Ratibořický MTB maratón 2016

24.04.2016, Havlovice - Úpice [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín24.04.2016
místoHavlovice - Úpice [CZ]
web akce http://www.ratiborickymaraton.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina týmů

Soutěž firemních týmů (5 členů, z toho 1 žena, max 1 elitní závodník)

startovní listina

startovní listina týmů

Soutěž firemních týmů (5 členů, z toho 1 žena, max 1 elitní závodník)

48km

12km (žáci, kadeti)

elektrokola

Předškoláci (1kolo po ovále)

Přípravka kluci

Přípravka holky

Odrážedla

48km (registrováno: 405, dokončilo: 377, nedokončilo: 1, nenastoupilo: 27) [pdf]

12km (žáci, kadeti) (registrováno: 43, dokončilo: 43) [pdf]

elektrokola (registrováno: 6, dokončilo: 6) [pdf]

Předškoláci (1kolo po ovále) (registrováno: 24, dokončilo: 24) [pdf]

Přípravka kluci (registrováno: 21, dokončilo: 21) [pdf]

Přípravka holky (registrováno: 9, dokončilo: 9) [pdf]

Odrážedla (registrováno: 18, dokončilo: 18) [pdf]

Soutěž firemních týmů (5 členů, z toho 1 žena, max 1 elitní závodník) zde

48km

12:01:35

Kategorie muži: M18 | M20 | M30 | M40 | M50 | M60 | vše

Kategorie ženy: Z18 | Z | Z40 | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M20 [347] Jakub Šilar 1989 BIKECLINIC TREK 01:39:46.6
2 1 / M30 [372] Michal Kaněra 1986 NILFISK PRO Cycling 01:39:48.100:01.5
3 1 / M40 [3] Petr Sulzbacher 1975 GIANT Pitrs bikes 01:40:17.300:30.7
4 2 / M30 [5] Lukáš Čáp 1984 HSK - cycling team 01:40:18.200:31.6
5 3 / M30 [44] Tomáš Brendl 1986 STRATOS AUTO 01:40:18.400:31.8
6 2 / M20 [4] Michal Vlášek 1989 KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:40:19.500:32.9
7 3 / M20 [2] Michal Novák 1991 STRATOS AUTO 01:40:24.000:37.4
8 4 / M20 [16] Tomáš Ševců 1997 HSK - cycling team 01:40:33.300:46.7
9 4 / M30 [1] Petr Pospíšil 1979 Rock Machine Cyklomax 01:41:52.602:06.0
10 5 / M30 [379] Ondřej Pína 1984 VELLA Cycling 01:41:53.702:07.1
11 5 / M20 [13] Pavel Jirásek 1992 GIANT Pitrs bikes 01:41:54.002:07.4
12 6 / M30 [7] Jaromír Lecnar 1983 Pitrs bikes 01:41:54.402:07.8
13 7 / M30 [29] Lukáš Drejsl 1986 BMC CZ Racing team 01:41:55.402:08.8
14 2 / M40 [370] Jan Hruška 1975 Nilfisk pro cycling 01:41:55.602:09.0
15 1 / M18 [362] Ondřej Hátle 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:42:44.602:58.0
16 6 / M20 [30] Pavel Janeček 1990 BMC CZ Racing team 01:43:59.404:12.8
17 8 / M30 [10] Martin Kohl 1979 beMANIAX MADBIKE 01:44:00.604:14.0
18 9 / M30 [12] Lukáš Kopecký 1978 HartmanCZ 01:44:03.304:16.7
19 10 / M30 [40] Milan Hanyk 1984 BMC CZ Racing team 01:44:12.604:26.0
20 7 / M20 [373] Martin Splítek 1988 Nilfisk pro cycling 01:44:13.304:26.7
21 11 / M30 [404] TOMÁŠ STUNA 1985 BB Cyklosport Superior 01:45:03.905:17.3
22 12 / M30 [35] Petr Liebich 1986 BMC CZ Racing team 01:45:05.905:19.3
23 8 / M20 [32] Martin Chutný 1991 HSK cycling team 01:45:08.105:21.5
24 9 / M20 [6] Petr Adámek 1993 Apache Loko Trutnov 01:45:47.206:00.6
25 13 / M30 [399] Vena Hornych 1978 Nilfisk pro cycling A 01:45:48.606:02.0
26 3 / M40 [41] marek strnad 1972 Nilfisk pro cycling A 01:45:51.606:05.0
27 10 / M20 [331] Bartosz Łysak 1990 CRANBERY TEAM 01:45:54.906:08.3
28 14 / M30 [36] Petr Nagy 1978 STRATOS AUTO 01:46:24.006:37.4
29 4 / M40 [27] Pavel Valtera 1976 Doldy ruksaky Machov 01:46:24.806:38.2
30 15 / M30 [18] Aleš Balcar 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:46:25.406:38.8
31 11 / M20 [24] Pavel Sedláček 1987 CZE 01:46:46.707:00.1
32 12 / M20 [28] Jaroslav Voceďálek 1987 Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:46:54.207:07.6
33 5 / M40 [14] Karel Bernard 1967 Nilfisk pro cycling A 01:46:54.607:08.0
34 1 / M50 [192] Jiří Míl 1966 KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:46:55.507:08.9
35 16 / M30 [204] František Novotný 1981 BikePart.cz 01:46:56.407:09.8
35 13 / M20 [19] Michal Vejda 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 01:46:56.407:09.8
37 17 / M30 [20] Miloslav Kadrman 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM 01:47:03.607:17.0
38 18 / M30 [396] Libor Kříž 1978 CZE 01:48:52.309:05.7
39 19 / M30 [286] Marek Šroll 1978 STRATOS AUTO B 01:48:52.709:06.1
40 20 / M30 [251] Martin Schenk 1985 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:49:00.009:13.4
41 21 / M30 [366] Adam Kopeć 1982 CZE 01:49:24.109:37.5
42 22 / M30 [26] Jiri Kubec 1977 Cyklo Tony 01:49:27.909:41.3
43 14 / M20 [31] Michal Kubišta 1990 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:51:07.911:21.3
44 15 / M20 [361] Tomáš Pich 1995 Doldy ruksaky Machov 01:51:09.311:22.7
45 2 / M18 [23] Štěpán Štolfa 1998 Spartak Police nad Metují 01:51:10.211:23.6
46 23 / M30 [15] Vojtěch Vaníček 1985 BAKAKO Nová Paka 01:51:11.011:24.4
47 24 / M30 [17] Michal Vrbský 1978 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:51:12.611:26.0
48 25 / M30 [80] Zdeněk Dejdar 1980 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:51:12.811:26.2
49 16 / M20 [9] Martin Klapal 1987 Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 01:52:07.212:20.6
50 6 / M40 [394] Petr Karajanis 1976 ŠSK Sprint při SPŠ Trutnov 01:52:17.312:30.7
51 7 / M40 [247] Petr Říha 1974 PSCycling Hradec Králové 01:52:20.312:33.7
52 26 / M30 [22] Ondřej Penc 1977 Cyklo Tony 01:52:20.512:33.9
53 8 / M40 [318] Roman Zámečník 1971 Central STICKS 01:52:23.512:36.9
54 2 / M50 [43] Tomas Čada 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:52:26.012:39.4
55 9 / M40 [342] Luděk Pivnička 1973 pivnička.cz 01:52:35.812:49.2
56 27 / M30 [266] Tomáš Sulzbacher 1979 GIANT Pitrs bikes 01:52:37.712:51.1
57 28 / M30 [196] michal nehyba 1980 Vella team 01:53:11.113:24.5
58 17 / M20 [359] Marcin Dragon 1992 PM Rider Team 01:53:25.013:38.4
59 10 / M40 [25] Tomáš Pozler 1976 CK Loko Pardubice 01:53:26.913:40.3
60 18 / M20 [298] Lukáš Toman 1991 Carla.kupkolo.cz 01:53:27.413:40.8
61 11 / M40 [246] Martin Rýva 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:53:31.313:44.7
62 29 / M30 [21] Jan Truhlář 1977 GIANT Pitrs bikes 01:53:31.413:44.8
63 30 / M30 [279] Petr Škoda 1983 Nilfisk pro cycling A 01:53:31.513:44.9
64 19 / M20 [351] Jakub Kosina 1996 GT Opportunitz Brno 01:53:31.913:45.3
65 20 / M20 [317] Jiří Záliš 1988 Bezděkov nad Metují 01:53:32.013:45.4
66 21 / M20 [341] Adam Penjak 1997 STRATOS AUTO B 01:53:53.414:06.8
67 3 / M18 [193] josef mojžíš 1999 Apache Loko Trutnov 01:53:54.214:07.6
68 12 / M40 [401] Artur Gilewski 1974 CZE 01:54:43.814:57.2
69 13 / M40 [156] Vojtěch Kopecký 1970 Central STICKS 01:54:57.415:10.8
70 22 / M20 [206] Honza Papoušek 1997 CYKLO SKI-klub Polička 01:55:03.715:17.1
71 3 / M50 [376] Miroslav Kraus 1966 Lázně Bělohrad 01:55:15.915:29.3
72 14 / M40 [197] Rudolf Nosek 1970 STRATOS AUTO B 01:55:16.115:29.5
73 31 / M30 [219] Petr Pinkava 1977 CZE 01:55:44.315:57.7
74 23 / M20 [159] Filip Kostelecký 1995 Vella Team 01:56:03.216:16.6
75 15 / M40 [222] Sándor Pocsai 1970 Čerti Kunčina 01:56:07.116:20.5
76 1 / Z [371] Lenka Fridrichová 1994 Nilfisk pro cycling A 01:56:07.316:20.7
77 4 / M50 [151] Petr Kdýr 1964 BSK racing 01:56:59.917:13.3
78 5 / M50 [134] Jaroslav CHUTNÝ 1961 STRATOS AUTO 01:57:01.817:15.2
79 4 / M18 [381] Matěj Zima 1998 Apache Bike Team Úpice 01:57:02.917:16.3
80 2 / Z [106] Lucie Hamanová 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:57:25.117:38.5
81 32 / M30 [202] Jan Novotný 1986 Continental sport club - Amulet 01:58:05.618:19.0
82 33 / M30 [45] Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:58:17.218:30.6
83 34 / M30 [340] Jan Mareček 1981 STRATOS AUTO 01:58:25.718:39.1
84 24 / M20 [297] Jan Toman 1997 Carla.kupkolo.cz 01:58:26.818:40.2
85 6 / M50 [337] jiří Čepelka 1963 SK Autorest 01:58:27.018:40.4
86 1 / M60 [282] Jiří Šlégr 1954 SK Autorest 01:58:28.118:41.5
87 16 / M40 [356] Petr Kohoutek 1975 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:30.718:44.1
88 17 / M40 [234] Marek Rauchfuss 1969 REVITBUILD S.R.O. 01:58:30.918:44.3
89 3 / Z [384] zuzana wernerova 1988 HSK - cycling team 01:58:31.118:44.5
90 25 / M20 [292] Jakub Švanda 1994 REVITBUILD s.r.o. 01:58:34.618:48.0
91 35 / M30 [211] Petr Pavlíček 1986 CTB Cycling Team Brandýs 01:58:43.818:57.2
92 7 / M50 [398] Josef Stuna 1959 KABA SPORT Chotěboř 01:58:52.219:05.6
93 18 / M40 [350] Dariusz Młotek 1974 ŻABA TEAM MTB 01:59:19.619:33.0
94 19 / M40 [312] Jiří Vokoun 1972 Červený Kostelec 01:59:20.719:34.1
95 20 / M40 [305] Roman Vašíček 1974 Continental Adršpach 01:59:21.819:35.2
96 21 / M40 [316] Petr Zadina 1968 KABA-SPORT Chotěboř 01:59:37.019:50.4
97 5 / M18 [296] Jan Thér 1999 GIANT Pitrs bikes 01:59:38.619:52.0
98 22 / M40 [255] Karel Slavík 1974 Apache Loko Trutnov 01:59:47.020:00.4
99 36 / M30 [378] RAFAŁ IWAN 1981 BIKESTACJA 02:00:30.520:43.9
100 26 / M20 [345] Jakub Hromádko 1988 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:00:33.020:46.4
101 23 / M40 [188] Jan Melišík 1974 TE Connectivity 02:00:35.420:48.8
102 24 / M40 [200] Luděk Novotný 1974 Carla.kupkolo.cz 02:01:40.421:53.8
103 37 / M30 [37] Radek Pilnáček 1977 HSK - cycling team 02:01:42.521:55.9
104 8 / M50 [34] Martin Černý 1964 Vella Team 02:01:44.721:58.1
105 6 / M18 [143] Štefan Juhás 1998 JKF Jaroměř 02:02:23.222:36.6
106 38 / M30 [278] Michal Široký 1979 Prestige cycling team 02:02:41.322:54.7
107 25 / M40 [223] Jiří Polej 1971 Hronov 02:02:42.022:55.4
108 9 / M50 [289] Petr Štěpař 1964 Čerti Kunčina 02:03:24.723:38.1
109 39 / M30 [226] Jaroslav Prokop 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:03:24.823:38.2
110 26 / M40 [84] Jan Doutnáč 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:03:25.023:38.4
111 7 / M18 [107] Tomáš Hanuš 1998 Vella team 02:03:25.423:38.8
112 27 / M40 [333] zdeněk karaba 1967 KABA SPORT Chotěboř 02:03:36.023:49.4
113 4 / Z [405] ALŽBĚTA STUNOVÁ 1987 BB Cyklosport Superior 02:03:37.023:50.4
114 40 / M30 [176] Martin Laštůvka 1980 Cyklo Tony 02:03:38.523:51.9
115 2 / M60 [343] Jiří Voňka 1954 Apache Loko Trutnov 02:03:38.623:52.0
116 27 / M20 [191] Pavel Mikulecký 1991 Raf Team Polička 02:03:46.423:59.8
117 10 / M50 [78] Radek Čipera 1964 CZE 02:03:47.024:00.4
118 41 / M30 [198] Martin Novák 1983 Rudoltice 02:04:10.624:24.0
119 11 / M50 [383] Michal Matoušek 1962 BTK EURO BIKE Praha 02:04:11.224:24.6
120 42 / M30 [311] Tomáš Vítek 1978 GIANT Pitrs bikes 02:04:31.124:44.5
121 43 / M30 [323] Libor Zítko 1980 Doldy 02:04:31.824:45.2
122 28 / M40 [387] petr maixner 1976 CZE 02:04:34.524:47.9
123 44 / M30 [265] Petr Suchánek 1977 Bike club Svitavy 02:04:34.924:48.3
124 45 / M30 [108] Daniel Havelka 1977 ZPA Smart Energy 02:04:35.024:48.4
125 12 / M50 [100] Jiří Fulka 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:04:56.825:10.2
126 46 / M30 [39] Petr Červený 1979 Cyklo Tony 02:05:30.425:43.8
127 29 / M40 [330] Dominik Waligóra 1976 Cranberry Team 02:05:33.825:47.2
128 30 / M40 [256] Josef Slavík 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:05:39.425:52.8
129 47 / M30 [114] Michal Holeček 1986 Labe Tri Club HK 02:05:40.725:54.1
130 13 / M50 [52] Karel Antl 1962 Čerti Kunčina 02:05:43.425:56.8
131 48 / M30 [59] Zdeněk Berka 1982 G&G Transport 02:06:05.726:19.1
132 31 / M40 [358] Tomasz Jurek 1972 PM Rider Team 02:06:12.326:25.7
133 32 / M40 [125] Richard Hrzán 1972 CTM Silvini R2 Sport 02:06:21.126:34.5
134 14 / M50 [85] Zdeněk Drbohlav 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:06:23.726:37.1
135 33 / M40 [190] Aleš Mikula 1973 ZPA Smart Energy 02:06:27.826:41.2
136 34 / M40 [410] pavel hejna 1969 Velké Poříčí 02:06:39.726:53.1
137 49 / M30 [58] Petr Beneš 1977 Kvíčala Team 02:06:40.626:54.0
138 50 / M30 [163] Libor Kovařík 1981 CZE 02:07:21.127:34.5
139 3 / M60 [254] Jiří Slabý 1956 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:07:21.527:34.9
140 5 / Z [382] Michaela Matoušková 1997 BTK EURO BIKE Praha 02:07:23.627:37.0
141 51 / M30 [287] Michal Šrůtek 1983 CZE 02:07:57.228:10.6
142 52 / M30 [310] Pavel Vik 1981 CZE 02:08:21.628:35.0
143 6 / Z [51] Jana Adámková 1996 STRATOS AUTO B 02:08:22.028:35.4
144 53 / M30 [377] ARTUR KUBICZ 1981 BIKESTACJA 02:08:24.028:37.4
145 28 / M20 [225] David Pour 1987 BeManiax Madbike 02:08:33.128:46.5
146 15 / M50 [141] Josef Jirman 1964 CZE 02:08:34.728:48.1
147 54 / M30 [97] Jiří Fišer 1978 ŠKODA AUTO 02:08:35.228:48.6
148 55 / M30 [144] Michal Jurásek 1978 CZE 02:08:35.628:49.0
149 56 / M30 [112] Zdeněk Hlaváček 1981 Symbio+ Cannondale 02:08:37.628:51.0
150 16 / M50 [158] Josef Kosek 1963 MTB Heřmánkovice 02:08:39.428:52.8
151 35 / M40 [96] Libor Filip 1971 ŠKODA AUTO 02:08:50.529:03.9
152 29 / M20 [182] Josef Mach 1988 BAKAKO Nová Paka 02:09:06.629:20.0
153 36 / M40 [403] Piotr Frydryk 1976 Cyklon Proal Team 02:09:32.529:45.9
154 17 / M50 [385] Vladimír Kraus 1960 jasipbike 02:09:48.030:01.4
155 30 / M20 [390] Jan Herber 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:10:07.830:21.2
156 57 / M30 [119] Jiří Hořeňovský 1982 STRATOS AUTO B 02:10:12.430:25.8
157 18 / M50 [232] Petr Radonský 1966 Continental Adršpach 02:10:45.230:58.6
158 58 / M30 [129] Jiří Hvězda 1978 Central STICKS 02:11:12.931:26.3
159 37 / M40 [160] Vladimír Kostelecký 1970 Vella Team 02:11:35.931:49.3
160 38 / M40 [213] Zdeněk Pěchouček 1969 BAKAKO Nová Paka 02:11:36.931:50.3
161 31 / M20 [375] Tomáš Dražan 1988 all4bikes.cz 02:11:41.631:55.0
162 19 / M50 [374] Martin Macek 1964 SK Finisher 02:11:42.531:55.9
163 39 / M40 [300] Václav Tutsch 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:52.232:05.6
164 32 / M20 [348] Patrik Šotola 1997 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:55.932:09.3
165 40 / M40 [171] Viktor Kučera 1975 REVITBUILD S.R.O. 02:12:15.832:29.2
166 33 / M20 [172] Tomáš Kudrnáč 1989 Cyklo Point Jičín 02:12:17.632:31.0
167 20 / M50 [411] Milan Nosek 1964 IVT Náchod 02:12:19.832:33.2
168 7 / Z [355] Vendula Blažková 1996 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:12:21.132:34.5
169 21 / M50 [62] Zdeněk Borůvka 1965 Jerrysport team 02:12:21.832:35.2
170 34 / M20 [344] KAMIL BLASZCZYK 1988 TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM 02:12:22.332:35.7
171 8 / M18 [431] Matěj Kdýr 2000 BSK racing 02:13:03.933:17.3
172 1 / Z40 [65] Lucie Bukovská 1973 REVITBUILD s.r.o. 02:13:07.933:21.3
173 59 / M30 [99] PETR TOMÁŠEK 1978 ZPA Smart Energy 2 02:13:42.533:55.9
174 35 / M20 [335] Martin Frencl 1990 GIANT Pitrs bikes 02:13:47.534:00.9
175 41 / M40 [253] Radim Skála 1976 Sokol Veltěž 02:13:50.134:03.5
176 9 / M18 [149] Jakub Karlíček 1999 CZE 02:14:03.634:17.0
177 60 / M30 [102] Štěpán Gereg 1979 CZE 02:14:19.134:32.5
178 22 / M50 [77] Zdeněk Červinka 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:14:20.534:33.9
179 61 / M30 [352] Zdeněk Červinka 1986 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:14:21.334:34.7
180 62 / M30 [66] Ladislav Bůna 1979 CZE 02:14:45.434:58.8
181 42 / M40 [231] Stanislav Rada 1976 CZE 02:15:09.535:22.9
182 43 / M40 [189] Václav Mervart 1970 CZE 02:15:09.735:23.1
183 63 / M30 [242] Martin Rubáček 1982 Rubáček 02:15:10.635:24.0
184 64 / M30 [131] Pavel Chemišinec 1979 Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR. 02:15:11.935:25.3
185 65 / M30 [155] Ladislav Koller 1977 MTB Heřmánkovice 02:15:29.635:43.0
186 44 / M40 [364] Jiří Vohnout 1968 Vohnout-THERMOCOLOR 02:15:32.435:45.8
187 45 / M40 [161] Drahomir Koudelka 1971 CZE 02:15:38.235:51.6
188 23 / M50 [233] Sláva Rak 1965 Alfa team 02:15:39.935:53.3
189 46 / M40 [272] Martin Šanda 1975 Continental Adršpach 02:15:43.235:56.6
190 47 / M40 [83] Aleš Dostálek 1971 REVITBUILD s.r.o. 02:15:58.436:11.8
191 48 / M40 [315] Milan Winter 1969 CZE 02:16:04.136:17.5
192 49 / M40 [228] Ladislav Prouza 1972 Vrchlabí 02:16:18.836:32.2
193 4 / M60 [69] Josef Bystrianský 1954 Nilfisk pro cycling 02:16:20.336:33.7
194 66 / M30 [126] Lukáš Hudousek 1984 CZE 02:16:20.936:34.3
195 36 / M20 [104] ADAM GÖTZ 1997 2B-MOTO 02:16:21.636:35.0
196 50 / M40 [95] Miroslav Fiala 1967 CZE 02:16:29.836:43.2
197 24 / M50 [320] Petr Zelený 1960 team bike gamatec 02:16:30.336:43.7
198 10 / M18 [177] Martin Lelek 2001 Apache Loko Trutnov 02:16:32.636:46.0
199 51 / M40 [365] Roman Holata 1975 DLNK dream team 02:16:33.736:47.1
200 52 / M40 [261] Dušan Staněk 1970 BEMANIAX MADBIKE 02:17:40.937:54.3
201 25 / M50 [56] Pavel Barvínek 1966 Expres.cz- Merida Team Kolín 02:17:43.737:57.1
202 37 / M20 [238] Jakub Rinn 1987 Atelier-Technik s.r.o. 02:17:45.737:59.1
203 5 / M60 [402] Boguslaw Karolewski 1956 Cyklon Proal TEAM 02:17:47.538:00.9
204 53 / M40 [249] Martin Secký 1974 CZE 02:18:24.138:37.5
205 38 / M20 [203] Petr Novotný 1988 CTB Cycling Team Brandýs 02:18:37.238:50.6
206 54 / M40 [329] Pavel Žibřid 1973 Mladé Saně 02:18:46.939:00.3
207 67 / M30 [210] Jakub Páv 1985 CZE 02:18:52.639:06.0
208 8 / Z [137] Monika Jehličková 1990 BAKAKO 02:18:54.839:08.2
209 39 / M20 [388] Tomáš Zima 1994 CZE 02:19:07.439:20.8
210 55 / M40 [178] David Línek 1974 DLNK dream team 02:19:11.839:25.2
211 68 / M30 [332] Jan Madej 1978 Cramberry Team 02:19:11.939:25.3
212 40 / M20 [243] Jiří Rudolf 1990 CZE 02:19:15.439:28.8
213 56 / M40 [150] Pavel Kašpar 1972 TE Connectivity 02:19:25.239:38.6
214 57 / M40 [165] Petr Králík 1971 TE Connectivity 02:19:27.639:41.0
215 58 / M40 [290] Radim Štolfa 1973 CZE 02:19:29.939:43.3
216 69 / M30 [214] Michal Pešek 1980 Atelier technik s.r.o. 02:19:31.139:44.5
217 59 / M40 [139] Tomáš JINDRA 1976 CZE 02:19:32.739:46.1
218 70 / M30 [64] Martin Buchar 1981 NKT Cables cycling team 02:19:50.940:04.3
219 60 / M40 [406] Hynek Dvořák 1972 Yellow point 02:20:06.240:19.6
220 9 / Z [294] Kateřina Švihová 1978 CZE 02:20:16.240:29.6
221 71 / M30 [184] Jan Malinský 1979 ZPA Smart Energy 02:20:25.740:39.1
222 26 / M50 [71] Milan Celba 1960 JKF Jaroměř 02:20:46.841:00.2
223 72 / M30 [157] Ladislav Kopecký 1985 BEMANIAX MADBIKE 02:21:02.941:16.3
224 27 / M50 [295] Michal Tauchman 1966 Rock Machine Cyklomax 02:21:04.541:17.9
225 73 / M30 [118] Jakub Horák 1982 ZPA Smart Energy 02:21:05.541:18.9
226 74 / M30 [248] Radovan Sadílek 1978 ZPA Smart Energy 2 02:21:21.041:34.4
227 28 / M50 [230] Tomáš Raba 1965 Prodoli racing team 02:21:32.341:45.7
228 75 / M30 [408] Ondřej Povýšil 1978 CZE 02:21:49.142:02.5
229 41 / M20 [146] Tomáš Káňa 1995 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:22:00.842:14.2
230 29 / M50 [121] Jan Hovorka 1959 DLNK TEAM - THE BEST OF 02:22:10.642:24.0
230 76 / M30 [235] Martin Ráž 1984 Motorsport Chuchelna 02:22:10.642:24.0
232 2 / Z40 [42] Jitka Hodáňová 1975 SK PRIMA Polička 02:22:20.642:34.0
233 61 / M40 [113] Petr Hodáň 1968 SK PRIMA Polička 02:22:22.742:36.1
234 62 / M40 [368] Jarosław Dreluch 1971 Bikestacja.pl / KCNC 02:22:52.843:06.2
235 42 / M20 [306] David Vávra 1990 CZE 02:23:16.843:30.2
236 6 / M60 [164] Jindřich Král 1949 CZE 02:23:18.843:32.2
237 43 / M20 [386] Dan Marsik 1987 CZE 02:23:23.043:36.4
238 30 / M50 [270] Jiří Šafránek 1964 CZE 02:23:27.643:41.0
239 44 / M20 [328] Jakub Žďárský 1990 CZE 02:23:28.643:42.0
240 10 / Z [360] Anna Michalak-Warżała 1982 PM Rider Team 02:23:32.343:45.7
241 7 / M60 [224] Milan Poříz 1951 CZE 02:23:33.043:46.4
242 77 / M30 [263] Honza Stolín 1983 SK hasičů KHk 02:23:47.344:00.7
243 63 / M40 [353] Miloslav Zajger 1969 Dukla Vozovna 02:23:49.344:02.7
244 45 / M20 [284] Jakub Šnytr 1990 CZE 02:23:53.744:07.1
245 78 / M30 [63] Jan Brandejs 1982 T-Mobile MTB team 02:24:22.344:35.7
246 64 / M40 [111] Pavel Heřman 1973 CZE 02:24:22.544:35.9
247 3 / Z40 [346] Žaneta Ryšavá 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ 02:25:00.345:13.7
248 46 / M20 [321] Michal Zemánek 1994 Sp MTB Vrchlabí 02:25:04.345:17.7
249 47 / M20 [138] Lukáš Jelínek 1988 CZE 02:25:34.045:47.4
250 79 / M30 [117] Josef Horák 1981 Algheroteam 02:25:37.945:51.3
251 80 / M30 [105] David Grym 1986 CZE 02:25:44.645:58.0
252 8 / M60 [380] Karel Mašín 1951 Sokol Žíreč 02:25:48.246:01.6
253 4 / Z40 [252] Bedřiška Schneiderová 1965 Čerti Kunčina 02:25:55.146:08.5
254 81 / M30 [273] Marek Šedivý 1982 NKT Cables cycling team 02:26:04.446:17.8
255 82 / M30 [167] Martin Krupička 1982 CZE 02:26:07.446:20.8
256 65 / M40 [276] Aleš Šimek 1976 CZE 02:26:08.346:21.7
257 83 / M30 [250] Josef Schejbal 1982 Byk Bike Team Vernéřovice 02:26:21.446:34.8
258 84 / M30 [264] Jiří Stuchlík 1978 TJ Ski Rudník 02:26:24.546:37.9
259 66 / M40 [116] Petr Holuška 1974 Central STICKS 02:26:30.046:43.4
260 85 / M30 [54] Radovan Baran 1979 CZE 02:26:33.346:46.7
261 67 / M40 [207] Michal Pašek 1973 Continental sport club 02:27:13.647:27.0
262 68 / M40 [75] Milan Čech 1976 PROFIALARM s.r.o. 02:27:13.847:27.2
263 48 / M20 [304] Milan Vanderka 1987 Enika bike team 02:27:14.747:28.1
264 11 / Z [307] Zuzana Vávrová 1992 Enika bike team 02:27:14.847:28.2
265 9 / M60 [123] Ladislav Hruška 1956 CZE 02:27:15.647:29.0
266 86 / M30 [152] Tomáš Kincl 1979 CZE 02:28:37.848:51.2
267 69 / M40 [227] Jiří Prouza 1972 CZE 02:29:04.549:17.9
268 12 / Z [122] Lucie Hrnčířová 1984 CZE 02:29:06.749:20.1
269 31 / M50 [90] Jirka Elich 1964 Apache Loko Trutnov 02:29:52.450:05.8
270 70 / M40 [274] Josef Ševc 1976 PROFIALARM s.r.o. 02:30:19.450:32.8
271 5 / Z40 [101] Monika Fulkova 1965 ZPA Smart Energy 02:30:54.551:07.9
272 32 / M50 [133] Jindřich Chudý 1964 CZE 02:31:19.051:32.4
273 10 / M60 [327] Šlechtislav Žalský 1942 Apache Loko Trutnov 02:31:21.151:34.5
274 71 / M40 [216] Petr Petrů 1975 Rychlá rota 02:32:38.152:51.5
275 33 / M50 [369] Arnošt Bernard 1961 Kola Šír Bělohrad 02:32:59.153:12.5
276 72 / M40 [185] Pavel Malý 1976 CZE 02:33:22.253:35.6
277 73 / M40 [236] Jiří Rezler 1971 PS Cycling Hr. Králové 02:33:41.153:54.5
278 74 / M40 [244] Martin Rykr 1971 ZPA Smart Energy 3 02:33:50.854:04.2
279 13 / Z [393] Zdeňka Vejnarová 1981 Odlo-Bodlo 02:34:12.854:26.2
280 49 / M20 [221] Jan Píša 1987 CZE 02:34:19.954:33.3
281 11 / M60 [128] Miroslav Hůlka 1952 CZE 02:34:22.754:36.1
282 50 / M20 [258] Martin Slavík 1991 COSI 02:34:30.854:44.2
283 6 / Z40 [135] Denisa Chvátalová 1973 S sport Hronov 02:34:34.254:47.6
284 75 / M40 [363] Jaroslav Horák 1974 BSB Team 02:34:40.654:54.0
285 87 / M30 [241] Zdenek Roubicek 1978 CZE 02:35:02.755:16.1
286 76 / M40 [367] michal kubišta 1971 Kubištovy Hořické trubičky 02:35:05.255:18.6
287 7 / Z40 [391] Bohumila Valášková 1975 CZE 02:35:07.955:21.3
288 88 / M30 [349] Petr Hyhlík 1986 CZE 02:35:31.755:45.1
289 77 / M40 [74] Michal Čada 1968 ŠKODA AUTO 02:36:34.856:48.2
290 34 / M50 [173] Miloš Kudrnáč 1960 Continental sport club 02:37:16.157:29.5
291 35 / M50 [237] Petr Rinn 1966 Continental Adršpach 02:37:16.457:29.8
292 8 / Z40 [400] Bronislava Kohoutová 1976 CZE 02:37:16.957:30.3
293 36 / M50 [259] Jan Slezáček 1961 CZE 02:37:17.457:30.8
294 78 / M40 [308] Vít Veselý 1973 CZE 02:37:17.757:31.1
295 89 / M30 [309] Jan Veselý 1980 Rychlá rota 02:37:18.657:32.0
296 90 / M30 [186] Štěpán Mareček 1977 CZE 02:37:20.457:33.8
297 79 / M40 [147] Roman Kaniščev 1970 Bikesport Mohelnice 02:37:55.658:09.0
298 91 / M30 [166] Jan Krátký 1977 CZE 02:37:58.158:11.5
299 11 / M18 [291] Matěj Šulc 2000 S-Sport Hronov 02:38:56.559:09.9
300 92 / M30 [142] Josef Jirsa 1982 CZE 02:39:17.359:30.7
301 14 / Z [319] Iveta Zedníková 1987 BMC CZ Racing team 02:39:20.159:33.5
302 37 / M50 [313] Antonín Vrátil 1957 CZE 02:39:38.359:51.7
303 80 / M40 [109] josef hejhal 1972 sokol ostřetín 02:39:39.459:52.8
304 51 / M20 [283] Martin Šnytr 1987 CZE 02:39:47.401:00:00.8
305 93 / M30 [93] Jakub Exner 1985 Ufo racing team 02:39:55.701:00:09.1
306 81 / M40 [168] Ladislav Kubák 1972 CZE 02:39:58.001:00:11.4
307 82 / M40 [324] Petr Znamenáček 1976 CZE 02:40:02.601:00:16.0
308 52 / M20 [303] Dalibor Váňa 1988 CZE 02:40:26.201:00:39.6
309 94 / M30 [267] Jaroslav Svoboda 1977 Techko CZ 02:40:35.301:00:48.7
310 95 / M30 [275] Roman Ševčík 1979 VYHULBANDA FC 02:40:35.901:00:49.3
311 38 / M50 [220] Petr Piontek 1961 CZE 02:41:18.701:01:32.1
312 1 / Z18 [336] Natálie Hanušová 2000 GIANT Pitrs bikes 02:41:19.601:01:33.0
313 96 / M30 [281] Zbyněk Škop 1985 CZE 02:42:14.701:02:28.1
314 83 / M40 [301] Bohumír Urbanek 1971 Byk Bike Team Vernéřovice 02:43:02.501:03:15.9
315 39 / M50 [354] pavel šimo 1961 Olomouc 02:43:06.501:03:19.9
316 97 / M30 [91] Martin Eminger 1986 CZE 02:43:44.001:03:57.4
317 9 / Z40 [175] Kateřina Landová 1975 Rychlá rota 02:43:54.401:04:07.8
318 15 / Z [392] Jana Nekvindová 1990 AKLVK Janské Lázně 02:43:58.801:04:12.2
319 84 / M40 [81] Petr Dostálek 1973 CZE 02:44:01.901:04:15.3
320 12 / M18 [127] Miroslav Huk 2000 Schrödinger cycling teqm 02:45:10.301:05:23.7
321 40 / M50 [260] Libor Smola 1962 ZPA Smart Energy 2 02:46:19.301:06:32.7
322 10 / Z40 [87] Romana Ducháčová 1976 Central STICKS 02:46:19.401:06:32.8
323 53 / M20 [302] Josef Valkoun 1989 ZPA Smart Energy 3 02:46:50.801:07:04.2
324 13 / M18 [61] Martin Borůvka 1998 CZE 02:47:49.601:08:03.0
325 54 / M20 [357] Lukáš Trojánek 1987 CZE 02:47:50.201:08:03.6
326 11 / Z40 [67] Lenka Burešová 1975 CZE 02:47:54.701:08:08.1
327 98 / M30 [262] Martin Staněk 1980 Termyt Byke Team 02:47:55.601:08:09.0
328 85 / M40 [169] Jindřich Kubíček 1976 ŠKODA AUTO 02:48:04.101:08:17.5
329 16 / Z [94] Markéta Fáberová 1990 ŠKODA AUTO 02:48:08.001:08:21.4
330 55 / M20 [416] Jan Možíš 1990 SDH Hořičky 02:48:25.501:08:38.9
331 99 / M30 [110] Petr Hejna 1978 ZPA Smart Energy 3 02:48:33.701:08:47.1
332 86 / M40 [181] Petr Macola 1975 TE Connectivity 02:48:47.601:09:01.0
333 87 / M40 [170] Martin Kubišta 1976 BAKAKO Nová Paka 02:48:57.601:09:11.0
334 41 / M50 [215] Milan petr 1958 CZE 02:49:33.701:09:47.1
335 88 / M40 [338] radek luštinec 1976 CZE 02:49:51.901:10:05.3
336 42 / M50 [76] Pavel Čepelka 1960 CZE 02:49:54.101:10:07.5
337 89 / M40 [326] Karel Znamenáček 1974 CZE 02:50:20.701:10:34.1
338 12 / M60 [239] miloš Roleček 1954 CZE 02:50:37.001:10:50.4
339 12 / Z40 [299] Barbora Trojanová 1972 TE Connectivity 02:50:59.701:11:13.1
340 100 / M30 [430] Petr Prouza 1977 CZE 02:51:09.401:11:22.8
341 90 / M40 [70] Roman Cejzlar 1971 TJ Maratonstav Úpice 02:51:09.701:11:23.1
342 91 / M40 [271] Jan Šácha 1975 CZE 02:51:12.901:11:26.3
343 17 / Z [217] Barbora Petrů 1982 CZE 02:51:25.601:11:39.0
344 92 / M40 [208] Pavel Pašek 1971 Continental Sport Club 02:52:15.701:12:29.1
345 93 / M40 [103] Jan Götz 1969 2B-MOTO 02:52:33.201:12:46.6
346 43 / M50 [53] Milan Antoš 1961 CZE 02:52:41.901:12:55.3
347 94 / M40 [257] Jan Slavík 1968 ZPA Smart Energy 2 02:52:46.301:12:59.7
348 95 / M40 [409] Vojtech Huk 1969 Schrödinger cycling team 02:55:27.101:15:40.5
349 44 / M50 [180] Miroslav Lokvenc 1966 Apache Loko Trutnov 02:56:14.201:16:27.6
350 18 / Z [339] Karolína Šindelářová 1988 STRATOS AUTO 02:56:18.101:16:31.5
351 56 / M20 [72] David Cerman 1994 CZE 02:57:38.301:17:51.7
352 101 / M30 [240] Jan Romančák 1978 Bike&Run Team Stará Paka 02:57:47.301:18:00.7
353 96 / M40 [201] Karel Novotný 1969 Čerti Kunčina 02:58:59.701:19:13.1
354 19 / Z [140] Radka Jindrová 1985 CZE 02:59:09.101:19:22.5
355 13 / M60 [325] Karel Znamenáček 1947 CZE 03:00:08.001:20:21.4
356 102 / M30 [187] Pavel Martinec 1986 Rychlá rota 03:00:58.301:21:11.7
357 103 / M30 [268] Ladislav Synek 1978 Rychlá rota 03:01:02.201:21:15.6
358 2 / Z18 [153] Eliška Klikarová 1998 CZE 03:01:34.901:21:48.3
359 20 / Z [98] Zuzana Formanová 1978 ZPA Smart Energy 2 03:03:33.901:23:47.3
360 104 / M30 [407] Lubomir Drahotsky 1981 CZE 03:04:33.101:24:46.5
361 105 / M30 [183] Petr Macháček 1979 COSI 03:07:06.301:27:19.7
362 106 / M30 [194] Tomáš Morávek 1983 Motorsport Chuchelna 03:07:51.101:28:04.5
363 107 / M30 [277] Tomáš Šimerda 1982 CZE 03:08:38.001:28:51.4
364 3 / Z18 [397] Veronika Térová 1998 S-Sport Hronov 03:10:09.801:30:23.2
365 97 / M40 [218] Petr Petřík 1969 CZE 03:11:45.601:31:59.0
366 14 / M60 [88] Miloslav Duspiva 1956 CZE 03:12:57.501:33:10.9
367 21 / Z [285] Kamila Šrolerová 1980 TJ Sokol Maxičky 03:14:01.101:34:14.5
368 108 / M30 [60] Rostislav Bín 1985 COSI 03:14:02.901:34:16.3
369 109 / M30 [293] Pavel Švihálek 1981 ZPA Smart Energy 3 03:25:55.001:46:08.4
370 22 / Z [199] Šárka Nováková 1983 Rudoltice 03:26:43.801:46:57.2
371 110 / M30 [288] Jan Štěpán 1978 PROFIALARM s.r.o. 03:29:23.301:49:36.7
372 23 / Z [120] Zita Hottmarová 1977 Central STICKS 03:37:07.101:57:20.5
373 98 / M40 [136] Ladislav Jančík 1974 CZE 03:55:42.502:15:55.9
374 111 / M30 [82] Václav Dostálek 1980 COSI 03:57:13.502:17:26.9
375 99 / M40 [57] Vítězslav Bém 1975 CZE 04:11:03.302:31:16.7
376 15 / M60 [179] Petr Linhart 1953 CK VEPŘÍKOV 04:11:04.302:31:17.7
377 24 / Z [174] Lenka Kurzová 1977 ZPA Smart Energy 3 04:11:09.002:31:22.4
DNF / M40 [334] Jiří Koštál 1970 Bike Žacléř
DNS / M30 [8] Roman Šťastný 1979 Rockmachine-Cyklomax
DNS / M20 [38] Milan Záleský 1992 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
DNS / M30 [55] Tomáš Bartoš 1983 CZE
DNS / M30 [68] Miroslav Bursa 1983 Merida bike Cermna
DNS / M30 [33] Gracjan Krzemiński 1984 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
DNS / M40 [89] Jiří Dvořák 1970 beMANIAX MADBIKE
DNS / M30 [11] Petr Javůrek 1977 Apache LOKO Trutnov
DNS / Z [79] Martina Čížková 1981 Bike Team Stará Paka
DNS / M40 [124] Tomáš Hruška 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
DNS / M40 [245] Martin Ryšavý 1975 Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M40 [205] Martin Ondráček 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M50 [195] Petr Murčo 1964 kasper -swix Trutnov
DNS / M20 [209] Ladislav Patrný 1990 Continental Adršpach
DNS / M20 [212] Marek Pavlíček 1990 CTB Cycling Team Brandýs
DNS / M50 [269] Jindřich Synovec 1965 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
DNS / M40 [162] Pavel Kovář 1973 CZE
DNS / M20 [148] Lukáš Karásek 1987 CZE
DNS / M50 [280] Milan Škoda 1966 redpoint eleven team
DNS / M30 [145] Jan JUrásek 1979 CZE
DNS / M40 [154] Zbyněk Kočárek 1971 ELIS team Mariánské Lázně
DNS / M50 [132] Roman Chromý 1966 Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M40 [130] Vladimír Hykyš 1976 Six Monkeys
DNS / M20 [314] Patrik Vrátil 1992 CZE
DNS / M40 [115] Petr Holomek 1973 CZE
DNS / M30 [322] Tomáš Zemek 1985 CTB Cycling Team Brandýs
DNS / M50 [92] Libor Erben 1961 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
DNS / M50 [229] Jiří Půlpán 1959 Central STICKS

12km (žáci, kadeti)

12:28:35

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Žáci 2 [655] Tomáš Maroul 2002 Ivar CZ Author 27:15.0
2 2 / Žáci 2 [650] Vojtěch Dvořák 2003 Sportovní akademie Šp. mlýn 27:20.600:05.6
3 1 / Kadeti [667] Stanislav Heczko 2001 Sportovní akademie Šp. mlýn 27:22.600:07.6
4 3 / Žáci 2 [602] Marek Míl 2002 Apache Loko Trutnov 27:25.400:10.4
5 1 / Žáci 1 [618] Jakub Hák 2004 Carla.kupkolo.cz 28:21.801:06.8
6 4 / Žáci 2 [604] Marian Svoboda 2003 UNIKOVO MTB TEAM 28:57.801:42.8
7 2 / Žáci 1 [612] Jaub Pivnička 2005 GIANT Pitrs bikes 29:22.702:07.7
7 2 / Kadeti [611] Tomáš Coufal 2001 CZE 29:22.702:07.7
9 5 / Žáci 2 [614] Martin Kubišta 2003 BAKAKO Nová Paka 30:18.903:03.9
10 1 / Žákyně 2 [603] Martina Papoušková 2002 CYKLO SKI-klub Polička 30:21.303:06.3
11 6 / Žáci 2 [601] Matouš Chvátal 2003 S-Sport Hronov 30:26.103:11.1
12 7 / Žáci 2 [621] Matyáš Kubín 2003 Triatlon Jičín 31:36.304:21.3
13 3 / Žáci 1 [615] Jan Bajer 2005 BAKAKO Nová Paka 31:43.504:28.5
14 2 / Žákyně 2 [630] Šárka Fulková 2002 redpoint eleven team 32:11.804:56.8
15 8 / Žáci 2 [664] Šimon Štolfa 2003 Spartak Police nad Metují 32:24.405:09.4
16 4 / Žáci 1 [636] František Nosek 2005 BAKAKO Nová Paka 32:34.405:19.4
17 9 / Žáci 2 [627] FILIP PROUZA 2002 CZE 33:07.405:52.4
18 10 / Žáci 2 [652] Matzáš Lelek 2003 Čolek Team 33:25.106:10.1
19 11 / Žáci 2 [644] Ladislav Krebs 2003 karla.kupkolo 33:26.106:11.1
20 1 / Kadetky [640] Dita Žďárská 2001 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 34:45.107:30.1
21 12 / Žáci 2 [619] Michal Thér 2003 GIANT Pitrs bikes 35:38.008:23.0
22 5 / Žáci 1 [643] Petr Ticháček 2006 Dragons Trutnov 35:41.408:26.4
23 3 / Kadeti [647] Filip Tér 2001 S - Sport Hronov 35:55.008:40.0
24 1 / Žákyně 1 [620] Karolína Maršíková 2005 Triatlon Jičín 36:26.309:11.3
25 3 / Žákyně 2 [668] Maryana Goliney 2002 Sportovní akademie Šp. mlýn 36:32.809:17.8
26 6 / Žáci 1 [633] Filip Saidl 2006 Pitrs bikes 38:05.110:50.1
27 7 / Žáci 1 [665] Jan Kubánek 2006 CZE 38:13.110:58.1
28 8 / Žáci 1 [638] Jonáš Kohl 2005 Růža Bike KIDS 38:18.211:03.2
29 2 / Žákyně 1 [632] Martina Sulzbacherova 2005 Pitrs bikes 38:24.111:09.1
30 3 / Žákyně 1 [616] Barbora Podlipná 2004 BAKAKO 38:37.311:22.3
31 4 / Žákyně 1 [660] Lucie Šrertrová 2006 S-Sport Hronov 38:47.811:32.8
32 5 / Žákyně 1 [656] Andrea Langová 2006 Ája team 39:33.912:18.9
33 2 / Kadetky [653] Natálka Lelková 2000 Čolek Team 40:31.013:16.0
34 6 / Žákyně 1 [669] Eliška Novotná 2004 Sportovní akademie Šp. mlýn 40:51.113:36.1
35 9 / Žáci 1 [657] Ondřej Rus 2006 S-Sport Hronov 41:23.514:08.5
36 7 / Žákyně 1 [617] Aneta Staňková 2004 Bakako 41:34.514:19.5
37 10 / Žáci 1 [661] Filip Holan 2006 Carla.kupkolo.cz 41:48.914:33.9
38 11 / Žáci 1 [654] Martin Strunz 2006 SASM 42:02.714:47.7
39 12 / Žáci 1 [613] Martin Hrubý 2005 Pítrs Bikes 42:18.115:03.1
40 4 / Žákyně 2 [622] Alexandra Patkova 2003 Triatlon Jičín 43:06.115:51.1
41 8 / Žákyně 1 [610] Veronika Vítková 2005 GIANT Pitrs bikes 44:21.217:06.2
42 9 / Žákyně 1 [629] Aneta Hanušová 2006 CZE 44:38.817:23.8
43 10 / Žákyně 1 [605] Adéla Šulcová 2006 S- Sport Hronov 47:06.119:51.1

elektrokola

11:56:35

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [417] Zdeněk Dokoupil 1971 Amulet-EV Bike 01:54:32.2
2 2 / Muži [395] Pavel Bárta 1954 Apache Bike Team Úpice 01:57:07.802:35.6
3 3 / Muži [389] Josef Kropáč 1952 Cyklo Kropáč Hodonín 01:58:42.604:10.4
4 4 / Muži [412] Michal Dokoupil 1950 Amulet-EV Bike 02:09:30.114:57.9
5 1 / Ženy [413] Klára Štěpánová 1991 Amulet - EV Bike Team 02:11:29.916:57.7
6 2 / Ženy [414] Vlasta Dokoupilová 1977 Amulet-EV Bike 02:12:19.317:47.1

Předškoláci (1kolo po ovále)

12:22:42

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Ženy [2024] Michaela Kráčmarová 2012 Apache Loko Trutnov
2 1 / Muži [2031] Vojtěch Sulzbacher 2010 Pitrs bikes
3 2 / Muži [2028] Adam Kohoutek 2011 Bluefly
4 3 / Muži [2030] František Brabec 2010 CZE
5 2 / Ženy [2032] Tereza Dejdarová 2010 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
6 3 / Ženy [2026] Lucie Machová 2010 CZE
7 4 / Muži [2044] Karel Havlíček 2011 Orel Rtyně
8 5 / Muži [2040] Vojta Kincl 2010 CZE
9 4 / Ženy [2025] Stela Notková 2009 BKL Machov
10 6 / Muži [2033] Štěpan Cvrček 2012 CZE
11 7 / Muži [2041] Martin Ryšavý 2010 Pro Music Prolog bike
12 8 / Muži [2043] Jan John 2011 S-Sport Hronov
13 9 / Muži [2045] Vojta Krátký 2011 CZE
14 5 / Ženy [2034] Barbora Jindrová 2009 CZE
15 6 / Ženy [2027] Laura Kuryová 2010 CZE
16 7 / Ženy [2039] Dorotka Lelková 2010 CZE
17 10 / Muži [2038] Mikuláš Horák 2012 ČKS SKI Jilemnice
18 8 / Ženy [2036] ADRIANA SOUČKOVÁ 2010 CZE
19 11 / Muži [1029] František Žilák 2012 PítrsBikes
20 12 / Muži [2042] Matylda Duch 2012 CZE
21 13 / Muži [2035] Šimon Jirásek 2011 SSport Junior Team
22 9 / Ženy [2046] Andriana Michálková 2012 CZE
23 10 / Ženy [2037] Deniska Pozlerová 2011 CZE
24 14 / Muži [2029] Tadeáš Verner 2011 CZE

Přípravka kluci

12:40:06

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1mezičas#2
1 1 / Muži [606] Dominik Frencl 2007 GiantPitrsbikes 04:04.901:19.102:42.2
2 2 / Muži [648] Vojtěch Novák 2013 Bike Freaks Holice 04:07.900:03.001:17.902:42.3
3 3 / Muži [645] Marcel Svoboda 2007 Unikovo MTB Team 04:14.000:09.101:19.102:46.5
4 4 / Muži [659] Michal Šretr 2008 S-Sport Hronov 04:18.500:13.601:27.602:55.2
5 5 / Muži [637] František Paulus 2007 BAKAKO Nová Paka 04:20.300:15.401:26.802:54.2
6 6 / Muži [607] Patrik Frencl 2008 deda 04:21.000:16.101:28.002:54.7
7 7 / Muži [649] Štěpán Malínský 2007 SKI JILEMNICE 04:26.000:21.101:28.702:58.7
8 8 / Muži [672] Samuel Vik 2007 S-Sport Hronov 04:35.600:30.701:31.203:03.9
9 9 / Muži [623] Jakub Vyčítal 2007 CZE 04:51.000:46.101:34.803:12.5
10 10 / Muži [671] Matyáš Buryšek 2008 Sadon 05:01.900:57.001:40.803:21.3
11 11 / Muži [670] Antonin John 2008 S-Sport Hronov 05:03.600:58.701:40.603:23.4
12 12 / Muži [666] Tomaš Janovský 2008 CZE 05:07.201:02.301:42.503:24.9
13 13 / Muži [609] Tomáš Vítek 2008 Giant Pítrs Bikes 05:17.701:12.801:44.503:28.6
14 14 / Muži [626] Matyáš Verner 2007 CZE 05:28.901:24.001:44.603:33.4
15 15 / Muži [663] Matěj Holan 2009 Carla.kupkolo.cz 05:43.401:38.501:55.503:52.1
16 16 / Muži [642] Dominik Hanzl 2008 CZE 05:45.101:40.201:54.303:48.2
17 17 / Muži [641] Patrik Hanzl 2008 CZE 05:45.801:40.901:57.003:50.6
18 18 / Muži [624] Vojtěch Petrů 2007 CZE 05:49.001:44.101:50.503:52.3
19 19 / Muži [628] Alexandr Kaniščev 2009 Bikesport Team Mohelnice 05:51.401:46.501:59.403:57.0
20 20 / Muži [631] Matyáš Kuba 2008 CZE 05:53.601:48.701:58.903:57.1
21 21 / Muži [625] Matyáš Petrů 2009 CZE 06:27.802:22.902:04.904:12.5

Přípravka holky

12:32:33

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstupmezičas#1mezičas#2
1 1 / Ženy [673] Zuzka Krátká 2008 Bike Freaks Holice - V6 04:16.801:18.602:48.5
2 2 / Ženy [639] Štěpánka Kohlová 2007 Růža Bike Kids 04:36.300:19.501:25.003:03.2
3 3 / Ženy [646] Ema Jirásková 2009 SSport Junior Team 04:37.200:20.401:26.603:00.2
4 4 / Ženy [608] Anna Kráčmarová 2009 Apache Loko Trutnov 04:51.900:35.101:36.103:14.5
5 5 / Ženy [651] Amalka Horákova 2008 SKI JILEMNICE 05:00.700:43.901:35.103:19.1
6 6 / Ženy [635] Marcela Nosková 2008 BAKAKO Nová Paka 05:11.600:54.801:38.603:25.6
7 7 / Ženy [662] Anežka Holanová 2009 Carla.kupkolo.cz 05:17.801:01.001:36.703:26.3
8 8 / Ženy [658] Veronika Rusová 2008 CZE 05:38.601:21.801:38.203:36.8
9 9 / Ženy [634] terezka sevcikova 2007 CZE 05:45.101:28.301:39.603:40.5

Odrážedla

12:21:15

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město
1 1 / Ženy [1035] Eliška Oppová 2012 STRATOS AUTO
2 1 / Muži [1041] Jan Chrobák 2013 CZE
3 2 / Ženy [1024] Barbora Lázničková 2011 Nilfisk pro cycling
4 3 / Ženy [1031] Klára Paulusová 2013 BAKAKO Nová Paka
5 2 / Muži [1037] Antonín Hubka 2012 CZE
6 3 / Muži [1038] Oliver Škoda 2012 INS-Náchod
7 4 / Ženy [1036] Nela Machová 2012 Hajnice
8 4 / Muži [1034] Novák Stěpán 2013 CZE
9 5 / Ženy [1033] Dorota Jindrová 2012 CZE
10 6 / Ženy [1028] Antonie Brabcová 2013 CZE
11 7 / Ženy [1032] viktorie Mojžíšová 2013 LOKO TRUTNOV
12 8 / Ženy [1025] Veronika Lázničková 2013 Nilfisk pro cycling
13 5 / Muži [1042] Arthur Němeček 2013 CZE
14 6 / Muži [1027] Tomáš Štěpán 2013 PROFIALARM s.r.o.
15 9 / Ženy [1026] Nela Hořeňovská 2014 CZE
16 10 / Ženy [1039] Antonie Škodvá 2014 INS-Náchod
17 7 / Muži [1040] Tomáš Havlíček 2014 CZE
18 8 / Muži [1030] Oliver Kuba 2014 CZE

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde