Okolo Vlasenice

23.07.2016, Vlasenice (Vysočina) [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín23.07.2016
místoVlasenice (Vysočina) [CZE]
web akce http://www.lhota-vlasenice.cz/akce/cyklozavod-okolo-vlasenice/

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Terén 42km

Hobby závod 37km

Děti 20km a elektrokola

Potěr, mikrožactvo 600m

Tandemy 37km

Minižactvo

Terén 42km (registrováno: 127, dokončilo: 115, nedokončilo: 12) [pdf]

Hobby závod 37km (registrováno: 130, dokončilo: 130) [pdf]

Děti 20km a elektrokola (registrováno: 41, dokončilo: 40, nedokončilo: 1) [pdf]

Potěr, mikrožactvo 600m (registrováno: 18, dokončilo: 18) [pdf]

Tandemy 37km (registrováno: 3, dokončilo: 2, nedokončilo: 1) [pdf]

Minižactvo (registrováno: 7, dokončilo: 7) [pdf]

Terén 42km

14:00:00

TOMÁŠ STUNA 01:31:38.4 Pavel Bartoň 01:31:40.2 tomáš Poslušný 01:31:48.1 Jarda Šeliga 01:32:02 Tomáš Jakeš 01:33:12.3 Josef Vítů 01:35:04.8 Šimon Vítů 01:35:19.8 jan Pechek 01:35:25.3 Jan Mikolášek 01:36:08.9 Tomáš Veselý 01:36:34.4 Jan Smrčka 01:36:55.9 Jakub Luňáček 01:37:35.4 Libor Zavadil 01:37:37.7 Josef Marek 01:37:44.2 Luboš Němec 01:37:54.2 Leopold Spáčil 01:38:06.9 Martin Meloun 01:41:28.7 Jiří Šmíd 01:41:30 Viktor Ler 01:41:30.4 Antonín Florian 01:41:48.7 Milena Cesnaková 01:41:50.8 Filip Papež 01:41:53.4 Jan Marek 01:43:03.9 Josef Kukla 01:43:06.1 Tomáš Ira 01:43:27.5 Ondřej Fišer 01:43:28.1 Jan Havránek 01:44:59 Tomáš Tůma 01:46:17.6 Zdenek Šimek 01:46:23.1 Ladislav Bubla 01:48:17.4 Pavel Tomandl 01:48:54.8 Marek Skazík 01:48:55 Michal Krejčí 01:49:37.5 Zdeněk Karaba 01:49:44.8 Libor Smitka 01:50:00.1 Michal Mareš 01:50:09 Zdeněk Zeman 01:50:18.2 Karel Dvořák 01:50:21.7 Petr Zadina 01:50:22.7 Tomáš Raba 01:50:26.5 Lukáš Širhal 01:51:04.3 Miroslav Svoboda 01:51:10.2 Petr Prouza 01:51:15.4 Jakub Zeman 01:51:17.9 Jiří Pittner 01:51:20.2 Raimund Mařík 01:51:28.1 Martin Dvořák 01:51:48.2 Jiří Soukup 01:52:17.5 Petr Sladký 01:53:21.3 Vladimír Novák 01:53:49.4 David Šíp 01:54:00.1 Jiří Novák 01:54:52 Antonín Florián 01:55:17.2 Michal Novák 01:55:31.8 Luděk Kolesa 01:55:35.9 František Nechvátal 01:55:47.4 Vladinír Pechek 01:55:59 ivan suč 01:56:51.9 Jakub Vítů 01:56:55.1 Leoš Frecer 01:57:13.3 Michal Prágr 01:57:38.1 Martin Čábelka 01:58:02.1 Tomáš Zahradník 01:58:10.7 Aleš Záhorský 01:58:24.4 Marek Šanda 01:58:52.9 Josef Musil 01:58:56.4 Luděk Svačina 01:58:57.9 Martin Lejtnar 01:59:22 Václav Spěváček 01:59:38.3 Jan Pivoňka 01:59:56 Vojtěch Pivoňka 01:59:57.6 Zdeňka Němcová 02:00:15.8 Miroslav Zápařka 02:02:19.3 Ondřej Hron 02:03:01.6 Martin Křišťál 02:03:19.8 jan fous 02:03:38.4 Pavel Kuchař 02:03:47.9 Rostislav Časta 02:04:34.9 Jan Mišar 02:04:59.6 Kryštof Blažek 02:06:06.9 Milan Poříz 02:06:25.4 Milan Pechek 02:07:45.1 Petr Zahradník 02:10:04.5 Petr Novák 02:11:46.8 Bohumír Molík 02:12:53.5 Tomáš Houška 02:13:24.1 Miroslav Skoták 02:13:27.7 Zdenek Veselý 02:13:35.8 Olga Jirsová 02:14:32.5 David Buchta 02:15:15.5 František Pihávek 02:15:30.2 Jan Vogal 02:16:18 Jiří Gráf 02:16:26.7 David Marek 02:16:33.4 Jan Mikula 02:16:47.1 Jaroslav Smrčka 02:17:32 Zdenek Dostál 02:19:12.8 Eliška Hrušková 02:19:14.2 Vladimír Hubka 02:20:09.7 Martin Strašík 02:20:38.5 Jana Hořejší 02:21:22.2 Milan Mazanec 02:23:16.6 Petr Šimánek 02:23:52 Milan Šindelář 02:33:17 Jakub Kudela 02:34:34.4 Zuzana Vacková 02:34:44.6 Martina Váňová 02:34:51.5 Libor Koten 02:36:50.4 Václav Lapáček 02:36:59 Renata Paloušová 02:37:17.3 x Fleury 02:38:05.2 Karel Tureček 02:44:25.8 Roman Smrčka 02:45:16.1 Ladislav Strnad 02:46:46.1 Šárka Jarolímová 03:23:29.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži II. [128] TOMÁŠ STUNA 1985 BB Cyklosport Superior 01:31:38.4
2 2 / Muži II. [100] Pavel Bartoň 1978 Eurofoam 01:31:40.200:01.8
3 1 / Muži I. [140] tomáš Poslušný 1990 01:31:48.100:09.7
4 3 / Muži II. [124] Jarda Šeliga 1984 JH cycling 01:32:02.000:23.6
5 1 / Muži III. [16] Tomáš Jakeš 1975 Prodoli Racing Team 01:33:12.301:33.9
6 2 / Muži I. [525] Josef Vítů 1995 Eurofoam Sport Team 01:35:04.803:26.4
7 3 / Muži I. [42] Šimon Vítů 1997 UNIQA Jihlava 01:35:19.803:41.4
8 4 / Muži I. [28] jan Pechek 1994 Kola Bakus 01:35:25.303:46.9
9 5 / Muži I. [23] Jan Mikolášek 1993 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:36:08.904:30.5
10 6 / Muži I. [139] Tomáš Veselý 1989 UNIQA Jihlava 01:36:34.404:56.0
11 4 / Muži II. [93] Jan Smrčka 1981 Eurofoam Team 01:36:55.905:17.5
12 1 / Junioři [119] Jakub Luňáček 1998 Uniqa Jihlava 01:37:35.405:57.0
13 2 / Muži III. [144] Libor Zavadil 1975 VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 01:37:37.705:59.3
14 7 / Muži I. [2] Josef Marek 1995 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:37:44.206:05.8
15 3 / Muži III. [26] Luboš Němec 1976 Vokolek Cycling Team 01:37:54.206:15.8
16 1 / Muži IV. [35] Leopold Spáčil 1959 NOVATOP LAPIERRE 01:38:06.906:28.5
17 4 / Muži III. [113] Martin Meloun 1975 JH Cycling 01:41:28.709:50.3
18 5 / Muži II. [1] Jiří Šmíd 1984 Kbely cycling team 01:41:30.009:51.6
19 6 / Muži II. [9] Viktor Ler 1985 Cycling Team Kbely 01:41:30.409:52.0
20 5 / Muži III. [103] Antonín Florian 1972 SK FIT Tábor 01:41:48.710:10.3
21 1 / Ženy II [520] Milena Cesnaková 1985 Cyklo Team Weber 01:41:50.810:12.4
22 8 / Muži I. [27] Filip Papež 1995 Velosport Valenta Scott team 01:41:53.410:15.0
23 2 / Junioři [94] Jan Marek 1999 Velosport valenta Scott Team 01:43:03.911:25.5
24 3 / Junioři [97] Josef Kukla 1998 Velosport Valenta Scott team 01:43:06.111:27.7
25 9 / Muži I. [98] Tomáš Ira 1997 Velosport Valenta Scott team 01:43:27.511:49.1
26 10 / Muži I. [13] Ondřej Fišer 1987 FBT Nuzbely 01:43:28.111:49.7
27 4 / Junioři [115] Jan Havránek 1998 Čistý sport 01:44:59.013:20.6
28 6 / Muži III. [143] Tomáš Tůma 1968 01:46:17.614:39.2
29 7 / Muži II. [3] Zdenek Šimek 1977 E.T.V. 01:46:23.114:44.7
30 2 / Muži IV. [91] Ladislav Bubla 1959 Milevsko L.R.T. 01:48:17.416:39.0
31 8 / Muži II. [151] Pavel Tomandl 1977 Penguin Team 01:48:54.817:16.4
32 9 / Muži II. [111] Marek Skazík 1982 BSP-TREK 01:48:55.017:16.6
33 11 / Muži I. [8] Michal Krejčí 1987 JH Cycling 01:49:37.517:59.1
34 7 / Muži III. [17] Zdeněk Karaba 1967 KABA-SPORT Chotěboř 01:49:44.818:06.4
35 10 / Muži II. [99] Libor Smitka 1979 Turovec 01:50:00.118:21.7
36 12 / Muži I. [148] Michal Mareš 1996 Kola Bakus 01:50:09.018:30.6
37 8 / Muži III. [116] Zdeněk Zeman 1973 SK Fit Tábor 01:50:18.218:39.8
38 9 / Muži III. [12] Karel Dvořák 1969 Cyklo Jiřička 01:50:21.718:43.3
39 10 / Muži III. [43] Petr Zadina 1968 KABA-SPORT Chotěboř 01:50:22.718:44.3
40 3 / Muži IV. [33] Tomáš Raba 1965 PRODOLI Racing Team 01:50:26.518:48.1
41 13 / Muži I. [112] Lukáš Širhal 1989 JHCycling 01:51:04.319:25.9
42 1 / Muži V. [37] Miroslav Svoboda 1952 Praha 9 - Kbely 01:51:10.219:31.8
43 11 / Muži II. [80] Petr Prouza 1985 Antonka Team 01:51:15.419:37.0
44 14 / Muži I. [44] Jakub Zeman 1991 Jankov 01:51:17.919:39.5
45 4 / Muži IV. [114] Jiří Pittner 1963 Pohoda bike team 01:51:20.219:41.8
46 5 / Muži IV. [21] Raimund Mařík 1962 BS JOMA Jindřichův Hradec 01:51:28.119:49.7
47 12 / Muži II. [149] Martin Dvořák 1985 01:51:48.220:09.8
48 13 / Muži II. [34] Jiří Soukup 1979 UDH Číměř 01:52:17.520:39.1
49 14 / Muži II. [146] Petr Sladký 1978 Cykloteam Vlasenice 01:53:21.321:42.9
50 11 / Muži III. [81] Vladimír Novák 1972 GS cyklo team Jistebnice 01:53:49.422:11.0
51 15 / Muži I. [39] David Šíp 1987 Radenín 01:54:00.122:21.7
52 12 / Muži III. [120] Jiří Novák 1976 Cyklo Hobby Rynárec 01:54:52.023:13.6
53 2 / Muži V. [104] Antonín Florián 1949 SK FIT Tábor 01:55:17.223:38.8
54 13 / Muži III. [157] Michal Novák 1975 KKTIC 01:55:31.823:53.4
55 6 / Muži IV. [18] Luděk Kolesa 1961 Kbely Cycling Team 01:55:35.923:57.5
56 3 / Muži V. [96] František Nechvátal 1953 cyklo kněžice 01:55:47.424:09.0
57 7 / Muži IV. [29] Vladinír Pechek 1957 Pechek team Vlasenice 01:55:59.024:20.6
58 15 / Muži II. [524] ivan suč 1986 restaurace Černej Pták 01:56:51.925:13.5
59 5 / Junioři [135] Jakub Vítů 1999 Eurofoam Sport Team 01:56:55.125:16.7
60 14 / Muži III. [95] Leoš Frecer 1967 CKK Znojmo 01:57:13.325:34.9
61 15 / Muži III. [32] Michal Prágr 1967 Cykloklub Chýnov 01:57:38.125:59.7
62 16 / Muži III. [521] Martin Čábelka 1974 Tchabi-tour 01:58:02.126:23.7
63 16 / Muži I. [7] Tomáš Zahradník 1991 Cykloteam Vlasenice 01:58:10.726:32.3
64 17 / Muži III. [118] Aleš Záhorský 1973 BEZVASPORT.CZ 01:58:24.426:46.0
65 16 / Muži II. [90] Marek Šanda 1977 Hangover Team 01:58:52.927:14.5
66 8 / Muži IV. [25] Josef Musil 1964 CK Vinohradské Šlapky 01:58:56.427:18.0
67 9 / Muži IV. [86] Luděk Svačina 1964 Brno 01:58:57.927:19.5
68 17 / Muži I. [122] Martin Lejtnar 1989 Žirovnice 01:59:22.027:43.6
69 17 / Muži II. [36] Václav Spěváček 1981 Slovan Kamenice nad Lipou 01:59:38.327:59.9
70 18 / Muži III. [150] Jan Pivoňka 1976 Penguin Team 01:59:56.028:17.6
71 18 / Muži II. [152] Vojtěch Pivoňka 1981 Penguin Team 01:59:57.628:19.2
72 2 / Ženy II [137] Zdeňka Němcová 1982 UNIQA Jihlava 02:00:15.828:37.4
73 19 / Muži II. [154] Miroslav Zápařka 1981 Equipe sans limites 02:02:19.330:40.9
74 18 / Muži I. [155] Ondřej Hron 1991 Vlasenice 02:03:01.631:23.2
75 20 / Muži II. [125] Martin Křišťál 1977 Puklice 02:03:19.831:41.4
76 4 / Muži V. [142] jan fous 1953 Horní Cerekev 02:03:38.432:00.0
77 21 / Muži II. [126] Pavel Kuchař 1978 Mann+Hummel CZ Sport Team 02:03:47.932:09.5
78 22 / Muži II. [132] Rostislav Časta 1978 Restaurace u Ptáka 02:04:34.932:56.5
79 19 / Muži I. [123] Jan Mišar 1989 Žirovnice 02:04:59.633:21.2
80 6 / Junioři [127] Kryštof Blažek 1998 02:06:06.934:28.5
81 5 / Muži V. [31] Milan Poříz 1951 KABA SPORT Chotěboř 02:06:25.434:47.0
82 10 / Muži IV. [105] Milan Pechek 1964 MAPEKO 02:07:45.136:06.7
83 20 / Muži I. [92] Petr Zahradník 1988 Cykloteam Vlasenice 02:10:04.538:26.1
84 19 / Muži III. [156] Petr Novák 1973 KKMC 02:11:46.840:08.4
85 20 / Muži III. [133] Bohumír Molík 1973 Cime MTB Team 02:12:53.541:15.1
86 21 / Muži III. [14] Tomáš Houška 1971 Houškovi Český ráj 02:13:24.141:45.7
87 11 / Muži IV. [129] Miroslav Skoták 1960 CykloHobby Rynárec 02:13:27.741:49.3
88 12 / Muži IV. [138] Zdenek Veselý 1962 Horní Cerekev 02:13:35.841:57.4
89 1 / Ženy III [82] Olga Jirsová 1974 Kamenice nad Lipou 02:14:32.542:54.1
90 22 / Muži III. [131] David Buchta 1975 Restaurace u Ptáka 02:15:15.543:37.1
91 13 / Muži IV. [30] František Pihávek 1965 Žirovnice 02:15:30.243:51.8
92 23 / Muži II. [88] Jan Vogal 1983 Třebíč 02:16:18.044:39.6
93 23 / Muži III. [83] Jiří Gráf 1976 PSK Znojmo 02:16:26.744:48.3
94 24 / Muži III. [75] David Marek 1976 Humpolec 02:16:33.444:55.0
95 25 / Muži III. [24] Jan Mikula 1974 Nová Včelnice 02:16:47.145:08.7
96 24 / Muži II. [145] Jaroslav Smrčka 1981 Nová Buková 02:17:32.045:53.6
97 26 / Muži III. [11] Zdenek Dostál 1974 Pelhrimov 02:19:12.847:34.4
98 1 / Ženy I [15] Eliška Hrušková 1987 PRODOLI Racing Team 02:19:14.247:35.8
99 14 / Muži IV. [134] Vladimír Hubka 1966 02:20:09.748:31.3
100 25 / Muži II. [79] Martin Strašík 1983 Cykloteam Vlasenice 02:20:38.549:00.1
101 2 / Ženy III [102] Jana Hořejší 1974 GS cyklo team Jistebnice 02:21:22.249:43.8
102 26 / Muži II. [84] Milan Mazanec 1982 02:23:16.651:38.2
103 27 / Muži II. [85] Petr Šimánek 1981 Pětikilový Datel 02:23:52.052:13.6
104 15 / Muži IV. [38] Milan Šindelář 1963 CK Vinohradské Šlapky 02:33:17.001:01:38.6
105 21 / Muži I. [78] Jakub Kudela 1987 Za maminku 02:34:34.401:02:56.0
106 2 / Ženy I [108] Zuzana Vacková 1991 02:34:44.601:03:06.2
107 3 / Ženy I [40] Martina Váňová 1994 Velosport Valenta Scott team 02:34:51.501:03:13.1
108 27 / Muži III. [20] Libor Koten 1975 CT Krásná Lípa 02:36:50.401:05:12.0
109 28 / Muži III. [141] Václav Lapáček 1974 Libkova Voda 02:36:59.001:05:20.6
110 3 / Ženy III [153] Renata Paloušová 1970 Bike team hroši 02:37:17.301:05:38.9
111 29 / Muži III. [110] x Fleury 1976 Pohoda team bike 02:38:05.201:06:26.8
112 30 / Muži III. [89] Karel Tureček 1971 Resort Johanka 02:44:25.801:12:47.4
113 31 / Muži III. [147] Roman Smrčka 1975 Nová Buková 02:45:16.101:13:37.7
114 16 / Muži IV. [523] Ladislav Strnad 1958 CZE 02:46:46.101:15:07.7
115 3 / Ženy II [121] Šárka Jarolímová 1983 03:23:29.801:51:51.4
DNF / Muži III. [106] Josef Průcha 1971 30:49.222:59:10.8
DNF / Muži III. [41] Milan Venhoda 1971 OK Jihlava 01:18:01.123:46:22.7
DNF / Muži III. [130] Jiří Bulant 1976 Velosport Valenta Scott Team 01:18:01.923:46:23.5
DNF / Muži III. [109] Petr Florián 1973 SK Fit Tábor 01:19:07.023:47:28.6
DNF / Muži III. [87] Vlastislav Pivec 1971 BS JOMA Jindřichův Hradec 01:20:34.223:48:55.8
DNF / Muži II. [107] Jindřich Sýkora 1978 Milevsko 01:20:35.023:48:56.6
DNF / Muži III. [117] Martin Havránek 1971 Čistý sport 01:22:20.823:50:42.4
DNF / Muži II. [10] Jakub Gajdošík 1981 ELEVEN MERCEDES MITAS 01:41:50.410:12.0
DNF / Muži II. [19] Jakub Komma 1982 Alupol 02:09:15.437:37.0
DNF / Muži II. [4] David Kníže 1982 PRODOLI RACING TEAM
DNF / Muži I. [158] Miroslav Fojt 1993 Bike Team Častrov
DNF / Ženy I [22] Dominika Melechová 1992 Miko Kennel Mushing Počátky

Hobby závod 37km

14:10:00

Libor Homolka 01:07:37.8 Martin Lepič 01:07:42.2 robin hyšpler 01:07:50.8 Libor Šaroun 01:07:58.4 Jan Heřmánek 01:08:14.3 Radek Mádl 01:08:55 Petr Dvořák 01:09:20.6 Tadeáš Grym 01:11:41.5 Miloš Jirsa 01:11:56.8 Jiří Vacek 01:11:58.4 Martin Pexa 01:11:58.5 Jakub Michal 01:11:59.5 Miroslav Horký 01:12:11.4 Stanislav Papež 01:12:47.7 Jan Kidora 01:15:59.8 Ladislav Holý 01:16:36.8 David Prášil 01:16:42 Zdeněk Krejča 01:16:50.3 x Pokorný 01:16:51.6 David Matoušek 01:17:32.3 Jiří Houška 01:19:21.8 Pavel Kubů 01:19:41.5 Jan Tománek 01:19:49.1 Zdeněk Staněk 01:20:04.9 Nikola Nováková 01:20:44.2 Miroslav Tříska 01:20:58.5 Tomáš Chlup 01:21:13.6 Stanislav Koubík 01:21:32.6 Karel Pleticha 01:21:45 Petr Pechek 01:22:20.4 Jakub Hanák 01:22:21.7 Matěj Houška 01:22:21.8 Milan Podhradský 01:22:23 Jan Velíšek 01:22:39.4 Tomáš Hák 01:23:20.1 Šárka Čejková 01:23:35 Dušan Lunáček 01:24:02.7 Jitka Mrkvicová 01:24:22.4 Jaroslav Hejda 01:24:29.6 Miloš Fišera 01:24:31.4 Jiří Masopust 01:24:33.7 Miloš Fišera 01:24:41.8 Vít Koubík 01:25:19.2 Anna Marková 01:25:38.1 Lenka Mráčková 01:25:47.5 Jaroslav Leheiček 01:25:53.4 Vojtěch Šiman 01:26:12.8 Jaroslav Hypš 01:26:38.4 Pavel Fencl 01:27:24.8 Tomáš Mrkvica 01:27:38.1 Jarmila Svobodová 01:27:58.5 Leoš Svoboda 01:27:58.7 Filip Ledecký 01:29:48.4 Bohumil Smíšek 01:30:27.8 Lukáš Boháček 01:30:40.2 Jaroslav Žaloudek 01:30:42.2 Zdeněk Vašíček 01:30:42.7 Bohunka Pivcová 01:30:43.2 Miroslav Halada 01:31:02.7 Kristýna Nováková 01:31:15.5 Pavlína Kubů 01:31:17.2 roman kubů 01:31:19.3 Eva Blažková 01:31:48 Michal Šindelář 01:31:48.1 Pavla Procházková 01:32:26.6 Miloš Jirsa 01:32:42.4 Josef Kumžák 01:32:57.6 Teodor Nováček 01:33:07.4 Aranka Tučková 01:33:31.1 Petr Votápek 01:33:33.3 ZDENĚK SRP 01:33:45.8 Milan Pechek 01:33:55.7 Marek Jirsa 01:33:56.5 Vladimír Pavelka 01:34:12 Mikuláš Stehlík 01:34:28.2 Monika Čamrová 01:34:32.9 Ondřej Urban 01:35:34.8 Jaromír Kopřiva 01:35:40.4 Tomáš Houška ml 01:35:43.3 Miroslav Vítků 01:35:58.9 Jitka Tomandlová 01:36:02.6 Jan Nechvíle 01:36:51.5 Adam Kršek 01:36:58.7 Pavel Osadčí 01:37:22 Zdeněk Velíšek 01:37:22.3 Pavel Šiška 01:37:24.8 Josef Manás 01:37:37.1 Leoš Zhorný 01:38:34.7 Karel Dubšík 01:38:44.6 Jaroslav Smutný 01:39:35.2 petra skotáková 01:40:24 Lucie Rohová 01:40:34.7 Daniel Koubík 01:40:44.5 Jitka Mrázková 01:41:52.2 Karel Strašík 01:43:05 Ivo Šiška 01:43:07.3 Milan Kunc 01:43:23.8 Miroslava Hanusová 01:43:51.5 Pavel Pechek 01:44:00.3 Antonín Brychca 01:44:23.8 Václav Kopeček 01:44:38.6 Miroslava Pucandlová 01:44:47.6 Vlastimil Hanus 01:45:28.8 Eliška Berounská 01:45:34.6 Miroslav Pipek 01:45:39.3 Jana Vinklátová 01:46:23.7 Jan Kubín 01:47:02.6 Juliána Miškufová 01:47:28.2 Jana Simandlova 01:47:29.7 Vladimír Kubíček 01:47:32.9 Alena Hanáková 01:49:14.1 Zlata Šustrová 01:49:14.3 Filip Šárka 01:49:48 Lenka Voharčíková 01:50:05 Jaroslav Smrčka 01:50:17.6 Luboš Širůček 01:50:42.4 Aneta Nováková 01:51:00.7 Petr Pechek 01:56:48.8 Martin Ira 02:02:22.4 Lukáš Prosser 02:02:47.3 Iva Hladovcová 02:04:32.6 Zdeněk Váňa 02:04:50.6 Anna Hladovcová 02:05:37.4 Zdeněk Váňa 02:06:05.2 Simona Houšková 02:06:31.3 René Vávrovský 02:09:31.2 Robert Vágner 02:10:29.2 Hana Houdková 02:37:33.6 Lenka Karpíšková 02:48:36.7 Alena Petrů 02:48:37.6 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži II. hobby [266] Libor Homolka 1973 Kamenice nad Lipou 01:07:37.8
2 2 / Muži II. hobby [221] Martin Lepič 1968 PRODOLI Racing Team 01:07:42.200:04.4
3 1 / Muži I. hobby [49] robin hyšpler 1986 PRODOLI Racing Team 01:07:50.800:13.0
4 3 / Muži II. hobby [219] Libor Šaroun 1973 CKK ZNOJMO 01:07:58.400:20.6
5 2 / Muži I. hobby [249] Jan Heřmánek 1996 JH Cycling 01:08:14.300:36.5
6 4 / Muži II. hobby [230] Radek Mádl 1974 CBC Team 01:08:55.001:17.2
7 5 / Muži II. hobby [265] Petr Dvořák 1974 Velo Dvořák 01:09:20.601:42.8
8 1 / Kadeti [46] Tadeáš Grym 2001 spsvd Jistebnice 01:11:41.504:03.7
9 3 / Muži I. hobby [211] Miloš Jirsa 1999 Kamenice nad Lipou 01:11:56.804:19.0
10 6 / Muži II. hobby [232] Jiří Vacek 1968 Cyklo Hobby Rynárec 01:11:58.404:20.6
11 7 / Muži II. hobby [56] Martin Pexa 1974 České Budějovice 01:11:58.504:20.7
12 2 / Kadeti [264] Jakub Michal 2001 01:11:59.504:21.7
13 8 / Muži II. hobby [252] Miroslav Horký 1974 Žďár 01:12:11.404:33.6
14 9 / Muži II. hobby [187] Stanislav Papež 1964 Kamenice nad Lipou 01:12:47.705:09.9
15 4 / Muži I. hobby [190] Jan Kidora 1981 HTP Žirovnice 01:15:59.808:22.0
16 10 / Muži II. hobby [192] Ladislav Holý 1972 CT Božejov 01:16:36.808:59.0
17 5 / Muži I. hobby [248] David Prášil 1989 01:16:42.009:04.2
18 11 / Muži II. hobby [50] Zdeněk Krejča 1968 Cycling Team Vodná 01:16:50.309:12.5
19 12 / Muži II. hobby [234] x Pokorný 1951 Jindřichův Hradec 01:16:51.609:13.8
20 6 / Muži I. hobby [231] David Matoušek 1980 01:17:32.309:54.5
21 7 / Muži I. hobby [218] Jiří Houška 1992 Cykloteam Jindřichův Hradec 01:19:21.811:44.0
22 8 / Muži I. hobby [197] Pavel Kubů 1998 01:19:41.512:03.7
23 9 / Muži I. hobby [189] Jan Tománek 1983 HTP Žirovnice 01:19:49.112:11.3
24 13 / Muži II. hobby [253] Zdeněk Staněk 1962 Nová Včelnice 01:20:04.912:27.1
25 1 / Juniorky [207] Nikola Nováková 1998 GS Cykloteam JIstebnice 01:20:44.213:06.4
26 10 / Muži I. hobby [194] Miroslav Tříska 1977 Cykloteam Božejov 01:20:58.513:20.7
27 11 / Muži I. hobby [260] Tomáš Chlup 1993 Beachwell 01:21:13.613:35.8
28 14 / Muži II. hobby [244] Stanislav Koubík 1970 Pacov 01:21:32.613:54.8
29 12 / Muži I. hobby [229] Karel Pleticha 1978 01:21:45.014:07.2
30 15 / Muži II. hobby [55] Petr Pechek 1965 Pechek team Vlasenice 01:22:20.414:42.6
31 13 / Muži I. hobby [273] Jakub Hanák 1985 Cykloteam Vlasenice 01:22:21.714:43.9
32 14 / Muži I. hobby [205] Matěj Houška 1990 cykloteam Vlásenice 01:22:21.814:44.0
33 16 / Muži II. hobby [528] Milan Podhradský 1975 Cykloteam Vlasenice 01:22:23.014:45.2
34 15 / Muži I. hobby [269] Jan Velíšek 1991 Pekárna Velíšek 01:22:39.415:01.6
35 17 / Muži II. hobby [191] Tomáš Hák 1976 Cykloteam Božejov 01:23:20.115:42.3
36 1 / Kadetky [224] Šárka Čejková 2000 Euroform sport team 01:23:35.015:57.2
37 18 / Muži II. hobby [241] Dušan Lunáček 1971 Jihlava 01:24:02.716:24.9
38 1 / Ženy I. hobby [238] Jitka Mrkvicová 1980 Cyklo Team WEBER 01:24:22.416:44.6
39 19 / Muži II. hobby [233] Jaroslav Hejda 1968 Cyklo Hobby Rynádec 01:24:29.616:51.8
40 16 / Muži I. hobby [242] Miloš Fišera 1991 KPK 01:24:31.416:53.6
41 20 / Muži II. hobby [196] Jiří Masopust 1968 Cykloteam Božejov 01:24:33.716:55.9
42 21 / Muži II. hobby [243] Miloš Fišera 1950 KPK 01:24:41.817:04.0
43 3 / Kadeti [246] Vít Koubík 2001 Pacov 01:25:19.217:41.4
44 2 / Ženy I. hobby [280] Anna Marková 1995 Bike Team Veselá 01:25:38.118:00.3
45 1 / Ženy II. hobby [254] Lenka Mráčková 1973 Cykloklub Chýnov 01:25:47.518:09.7
46 17 / Muži I. hobby [214] Jaroslav Leheiček 1981 Pětikilový datel 01:25:53.418:15.6
47 18 / Muži I. hobby [267] Vojtěch Šiman 1991 Pekárna Velíšek 01:26:12.818:35.0
48 22 / Muži II. hobby [208] Jaroslav Hypš 1973 Cyklo Hobby Rynárec 01:26:38.419:00.6
49 23 / Muži II. hobby [270] Pavel Fencl 1966 Pekárna Velíšek 01:27:24.819:47.0
50 19 / Muži I. hobby [237] Tomáš Mrkvica 1977 Cyklo Team WEBER 01:27:38.120:00.3
51 2 / Ženy II. hobby [222] Jarmila Svobodová 1965 CKK Znojmo 01:27:58.520:20.7
52 24 / Muži II. hobby [223] Leoš Svoboda 1963 CKK Znojmo 01:27:58.720:20.9
53 4 / Kadeti [202] Filip Ledecký 2001 01:29:48.422:10.6
54 25 / Muži II. hobby [200] Bohumil Smíšek 1955 kamenice nad Lipou 01:30:27.822:50.0
55 5 / Kadeti [228] Lukáš Boháček 2001 Cyklo hobby Rynázec 01:30:40.223:02.4
56 26 / Muži II. hobby [256] Jaroslav Žaloudek 1960 01:30:42.223:04.4
57 27 / Muži II. hobby [257] Zdeněk Vašíček 1955 HAS JIHLAVA 01:30:42.723:04.9
58 3 / Ženy I. hobby [216] Bohunka Pivcová 1977 CT Kardašova Řečice 01:30:43.223:05.4
59 20 / Muži I. hobby [527] Miroslav Halada 1987 Antonka Team 01:31:02.723:24.9
60 2 / Juniorky [206] Kristýna Nováková 1998 GS Cykloteam Jistebnice 01:31:15.523:37.7
61 2 / Kadetky [226] Pavlína Kubů 2000 GS cyklo team Jistebnice 01:31:17.223:39.4
62 28 / Muži II. hobby [225] roman kubů 1973 GS cyklo team Jistebnice 01:31:19.323:41.5
63 4 / Ženy I. hobby [217] Eva Blažková 1985 Košice 01:31:48.024:10.2
64 21 / Muži I. hobby [201] Michal Šindelář 1982 01:31:48.124:10.3
65 5 / Ženy I. hobby [227] Pavla Procházková 1980 01:32:26.624:48.8
66 29 / Muži II. hobby [209] Miloš Jirsa 1971 Kamenice nad Lipou 01:32:42.425:04.6
67 30 / Muži II. hobby [193] Josef Kumžák 1967 Cykloteam Božejov 01:32:57.625:19.8
68 22 / Muži I. hobby [236] Teodor Nováček 1979 01:33:07.425:29.6
69 3 / Kadetky [529] Aranka Tučková 2000 CZE 01:33:31.125:53.3
70 23 / Muži I. hobby [530] Petr Votápek 1980 CZE 01:33:33.325:55.5
71 24 / Muži I. hobby [289] ZDENĚK SRP 1981 CZE 01:33:45.826:08.0
72 25 / Muži I. hobby [182] Milan Pechek 1986 Cyklo team Vlasenice 01:33:55.726:17.9
73 26 / Muži I. hobby [210] Marek Jirsa 1999 Častrov 01:33:56.526:18.7
74 31 / Muži II. hobby [220] Vladimír Pavelka 1950 CKK Znojmo 01:34:12.026:34.2
75 6 / Kadeti [186] Mikuláš Stehlík 2001 Kamenice nad Lipou 01:34:28.226:50.4
76 6 / Ženy I. hobby [272] Monika Čamrová 1990 01:34:32.926:55.1
77 27 / Muži I. hobby [258] Ondřej Urban 1999 Gekom 01:35:34.827:57.0
78 32 / Muži II. hobby [251] Jaromír Kopřiva 1967 01:35:40.428:02.6
79 28 / Muži I. hobby [47] Tomáš Houška ml 1998 Houškovi Český ráj 01:35:43.328:05.5
80 33 / Muži II. hobby [240] Miroslav Vítků 1970 Rejoice 01:35:58.928:21.1
81 7 / Ženy I. hobby [263] Jitka Tomandlová 1978 Penguin team 01:36:02.628:24.8
82 29 / Muži I. hobby [195] Jan Nechvíle 1999 Cyklo team Božejov 01:36:51.529:13.7
83 7 / Kadeti [204] Adam Kršek 2000 Pacov 01:36:58.729:20.9
84 34 / Muži II. hobby [235] Pavel Osadčí 1956 Galaxy Cyklošvec 01:37:22.029:44.2
85 35 / Muži II. hobby [268] Zdeněk Velíšek 1964 Pekárna Kamenice 01:37:22.329:44.5
86 30 / Muži I. hobby [199] Pavel Šiška 1995 01:37:24.829:47.0
87 36 / Muži II. hobby [285] Josef Manás 1968 Rodinov 01:37:37.129:59.3
88 37 / Muži II. hobby [64] Leoš Zhorný 1961 Kamenice nad Lipou 01:38:34.730:56.9
89 38 / Muži II. hobby [239] Karel Dubšík 1957 MTB Team Nová Včelnice 01:38:44.631:06.8
90 39 / Muži II. hobby [283] Jaroslav Smutný 1967 Hasiči Kamenice 01:39:35.231:57.4
91 8 / Ženy I. hobby [255] petra skotáková 1986 cyklo hobby rynárec 01:40:24.032:46.2
92 9 / Ženy I. hobby [59] Lucie Rohová 1988 Cyklo hobby Rynárec 01:40:34.732:56.9
93 31 / Muži I. hobby [245] Daniel Koubík 1995 Pacov 01:40:44.533:06.7
94 10 / Ženy I. hobby [215] Jitka Mrázková 1990 cykloteam Vlásenice 01:41:52.234:14.4
95 40 / Muži II. hobby [198] Karel Strašík 1957 Cykloteam Kamenice 01:43:05.035:27.2
96 8 / Kadeti [185] Ivo Šiška 2000 01:43:07.335:29.5
97 41 / Muži II. hobby [53] Milan Kunc 1954 Sokol Těmice 01:43:23.835:46.0
98 3 / Ženy II. hobby [281] Miroslava Hanusová 1961 Cykloteam Vlasenice 01:43:51.536:13.7
99 42 / Muži II. hobby [183] Pavel Pechek 1955 Cykloteam Vlasenice 01:44:00.336:22.5
100 43 / Muži II. hobby [250] Antonín Brychca 1975 Cyklo Hobbx Rxnárec 01:44:23.836:46.0
101 32 / Muži I. hobby [261] Václav Kopeček 1979 Cyklo Hobby Rynárec 01:44:38.637:00.8
102 11 / Ženy I. hobby [58] Miroslava Pucandlová 1985 Kamenice nad Lipou 01:44:47.637:09.8
103 44 / Muži II. hobby [282] Vlastimil Hanus 1957 Cykloteam Vlasenice 01:45:28.837:51.0
104 12 / Ženy I. hobby [526] Eliška Berounská 1990 Hobby MTB Nová Včelnice 01:45:34.637:56.8
105 45 / Muži II. hobby [76] Miroslav Pipek 1971 Humpolec 01:45:39.338:01.5
106 13 / Ženy I. hobby [188] Jana Vinklátová 1984 Svratka 01:46:23.738:45.9
107 46 / Muži II. hobby [52] Jan Kubín 1961 Brian Racing Team 01:47:02.639:24.8
108 14 / Ženy I. hobby [203] Juliána Miškufová 1986 Antonka Team 01:47:28.239:50.4
109 4 / Ženy II. hobby [60] Jana Simandlova 1972 Jindřichův Hradec 01:47:29.739:51.9
110 47 / Muži II. hobby [51] Vladimír Kubíček 1956 Kamenice nad Lipou 01:47:32.939:55.1
111 15 / Ženy I. hobby [274] Alena Hanáková 1985 Jihlava 01:49:14.141:36.3
112 16 / Ženy I. hobby [275] Zlata Šustrová 1986 24MTB Witches 01:49:14.341:36.5
113 9 / Kadeti [184] Filip Šárka 2001 FidaTeam 01:49:48.042:10.2
114 17 / Ženy I. hobby [213] Lenka Voharčíková 1989 01:50:05.042:27.2
115 48 / Muži II. hobby [262] Jaroslav Smrčka 1949 Nová Buková 01:50:17.642:39.8
116 49 / Muži II. hobby [271] Luboš Širůček 1964 K.N.L. 01:50:42.443:04.6
117 18 / Ženy I. hobby [276] Aneta Nováková 1981 Ostrý roháč Kamenice nad Lipou 01:51:00.743:22.9
118 50 / Muži II. hobby [286] Petr Pechek 1956 Ostrý Roháč KA 01:56:48.849:11.0
119 51 / Muži II. hobby [181] Martin Ira 1970 Kamenice nad Lipou 02:02:22.454:44.6
120 33 / Muži I. hobby [57] Lukáš Prosser 1993 Hapina team 02:02:47.355:09.5
121 4 / Kadetky [277] Iva Hladovcová 2000 PKJH 02:04:32.656:54.8
122 10 / Kadeti [61] Zdeněk Váňa 2002 Cyklo Hobby Rynárec 02:04:50.657:12.8
123 5 / Kadetky [278] Anna Hladovcová 2000 PKJH 02:05:37.457:59.6
124 52 / Muži II. hobby [62] Zdeněk Váňa 1964 Cyklo Hobby Rynárec 02:06:05.258:27.4
125 5 / Ženy II. hobby [48] Simona Houšková 1971 Houškovi Český ráj 02:06:31.358:53.5
126 53 / Muži II. hobby [63] René Vávrovský 1972 Hapina team 02:09:31.201:01:53.4
127 54 / Muži II. hobby [284] Robert Vágner 1973 Rodinov 02:10:29.201:02:51.4
128 19 / Ženy I. hobby [279] Hana Houdková 1993 Cycling Team Vodná 02:37:33.601:29:55.8
129 6 / Ženy II. hobby [288] Lenka Karpíšková 1974 ROOR 02:48:36.701:40:58.9
130 7 / Ženy II. hobby [287] Alena Petrů 1967 Rodinovské Orlice 02:48:37.601:40:59.8

Děti 20km a elektrokola

14:05:00

Lenka Kotrbová 00:43:30.3 Marek Jelínek 00:43:30.6 Robert Poleščuk 00:46:49.7 Silvie Šašková 00:49:45.8 Lukáš Trkola 00:49:48.2 Václav Vítů 00:49:50.1 Jan Kotek 00:50:41.1 Denisa Mráčková 00:50:51.9 Pavel Novák 00:51:01.6 Tomáš Palouš 00:51:17.9 Ondřej Palouš 00:53:07.2 David Šimeček 00:53:38.2 Anna Poleščuková 00:53:53.3 Oliver Vacovský 00:54:42.1 Daniel Ježek 00:55:01.5 Jeník Houška 00:56:43.1 Karolína čechová 00:57:03.7 Ondřej Vacovský 00:57:19 Jan Dubšík 00:58:02 Dominik Ježek 00:58:47.3 Vít Ledecký 00:59:15.4 Vojtěch Podhradský 01:00:49.9 David Válek 01:01:13.1 Lukáš čech 01:03:54.6 Lola Bednářová 01:05:21.9 Martin Procházka 01:06:18.9 Kristýnka Nováková 01:07:15.9 Anna Michalová 01:11:20.4 Lucie Řehulková 01:13:50.3 Kristina Topičová 01:19:15.4 Ema Chramostová 01:19:37.7 Linda Mikolášová 01:19:51.2 Miloš Štenc 01:20:03.8 Jakub Vašků 01:23:01.3 Dominik Mikolášek 01:23:56.5 Tereza Vašků 01:24:19.3 Karolína Bednářová 01:26:25 Šárka Třečková 01:28:11.9 Tereza Ondečková 01:28:15 David Kohár 01:34:41 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Starší žákyně [410] Lenka Kotrbová 2002 TJ Spartak Třebíč 43:30.3
2 1 / Starší žáci [342] Marek Jelínek 2003 Cyklo Kučera Elite Team 43:30.600:00.3
3 1 / Mladší žáci [67] Robert Poleščuk 2004 Zajíčkov 46:49.703:19.4
4 2 / Starší žákyně [387] Silvie Šašková 2003 CZE 49:45.806:15.5
5 2 / Mladší žáci [407] Lukáš Trkola 2005 Eurofoam Sport Team 49:48.206:17.9
6 1 / Předžáci [435] Václav Vítů 2006 ZŠ Masarykova 141 Telč 49:50.106:19.8
7 3 / Mladší žáci [432] Jan Kotek 2005 Lysolaje 50:41.107:10.8
8 3 / Starší žákyně [433] Denisa Mráčková 2003 Cykloklub Chýnov 50:51.907:21.6
9 4 / Mladší žáci [347] Pavel Novák 2004 CZE 51:01.607:31.3
10 5 / Mladší žáci [344] Tomáš Palouš 2004 Bike Team Hroši 51:17.907:47.6
11 6 / Mladší žáci [343] Ondřej Palouš 2004 Bike Team Hroši 53:07.209:36.9
12 7 / Mladší žáci [431] David Šimeček 2005 CZE 53:38.210:07.9
13 1 / Mladší žákyně [68] Anna Poleščuková 2005 Zajíčkov 53:53.310:23.0
14 2 / Starší žáci [382] Oliver Vacovský 2003 CZE 54:42.111:11.8
15 8 / Mladší žáci [384] Daniel Ježek 2005 Solo Bohdalín 55:01.511:31.2
16 2 / Předžáci [356] Jeník Houška 2006 Houškovi Český ráj 56:43.113:12.8
17 2 / Mladší žákyně [66] Karolína čechová 2004 RTS Praha 57:03.713:33.4
18 9 / Mladší žáci [383] Ondřej Vacovský 2005 Mirasimir 57:19.013:48.7
19 10 / Mladší žáci [430] Jan Dubšík 2004 MTB Team Nová Včelnice 58:02.014:31.7
20 3 / Starší žáci [385] Dominik Ježek 2003 CZE 58:47.315:17.0
21 11 / Mladší žáci [390] Vít Ledecký 2005 CZE 59:15.415:45.1
22 12 / Mladší žáci [349] Vojtěch Podhradský 2004 Kamdance Parcour 01:00:49.917:19.6
23 4 / Starší žáci [386] David Válek 2002 Fida 01:01:13.117:42.8
24 3 / Předžáci [65] Lukáš čech 2007 RTS Praha 01:03:54.620:24.3
25 1 / holky [77] Lola Bednářová 2008 LoKa 01:05:21.921:51.6
26 4 / Předžáci [350] Martin Procházka 2006 CZE 01:06:18.922:48.6
27 2 / holky [429] Kristýnka Nováková 2008 Cyklo Hobby Rynárec 01:07:15.923:45.6
28 4 / Starší žákyně [346] Anna Michalová 2003 CZE 01:11:20.427:50.1
29 1 / Předžákyně [403] Lucie Řehulková 2007 CZE 01:13:50.330:20.0
30 5 / Starší žákyně [402] Kristina Topičová 2003 CZE 01:19:15.435:45.1
31 2 / Předžákyně [397] Ema Chramostová 2007 CZE 01:19:37.736:07.4
32 6 / Starší žákyně [401] Linda Mikolášová 2003 CZE 01:19:51.236:20.9
33 1 / Elektrokolo muži [408] Miloš Štenc 1947 CZE 01:20:03.836:33.5
34 5 / Předžáci [399] Jakub Vašků 2006 CZE 01:23:01.339:31.0
35 1 / kluci [400] Dominik Mikolášek 2010 CZE 01:23:56.540:26.2
36 3 / holky [398] Tereza Vašků 2010 CZE 01:24:19.340:49.0
37 3 / Mladší žákyně [531] Karolína Bednářová 2004 LoKa 01:26:25.042:54.7
38 4 / holky [395] Šárka Třečková 2012 CZE 01:28:11.944:41.6
39 3 / Předžákyně [405] Tereza Ondečková 2007 CZE 01:28:15.044:44.7
40 13 / Mladší žáci [532] David Kohár 2005 CZE 01:34:41.051:10.7
DNF / Předžáci [345] Jakub Dohnal 2007 Bike team Častrov 45:15.801:45.5

Potěr, mikrožactvo 600m

14:20:04

Adam Šalanda 00:00:53.6 Martin Michal 00:01:05.3 Andrea Smíšková 00:01:07.8 Denis Kolafa 00:01:09.3 Zuzana Trkolová 00:01:23.9 Veronika Šebestová 00:01:32.1 Terezka Houšková 00:01:56.1 Jan Strašík 00:02:01.8 Jakub Smíšek 00:02:02.4 Matyáš Smrčka 00:02:03.9 Robin Houška 00:02:06.3 Veronika Mazancová 00:02:17.6 Zuzana Ondečková 00:02:19.5 Stela Soukupová 00:02:27.1 Cyril Zedníček 00:02:29.1 Bedřich Kolaja 00:02:46.2 Šimon Třeček 00:03:09.1 Marie Třečková 00:04:34.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / kluci [70] Adam Šalanda 2010 Patry cycling team Třešť 00:53.6
2 2 / kluci [438] Martin Michal 2010 CZE 01:05.300:11.7
3 1 / holky [393] Andrea Smíšková 2010 CZE 01:07.800:14.2
4 3 / kluci [353] Denis Kolafa 2011 CZE 01:09.300:15.7
5 2 / holky [406] Zuzana Trkolová 2010 Eurofoam Sport Team 01:23.900:30.3
6 3 / holky [71] Veronika Šebestová 2012 Skuhrováci 01:32.100:38.5
7 4 / holky [436] Terezka Houšková 2011 CZE 01:56.101:02.5
8 4 / kluci [391] Jan Strašík 2012 CZE 02:01.801:08.2
9 5 / kluci [392] Jakub Smíšek 2013 CZE 02:02.401:08.8
10 6 / kluci [437] Matyáš Smrčka 2013 Eurofoam Sport Team 02:03.901:10.3
11 7 / kluci [355] Robin Houška 2012 CZE 02:06.301:12.7
12 5 / holky [357] Veronika Mazancová 2015 Cykloteam Vlasenice 02:17.601:24.0
13 6 / holky [404] Zuzana Ondečková 2011 CZE 02:19.501:25.9
14 7 / holky [351] Stela Soukupová 2011 Číměř 02:27.101:33.5
15 8 / kluci [354] Cyril Zedníček 2012 CZE 02:29.101:35.5
16 9 / kluci [69] Bedřich Kolaja 2013 MTB Trilogy 02:46.201:52.6
17 10 / kluci [394] Šimon Třeček 2014 Antonka 03:09.102:15.5
18 8 / holky [396] Marie Třečková 2014 CZE 04:34.803:41.2

Tandemy 37km

14:10:00

Kategorie muži: Tandemy | vše

Kategorie ženy: Tandemy | vše

Josef a Helena Vítů 01:13:35.3 Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 01:26:01.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Tandemy [259] Josef a Helena Vítů 1972 Eurofoam Team 01:13:35.3
2 2 / Tandemy [212] Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 1957 Cyklotým Lhota - Vlasenice 01:26:01.412:26.1
DNF / Tandemy [247] Matěj + Jakub Prosser + Krikava 1997 Hapina Team 02:45:35.701:32:00.4

Minižactvo

14:28:06

Filip Novák 00:01:56.3 Filip Maxera 00:01:59.4 Krištof Trachta 00:02:08 Adéla Soukupová 00:02:13 Tadeáš Trachta 00:02:14.7 Petr Kruntorád 00:02:15.1 Vlastimil Čelustka 00:03:02.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Předžáci [348] Filip Novák 2007 CZE 01:56.3
2 1 / kluci [428] Filip Maxera 2009 G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 01:59.400:03.1
3 2 / kluci [389] Krištof Trachta 2010 Sokol Vršovice 02:08.000:11.7
4 1 / holky [352] Adéla Soukupová 2009 CZE 02:13.000:16.7
5 3 / kluci [388] Tadeáš Trachta 2010 Sokol Vršovice 02:14.700:18.4
6 4 / kluci [434] Petr Kruntorád 2009 Skuhrováci 02:15.100:18.8
7 5 / kluci [409] Vlastimil Čelustka 2011 CZE 03:02.101:05.8

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde