Kupkolo MTB Trilogy 2016

03.07.2016 - 06.07.2016, Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín03.07.2016 - 06.07.2016
místoTeplice nad Metují [CZ]
web akce http://www.mtbtrilogy.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Extreme Race

Enduro Race

Half Race

Junior

UNICYCLE

Half Enduro Race

KIDS Odrazedla

KIDS 0-5 kola

KIDS 6-7

KIDS 8-10

KIDS 11-14

KIDS 13-14

Extreme Race (registrováno: 195, dokončilo: 161, dokončilo: 9, dokončilo: 9, b-3: 13, b-4: 1, nedokončilo: 2) [pdf]

Enduro Race (registrováno: 49, dokončilo: 39, dokončilo: 4, dokončilo: 1, b-3: 3, b-6: 1, b-8: 1) [pdf]

Half Race (registrováno: 18, dokončilo: 14, dokončilo: 2, b-3: 2) [pdf]

Junior (registrováno: 5, dokončilo: 5) [pdf]

UNICYCLE (registrováno: 3, dokončilo: 3) [pdf]

Half Enduro Race (registrováno: 1, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS Odrazedla (registrováno: 7, dokončilo: 7) [pdf]

KIDS 0-5 kola (registrováno: 9, dokončilo: 8, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS 6-7 (registrováno: 7, dokončilo: 6, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS 8-10 (registrováno: 7, dokončilo: 6, dokončilo: 1) [pdf]

KIDS 11-14 (registrováno: 5, dokončilo: 5) [pdf]

Extreme Race

09:00:00

Kategorie muži: M-29 | M-V1 | M-V2 | M-V3 | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Michal Kaněra 13:15:48.1 Jakub Šilar 13:26:03.7 Pavel Žák 13:55:14.1 Petr Sulzbacher 14:03:48.6 Milan Fajt 14:08:21.8 Ondřej Pína 14:13:07.2 Torsten Mützlitz 14:18:58 Alexander Stark 14:29:09.4 Lukáš Drejsl 14:33:36.9 Vašek Strnad 14:46:29.4 Zdeněk Tomeček 14:52:04.4 Petr Hruška 15:02:52.2 Pavel MICHAL 15:11:26.3 Karel Bernard 15:12:30.3 Josef Havel 15:13:35.5 Pavel Hnyk 15:21:33 Miloš Nouzák 15:29:41.9 Tomas Čada 15:32:04.3 Martin Šupich 15:38:38.1 Milan Hanyk 15:39:43.5 David Voll 15:42:08.9 Dominik Erhardt 15:43:34.8 Kamil Marczak 15:48:47.7 József Sass 15:50:27.4 Jakub Klement 15:53:04.2 Lukáš Říhánek 15:53:08.6 Jiří Ruttner 15:53:27.4 Jiří Barták 15:55:10.6 Jarda Stadtherr 16:03:27.4 Ivan Čermák 16:09:57 Jiří Míl 16:16:22.4 Miroslav Rygl 16:22:28.6 Vizdak Janos 16:28:49.7 Filip Hakl 16:29:10.6 Jaroslav Zelenka 16:29:48.7 Vojtěch Mikuláš 16:31:05.3 Lubomír Kudlej 16:32:56.1 Martin Klapal 16:45:51.9 Zsolt Farkas 16:46:31.9 Jiří Štěpaník 16:52:04.9 Martin Strieženec 16:56:29.1 Václav Černý 16:59:18.2 Stanislav Pektor 17:00:14.2 Jan Klápště 17:04:46.4 Libor Šťasta 17:10:52.8 Petr Ehl 17:12:27.2 Lucie Hamanová 17:21:27.5 matej kobera 17:25:18.5 Martin Frencl 17:27:34.3 Miloš Veselý 17:29:03.7 Antonín Florián 17:33:21.5 Milan Dunda 17:40:41.4 Daniel Howard 17:54:12.1 Vlastimil Kráčmar 17:56:51.4 Jan Hejna 18:07:19.1 Lenka Fridrichová 18:09:22.1 Karol Wróblewski 18:09:45.8 Michal Vrbský 18:18:31.8 Petr Kohoutek 18:19:05.9 Michal Matoušek 18:22:41.6 Ania Świrkowicz 18:37:48.8 Jiří Březina 18:40:58.4 Balazs Beata 18:41:20.6 Kamil Pánek 18:43:45.9 Ondra Stočes 18:45:17.3 Jan Duda 18:52:14.8 Petr Mísař 18:52:15 Vít Kovařík 18:52:26.3 peter kuiš 18:55:16.8 Jiří Fulka 18:55:17.6 Peter Faktor 18:59:45.4 Jirka Bráza 19:05:03.3 jakub blaha 19:08:08.8 Jiří Šebrle 19:09:59.4 Lukáš Frýba 19:10:54.4 Jan Šmolík 19:13:15.3 Petr Michal 19:15:36.8 Pavel Neprášek 19:16:57.2 Grzegorz Kasiński 19:23:32.5 Štěpán Landa 19:29:44.7 Ondřej Marek 19:41:21.1 Lukáš Herman 19:43:37.6 Pavla Nováková 19:58:24.7 Gabor Sass 19:59:11.6 Viktor Kučera 20:14:24.8 Aleš Hříbal 20:29:14.4 Pavel Hejna 20:33:56 Robert Jarzynka 20:53:21.5 Libor Srubek 20:55:08.5 Stefan Gottschall 21:02:11.2 Jiří Pekárek 21:02:41.9 Jan Matějů 21:03:06.3 Ondřej Brambus 21:04:32 Štěpán Vondráček 21:15:37 Radek Jonák 21:18:12.7 Martin Kandráč 21:18:46.3 Martin Novak 21:21:45.9 Jaroslav Sekot 21:27:07.6 Jiří Petr 21:31:39.6 ulrich hagenbusch 21:31:56.6 Michael Hagenbusch 21:34:37.8 Csaba Horváth 21:41:20.5 Pavel Ryšavý 21:49:13.7 Svatoslav Hajný 21:52:00 Michał Rotnicki 21:55:19 Norbert Rutkowski 22:00:53.5 Jan Fajgl 22:03:33.2 Marcel Milo 22:09:01.3 Michał Siekierski 22:20:29.1 Ondřej Šandera 22:22:25.9 Jan Karafiát 22:27:12.9 Vít Vacenovský 22:30:40.6 Vladimír Vodochodský 22:35:52.4 Jiří Šindelář 22:36:25.6 Antonín Chrást 23:04:43.1 Tomáš Ornst 23:05:35.7 Honza Vlach 23:11:08.9 Jiří Žák 23:15:58.6 Petr Reisner 23:17:08.6 Jiří Vacek 23:32:09 Jaroslav Aster 23:46:17.4 Luboš Binar 24:22:45.1 Maciej Czerwiński 24:25:28.3 Jakub Sedlář 24:26:00.5 Cochet Kurt 24:48:20.7 Roman Vacek 25:29:49 Ivan Svoboda 25:53:47.9 Norbert Szentmiklósi 25:57:38.5 František Žilák 26:11:59.9 Pavel Veselý 26:21:41 Zbigniew Wiktor 26:29:06.4 Tomas Trunschka 26:29:30.3 Vojtěch Bláha 26:38:06.6 MARCIN PALKA 26:45:51.8 Adam Kruml 26:46:40.2 Krzysztof Waślicki 26:54:08.7 Torsten Sczarnowski 27:03:11.1 Eric Sczarnowski 27:03:36 Jiří Mazanec 27:05:11.4 Daniela Chlíbková 27:31:01.6 Josef Strelec 27:33:14.5 Tomáš Zima 27:33:57.8 Martin Mazanec 27:50:02.7 Petr Kos 27:52:33.5 Ladislav Bůna 28:08:33.6 Martin Rubáček 28:09:25.1 Václav Chlíbek 28:37:42.9 Jakub Pavlas 28:49:49.1 Martin März 28:52:25 Jan Mísař 28:53:50.1 Zdeněk Ubral 28:55:02.7 Jakub Strach 28:58:56 Sylvia Schmidt 28:59:48.6 Boris Gottstein 28:59:58 Wojciech Buragas 29:24:23.2 Michal Ščupák 29:39:58.4 Przemysław Kubiak 29:49:41.8 Filip Bogucki 29:50:24.4 Michał Daszkiewicz 30:00:44 Michał Błajet 30:02:20.5 Robert Vrkoč 30:24:49.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 NILFISK PRO Cycling 13:15:48.1
2 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK 13:26:03.710:15.6
3 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 Bike Triatlon Morkovice 13:55:14.139:26.0
4 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 GIANT Pitrs bikes 14:03:48.648:00.5
5 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 Eurofoam team 14:08:21.852:33.7
6 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 Vella Team 14:13:07.257:19.1
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 Scott bike24 mtb Team 14:18:58.001:03:09.9
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 CZE 14:29:09.401:13:21.3
9 6 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 14:33:36.901:17:48.8
10 7 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 Atrex 14:46:29.401:30:41.3
11 8 / M-V1 [131] Zdeněk Tomeček 1979 GS cyklo team Jistebnice 14:52:04.401:36:16.3
12 9 / M-V1 [69] Petr Hruška 1986 BMC CZ Racing team 15:02:52.201:47:04.1
13 2 / M-V2 [4] Pavel MICHAL 1973 Tepelná čerpadla IVT 15:11:26.301:55:38.2
14 3 / M-V2 [10] Karel Bernard 1967 INS Atelier Náchod 15:12:30.301:56:42.2
15 10 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 www.statikacb.cz 15:13:35.501:57:47.4
16 11 / M-V1 [16] Pavel Hnyk 1982 CZE 15:21:33.002:05:44.9
17 12 / M-V1 [15] Miloš Nouzák 1977 BIG SHOCK TEAM o.s. 15:29:41.902:13:53.8
18 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 15:32:04.302:16:16.2
19 13 / M-V1 [24] Martin Šupich 1977 GIANT Pitrs bikes 15:38:38.102:22:50.0
20 14 / M-V1 [8] Milan Hanyk 1984 BMC CZ Racing team 15:39:43.502:23:55.4
21 15 / M-V1 [137] David Voll 1984 SCOTT Bike 24 MTN Race Team 15:42:08.902:26:20.8
22 16 / M-V1 [53] Dominik Erhardt 1981 BikeControl RC Schnaittachtal 15:43:34.802:27:46.7
23 17 / M-V1 [91] Kamil Marczak 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 15:48:47.702:32:59.6
24 18 / M-V1 [27] József Sass 1977 Meditech sc 15:50:27.402:34:39.3
25 19 / M-V1 [78] Jakub Klement 1986 TUFO CZ OTROKOVICE 15:53:04.202:37:16.1
26 20 / M-V1 [18] Lukáš Říhánek 1979 2V BIKERS 15:53:08.602:37:20.5
27 21 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE 15:53:27.402:37:39.3
28 4 / M-V2 [14] Jiří Barták 1974 Eurofoam team 15:55:10.602:39:22.5
29 22 / M-V1 [148] Jarda Stadtherr 1979 BikeBrothers 16:03:27.402:47:39.3
30 23 / M-V1 [47] Ivan Čermák 1985 CZE 16:09:57.002:54:08.9
31 2 / M-V3 [98] Jiří Míl 1966 KELLYS BIKE RANCH TEAM 16:16:22.403:00:34.3
32 5 / M-V2 [113] Miroslav Rygl 1972 MIRY mapholders Racing Team 16:22:28.603:06:40.5
33 24 / M-V1 [72] Vizdak Janos 1978 X2S 16:28:49.703:13:01.6
34 3 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 Moose - ForBikes team 16:29:10.603:13:22.5
35 25 / M-V1 [143] Jaroslav Zelenka 1980 Severní Větry 16:29:48.703:14:00.6
36 4 / M-29 [20] Vojtěch Mikuláš 1996 Dlouhá Třebová 16:31:05.303:15:17.2
37 6 / M-V2 [88] Lubomír Kudlej 1974 DSA Modrý Důl 16:32:56.103:17:08.0
38 5 / M-29 [76] Martin Klapal 1987 Cycling team Rychnov nad Kněžnou 16:45:51.903:30:03.8
39 26 / M-V1 [28] Zsolt Farkas 1985 Bringabanda SC 16:46:31.903:30:43.8
40 6 / M-29 [130] Jiří Štěpaník 1997 Moravec Team 16:52:04.903:36:16.8
41 27 / M-V1 [122] Martin Strieženec 1985 Explosiw Bike Terror Crew 16:56:29.103:40:41.0
42 7 / M-V2 [48] Václav Černý 1974 Focus Plzeň 16:59:18.203:43:30.1
43 28 / M-V1 [106] Stanislav Pektor 1980 Biketriatlon Morkovice 17:00:14.203:44:26.1
44 29 / M-V1 [77] Jan Klápště 1977 CZE 17:04:46.403:48:58.3
45 3 / M-V3 [129] Libor Šťasta 1966 Pell´s factory team 17:10:52.803:55:04.7
46 30 / M-V1 [52] Petr Ehl 1978 CZE 17:12:27.203:56:39.1
47 1 / Z [33] Lucie Hamanová 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM 17:21:27.504:05:39.4
48 31 / M-V1 [79] matej kobera 1980 Kráľovský maratón 17:25:18.504:09:30.4
49 7 / M-29 [57] Martin Frencl 1990 GIANT Pitrs bikes 17:27:34.304:11:46.2
50 8 / M-V2 [134] Miloš Veselý 1973 FOR BIKES cycling team 17:29:03.704:13:15.6
51 9 / M-V2 [146] Antonín Florián 1972 SK Fit Tábor 17:33:21.504:17:33.4
52 10 / M-V2 [51] Milan Dunda 1975 MTB Kupkolo team Pardubice 17:40:41.404:24:53.3
53 8 / M-29 [68] Daniel Howard 1988 Paštikář 17:54:12.104:38:24.0
54 11 / M-V2 [83] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 17:56:51.404:41:03.3
55 32 / M-V1 [62] Jan Hejna 1984 Futurecycling Racing Team 18:07:19.104:51:31.0
56 2 / Z [32] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 18:09:22.104:53:34.0
57 12 / M-V2 [142] Karol Wróblewski 1976 MYBIKE 18:09:45.804:53:57.7
58 33 / M-V1 [140] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:18:31.805:02:43.7
59 13 / M-V2 [80] Petr Kohoutek 1975 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:19:05.905:03:17.8
60 4 / M-V3 [93] Michal Matoušek 1962 BTK EURO BIKE Praha 18:22:41.605:06:53.5
61 3 / Z [37] Ania Świrkowicz 1979 team.ase.com.pl 18:37:48.805:22:00.7
62 14 / M-V2 [45] Jiří Březina 1972 BS Bike ALÉ team 18:40:58.405:25:10.3
63 4 / Z [38] Balazs Beata 1981 Bringabanda SC 18:41:20.605:25:32.5
64 15 / M-V2 [104] Kamil Pánek 1976 www.dres.cz 18:43:45.905:27:57.8
65 9 / M-29 [120] Ondra Stočes 1987 CZE 18:45:17.305:29:29.2
66 34 / M-V1 [50] Jan Duda 1977 CZE 18:52:14.805:36:26.7
67 10 / M-29 [416] Petr Mísař 1993 CZE 18:52:15.005:36:26.9
68 35 / M-V1 [82] Vít Kovařík 1978 argia.cz 18:52:26.305:36:38.2
69 36 / M-V1 [89] peter kuiš 1978 Kráľovský maratón 18:55:16.805:39:28.7
70 5 / M-V3 [59] Jiří Fulka 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:55:17.605:39:29.5
71 37 / M-V1 [54] Peter Faktor 1978 Finančné centrum Team 18:59:45.405:43:57.3
72 1 / V-E [315] Jirka Bráza 1976 LAIC 19:05:03.305:49:15.2
73 16 / M-V2 [42] jakub blaha 1976 CZE 19:08:08.805:52:20.7
74 38 / M-V1 [126] Jiří Šebrle 1985 BMC CZ Racing team 19:09:59.405:54:11.3
75 39 / M-V1 [58] Lukáš Frýba 1982 Moose - ForBikes team 19:10:54.405:55:06.3
76 11 / M-29 [128] Jan Šmolík 1992 beespee.cz 19:13:15.305:57:27.2
77 12 / M-29 [96] Petr Michal 1989 Tepelná čerpadla IVT 19:15:36.805:59:48.7
78 6 / M-V3 [101] Pavel Neprášek 1957 Nevix Team Kadaň 19:16:57.206:01:09.1
79 17 / M-V2 [75] Grzegorz Kasiński 1976 CZE 19:23:32.506:07:44.4
80 40 / M-V1 [90] Štěpán Landa 1981 Light core team 19:29:44.706:13:56.6
81 41 / M-V1 [92] Ondřej Marek 1986 INS Atelier Náchod 19:41:21.106:25:33.0
82 42 / M-V1 [64] Lukáš Herman 1984 Moto Herman 19:43:37.606:27:49.5
83 5 / Z [34] Pavla Nováková 1981 Trek - AR Brno 19:58:24.706:42:36.6
84 43 / M-V1 [115] Gabor Sass 1980 BikePark Poznań 19:59:11.606:43:23.5
85 18 / M-V2 [87] Viktor Kučera 1975 CK MTB Maraton Hlinsko 20:14:24.806:58:36.7
86 44 / M-V1 [70] Aleš Hříbal 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice 20:29:14.407:13:26.3
87 19 / M-V2 [63] Pavel Hejna 1969 Velké Poříčí 20:33:56.007:18:07.9
88 1 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 team.ase.com.pl 20:53:21.507:37:33.4
89 45 / M-V1 [119] Libor Srubek 1979 Profibaustoffe CZ 20:55:08.507:39:20.4
90 20 / M-V2 [60] Stefan Gottschall 1973 MTB Brandenburg 21:02:11.207:46:23.1
91 7 / M-V3 [105] Jiří Pekárek 1961 KOLORADOTEAM 21:02:41.907:46:53.8
92 2 / M-E [307] Jan Matějů 1982 TJ Banik Mezibori 21:03:06.307:47:18.2
93 13 / M-29 [43] Ondřej Brambus 1987 Brambus Extreme Limited United Featured 21:04:32.007:48:43.9
94 21 / M-V2 [139] Štěpán Vondráček 1973 CZE 21:15:37.007:59:48.9
95 46 / M-V1 [73] Radek Jonák 1979 Kupkolo MTB team Pardubice 21:18:12.708:02:24.6
96 47 / M-V1 [74] Martin Kandráč 1982 Kráľovský Maratón 21:18:46.308:02:58.2
97 22 / M-V2 [102] Martin Novak 1976 CZE 21:21:45.908:05:57.8
98 48 / M-V1 [116] Jaroslav Sekot 1978 Kola Ledeč 21:27:07.608:11:19.5
99 23 / M-V2 [107] Jiří Petr 1974 INS ATELIER NACHOD 21:31:39.608:15:51.5
100 3 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 reacteam radleck mering 21:31:56.608:16:08.5
101 4 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 Raceteam Radleck Mering 21:34:37.808:18:49.7
102 49 / M-V1 [67] Csaba Horváth 1979 Long Distance Trail Riders 21:41:20.508:25:32.4
103 50 / M-V1 [114] Pavel Ryšavý 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 21:49:13.708:33:25.6
104 8 / M-V3 [61] Svatoslav Hajný 1963 Cyklotrenink.com 21:52:00.008:36:11.9
105 51 / M-V1 [111] Michał Rotnicki 1978 KK Cyklon Warszawa 21:55:19.008:39:30.9
106 52 / M-V1 [112] Norbert Rutkowski 1986 Kibolski KS 22:00:53.508:45:05.4
107 24 / M-V2 [145] Jan Fajgl 1975 CZE 22:03:33.208:47:45.1
108 14 / M-29 [99] Marcel Milo 1989 TNV Racing 22:09:01.308:53:13.2
109 53 / M-V1 [117] Michał Siekierski 1985 Kibolski KS 22:20:29.109:04:41.0
110 15 / M-29 [125] Ondřej Šandera 1987 CZE 22:22:25.909:06:37.8
111 5 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 SS Quantum59 22:27:12.909:11:24.8
112 25 / M-V2 [133] Vít Vacenovský 1968 KT Tryskomyš 22:30:40.609:14:52.5
113 26 / M-V2 [136] Vladimír Vodochodský 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR 22:35:52.409:20:04.3
114 54 / M-V1 [127] Jiří Šindelář 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 22:36:25.609:20:37.5
115 27 / M-V2 [71] Antonín Chrást 1975 Clowns 23:04:43.109:48:55.0
116 28 / M-V2 [103] Tomáš Ornst 1967 Výlet Liberec 23:05:35.709:49:47.6
117 29 / M-V2 [135] Honza Vlach 1975 Výlet Liberec 23:11:08.909:55:20.8
118 2 / V-E [347] Jiří Žák 1969 The ENtourist 23:15:58.610:00:10.5
119 3 / V-E [303] Petr Reisner 1975 GIANT 23:17:08.610:01:20.5
120 55 / M-V1 [132] Jiří Vacek 1977 Beespee.cz 23:32:09.010:16:20.9
121 56 / M-V1 [39] Jaroslav Aster 1981 CZE 23:46:17.410:30:29.3
122 9 / M-V3 [41] Luboš Binar 1966 HOBUK 24:22:45.111:06:57.0
123 57 / M-V1 [46] Maciej Czerwiński 1983 Kibolski KS 24:25:28.311:09:40.2
124 6 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 NOVATOP -LAPIERRE 24:26:00.511:10:12.4
125 4 / V-E [328] Cochet Kurt 1971 Team Den Band 24:48:20.711:32:32.6
126 5 / V-E [342] Roman Vacek 1964 Pomalu, ale jistě! 25:29:49.012:14:00.9
127 6 / V-E [339] Ivan Svoboda 1962 Trosky tým 25:53:47.912:37:59.8
128 7 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 LDTR 25:57:38.512:41:50.4
129 8 / M-E [310] František Žilák 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 26:11:59.912:56:11.8
130 9 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 Koloshop Team 26:21:41.013:05:52.9
131 10 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 26:29:06.413:13:18.3
132 11 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 Kl sport Most 26:29:30.313:13:42.2
133 12 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 Vendeta Racing 26:38:06.613:22:18.5
134 13 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 BIKEBOARD 26:45:51.813:30:03.7
135 30 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE 26:46:40.213:30:52.1
136 31 / M-V2 [141] Krzysztof Waślicki 1976 KK Cyklon Warszawa 26:54:08.713:38:20.6
137 7 / V-E [336] Torsten Sczarnowski 1966 CZE 27:03:11.113:47:23.0
138 14 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 CZE 27:03:36.013:47:47.9
139 10 / M-V3 [95] Jiří Mazanec 1958 CZE 27:05:11.413:49:23.3
140 1 / Z-E [350] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 27:31:01.614:15:13.5
141 16 / M-29 [121] Josef Strelec 1988 Bike Triatlon Morkovice 27:33:14.514:17:26.4
142 15 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 Ziromont 27:33:57.814:18:09.7
143 16 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 Koloshop team 27:50:02.714:34:14.6
144 17 / M-E [327] Petr Kos 1987 Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 27:52:33.514:36:45.4
145 18 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE 28:08:33.614:52:45.5
146 19 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 Rubáček 28:09:25.114:53:37.0
147 8 / V-E [306] Václav Chlíbek 1971 Redpoint-Eleven team 28:37:42.915:21:54.8
148 20 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 Canyon Amateur Enduro Team 28:49:49.115:34:01.0
149 9 / V-E [305] Martin März 1973 Blood, Sweat and Beers 28:52:25.015:36:36.9
150 21 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE 28:53:50.115:38:02.0
151 22 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 Dressler.cz - RB 28:55:02.715:39:14.6
152 23 / M-E [338] Jakub Strach 1990 Ski a Bike Centrum Radotín 28:58:56.015:43:07.9
153 2 / Z-E [348] Sylvia Schmidt 1981 Blood, Sweat and Beers 28:59:48.615:44:00.5
154 10 / V-E [320] Boris Gottstein 1971 CZE 28:59:58.015:44:09.9
155 24 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 Pussy Enduro Riders 29:24:23.216:08:35.1
156 25 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 Bike 2000 29:39:58.416:24:10.3
157 58 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 Kibolski KS 29:49:41.816:33:53.7
158 26 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 CZE 29:50:24.416:34:36.3
159 27 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 Strefa MTB Głuszyca 30:00:44.016:44:55.9
160 28 / M-E [312] Michał Błajet 1980 KIBOLSKI KS 30:02:20.516:46:32.4
161 29 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM 30:24:49.217:09:01.1
162 59 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 Bikepalast Salzburg 09:31:14.920:15:26.8
163 60 / M-V1 [6] Lukáš Jánský 1979 ADR Team 09:58:49.020:43:00.9
164 61 / M-V1 [23] Štěpán Trmata 1978 Czech Tallboys 10:17:27.621:01:39.5
165 17 / M-29 [22] Stefan Litzlhammer 1990 Bikepalast Salzburg 10:57:48.221:42:00.1
166 18 / M-29 [56] Petr Fojt 1987 R2 11:16:16.222:00:28.1
167 62 / M-V1 [55] Petr Fodor 1981 Cyklohelios 11:30:19.222:14:31.1
168 63 / M-V1 [124] Matouš Suchomel 1979 KUPKOLO MTB team Pardubice 13:47:08.931:20.8
169 19 / M-29 [97] Ondřej Mikuláš 1990 CZE 14:28:15.401:12:27.3
170 30 / M-E [337] Evgeny Shipilov 1983 NorcoTrial-Sport 26:06:30.812:50:42.7
171 20 / M-29 [25] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling 05:20:16.416:04:28.3
172 21 / M-29 [31] Nico Fechtmann 1996 Procraft Racing Team 05:32:03.116:16:15.0
173 22 / M-29 [29] Jago Fechtmann 1991 Radsport 360 Racing Team 05:39:25.216:23:37.1
174 23 / M-29 [13] Jiří Fikejz 1990 Author-Enduroteam.cz 05:53:56.616:38:08.5
175 24 / M-29 [84] Michal Krčma 1988 OD MORAVA Holešov 06:33:12.117:17:24.0
176 25 / M-29 [109] Tomáš Pilát 1989 CZE 07:20:20.218:04:32.1
177 64 / M-V1 [138] Jindra Volny 1982 CZE 08:27:53.319:12:05.2
178 31 / M-E [301] Tomáš Kutin 1984 AUTHOR-enduroteam.cz 09:38:45.120:22:57.0
179 32 / M-E [319] Florian Findeisen 1987 LAST NATIONAL TEAM 09:39:13.320:23:25.2
180 32 / M-V2 [49] Martin Drnec 1976 COS Brno 52:05.611:36:17.5
181 33 / M-E [344] Luboš Vobořil 1983 Koloshop Team 01:22:32.112:06:44.0
182 33 / M-V2 [612] Luděk Pivnička 1973 pivnicka.cz 05:22:11.016:06:22.9
183 34 / M-V2 [609] Petr Maixner 1976 CZE 05:35:11.016:19:22.9
184 35 / M-V2 [613] karel slavík 1974 CZE 05:51:55.716:36:07.6
185 36 / M-V2 [611] Vít Mráz 1974 INS-Náchod 06:18:54.717:03:06.6
186 37 / M-V2 [615] Jan Blažek 1973 Borci na konci 06:23:37.017:07:48.9
187 6 / Z [616] Lucie Blažková 1970 Carla.kupkolo.cz 06:23:38.617:07:50.5
188 26 / M-29 [605] Jan Havelka 1990 VSAK Punk 06:32:38.417:16:50.3
189 65 / M-V1 [608] Petr Krtička 1979 CZE 07:07:41.017:51:52.9
190 66 / M-V1 [603] Miloš Čikl 1983 Light core team 07:49:13.818:33:25.7
191 67 / M-V1 [606] Ivo Jerabek 1982 Light core team 08:14:48.218:59:00.1
192 68 / M-V1 [607] milan jeřábek 1979 Light core team 08:16:49.719:01:01.6
193 27 / M-29 [602] Nick Armstrong 1990 The Cardiff Kooks 10:44:11.9
DNF / M-V1 [40] Jiří Bartoň 1986 CZE 18:18:06.605:02:18.5
DNF / M-E [324] Josef Jelínek 1989 plnt.cz 20:05:12.606:49:24.5

Enduro Race

09:00:00

Kategorie muži: M-E | V-E | vše

Kategorie ženy: Z-E | vše

František Žilák 01:47:55 Vojtěch Bláha 01:50:38 Zdeněk Ubral 01:54:38 Jakub Pavlas 01:55:58 Evgeny Shipilov 01:56:46 Tomas Trunschka 01:56:57 Petr Reisner 01:59:34 Jakub Strach 02:00:58 Zbigniew Wiktor 02:01:07 Ivan Svoboda 02:07:43 Václav Chlíbek 02:08:13 Pavel Veselý 02:10:12 Martin März 02:11:15 Martin Mazanec 02:12:07 Filip Bogucki 02:12:13 Jan Matějů 02:12:21 Luboš Vobořil 02:14:00 Martin Rubáček 02:22:08 Michał Błajet 02:23:56 Roman Vacek 02:24:33 Norbert Szentmiklósi 02:26:18 Jan Karafiát 02:28:12 Wojciech Buragas 02:29:07 Jan Mísař 02:29:57 Eric Sczarnowski 02:34:49 Michał Daszkiewicz 02:36:40 Boris Gottstein 02:37:13 Robert Vrkoč 02:37:52 Cochet Kurt 02:40:35 Jiří Žák 02:42:44 Michal Ščupák 02:44:11 Petr Kos 02:46:17 Daniela Chlíbková 02:47:19 Ladislav Bůna 02:54:09 Torsten Sczarnowski 02:55:41 Sylvia Schmidt 02:57:23 Jirka Bráza 03:12:26 Robert Jarzynka 03:12:36 Tomáš Zima 03:30:19 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:55.0
2 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 Vendeta Racing 01:50:38.002:43.0
3 3 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 Dressler.cz - RB 01:54:38.006:43.0
4 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 Canyon Amateur Enduro Team 01:55:58.008:03.0
5 5 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 NorcoTrial-Sport 01:56:46.008:51.0
6 6 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 Kl sport Most 01:56:57.009:02.0
7 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 GIANT 01:59:34.011:39.0
8 7 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 Ski a Bike Centrum Radotín 02:00:58.013:03.0
9 8 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 02:01:07.013:12.0
10 2 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 Trosky tým 02:07:43.019:48.0
11 3 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 Redpoint-Eleven team 02:08:13.020:18.0
12 9 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 Koloshop Team 02:10:12.022:17.0
13 4 / V-E [8637365] Martin März 1973 Blood, Sweat and Beers 02:11:15.023:20.0
14 10 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 Koloshop team 02:12:07.024:12.0
15 11 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 CZE 02:12:13.024:18.0
16 12 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 TJ Banik Mezibori 02:12:21.024:26.0
17 13 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 Koloshop Team 02:14:00.026:05.0
18 14 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 Rubáček 02:22:08.034:13.0
19 15 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 KIBOLSKI KS 02:23:56.036:01.0
20 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 Pomalu, ale jistě! 02:24:33.036:38.0
21 16 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 LDTR 02:26:18.038:23.0
22 17 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 SS Quantum59 02:28:12.040:17.0
23 18 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 Pussy Enduro Riders 02:29:07.041:12.0
24 19 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE 02:29:57.042:02.0
25 20 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 CZE 02:34:49.046:54.0
26 21 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 Strefa MTB Głuszyca 02:36:40.048:45.0
27 6 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 CZE 02:37:13.049:18.0
28 22 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:37:52.049:57.0
29 7 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 Team Den Band 02:40:35.052:40.0
30 8 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 The ENtourist 02:42:44.054:49.0
31 23 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 Bike 2000 02:44:11.056:16.0
32 24 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 02:46:17.058:22.0
33 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:47:19.059:24.0
34 25 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE 02:54:09.001:06:14.0
35 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 CZE 02:55:41.001:07:46.0
36 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 Blood, Sweat and Beers 02:57:23.001:09:28.0
37 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 LAIC 03:12:26.001:24:31.0
38 26 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 team.ase.com.pl 03:12:36.001:24:41.0
39 27 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 Ziromont 03:30:19.001:42:24.0
40 28 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 Haven team 01:09:48.023:21:53.0
41 29 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 NOVATOP -LAPIERRE 01:14:16.023:26:21.0
42 30 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 plnt.cz 01:44:05.023:56:10.0
43 31 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 Raceteam Radleck Mering 02:05:58.018:03.0
44 32 / M-E [8637368] Florian Findeisen 1987 LAST NATIONAL TEAM 56:45.023:08:50.0
45 33 / M-E [8637357] Ondřej Korel 1991 CZE 09:23.022:21:28.0
46 34 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 BIKEBOARD 02:00:40.012:45.0
47 35 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 reacteam radleck mering 02:25:26.037:31.0
48 36 / M-E [8627322] Lutz Baumgärtel 1980 SCOTT Bike 24 MTB Team 09:20:17.007:32:22.0
49 37 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 AUTHOR-enduroteam.cz 57:08.023:09:13.0

Half Race

09:00:00

Kategorie muži: M | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Tomáš Kulhavý 10:33:50.2 Tomáš Malátek 10:50:54.8 Branislav Šukala 11:23:07.5 Wojciech Walczak 12:15:33.1 Tomáš Kordík 12:20:12 Dominik Krejčí 12:43:25.2 Artur Stępniak 13:58:50.7 Martina Rudolfová 14:07:57.2 Vendula Kelbichová 14:36:22.8 Arnhild Pross 14:46:19.8 Danča Rychterová 15:25:38.8 Miroslava Fábryová 16:29:57.9 Jakub Linhart 18:25:44.2 Peter Kundrat 23:31:50.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 BMC CZ Racing team 10:33:50.2
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 NOVATOP LAPIERRE 10:50:54.817:04.6
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 Finančné centrum Team 11:23:07.549:17.3
4 4 / M [421] Wojciech Walczak 1980 CZE 12:15:33.101:41:42.9
5 5 / M [410] Tomáš Kordík 1986 Explosiw Bike Team 12:20:12.001:46:21.8
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 Bike 2000 12:43:25.202:09:35.0
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 Nokia Cycling Team 13:58:50.703:25:00.5
8 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 Eurofoam team 14:07:57.203:34:07.0
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 SDH Jirkov 14:36:22.804:02:32.6
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 Team Le Rêve 14:46:19.804:12:29.6
11 4 / Z [418] Danča Rychterová 1969 Trosky tým 15:25:38.804:51:48.6
12 5 / Z [407] Miroslava Fábryová 1986 Kráľovský maratón 16:29:57.905:56:07.7
13 8 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE 18:25:44.207:51:54.0
14 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 Kralovsky Maraton 23:31:50.312:58:00.1
15 9 / M [417] Petr Rybín 1968 RAFKARNA.CZ 10:47:41.213:51.0
16 10 / M [412] Petr Krumlovský 1974 MTB HELLFISH AMINOSTAR 14:50:22.704:16:32.5
17 11 / M [604] Pavel Hájek 1975 Atrex team 02:11:29.015:37:38.8
18 12 / M [610] Oto Meran 1982 Brno 07:14:24.320:40:34.1

Junior

09:00:00

Kategorie Elite: Junior

| Kadetky | Juniorky | vše

| vše

Kategorie muži: M-Demo | vše

Kategorie ženy: Z-Demo | vše

Lukáš Pospíšil 11:10:36.1 josef mojžíš 11:40:17.3 Tomáš Hanuš 13:32:06.5 Natálie Hanušová 16:27:43.9 Kuba Linhart 18:25:05.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 AUTHOR TEAM STUPNO 11:10:36.1
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 Apache Loko Trutnov 11:40:17.329:41.2
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 Vella team 13:32:06.502:21:30.4
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 GIANT Pitrs bikes 16:27:43.905:17:07.8
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE 18:25:05.207:14:29.1

UNICYCLE

09:00:00

Kategorie muži: M | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Maksym Siegienczuk 14:37:59 Kamil Kacprzak 22:16:39.3 JAKUB KOL 26:51:46.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 TriSlide 14:37:59.0
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 CZE 22:16:39.307:38:40.3
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 CZE 26:51:46.812:13:47.8

Half Enduro Race

09:00:00

Kategorie muži: M-E | V-E | vše

Kategorie ženy: Z-E | vše

Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 Kralovsky Maraton 02:31:57.0

KIDS Odrazedla

17:17:30

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 GS cyklo team Jistebnice 03:13.7
2 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 MTB Trilogy 04:01.300:47.6
3 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE 31:31.628:17.9
4 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE 37:31.734:18.0
5 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE 37:38.634:24.9
6 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE 37:50.334:36.6
7 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 Královský maraton 01:10:23.101:07:09.4

KIDS 0-5 kola

17:07:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Jakub Říhánek 00:06:28 Tereza Říhánková 00:06:53.4 Jan Brož 00:07:16.4 Michaela Kráčmarová 00:07:48.4 Nela Suchomelová 00:07:52.1 Adam Kugler 00:08:11.4 Eliška Linhartová 00:08:14.9 Matyáš Nouzák 00:08:45 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE 06:28.0
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE 06:53.400:25.4
3 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 Hony Team 07:16.400:48.4
4 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 MTB Trilogy 07:48.401:20.4
5 3 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE 07:52.101:24.1
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE 08:11.401:43.4
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE 08:14.901:46.9
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 BIG SHOCK TEAM o.s. 08:45.002:17.0
9 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE 06:37.000:09.0

KIDS 6-7

17:25:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Ema Jirásková 00:13:56.5 Sebastian Umlaf 00:15:39.6 Anna Kráčmarová 00:16:09.9 Lucie Šretrová 00:17:37.4 Jakub Černý 00:18:04.8 Stella Trmatová 02:00:51 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1mezičas#2
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 S - Sport Hronov 13:56.503:03.1
2 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 S-Sport 15:39.601:43.103:17.6
3 2 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 16:09.902:13.403:46.3
4 3 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 S-Sport Hronov 17:37.403:40.906:26.6
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 Focus Plzeň 18:04.804:08.304:14.9
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 Czech Tallboys 02:00:51.001:46:54.501:43:53.7
7 3 / Muži [508] Gabriel Vacek 2008 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:00.423:51:03.905:00.4

KIDS 8-10

17:46:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Patrik Frencl 00:21:30 Filip Hrubý 00:22:27.5 Michal Šretr 00:22:41.3 Jan Pešina 00:23:13.3 Petr Šimůnek 00:23:35.6 Samuel Vik 00:26:23.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1mezičas#2mezičas#3mezičas#4
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 Giant Pitrs bikes 21:30.005:41.408:26.4(1)07:22.2
2 2 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 22:27.500:57.505:57.509:09.1(2)07:20.9
3 3 / Muži [538] Michal Šretr 2008 S-Sport Hronov 22:41.301:11.305:53.109:59.9(5)06:48.3
4 4 / Muži [506] Jan Pešina 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13.301:43.306:22.709:34.5(3)07:16.1
5 5 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE 23:35.602:05.606:22.609:50.3(4)07:22.7
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 S-Sport Hronov 26:23.504:53.507:09.810:49.6(6)08:24.1
7 7 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE 16:59.223:55:29.208:06.208:53.0

KIDS 11-14

17:25:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Mirek Müller 00:29:11.3 Jakub Pešina 00:29:23.4 Jakub Hák 00:30:20.1 Jakub Pivnička 00:30:52.3 Matouš Chvátal 00:32:43.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1mezičas#2
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 KAH sport Vrchlabí 29:11.307:33.1
2 2 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:23.400:12.108:12.6
3 3 / Muži [510] Jakub Hák 2004 Carla.Kupkolo D.K.n.L. 30:20.101:08.807:46.9
4 4 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 GIANT Pitrs bikes 30:52.301:41.007:42.6
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 S-Sport Hronov 32:43.503:32.208:16.3

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde