4 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 MTB Trilogy
5 3 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 BIG SHOCK TEAM o.s.
9 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE

KIDS 6-7

17:25:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Ema Jirásková 00:13:56.5 Sebastian Umlaf 00:15:39.6 Anna Kráčmarová 00:16:09.9 Lucie Šretrová 00:17:37.4 Jakub Černý 00:18:04.8 Stella Trmatová 02:00:51 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 S - Sport Hronov 13:56.503:03.105:28.7(1)05:24.7
2 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 S-Sport 15:39.601:43.103:17.606:10.8(2)06:11.2
3 2 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 16:09.902:13.403:46.306:46.1(3)05:37.5
4 3 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 S-Sport Hronov 17:37.403:40.906:26.605:46.7(6)05:24.1
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 Focus Plzeň 18:04.804:08.304:14.907:25.1(4)06:24.8
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 Czech Tallboys 02:00:51.001:46:54.501:43:53.708:56.0(5)08:01.3
7 3 / Muži [508] Gabriel Vacek 2008 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:00.423:51:03.905:00.4

KIDS 8-10

17:46:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Patrik Frencl 00:21:30 Filip Hrubý 00:22:27.5 Michal Šretr 00:22:41.3 Jan Pešina 00:23:13.3 Petr Šimůnek 00:23:35.6 Samuel Vik 00:26:23.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 Giant Pitrs bikes 21:30.005:41.408:26.4(1)07:22.2
2 2 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 22:27.500:57.505:57.509:09.1(2)07:20.9
3 3 / Muži [538] Michal Šretr 2008 S-Sport Hronov 22:41.301:11.305:53.109:59.9(5)06:48.3
4 4 / Muži [506] Jan Pešina 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13.301:43.306:22.709:34.5(3)07:16.1
5 5 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE 23:35.602:05.606:22.609:50.3(4)07:22.7
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 S-Sport Hronov 26:23.504:53.507:09.810:49.6(6)08:24.1
7 7 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE 16:59.223:55:29.208:06.208:53.0

KIDS 11-14

17:25:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Mirek Müller 00:29:11.3 Jakub Pešina 00:29:23.4 Jakub Hák 00:30:20.1 Jakub Pivnička 00:30:52.3 Matouš Chvátal 00:32:43.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupPrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 KAH sport Vrchlabí 29:11.307:33.115:29.7(1)06:08.5
2 2 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:23.400:12.108:12.617:15.6(4)03:55.2
3 3 / Muži [510] Jakub Hák 2004 Carla.Kupkolo D.K.n.L. 30:20.101:08.807:46.916:02.5(2)06:30.7
4 4 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 GIANT Pitrs bikes 30:52.301:41.007:42.616:44.4(3)06:25.3
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 S-Sport Hronov 32:43.503:32.208:16.318:00.7(5)06:26.5

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde