Rybnický MTB maraton

13.08.2016, Česká Třebová [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín13.08.2016
místoČeská Třebová [CZE]
web akce http://rybnicky-mazec.webnode.cz

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

dlouhá

krátká

dlouhá (registrováno: 70, dokončilo: 58, nedokončilo: 2, nenastoupilo: 10) [pdf]

krátká (registrováno: 28, dokončilo: 27, nenastoupilo: 1) [pdf]

dlouhá

11:00:00

Kategorie muži: M18-29 | M30-39 | M40-49 | M50 | vše

Kategorie ženy: Z | vše

Milan Záleský 01:57:54.6 Jiří Fikejz 01:58:28.6 František Groulík 01:59:57.7 Aleš Kestler 02:00:49.8 Lukáš Kopecký 02:01:06.5 Ondřej Pína 02:01:14.2 Michal Vejda 02:01:18.3 Jan Skotálek 02:04:39.6 Vasil Stoyka Japkovic 02:08:14.8 Martin Lidmila 02:08:48.4 Jiří Dittrich 02:08:52.3 Michal Kubišta 02:09:12.3 David Klepárník 02:10:17.8 Josef Vopařil 02:10:17.8 Martin Schön 02:12:20.4 Leopold Spáčil 02:13:20 Vladimír Houdek 02:13:24.7 Jiří Neugebauer 02:13:51.1 Michal Široký 02:18:52.5 Petr Javůrek 02:20:22.7 Josef Doležel 02:20:49.8 Jiří Štěpaník 02:23:35.4 Jan Papoušek 02:23:36.9 Aleš Sirový 02:23:57.1 Lukáš Pávek 02:24:26.1 Martin Novák 02:27:28.3 Vladimír Lederer 02:27:47.2 Lukáš Ryba 02:27:51.2 Libor Plíhal 02:31:12 Jiří Štěpaník 02:31:35.6 Rostislav Klusák 02:32:43.3 Martin Odehnal 02:32:49.4 Gamba Sedláček 02:33:29.7 Martin Motyčka 02:33:30.3 Jakub Juříček 02:33:44.3 Tomáš Klacl 02:33:47.2 Hynek Tláskal 02:34:15.5 Jiří Fliedr 02:34:40.4 Martina Neumanová 02:35:44.6 Miroslav Kujan 02:35:47.2 Maurizio Danesi 02:38:40.4 Martin Fojtík 02:38:48.8 Jan Jeník 02:40:04.5 Jan Šejnoha 02:42:17 Vlastimil Kurz 02:42:58.8 Jiří Vítek 02:43:51.7 Jan Gajda 02:44:52.3 Tomáš Betlach 02:47:01.3 Jiří Chlup 02:49:57.7 Jindřich Chudý 03:01:07.9 Petr Lašman 03:01:44.2 Ivo Jeřábek 03:03:06.2 Pavel Chlup 03:04:33.4 Ondřej Strýk 03:05:37.4 Milan Jeřábek 03:06:55.1 Daniela Chlíbková 03:09:06.4 David Kyncl 03:15:02.7 Kateřina Sedláčková 03:19:15.4 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M18-29 [52] Milan Záleský 1992 RCR Bike Team Č.Třebová 01:57:54.6
2 2 / M18-29 [5] Jiří Fikejz 1990 Author-Enduroteam.cz 01:58:28.600:34.0
3 1 / M30-39 [9] František Groulík 1980 SKPRIMAPOLIČKA 01:59:57.702:03.1
4 2 / M30-39 [16] Aleš Kestler 1981 Yogi racing Ostrava 02:00:49.802:55.2
5 3 / M30-39 [18] Lukáš Kopecký 1978 Hartman.cz 02:01:06.503:11.9
6 4 / M30-39 [64] Ondřej Pína 1984 Vella Team 02:01:14.203:19.6
7 3 / M18-29 [49] Michal Vejda 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:01:18.303:23.7
8 4 / M18-29 [69] Jan Skotálek 1997 CHS Galen 02:04:39.606:45.0
9 5 / M30-39 [55] Vasil Stoyka Japkovic 1985 Rotten Apple 02:08:14.810:20.2
10 5 / M18-29 [25] Martin Lidmila 1998 Cyklo Ski klub Polička 02:08:48.410:53.8
11 6 / M30-39 [3] Jiří Dittrich 1984 F-bike klub Sádek 02:08:52.310:57.7
12 6 / M18-29 [19] Michal Kubišta 1990 RCR Bike Team Č.Třebová 02:09:12.311:17.7
13 7 / M18-29 [67] David Klepárník 1996 Cyklo Sport Klepárník 02:10:17.812:23.2
13 7 / M30-39 [51] Josef Vopařil 1985 První krok 02:10:17.812:23.2
15 8 / M18-29 [39] Martin Schön 1989 CK Slovan M. Třebová 02:12:20.414:25.8
16 1 / M50 [41] Leopold Spáčil 1959 GIANT Brno 02:13:20.015:25.4
17 8 / M30-39 [61] Vladimír Houdek 1979 2V Bikers 02:13:24.715:30.1
18 1 / M40-49 [27] Jiří Neugebauer 1973 Bike Freaks Holice 02:13:51.115:56.5
19 9 / M30-39 [44] Michal Široký 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:18:52.520:57.9
20 10 / M30-39 [10] Petr Javůrek 1977 Apache Loko Trutnov 02:20:22.722:28.1
21 2 / M50 [56] Josef Doležel 1963 Moravská Třebová 02:20:49.822:55.2
22 9 / M18-29 [46] Jiří Štěpaník 1997 Jarosl. Kulhavý cycling team 02:23:35.425:40.8
23 10 / M18-29 [31] Jan Papoušek 1997 Cyklo Ski klub Polička 02:23:36.925:42.3
24 2 / M40-49 [40] Aleš Sirový 1970 Bike club Svitavy 02:23:57.126:02.5
25 11 / M30-39 [32] Lukáš Pávek 1985 Sloupnice 02:24:26.126:31.5
26 12 / M30-39 [30] Martin Novák 1986 Rudoltice 02:27:28.329:33.7
27 3 / M50 [24] Vladimír Lederer 1962 Cyklo RD Pardubice 02:27:47.229:52.6
28 13 / M30-39 [35] Lukáš Ryba 1979 BB Cyklosport Superior 02:27:51.229:56.6
29 11 / M18-29 [33] Libor Plíhal 1991 Hejnice 02:31:12.033:17.4
30 4 / M50 [45] Jiří Štěpaník 1965 Moravec team 02:31:35.633:41.0
31 3 / M40-49 [17] Rostislav Klusák 1976 Dalečín 02:32:43.334:48.7
32 14 / M30-39 [57] Martin Odehnal 1980 Dolní Újezd 02:32:49.434:54.8
33 4 / M40-49 [37] Gamba Sedláček 1969 Auto Gamba 02:33:29.735:35.1
34 5 / M40-49 [26] Martin Motyčka 1971 OCK 02:33:30.335:35.7
35 12 / M18-29 [14] Jakub Juříček 1991 PBV MTB TEAM BRNO 02:33:44.335:49.7
36 15 / M30-39 [71] Tomáš Klacl 1984 Ústí nad Orlicí 02:33:47.235:52.6
37 13 / M18-29 [63] Hynek Tláskal 1999 Cyklo Bendl 02:34:15.536:20.9
38 16 / M30-39 [6] Jiří Fliedr 1980 F-bike klub Sádek 02:34:40.436:45.8
39 1 / Z [28] Martina Neumanová 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:35:44.637:50.0
40 5 / M50 [21] Miroslav Kujan 1963 Kellys bikeranch team 02:35:47.237:52.6
41 6 / M50 [62] Maurizio Danesi 1962 Život na kole 02:38:40.440:45.8
42 6 / M40-49 [7] Martin Fojtík 1973 Los Brňos 02:38:48.840:54.2
43 14 / M18-29 [11] Jan Jeník 1987 Záchlumí 02:40:04.542:09.9
44 15 / M18-29 [43] Jan Šejnoha 1988 02:42:17.044:22.4
45 7 / M40-49 [22] Vlastimil Kurz 1973 Los Brňos 02:42:58.845:04.2
46 17 / M30-39 [50] Jiří Vítek 1982 Budislav 02:43:51.745:57.1
47 8 / M40-49 [8] Jan Gajda 1968 Praha 02:44:52.346:57.7
48 18 / M30-39 [1] Tomáš Betlach 1983 Light Core 02:47:01.349:06.7
49 9 / M40-49 [59] Jiří Chlup 1970 Rychnov 02:49:57.752:03.1
50 7 / M50 [70] Jindřich Chudý 1964 Česká Třebová 03:01:07.901:03:13.3
51 10 / M40-49 [66] Petr Lašman 1970 Light Core 03:01:44.201:03:49.6
52 19 / M30-39 [13] Ivo Jeřábek 1982 Light Core 03:03:06.201:05:11.6
53 11 / M40-49 [58] Pavel Chlup 1973 Rychnov 03:04:33.401:06:38.8
54 16 / M18-29 [53] Ondřej Strýk 1987 Bike Team Nemile 03:05:37.401:07:42.8
55 20 / M30-39 [12] Milan Jeřábek 1979 Light Core 03:06:55.101:09:00.5
56 2 / Z [54] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:09:06.401:11:11.8
57 21 / M30-39 [65] David Kyncl 1978 Light Core 03:15:02.701:17:08.1
58 3 / Z [38] Kateřina Sedláčková 1987 Bikerespect 03:19:15.401:21:20.8
DNF / M18-29 [60] Milan Houdek 1988 2V Bikers 02:40:35.642:41.0
DNF / M30-39 [68] Miloš Čikl 1983 Light core team
DNS / M50 [2] Jiří Bureš 1966 F-bike klub Sádek 57:58.923:00:04.3
DNS / M18-29 [20] Martin Kuda 1987 Svitavy 57:59.123:00:04.5
DNS / M30-39 [34] Tomáš Procházka 1986 Polička 57:59.223:00:04.6
DNS / M50 [36] Vladislav Rychetský 1958 BBBparts.com 57:59.223:00:04.6
DNS / M40-49 [42] Václav Srnský 1973 F-bike klub Sádek 57:59.323:00:04.7
DNS / M30-39 [48] Jan Trávníček 1979 Kamenec u Poličky 57:59.423:00:04.8
DNS / M30-39 [47] Stanislav Šumpík 1978 Bike Freaks Holice 57:59.423:00:04.8
DNS / M30-39 [15] Miloslav Kadrman 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM 59:00.923:01:06.3
DNS / M30-39 [29] Jiří Novák 1980 Ellizators a Tonnys bike team 59:11.223:01:16.6
DNS / M18-29 [4] Tomáš Doubek 1987 Cyklo Ski klub Polička 01:11:02.923:13:08.3

krátká

11:10:00

Kategorie muži: MJ | M | vše

Kategorie ženy: ZJ | Z18-39 | Z40 | vše

Lukáš Beran 01:39:33.4 Erik Šulc 01:40:30.9 Tomáš Krč 01:42:35 Martin Blaho 01:42:42.7 Radim Klusák 01:46:20.3 Marek Polák 01:46:36.6 Kateřina Štefanová 01:51:10.6 Jan Šrámek 01:54:01.3 Radek Vtípil 01:56:02.4 Zuzana Šafářová 01:56:18.2 Vojtěch Hájek 01:57:33.4 Martina Papoušková 02:02:28.6 Petr Horníček 02:04:39.7 Jiří Blaho 02:04:48.5 Eliška Bílková 02:05:19 Monika Doleželová 02:07:34.1 Jiří Černý 02:09:28 Marcel Simon 02:19:54.6 Pavel Kleisner 02:20:07.4 Bronislava Wittnerová 02:21:13 Jakub Doležal 02:22:48.5 Martin Horníček 02:22:48.5 Michal Neruda 02:27:43 Adéla Papáčková 02:36:27.7 Ivana Bezděková 02:47:34.7 Veronika Térová 02:52:45.3 Milana Ráczová 03:13:13.1 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M [184] Lukáš Beran 1988 Nilfisk PRO Cycling 01:39:33.4
2 2 / M [175] Erik Šulc 1996 Ústí nad Orlicí 01:40:30.900:57.5
3 1 / MJ [172] Tomáš Krč 2000 Prestige Cycling Team 01:42:35.003:01.6
4 2 / MJ [197] Martin Blaho 1999 Libchavy 01:42:42.703:09.3
5 3 / MJ [179] Radim Klusák 2000 Dalečín 01:46:20.306:46.9
6 4 / MJ [190] Marek Polák 1999 Domanín 01:46:36.607:03.2
7 1 / ZJ [178] Kateřina Štefanová 2001 Bike Freaks 01:51:10.611:37.2
8 3 / M [185] Jan Šrámek 1978 Axion Orbit 01:54:01.314:27.9
9 4 / M [181] Radek Vtípil 1983 Eleven Mercedes Mitas Team 01:56:02.416:29.0
10 2 / ZJ [176] Zuzana Šafářová 2001 Cyklo SKi klub Polička 01:56:18.216:44.8
11 5 / MJ [182] Vojtěch Hájek 2000 Cyklo Bendl 01:57:33.418:00.0
12 3 / ZJ [191] Martina Papoušková 2002 Cyklo Ski klub Polička 02:02:28.622:55.2
13 6 / MJ [194] Petr Horníček 1999 S.V.D. 02:04:39.725:06.3
14 5 / M [196] Jiří Blaho 1996 Libchavy 02:04:48.525:15.1
15 1 / Z18-39 [198] Eliška Bílková 1991 CK Slovan M. Třebová 02:05:19.025:45.6
16 2 / Z18-39 [180] Monika Doleželová 1983 CK Slovan M. Třebová 02:07:34.128:00.7
17 6 / M [177] Jiří Černý 1962 Brno 02:09:28.029:54.6
18 7 / M [188] Marcel Simon 1972 Rybník 02:19:54.640:21.2
19 8 / M [173] Pavel Kleisner 1964 Ostřetín 02:20:07.440:34.0
20 3 / Z18-39 [186] Bronislava Wittnerová 1983 Olomouc 02:21:13.041:39.6
21 7 / MJ [195] Jakub Doležal 2000 S.V.D. 02:22:48.543:15.1
21 7 / MJ [193] Martin Horníček 1999 S.V.D. 02:22:48.543:15.1
23 9 / M [183] Michal Neruda 1969 Česká třebová 02:27:43.048:09.6
24 4 / Z18-39 [174] Adéla Papáčková 1998 Libchavy 02:36:27.756:54.3
25 1 / Z40 [199] Ivana Bezděková 1974 Los Brňos 02:47:34.701:08:01.3
26 5 / Z18-39 [187] Veronika Térová 1998 S - Sport Hronov 02:52:45.301:13:11.9
27 2 / Z40 [189] Milana Ráczová 1966 CZE 03:13:13.101:33:39.7
DNS / Z40 [192] Zlata Kubíková 1967 Brno 47:58.423:08:25.0

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde