Mercedes-Benz Nova Cup Mikulov

24.09.2016, Mikulov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín24.09.2016
místoMikulov [CZE]
web akce http://www.bikecup.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Trasa A 50km

Nova jízda 25km

odrážedla

kola do 6 let

7 - 9 let

10 - 12 let

13 - 14 let

tandemy

Trasa A 50km (registrováno: 302, dokončilo: 199, nedokončilo: 15, nenastoupilo: 88) [pdf]

Nova jízda 25km (registrováno: 259, dokončilo: 203, nedokončilo: 2, nenastoupilo: 54) [pdf]

odrážedla (registrováno: 17, dokončilo: 11, nenastoupilo: 6) [pdf]

kola do 6 let (registrováno: 21, dokončilo: 18, nenastoupilo: 3) [pdf]

7 - 9 let (registrováno: 22, dokončilo: 17, dokončilo: 1, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 3) [pdf]

10 - 12 let (registrováno: 28, dokončilo: 21, dokončilo: 1, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 5) [pdf]

13 - 14 let (registrováno: 5, dokončilo: 5) [pdf]

tandemy (registrováno: 2, dokončilo: 1, nenastoupilo: 1) [pdf]

Trasa A 50km

12:30:00

Kategorie muži: M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z19-29 | Z30-39 | Z40 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Jan Škarnizl 01:30:30.7 Jan Fojtík 01:30:32.5 Tomáš Višňovský 01:32:13 Matěj Lasák 01:34:55.4 Adam Lavička 01:34:55.8 Michal Lami 01:34:56.3 Jiří Křivánek 01:34:57.2 Milan Damek 01:34:57.4 Jakub Kurty 01:35:00.3 Jan Hruška 01:35:29.4 Jiří Zárybnický 01:36:45.1 Michal Hrach 01:36:48.5 Ondřej Pína 01:36:58.7 Lukáš Smola 01:38:32.6 Marek Bartůněk 01:38:44.6 Jan Malíř 01:38:47.4 Jarda Šeliga 01:38:48.6 Lukáš Matulka 01:38:51.5 Robert Glajza 01:39:05.1 Lukáš Tybitancl 01:39:09.5 Robert Schwarzkopf 01:39:14.5 Vladimír Hojdík 01:39:21 Roman Vosáhlo 01:41:24.8 Tomáš Kovářík 01:41:25 Michal Umlauf 01:41:28.7 Vladimír Salášek 01:41:36.7 Jana Umlaufová 01:41:44.5 Zdeněk Izdný 01:42:00.2 Andrej Raček 01:42:00.4 Filip Sklenárik 01:42:17 Michal Murárik 01:43:01.1 Filip Trenda 01:43:16.7 Miroslav Peňáček 01:43:20.5 Martin Meloun 01:43:33.7 Martin Tyráček 01:43:57.4 Peter Mihlačin 01:45:46.6 Josef Soukup 01:47:03 Jiří Souček 01:47:14.4 Petr Herník 01:47:32.3 Ivana Loubková 01:47:40.1 Ondřej Hladík 01:49:12.5 Miloš Sopko 01:49:22.3 Lukáš Pavek 01:50:17.6 Petr Ilališ 01:50:30.4 Radek Ledecký 01:50:31.5 Martin Havránek 01:50:36.4 Tomáš Kudlák 01:50:37.2 Matěj Hromádka 01:50:42 Ladislav Bubla 01:50:45.9 richard valka 01:50:46.6 Peter Homola 01:50:54 Jiří Hořejší 01:50:54.4 David Lacek 01:50:57.4 Jiří Lehký 01:51:00.4 Milan Krejčí 01:51:23.2 JAN ŠINDELÁŘ 01:52:17.4 Luboš Pezsat 01:52:37.5 Jan Novák 01:52:40.8 Michal Krejčí 01:52:48.1 Radim Novotny 01:52:52 Miroslav Hulej 01:52:55.4 Leoš Effenberk 01:53:01.6 Lenka Fridrichová 01:53:08.7 Stanislav Šumpík 01:53:26.8 Radek Šrot 01:53:35.2 Jiří Karchňák 01:53:46.6 David Balaja 01:54:08.4 František Kolínek 01:54:12.7 Josef Jarůšek 01:54:12.9 Jiří Výbora 01:54:42.8 František Nechvátal 01:54:46.5 Vojtěch Filip 01:56:22.9 Zdeněk Šír 01:56:31 Zdenek Orner 01:56:41.4 Tomáš Venkrbec 01:58:10.7 Viktor Kučera 01:58:34.6 Jan Boháč 01:58:35.2 Michal Brůžek 01:58:38.4 Vít Struhelka 01:58:42.4 Tomáš Vrbka 01:58:55 Jaroslav Jégl 01:59:00.3 Patrik Kysela 01:59:02.2 Martin Kubík 01:59:19.6 Ondřej Petřík 01:59:51.1 Milan Laga 02:00:06.4 Miloš KUBRYCHT 02:00:08.5 Zdeněk Peltan 02:00:11.7 Luděk Kolesa 02:00:13.6 Luděk Teufert 02:00:16.6 Martin Barták 02:00:17.6 Michal Markup 02:00:23.4 Markus Fischer 02:00:56.6 Martin Popelka 02:01:43 Karol Majerník 02:02:26.2 Hanka Nenadálová 02:03:06.1 Karel Stloukal 02:03:19.2 Daniel Wolf 02:03:20.1 Hana Müllerová 02:03:37.9 Zuzana Vernerová 02:03:45.1 Petr Kukliš 02:04:47.5 Kamil Kocur 02:04:55.5 Pavel Kazda 02:04:57.7 Jan Dlouhý 02:05:44.5 Tomáš Vršovský 02:05:44.8 Marek Spálenský 02:06:06.5 Josef Bystrianský 02:06:28.9 Ondřej Petr 02:07:20.5 Radek Kafka 02:08:06.2 Milan Ejem 02:08:07.4 Kateřina Karchňáková 02:08:07.5 Marina Dragan 02:08:27.4 Pavol Juráš 02:08:32 Radek Zach 02:08:53.3 Kateřina Mošťková 02:09:30.1 Martin Miškovič 02:10:12.8 Ondrej Pagáč 02:10:53.6 bohoš kulička 02:11:11.1 Tomáš Hlaváček 02:12:37.1 Sofie Joannidu 02:13:23.4 Miroslav Skoták 02:13:25.5 Pavel Urbánek 02:13:27 Jiří Kordula 02:13:27.4 Roman Armečník 02:13:45.4 Lukáš Koranda 02:13:48.6 Jakub Březina 02:13:57.3 Lukáš Širhal 02:14:00.7 Michal Mináli 02:14:16.7 Richard Puška 02:14:25.2 Jakub Pištěk 02:14:36.8 Martin Šumpík 02:15:33 Milan Bečák 02:16:17.4 Miroslav Miškovič 02:16:40.8 Kamil Bednařík 02:16:53 Karolina Bergerová 02:17:19.3 ALEŠ ŠERHÁK 02:17:19.5 Václav Horálek 02:17:51.3 Jiří Ryška 02:18:54.1 Ivo Kundrata 02:19:37.7 Jan Bičiště 02:20:41.1 Jan Frýdek 02:20:51.2 Daniel Praženka 02:20:52.4 Jana Wolfová 02:21:20.4 Jaroslav Částka 02:21:27.7 Petr Krutilek 02:21:47.7 Tomáš Butkov 02:21:47.7 Richard Šrámek 02:23:57.8 Petr Mužík 02:25:02.6 Václav Kolář 02:25:27 Jiří Bříza 02:25:27.6 Dieter Haberzettel 02:25:36.5 vlastimil petrů 02:26:00.5 Tomáš Bohata 02:26:20.8 Vilém Kordula 02:27:04.8 Bohuslav Řepa 02:27:23.2 Radek Dušek 02:27:35.6 Karel Stehlík 02:29:23.5 Vladimír Pošík 02:29:38.4 Tomáš Nedbal 02:29:58.2 David Váňa 02:30:33.8 Radek Kučera 02:31:24.5 Michal Krátký 02:33:23.1 MArek Zaoral 02:33:28.7 Jan Mihalík 02:34:43.9 Martin Sejkora 02:35:33.3 Michal Lysoněk 02:36:25 PATRIK NOVÁK 02:37:30.7 Radek Zapletal 02:38:19.5 Jakub Knott 02:38:27.7 Radek Smiřička 02:38:42.4 Jiří Bláha 02:38:55.5 Martin Slavík 02:39:47.5 Andrea Boháčová 02:40:18.5 JINDŘICH LÁNÍK 02:40:25.4 Jaromír Rokusek 02:41:14.7 Pavel Hájek 02:41:49.9 Petr Semecký 02:42:08.7 Petr Horák 02:44:25.7 Radek ludvík 02:44:26.1 Jiří Černý 02:48:18.7 Milana Raczová 02:48:28.2 Radek Látal 02:48:49.2 Tomáš Bártfay 02:48:52.3 Jakub Navrátil 02:52:58.2 Eduard Suchánek 02:58:31.7 Jaroslav Zobal 02:58:34.9 LUDVÍK LUKEŠ 02:59:22.6 Roman Feher 03:00:56.7 Marek Vichta 03:04:23.4 Martina Hromádková 03:10:52.3 Zdeněk Klečka 03:12:27.5 Tomáš rYGL 03:15:37.1 TOMÁŠ HRUŠKA 03:16:10.4 PETR EFFENBERGER 03:16:22.8 Filip Hána 03:17:04.1 Jan Štiber 03:21:14.1 Matěj Rajmon 03:22:52.2 Petr Blechta 03:31:45.2 Michal Tvrdík 03:35:09.8 Robert Kuchta 03:39:29.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30-39 [5210] Jan Škarnizl 1986 Sram Mitas Trek 01:30:30.7
2 1 / M19-29 [5311] Jan Fojtík 1988 Drásal Cannondale 01:30:32.500:01.8
3 2 / M19-29 [940] Tomáš Višňovský 1993 PROefekt GHOST Team 01:32:13.001:42.3
4 3 / M19-29 [5325] Matěj Lasák 1992 MAX CURSOR 01:34:55.404:24.7
5 4 / M19-29 [858] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling 01:34:55.804:25.1
6 2 / M30-39 [944] Michal Lami 1986 Kosice 01:34:56.304:25.6
7 3 / M30-39 [920] Jiří Křivánek 1985 Premium Ethic Sport 01:34:57.204:26.5
8 5 / M19-29 [5315] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling 01:34:57.404:26.7
9 6 / M19-29 [945] Jakub Kurty 1997 SLOVENSKO 01:35:00.304:29.6
10 1 / M40-49 [925] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 01:35:29.404:58.7
11 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CK Vinohradské Šlapky 01:36:45.106:14.4
12 4 / M30-39 [808] Michal Hrach 1977 Petříkov 01:36:48.506:17.8
13 5 / M30-39 [5185] Ondřej Pína 1984 Vella Team 01:36:58.706:28.0
14 7 / M19-29 [467] Lukáš Smola 1992 Galaxy Cyklošvec 01:38:32.608:01.9
15 8 / M19-29 [917] Marek Bartůněk 1998 Premium Ethic Sport 01:38:44.608:13.9
16 6 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 NILFISK PRO Cycling 01:38:47.408:16.7
17 7 / M30-39 [933] Jarda Šeliga 1984 JH cycling 01:38:48.608:17.9
18 9 / M19-29 [5176] Lukáš Matulka 1992 OCA-Open Cycling Academy 01:38:51.508:20.8
19 3 / M40-49 [947] Robert Glajza 1971 SLOVENSKO 01:39:05.108:34.4
20 8 / M30-39 [936] Lukáš Tybitancl 1982 JH Cycling 01:39:09.508:38.8
21 9 / M30-39 [5231] Robert Schwarzkopf 1979 EDOO Angličtina po telefonu 01:39:14.508:43.8
22 10 / M19-29 [941] Vladimír Hojdík 1992 SLOVENSKO 01:39:21.008:50.3
23 4 / M40-49 [561] Roman Vosáhlo 1973 www.vikingfootwear.cz 01:41:24.810:54.1
24 10 / M30-39 [522] Tomáš Kovářík 1982 www.vikingfootwear.cz 01:41:25.010:54.3
25 11 / M30-39 [921] Michal Umlauf 1985 MIMI BIKE TEAM 01:41:28.710:58.0
26 11 / M19-29 [939] Vladimír Salášek 1998 SLOVENSKO 01:41:36.711:06.0
27 1 / Z19-29 [922] Jana Umlaufová 1988 MIMI BIKE TEAM 01:41:44.511:13.8
28 12 / M30-39 [287] Zdeněk Izdný 1980 UNIQA Jihlava 01:42:00.211:29.5
29 13 / M30-39 [5316] Andrej Raček 1977 Proefekt 01:42:00.411:29.7
30 12 / M19-29 [942] Filip Sklenárik 1996 SLOVENSKO 01:42:17.011:46.3
31 14 / M30-39 [5234] Michal Murárik 1983 Kaktus Bike 01:43:01.112:30.4
32 13 / M19-29 [985] Filip Trenda 1995 Genesis Intersport 01:43:16.712:46.0
33 1 / M50-59 [5322] Miroslav Peňáček 1964 Břeclav 4 01:43:20.512:49.8
34 5 / M40-49 [935] Martin Meloun 1975 JH Cycling 01:43:33.713:03.0
35 6 / M40-49 [986] Martin Tyráček 1973 MOOLBIKE TEAM 01:43:57.413:26.7
36 14 / M19-29 [5233] Peter Mihlačin 1994 EDOO Angličtina po telefonu 01:45:46.615:15.9
37 15 / M30-39 [30] Josef Soukup 1981 Cyklo Atom cycling team 01:47:03.016:32.3
38 7 / M40-49 [31] Jiří Souček 1970 Cyklo Atom cycling team 01:47:14.416:43.7
39 2 / M50-59 [962] Petr Herník 1964 Chrt Brno 01:47:32.317:01.6
40 1 / Z30-39 [850] Ivana Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 01:47:40.117:09.4
41 8 / M40-49 [513] Ondřej Hladík 1976 ELEVEN MERCEDES MITAS 01:49:12.518:41.8
42 9 / M40-49 [5232] Miloš Sopko 1975 EDOO Angličtina po telefonu 01:49:22.318:51.6
43 16 / M30-39 [974] Lukáš Pavek 1985 Sloupnice 01:50:17.619:46.9
44 17 / M30-39 [884] Petr Ilališ 1984 Osová Bítyška 01:50:30.419:59.7
45 3 / M50-59 [698] Radek Ledecký 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:50:31.520:00.8
46 10 / M40-49 [930] Martin Havránek 1971 SK Fit Tábor 01:50:36.420:05.7
47 15 / M19-29 [1027] Tomáš Kudlák 1993 BIKE TEAM VODňANY 01:50:37.220:06.5
48 18 / M30-39 [880] Matěj Hromádka 1981 Bratislava 01:50:42.020:11.3
49 4 / M50-59 [504] Ladislav Bubla 1959 Milevsko L.R.T. 01:50:45.920:15.2
50 19 / M30-39 [1044] richard valka 1979 dolomitybike 01:50:46.620:15.9
51 20 / M30-39 [897] Peter Homola 1982 Pro efekt 01:50:54.020:23.3
52 11 / M40-49 [515] Jiří Hořejší 1973 Cyklo Atom cycling team 01:50:54.420:23.7
53 16 / M19-29 [971] David Lacek 1992 Velešovice 01:50:57.420:26.7
54 21 / M30-39 [864] Jiří Lehký 1980 Nilfisk pro cycling 01:51:00.420:29.7
55 22 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 Nilfisk pro cycling 01:51:23.220:52.5
56 12 / M40-49 [77] JAN ŠINDELÁŘ 1976 HOŠEK MOTOR 01:52:17.421:46.7
57 23 / M30-39 [918] Luboš Pezsat 1977 Premium Ethic Sport 01:52:37.522:06.8
58 17 / M19-29 [973] Jan Novák 1996 Brno 01:52:40.822:10.1
59 18 / M19-29 [934] Michal Krejčí 1987 JH Cycling 01:52:48.122:17.4
60 5 / M50-59 [919] Radim Novotny 1963 Premium Ethic Sport 01:52:52.022:21.3
61 6 / M50-59 [849] Miroslav Hulej 1964 KNAC Ružomberok 01:52:55.422:24.7
62 13 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling 01:53:01.622:30.9
63 2 / Z19-29 [1011] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 01:53:08.722:38.0
64 24 / M30-39 [80] Stanislav Šumpík 1978 Fa RENE 01:53:26.822:56.1
65 1 / M60 [5643] Radek Šrot 1949 HM Sport Český Krumlov 01:53:35.223:04.5
66 14 / M40-49 [870] Jiří Karchňák 1968 Kar sport 01:53:46.623:15.9
67 15 / M40-49 [5194] David Balaja 1969 Hodonín 01:54:08.423:37.7
68 2 / M60 [967] František Kolínek 1956 AK Perná 01:54:12.723:42.0
69 16 / M40-49 [871] Josef Jarůšek 1974 Spešov 01:54:12.923:42.2
70 7 / M50-59 [851] Jiří Výbora 1965 ELEVEN-MERCEDES-MITAS-TEAM 01:54:42.824:12.1
71 3 / M60 [855] František Nechvátal 1953 cyklo Kněžice 01:54:46.524:15.8
72 19 / M19-29 [511] Vojtěch Filip 1988 Cyklo Atom cycling team 01:56:22.925:52.2
73 25 / M30-39 [911] Zdeněk Šír 1983 Nilfisk pro cycling 01:56:31.026:00.3
74 4 / M60 [879] Zdenek Orner 1956 nemam 01:56:41.426:10.7
75 17 / M40-49 [885] Tomáš Venkrbec 1975 Dexter Cycling 01:58:10.727:40.0
76 18 / M40-49 [895] Viktor Kučera 1975 CK MTB Maraton Hlinsko 01:58:34.628:03.9
77 26 / M30-39 [892] Jan Boháč 1977 Praha 01:58:35.228:04.5
78 27 / M30-39 [954] Michal Brůžek 1983 Brno 01:58:38.428:07.7
79 28 / M30-39 [982] Vít Struhelka 1981 Soubor písní a tanců Kyselovice 01:58:42.428:11.7
80 8 / M50-59 [914] Tomáš Vrbka 1965 Cyklo Atom cycling team 01:58:55.028:24.3
81 9 / M50-59 [965] Jaroslav Jégl 1965 Kolokroužek Zlín 01:59:00.328:29.6
82 19 / M40-49 [838] Patrik Kysela 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:59:02.228:31.5
83 29 / M30-39 [194] Martin Kubík 1977 BB Cyklosport Superior 01:59:19.628:48.9
84 30 / M30-39 [899] Ondřej Petřík 1982 Draci Brno Baseball 01:59:51.129:20.4
85 20 / M40-49 [5192] Milan Laga 1967 02:00:06.429:35.7
86 21 / M40-49 [5326] Miloš KUBRYCHT 1967 HRADEC KRÁLOVÉ 02:00:08.529:37.8
87 10 / M50-59 [538] Zdeněk Peltan 1959 Cyklo Jiřička 02:00:11.729:41.0
88 11 / M50-59 [521] Luděk Kolesa 1961 Kbely Cycling Team 02:00:13.629:42.9
89 22 / M40-49 [5172] Luděk Teufert 1967 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:00:16.629:45.9
90 20 / M19-29 [931] Martin Barták 1990 Cyklistický klub Lesonice 02:00:17.629:46.9
91 31 / M30-39 [5206] Michal Markup 1986 Na dolinách 02:00:23.429:52.7
92 23 / M40-49 [5317] Markus Fischer 1976 FSPV Erste Bank 02:00:56.630:25.9
93 32 / M30-39 [868] Martin Popelka 1980 Mutěnice 02:01:43.031:12.3
94 12 / M50-59 [5308] Karol Majerník 1957 Ha Pe Cyklo sport 02:02:26.231:55.5
95 2 / Z30-39 [294] Hanka Nenadálová 1978 Maraton.cz 02:03:06.132:35.4
96 21 / M19-29 [1000] Karel Stloukal 1991 Mikulov 02:03:19.232:48.5
97 24 / M40-49 [951] Daniel Wolf 1970 Piešťany 02:03:20.132:49.4
98 1 / Z40 [972] Hana Müllerová 1974 AK Drnovice 02:03:37.933:07.2
99 3 / Z19-29 [1033] Zuzana Vernerová 1988 HSK 02:03:45.133:14.4
100 33 / M30-39 [969] Petr Kukliš 1978 Břeclav 02:04:47.534:16.8
101 25 / M40-49 [966] Kamil Kocur 1971 Znojmo 02:04:55.534:24.8
102 26 / M40-49 [55] Pavel Kazda 1973 Hradec Králové 02:04:57.734:27.0
103 22 / M19-29 [960] Jan Dlouhý 1992 Splašenej Lenochod 02:05:44.535:13.8
104 13 / M50-59 [1015] Tomáš Vršovský 1966 Praha 10 02:05:44.835:14.1
105 23 / M19-29 [981] Marek Spálenský 1991 Prosport Sezemice 02:06:06.535:35.8
106 5 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 02:06:28.935:58.2
107 34 / M30-39 [68] Ondřej Petr 1983 Praha 5 02:07:20.536:49.8
108 14 / M50-59 [913] Radek Kafka 1964 Sk Tricyklo Chlubna 02:08:06.237:35.5
109 15 / M50-59 [961] Milan Ejem 1965 Držovice 02:08:07.437:36.7
110 2 / Z40 [869] Kateřina Karchňáková 1970 Kar sport 02:08:07.537:36.8
111 3 / Z30-39 [5213] Marina Dragan 1983 BRC 02:08:27.437:56.7
112 35 / M30-39 [5212] Pavol Juráš 1981 U2 Myjava 02:08:32.038:01.3
113 36 / M30-39 [932] Radek Zach 1977 Lesonice 02:08:53.338:22.6
114 4 / Z19-29 [5183] Kateřina Mošťková 1994 CK Příbram Fany Gastro 02:09:30.138:59.4
115 24 / M19-29 [886] Martin Miškovič 1999 Bežci Šaľa 02:10:12.839:42.1
116 25 / M19-29 [872] Ondrej Pagáč 2001 Zlín 02:10:53.640:22.9
117 16 / M50-59 [1014] bohoš kulička 1962 autoservisbk 02:11:11.140:40.4
118 17 / M50-59 [50] Tomáš Hlaváček 1965 Praha 11 02:12:37.142:06.4
119 5 / Z19-29 [938] Sofie Joannidu 1999 Bike 2000 02:13:23.442:52.7
120 18 / M50-59 [929] Miroslav Skoták 1960 CykloHobby Rynárec 02:13:25.542:54.8
121 19 / M50-59 [1035] Pavel Urbánek 1965 Zaječí 02:13:27.042:56.3
122 37 / M30-39 [5186] Jiří Kordula 1984 Ratíškovice 02:13:27.442:56.7
123 27 / M40-49 [5094] Roman Armečník 1972 turistický klub svedernik 02:13:45.443:14.7
124 38 / M30-39 [5211] Lukáš Koranda 1985 KoLove 02:13:48.643:17.9
125 26 / M19-29 [955] Jakub Březina 1993 Splašenej Lenochod 02:13:57.343:26.6
126 27 / M19-29 [78] Lukáš Širhal 1989 JH Cycling 02:14:00.743:30.0
127 20 / M50-59 [5193] Michal Mináli 1966 02:14:16.743:46.0
128 39 / M30-39 [71] Richard Puška 1983 Sloths 02:14:25.243:54.5
129 28 / M19-29 [69] Jakub Pištěk 1989 Praha 02:14:36.844:06.1
130 40 / M30-39 [79] Martin Šumpík 1979 Fa RENE 02:15:33.045:02.3
131 41 / M30-39 [847] Milan Bečák 1978 Fryšták 02:16:17.445:46.7
132 28 / M40-49 [887] Miroslav Miškovič 1971 Bežci Šaľa 02:16:40.846:10.1
133 42 / M30-39 [26] Kamil Bednařík 1985 Uherské Hradiště 02:16:53.046:22.3
134 6 / Z19-29 [5205] Karolina Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz 02:17:19.346:48.6
135 29 / M19-29 [76] ALEŠ ŠERHÁK 1991 HOŠEK MOTOR 02:17:19.546:48.8
136 43 / M30-39 [52] Václav Horálek 1983 Benešov 02:17:51.347:20.6
137 21 / M50-59 [1006] Jiří Ryška 1962 MTB Břeclav 02:18:54.148:23.4
138 44 / M30-39 [970] Ivo Kundrata 1978 Mutěnice 02:19:37.749:07.0
139 45 / M30-39 [44] Jan Bičiště 1984 Fa RENE 02:20:41.150:10.4
140 46 / M30-39 [5187] Jan Frýdek 1978 Ratíškovice 02:20:51.250:20.5
141 29 / M40-49 [5214] Daniel Praženka 1972 Kopčany 02:20:52.450:21.7
142 3 / Z40 [950] Jana Wolfová 1969 Piešťany 02:21:20.450:49.7
143 47 / M30-39 [957] Jaroslav Částka 1983 MIMI BIKE TEAM 02:21:27.750:57.0
144 48 / M30-39 [968] Petr Krutilek 1982 Nový Jičín 02:21:47.751:17.0
144 48 / M30-39 [915] Tomáš Butkov 1985 Nový Jičín 02:21:47.751:17.0
146 30 / M40-49 [984] Richard Šrámek 1974 Fa RENE 02:23:57.853:27.1
147 50 / M30-39 [1034] Petr Mužík 1984 Hradec Králové 02:25:02.654:31.9
148 31 / M40-49 [1024] Václav Kolář 1975 Týn nad Vltavou 02:25:27.054:56.3
149 32 / M40-49 [956] Jiří Bříza 1968 Žatec 02:25:27.654:56.9
150 22 / M50-59 [883] Dieter Haberzettel 1964 Wien 02:25:36.555:05.8
151 33 / M40-49 [975] vlastimil petrů 1973 otrokovice 02:26:00.555:29.8
152 51 / M30-39 [46] Tomáš Bohata 1980 Miřetice 12 02:26:20.855:50.1
153 34 / M40-49 [5306] Vilém Kordula 1976 WZ AUTO IPORT SPECIALIZED 02:27:04.856:34.1
154 6 / M60 [888] Bohuslav Řepa 1943 Martínkov 02:27:23.256:52.5
155 23 / M50-59 [862] Radek Dušek 1966 GALAXY CYKLOŠVEC 02:27:35.657:04.9
156 52 / M30-39 [891] Karel Stehlík 1983 Diváky 02:29:23.558:52.8
157 35 / M40-49 [70] Vladimír Pošík 1972 Fa RENE 02:29:38.459:07.7
158 30 / M19-29 [1023] Tomáš Nedbal 1991 Hluboká nad Vltavou 02:29:58.259:27.5
159 53 / M30-39 [988] David Váňa 1982 Brno 02:30:33.801:00:03.1
160 36 / M40-49 [797] Radek Kučera 1972 Doksy 02:31:24.501:00:53.8
161 54 / M30-39 [856] Michal Krátký 1978 Šternberk 02:33:23.101:02:52.4
162 55 / M30-39 [848] MArek Zaoral 1985 Holešov 02:33:28.701:02:58.0
163 7 / M60 [1041] Jan Mihalík 1955 Mikulov 02:34:43.901:04:13.2
164 37 / M40-49 [74] Martin Sejkora 1974 Fa RENE 02:35:33.301:05:02.6
165 56 / M30-39 [863] Michal Lysoněk 1978 Židlochovice 02:36:25.001:05:54.3
166 31 / M19-29 [65] PATRIK NOVÁK 1988 HOŠEK MOTOR 02:37:30.701:07:00.0
167 32 / M19-29 [1030] Radek Zapletal 1989 MIMI BIKE TEAM 02:38:19.501:07:48.8
168 38 / M40-49 [56] Jakub Knott 1973 Sloths 02:38:27.701:07:57.0
169 39 / M40-49 [5307] Radek Smiřička 1967 02:38:42.401:08:11.7
170 40 / M40-49 [45] Jiří Bláha 1975 Hradec Králové 02:38:55.501:08:24.8
171 41 / M40-49 [890] Martin Slavík 1969 Pila 02:39:47.501:09:16.8
172 4 / Z30-39 [893] Andrea Boháčová 1980 Praha 02:40:18.501:09:47.8
173 57 / M30-39 [59] JINDŘICH LÁNÍK 1986 HOŠEK MOTOR 02:40:25.401:09:54.7
174 24 / M50-59 [979] Jaromír Rokusek 1966 Jenišov 02:41:14.701:10:44.0
175 25 / M50-59 [861] Pavel Hájek 1960 02:41:49.901:11:19.2
176 26 / M50-59 [75] Petr Semecký 1965 Praha 02:42:08.701:11:38.0
177 42 / M40-49 [51] Petr Horák 1971 Praha 02:44:25.701:13:55.0
178 58 / M30-39 [5181] Radek ludvík 1978 hlubocky 02:44:26.101:13:55.4
179 27 / M50-59 [5734] Jiří Černý 1962 Brno 02:48:18.701:17:48.0
180 4 / Z40 [5736] Milana Raczová 1966 Brno 02:48:28.201:17:57.5
181 59 / M30-39 [60] Radek Látal 1980 Masojedy 02:48:49.201:18:18.5
182 60 / M30-39 [10] Tomáš Bártfay 1986 Sloths 02:48:52.301:18:21.6
183 61 / M30-39 [1031] Jakub Navrátil 1982 MIMI BIKE TEAM 02:52:58.201:22:27.5
184 28 / M50-59 [983] Eduard Suchánek 1963 Slavkov u Brna 02:58:31.701:28:01.0
185 62 / M30-39 [991] Jaroslav Zobal 1981 Slavkov u Brna 02:58:34.901:28:04.2
186 29 / M50-59 [62] LUDVÍK LUKEŠ 1960 HOŠEK MOTOR 02:59:22.601:28:51.9
187 30 / M50-59 [5182] Roman Feher 1965 Havířov 03:00:56.701:30:26.0
188 43 / M40-49 [5189] Marek Vichta 1975 03:04:23.401:33:52.7
189 5 / Z30-39 [881] Martina Hromádková 1978 Bratislava 03:10:52.301:40:21.6
190 63 / M30-39 [859] Zdeněk Klečka 1985 Kondiční Tréninky Mikulov 03:12:27.501:41:56.8
191 33 / M19-29 [5323] Tomáš rYGL 1990 třebíč 03:15:37.101:45:06.4
192 64 / M30-39 [53] TOMÁŠ HRUŠKA 1984 HOŠEK MOTOR 03:16:10.401:45:39.7
193 65 / M30-39 [48] PETR EFFENBERGER 1986 HOŠEK MOTOR 03:16:22.801:45:52.1
194 66 / M30-39 [49] Filip Hána 1980 Střílky 03:17:04.101:46:33.4
195 31 / M50-59 [5230] Jan Štiber 1966 Mikulov 03:21:14.101:50:43.4
196 34 / M19-29 [72] Matěj Rajmon 1990 Sloths 03:22:52.201:52:21.5
197 44 / M40-49 [896] Petr Blechta 1975 Praha 9 03:31:45.202:01:14.5
198 45 / M40-49 [5313] Michal Tvrdík 1970 KIGKIG 03:35:09.802:04:39.1
199 46 / M40-49 [5190] Robert Kuchta 1973 03:39:29.102:08:58.4
DNF / M30-39 [905] Libor Pohanka 1978 KC Brno 45:49.623:15:18.9
DNF / M19-29 [894] Lukáš Beran 1988 Nilfisk PRO Cycling 50:09.923:19:39.2
DNF / M30-39 [876] Radek Ruso 1984 Záhlinice 57:28.023:26:57.3
DNF / M30-39 [54] Štěpán Kamený 1986 Praha 57:31.623:27:00.9
DNF / Z30-39 [987] Eva Urbánková 1986 KoLove 01:14:16.123:43:45.4
DNF / M30-39 [61] LUDĚK LUKEŠ 1984 HOŠEK MOTOR 01:14:55.923:44:25.2
DNF / M30-39 [66] Michal Novotný 1980 Fa RENE 01:18:39.523:48:08.8
DNF / Z19-29 [989] Andrea Vlasáková 1993 Smiřice 01:18:47.723:48:17.0
DNF / M60 [908] Jan Kárník 1942 hodinky 4pm 01:27:02.823:56:32.1
DNF / M50-59 [937] Petr Dix 1965 Chomutov 01:35:31.505:00.8
DNF / M30-39 [873] Ondřej Fojtík 1977 Force KCK Zlín
DNF / M40-49 [875] Roman Khek 1967 Kraken team Dobříš
DNF / M19-29 [853] Michal Swárovský 1998 Alltraining.cz
DNF / M30-39 [852] Vojtěch Beran 1982 Alltraining.cz
DNF / M30-39 [81] Jan Vedral 1984 Double II
DNS / Z40 [20] Kája Polívková 1964 FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [28] František Novotný 1981 Bikepart.cz
DNS / M19-29 [3] Milan Damek 1992 Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [5631] Miroslav Skoták 1960 CykloHobby Rynárec
DNS / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 CZE
DNS / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 JH Cycling
DNS / M19-29 [5742] Tomáš Kudlák 1993 BIKE TEAM VODňANY
DNS / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 JH Cycling
DNS / M40-49 [47] ROMAN ČADÍK 1975 HOŠEK MOTOR
DNS / M40-49 [22] Martin Polák 1972 Cyklo Atom cycling team
DNS / M19-29 [5659] Michal Krejčí 1987 JH Cycling
DNS / Z30-39 [6] Andrea Boháčová 1980 CZE
DNS / Z30-39 [43] Ivana Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
DNS / M30-39 [39] Jan Škarnizl 1986 Sram Mitas Trek
DNS / M30-39 [36] Ondřej Fojtík 1977 Force KCK Zlín
DNS / Z40 [24] Jana Matlášková 1966 Cyklo Jiřička
DNS / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 CZE
DNS / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 CZE
DNS / M40-49 [5674] Martin Havránek 1971 SK Fit Tábor
DNS / M19-29 [526] Lukáš Kyndl 1993 BSK racing
DNS / M50-59 [585] Radek Dušek 1966 GALAXY CYKLOŠVEC
DNS / Z30-39 [591] Michaela Pajkrtová 1979 BSK Racing
DNS / M40-49 [612] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [657] Michal Hrach 1977 CZE
DNS / Z19-29 [701] Karolina Bergerová 1992 Carla.kupkolo.cz
DNS / M19-29 [704] Lukáš Pospíšil 1998 AUTHOR TEAM STUPNO
DNS / M60 [721] František Nechvátal 1953 cyklo Kněžice
DNS / M19-29 [584] Christian Weiner 1988 Bike Sport Ansbach
DNS / M40-49 [580] František Hadáček 1975 GS cyklo team Jistebnice
DNS / Z30-39 [537] Jana Olbertová 1985 FOR BIKES cycling team
DNS / M19-29 [5208] Vladimír Hojdík 1992 SLOVENSKO
DNS / M19-29 [545] Jakub Regula 1988 FOR BIKES cycling team
DNS / M19-29 [553] Dominik Trnka 1989 FOR BIKES cycling team
DNS / M40-49 [556] Miloš Veselý 1973 FOR BIKES cycling team
DNS / M40-49 [5198] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [560] Václav Vondrák 1979 BSK Racing
DNS / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 JH cycling
DNS / M50-59 [572] bohoš kulička 1962 autoservisbk
DNS / M30-39 [882] Zdeněk Drábek 1978 SC MIRVA SVITAVY
DNS / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling
DNS / M19-29 [952] Ondřej Bartoš 1990 CZE
DNS / M19-29 [953] Jan Brett 1991 (J)elita vod vody
DNS / M19-29 [990] Miroslav Zikmund 1987 Cyklistický klub Lesonice
DNS / M50-59 [977] Oldřich Präsens 1964 MTB Břeclav
DNS / M40-49 [976] Jiří Pospíšil 1969 Redpoint Eleven Team
DNS / M30-39 [964] Jiří Hořeňovský 1982 Stratos auto cycling team
DNS / M30-39 [963] David Hlaváč 1980 Myšárna
DNS / M30-39 [959] Josef Černý 1984 CZE
DNS / M19-29 [946] Matej Ulík 1997 SLOVENSKO
DNS / M30-39 [943] Juraj Karas 1985 SLOVENSKO
DNS / M50-59 [5071] Petr Dix 1965 CZE
DNS / M50-59 [5049] Martin Kareis 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
DNS / Z40 [5004] Milana Ráczová 1966 CZE
DNS / M40-49 [898] Pavel Brabec 1973 Brabec velkoobchod
DNS / Z30-39 [1053] Edita Smělíková 1977 ARIA PURA
DNS / M40-49 [1013] Martin Havránek 1971 SK Fit Tábor
DNS / M19-29 [958] Radek černý 1989 Cyklo Atom cycling team
DNS / M40-49 [127] Viktor Kučera 1975 CK MTB Maraton Hlinsko
DNS / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 Vella Team
DNS / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [190] Jiří Výbora 1965 ELEVEN-MERCEDES-MITAS-TEAM
DNS / M40-49 [124] Drahomir Koudelka 1971 CZE
DNS / M19-29 [102] Lukáš Beran 1988 Nilfisk PRO Cycling
DNS / M30-39 [57] LÚBOŠ KUČERA 1981 HOŠEK MOTOR
DNS / M30-39 [58] ONDŘEJ KUGLER 1986 HOŠEK MOTOR
DNS / M40-49 [5329] Petr Blechta 1975 CZE
DNS / M30-39 [63] Ondřej Luža 1984 CZE
DNS / M30-39 [64] Michal Markup 1986 CZE
DNS / M19-29 [67] Miroslav Pertlík 1989 CZE
DNS / M40-49 [73] Vladimír Seidl 1971 METROPROJEKT
DNS / M30-39 [5269] Michal Umlauf 1985 MIMI BIKE TEAM
DNS / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [503] Daniel Bradáč 1972 FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [507] Tomáš Ečer 1979 FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [509] Martin Eliášek 1979 Galaxy bike Tálín
DNS / M40-49 [512] František Hadáček 1975 GS cyklo team Jistebnice
DNS / M40-49 [5224] Marian Burian 1974 CZE
DNS / Z30-39 [5223] Andrea Juhásová 1985 Bike Team Juhasky
DNS / M50-59 [520] Petr Kdýr 1964 BSK racing
DNS / M40-49 [807] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE
DNS / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling
DNS / Z30-39 [304] Ivana Loubková 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
DNS / Z40 [394] Michaela Fosumova 1971 CZE
DNS / Z19-29 [398] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling
DNS / M19-29 [424] Adam Lavička 1995 Nilfisk pro cycling
DNS / M19-29 [447] Marek Bartůněk 1998 Premium Ethic Sport
DNS / M30-39 [525] Jan Kučera 1985 FOR BIKES cycling team

Nova jízda 25km

12:30:00

Kategorie muži: junior | M19-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60 | vše

Kategorie ženy: juniorky | Z19-29 | Z30-39 | Z40-49 | Z50 | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Jan Benda 00:42:58.5 Lukáš Blažek 00:43:07.2 Martin Lepič 00:43:41.2 Jakub Homola 00:43:55.2 Lukáš Přichystal 00:43:56.1 Jakub Blažek 00:44:30.2 Jiří Svoboda 00:45:07 Milan Tuháček 00:45:46.9 Roman Zvolský 00:46:17.2 Lukáš Podola 00:46:24.7 Stanislav Pláteník 00:47:08.5 Tereza Neumanová 00:47:09.3 Martin Füzek 00:47:14.3 Jan Ošmera 00:47:14.7 Antonín Florián 00:47:16.4 Jakub Michal 00:47:16.5 Tereza Beranová 00:47:21.3 Tomáš Chvála 00:47:53.2 Antonín Florián 00:47:56.5 Petr Florián 00:47:59.1 Petr Bartek 00:48:32.7 Vladimír Novák 00:48:45 Jiří Rašovský 00:48:58 Pavel Homolka 00:49:41.7 Vojtěch Kadlec 00:49:49.3 Erika Glajzová 00:49:49.4 Tereza Valentová 00:49:59.3 Karel Zástava 00:50:05.2 Přemysl Šmíd 00:50:10.6 Jan Václavík 00:50:26.4 Jiří Štěpán 00:50:27.7 Radek Hrdlička 00:50:33.9 Richard Augustin 00:50:48.6 Eva Kornalíková 00:51:13.4 Ivan Pospíšil 00:51:29.5 Jitka Hodáňová 00:51:34.9 Jakub Marhoul 00:51:42.7 Nikola Nováková 00:51:53.6 Štefan Juhás 00:51:55.8 Petr Hodáň 00:52:13.2 Luboš Kárnik 00:52:16.6 Jiří Stohr 00:52:24.3 Miloš Klimeš 00:52:39.8 Petr Štrof 00:53:13.8 Petr Langer 00:53:14.1 Vladimír Cagáň 00:53:40.6 Josef Nový 00:54:30.4 Radim Vrba 00:54:42.6 Ivana Pavlíková 00:54:44.2 Petr Brábník 00:55:19.3 Libor Vévoda 00:55:22.9 Jozef Tomša 00:55:27.2 Radek Garčic 00:55:28.8 Vojtěch Kopeček 00:55:39.5 Lucia Pešková 00:56:01.1 Ludvík Navrátil 00:56:09.1 Matúš Miškovič 00:56:09.4 Tomáš Brodský 00:56:19 Ivo Wasserbauer 00:56:24 PAVEL BRUCK 00:56:32.5 Roderik Hartmann 00:56:35.2 Petr Faigl 00:56:35.3 Jan Míšek 00:56:54.7 Petr Šulc 00:56:56.6 Stanislav Kroupa 00:56:57.5 Tomáš Ježek 00:57:17 Miroslav Mázl 00:57:17.4 Jiří Balický 00:57:28.4 Jan Fučík 00:57:46.4 Pavel Jakubec 00:57:55 Tomáš Brych 00:57:55.1 Aleš Hort 00:58:03.5 Ivan Špringr 00:58:03.6 Ivana Boumová 00:58:06.4 Monika Klimešová 00:58:37.8 Tomáš Berit 00:58:39.6 Jan Taraba 00:58:41 Alois Gluck 00:58:44.6 František Maté 00:59:19.5 Josef Křižan 00:59:28.3 Lukáš Knap 00:59:29.8 Kristýna Nováková 00:59:33.1 Jiří Rosecký 00:59:34.8 Vojtěch Večeřa 01:00:23.3 Jan Otoupalík 01:00:25.9 Patrik Valas 01:00:27.4 Petra Ivičičová 01:00:35.3 Pavel Petřikov 01:00:42.9 Lubor Burda 01:00:55.9 Ladislav Nálevka 01:01:00.3 PETR SEDLÁČEK 01:01:22.8 Pavel Matura 01:01:32.8 Alena Zvolská 01:01:41.7 Lukáš Kymla 01:01:42.7 Pavel Matura 01:01:44.4 Milan Bartoň 01:02:11.4 Lukáš Hošek 01:02:22.6 Petr Jílek 01:02:24.3 Jiří Bouchner 01:02:26 Ivan Blaško 01:02:48.2 Dalibor Kostohryz 01:03:36.9 Tomáš Bartík 01:03:38.9 Richard Holešinský 01:03:54.3 RADIM KOSINA 01:04:04.1 Pavel Urbánek 01:04:05.4 Jan Maxián 01:04:11.1 Jakub Čapek 01:04:22.9 Pavel Tručka 01:04:33.5 ROMAN STUDENÝ 01:04:37.5 Věrka Malířová 01:04:41 Miloslav Sochacký 01:04:47.1 Petra Bendová 01:05:23.9 PAVEL NOVOTNÝ 01:05:27.7 Šimon Peichl 01:05:32.2 Petr Wenzl 01:05:59.8 Pavel Pravda 01:06:15.6 Jiří Král 01:07:06.4 Lukáš Nálevka 01:07:13 Lucie Maxiánová 01:07:52.5 Anton Chvála 01:07:54.4 Petr Talík 01:08:10.5 Bohumír Škácha 01:08:25.3 KLÁRA HANZELKOVÁ 01:08:43.2 Vladimír Rosol 01:09:06.4 Radovan Vodica 01:09:34.4 Jan Výlet 01:09:34.9 Nela Teufertová 01:09:37.6 Zuzana Jurášková 01:10:55.1 Michal Medek 01:11:02.1 HANA POSPÍŠILOVÁ 01:11:40.8 Tomáš Janáček 01:11:42.5 Jan Pištěk 01:12:01.8 Petra Knapová 01:12:32.6 Ján Kudrnáč 01:12:44.2 Štěpán Peichl 01:12:50.3 Peter Mego 01:12:56.8 Tomáš Kudrnáč 01:13:20.3 Zuzana Myslovičová 01:14:08.8 Iveta Kalousová 01:14:35.9 ANDREA PROKEŠOVÁ 01:15:12.3 Daniela Hořínková 01:15:13.3 Martina Vrňáková 01:15:13.4 TOMÁŠ BALEK 01:15:16.3 Milan Schurger 01:15:32 Irena Pagáčová 01:16:13 Renáta Jelínková 01:16:16.6 Radek Křižan 01:17:15.3 Anna Švestková 01:17:53.5 Jana Havránková 01:17:55.6 Miroslava Rejsová 01:18:05.6 Luděk Sapara 01:18:08 Veronika Kompasová 01:18:10.7 Erik Beňo 01:18:12 Nikola Zilvarová 01:18:12.9 Jaroslav Mičan 01:18:13.3 Monika Jančová 01:18:22.4 Laura Badinská 01:18:40.8 Lucie Brunclíková 01:19:54.1 Kateřina Králová 01:20:04.9 Jan Kročel 01:21:07.9 Tomáš Krejza 01:21:59.4 Zuzana Slobodová 01:22:36.9 Jan Švestka 01:24:02.5 Radek Bouma 01:24:30.7 Karel Kuchař 01:24:38.7 JANA HRABĚ 01:24:43.1 Martin Hort 01:24:44.6 JIŘÍ KATOLICKÝ 01:26:03.7 ROMANA KUČEROVÁ 01:26:11.6 Petr Výlet 01:26:15.5 Petr Chvojka 01:26:57.3 Kateřina Floriánová 01:27:53.4 Anna Suchá 01:28:04.2 Petr Miko 01:29:31.9 Jonáš Peichl 01:29:43.7 PAVLA ŠTAFOVÁ 01:29:45.2 František Militký 01:29:49.8 Jana Peichlová 01:29:50.1 ZDENĚK FRIEDMANN 01:29:53 Miroslav Lucký 01:30:34.2 Viktor Lucký 01:30:37.7 Milan Kopečný 01:30:40.7 Lucie Netková 01:31:14.5 Jan OTRUBA 01:31:30 Kateřina Horáková 01:33:11.2 Jakub Horák 01:33:21.5 Petr Vaculík 01:33:29.1 Dobromila Militká 01:36:15.9 Anna Michalová 01:36:32.7 Marcela Michalová 01:37:01.1 Andrej Hanečák 01:37:06.4 Laura Švestková 01:40:05.2 Jiří Švestka 01:40:07.8 Soňa Fibikarová 01:40:16.2 Ivana Kusá 01:41:13.3 Patrik Badinský 01:46:15.2 Andrea Badinská 01:46:34.8 Michal Vrzal 01:59:19.6 Lenka Vrzalová 02:00:00.8 Jiří Studeník 02:18:18.7 Kateřina Studeníková 02:18:20.1 Lucie Petrovičová 02:20:01.3 Jana Tycová 02:23:05.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M40-49 [5282] Jan Benda 1976 SK Fit 42:58.5
2 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 Nilfisk pro cycling 43:07.200:08.7
3 2 / M40-49 [5277] Martin Lepič 1968 Prodoli Racing Team 43:41.200:42.7
4 2 / junior [5053] Jakub Homola 2000 Bike 2000 43:55.200:56.7
5 1 / M30-39 [5180] Lukáš Přichystal 1981 OCA-Open Cycling Academy 43:56.100:57.6
6 3 / junior [5737] Jakub Blažek 1998 Nilfisk pro cycling 44:30.201:31.7
7 1 / M60 [5324] Jiří Svoboda 1954 Rajec allivictus 45:07.002:08.5
8 1 / M50-59 [5177] Milan Tuháček 1964 TO EUROPE 45:46.902:48.4
9 2 / M50-59 [5054] Roman Zvolský 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 46:17.203:18.7
10 1 / M19-29 [5165] Lukáš Podola 1994 Nilfisk pro cycling team 46:24.703:26.2
11 3 / M40-49 [5145] Stanislav Pláteník 1969 Mikulov 47:08.504:10.0
12 1 / juniorky [5089] Tereza Neumanová 1998 SK Tour Sport Třebíč 47:09.304:10.8
13 4 / M40-49 [5209] Martin Füzek 1975 MP VPS 47:14.304:15.8
14 2 / M60 [5137] Jan Ošmera 1954 RoNaKol Pravíkov 47:14.704:16.2
15 5 / M40-49 [5284] Antonín Florián 1972 SK Fit Tábor 47:16.404:17.9
16 4 / junior [5295] Jakub Michal 2001 47:16.504:18.0
17 1 / Z30-39 [5078] Tereza Beranová 1984 Alltraining.cz 47:21.304:22.8
18 5 / junior [5314] Tomáš Chvála 2001 SEGUM Bike Team 47:53.204:54.7
19 3 / M60 [5283] Antonín Florián 1949 SK Fit Tábor 47:56.504:58.0
20 6 / M40-49 [5285] Petr Florián 1973 SK Fit Tábor 47:59.105:00.6
21 2 / M19-29 [5157] Petr Bartek 1992 Symbio+ Cannondale 48:32.705:34.2
22 7 / M40-49 [5298] Vladimír Novák 1972 GS cyklo team Jistebnice 48:45.005:46.5
23 4 / M60 [5188] Jiří Rašovský 1956 Kuřim 48:58.005:59.5
24 3 / M50-59 [5179] Pavel Homolka 1963 TO EUROPE 49:41.706:43.2
25 2 / M30-39 [5170] Vojtěch Kadlec 1982 Brno 49:49.306:50.8
26 2 / juniorky [5279] Erika Glajzová 1998 SLOVENSKO 49:49.406:50.9
27 1 / Z19-29 [5272] Tereza Valentová 1994 SINTESI PRIMA-DONNA 49:59.307:00.8
28 8 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 Aisin Písek 50:05.207:06.7
29 3 / M30-39 [5321] Přemysl Šmíd 1983 Toms Radhaus 50:10.607:12.1
30 4 / M30-39 [5650] Jan Václavík 1978 HINTON české Budějovice 50:26.407:27.9
31 6 / junior [5266] Jiří Štěpán 2002 WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ 50:27.707:29.2
32 5 / M30-39 [5164] Radek Hrdlička 1986 Ždánice 50:33.907:35.4
33 7 / junior [5304] Richard Augustin 1998 Bratislava 50:48.607:50.1
34 1 / Z40-49 [5301] Eva Kornalíková 1976 GALAXY CYKLOŠVEC 51:13.408:14.9
35 6 / M30-39 [5191] Ivan Pospíšil 1978 616 MTB crew 51:29.508:31.0
36 2 / Z40-49 [5289] Jitka Hodáňová 1975 SK Prima Polička 51:34.908:36.4
37 7 / M30-39 [5356] Jakub Marhoul 1986 Praha 6 51:42.708:44.2
38 3 / juniorky [5299] Nikola Nováková 1998 GS Cykloteam JIstebnice 51:53.608:55.1
39 4 / M50-59 [5221] Štefan Juhás 1962 Bike Team Juhasky 51:55.808:57.3
40 9 / M40-49 [5290] Petr Hodáň 1968 SK Prima Polička 52:13.209:14.7
41 5 / M60 [5288] Luboš Kárnik 1955 PINKTEAM 52:16.609:18.1
42 5 / M50-59 [5161] Jiří Stohr 1961 CK Bowling mik 52:24.309:25.8
43 6 / M60 [5149] Miloš Klimeš 1955 KC Brno 52:39.809:41.3
44 8 / M30-39 [5052] Petr Štrof 1979 PneuAlu 53:13.810:15.3
45 3 / M19-29 [5158] Petr Langer 1993 Semice 53:14.110:15.6
46 10 / M40-49 [5220] Vladimír Cagáň 1970 Trna 53:40.610:42.1
47 9 / M30-39 [5297] Josef Nový 1977 KT Kadaň 54:30.411:31.9
48 10 / M30-39 [5143] Radim Vrba 1977 Koryčany 54:42.611:44.1
49 2 / Z30-39 [5261] Ivana Pavlíková 1977 Třebíč 54:44.211:45.7
50 7 / M60 [5556] Petr Brábník 1952 Dolní Břežany 55:19.312:20.8
51 11 / M40-49 [5302] Libor Vévoda 1967 RC BLANSKO 55:22.912:24.4
52 12 / M40-49 [5169] Jozef Tomša 1968 Holíč 55:27.212:28.7
53 13 / M40-49 [5162] Radek Garčic 1976 CK Bowling mik 55:28.812:30.3
54 11 / M30-39 [5163] Vojtěch Kopeček 1985 Cube 55:39.512:41.0
55 3 / Z30-39 [5219] Lucia Pešková 1983 Bratislava 56:01.113:02.6
56 14 / M40-49 [5281] Ludvík Navrátil 1971 Premium Ethic Sport 56:09.113:10.6
57 8 / junior [5154] Matúš Miškovič 2002 Bežci Šaľa 56:09.413:10.9
58 4 / M19-29 [5155] Tomáš Brodský 1989 Velké Meziříčí 56:19.013:20.5
59 12 / M30-39 [5203] Ivo Wasserbauer 1981 DIAMONDDESIGN 56:24.013:25.5
60 13 / M30-39 [5331] PAVEL BRUCK 1982 HOŠEK MOTOR 56:32.513:34.0
61 14 / M30-39 [5318] Roderik Hartmann 1978 56:35.213:36.7
62 5 / M19-29 [5319] Petr Faigl 1996 Plzeň 56:35.313:36.8
63 6 / M19-29 [5362] Jan Míšek 1987 Offline 56:54.713:56.2
64 15 / M40-49 [5178] Petr Šulc 1968 Galaxy Bike Tálín 56:56.613:58.1
65 6 / M50-59 [5153] Stanislav Kroupa 1959 české Budějovice 56:57.513:59.0
66 15 / M30-39 [5096] Tomáš Ježek 1978 Winvin.cz 57:17.014:18.5
67 8 / M60 [5253] Miroslav Mázl 1947 Vrchlabí 57:17.414:18.9
68 16 / M40-49 [5218] Jiří Balický 1976 Hradec Králové 11 57:28.414:29.9
69 9 / junior [5142] Jan Fučík 2001 Favorit Brno 57:46.414:47.9
70 7 / M19-29 [5156] Pavel Jakubec 1990 Brdz 57:55.014:56.5
71 16 / M30-39 [5105] Tomáš Brych 1977 NOVA 57:55.114:56.6
72 17 / M30-39 [5152] Aleš Hort 1985 Osová Bítýška 58:03.515:05.0
73 18 / M30-39 [5383] Ivan Špringr 1985 Praha 12 58:03.615:05.1
74 2 / Z19-29 [5330] Ivana Boumová 1989 Semice 58:06.415:07.9
75 3 / Z19-29 [5146] Monika Klimešová 1987 Brno 58:37.815:39.3
76 19 / M30-39 [5328] Tomáš Berit 1981 Praha 58:39.615:41.1
77 9 / M60 [5268] Jan Taraba 1948 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 58:41.015:42.5
78 10 / M60 [5159] Alois Gluck 1955 58:44.615:46.1
79 17 / M40-49 [5310] František Maté 1967 Prezident - tholo 59:19.516:21.0
80 11 / M60 [5166] Josef Křižan 1947 Kněždub 59:28.316:29.8
81 20 / M30-39 [5245] Lukáš Knap 1986 Trutnov 59:29.816:31.3
82 4 / juniorky [5300] Kristýna Nováková 1998 GS cyklo team Jistebnice 59:33.116:34.6
83 18 / M40-49 [5204] Jiří Rosecký 1976 DIAMONDDESIGN 59:34.816:36.3
84 21 / M30-39 [5273] Vojtěch Večeřa 1979 Velké Meziříčí 01:00:23.317:24.8
85 19 / M40-49 [5093] Jan Otoupalík 1971 Brno 01:00:25.917:27.4
86 22 / M30-39 [5151] Patrik Valas 1979 HAMET 01:00:27.417:28.9
87 3 / Z40-49 [5344] Petra Ivičičová 1974 Elektro Ivičič 01:00:35.317:36.8
88 23 / M30-39 [5079] Pavel Petřikov 1986 Hradec Králové 01:00:42.917:44.4
89 20 / M40-49 [5334] Lubor Burda 1975 Offline 01:00:55.917:57.4
90 7 / M50-59 [5258] Ladislav Nálevka 1962 Trutnov 01:01:00.318:01.8
91 21 / M40-49 [5377] PETR SEDLÁČEK 1970 HOŠEK MOTOR 01:01:22.818:24.3
92 10 / junior [5227] Pavel Matura 2006 Bludov 01:01:32.818:34.3
93 1 / Z50 [5276] Alena Zvolská 1965 Kyselka 01:01:41.718:43.2
94 24 / M30-39 [5250] Lukáš Kymla 1978 Praha 12 Modřany 01:01:42.718:44.2
95 22 / M40-49 [5226] Pavel Matura 1976 Bludov 01:01:44.418:45.9
96 8 / M50-59 [5320] Milan Bartoň 1960 Hradec Králové 01:02:11.419:12.9
97 25 / M30-39 [5341] Lukáš Hošek 1986 Praha 6 01:02:22.619:24.1
98 23 / M40-49 [5139] Petr Jílek 1974 01:02:24.319:25.8
99 8 / M19-29 [5138] Jiří Bouchner 1988 praha 3 01:02:26.019:27.5
100 9 / M50-59 [5195] Ivan Blaško 1966 01:02:48.219:49.7
101 12 / M60 [5088] Dalibor Kostohryz 1954 Konstantinovy Láyně 01:03:36.920:38.4
102 24 / M40-49 [5098] Tomáš Bartík 1969 Nové Město na Moravě 01:03:38.920:40.4
103 25 / M40-49 [5239] Richard Holešinský 1974 Brno 01:03:54.320:55.8
104 26 / M40-49 [5350] RADIM KOSINA 1976 HOŠEK MOTOR 01:04:04.121:05.6
105 9 / M19-29 [5055] Pavel Urbánek 1989 Zaječí 01:04:05.421:06.9
106 26 / M30-39 [5357] Jan Maxián 1983 Praha 4 01:04:11.121:12.6
107 10 / M19-29 [5225] Jakub Čapek 1994 Žerotice 01:04:22.921:24.4
108 27 / M40-49 [5160] Pavel Tručka 1975 CK Bowling mik 01:04:33.521:35.0
109 27 / M30-39 [5381] ROMAN STUDENÝ 1986 HOŠEK MOTOR 01:04:37.521:39.0
110 4 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling 01:04:41.021:42.5
111 13 / M60 [5168] Miloslav Sochacký 1945 Kolo Sintezi 01:04:47.121:48.6
112 5 / Z30-39 [5175] Petra Bendová 1977 SK Fit Tábor 01:05:23.922:25.4
113 14 / M60 [5363] PAVEL NOVOTNÝ 1947 HOŠEK MOTOR 01:05:27.722:29.2
114 11 / junior [5366] Šimon Peichl 2002 Praha 01:05:32.222:33.7
115 10 / M50-59 [5292] Petr Wenzl 1966 Neudorf 01:05:59.823:01.3
116 11 / M50-59 [5235] Pavel Pravda 1959 lyžařský klub Mokra Lazce 01:06:15.623:17.1
117 12 / junior [1050] Jiří Král 2001 Praha 01:07:06.424:07.9
118 11 / M19-29 [5259] Lukáš Nálevka 1988 Trutnov 01:07:13.024:14.5
119 6 / Z30-39 [5358] Lucie Maxiánová 1979 Praha 4 01:07:52.524:54.0
120 28 / M40-49 [5312] Anton Chvála 1971 SEGUM Bike Team 01:07:54.424:55.9
121 29 / M40-49 [5267] Petr Talík 1967 Olomouc, Nemilany 01:08:10.525:12.0
122 30 / M40-49 [5097] Bohumír Škácha 1971 Znojmo 01:08:25.325:26.8
123 4 / Z19-29 [5338] KLÁRA HANZELKOVÁ 1988 HOŠEK MOTOR 01:08:43.225:44.7
124 28 / M30-39 [5376] Vladimír Rosol 1982 Praha 01:09:06.426:07.9
125 31 / M40-49 [5134] Radovan Vodica 1969 01:09:34.426:35.9
126 12 / M50-59 [5086] Jan Výlet 1962 Bíšov 01:09:34.926:36.4
127 5 / Z19-29 [5171] Nela Teufertová 1992 Zábeštní Lhota 77 01:09:37.626:39.1
128 7 / Z30-39 [5244] Zuzana Jurášková 1978 Znojmo 01:10:55.127:56.6
129 13 / M50-59 [5305] Michal Medek 1965 SPPPPK 01:11:02.128:03.6
130 6 / Z19-29 [5374] HANA POSPÍŠILOVÁ 1987 HOŠEK MOTOR 01:11:40.828:42.3
131 15 / M60 [5346] Tomáš Janáček 1952 Praha 6 01:11:42.528:44.0
132 32 / M40-49 [5373] Jan Pištěk 1973 Praha 01:12:01.829:03.3
133 8 / Z30-39 [5246] Petra Knapová 1986 Trutnov 01:12:32.629:34.1
134 33 / M40-49 [5216] Ján Kudrnáč 1968 BIKE CLUB NEŠTICH 01:12:44.229:45.7
135 34 / M40-49 [5365] Štěpán Peichl 1972 Praha 01:12:50.329:51.8
136 14 / M50-59 [5254] Peter Mego 1962 MEGATEAM 01:12:56.829:58.3
137 12 / M19-29 [5217] Tomáš Kudrnáč 1987 BIKE CLUB NEŠTICH 01:13:20.330:21.8
138 9 / Z30-39 [5215] Zuzana Myslovičová 1984 BIKE CLUB NEŠTICH 01:14:08.831:10.3
139 10 / Z30-39 [5348] Iveta Kalousová 1984 Double II 01:14:35.931:37.4
140 4 / Z40-49 [5375] ANDREA PROKEŠOVÁ 1974 HOŠEK MOTOR 01:15:12.332:13.8
141 11 / Z30-39 [5340] Daniela Hořínková 1984 Hobby 01:15:13.332:14.8
142 12 / Z30-39 [5388] Martina Vrňáková 1984 Praha 10 01:15:13.432:14.9
143 35 / M40-49 [5327] TOMÁŠ BALEK 1975 HOŠEK MOTOR 01:15:16.332:17.8
144 15 / M50-59 [5085] Milan Schurger 1961 Športový klub Devínska Kobyla 01:15:32.032:33.5
145 5 / Z40-49 [5140] Irena Pagáčová 1974 Zlín 01:16:13.033:14.5
146 13 / Z30-39 [5242] Renáta Jelínková 1980 Třebíč 01:16:16.633:18.1
147 36 / M40-49 [5167] Radek Křižan 1974 Kněždub 01:17:15.334:16.8
148 2 / Z50 [5202] Anna Švestková 1963 CykloNovinky.cz 01:17:53.534:55.0
149 6 / Z40-49 [5173] Jana Havránková 1976 SK Fit Tábor 01:17:55.634:57.1
150 7 / Z40-49 [978] Miroslava Rejsová 1970 Česká Třebová 01:18:05.635:07.1
151 16 / M50-59 [980] Luděk Sapara 1965 Svitavy 01:18:08.035:09.5
152 7 / Z19-29 [5080] Veronika Kompasová 1989 Hradec Králové 01:18:10.735:12.2
153 13 / M19-29 [5144] Erik Beňo 1992 Bratislava team 01:18:12.035:13.5
154 8 / Z19-29 [5081] Nikola Zilvarová 1987 Hradec Králové 01:18:12.935:14.4
155 29 / M30-39 [5359] Jaroslav Mičan 1977 Větrušice 01:18:13.335:14.8
156 14 / Z30-39 [5347] Monika Jančová 1979 Praha 01:18:22.435:23.9
157 5 / juniorky [5237] Laura Badinská 2002 Svätý Jur 01:18:40.835:42.3
158 15 / Z30-39 [5333] Lucie Brunclíková 1979 Brunclíci 01:19:54.136:55.6
159 6 / juniorky [1051] Kateřina Králová 2005 Praha 01:20:04.937:06.4
160 30 / M30-39 [5287] Jan Kročel 1977 Mikulov 01:21:07.938:09.4
161 31 / M30-39 [5351] Tomáš Krejza 1984 Praha 01:21:59.439:00.9
162 9 / Z19-29 [5379] Zuzana Slobodová 1989 Praha 01:22:36.939:38.4
163 17 / M50-59 [5201] Jan Švestka 1957 CykloNovinky.cz 01:24:02.541:04.0
164 14 / M19-29 [5238] Radek Bouma 1987 Semice 01:24:30.741:32.2
165 15 / M19-29 [5249] Karel Kuchař 1987 Semice 01:24:38.741:40.2
166 10 / Z19-29 [5342] JANA HRABĚ 1988 HOŠEK MOTOR 01:24:43.141:44.6
167 32 / M30-39 [5100] Martin Hort 1982 01:24:44.641:46.1
168 16 / M19-29 [5349] JIŘÍ KATOLICKÝ 1987 HOŠEK MOTOR 01:26:03.743:05.2
169 11 / Z19-29 [5352] ROMANA KUČEROVÁ 1992 HOŠEK MOTOR 01:26:11.643:13.1
170 37 / M40-49 [5087] Petr Výlet 1968 Zbíšov 01:26:15.543:17.0
171 33 / M30-39 [1010] Petr Chvojka 1977 01:26:57.343:58.8
172 8 / Z40-49 [5174] Kateřina Floriánová 1973 SK Fit Tábor 01:27:53.444:54.9
173 16 / Z30-39 [5382] Anna Suchá 1984 Praha 01:28:04.245:05.7
174 34 / M30-39 [5303] Petr Miko 1977 Zbyšov 01:29:31.946:33.4
175 13 / junior [5367] Jonáš Peichl 2000 Praha 01:29:43.746:45.2
176 12 / Z19-29 [5384] PAVLA ŠTAFOVÁ 1989 HOŠEK MOTOR 01:29:45.246:46.7
177 18 / M50-59 [5256] František Militký 1961 Stratos auto cycling team 01:29:49.846:51.3
178 9 / Z40-49 [5368] Jana Peichlová 1970 Praha 01:29:50.146:51.6
179 38 / M40-49 [5336] ZDENĚK FRIEDMANN 1976 HOŠEK MOTOR 01:29:53.046:54.5
180 39 / M40-49 [5251] Miroslav Lucký 1973 Olomouc 01:30:34.247:35.7
181 14 / junior [5252] Viktor Lucký 1999 Olomouc 01:30:37.747:39.2
182 16 / M60 [5248] Milan Kopečný 1956 Olomouc 01:30:40.747:42.2
183 17 / M19-29 [5083] Lucie Netková 1990 Lanškroun 01:31:14.548:16.0
184 17 / M60 [5309] Jan OTRUBA 1944 Strážnice 01:31:30.048:31.5
185 10 / Z40-49 [5241] Kateřina Horáková 1973 Uherské Hradiště 01:33:11.250:12.7
186 15 / junior [5240] Jakub Horák 2005 Uherské Hradiště 01:33:21.550:23.0
187 40 / M40-49 [5271] Petr Vaculík 1971 Uherské Hradiště 01:33:29.150:30.6
188 3 / Z50 [5255] Dobromila Militká 1954 Stratos auto cycling team 01:36:15.953:17.4
189 7 / juniorky [5294] Anna Michalová 2003 Rouchovany 01:36:32.753:34.2
190 11 / Z40-49 [5296] Marcela Michalová 1972 Rouchovany 01:37:01.154:02.6
191 18 / M60 [5099] Andrej Hanečák 1946 01:37:06.454:07.9
192 16 / junior [5084] Laura Švestková 2004 Lanškroun 01:40:05.257:06.7
193 41 / M40-49 [5082] Jiří Švestka 1976 Lanškroun 01:40:07.857:09.3
194 17 / Z30-39 [5091] Soňa Fibikarová 1980 Nilfisk pro cycling team 01:40:16.257:17.7
195 18 / Z30-39 [5353] Ivana Kusá 1986 Offline 01:41:13.358:14.8
196 42 / M40-49 [5095] Patrik Badinský 1974 Svätý Jur 01:46:15.201:03:16.7
197 12 / Z40-49 [5236] Andrea Badinská 1976 Svätý Jur 01:46:34.801:03:36.3
198 43 / M40-49 [5389] Michal Vrzal 1973 Praha 01:59:19.601:16:21.1
199 13 / Z40-49 [5390] Lenka Vrzalová 1972 Praha 02:00:00.801:17:02.3
200 17 / junior [5184] Jiří Studeník 2009 02:18:18.701:35:20.2
201 13 / Z19-29 [5263] Kateřina Studeníková 1988 Dolní Dunajovice 02:18:20.101:35:21.6
202 19 / Z30-39 [5371] Lucie Petrovičová 1986 Praha 02:20:01.301:37:02.8
203 14 / Z40-49 [5387] Jana Tycová 1969 Praha 4 02:23:05.501:40:07.0
DNF / M50-59 [5141] Jaroslav Papp 1962 GORAL TEAM
DNF / Z40-49 [5337] Marie Gutlová 1975 Veleň
DNS / M60 [5588] Miloš Klimeš 1955 KC Brno
DNS / Z40-49 [5745] Eva Kornalíková 1976 GALAXY CYKLOŠVEC
DNS / junior [5585] Matěj Kdýr 2000 BSK racing
DNS / M50-59 [5648] Milan Tuháček 1964 TO EUROPE
DNS / M30-39 [5583] Michal Jurda 1985 Moravské Budějovice
DNS / M50-59 [5578] Pavel Homolka 1963 TO EUROPE
DNS / Z19-29 [5594] Lucie Kozáková 1989 CBC team
DNS / Z40-49 [5372] Radmila Pinkavová Jirkovská 1971 HR tým
DNS / M40-49 [5700] Jan Benda 1976 SK Fit
DNS / M40-49 [5339] Hayhurst Hayhurst 1970 CZE
DNS / M30-39 [5630] Jaroslav Scheithauer 1977 TRIsáci
DNS / M40-49 [5626] Jan Putschögl 1976 CBC team
DNS / junior [5600] David Lukš 1998 Cyklo Atom cycling team
DNS / M50-59 [5597] Stanislav Kroupa 1959 české Budějovice
DNS / Z30-39 [5343] Šárka Hrachová 1982 CZE
DNS / juniorky [5369] Julie Peichlová 2000 CZE
DNS / M40-49 [5699] Petr Florián 1973 SK Fit Tábor
DNS / M30-39 [5355] Michal Malenčík 1984 CME
DNS / Z30-39 [5380] Anetta Sternwaldová 1982 Fa RENE
DNS / M40-49 [5385] Martin Švehlák 1973 CZE
DNS / M30-39 [5360] Tomáš Mikyska 1984 NOVA
DNS / Z30-39 [5361] Veronika Mikysková 1982 NOVA
DNS / M30-39 [5364] David Pavel 1982 Fa RENE
DNS / Z30-39 [5354] LENKA LUKEŠOVÁ 1985 HOŠEK MOTOR
DNS / Z30-39 [5386] Helena Švehláková 1977 CZE
DNS / M60 [5520] Jan Ošmera 1954 RoNaKol Pravíkov
DNS / junior [7222] Jaroslav Hronek 2007 Biketime Bulls Písek
DNS / juniorky [5514] Kristýna Nováková 1998 GS cyklo team Jistebnice
DNS / M30-39 [5345] Jiří Jabůrek 1980 CZE
DNS / M60 [5698] Antonín Florián 1949 SK Fit Tábor
DNS / Z30-39 [5370] Lucia Pešková 1983 Bratislava
DNS / M40-49 [5645] Petr Šulc 1968 Galaxy Bike Tálín
DNS / M40-49 [5697] Antonín Florián 1972 SK Fit Tábor
DNS / Z30-39 [5652] Kateřina Veselá 1977 TJ Spartak Třebíč
DNS / Z40-49 [5378] Helena Seidlová 1974 METROPROJEKT
DNS / M50-59 [5657] Roman Zvolský 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM
DNS / M60 [724] Jan OTRUBA 1944 CZE
DNS / M40-49 [817] Jiří Balický 1976 CZE
DNS / Z30-39 [5197] Věrka Malířová 1977 Nilfisk pro cycling
DNS / Z30-39 [5090] Jana Kuchařová 1980 TJ Spartak Třebíč
DNS / M40-49 [5335] Cooper Cooper 1970 CZE
DNS / Z40-49 [5286] Kateřina Floriánová 1973 SK Fit Tábor
DNS / juniorky [5280] Radka Rabatinová 1999 SLOVENSKO
DNS / M50-59 [5278] Pavel Třasák 1965 Žatec
DNS / M50-59 [5274] Vladimír Zámostný 1957 CZE
DNS / M40-49 [5332] Stanislav Brunclík 1972 Brunclíci
DNS / junior [5293] David Lukš 1998 Cyklo Atom cycling team
DNS / M40-49 [5291] Jaroslav Märt 1967 CZE
DNS / M30-39 [5265] Petr Šmíd 1983 Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [5229] Veronika Hepnarová 1993 Rafkarna Idea Cycling tým
DNS / M19-29 [5228] Ondřej Rybín 1993 Rafkarna Idea Cycling tým
DNS / M50-59 [5243] Michal Jeneček 1966 čESKÁ SPOřITELNA
DNS / M19-29 [5262] Tomáš Soják 1992 CZE
DNS / M19-29 [5247] Tomáš Kollár 1990 -

odrážedla

10:17:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Jan Fibikar 00:00:50.8 Dominik Lysoněk 00:00:54.6 Barbora Lázničková 00:00:57.9 Jan Skalický 00:01:01 Sofie Beritová 00:01:04.8 Ondřej Peslar 00:01:07.9 Štěpánka Otoupalíková 00:01:26.6 Václav Dumek 00:01:35.6 Verunka Lázničková 00:01:37.1 Jiří Křivánek 00:02:46.4 Petr Pluháček 00:03:40.6 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [1008] Jan Fibikar 2012 Nilfisk pro cycling team 00:50.8
2 2 / Muži [860] Dominik Lysoněk 2013 Židlochovice 00:54.600:03.8
3 1 / Ženy [1026] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling 00:57.900:07.1
4 3 / Muži [1032] Jan Skalický 2012 Mimi Bike team 01:01.000:10.2
5 2 / Ženy [1046] Sofie Beritová 2012 Praha 01:04.800:14.0
6 4 / Muži [5150] Ondřej Peslar 2012 01:07.900:17.1
7 3 / Ženy [1001] Štěpánka Otoupalíková 2014 Tesla Brno 01:26.600:35.8
8 5 / Muži [1002] Václav Dumek 2014 Cyklofit Liberec 01:35.600:44.8
9 4 / Ženy [1025] Verunka Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling 01:37.100:46.3
10 6 / Muži [916] Jiří Křivánek 2015 Premium EthicSport 02:46.401:55.6
11 7 / Muži [1016] Petr Pluháček 2014 Mikulov 03:40.602:49.8
DNS / Ženy [7344] Verunka Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [7343] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling
DNS / Muži [1049] Ferdinand Hrach 2013 CZE
DNS / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 Nilfisk pro cycling

kola do 6 let

10:28:24

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Martin Michal 00:01:21 Agáta Cibulková 00:01:26.6 Eliška Šumpíková 00:01:29.6 Petr Jílek 00:01:34.5 František Fojtík 00:01:39.1 Quido Pokorný 00:01:50 Jakub Václavík 00:02:02.4 Viktor Nosek 00:02:03.2 Michaela Kráčmarová 00:02:12.8 Rebeka Maxiánová 00:02:14.7 Jakub Otoupalík 00:02:15 Barbora Vašutová 00:02:25.9 Natálie Štrofová 00:02:34.6 Ondra Dumek 00:02:35.1 Kristián Kuchař 00:02:40.9 Michal Jílek 00:02:47.9 Lukáš Kročel 00:03:03.3 Tomáš Bičiště 00:04:41.7 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [902] Martin Michal 2010 Rouchovany 01:21.0
2 1 / Ženy [1022] Agáta Cibulková 2010 FOR BIKES cycling team 01:26.600:05.6
3 2 / Ženy [1057] Eliška Šumpíková 2010 Fa RENE 01:29.600:08.6
4 2 / Muži [903] Petr Jílek 2011 JP KOVO CZ 01:34.500:13.5
5 3 / Muži [874] František Fojtík 2010 Bystřice pod Hostýnem 01:39.100:18.1
6 4 / Muži [1043] Quido Pokorný 2011 Hrabovka 01:50.000:29.0
7 5 / Muži [1007] Jakub Václavík 2010 Kamnný Újezd 02:02.400:41.4
8 6 / Muži [948] Viktor Nosek 2011 Mikulov 02:03.200:42.2
9 3 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 MTB Trilogy 02:12.800:51.8
10 4 / Ženy [1052] Rebeka Maxiánová 2011 Praha 4 02:14.700:53.7
11 7 / Muži [1005] Jakub Otoupalík 2012 Brno 02:15.000:54.0
12 5 / Ženy [1028] Barbora Vašutová 2011 02:25.901:04.9
13 6 / Ženy [1042] Natálie Štrofová 2012 PneuAlu 02:34.601:13.6
14 8 / Muži [1003] Ondra Dumek 2012 Czklofit Liberec 02:35.101:14.1
15 9 / Muži [910] Kristián Kuchař 2011 Třebíč 02:40.901:19.9
16 10 / Muži [909] Michal Jílek 2012 Rybičky Valtice 02:47.901:26.9
17 11 / Muži [926] Lukáš Kročel 2010 Mikulov 03:03.301:42.3
18 12 / Muži [998] Tomáš Bičiště 2011 Týnec nad Vltavou 04:41.703:20.7
DNS / Ženy [7276] Agáta Cibulková 2010 FOR BIKES cycling team
DNS / Ženy [677] Natálie Štrofová 2012 PneuAlu
DNS / Muži [1048] Alex Brunclík 2010 Brunclíci

7 - 9 let

10:39:12

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Filip Chvojka 00:04:28.6 Honza Malíř 00:04:35.1 Jiří Šumpík 00:04:38.6 Kristýna Neumannová 00:04:40.7 David Vašut 00:04:41.5 Anna Kráčmarová 00:05:29.7 Lucie Šumpíková 00:05:39.7 Marek Hort 00:06:10.3 Sebastian Brunclík 00:06:12.9 Sebastian Luskač 00:06:16.9 Jakub Kern 00:06:36.3 Julián Šebesta 00:06:57.3 Lukáš Nosek 00:07:00.6 Julie Beritová 00:07:06.6 Tereza Miková 00:07:10.4 Barbora Krejčí 00:07:27 Jakub Skalický 00:08:26.6 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->cíl
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 Nilfisk pro cycling 04:28.602:09.6(1)
02:19.0(6)
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 NILKFISK 04:35.100:06.502:17.3(2)
02:17.8(4)
3 3 / Muži [1054] Jiří Šumpík 2009 Fa RENE 04:38.600:10.002:21.2(3)
02:17.4(3)
4 1 / Ženy [1017] Kristýna Neumannová 2007 SK Tour sport Třebíč 04:40.700:12.102:22.4(4)
02:18.3(5)
5 4 / Muži [1029] David Vašut 2007 Rožnov pod Radhoštěm 04:41.500:12.902:24.3(5)
02:17.2(2)
6 2 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 05:29.701:01.102:43.2(7)
02:46.5(7)
7 3 / Ženy [1056] Lucie Šumpíková 2007 Fa RENE 05:39.701:11.102:39.3(6)
03:00.4(8)
8 5 / Muži [865] Marek Hort 2009 06:10.301:41.703:06.2(10)
03:04.1(10)
9 6 / Muži [1047] Sebastian Brunclík 2008 Brunclíci 06:12.901:44.303:10.8(11)
03:02.1(9)
10 7 / Muži [996] Sebastian Luskač 2008 Brno 06:16.901:48.302:55.0(8)
03:21.9(12)
11 8 / Muži [907] Jakub Kern 2008 Mikulov 06:36.302:07.703:17.1(12)
03:19.2(11)
12 9 / Muži [889] Julián Šebesta 2008 Mikulov 06:57.302:28.703:24.3(14)
03:33.0(13)
13 10 / Muži [949] Lukáš Nosek 2009 Mikulov 07:00.602:32.003:06.2(9)
03:54.4(16)
14 4 / Ženy [1045] Julie Beritová 2009 Praha 07:06.602:38.003:23.5(13)
03:43.1(14)
15 5 / Ženy [878] Tereza Miková 2009 Zbyšov 07:10.402:41.803:24.3(15)
03:46.1(15)
16 11 / Muži [1037] Barbora Krejčí 2009 Mikulov 07:27.002:58.403:28.1(16)
03:58.9(17)
17 12 / Muži [992] Jakub Skalický 2009 MIMI BIKE TEAM 08:26.603:58.003:40.9(17)
04:45.7(18)
18 13 / Muži [999] Jiří Bičiště 2009 Týnec nad Vltavou 05:31.601:03.004:27.6(18)
01:04.0(1)
DNF / Ženy [904] Viktoria Stoppová 2009
DNS / Muži [994] Tomáš Vaněk 2009 CZE
DNS / Muži [1059] Maximilian Švehlák 2009 CZE
DNS / Muži [1058] Adam Švehlák 2008 CZE

10 - 12 let

10:53:22

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Roman Šindelář 00:06:06.6 Pavel Šumpík 00:06:07 Šimon Kafka 00:06:51.1 Libor Švec 00:06:51.7 Anna Černá 00:06:54.6 Vít Zadražil 00:07:00.9 Nicolas FAJTÁK 00:07:03.5 Libor Batelka 00:07:05.1 Nikola Racková 00:07:08.5 Tereza Cibulková 00:07:22.1 David Rovner 00:07:25.5 Aleš Kaczur 00:07:29.2 Viktor Minařík 00:07:51.9 Vojtěch Kaczur 00:08:01.1 David Kern 00:08:29.2 Robin Jeřábek 00:08:50.2 Matouš Rovner 00:08:51.2 Fabián Krejčí 00:10:41.5 Edvard Rovner 00:11:18.3 Petr Krátký 00:11:19.7 Dominik Prokeš 00:11:46.9 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1
mezičas#1->mezičas#2
mezičas#2
mezičas#2->cíl
1 1 / Muži [877] Roman Šindelář 2005 Hošek Motor 06:06.602:03.0(2)
01:58.5(1)
04:01.5(2)
02:05.1(1)
2 2 / Muži [1055] Pavel Šumpík 2006 Fa RENE 06:07.000:00.401:58.6(1)
02:01.9(2)
04:00.5(1)
02:06.5(2)
3 3 / Muži [912] Šimon Kafka 2004 Sk Tricyklo Chlubna 06:51.100:44.502:16.2(5)
02:13.2(3)
04:29.4(3)
02:21.7(4)
4 4 / Muži [1036] Libor Švec 2004 CYKLOŠVEC GALAXY 06:51.700:45.102:18.2(7)
02:16.1(4)
04:34.3(5)
02:17.4(3)
5 1 / Ženy [1009] Anna Černá 2005 Dráhanský sport team 06:54.600:48.002:15.8(4)
02:16.5(5)
04:32.3(4)
02:22.3(6)
6 5 / Muži [923] Vít Zadražil 2005 Z Bike Team Třeboň 07:00.900:54.302:17.8(6)
02:20.9(8)
04:38.7(7)
02:22.2(5)
7 6 / Muži [1018] Nicolas FAJTÁK 2005 ŠK Topoľčianky 07:03.500:56.902:20.3(10)
02:19.4(6)
04:39.7(8)
02:23.8(7)
8 7 / Muži [1019] Libor Batelka 2005 Osová Bitýška 07:05.100:58.502:14.6(3)
02:22.2(9)
04:36.8(6)
02:28.3(8)
9 2 / Ženy [1020] Nikola Racková 2005 Jihlava 07:08.501:01.902:19.1(8)
02:20.8(7)
04:39.9(9)
02:28.6(9)
10 3 / Ženy [1021] Tereza Cibulková 2006 FOR BIKES cycling team 07:22.101:15.502:23.4(11)
02:24.2(10)
04:47.6(10)
02:34.5(11)
11 8 / Muži [1004] David Rovner 2004 Brno 07:25.501:18.902:25.8(13)
02:26.8(11)
04:52.6(11)
02:32.9(10)
12 9 / Muži [1040] Aleš Kaczur 2004 Mikulov 07:29.201:22.602:19.1(9)
02:34.5(12)
04:53.6(12)
02:35.6(12)
13 10 / Muži [1012] Viktor Minařík 2005 Klentnice 07:51.901:45.302:29.4(14)
02:41.3(13)
05:10.7(13)
02:41.2(13)
14 11 / Muži [1039] Vojtěch Kaczur 2006 Mikulov 08:01.101:54.502:24.3(12)
02:51.9(14)
05:16.2(14)
02:44.9(14)
15 12 / Muži [906] David Kern 2005 Mikulov 08:29.202:22.602:36.8(15)
02:55.4(15)
05:32.2(15)
02:57.0(15)
16 13 / Muži [866] Robin Jeřábek 2006 08:50.202:43.602:43.2(17)
03:07.3(17)
05:50.5(17)
02:59.7(16)
17 14 / Muži [5147] Matouš Rovner 2006 Jinačovice 08:51.202:44.602:43.0(16)
03:05.8(16)
05:48.8(16)
03:02.4(17)
18 15 / Muži [1038] Fabián Krejčí 2004 Mikulov 10:41.504:34.903:01.9(18)
03:32.4(18)
06:34.3(18)
04:07.2(22)
19 16 / Muži [5148] Edvard Rovner 2006 Jinačovice 11:18.305:11.703:29.9(21)
03:50.6(20)
07:20.5(20)
03:57.8(20)
20 17 / Muži [995] Petr Krátký 2006 Šternberk 11:19.705:13.104:02.8(23)
03:38.7(19)
07:41.5(21)
03:38.2(18)
21 18 / Muži [927] Dominik Prokeš 2006 Hošek motor 11:46.905:40.303:38.1(22)
04:10.3(22)
07:48.4(22)
03:58.5(21)
22 19 / Muži [928] Lukáš Balek 2006 Hošek motor 10:48.904:42.303:08.6(19)
03:51.7(21)
07:00.3(19)
03:48.6(19)
DNF / Ženy [997] Tereza Brůčková 2006 Brno 02:52:22.002:46:15.403:16.4(20)
02:33:07.2(23)
02:36:23.6(23)
15:58.4(23)
DNS / Ženy [7153] Tereza Cibulková 2006 FOR BIKES cycling team

DNS / Ženy [7169] Klára Fialová 2006 GS cyklo team Jistebnice

DNS / Muži [7177] Vít Zadražil 2005 Z Bike Team Třeboň

DNS / Muži [993] Michal Vaněk 2006 CZE

DNS / Ženy [430] Nikola Racková 2005 CZE

13 - 14 let

11:09:49

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

Richard Stloukal 00:07:42.6 Jiří Koktavý 00:08:09.9 Laura Badinská 00:10:59.8 Václav Jeřábek 00:11:04.4 Anna Michalová 00:11:22.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1mezičas#2mezičas#3
1 1 / Muži [900] Richard Stloukal 2002 ACT lerak Blansko 07:42.601:46.5(1)03:41.6(1)05:42.5
2 2 / Muži [924] Jiří Koktavý 2002 Z Bike Team Třeboň 08:09.900:27.301:52.2(2)03:55.9(2)06:04.0
3 1 / Ženy [857] Laura Badinská 2002 10:59.803:17.202:32.3(4)05:21.4(3)08:08.9
4 3 / Muži [867] Václav Jeřábek 2003 11:04.403:21.802:31.2(3)05:22.3(4)08:06.6
5 2 / Ženy [901] Anna Michalová 2003 11:22.503:39.902:39.0(5)05:24.7(5)08:21.7

tandemy

12:30:00

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Speciální kategorie: Handicap | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [5257] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 Agro 21 53:07.7
DNS / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 Agro 21

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde