KupKolo Podkrkonošský maraton 2016

13.08.2016, Lázně Bělohrad [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín13.08.2016
místoLázně Bělohrad [CZ]
web akce http://www.podkrkonosskymaraton.cz/

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

90km

50km

90km (registrováno: 167, dokončilo: 162, nedokončilo: 5) [pdf]

50km (registrováno: 604, dokončilo: 600, nedokončilo: 4) [pdf]

90km

10:01:03

Kategorie muži: M30 | M40 | M50 | M51 | vše

Kategorie ženy: Z18 | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Jakub Šilar 03:27:02.8 Tomáš Brendl 03:33:59.1 Tomáš Vagenknecht 03:34:30.6 Martin Splítek 03:37:08.3 Tomáš Berger 03:37:25.5 Petr Dobrý 03:37:45.5 Roman Šťastný 03:37:48.7 Josef Schejbal 03:38:52.6 Štěpán Karban 03:41:57.5 Lukáš Drejsl 03:41:57.9 Jaromír Lecnar 03:41:59.9 Daniel Polman 03:47:26.8 Martin Kohl 03:48:05.9 Miroslav Uhlíř 03:48:43.3 Karel Bernard 03:48:44.2 Tomáš Kučera 03:49:47.1 Zdeněk Melša 03:51:10.1 Martin Pleschinger 03:51:46.5 Štěpán Trmata 03:51:53.4 Petr Nagy 03:52:00.3 Antonín Hodr 03:52:44.2 Marek Šroll 03:53:43.1 Petr Adámek 03:56:11.6 Ondřej Preněk 03:56:14.7 Radek Kučera 03:56:26 Tomas Čada 03:58:31.8 Aleš Bílek 04:00:11.7 Václav Ehrlich 04:00:11.7 Miroslav Brabec 04:00:18.2 Jiří Svoboda 04:03:29.5 Jiří Štefan 04:03:45 Aleš Kvasnička 04:03:50.4 Ondřej Hofman 04:03:50.5 Aleš Novák 04:04:10.3 Tomáš Málek 04:04:51.8 Paweł Rozdolski 04:05:19.9 Radek Ščučka 04:08:58.9 Jiří Záliš 04:09:46.2 Vlastimil Kráčmar 04:09:46.9 Jan Dubec 04:09:49.1 Jaroslav Svoboda 04:10:48.3 Luděk Pivnička 04:12:24 Jan Martin 04:12:29.7 Martin Šupich 04:13:02 Ondřej Kaplan 04:13:31.9 Marek Žákovský 04:13:47.4 Petr Pinkava 04:16:10.4 Libor Kříž 04:16:48.6 Martin Hloušek 04:16:54.3 Pavel Vondrouš 04:19:27.7 Petr Říha 04:19:32.5 Vena Hornych 04:21:22.5 Lucie Hamanová 04:21:37.1 Petr Steiner 04:21:39.1 Jan Hájek 04:21:40.7 David Štíbr 04:22:35.6 Lenka Fridrichová 04:24:30.3 Jiří Krejsar 04:25:38.1 Jan Veselý 04:28:36.2 Vladislav Gittler 04:28:56.8 Josef Vejnar 04:29:50.3 Zbyněk Urban 04:30:13.9 Aleš Flégl 04:30:43.6 Miroslav Vích 04:32:45 Ondřej Cupal 04:33:57.7 Michal Polák 04:34:19.5 Josef Ptáček 04:34:25.7 Tomáš Hájek 04:36:53 Jan Beneš 04:37:44.5 Lukáš Herman 04:38:20.3 Martin Slezák 04:39:44.8 Jiří Fulka 04:39:46.6 David Dostál 04:39:47.1 Ladislav Koller 04:40:15.1 Petr Kyndl 04:40:17.3 Pavel Kutil 04:40:52.4 Radek Sušír 04:40:57.3 Pavel Adamů 04:41:19.3 Jan Novotný 04:41:22.5 Aleš Gabriel 04:41:23.8 Martin Slavík 04:41:51.4 Tomáš Růžička 04:42:03.3 Jakub Pašek 04:42:14.2 Vladimír Kraus 04:44:54.9 Michal Král 04:47:45.6 Pavel Šťovíček 04:48:58.9 Jiří Podlipný 04:49:24.3 Zdeněk Borůvka 04:49:32.5 Martin Šubr 04:50:51.1 Martin Kučera 04:50:52.6 Kateřina Drhová 04:50:58.9 Josef Kosek 04:52:26.3 Ladislav Žilík 04:54:13.1 Josef Šulek 04:54:13.8 Jaroslav Prokop 04:54:59.6 Marek Lánský 04:56:17.9 Radomír Spratek 04:56:32.3 Radek Hon 04:57:12 Pavel Just 04:57:13.3 David Brožek 04:57:14.5 Tomáš Srb 04:58:36.6 Michal Kokeš 04:58:56.2 Ondřej Holas 04:59:40.8 Tondáno Kalojíros 05:00:13.9 Jiří Kaizler 05:00:20.3 Stanislav Sochor 05:01:53 Tomáš Rudy 05:02:46.3 Jiří Šindelář 05:04:13.6 Michal Jurásek 05:04:38.8 Lukáš Jedlička 05:04:56.1 Tomáš Lehovič 05:05:25.6 Miroslav Macák 05:06:59.1 Michal Sihelský 05:06:59.7 Jakub Zajíc 05:07:01 Jaromír Šille 05:07:01.5 Tomáš Saňa 05:07:32.3 Tomáš Zachoval 05:08:12.5 Lucie Blažková 05:08:25.6 Petr Štregl 05:09:19.7 Adam Dlabola 05:12:32.3 David Kotě 05:14:55.3 Pavel Miller 05:16:35.1 Ladislav Liška 05:16:36.7 Michal Pancner 05:16:56.9 Petr Krtička 05:16:58.6 Markéta Kyndlová 05:17:18.1 Martin Macek 05:18:16.6 Jan Burýšek 05:19:23.8 pavel chlup 05:19:54.4 Luboš Sucharda 05:20:56.2 David Lindr 05:21:05 Tomáš Fejfárek 05:22:07.2 Petr Krumlovský 05:22:26.5 Radek Dlouhý 05:22:56.9 Marek Raška 05:31:02.8 Martin Rubáček 05:34:29.7 Ladislav Bůna 05:34:29.9 Jiří Rezler 05:35:47.4 Josef Sitta 05:35:48.4 Michal Tauchman 05:37:31.6 Jan Rulík 05:38:53.8 Pavel Viesner 05:38:55.7 Jaromír Moravec 05:42:49 Adéla Otevřelová 05:43:52.4 Jaromír Gregor 05:44:01.8 lukas svoboda 05:44:04.6 Jan Košek 05:44:06.7 Tomáš Štregl 05:50:24.1 Lukáš Jelínek 05:51:59 Vojtěch Procházka 05:52:02 Martin Krupička 05:58:53 Lucie Hrnčířová 05:58:58.9 Petr Dařbujan 06:00:11.8 Milan Kroupa 06:01:23.3 Jan Kazda 06:05:53.1 Tomáš Krušina 06:18:25 Petr Procházka 06:18:36.5 Bedřich Pelc 06:18:38.6 Martin Lamr 06:18:40.8 JAN SVOBODA 06:31:24.9 Jan Kazda 06:38:18.8 Vladimír Řehořek 06:38:21.2 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30 [186] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK 03:27:02.8
2 1 / M40 [3] Tomáš Brendl 1986 STRATOS AUTO 03:33:59.106:56.3
3 2 / M40 [2] Tomáš Vagenknecht 1984 BaKaKo Nová Paka 03:34:30.607:27.8
4 2 / M30 [170] Martin Splítek 1988 Hradec Králové 03:37:08.310:05.5
5 3 / M30 IZS [1] Tomáš Berger 1987 Carla.kupkolo.cz 03:37:25.510:22.7
6 3 / M40 IZS [6] Petr Dobrý 1977 RAJEC Allivictus 03:37:45.510:42.7
7 4 / M40 [133] Roman Šťastný 1979 Rockmachine-Cyklomax 03:37:48.710:45.9
8 5 / M40 [9] Josef Schejbal 1978 CYKLO PROFI 03:38:52.611:49.8
9 1 / M50 IZS [7] Štěpán Karban 1971 BMC CZ Racing team 03:41:57.514:54.7
10 6 / M40 IZS [37] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 03:41:57.914:55.1
11 7 / M40 [12] Jaromír Lecnar 1983 Pitrs bikes 03:41:59.914:57.1
12 8 / M40 [8] Daniel Polman 1979 lidé&HORY Duratec 03:47:26.820:24.0
13 9 / M40 [5] Martin Kohl 1979 beMANIAX MADBIKE 03:48:05.921:03.1
14 4 / M30 [143] Miroslav Uhlíř 1990 CYKLO PROFI 03:48:43.321:40.5
15 2 / M50 [14] Karel Bernard 1967 INS ATELIER NÁCHOD 03:48:44.221:41.4
16 10 / M40 IZS [10] Tomáš Kučera 1977 SK hasičů Khk, BMC CZ Racing team 03:49:47.122:44.3
17 11 / M40 [93] Zdeněk Melša 1982 JJ - Potocký 03:51:10.124:07.3
18 3 / M50 [103] Martin Pleschinger 1972 UNIQA Jihlava 03:51:46.524:43.7
19 12 / M40 [142] Štěpán Trmata 1978 Czech Tallboys 03:51:53.424:50.6
20 13 / M40 [11] Petr Nagy 1978 STRATOS AUTO 03:52:00.324:57.5
21 5 / M30 [16] Antonín Hodr 1987 PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:52:44.225:41.4
22 14 / M40 [132] Marek Šroll 1978 STRATOS AUTO 03:53:43.126:40.3
23 6 / M30 [4] Petr Adámek 1993 Apache LOKO Trutnov 03:56:11.629:08.8
24 7 / M30 [184] Ondřej Preněk 1996 ELEVEN MERCEDES MITAS 03:56:14.729:11.9
25 4 / M50 [82] Radek Kučera 1972 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:56:26.029:23.2
26 1 / M51 [31] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:58:31.831:29.0
27 15 / M40 [15] Aleš Bílek 1979 Czech Tallboys 04:00:11.733:08.9
27 5 / M50 [39] Václav Ehrlich 1976 Ski Paudera 04:00:11.733:08.9
29 6 / M50 [23] Miroslav Brabec 1967 Bike Brdy 04:00:18.233:15.4
30 8 / M30 [178] Jiří Svoboda 1992 SK Kbely 04:03:29.536:26.7
31 16 / M40 [159] Jiří Štefan 1981 www.tonerynaplne.cz 04:03:45.036:42.2
32 7 / M50 [83] Aleš Kvasnička 1974 Derfl Kola 04:03:50.436:47.6
33 17 / M40 [50] Ondřej Hofman 1979 Pro Music Prolog bike 04:03:50.536:47.7
34 8 / M50 [13] Aleš Novák 1976 Czech Tallboys 04:04:10.337:07.5
35 18 / M40 [92] Tomáš Málek 1980 ELEVEN Team Příchovice 04:04:51.837:49.0
36 19 / M40 [108] Paweł Rozdolski 1981 Huzar Bike Academy 04:05:19.938:17.1
37 2 / M51 [127] Radek Ščučka 1964 SkiPaudera Staré Splavy 04:08:58.941:56.1
38 9 / M30 [152] Jiří Záliš 1988 Bezděkov nad Metují 04:09:46.242:43.4
39 9 / M50 [72] Vlastimil Kráčmar 1974 MTB Trilogy 04:09:46.942:44.1
40 20 / M40 [176] Jan Dubec 1984 Triexpert 04:09:49.142:46.3
41 10 / M50 [19] Jaroslav Svoboda 1971 INS ATELIER NÁCHOD 04:10:48.343:45.5
42 11 / M50 [172] Luděk Pivnička 1973 pivnicka.cz 04:12:24.045:21.2
43 21 / M40 [182] Jan Martin 1980 KAH sport Vrchlabí 04:12:29.745:26.9
44 22 / M40 [140] Martin Šupich 1977 GIANT Pitrs bikes 04:13:02.045:59.2
45 12 / M50 [62] Ondřej Kaplan 1974 SDH Vysoká u Holic 04:13:31.946:29.1
46 13 / M50 IZS [153] Marek Žákovský 1972 Hasiči Praha 04:13:47.446:44.6
47 23 / M40 [164] Petr Pinkava 1977 NACHOD,BABI 04:16:10.449:07.6
48 24 / M40 [81] Libor Kříž 1978 MTBO racing team 04:16:48.649:45.8
49 25 / M40 [49] Martin Hloušek 1982 HO ŠTIKA 04:16:54.349:51.5
50 14 / M50 [149] Pavel Vondrouš 1974 CYKLO PROFI 04:19:27.752:24.9
51 15 / M50 [113] Petr Říha 1974 PSCycling Hradec Králové 04:19:32.552:29.7
52 26 / M40 [155] Vena Hornych 1978 Kupkolo MTB Trilogy 04:21:22.554:19.7
53 1 / Z18 [48] Lucie Hamanová 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM 04:21:37.154:34.3
54 27 / M40 [122] Petr Steiner 1985 ELEVEN MERCEDES MITAS 04:21:39.154:36.3
55 28 / M40 [165] Jan Hájek 1985 ELEVEN MERCEDES MITAS 04:21:40.754:37.9
56 29 / M40 [134] David Štíbr 1978 Alset Racing Team 04:22:35.655:32.8
57 2 / Z18 [116] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 04:24:30.357:27.5
58 3 / M51 [177] Jiří Krejsar 1962 INS ATELIER NÁCHOD C 04:25:38.158:35.3
59 10 / M30 [147] Jan Veselý 1990 BeManiax Madbike 04:28:36.201:01:33.4
60 16 / M50 [45] Vladislav Gittler 1968 Frýdlant 04:28:56.801:01:54.0
61 4 / M51 [146] Josef Vejnar 1957 Sp MTB Vrchlabí 04:29:50.301:02:47.5
62 17 / M50 [144] Zbyněk Urban 1972 CYKLO SKI Žitník 04:30:13.901:03:11.1
63 5 / M51 [41] Aleš Flégl 1963 Silvini R2 Sport 04:30:43.601:03:40.8
64 18 / M50 [168] Miroslav Vích 1973 dhCYCLING 04:32:45.001:05:42.2
65 11 / M30 [30] Ondřej Cupal 1987 Řepy Elite 04:33:57.701:06:54.9
66 30 / M40 [174] Michal Polák 1977 BAKAKO Nová Paka 04:34:19.501:07:16.7
67 19 / M50 [187] Josef Ptáček 1973 Stark Cycling Team 04:34:25.701:07:22.9
68 20 / M50 [47] Tomáš Hájek 1974 Hradec Králové 04:36:53.001:09:50.2
69 31 / M40 [157] Jan Beneš 1982 Kola Šír Bělohrad 04:37:44.501:10:41.7
70 32 / M40 IZS [18] Lukáš Herman 1984 Moto Herman 04:38:20.301:11:17.5
71 33 / M40 [118] Martin Slezák 1984 Bike Team KC Jaroměř 04:39:44.801:12:42.0
72 6 / M51 [43] Jiří Fulka 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:39:46.601:12:43.8
73 34 / M40 [36] David Dostál 1979 Hradec Králové 04:39:47.101:12:44.3
74 35 / M40 [68] Ladislav Koller 1977 MTB Heřmánkovice 04:40:15.101:13:12.3
75 7 / M51 [84] Petr Kyndl 1965 Alset Racing Team 04:40:17.301:13:14.5
76 21 / M50 [169] Pavel Kutil 1972 Dexter BSK racing 04:40:52.401:13:49.6
77 36 / M40 [124] Radek Sušír 1979 FOR BIKES cycling team 04:40:57.301:13:54.5
78 8 / M51 [20] Pavel Adamů 1966 CYKLO SKI Žitník 04:41:19.301:14:16.5
79 37 / M40 IZS [97] Jan Novotný 1986 Continental sport club - Amulet 04:41:22.501:14:19.7
80 9 / M51 [44] Aleš Gabriel 1965 Týniště nad Orlicí 04:41:23.801:14:21.0
81 12 / M30 [117] Martin Slavík 1993 Veslařský Klub Děčín 04:41:51.401:14:48.6
82 38 / M40 [111] Tomáš Růžička 1985 CTB Cycling Team Brandýs 04:42:03.301:15:00.5
83 39 / M40 [100] Jakub Pašek 1986 SKIALP ZÁSADA 04:42:14.201:15:11.4
84 10 / M51 [75] Vladimír Kraus 1960 jasipbike 04:44:54.901:17:52.1
85 22 / M50 [73] Michal Král 1975 Symbio+ Cannondale 04:47:45.601:20:42.8
86 23 / M50 [135] Pavel Šťovíček 1970 CK GRUPPETTO JIČÍN 04:48:58.901:21:56.1
87 40 / M40 [160] Jiří Podlipný 1977 Kola Šír Bělohrad 04:49:24.301:22:21.5
88 11 / M51 [22] Zdeněk Borůvka 1965 Jerrysport team 04:49:32.501:22:29.7
89 13 / M30 [138] Martin Šubr 1997 BeManiax Madbike 04:50:51.101:23:48.3
90 24 / M50 [171] Martin Kučera 1974 Leháro 04:50:52.601:23:49.8
91 3 / Z18 [38] Kateřina Drhová 1985 Vrchlabí 04:50:58.901:23:56.1
92 12 / M51 [69] Josef Kosek 1963 MTB Heřmánkovice 04:52:26.301:25:23.5
93 41 / M40 [154] Ladislav Žilík 1984 Privat Petra, Lázně Bělohrad 04:54:13.101:27:10.3
94 42 / M40 [139] Josef Šulek 1979 Hříškov 04:54:13.801:27:11.0
95 43 / M40 [104] Jaroslav Prokop 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov 04:54:59.601:27:56.8
96 44 / M40 [87] Marek Lánský 1981 Superior MTB Energy Team 04:56:17.901:29:15.1
97 25 / M50 [120] Radomír Spratek 1971 Český Těšín 04:56:32.301:29:29.5
98 45 / M40 IZS [52] Radek Hon 1986 HZS Liberec 04:57:12.001:30:09.2
99 26 / M50 [60] Pavel Just 1976 TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:57:13.301:30:10.5
100 27 / M50 [25] David Brožek 1976 Chrudim 04:57:14.501:30:11.7
101 13 / M51 [121] Tomáš Srb 1966 Jičín 04:58:36.601:31:33.8
102 46 / M40 [67] Michal Kokeš 1984 Mi-kolo-vice 04:58:56.201:31:53.4
103 47 / M40 [51] Ondřej Holas 1983 Vyking.cz 04:59:40.801:32:38.0
104 28 / M50 [156] Tondáno Kalojíros 1968 BE.maniax/Madbike 05:00:13.901:33:11.1
105 14 / M51 [61] Jiří Kaizler 1963 SKIALP BIKE PRACHOV 05:00:20.301:33:17.5
106 29 / M50 IZS [119] Stanislav Sochor 1973 Hasiči Praha 05:01:53.001:34:50.2
107 48 / M40 [109] Tomáš Rudy 1977 Mělník 05:02:46.301:35:43.5
108 49 / M40 [130] Jiří Šindelář 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:04:13.601:37:10.8
109 50 / M40 [59] Michal Jurásek 1978 Heřmánkovice 05:04:38.801:37:36.0
110 51 / M40 [55] Lukáš Jedlička 1981 MTBO racing team 05:04:56.101:37:53.3
111 14 / M30 [88] Tomáš Lehovič 1988 Králův Dvůr, Popovice 05:05:25.601:38:22.8
112 15 / M30 [166] Miroslav Macák 1989 MTB BROKEN Nový Bydžov 05:06:59.101:39:56.3
113 16 / M30 [161] Michal Sihelský 1987 LOS DESPERADOS RACING TEAM 05:06:59.701:39:56.9
114 30 / M50 [151] Jakub Zajíc 1973 Jablonec nad Nisou 05:07:01.001:39:58.2
115 31 / M50 [129] Jaromír Šille 1970 TOPESTO 05:07:01.501:39:58.7
116 32 / M50 [114] Tomáš Saňa 1970 Praha 4 05:07:32.301:40:29.5
117 52 / M40 [150] Tomáš Zachoval 1980 Pivovar Ferdinand 05:08:12.501:41:09.7
118 4 / Z18 [21] Lucie Blažková 1970 Carla Kupkolo.cz 05:08:25.601:41:22.8
119 33 / M50 [137] Petr Štregl 1973 Pifson Pro Cycling Team 05:09:19.701:42:16.9
120 53 / M40 [167] Adam Dlabola 1977 Jičín 05:12:32.301:45:29.5
121 34 / M50 [71] David Kotě 1976 Praha 9 - Koloděje 05:14:55.301:47:52.5
122 54 / M40 [94] Pavel Miller 1981 Máslojedy 05:16:35.101:49:32.3
123 35 / M50 [90] Ladislav Liška 1970 Lipová 05:16:36.701:49:33.9
124 55 / M40 [99] Michal Pancner 1980 Broumov 05:16:56.901:49:54.1
125 56 / M40 [77] Petr Krtička 1979 Police nad Metují 05:16:58.601:49:55.8
126 5 / Z18 [85] Markéta Kyndlová 1969 Alset Racing Team 05:17:18.101:50:15.3
127 15 / M51 [91] Martin Macek 1964 SK Finisher 05:18:16.601:51:13.8
128 17 / M30 [29] Jan Burýšek 1988 TriClub Dobruška 05:19:23.801:52:21.0
129 36 / M50 [54] pavel chlup 1976 Bicyklub 05:19:54.401:52:51.6
130 16 / M51 [181] Luboš Sucharda 1964 Jičín 05:20:56.201:53:53.4
131 57 / M40 [89] David Lindr 1981 Liberec 05:21:05.001:54:02.2
132 58 / M40 [40] Tomáš Fejfárek 1983 Cyklobulf Hrobce 05:22:07.201:55:04.4
133 37 / M50 [78] Petr Krumlovský 1974 MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:22:26.501:55:23.7
134 38 / M50 [35] Radek Dlouhý 1976 Nepolisy 05:22:56.901:55:54.1
135 39 / M50 [105] Marek Raška 1971 Los Desperados Racing Team 05:31:02.802:04:00.0
136 59 / M40 [175] Martin Rubáček 1982 Rubáček 05:34:29.702:07:26.9
137 60 / M40 [27] Ladislav Bůna 1979 Police nad Metují 05:34:29.902:07:27.1
138 40 / M50 [107] Jiří Rezler 1971 PSCycling Hr. Králové 05:35:47.402:08:44.6
139 41 / M50 [115] Josef Sitta 1973 zeero.eu 05:35:48.402:08:45.6
140 17 / M51 [141] Michal Tauchman 1966 Rock Machine Cyklomax 05:37:31.602:10:28.8
141 42 / M50 [110] Jan Rulík 1975 Wiki 05:38:53.802:11:51.0
142 43 / M50 [148] Pavel Viesner 1967 Nové Město nad Metují 05:38:55.702:11:52.9
143 61 / M40 [95] Jaromír Moravec 1982 Praha 05:42:49.002:15:46.2
144 6 / Z18 [98] Adéla Otevřelová 1989 Český Těšín 05:43:52.402:16:49.6
145 62 / M40 [46] Jaromír Gregor 1982 Jičín 05:44:01.802:16:59.0
146 63 / M40 [125] lukas svoboda 1977 bedrichov 05:44:04.602:17:01.8
147 44 / M50 [173] Jan Košek 1974 Hradec Králové 05:44:06.702:17:03.9
148 45 / M50 [136] Tomáš Štregl 1974 Vrchlabí 05:50:24.102:23:21.3
149 18 / M30 [56] Lukáš Jelínek 1988 Lysá nad Labem 05:51:59.002:24:56.2
150 19 / M30 [162] Vojtěch Procházka 2000 Vernéřovice 05:52:02.002:24:59.2
151 64 / M40 [79] Martin Krupička 1982 MTB Heřmánkovice 05:58:53.002:31:50.2
152 7 / Z18 [53] Lucie Hrnčířová 1984 Carla. KupKolo 05:58:58.902:31:56.1
153 46 / M50 [34] Petr Dařbujan 1969 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 06:00:11.802:33:09.0
154 47 / M50 [76] Milan Kroupa 1967 Ferdinand 06:01:23.302:34:20.5
155 65 / M40 [63] Jan Kazda 1979 Póg mi thoin. 06:05:53.102:38:50.3
156 66 / M40 [80] Tomáš Krušina 1984 Nový Bydžov 06:18:25.002:51:22.2
157 48 / M50 [163] Petr Procházka 1973 TGS 06:18:36.502:51:33.7
158 49 / M50 [101] Bedřich Pelc 1970 Praha 06:18:38.602:51:35.8
159 50 / M50 [86] Martin Lamr 1970 OK MTB Team Pardubice 06:18:40.802:51:38.0
160 51 / M50 [126] JAN SVOBODA 1976 ČERNÍKY 06:31:24.903:04:22.1
161 20 / M30 [65] Jan Kazda 1988 Jičín 06:38:18.803:11:16.0
162 67 / M40 [112] Vladimír Řehořek 1977 WIKI 06:38:21.203:11:18.4
DNF / M40 [185] Pavel Bezděk 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNF / M30 [70] Filip Kostelecký 1995 Vella Team
DNF / M40 [32] Lukáš Čáp 1984 HSK - cycling team
DNF / M50 [145] Martin Václavík 1975 Hořice
DNF / M40 [17] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz

50km

10:30:13

Kategorie muži: M18 | M30 | M40 | M50 | M60 | M61 | vše

Kategorie ženy: Z40 | Z41 | vše

Speciální kategorie: IZS | vše

Vojtěch Sedláček 01:48:45.2 Zdeněk Hendrich 01:49:18.1 Tomáš Ševců 01:49:20.7 Milan Černý 01:49:30.2 Ján Janočko 01:51:32.3 Vojtěch Vaníček 01:51:37.9 Tomáš Sládek 01:51:39 Luboš Toman 01:52:37.2 Jakub Pecina 01:52:38.9 Jakub Šulc 01:53:17.8 Aleš Balcar 01:53:21 Stanislav Derfl 01:53:21.4 Roman Kříž 01:53:21.9 Jan Malíř 01:53:23.8 Pavel Kubín 01:53:24.3 David Novosad 01:53:24.7 Miroslav Živný 01:53:24.8 Pavel Janeček 01:53:25 Marek Müller 01:53:34.7 Dominik Starý 01:54:16.1 František Louda 01:54:18.5 Jan Rožek 01:54:18.9 Zbyněk Růžička 01:54:30.8 David Kalina 01:54:57.8 Matouš Kozák 01:56:17.5 Pavel Sedláček 01:56:19.3 Vladimír Vaněk 01:57:13.6 Jaroslav Voceďálek 01:57:38.7 Michal Vlachovský 01:57:40 Zbyněk Kočárek 01:57:49.2 David Divíšek 01:58:14.6 Luděk Vigner 01:58:44.1 Michal Futó 01:58:45.4 josef mojžíš 01:58:46.7 Lukáš Flégl 01:59:14.5 Filip Salaquarda 01:59:58.2 Jan Piechaczek 02:00:01.5 Richard Vosyka 02:00:18.8 Adam Penjak 02:00:29.4 Vojtěch Reichert 02:00:31.7 Jiří Frýbert 02:00:33.9 Lukáš Fejk 02:00:37.3 Pavel Mráček 02:00:41 Petr Pavlíček 02:00:46.8 Jakub Hebelka 02:00:49.2 martin rýva 02:00:49.6 Martin Lorenc 02:01:36.7 Pavel Jirásek 02:01:54.4 Jakub Vacek 02:02:02.7 Rudolf Nosek 02:02:26.3 Jiří Macák 02:02:26.6 Jan Toman 02:02:29.2 Roman Vašíček 02:02:34.1 Stanislav Kozák 02:02:52.4 jakub čeřovský 02:02:59.3 Martin Kareis 02:03:17.2 Pavel Pfeifer 02:03:34.3 Josef Mach 02:03:50.6 Jirka Kratochvil 02:03:54 Štefan Juhás 02:03:55 Jiří Lukeš 02:04:21.5 Jaroslav CHUTNÝ 02:04:23.6 David Suchý 02:04:40.9 Radim Matějka 02:04:41.4 Václav Kraus 02:04:43.8 Michal Štípek 02:04:43.9 Jaroslav Šebesta 02:04:44.7 David Gabriel 02:04:45.9 Tomáš Kudrnáč 02:04:47 Zdeněk Hora 02:04:50.8 Jana Adámková 02:04:58.1 Radek Čipera 02:05:00.2 Jakub Gajdošík 02:05:13.9 Martin Vitvar 02:06:03.3 Jan Melišík 02:06:57.4 Ondřej Bittner 02:07:03.6 Miloš Machek 02:07:13.8 Jakub Hromádko 02:07:45.4 Aleš Malý 02:07:45.4 Tomáš Kordík 02:07:50.2 Josef Jirman 02:08:34.6 Leoš Effenberk 02:08:40.3 Daniel Havelka 02:08:41 Lenka Cibulková 02:08:46.9 Michal Nýč 02:08:59.3 Jiří Slabý 02:09:28.4 Peter Galovich 02:09:35.4 Miroslav Bláha 02:09:49.3 Vladimír Čížek 02:09:54.8 Zdeněk Šír 02:09:59.6 Tomáš Minář 02:10:00.1 Pavel Sviták 02:10:01.1 Dalibor Binter 02:10:02.2 Karel Platich 02:10:17.2 Jan Haškovec 02:10:42.3 Václav Černý 02:10:44.1 Martin Klapal 02:11:10.6 Miloš Pokorný 02:11:15.7 Marek Víšek 02:11:29.9 Martin Juriček 02:12:13.1 Radek Drahoňovský 02:12:33.9 Aleš Jirák 02:12:35.7 Petr Jiránek 02:12:50.7 Václav Beránek 02:12:50.8 Jan Thér 02:12:53.4 Jitka Pešinová 02:13:21.8 Jaromír Šimůnek 02:13:35.6 jaroslav bittermann 02:13:36.4 Jiří Kubelka 02:13:38 Patrik Dušek 02:13:42.5 Lukáš Toman 02:13:55.3 Vojtěch Minář 02:13:57.1 Pavel Vik 02:13:59.6 Zbyněk Sokol 02:13:59.9 Tomáš Berger 02:14:48.7 Martin Menoščík 02:14:55.5 David Urbanec 02:14:59.3 David Grym 02:15:16.4 Jan Kubíček 02:15:37.8 Pavel Kolda 02:15:43.7 Jakub Laušman 02:15:43.7 Petr Pokorný 02:15:44.7 Jakub Hušek 02:15:45.8 Vlastimil Brumlich 02:15:58.2 Lukáš Svoboda 02:16:01.1 Monika Klapková 02:16:34.8 Lukáš Václavík 02:16:36.3 Martina Vokatá 02:16:38.2 Pavel Živný 02:16:39.3 David Neustupa 02:16:40.9 Jan Mareček 02:17:02.1 Luboš Eberle 02:17:02.5 Sláva Rak 02:17:07.4 Jan Zelenka 02:17:13.4 Jan Jindra 02:17:27.8 Lukáš Duleba 02:17:35.3 jaromir vávra 02:17:40 Jan Palej 02:17:43.4 Ladislav Kočí 02:18:05.3 Pavel Jung 02:18:09.3 Jaromír Flégl 02:18:20 Jaroslav Otta 02:18:20.5 Michal Holeček 02:18:23.3 Jan Doležal 02:18:36.9 Radek Ulrich 02:18:40.5 Jaroslav Dvorský 02:18:42.8 Ondřej Hujer 02:18:46.7 Roman Sklenář 02:18:49.4 Jan Vrána 02:18:51.8 Jan Švehla 02:18:52.3 Štěpán Zeman 02:19:03 Jiří Štědroň 02:19:07 Zdeněk Pěchouček 02:19:07.5 Aleš Prokůpek 02:19:12 Antonín Jodas 02:19:23 Martin Goga 02:19:36.8 Matěj Frýba 02:19:55.8 Jakub Kalfař 02:19:56.7 Richard Dohnal 02:20:12 David Beneš 02:20:13.6 Petr Zelený 02:20:14 Jiří HOLAJ 02:22:05.7 Adam Styblík 02:22:07.3 Martin Lelek 02:22:07.5 Michaela Medková 02:22:08 Jakub Kurjak 02:22:08.8 Petr Hlávka 02:22:36 Tomáš Koželský 02:22:38.2 Martin Císař 02:22:53.3 Michal Jambor 02:23:10.1 Jan Knittel 02:23:12.6 Pavel Kareš 02:23:32.2 Miroslav Kosina 02:23:48.9 Zdeněk Kubíček 02:23:49.2 Petr Polák 02:23:49.6 Vítězslav Vávra 02:23:51.4 Barbora Strnadová 02:23:52.5 Magdaléna Pavelková 02:23:53.5 Martin Kadečka 02:23:53.7 Lenka Tomášová 02:23:54.4 Tomáš Dražek 02:24:09 Jiří Mařan 02:24:11.5 Jiří Svítil 02:24:26.1 Štěpán Gabriel 02:25:00.2 Jarda Horák 02:25:01.1 Radek Bohuňovský 02:25:29.9 Marcel Kiefmann 02:25:32.9 Martin Beran 02:25:48.5 David Pavlíček 02:25:49.2 Ondřej Šorf 02:25:52.3 Michal Kopecký 02:25:54.4 František Soukal 02:25:57.1 Marek Frank 02:25:57.4 Jan Hocko 02:25:57.4 Jakub Jirouš 02:26:03.2 Jindřich Matoušek 02:26:05 Ondřej Zámečník 02:26:28.9 Daniel Máša 02:26:34.7 Jiří Ehrenberger 02:26:51.1 Jan Hovorka 02:27:02 Pavel Barvínek 02:27:05.9 Petr Černohlávek 02:27:06.8 Zdeněk Hlaváček 02:27:07.9 David Kaňka 02:27:08.1 Petr Pospíšil 02:27:10.3 Michal Pešek 02:27:14.8 Jan Havlíček 02:27:16.5 Dalibor Váňa 02:27:23.6 Luboš Heršálek 02:27:24.1 Jindřich Štolfa 02:27:35.3 Petr Jindra 02:27:36.4 Jan Černý 02:27:39.1 Adam Bednář 02:27:43.8 Zdeněk Zemánek 02:27:44.5 Libor Vlček 02:27:52.4 Světlana Vaňková 02:27:56.8 Leigh Tozer 02:28:08 Petr Jelínek 02:28:14.6 Stanislav Heczko ml. 02:28:14.9 Stanislav Heczko st. 02:28:15.8 Vladimír Sklenář 02:28:16.3 Michal Konečný 02:28:50.3 Jan Janata 02:29:00.9 Vojtěch Wachtl 02:29:05.5 Lukáš Hudousek 02:29:30.6 petr kristián 02:29:30.7 Jiří Košťál 02:29:34.6 Pavel Šimon 02:29:36.1 Marian Mynář 02:29:36.3 Michal Frolík 02:29:36.9 JIŘÍ ŠUBRT 02:29:44.6 Tereza Nedorostová 02:29:45.3 Zdeněk Tomáš 02:29:57.3 Michal Neustupa 02:30:03.1 Jan Nedvídek 02:30:09.7 Miroslav Franěk 02:30:15.6 Michal Miškovský 02:30:18.3 Jan Špůr 02:30:21.6 Patrik Pokorný 02:30:21.9 Filip Hroneš 02:30:30.2 Patrik Hroneš 02:30:31.1 Jan Kašpar 02:30:41.6 Aleš Náhlovský 02:30:41.6 Tomáš Pozdník 02:30:43.9 Martin Srb 02:30:52.3 Jan Čeřovský 02:30:55.1 Luděk Silovský 02:30:55.9 Michal Babík 02:30:58.4 Lukáš Bubník 02:31:00.3 Tomáš Berger 02:31:00.8 Vladislav Procházka 02:31:01.6 Radek Holubec 02:31:02.5 Petr Jebavý 02:31:06.7 Miloš Bernkopf 02:31:07.3 Iva Hasnedlová 02:31:16.3 Jiří Němeček 02:31:26 Iveta Halamová 02:31:31.8 Štěpán Gereg 02:31:33.7 Lukáš Babák 02:31:33.9 Radek Landfeld 02:31:34.3 Pavel Kubáček 02:31:35.2 Zbyněk Přibyl 02:31:44.5 Jaroslav Bittermann 02:32:20 Josef Hanek 02:32:21 Jaroslav Šorm 02:32:25.5 Jiří Slavík 02:32:28 Pavel Ruml 02:32:35 Vlastimil Bala 02:32:40.1 Alan Gavel 02:32:50.7 Karel Lisý 02:32:54 Daniel Kadaník 02:33:04.1 Luboš Gregor 02:33:16.2 Denisa Skrbková 02:33:17 Ladislav Hudler 02:33:18.6 Petr Imlauf 02:33:20.5 Martin Pánek 02:33:23.4 Martin Sádovský 02:33:24.9 Jiří Dvořák 02:33:26.7 Jaroslav Štefan 02:33:40.4 Oldřich Tesař 02:33:46.3 Tomas Rakovec 02:33:47.5 Jan Vojík 02:33:50.6 Tomáš Kout 02:33:53.2 Vladimír Biňovec 02:33:57.8 Jiří Drbohlav 02:33:58 Tomáš Tomíček 02:34:05.9 Miroslav Pirkl 02:34:08.8 Jindřich Janata 02:34:21.5 Jiří Růžička 02:34:24.4 Marek Festa 02:34:26.3 Kubík Straňák 02:34:29.2 Arnošt Bernard 02:34:30.1 Peter Cehlár 02:34:38 Vendula Pekárková 02:34:46.3 Štěpán Plodek 02:34:49 Luboš Typlt 02:35:03.2 Petr Šťovíček 02:35:32.3 Vladimír Hykyš 02:35:36 Zdeněk Kyzivát 02:35:37.6 Michal Jánský 02:35:38.8 Jan Stria 02:35:42.3 Jan Svítek 02:35:45.3 Miroslav Hůlka 02:35:53.6 Jakub Rinn 02:35:56.4 Martin Vecko 02:36:00.4 Jaroslav David 02:36:01.6 michal kubišta 02:36:15.4 Michaela Novotná 02:36:15.9 Kateřina Švihová 02:36:16.6 Jiří Bílek 02:36:18.5 Milan Čech 02:36:27.9 Jan Dostál 02:36:28 Jan Dostál 02:36:30 Milan Berger 02:36:59.9 Jiří Prouza 02:37:17.5 Jakub Škaloud 02:37:18.7 Tomáš Rys 02:37:28.2 Jaroslav Čeřovský 02:37:32 Jiří Šnajdr 02:37:42.2 Jiří Brus 02:37:48.7 Radek Koloc 02:37:58.1 Michal Langendorf 02:37:59.1 Martin Lauterbach 02:38:11.6 Karel Landkammer 02:38:16.3 Miroslav Dresler 02:38:17.3 Martin Kubišta ml. 02:38:17.9 Josef Vrána 02:38:18 Jaromír Krejčí 02:38:21.8 Jan Okuliár 02:38:29.2 Martin Pešta 02:38:33.4 Jakub Vondrouš 02:38:34.7 Ladislav Mikeš 02:38:50.6 Petr Dostálek 02:39:21.5 Matúš Sprinz 02:39:21.6 Radek Pražák 02:39:23.7 Lukáš Koutský 02:39:30 Miroslav Pavlíček 02:39:31 Tomáš Kritzner 02:39:31.4 Filip Novotný 02:39:31.5 Petr Lukáč 02:39:38.9 miloslav zajger 02:39:39.3 Miloš Dolejš 02:39:45.5 Jiří Friede 02:39:47.2 Lukáš Kotlář 02:40:27 Pavel Mraz 02:40:39.8 Michal Tvrzník 02:40:41.3 Pavel Dufek 02:40:42.8 Martin Voňka 02:40:43 Radan Mlejnek 02:40:44.7 Petr Jenčovský 02:41:00.3 Josef Polák 02:41:00.6 Roman Bryscejn 02:41:09.6 Miroslav Vanický 02:41:12.8 Karel Mašín 02:41:13.7 Petr Valek 02:41:18.2 Martin Říha 02:41:19.8 Tereza Bajerová 02:41:37.1 Radek Tomášek 02:41:38.1 Josef Steklý 02:41:55.5 Petr Valenta 02:42:02.4 Dominik Vojtíšek 02:42:15.6 Jiří Šulc 02:42:16.4 Eliška Mertlíková 02:42:23.6 Ludvík Petřivý 02:42:37.4 Daniel Zeman 02:42:37.7 Roman Holub 02:42:53.6 Karel Košár 02:42:54.5 Zuzana Vávrová 02:42:55.7 Oldřich Hofman 02:42:57.2 Aleš Řehák 02:42:58 Martin Hudský 02:42:59.6 Jiří Brož 02:42:59.9 Vladimír Bílek 02:43:02.9 Martin Kubišta 02:43:10.4 Jaroslav Hyjánek 02:43:22 Tomas Folprecht 02:43:22.8 Jiří Zahradník 02:43:26.8 Ondřej Novotný 02:43:31.1 Martin Slabý 02:43:34.5 Jiří Pleskač 02:44:27.1 Šlechtislav Žalský 02:44:27.8 Martin Černý 02:44:29.8 Marek Kvitský 02:44:38.6 Pavel Žáček 02:44:39.2 Lukáš Jirásek 02:44:41.2 Luděk Dohnal 02:44:43.9 tonda vojtisek 02:44:51.5 Michal Uher 02:45:03.5 Miloš Kudrnáč 02:45:15.1 Stanislav Rada 02:45:19.2 Jaromír Medek 02:45:30.5 Jan Mertlík 02:45:45 Radek Kamenský 02:46:04.3 Martin Kittler 02:46:11.7 Jaromír Vaníček 02:46:13.8 Lukáš Klíma 02:46:16 Jakub Horáček 02:46:19.5 Zdeněk Kudláček 02:46:22.4 Ivo Karban Karban 02:46:27.1 Štefan Bálik 02:46:28.8 Stanislav Mizera 02:46:39 Karel Bednář 02:47:04.5 Petr Klein 02:47:08.6 Jaroslava Křížková 02:47:15.2 Pavel Čepelka 02:47:15.6 Radek Knížek 02:47:32.8 Petr Šubr 02:47:38.9 Karel Svatoň 02:48:02.4 Stanislav Keller 02:48:22.5 Václav Jerie 02:48:24.7 Karel Bednář 02:48:26.7 Martin Matouš 02:49:06.9 Jan Baier 02:49:10.6 Jan Kittler 02:49:37 Pavel Pašek 02:49:41.7 Bohuslava Otevřelová 02:49:46.2 František Otevřel 02:49:47.5 Jakub Haluška 02:50:06.2 Petr Rinn 02:50:08.1 Michal Bakeš 02:50:09.1 Petr Balásek 02:50:29.3 Ondřej Nádovník 02:50:37 František Bartoš 02:50:37.9 Jaroslav Najman 02:50:39.4 Mirka Horňáková 02:50:49.1 Pavel Krois 02:50:55.3 josef hejhal 02:51:24.7 Milan Borůvka 02:52:03.8 Jína Petr 02:52:05.2 Pavel Hejl 02:52:16.5 Richard Havlík 02:52:16.6 Mojmír Morávek 02:52:19.5 František Kotlář 02:52:21 Karel Moravec 02:52:36.7 Lukáš Hlaváček 02:53:05.9 Josef Václavík 02:53:06.5 Lukáš Gaudek 02:53:18.9 Jiří Tobořík 02:53:25.1 Zdeněk Pěchouček ml. 02:53:30.1 Michal Pašek 02:53:34.1 Lubomír Vejvoda 02:53:40.4 Jakub Culek 02:53:51.7 Marek Srb 02:54:01.9 Khorel Jaroslav 02:54:19.6 Radim Slánek 02:54:27.6 Ivan Morávek 02:54:39.8 Sebastian Šimon 02:55:15.4 Tomáš Holomba 02:55:54.2 Stanislav Pazderník 02:55:58.2 Pavel Šrůtek 02:55:59.2 Pavel Bajer 02:56:02.3 Stanislav Chudoba 02:56:07 Jiří Syrovátka 02:56:10.4 Tomáš Kubáček 02:56:11.8 Tomáš Pliml 02:56:19.7 Jan Abrt 02:56:24.5 roman václavek 02:57:34.8 Radovan Chalupka 02:57:50.8 Petr Pokorný 02:57:52.4 Pavla Ullíková 02:57:55.8 Jiří Vrabec 02:58:18.1 Pavel Šimon 02:58:19.2 Milan Skalický 02:58:26.7 Dagmar Přibylová 02:58:39.6 Marie Kozáková 02:58:42.5 Ivo Michek 02:58:43 Karol Chudovský 02:58:43.2 Milan Neškrabal 02:58:53.4 Josef Steklý 02:58:54.2 Zdeněk Beňo 02:59:04.3 Michaela Hamplová 02:59:12.1 Josef Šlapák 02:59:33.4 Michal Hrubý 03:00:24.8 Kateřina Stěhulová 03:00:28.8 Pavel Bujárek 03:00:29 Martin Lánský 03:00:49.2 Ondřej Fikar 03:01:33.1 Daniel Frumert 03:01:54.6 Ivana Mullerová 03:02:13.3 Martin Kála 03:02:13.6 Oldřich Urban 03:02:17 Michal David 03:02:28.9 Lukáš Kraus 03:02:47.4 martin nosek 03:02:53.7 Miroslav Lokvenc 03:03:08.8 Jiří Šembera 03:03:12.1 Stanislav Chudoba 03:03:40.2 Jiří Mencl 03:03:49.4 Lukáš Velechovský 03:04:10.6 Milan Holeček 03:04:16.6 Jan Mikeš 03:04:18.1 Jiří Dvořák 03:04:33.1 Radek Smolík 03:05:02.4 Pavel Komárek 03:05:13.3 Jan Čermák 03:05:33.7 leoš vávra 03:05:35.9 David Černý 03:06:02.9 Jakub Hatina 03:06:12.6 Martin Blažek 03:06:12.6 Jana Kubátová 03:06:35.7 Jiří Mrklas 03:06:49.3 Pavel Škoda 03:06:49.5 Tomas Zloch 03:08:09.3 Miroslav Chroust 03:09:08.4 Michal Šuk 03:09:11.4 Radek Dostál 03:09:12 Adam Šádek 03:09:45.4 Jiří Verner 03:11:31.3 Václav Tomalík 03:12:04.5 Leoš Vigner 03:12:25.4 Šárka Doležalová 03:13:14.9 Jiří Klein 03:13:34.1 Prokop Říha 03:13:38.7 Zdeněk Jílek 03:13:40 Zdenek Erbrt 03:13:48.4 Lukáš Musil 03:14:45.4 Jan Dubec 03:15:21.7 Roman Ajchler 03:15:25.8 Dominik Skřivan 03:15:30.6 Jiří Mesner 03:15:52.7 Václav John 03:16:00.5 Martin Vích Vlasák 03:16:43.2 Tomáš Gotvald 03:16:58.9 Josef Kutina 03:17:27.5 Tereza Kutinová 03:17:28.5 David Pěnička 03:18:09.8 Miroslav Bitnar 03:18:52.2 Martin Vojtíšek 03:19:09.7 Tomáš Slavíček 03:19:29.7 Jan Petránek 03:19:35.5 Ondřej Tomalík 03:20:19.4 Jan Romančák 03:21:30.9 Jiří Knížek 03:22:31.9 Miloš Hernych 03:23:10.4 Aleš Bíma 03:23:42.7 Martin Menčík 03:23:57.7 Martin Menčík 03:23:59.7 Daniela Andreyeva 03:24:04.3 Bohumil Kubíček 03:24:26.6 Marek Horáček 03:24:27.2 Jakub Matouš 03:25:14.3 Josef Matouš 03:25:15.7 Jan Novák 03:26:44.7 Jindřich Synovec 03:27:11.7 Jan Jaroš 03:27:39.1 Martin Křička 03:27:43.6 Pavel Nechanický 03:27:46.6 Zdeňka Kousalová 03:27:50.1 Anna Krejcarová 03:28:09.4 Eva Krejcarová 03:28:12.6 ivan goga 03:28:45.5 Zuzana Dundáčková 03:29:18.7 Filip Kout 03:29:47.4 Josef Šimek 03:29:50.7 František Kout 03:29:51.2 Tomáš Dytrych 03:30:02.3 Ondřej Dundáček 03:30:54.2 Radek Šolc 03:31:18.1 Lukáš Bernard 03:31:36.9 Ladislava Skořepová 03:32:21.2 Otakar Švorčík 03:34:18.1 Petr Kašparovský 03:35:08.2 Gabriela Šírová 03:38:09.5 Lenka Mervartová 03:38:25 Miroslav Vonášek 03:38:51.8 Renata Jírová 03:40:32.3 M. Pitrman 03:40:32.5 Bohumil Tvrzník 03:42:11.1 Roman Podzimek 03:42:15.2 František Širl 03:42:16.1 Miloš Bydžovský 03:44:00.8 Michal Bydžovský 03:44:01.6 DAVID HOFMAN 03:44:55.1 Radek Klimeš 03:44:55.2 Jakub Janák 03:45:04.7 Miroslav Hlavatý 03:45:06 Jan Popelka 03:45:55.3 Tomáš Zahradník 03:46:02.8 Renata Dostálová 03:46:11.6 Josef Wanke 03:48:42.3 Marek Bureš 03:49:20.7 Tomáš Řeháček 03:49:22.2 Jan Krejčí 03:49:25.6 Michaela Betlachova 03:51:03.7 Jiří Šimek 03:52:03.3 Vladimir Prochazka 03:52:18.9 Milan Jezek 03:56:15.9 Jarda Seifert 03:56:16.5 Dagmar Steinerová 03:56:34.4 Emilián Skřivan 04:05:43.7 Radek Zeman 04:05:46.6 Stanislav Vlasák 04:07:10.9 Radim Gerlich 04:08:18.8 Marcel Beneš 04:10:10.2 Kamil Vašíček 04:16:25.1 Pavel Janák 04:28:44.8 Hana Nádherová 04:32:10.5 Jaroslav Kiezler 04:41:04.3 Monika Kiezlerová 04:41:04.5 Jaroslav Kiezler 04:41:05.3 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M18 [381] Vojtěch Sedláček 1999 Author Sedláček Příbram 01:48:45.2
2 1 / M40 [377] Zdeněk Hendrich 1981 ROHOZEC AMULET TEAM 01:49:18.100:32.9
3 1 / M30 [554] Tomáš Ševců 1997 HSK - cycling team 01:49:20.700:35.5
4 2 / M40 [937] Milan Černý 1978 Ski a Bike Centrum Radotín 01:49:30.200:45.0
5 3 / M40 [823] Ján Janočko 1982 Ski a Bike Centrum Radotín 01:51:32.302:47.1
6 4 / M40 [498] Vojtěch Vaníček 1985 BAKAKO Nová Paka 01:51:37.902:52.7
7 2 / M30 IZS [584] Tomáš Sládek 1988 Bakako Nová Paka 01:51:39.002:53.8
8 1 / M50 [520] Luboš Toman 1969 carla.kupkolo.cz 01:52:37.203:52.0
9 5 / M40 [644] Jakub Pecina 1986 Easygorun 01:52:38.903:53.7
10 3 / M30 [529] Jakub Šulc 1996 MS BIKE ACADEMY RACING 01:53:17.804:32.6
11 6 / M40 [987] Aleš Balcar 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:53:21.004:35.8
12 2 / M50 [929] Stanislav Derfl 1976 Derfl Kola 01:53:21.404:36.2
13 7 / M40 [743] Roman Kříž 1977 odpadyweb.cz 01:53:21.904:36.7
14 8 / M40 [703] Jan Malíř 1980 NILFISK PRO Cycling 01:53:23.804:38.6
15 9 / M40 IZS [733] Pavel Kubín 1981 Carla.kupkolo.cz 01:53:24.304:39.1
16 3 / M50 [662] David Novosad 1975 NILFISK PRO Cycling 01:53:24.704:39.5
17 10 / M40 [458] Miroslav Živný 1982 KCLKooperativa-Svijany 01:53:24.804:39.6
18 4 / M30 [824] Pavel Janeček 1990 BMC CZ Racing team 01:53:25.004:39.8
19 4 / M50 [453] Marek Müller 1976 KAH sport Vrchlabí 01:53:34.704:49.5
20 5 / M30 [575] Dominik Starý 1997 Jaroslav kulhavy cycling team 01:54:16.105:30.9
21 6 / M30 [711] František Louda 1988 ROHOZEC AMULET TEAM 01:54:18.505:33.3
22 7 / M30 [602] Jan Rožek 1987 ELEVEN MERCEDES MITAS 01:54:18.905:33.7
23 8 / M30 [601] Zbyněk Růžička 1991 Ski Paudera Staré Splavy 01:54:30.805:45.6
24 5 / M50 IZS [799] David Kalina 1974 SKP Maják 01:54:57.806:12.6
25 2 / M18 [756] Matouš Kozák 1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:56:17.507:32.3
26 9 / M30 [593] Pavel Sedláček 1987 Mladá Boleslav 01:56:19.307:34.1
27 11 / M40 [420] Vladimír Vaněk 1983 HSK - cycling team 01:57:13.608:28.4
28 10 / M30 [452] Jaroslav Voceďálek 1987 Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:57:38.708:53.5
29 11 / M30 [483] Michal Vlachovský 1987 BSK racing 01:57:40.008:54.8
30 6 / M50 [774] Zbyněk Kočárek 1971 ELIS team Mariánské Lázně 01:57:49.209:04.0
31 12 / M40 [928] David Divíšek 1977 INS ATELIER NÁCHOD C 01:58:14.609:29.4
32 13 / M40 [488] Luděk Vigner 1981 Trek Gdynia 01:58:44.109:58.9
33 7 / M50 [455] Michal Futó 1974 MTB Hrádek nad Nisou 01:58:45.410:00.2
34 3 / M18 [681] josef mojžíš 1999 Apache Loko Trutnov 01:58:46.710:01.5
35 12 / M30 [897] Lukáš Flégl 1993 Kola Šír Bělohrad 01:59:14.510:29.3
36 14 / M40 [414] Filip Salaquarda 1984 author i.s.r. 01:59:58.211:13.0
37 15 / M40 [632] Jan Piechaczek 1985 Praha 3, Vinohrady 02:00:01.511:16.3
38 1 / M61 [369] Richard Vosyka 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:00:18.811:33.6
39 13 / M30 [639] Adam Penjak 1997 STRATOS AUTO 02:00:29.411:44.2
40 16 / M40 [401] Vojtěch Reichert 1982 AUTO I.S.R. 02:00:31.711:46.5
41 8 / M50 [891] Jiří Frýbert 1973 ČS MTB Hobby 02:00:33.911:48.7
42 14 / M30 [425] Lukáš Fejk 1988 carla.kupkolo.cz 02:00:37.311:52.1
43 17 / M40 [677] Pavel Mráček 1983 Derfl kola 02:00:41.011:55.8
44 18 / M40 IZS [647] Petr Pavlíček 1986 CTB Cycling Team Brandýs 02:00:46.812:01.6
45 15 / M30 [419] Jakub Hebelka 1993 Carla.kupkolo.cz 02:00:49.212:04.0
46 9 / M50 [598] martin rýva 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:00:49.612:04.4
47 10 / M50 [411] Martin Lorenc 1970 STRATOS AUTO 02:01:36.712:51.5
48 16 / M30 [901] Pavel Jirásek 1992 GIANT Pitrs bikes 02:01:54.413:09.2
49 17 / M30 [508] Jakub Vacek 1988 Dolní Bousov 02:02:02.713:17.5
50 11 / M50 IZS [665] Rudolf Nosek 1970 STRATOS AUTO 02:02:26.313:41.1
51 19 / M40 [706] Jiří Macák 1978 Sokol Radim 02:02:26.613:41.4
52 18 / M30 [519] Jan Toman 1997 Carla.Kupkolo.cz 02:02:29.213:44.0
53 12 / M50 [496] Roman Vašíček 1974 Continental Adršpach 02:02:34.113:48.9
54 13 / M50 IZS [757] Stanislav Kozák 1972 Hasiči Litoměřice 02:02:52.414:07.2
55 20 / M40 IZS [935] jakub čeřovský 1983 lázně bělohrad 02:02:59.314:14.1
56 1 / M60 [359] Martin Kareis 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:03:17.214:32.0
57 19 / M30 IZS [424] Pavel Pfeifer 1991 SK hasičů KHk 02:03:34.314:49.1
58 20 / M30 [705] Josef Mach 1988 BAKAKO Nová Paka 02:03:50.615:05.4
59 21 / M40 [753] Jirka Kratochvil 1978 Mlada Boleslav 02:03:54.015:08.8
60 4 / M18 [802] Štefan Juhás 1998 JKF Jaroměř 02:03:55.015:09.8
61 14 / M50 [708] Jiří Lukeš 1975 Bikestars Vrchlabí 02:04:21.515:36.3
62 2 / M60 [832] Jaroslav CHUTNÝ 1961 STRATOS AUTO 02:04:23.615:38.4
63 21 / M30 [413] David Suchý 1989 A.V.S. Team KV 02:04:40.915:55.7
64 22 / M30 [698] Radim Matějka 1997 Cyklo Bendl 02:04:41.415:56.2
65 22 / M40 [373] Václav Kraus 1984 Čistý sport 02:04:43.815:58.6
66 23 / M30 [535] Michal Štípek 1993 Hořice 02:04:43.915:58.7
67 23 / M40 IZS [556] Jaroslav Šebesta 1983 FOR BIKES cycling team 02:04:44.715:59.5
68 24 / M30 [890] David Gabriel 1992 Trutnov 02:04:45.916:00.7
69 25 / M30 [726] Tomáš Kudrnáč 1989 Cyklo Point Jičín 02:04:47.016:01.8
70 3 / M60 [855] Zdeněk Hora 1961 Lounky 02:04:50.816:05.6
71 1 / Z40 [997] Jana Adámková 1996 Apache Loko Trutnov 02:04:58.116:12.9
72 4 / M60 [932] Radek Čipera 1964 Radvanice 02:05:00.216:15.0
73 24 / M40 [889] Jakub Gajdošík 1981 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:05:13.916:28.7
74 26 / M30 [484] Martin Vitvar 1987 Kola Luňák 02:06:03.317:18.1
75 15 / M50 [694] Jan Melišík 1974 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:06:57.418:12.2
76 27 / M30 [961] Ondřej Bittner 1997 Red Point Racing 02:07:03.618:18.4
77 5 / M60 IZS [704] Miloš Machek 1965 SKH Hradec Králové 02:07:13.818:28.6
78 28 / M30 [849] Jakub Hromádko 1988 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:07:45.419:00.2
78 28 / M30 [702] Aleš Malý 1987 OK Jilemnice 02:07:45.419:00.2
80 25 / M40 IZS [406] Tomáš Kordík 1986 Explosiw Bike Team 02:07:50.219:05.0
81 6 / M60 [58] Josef Jirman 1964 Broumov 02:08:34.619:49.4
82 16 / M50 [905] Leoš Effenberk 1971 Nilfisk pro cycling 02:08:40.319:55.1
83 26 / M40 [876] Daniel Havelka 1977 ZPA Smart Energy 02:08:41.019:55.8
84 2 / Z40 [399] Lenka Cibulková 1980 Lawi Team 02:08:46.920:01.7
85 27 / M40 [658] Michal Nýč 1982 Praha 8 02:08:59.320:14.1
86 2 / M61 [585] Jiří Slabý 1956 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:09:28.420:43.2
87 17 / M50 [888] Peter Galovich 1975 02:09:35.420:50.2
88 18 / M50 IZS [960] Miroslav Bláha 1974 SK hasičů KHk 02:09:49.321:04.1
89 28 / M40 [364] Vladimír Čížek 1982 Praha 4 02:09:54.821:09.6
90 29 / M40 [546] Zdeněk Šír 1983 Nilfisk pro cycling 02:09:59.621:14.4
91 30 / M30 [686] Tomáš Minář 1990 Třebihošť 02:10:00.121:14.9
92 31 / M30 [564] Pavel Sviták 1991 Praha 02:10:01.121:15.9
93 7 / M60 IZS [965] Dalibor Binter 1964 Policie Liberec 02:10:02.221:17.0
94 30 / M40 IZS [628] Karel Platich 1985 HZS Děčín 02:10:17.221:32.0
95 31 / M40 [878] Jan Haškovec 1980 Hradec Králové 02:10:42.321:57.1
96 19 / M50 [940] Václav Černý 1973 Lázně Bohdaneč 02:10:44.121:58.9
97 32 / M30 [784] Martin Klapal 1987 Cycling team Rychnov nad Kněžnou 02:11:10.622:25.4
98 5 / M18 [405] Miloš Pokorný 2002 ČKS SKI Jilemnice 02:11:15.722:30.5
99 32 / M40 IZS [485] Marek Víšek 1979 Hasiči Pardubice 02:11:29.922:44.7
100 33 / M40 [429] Martin Juriček 1977 Sporting Havana 02:12:13.123:27.9
101 34 / M40 [917] Radek Drahoňovský 1980 Sunski Academy Špindlerův Mlýn 02:12:33.923:48.7
102 20 / M50 [808] Aleš Jirák 1974 BafinoBike 02:12:35.723:50.5
103 33 / M30 [807] Petr Jiránek 1993 Koleje Harcov F621 02:12:50.724:05.5
104 21 / M50 [384] Václav Beránek 1973 Rovensko pod Troskami 02:12:50.824:05.6
105 6 / M18 [525] Jan Thér 1999 GIANT Pitrs bikes 02:12:53.424:08.2
106 3 / Z40 [637] Jitka Pešinová 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:13:21.824:36.6
107 3 / M61 [396] Jaromír Šimůnek 1955 Jablonec nad Nisou 02:13:35.624:50.4
108 8 / M60 [963] jaroslav bittermann 1959 Moto Žatec 02:13:36.424:51.2
109 22 / M50 [738] Jiří Kubelka 1973 Husky Racing Team 02:13:38.024:52.8
110 34 / M30 [356] Patrik Dušek 1987 Rockmachine Cyklomax 02:13:42.524:57.3
111 35 / M30 [521] Lukáš Toman 1991 Carla.kupkolo.cz 02:13:55.325:10.1
112 36 / M30 [685] Vojtěch Minář 1996 Třebihošť 02:13:57.125:11.9
113 35 / M40 [486] Pavel Vik 1981 Hradec Kralove 02:13:59.625:14.4
114 37 / M30 [418] Zbyněk Sokol 1991 Vrchlabí 02:13:59.925:14.7
115 38 / M30 [975] Tomáš Berger 1987 TJ Sokol Lužany 02:14:48.726:03.5
116 36 / M40 [433] Martin Menoščík 1980 TPCA bike team 02:14:55.526:10.3
117 23 / M50 [372] David Urbanec 1970 Eleven Mercedes Mitas 02:14:59.326:14.1
118 37 / M40 [882] David Grym 1986 Trutnov 02:15:16.426:31.2
119 24 / M50 IZS [734] Jan Kubíček 1972 HZS Děčín 02:15:37.826:52.6
120 39 / M30 [772] Pavel Kolda 1990 BAKAKO Nová Paka 02:15:43.726:58.5
120 7 / M18 [716] Jakub Laušman 1998 Vřesník 02:15:43.726:58.5
122 25 / M50 [623] Petr Pokorný 1975 MTB CITRUS TEAM 02:15:44.726:59.5
123 38 / M40 [840] Jakub Hušek 1985 Rádlo racing 02:15:45.827:00.6
124 39 / M40 IZS [958] Vlastimil Brumlich 1978 Nová Paka 02:15:58.227:13.0
125 26 / M50 [561] Lukáš Svoboda 1975 Yellow house 02:16:01.127:15.9
126 1 / Z41 [783] Monika Klapková 1970 Cyklopoint Jičín 02:16:34.827:49.6
127 40 / M30 [506] Lukáš Václavík 1994 ŠKODA AUTO 02:16:36.327:51.1
128 4 / Z40 [478] Martina Vokatá 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:16:38.227:53.0
129 41 / M30 [459] Pavel Živný 1987 KCL Kooperativa-Svijany 02:16:39.327:54.1
130 40 / M40 [667] David Neustupa 1985 STRATOS AUTO 02:16:40.927:55.7
131 41 / M40 [407] Jan Mareček 1981 STRATOS AUTO 02:17:02.128:16.9
132 27 / M50 [906] Luboš Eberle 1976 RH Valdice 02:17:02.528:17.3
133 9 / M60 [609] Sláva Rak 1965 Alfa team Hořice 02:17:07.428:22.2
134 42 / M40 [466] Jan Zelenka 1982 Kostelec nad Orlicí 02:17:13.428:28.2
135 43 / M40 [809] Jan Jindra 1982 Brodce 02:17:27.828:42.6
136 44 / M40 [912] Lukáš Duleba 1984 Luka Racing 02:17:35.328:50.1
137 28 / M50 [450] jaromir vávra 1976 MTB Hrádek nad Nisou 02:17:40.028:54.8
138 45 / M40 [397] Jan Palej 1978 Dvůr Králové nad Labem 02:17:43.428:58.2
139 29 / M50 [451] Ladislav Kočí 1972 Třebechovice pod Orebem 02:18:05.329:20.1
140 42 / M30 [385] Pavel Jung 1997 Trutnov 02:18:09.329:24.1
141 30 / M50 [898] Jaromír Flégl 1971 Hořice 02:18:20.029:34.8
142 43 / M30 IZS [654] Jaroslav Otta 1987 Nova Paka 02:18:20.529:35.3
143 46 / M40 [858] Michal Holeček 1986 Labe Tri Club HK 02:18:23.329:38.1
144 47 / M40 [924] Jan Doležal 1979 Cyklo Klub Bendl 02:18:36.929:51.7
145 31 / M50 [510] Radek Ulrich 1976 Stará Paka 02:18:40.529:55.3
146 10 / M60 [910] Jaroslav Dvorský 1961 FTVS 02:18:42.829:57.6
147 44 / M30 [842] Ondřej Hujer 1997 BeManiax Madbike 02:18:46.730:01.5
148 11 / M60 [428] Roman Sklenář 1964 FORBIKES cycling team 02:18:49.430:04.2
149 45 / M30 [474] Jan Vrána 1987 Rokytnice nad Jizerou 02:18:51.830:06.6
150 32 / M50 [528] Jan Švehla 1971 Delta team triatlon 02:18:52.330:07.1
151 33 / M50 [464] Štěpán Zeman 1974 Jičín 02:19:03.030:17.8
152 12 / M60 [537] Jiří Štědroň 1963 Pardubice 02:19:07.030:21.8
153 34 / M50 [643] Zdeněk Pěchouček 1969 BAKAKO Nová Paka 02:19:07.530:22.3
154 13 / M60 [614] Aleš Prokůpek 1966 ČKS SKI Jilemnice 02:19:12.030:26.8
155 48 / M40 [803] Antonín Jodas 1977 Bozkov 02:19:23.030:37.8
156 49 / M40 [380] Martin Goga 1983 Špinavý záda 02:19:36.830:51.6
157 46 / M30 [892] Matěj Frýba 1992 GREENLOG s.r.o. 02:19:55.831:10.6
158 47 / M30 [410] Jakub Kalfař 1992 Kbely Cycling Team 02:19:56.731:11.5
159 14 / M60 [926] Richard Dohnal 1962 KELLYS BIKERANCH TEAM 02:20:12.031:26.8
160 50 / M40 [978] David Beneš 1977 Horní Branná 02:20:13.631:28.4
161 15 / M60 [465] Petr Zelený 1960 team bike gamatec 02:20:14.031:28.8
162 51 / M40 [859] Jiří HOLAJ 1982 CYKLO SKI Žitník 02:22:05.733:20.5
163 8 / M18 [566] Adam Styblík 2002 Kola Šír Bělohrad 02:22:07.333:22.1
164 9 / M18 [714] Martin Lelek 2001 Apache Loko Trutnov 02:22:07.533:22.3
165 5 / Z40 [695] Michaela Medková 1992 Rock Machine Cyklomax 02:22:08.033:22.8
166 10 / M18 [725] Jakub Kurjak 1998 Horní Police 02:22:08.833:23.6
167 52 / M40 [863] Petr Hlávka 1982 Derfl Kola 02:22:36.033:50.8
168 53 / M40 [754] Tomáš Koželský 1983 Český Brod 02:22:38.233:53.0
169 54 / M40 [949] Martin Císař 1986 Třebihošť, DKnL. 02:22:53.334:08.1
170 55 / M40 [830] Michal Jambor 1983 J&J bike 02:23:10.134:24.9
171 56 / M40 IZS [66] Jan Knittel 1982 Hasiči Praha 02:23:12.634:27.4
172 57 / M40 [795] Pavel Kareš 1977 Chatavltava.cz 02:23:32.234:47.0
173 58 / M40 [766] Miroslav Kosina 1984 Praha 4 02:23:48.935:03.7
174 35 / M50 [735] Zdeněk Kubíček 1972 OK Mnichovo Hradiště 02:23:49.235:04.0
175 36 / M50 [622] Petr Polák 1975 Jičín 02:23:49.635:04.4
176 11 / M18 [454] Vítězslav Vávra 1998 MTB Hrádek nad Nisou 02:23:51.435:06.2
177 6 / Z40 IZS [567] Barbora Strnadová 1982 Žacléř 02:23:52.535:07.3
178 7 / Z40 [649] Magdaléna Pavelková 1991 Pardubice 02:23:53.535:08.3
179 37 / M50 [801] Martin Kadečka 1973 PROFIN PLASTY S.R.O. 02:23:53.735:08.5
180 8 / Z40 [516] Lenka Tomášová 1981 Lhota pod Libčany 02:23:54.435:09.2
181 38 / M50 [412] Tomáš Dražek 1975 Factor Bike Team 02:24:09.035:23.8
182 59 / M40 [701] Jiří Mařan 1983 Praha 02:24:11.535:26.3
183 39 / M50 [562] Jiří Svítil 1972 Derfl Kola 02:24:26.135:40.9
184 40 / M50 [383] Štěpán Gabriel 1976 Rapid Mlázovice 02:25:00.236:15.0
185 41 / M50 [853] Jarda Horák 1976 Mladá Bolelav 02:25:01.136:15.9
186 42 / M50 [435] Radek Bohuňovský 1969 PINGUIN DIVING TEAM 02:25:29.936:44.7
187 48 / M30 [791] Marcel Kiefmann 1988 Hradec Kralove 02:25:32.936:47.7
188 43 / M50 IZS [976] Martin Beran 1976 Hrušov 02:25:48.537:03.3
189 49 / M30 [648] David Pavlíček 1994 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:25:49.237:04.0
190 50 / M30 [541] Ondřej Šorf 1987 RONAL,MTB Štidla 02:25:52.337:07.1
191 60 / M40 [768] Michal Kopecký 1977 BeManiax Madbike 02:25:54.437:09.2
192 16 / M60 [578] František Soukal 1962 TJ Lokomotiva Nymburk 02:25:57.137:11.9
193 44 / M50 [896] Marek Frank 1967 Poděbrady 02:25:57.437:12.2
193 61 / M40 IZS [862] Jan Hocko 1980 HZS Varnsdorf 02:25:57.437:12.2
195 51 / M30 [805] Jakub Jirouš 1991 wpj.cz 02:26:03.237:18.0
196 52 / M30 [697] Jindřich Matoušek 1988 Flexi team 02:26:05.037:19.8
197 62 / M40 [467] Ondřej Zámečník 1979 Sumik Team 02:26:28.937:43.7
198 45 / M50 [423] Daniel Máša 1974 Six Monkeys 02:26:34.737:49.5
199 63 / M40 IZS [904] Jiří Ehrenberger 1986 HZS Pardubice 02:26:51.138:05.9
200 17 / M60 [850] Jan Hovorka 1959 DLNK TEAM - THE BEST OF 02:27:02.038:16.8
201 18 / M60 [984] Pavel Barvínek 1966 Expres.cz- Merida Team Kolín 02:27:05.938:20.7
202 19 / M60 [942] Petr Černohlávek 1966 Atelier Petrlenka 02:27:06.838:21.6
203 64 / M40 [866] Zdeněk Hlaváček 1981 Symbio+ Cannondale 02:27:07.938:22.7
204 65 / M40 [797] David Kaňka 1979 Vysoké Veselí 02:27:08.138:22.9
205 46 / M50 IZS [619] Petr Pospíšil 1974 SK hasičů KHk 02:27:10.338:25.1
206 66 / M40 [638] Michal Pešek 1980 Atelier technik s.r.o. 02:27:14.838:29.6
207 47 / M50 [875] Jan Havlíček 1976 Bikemarast 02:27:16.538:31.3
208 53 / M30 [502] Dalibor Váňa 1988 Hradec Králové 02:27:23.638:38.4
209 67 / M40 [867] Luboš Heršálek 1977 Budčeves 02:27:24.138:38.9
210 4 / M61 [533] Jindřich Štolfa 1952 Kahsport.cz Cannondale team 02:27:35.338:50.1
211 48 / M50 [810] Petr Jindra 1971 Kerteam 02:27:36.438:51.2
212 5 / M61 [938] Jan Černý 1956 Malé Kyšice 02:27:39.138:53.9
213 54 / M30 [981] Adam Bednář 1989 Paddy´s 02:27:43.838:58.6
214 68 / M40 [462] Zdeněk Zemánek 1982 TPCA bike team 02:27:44.538:59.3
215 49 / M50 [481] Libor Vlček 1968 Trutnov 02:27:52.439:07.2
216 2 / Z41 [444] Světlana Vaňková 1974 Kolo Šír 02:27:56.839:11.6
217 69 / M40 [514] Leigh Tozer 1980 Praha 02:28:08.039:22.8
218 70 / M40 [816] Petr Jelínek 1986 BAKAKO Nová Paka 02:28:14.639:29.4
219 12 / M18 [873] Stanislav Heczko ml. 2001 Sportovní akademie Šp. mlýn 02:28:14.939:29.7
220 20 / M60 [872] Stanislav Heczko st. 1966 SkiAlpShop 02:28:15.839:30.6
221 21 / M60 [591] Vladimír Sklenář 1963 XCT sport Hospůdka Karolína 02:28:16.339:31.1
222 55 / M30 [769] Michal Konečný 1995 Cyklopoint Jičín 02:28:50.340:05.1
223 56 / M30 [825] Jan Janata 1992 Vrchlabí 02:29:00.940:15.7
224 71 / M40 [473] Vojtěch Wachtl 1986 Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:29:05.540:20.3
225 72 / M40 [844] Lukáš Hudousek 1984 Pardubice 02:29:30.640:45.4
226 50 / M50 [747] petr kristián 1973 Heřmanice 02:29:30.740:45.5
227 51 / M50 [391] Jiří Košťál 1970 Cyklo Ski Team Žacléř 02:29:34.640:49.4
228 73 / M40 [548] Pavel Šimon 1980 Dvůr Králové nad Labem 02:29:36.140:50.9
229 57 / M30 [675] Marian Mynář 1988 Minik 02:29:36.340:51.1
230 74 / M40 [894] Michal Frolík 1983 SWcontrol 02:29:36.940:51.7
231 75 / M40 [409] JIŘÍ ŠUBRT 1979 TATRA LEADER 02:29:44.640:59.4
232 9 / Z40 [449] Tereza Nedorostová 1988 BSK racing team 02:29:45.341:00.1
233 52 / M50 [518] Zdeněk Tomáš 1976 Bike&Run Team Stará Paka 02:29:57.341:12.1
234 76 / M40 [668] Michal Neustupa 1984 KRUŠNOHOR Trophy 2017 02:30:03.141:17.9
235 53 / M50 [398] Jan Nedvídek 1974 02:30:09.741:24.5
236 54 / M50 [367] Miroslav Franěk 1971 Praha 02:30:15.641:30.4
237 77 / M40 [684] Michal Miškovský 1981 Jičín 02:30:18.341:33.1
238 58 / M30 [539] Jan Špůr 1992 Dvůr Králové nad Labem 02:30:21.641:36.4
239 13 / M18 [350] Patrik Pokorný 2001 02:30:21.941:36.7
240 14 / M18 [847] Filip Hroneš 2000 FAACCZ 02:30:30.241:45.0
241 55 / M50 [848] Patrik Hroneš 1970 FAACCZ 02:30:31.141:45.9
242 56 / M50 [794] Jan Kašpar 1971 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:30:41.641:56.4
242 22 / M60 [671] Aleš Náhlovský 1957 ROVTÝM 02:30:41.641:56.4
244 57 / M50 [618] Tomáš Pozdník 1970 Starý Mateřov 02:30:43.941:58.7
245 78 / M40 [577] Martin Srb 1986 TJ Sokol Lužany 02:30:52.342:07.1
246 58 / M50 [934] Jan Čeřovský 1975 Hořice 02:30:55.142:09.9
247 79 / M40 [427] Luděk Silovský 1986 Hořice 02:30:55.942:10.7
248 80 / M40 [994] Michal Babík 1980 Jičín 02:30:58.442:13.2
249 59 / M50 IZS [955] Lukáš Bubník 1976 HZS Děčín 02:31:00.342:15.1
250 81 / M40 [973] Tomáš Berger 1986 Cyklo Point Jičín 02:31:00.842:15.6
251 60 / M50 [615] Vladislav Procházka 1976 Pro.Lu.To 02:31:01.642:16.4
252 61 / M50 [387] Radek Holubec 1973 RHM-moto 02:31:02.542:17.3
253 82 / M40 [818] Petr Jebavý 1986 wpj.cz 02:31:06.742:21.5
254 59 / M30 [970] Miloš Bernkopf 1988 Lázně Bělohrad 02:31:07.342:22.1
255 3 / Z41 [374] Iva Hasnedlová 1965 Děčín 02:31:16.342:31.1
256 15 / M18 [416] Jiří Němeček 2000 Ostroměř 02:31:26.042:40.8
257 10 / Z40 [395] Iveta Halamová 1986 Nymburk 02:31:31.842:46.6
258 83 / M40 [886] Štěpán Gereg 1979 Trutnov 02:31:33.742:48.5
259 84 / M40 [432] Lukáš Babák 1982 Podkumburský Banditi 02:31:33.942:48.7
260 85 / M40 [720] Radek Landfeld 1977 Podkumburský Banditi 02:31:34.342:49.1
261 62 / M50 IZS [741] Pavel Kubáček 1975 Střevač 02:31:35.242:50.0
262 23 / M60 [612] Zbyněk Přibyl 1966 Choceň 02:31:44.542:59.3
263 86 / M40 [962] Jaroslav Bittermann 1983 Praha 02:32:20.043:34.8
264 63 / M50 IZS [879] Josef Hanek 1974 SKH Hradec Králové 02:32:21.043:35.8
265 64 / M50 [540] Jaroslav Šorm 1970 Kola Šír Bělohrad 02:32:25.543:40.3
266 24 / M60 [581] Jiří Slavík 1964 Veslařský klub Děčín 02:32:28.043:42.8
267 60 / M30 [368] Pavel Ruml 1992 Hořice 02:32:35.043:49.8
268 87 / M40 [989] Vlastimil Bala 1982 KELLYS Liberec 02:32:40.143:54.9
269 88 / M40 IZS [887] Alan Gavel 1977 Bratři v triku 02:32:50.744:05.5
270 89 / M40 [402] Karel Lisý 1983 Auto I.S.R. 02:32:54.044:08.8
271 65 / M50 [375] Daniel Kadaník 1975 Praha 20 02:33:04.144:18.9
272 66 / M50 [883] Luboš Gregor 1973 Kladno 02:33:16.244:31.0
273 11 / Z40 [589] Denisa Skrbková 1989 BeManiax Madbike 02:33:17.044:31.8
274 67 / M50 [845] Ladislav Hudler 1971 Planá 02:33:18.644:33.4
275 68 / M50 [445] Petr Imlauf 1974 Kolo Šír 02:33:20.544:35.3
276 90 / M40 IZS [652] Martin Pánek 1977 Městec Králové 02:33:23.444:38.2
277 69 / M50 [386] Martin Sádovský 1970 KSK 02:33:24.944:39.7
278 25 / M60 [908] Jiří Dvořák 1958 Jablonec nad Nisou 02:33:26.744:41.5
279 61 / M30 [536] Jaroslav Štefan 1988 Bábo uhni! 02:33:40.444:55.2
280 91 / M40 [526] Oldřich Tesař 1977 Podkumburský Banditi 02:33:46.345:01.1
281 62 / M30 [608] Tomas Rakovec 1987 Repy Elite 02:33:47.545:02.3
282 26 / M60 [480] Jan Vojík 1961 Vrcha 02:33:50.645:05.4
283 63 / M30 [761] Tomáš Kout 1995 KORNER TEAM BĚLOHRAD 02:33:53.245:08.0
284 70 / M50 [966] Vladimír Biňovec 1976 Nelahozeves 02:33:57.845:12.6
285 71 / M50 [916] Jiří Drbohlav 1976 Lomnice nad Popelkou 02:33:58.045:12.8
286 64 / M30 [515] Tomáš Tomíček 1991 Lánov 02:34:05.945:20.7
287 72 / M50 [630] Miroslav Pirkl 1976 Chlumec nad Cidlinou 02:34:08.845:23.6
288 73 / M50 [826] Jindřich Janata 1973 Horní Branná 02:34:21.545:36.3
289 92 / M40 [600] Jiří Růžička 1977 Stará Boleslav 02:34:24.445:39.2
290 93 / M40 [900] Marek Festa 1983 Hořice 02:34:26.345:41.1
291 94 / M40 [569] Kubík Straňák 1982 BT Stará Paka 02:34:29.245:44.0
292 27 / M60 [972] Arnošt Bernard 1961 Kola Šír Bělohrad 02:34:30.145:44.9
293 95 / M40 [950] Peter Cehlár 1980 Symbio+ Cannondale 02:34:38.045:52.8
294 12 / Z40 [641] Vendula Pekárková 1983 MC Český ráj 02:34:46.346:01.1
295 96 / M40 [626] Štěpán Plodek 1977 Třebechovice pod Orebem 02:34:49.046:03.8
296 97 / M40 [394] Luboš Typlt 1979 ELEVEN MERCEDES MITAS 02:35:03.246:18.0
297 98 / M40 [532] Petr Šťovíček 1977 Trutnov 02:35:32.346:47.1
298 74 / M50 [838] Vladimír Hykyš 1976 Six Monkeys 02:35:36.046:50.8
299 75 / M50 [721] Zdeněk Kyzivát 1972 Ten Pigs 02:35:37.646:52.4
300 99 / M40 [821] Michal Jánský 1978 KSK 02:35:38.846:53.6
301 100 / M40 [568] Jan Stria 1979 Lázně Bělohrad 02:35:42.346:57.1
302 76 / M50 [563] Jan Svítek 1974 Úvaly 02:35:45.347:00.1
303 6 / M61 [841] Miroslav Hůlka 1952 Ústí nad Orlicí 02:35:53.647:08.4
304 65 / M30 [605] Jakub Rinn 1987 Atelier-Technik s.r.o. 02:35:56.447:11.2
305 101 / M40 [492] Martin Vecko 1979 Cyklonadšenci MKC 02:36:00.447:15.2
306 28 / M60 [930] Jaroslav David 1964 Dvůr Králové nad Labem 02:36:01.647:16.4
307 77 / M50 [731] michal kubišta 1971 Kubištovy Hořické trubičky 02:36:15.447:30.2
308 13 / Z40 [661] Michaela Novotná 1993 BeManiax Madbike 02:36:15.947:30.7
309 14 / Z40 [527] Kateřina Švihová 1978 Trutnov 02:36:16.647:31.4
310 29 / M60 [968] Jiří Bílek 1965 Jičín 02:36:18.547:33.3
311 78 / M50 [945] Milan Čech 1976 PROFIALARM s.r.o. 02:36:27.947:42.7
312 79 / M50 [921] Jan Dostál 1972 Lázně Bělohrad 02:36:28.047:42.8
313 16 / M18 [920] Jan Dostál 2001 Praha 10 02:36:30.047:44.8
314 30 / M60 [974] Milan Berger 1960 Cyklopoint Jičín 02:36:59.948:14.7
315 80 / M50 IZS [613] Jiří Prouza 1972 Rtyně v Podkrkonoší 02:37:17.548:32.3
316 66 / M30 [544] Jakub Škaloud 1989 FHCT 02:37:18.748:33.5
317 102 / M40 [599] Tomáš Rys 1981 Praha 02:37:28.248:43.0
318 103 / M40 [933] Jaroslav Čeřovský 1977 Lešany 02:37:32.048:46.8
319 31 / M60 [358] Jiří Šnajdr 1960 Jablonec n.Nisou 02:37:42.248:57.0
320 81 / M50 [957] Jiří Brus 1976 Symbio+ Cannondale 02:37:48.749:03.5
321 32 / M60 [771] Radek Koloc 1962 BEMANIAX MADBIKE 02:37:58.149:12.9
322 67 / M30 [718] Michal Langendorf 1989 Jičín 02:37:59.149:13.9
323 104 / M40 [715] Martin Lauterbach 1985 Kutná Hora 02:38:11.649:26.4
324 33 / M60 [719] Karel Landkammer 1961 Cyklobulf Hrobce 02:38:16.349:31.1
325 105 / M40 [915] Miroslav Dresler 1980 RaMi team Střezetice 02:38:17.349:32.1
326 17 / M18 [729] Martin Kubišta ml. 2003 BAKAKO Nová Paka 02:38:17.949:32.7
327 34 / M60 [475] Josef Vrána 1958 Rokytnice nad Jizerou 02:38:18.049:32.8
328 35 / M60 [352] Jaromír Krejčí 1960 Želeynice 02:38:21.849:36.6
329 68 / M30 [657] Jan Okuliár 1997 Sokol Horní Branná 02:38:29.249:44.0
330 106 / M40 [636] Martin Pešta 1978 BAKAKO Nová Paka 02:38:33.449:48.2
331 107 / M40 [477] Jakub Vondrouš 1980 KRUTOPŘÍSŇÁCI 02:38:34.749:49.5
332 82 / M50 [688] Ladislav Mikeš 1971 Šimon & Kolman 02:38:50.650:05.4
333 83 / M50 [919] Petr Dostálek 1973 Solnice 02:39:21.550:36.3
334 69 / M30 [408] Matúš Sprinz 1997 Olfin car Ski Team 02:39:21.650:36.4
335 84 / M50 [617] Radek Pražák 1973 JKF Jaroměř 02:39:23.750:38.5
336 108 / M40 [758] Lukáš Koutský 1980 Lázně Bělohrad 02:39:30.050:44.8
337 36 / M60 [646] Miroslav Pavlíček 1965 VETAS Kralupy 02:39:31.050:45.8
338 85 / M50 [361] Tomáš Kritzner 1974 Kola Kritzner 02:39:31.450:46.2
339 109 / M40 [660] Filip Novotný 1984 Hradec Králové 02:39:31.550:46.3
340 86 / M50 [710] Petr Lukáč 1971 Rockmachine-Cyklomax 02:39:38.950:53.7
341 87 / M50 [469] miloslav zajger 1969 Čachovice 02:39:39.350:54.1
342 88 / M50 [925] Miloš Dolejš 1974 Žehuň 02:39:45.551:00.3
343 110 / M40 [895] Jiří Friede 1982 ZPA BIKE TEAM 02:39:47.251:02.0
344 111 / M40 [762] Lukáš Kotlář 1980 Jičín 02:40:27.051:41.8
345 112 / M40 [676] Pavel Mraz 1977 Ten Pigs 02:40:39.851:54.6
346 113 / M40 [393] Michal Tvrzník 1986 Liberec 02:40:41.351:56.1
347 70 / M30 [913] Pavel Dufek 1988 Soukromé království barona Dufka 02:40:42.851:57.6
348 18 / M18 [476] Martin Voňka 2002 FKM Javorka 02:40:43.051:57.8
349 114 / M40 [682] Radan Mlejnek 1979 Cyklo Tatobity 02:40:44.751:59.5
350 89 / M50 IZS [814] Petr Jenčovský 1976 SK hasičů KHk 02:41:00.352:15.1
351 90 / M50 [378] Josef Polák 1975 Hradec Králové 02:41:00.652:15.4
352 115 / M40 [956] Roman Bryscejn 1986 TJ Sokol Luzany 02:41:09.652:24.4
353 37 / M60 [500] Miroslav Vanický 1965 TJ Lokomotiva Nymburk 02:41:12.852:27.6
354 7 / M61 [699] Karel Mašín 1951 Sokol Žíreč 02:41:13.752:28.5
355 38 / M60 [504] Petr Valek 1964 Dvur Kralove n/L 02:41:18.252:33.0
356 39 / M60 [595] Martin Říha 1963 K-pro, spol. s r.o. 02:41:19.852:34.6
357 15 / Z40 [991] Tereza Bajerová 1990 Lázně Bělohrad 02:41:37.152:51.9
358 116 / M40 [517] Radek Tomášek 1983 Hořice 02:41:38.152:52.9
359 91 / M50 [572] Josef Steklý 1971 Sedliště 02:41:55.553:10.3
360 117 / M40 [503] Petr Valenta 1980 MTB Cyklo Benda 02:42:02.453:17.2
361 71 / M30 [366] Dominik Vojtíšek 1988 Ostroměř 02:42:15.653:30.4
362 118 / M40 [530] Jiří Šulc 1984 TPCA bike team 02:42:16.453:31.2
363 16 / Z40 [389] Eliška Mertlíková 1991 SK BP Lumen 02:42:23.653:38.4
364 19 / M18 [633] Ludvík Petřivý 1999 Lázně Bělohrad 02:42:37.453:52.2
365 119 / M40 [463] Daniel Zeman 1983 www.zdraveusmevy.cz 02:42:37.753:52.5
366 92 / M50 [351] Roman Holub 1973 Libotov 02:42:53.654:08.4
367 93 / M50 [765] Karel Košár 1975 Symbio+Cannondale 02:42:54.554:09.3
368 17 / Z40 IZS [493] Zuzana Vávrová 1992 Enika bike team 02:42:55.754:10.5
369 40 / M60 [861] Oldřich Hofman 1963 Triklub Dobruška 02:42:57.254:12.0
370 94 / M50 [596] Aleš Řehák 1970 KČT Benešov u Semil 02:42:58.054:12.8
371 72 / M30 [843] Martin Hudský 1992 Lomnice nad Popelkou 02:42:59.654:14.4
372 95 / M50 [959] Jiří Brož 1967 Jihlavské bajky 02:42:59.954:14.7
373 120 / M40 [967] Vladimír Bílek 1977 Hořice 02:43:02.954:17.7
374 96 / M50 IZS [730] Martin Kubišta 1976 BAKAKO Nová Paka 02:43:10.454:25.2
375 121 / M40 [839] Jaroslav Hyjánek 1978 SAFARI Dvůr Králové 02:43:22.054:36.8
376 97 / M50 [404] Tomas Folprecht 1971 CH. D. O. Bike&Ski 02:43:22.854:37.6
377 41 / M60 [471] Jiří Zahradník 1965 Benešov u Semil 02:43:26.854:41.6
378 122 / M40 [659] Ondřej Novotný 1985 Dymokury 02:43:31.154:45.9
379 123 / M40 [586] Martin Slabý 1982 KČT-MTB Kralupy 02:43:34.554:49.3
380 42 / M60 [403] Jiří Pleskač 1964 Mladé Buky 02:44:27.155:41.9
381 8 / M61 [460] Šlechtislav Žalský 1942 Apache Loko Trutnov 02:44:27.855:42.6
382 98 / M50 [939] Martin Černý 1974 Plzeň 02:44:29.855:44.6
383 124 / M40 [722] Marek Kvitský 1978 Fitclub Jičín 02:44:38.655:53.4
384 99 / M50 [421] Pavel Žáček 1967 Hradec Králové 02:44:39.255:54.0
385 73 / M30 [806] Lukáš Jirásek 1988 Hradec Králové 02:44:41.255:56.0
386 100 / M50 [927] Luděk Dohnal 1975 Devil 02:44:43.955:58.7
387 101 / M50 [479] tonda vojtisek 1971 no swiss 02:44:51.556:06.3
388 43 / M60 [511] Michal Uher 1960 Lékárna Zásmuky 02:45:03.556:18.3
389 44 / M60 [727] Miloš Kudrnáč 1960 Continental sport club 02:45:15.156:29.9
390 102 / M50 [610] Stanislav Rada 1976 Trutnov 02:45:19.256:34.0
391 45 / M60 [696] Jaromír Medek 1963 Hradec Králové 02:45:30.556:45.3
392 74 / M30 [390] Jan Mertlík 1995 SK BP Lumen 02:45:45.056:59.8
393 125 / M40 [798] Radek Kamenský 1979 Jizerské pekárny Team 02:46:04.357:19.1
394 126 / M40 [785] Martin Kittler 1979 Lázně Bělohrad 02:46:11.757:26.5
395 9 / M61 [499] Jaromír Vaníček 1952 BAKAKO Nová Paka 02:46:13.857:28.6
396 75 / M30 [780] Lukáš Klíma 1991 wpj.cz 02:46:16.057:30.8
397 127 / M40 [400] Jakub Horáček 1983 Dvur Králové nad Labem 02:46:19.557:34.3
398 128 / M40 [728] Zdeněk Kudláček 1979 Šimon & Kolman 02:46:22.457:37.2
399 103 / M50 [796] Ivo Karban Karban 1974 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:46:27.157:41.9
400 129 / M40 [986] Štefan Bálik 1983 Suchomel 02:46:28.857:43.6
401 130 / M40 IZS [683] Stanislav Mizera 1985 SK hasičů KHk 02:46:39.057:53.8
402 131 / M40 [982] Karel Bednář 1980 Paddy´s 02:47:04.558:19.3
403 104 / M50 [782] Petr Klein 1973 Jičín 02:47:08.658:23.4
404 4 / Z41 [742] Jaroslava Křížková 1976 Litoměřice 02:47:15.258:30.0
405 46 / M60 [944] Pavel Čepelka 1960 Úpice 02:47:15.658:30.4
406 132 / M40 [775] Radek Knížek 1978 Dobré 02:47:32.858:47.6
407 47 / M60 [431] Petr Šubr 1965 BeManiax Madbike 02:47:38.958:53.7
408 10 / M61 [565] Karel Svatoň 1954 Praha 10 Petrovice 02:48:02.459:17.2
409 105 / M50 [442] Stanislav Keller 1972 Lázně Bělohrad 02:48:22.559:37.3
410 133 / M40 [813] Václav Jerie 1981 Cyklo M. Kucera H Branná 02:48:24.759:39.5
411 48 / M60 [983] Karel Bednář 1959 Praha 9 02:48:26.759:41.5
412 20 / M18 [440] Martin Matouš 1999 www.v-garden.cz 02:49:06.901:00:21.7
413 134 / M40 [993] Jan Baier 1977 Dvůr Králové nad Labem 02:49:10.601:00:25.4
414 135 / M40 [786] Jan Kittler 1978 Valdice 02:49:37.001:00:51.8
415 106 / M50 [650] Pavel Pašek 1971 Continental Sport Club 02:49:41.701:00:56.5
416 5 / Z41 [655] Bohuslava Otevřelová 1966 Český Těšín 02:49:46.201:01:01.0
417 49 / M60 [656] František Otevřel 1962 Český Těšín 02:49:47.501:01:02.3
418 76 / M30 [881] Jakub Haluška 1993 ubytovanirozkos.cz 02:50:06.201:01:21.0
419 50 / M60 [606] Petr Rinn 1966 Continental Adršpach 02:50:08.101:01:22.9
420 136 / M40 [990] Michal Bakeš 1980 Rovteam 02:50:09.101:01:23.9
421 11 / M61 [988] Petr Balásek 1947 KCPivovarVratislavice 02:50:29.301:01:44.1
422 77 / M30 [672] Ondřej Nádovník 1989 Hradec Králové 02:50:37.001:01:51.8
423 137 / M40 [985] František Bartoš 1977 Trutnov 3 02:50:37.901:01:52.7
424 138 / M40 [415] Jaroslav Najman 1984 Lázně bělohrad 02:50:39.401:01:54.2
425 18 / Z40 [852] Mirka Horňáková 1981 Los Desperados Racing Team 02:50:49.101:02:03.9
426 78 / M30 [746] Pavel Krois 1989 pohybzdrave.cz 02:50:55.301:02:10.1
427 107 / M50 [870] josef hejhal 1972 sokol ostřetín 02:51:24.701:02:39.5
428 12 / M61 [438] Milan Borůvka 1954 Prosport 02:52:03.801:03:18.6
429 108 / M50 [635] Jína Petr 1971 Semily 02:52:05.201:03:20.0
430 13 / M61 [869] Pavel Hejl 1956 Continental Sport Club 02:52:16.501:03:31.3
431 51 / M60 [874] Richard Havlík 1963 Černí koně 02:52:16.601:03:31.4
432 109 / M50 [679] Mojmír Morávek 1970 Hořice 02:52:19.501:03:34.3
433 79 / M30 [763] František Kotlář 1988 Budčeves 02:52:21.001:03:35.8
434 139 / M40 [680] Karel Moravec 1978 Český Brod 02:52:36.701:03:51.5
435 80 / M30 [865] Lukáš Hlaváček 1995 Hořice 02:53:05.901:04:20.7
436 52 / M60 [505] Josef Václavík 1962 ŠKODA AUTO 02:53:06.501:04:21.3
437 140 / M40 [355] Lukáš Gaudek 1978 Praha 02:53:18.901:04:33.7
438 141 / M40 IZS [524] Jiří Tobořík 1979 Jičín 02:53:25.101:04:39.9
439 81 / M30 [642] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 BAKAKO Nová Paka 02:53:30.101:04:44.9
440 110 / M50 [651] Michal Pašek 1973 Continental Sport Club 02:53:34.101:04:48.9
441 53 / M60 [362] Lubomír Vejvoda 1959 Liberec 02:53:40.401:04:55.2
442 142 / M40 [947] Jakub Culek 1986 Praha 9 02:53:51.701:05:06.5
443 82 / M30 [443] Marek Srb 1992 TJ SOKOL LUŽANY 02:54:01.901:05:16.7
444 111 / M50 [820] Khorel Jaroslav 1970 Přelouč 02:54:19.601:05:34.4
445 112 / M50 [583] Radim Slánek 1972 RaMi team Střezetice 02:54:27.601:05:42.4
446 54 / M60 [678] Ivan Morávek 1964 MTB MORRIS64 02:54:39.801:05:54.6
447 143 / M40 [549] Sebastian Šimon 1979 Praha 02:55:15.401:06:30.2
448 21 / M18 [856] Tomáš Holomba 2000 Lázně Bělohrad 02:55:54.201:07:09.0
449 55 / M60 [645] Stanislav Pazderník 1962 MMM 02:55:58.201:07:13.0
450 113 / M50 [538] Pavel Šrůtek 1971 Česká Skalice 02:55:59.201:07:14.0
451 114 / M50 [992] Pavel Bajer 1970 Lázně Bělohrad 02:56:02.301:07:17.1
452 115 / M50 [834] Stanislav Chudoba 1968 ELDOS 02:56:07.001:07:21.8
453 116 / M50 [559] Jiří Syrovátka 1969 Hořice 02:56:10.401:07:25.2
454 144 / M40 IZS [740] Tomáš Kubáček 1977 Střevač 02:56:11.801:07:26.6
455 145 / M40 [627] Tomáš Pliml 1986 JAPATO 02:56:19.701:07:34.5
456 117 / M50 [998] Jan Abrt 1976 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:56:24.501:07:39.3
457 56 / M60 [507] roman václavek 1966 nechanice 02:57:34.801:08:49.6
458 146 / M40 [837] Radovan Chalupka 1980 02:57:50.801:09:05.6
459 118 / M50 [624] Petr Pokorný 1974 Kladno 02:57:52.401:09:07.2
460 19 / Z40 [448] Pavla Ullíková 1988 Praha 02:57:55.801:09:10.6
461 147 / M40 [382] Jiří Vrabec 1980 Staropacká sokolovna 02:58:18.101:09:32.9
462 119 / M50 [547] Pavel Šimon 1970 FcB Team 02:58:19.201:09:34.0
463 57 / M60 [430] Milan Skalický 1959 Ostroměř 02:58:26.701:09:41.5
464 6 / Z41 [611] Dagmar Přibylová 1971 Choceň 02:58:39.601:09:54.4
465 20 / Z40 [755] Marie Kozáková 1989 Jičín 02:58:42.501:09:57.3
466 120 / M50 [690] Ivo Michek 1973 Třebihošť 02:58:43.001:09:57.8
467 148 / M40 [833] Karol Chudovský 1978 Praha 9 02:58:43.201:09:58.0
468 121 / M50 [669] Milan Neškrabal 1970 NESSY 02:58:53.401:10:08.2
469 22 / M18 [571] Josef Steklý 1998 Libáň 02:58:54.201:10:09.0
470 122 / M50 [977] Zdeněk Beňo 1972 Straškov-Vodochody 02:59:04.301:10:19.1
471 7 / Z41 [880] Michaela Hamplová 1974 Karlovy Vary 02:59:12.101:10:26.9
472 123 / M50 [543] Josef Šlapák 1970 Lysá nad Labem 02:59:33.401:10:48.2
473 124 / M50 [846] Michal Hrubý 1967 Veba bike team 03:00:24.801:11:39.6
474 21 / Z40 IZS [574] Kateřina Stěhulová 1984 HZS Liberec 03:00:28.801:11:43.6
475 125 / M50 [954] Pavel Bujárek 1975 Martinice v krkonoších 03:00:29.001:11:43.8
476 83 / M30 [717] Martin Lánský 1991 - 03:00:49.201:12:04.0
477 84 / M30 [899] Ondřej Fikar 1988 Hořice 03:01:33.101:12:47.9
478 149 / M40 [893] Daniel Frumert 1977 Canyon 03:01:54.601:13:09.4
479 8 / Z41 [354] Ivana Mullerová 1973 SKI Mladá Boleslav 03:02:13.301:13:28.1
480 85 / M30 [800] Martin Kála 1994 Slaný 03:02:13.601:13:28.4
481 58 / M60 [509] Oldřich Urban 1966 Pardubice 03:02:17.001:13:31.8
482 150 / M40 [931] Michal David 1978 Lázně Bělohrad 03:02:28.901:13:43.7
483 23 / M18 [751] Lukáš Kraus 2003 Lázně Bělohrad 03:02:47.401:14:02.2
484 126 / M50 [666] martin nosek 1972 nósa team 03:02:53.701:14:08.5
485 59 / M60 [712] Miroslav Lokvenc 1966 Apache Loko Trutnov 03:03:08.801:14:23.6
486 127 / M50 [555] Jiří Šembera 1969 VIPrahlo 03:03:12.101:14:26.9
487 86 / M30 [835] Stanislav Chudoba 1994 ELDOS 03:03:40.201:14:55.0
488 128 / M50 [693] Jiří Mencl 1976 Dvůr Králové nad Labem 03:03:49.401:15:04.2
489 151 / M40 [491] Lukáš Velechovský 1984 Cyklonadšenci MKC 03:04:10.601:15:25.4
490 152 / M40 [857] Milan Holeček 1979 Praha 03:04:16.601:15:31.4
491 153 / M40 [689] Jan Mikeš 1977 Šimon & Kolman 03:04:18.101:15:32.9
492 129 / M50 [909] Jiří Dvořák 1970 beMANIAX MADBIKE 03:04:33.101:15:47.9
493 154 / M40 IZS [579] Radek Smolík 1977 Hasiči Konecchlumí 03:05:02.401:16:17.2
494 130 / M50 [770] Pavel Komárek 1971 Kandát-parta 03:05:13.301:16:28.1
495 155 / M40 [943] Jan Čermák 1978 Kola Rtyně 03:05:33.701:16:48.5
496 60 / M60 [494] leoš vávra 1965 praha 10 03:05:35.901:16:50.7
497 156 / M40 [941] David Černý 1983 Jičín 03:06:02.901:17:17.7
498 87 / M30 IZS [877] Jakub Hatina 1991 Moto Herman 03:06:12.601:17:27.4
498 157 / M40 [353] Martin Blažek 1977 RoRace Team Pyšely 03:06:12.601:17:27.4
500 22 / Z40 IZS [739] Jana Kubátová 1978 Rokytnice nad Jizerou 03:06:35.701:17:50.5
501 61 / M60 [388] Jiří Mrklas 1961 Mihoko Rádlo 03:06:49.301:18:04.1
502 131 / M50 [534] Pavel Škoda 1968 Rádlo racing 03:06:49.501:18:04.3
503 158 / M40 [461] Tomas Zloch 1985 Praha 03:08:09.301:19:24.1
504 14 / M61 [836] Miroslav Chroust 1955 Neratovice 03:09:08.401:20:23.2
505 88 / M30 [531] Michal Šuk 1988 Notthor 03:09:11.401:20:26.2
506 132 / M50 [922] Radek Dostál 1973 Kandát-parta 03:09:12.001:20:26.8
507 89 / M30 [558] Adam Šádek 1989 Krutopřísňáci 03:09:45.401:21:00.2
508 133 / M50 [490] Jiří Verner 1975 Hradec Králové 03:11:31.301:22:46.1
509 62 / M60 [523] Václav Tomalík 1963 VOT 03:12:04.501:23:19.3
510 90 / M30 [489] Leoš Vigner 1988 Mnichovo Hradiště 03:12:25.401:23:40.2
511 23 / Z40 [923] Šárka Doležalová 1992 Pecka 03:13:14.901:24:29.7
512 159 / M40 [781] Jiří Klein 1978 Fit Club Jičín-Kordík Petr 03:13:34.101:24:48.9
513 91 / M30 [594] Prokop Říha 1991 Městec Králové 03:13:38.701:24:53.5
514 134 / M50 [811] Zdeněk Jílek 1975 cyklotrapeni 03:13:40.001:24:54.8
515 63 / M60 [902] Zdenek Erbrt 1966 Mnichovo Hradiste-Vesela 03:13:48.401:25:03.2
516 92 / M30 [360] Lukáš Musil 1988 Újezd pod Troskama 03:14:45.401:26:00.2
517 160 / M40 IZS [914] Jan Dubec 1981 KSK 03:15:21.701:26:36.5
518 64 / M60 [996] Roman Ajchler 1966 Praha 9 03:15:25.801:26:40.6
519 93 / M30 [587] Dominik Skřivan 1996 Praha 10 03:15:30.601:26:45.4
520 94 / M30 [691] Jiří Mesner 1990 Lázně Bělohrad 03:15:52.701:27:07.5
521 135 / M50 IZS [456] Václav John 1967 SK hasičů KHK 03:16:00.501:27:15.3
522 161 / M40 [487] Martin Vích Vlasák 1980 Jindřiška 03:16:43.201:27:58.0
523 162 / M40 IZS [884] Tomáš Gotvald 1980 SKH KHK 03:16:58.901:28:13.7
524 65 / M60 [724] Josef Kutina 1962 Trutnov 03:17:27.501:28:42.3
525 24 / Z40 [723] Tereza Kutinová 1991 Trutnov 03:17:28.501:28:43.3
526 95 / M30 [640] David Pěnička 1987 TJ Sokol Lužany 03:18:09.801:29:24.6
527 136 / M50 [964] Miroslav Bitnar 1974 Cica team 03:18:52.201:30:07.0
528 96 / M30 [422] Martin Vojtíšek 1987 Ostroměř 03:19:09.701:30:24.5
529 97 / M30 [582] Tomáš Slavíček 1989 Stěžery 03:19:29.701:30:44.5
530 66 / M60 [634] Jan Petránek 1958 Ostroměř 03:19:35.501:30:50.3
531 98 / M30 [522] Ondřej Tomalík 1989 VOT 03:20:19.401:31:34.2
532 163 / M40 [604] Jan Romančák 1978 Bike&Run Team Stará Paka 03:21:30.901:32:45.7
533 99 / M30 [776] Jiří Knížek 1987 Mnichovo Hradiště 03:22:31.901:33:46.7
534 137 / M50 [868] Miloš Hernych 1967 Liberec 03:23:10.401:34:25.2
535 164 / M40 [447] Aleš Bíma 1978 Jičín 03:23:42.701:34:57.5
536 24 / M18 [436] Martin Menčík 2003 www.zahradnisen.cz 03:23:57.701:35:12.5
537 138 / M50 [437] Martin Menčík 1976 Lázně Bělohrad 03:23:59.701:35:14.5
538 25 / Z40 [995] Daniela Andreyeva 1986 Brodce 03:24:04.301:35:19.1
539 67 / M60 [736] Bohumil Kubíček 1957 Litomyšl 03:24:26.601:35:41.4
540 165 / M40 [854] Marek Horáček 1986 Krutopřísňáci 03:24:27.201:35:42.0
541 25 / M18 [441] Jakub Matouš 2003 www.v-garden.cz 03:25:14.301:36:29.1
542 139 / M50 [439] Josef Matouš 1975 www.v-garden.cz 03:25:15.701:36:30.5
543 140 / M50 [663] Jan Novák 1970 Cyklo Point Jičín 03:26:44.701:37:59.5
544 68 / M60 [560] Jindřich Synovec 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:27:11.701:38:26.5
545 100 / M30 [819] Jan Jaroš 1990 Hořice 03:27:39.101:38:53.9
546 166 / M40 IZS [744] Martin Křička 1980 www.tgs.cz 03:27:43.601:38:58.4
547 101 / M30 [670] Pavel Nechanický 1987 KUPKOLO.cz 03:27:46.601:39:01.4
548 26 / Z40 [457] Zdeňka Kousalová 1989 wpj.cz 03:27:50.101:39:04.9
549 27 / Z40 [749] Anna Krejcarová 2001 JCBTeam 03:28:09.401:39:24.2
550 9 / Z41 [750] Eva Krejcarová 1974 JCBTeam 03:28:12.601:39:27.4
551 69 / M60 [417] ivan goga 1960 spinavy zada 03:28:45.501:40:00.3
552 28 / Z40 [911] Zuzana Dundáčková 1982 Chrudim 03:29:18.701:40:33.5
553 26 / M18 [760] Filip Kout 2004 KORNER TEAM BĚLOHRAD 03:29:47.401:41:02.2
554 102 / M30 [551] Josef Šimek 1989 HTW 03:29:50.701:41:05.5
555 141 / M50 [759] František Kout 1969 KORNER TEAM BĚLOHRAD 03:29:51.201:41:06.0
556 103 / M30 [907] Tomáš Dytrych 1989 Lázně Bělohrad 03:30:02.301:41:17.1
557 167 / M40 [434] Ondřej Dundáček 1982 Chrudim 03:30:54.201:42:09.0
558 142 / M50 [542] Radek Šolc 1974 Oceloví letci 03:31:18.101:42:32.9
559 168 / M40 [971] Lukáš Bernard 1981 Alumen 03:31:36.901:42:51.7
560 29 / Z40 [590] Ladislava Skořepová 1978 Vlkov 03:32:21.201:43:36.0
561 15 / M61 [365] Otakar Švorčík 1955 Praha 2 03:34:18.101:45:32.9
562 169 / M40 [793] Petr Kašparovský 1977 Kostelec nad Černými lesy 03:35:08.201:46:23.0
563 30 / Z40 [545] Gabriela Šírová 1992 Vrchlabí 03:38:09.501:49:24.3
564 10 / Z41 [692] Lenka Mervartová 1972 Dubenec 03:38:25.001:49:39.8
565 16 / M61 [376] Miroslav Vonášek 1954 Podlázky 03:38:51.801:50:06.6
566 11 / Z41 [804] Renata Jírová 1971 Sokol Žireč 03:40:32.301:51:47.1
567 143 / M50 [629] M. Pitrman 1969 MOJE CHOŤ 03:40:32.501:51:47.3
568 70 / M60 [392] Bohumil Tvrzník 1960 Semily 03:42:11.101:53:25.9
569 170 / M40 [625] Roman Podzimek 1985 HC Sněhurka 03:42:15.201:53:30.0
570 171 / M40 [379] František Širl 1984 Špinavý záda 03:42:16.101:53:30.9
571 172 / M40 [951] Miloš Bydžovský 1977 BT BIKE TEAM 03:44:00.801:55:15.6
572 27 / M18 [952] Michal Bydžovský 2000 BT BIKE TEAM 03:44:01.601:55:16.4
573 144 / M50 [860] DAVID HOFMAN 1976 JAROMĚŘ 03:44:55.101:56:09.9
574 145 / M50 [778] Radek Klimeš 1974 Bílá Třemešná 03:44:55.201:56:10.0
575 28 / M18 [829] Jakub Janák 2007 Miletín 03:45:04.701:56:19.5
576 71 / M60 [864] Miroslav Hlavatý 1957 Lázně Bělohrad 03:45:06.001:56:20.8
577 104 / M30 [620] Jan Popelka 1992 Trutnov 03:45:55.301:57:10.1
578 29 / M18 [470] Tomáš Zahradník 2000 Benešov u Semil 03:46:02.801:57:17.6
579 12 / Z41 [918] Renata Dostálová 1973 Kandát-parta 03:46:11.601:57:26.4
580 173 / M40 [472] Josef Wanke 1978 Hronov 03:48:42.301:59:57.1
581 174 / M40 [953] Marek Bureš 1984 KUPKOLO.cz 03:49:20.702:00:35.5
582 175 / M40 [597] Tomáš Řeháček 1983 KUPKOLO.cz 03:49:22.202:00:37.0
583 176 / M40 IZS [748] Jan Krejčí 1979 Sokol Ostroměř 03:49:25.602:00:40.4
584 31 / Z40 [969] Michaela Betlachova 1989 Praha 3 03:51:03.702:02:18.5
585 72 / M60 [550] Jiří Šimek 1959 ALTEC a.s. 03:52:03.302:03:18.1
586 146 / M50 [616] Vladimir Prochazka 1968 Odrepsy 03:52:18.902:03:33.7
587 73 / M60 [812] Milan Jezek 1960 VIN DE FRANCE INVEST s.r.o. 03:56:15.902:07:30.7
588 17 / M61 [592] Jarda Seifert 1955 vin de france invest s.r.o. 03:56:16.502:07:31.3
589 13 / Z41 [573] Dagmar Steinerová 1965 Sokol Žireč 03:56:34.402:07:49.2
590 147 / M50 [588] Emilián Skřivan 1971 Praha 10 04:05:43.702:16:58.5
591 148 / M50 [426] Radek Zeman 1976 Ostroměř 04:05:46.602:17:01.4
592 18 / M61 [482] Stanislav Vlasák 1956 Jindřiška 04:07:10.902:18:25.7
593 177 / M40 [885] Radim Gerlich 1977 100 00 04:08:18.802:19:33.6
594 149 / M50 [979] Marcel Beneš 1973 Praha 8 04:10:10.202:21:25.0
595 74 / M60 [495] Kamil Vašíček 1965 S-WORKS BOHDANEČ 04:16:25.102:27:39.9
596 178 / M40 [828] Pavel Janák 1978 Kandát-parta 04:28:44.802:39:59.6
597 14 / Z41 [673] Hana Nádherová 1968 Hradec Králové 04:32:10.502:43:25.3
598 30 / M18 [789] Jaroslav Kiezler 2006 MY4Kiezlerovi 04:41:04.302:52:19.1
599 32 / Z40 [787] Monika Kiezlerová 2003 MY4Kiezlerovi 04:41:04.502:52:19.3
600 75 / M60 [790] Jaroslav Kiezler 1965 MY4Kiezlerovi 04:41:05.302:52:20.1
DNF / M60 [948] Pavel Crha 1966 So Ráj Hrubá Skála
DNF / M40 [446] Pavel Chemišinec 1979 Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR.
DNF / M50 IZS [709] Petr Lukáš 1974 SK HZS Praha
DNF / M40 [792] Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde