Lapierre Tautara Bike 2016

23.07.2016, Chomutov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

termín23.07.2016
místoChomutov [CZE]
web akce http://www.tuatara-bike.cz/novinky/propozice/

registrace uzavřeny

startovní listina

startovní listina

Extrém - A

Hard - B

Hobby

Extrém - A (registrováno: 24, dokončilo: 16, nedokončilo: 6, diskvalifkováno: 1, nenastoupilo: 1) [pdf]

Hard - B (registrováno: 49, dokončilo: 42, nedokončilo: 6, diskvalifkováno: 1) [pdf]

Hobby (registrováno: 29, dokončilo: 28, nedokončilo: 1) [pdf]

Extrém - A

09:00:57

Kategorie Elite:

Juniorky | vše

| vše

Kategorie muži: Junior | M19 | M30 | M40 | M50 | vše

Kategorie ženy: Z18 | Z40 | vše

František Novotný 06:01:10.9 Jakub Jicha 06:03:51.1 Vojtěch Vlček 06:18:29.3 Luboš Jedlička 06:28:28.7 Jaromir Martinek 06:28:30.1 Jan Kalaš 06:29:38.4 Pavel Neprášek 06:59:40.8 Jan Vokoun 07:03:00 Petr Kopecký 07:04:38 Josef Šklíba 07:11:09.2 Roy Bruns 07:17:37.9 Jiří Pokorný 07:23:02.2 Zdeněk Hron 07:52:57.4 Aleš Beránek 07:55:44.3 Daniela Chlíbková 07:59:28.1 Petr Bašus 08:18:34.5 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M30 [85] František Novotný 1981 Bikepart.cz 06:01:10.9
2 2 / M30 [7] Jakub Jicha 1977 BicycleCafe 06:03:51.102:40.2
3 1 / M19 [16] Vojtěch Vlček 1996 KL sport Děčín 06:18:29.317:18.4
4 3 / M30 [52] Luboš Jedlička 1979 AUTOKARLOV 06:28:28.727:17.8
5 1 / M40 [10] Jaromir Martinek 1974 R2 RIDE YOUR RACE 06:28:30.127:19.2
6 4 / M30 [8] Jan Kalaš 1980 BikePart.cz 06:29:38.428:27.5
7 1 / M50 [89] Pavel Neprášek 1957 Nevix Team Kadaň 06:59:40.858:29.9
8 5 / M30 [18] Jan Vokoun 1984 Team Bike Březová 07:03:00.001:01:49.1
9 2 / M40 [9] Petr Kopecký 1975 Nevix Team Kadaň 07:04:38.001:03:27.1
10 6 / M30 [15] Josef Šklíba 1980 CZE 07:11:09.201:09:58.3
11 2 / M19 [51] Roy Bruns 1988 Pulsschlag Neuhausen e.V. 07:17:37.901:16:27.0
12 7 / M30 [12] Jiří Pokorný 1981 Maraton Klub Kladno 07:23:02.201:21:51.3
13 2 / M50 [6] Zdeněk Hron 1953 Regal Bike 07:52:57.401:51:46.5
14 3 / M40 [84] Aleš Beránek 1975 Albe 07:55:44.301:54:33.4
15 1 / Z40 [81] Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:59:28.101:58:17.2
16 4 / M40 [1] Petr Bašus 1974 klacky.cz 08:18:34.502:17:23.6
DNF / M50 [4] Jiří Doležal 1959 CZE 07:28:19.001:27:08.1
DNF / M30 [2] Robert Bém 1977 RBC
DNF / M40 [5] Michal Hojný 1976 Koloshop Team
DNF / M19 [86] Petr Fojt 1987 R2
DNF / M30 [14] Jiří Šindelář 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR
DNF / M50 [11] Tomáš Mifek 1964 Kbely Cycling Team
DNS / M40 [17] Vladimír Vodochodský 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR
DSQ / M40 [3] Lubomír Čapek 1974 KÚC Bikesport Ústí nad Labem 06:51:35.350:24.4

Hard - B

11:02:04

Kategorie Elite:

Juniorky | vše

| vše

Kategorie muži: Junior | M19 | M30 | M40 | M50 | vše

Kategorie ženy: Z18 | Z40 | vše

Luboš Bárta 02:39:09.1 Matouš Hrubý 02:39:56.5 Petr Sůva 02:45:24.6 Petr Konopásek 02:45:28 Viktor Rybáček 02:49:26 František Havlíček 02:50:59.4 Martin Kříž 02:51:09.7 Daniel Dolanský 02:52:03.2 Richard ZDENĚK 02:52:48.8 Miroslav Veselý 02:54:29.8 Jaromír Šolc 02:55:05.5 Zdeněk Šlapák 02:55:29.9 Tomáš Makoň 03:00:00.5 Jakub Hříbal 03:10:04.7 Martin Jakeš 03:12:48.9 Jan Cvejn 03:12:49.2 Václav Novák 03:13:56.6 Karel Mazanek 03:18:37 Jan Šabík 03:19:02.4 Tomáš Charouz 03:19:51.3 Vendula Kelbichová 03:25:50.2 Martin Konopásek 03:27:13.7 Jan Kalík 03:27:34.5 Jiří Pabin 03:27:59.8 Václav Novák 03:28:40.4 Kuba Král 03:29:42.1 Pavel Hansl 03:48:51.6 Jiří Černý 03:50:59.2 Milan Gajdoš 04:03:36.5 Jan Frühauf 04:06:01.6 Tereza Bártová 04:06:01.6 Jaromír Šolc 04:06:29.5 Milan Jelínek 04:08:59 Martin Trögl 04:12:30.7 Vladimír Moravec 04:28:37.7 Pavel Klekner 04:35:34.1 Roman Heincl 04:36:49.4 Luděk Štěpán 04:50:19.7 Karel Mazánek 04:55:21.3 Tomáš Kindl 05:07:31.1 David Tomaschko 05:07:33.5 Zdeněk Vaněček 05:33:33.8 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / M19 [19] Luboš Bárta 1993 KL sport Most 02:39:09.1
2 1 / Junior [25] Matouš Hrubý 1998 CZE 02:39:56.500:47.4
3 2 / M19 [63] Petr Sůva 1996 KL sport Most 02:45:24.606:15.5
4 2 / Junior [27] Petr Konopásek 1998 Nevix Team Kadaň 02:45:28.006:18.9
5 1 / M30 [111] Viktor Rybáček 1982 4real shop 02:49:26.010:16.9
6 1 / M50 [102] František Havlíček 1964 TJ Klášterec 02:50:59.411:50.3
7 2 / M30 [29] Martin Kříž 1978 Empty Legs/Profi-proteiny 02:51:09.712:00.6
8 3 / M30 [82] Daniel Dolanský 1986 Nevix Racing Team 02:52:03.212:54.1
9 2 / M50 [42] Richard ZDENĚK 1966 Kbely Cycling Team 02:52:48.813:39.7
10 1 / M40 [92] Miroslav Veselý 1968 KL SPORT MOST 02:54:29.815:20.7
11 3 / Junior [35] Jaromír Šolc 1998 CykloPORG 02:55:05.515:56.4
12 2 / M40 [65] Zdeněk Šlapák 1971 Team Bike Perštejn 02:55:29.916:20.8
13 3 / M40 [30] Tomáš Makoň 1969 MCB Sokolov 03:00:00.520:51.4
14 4 / M40 [104] Jakub Hříbal 1972 CZE 03:10:04.730:55.6
15 4 / M30 [57] Martin Jakeš 1980 Kadaň 03:12:48.933:39.8
16 5 / M40 [20] Jan Cvejn 1970 HZS UL-DC 03:12:49.233:40.1
17 3 / M50 [33] Václav Novák 1961 Oceloví letci 03:13:56.634:47.5
18 3 / M19 [31] Karel Mazanek 1987 Bike team Svárov 03:18:37.039:27.9
19 5 / M30 [64] Jan Šabík 1979 CZE 03:19:02.439:53.3
20 4 / M19 [116] Tomáš Charouz 1991 trail-guide.cz 03:19:51.340:42.2
21 1 / Z18 [58] Vendula Kelbichová 1986 hasiči Jirkov 03:25:50.246:41.1
22 6 / M40 [28] Martin Konopásek 1972 Nevix Team Kadaň 03:27:13.748:04.6
23 7 / M40 [96] Jan Kalík 1976 CZE 03:27:34.548:25.4
24 8 / M40 [94] Jiří Pabin 1975 CZE 03:27:59.848:50.7
25 4 / M50 [100] Václav Novák 1964 CZE 03:28:40.449:31.3
26 6 / M30 [59] Kuba Král 1986 Enduro 03:29:42.150:33.0
27 9 / M40 [23] Pavel Hansl 1973 PPcom ELEKTRO 03:48:51.601:09:42.5
28 5 / M50 [108] Jiří Černý 1962 CZE 03:50:59.201:11:50.1
29 6 / M50 [90] Milan Gajdoš 1965 CZE 04:03:36.501:24:27.4
30 7 / M50 [22] Jan Frühauf 1957 BTT Libošovice 04:06:01.601:26:52.5
30 2 / Z18 [55] Tereza Bártová 1991 KL sport Most 04:06:01.601:26:52.5
32 8 / M50 [36] Jaromír Šolc 1966 CykloPORG 04:06:29.501:27:20.4
33 9 / M50 [93] Milan Jelínek 1955 SILVINI MADSHUS team 04:08:59.001:29:49.9
34 10 / M40 [40] Martin Trögl 1970 CZE 04:12:30.701:33:21.6
35 10 / M50 [32] Vladimír Moravec 1955 mystery team 04:28:37.701:49:28.6
36 7 / M30 [110] Pavel Klekner 1986 Nevix Team 04:35:34.101:56:25.0
37 8 / M30 [24] Roman Heincl 1985 CZE 04:36:49.401:57:40.3
38 5 / M19 [37] Luděk Štěpán 1987 CZE 04:50:19.702:11:10.6
39 11 / M50 [95] Karel Mazánek 1963 Bike team Svárov 04:55:21.302:16:12.2
40 11 / M40 [26] Tomáš Kindl 1976 Repre Tým Rotava :-) 05:07:31.102:28:22.0
41 12 / M40 [39] David Tomaschko 1975 Team Goofy Ociz 05:07:33.502:28:24.4
42 13 / M40 [41] Zdeněk Vaněček 1974 Autoservis Medig 05:33:33.802:54:24.7
DNF / M30 [113] Jiří Svoboda 1980 mtbcrosscountry.com 02:42:30.003:20.9
DNF / M19 [83] Radek Hlubiňák 1987 Nevix Team
DNF / M30 [97] Miroslav Hainc 1984 CZE
DNF / M40 [98] Roman Zahradník 1975 CZE
DNF / M30 [99] Pavel Nepri Neprášek 1982 Nevix Factory Team
DNF / Z40 [107] Milana Ráczová 1966 CZE
DSQ / M19 [38] Ondra Šumavský 1989 Trail-Guide.cz 02:55:45.316:36.2

Hobby

11:30:05

Kategorie muži: Muži | vše

Kategorie ženy: Ženy | vše

Daniel Matyáš 00:38:13.6 Ondřej Horyna 00:39:04.1 Josef Kopica 00:40:53.9 Petr Kopecký 00:42:00.5 Josef Nový 00:42:07.2 David Tattermusch 00:45:56.3 Vojtěch Kolman 00:47:01.6 Eliška Nezbedová 00:47:08.3 Emil Meinl 00:48:31.4 Pavel Tattermusch 00:50:57.5 Simona Huňová 00:57:36.2 Jaroslav Kulík 00:58:12.5 Mirek Helmich 00:59:39.2 Martin Pokorný 01:00:21.2 Ondřej Pokorný 01:00:21.2 Romana Čermáková 01:04:58.9 Radek Haba 01:06:16.7 Radek Krpenský 01:07:51 Petr Pokorný 01:07:51.6 David Ondrišík 01:16:50 Jiřina Vaněčková 01:16:52 Martina Pacindová 01:24:32.4 Katarína Mikulenčáková 01:28:14.6 Petr Palme 01:28:15.8 Jan Klemsa 01:38:08.7 Martin Myška 01:38:12.9 Michal Damašek 01:39:32.4 Pavel Damašek 01:39:37.7 Sorry, your browser does not support inline SVG.
# # / kategorie st. číslo jméno ročník tým (sponzor) / město cílodstup
1 1 / Muži [119] Daniel Matyáš 1992 Tři mušketýři 38:13.6
2 2 / Muži [117] Ondřej Horyna 1992 Tři mušketýři 39:04.100:50.5
3 3 / Muži [118] Josef Kopica 1992 Tři mušketýři 40:53.902:40.3
4 1 / Děti [46] Petr Kopecký 2003 Nevix Team Kadaň 42:00.503:46.9
5 4 / Muži [109] Josef Nový 1977 KT Kadaň 42:07.203:53.6
6 5 / Muži [49] David Tattermusch 1990 Donaldson 45:56.307:42.7
7 6 / Muži [72] Vojtěch Kolman 1989 Team bike Martia 47:01.608:48.0
8 1 / Ženy [105] Eliška Nezbedová 2000 TBP 47:08.308:54.7
9 7 / Muži [87] Emil Meinl 1983 Chomutov 48:31.410:17.8
10 8 / Muži [79] Pavel Tattermusch 1961 Team bike Martia 50:57.512:43.9
11 2 / Ženy [91] Simona Huňová 1976 Kadaň 57:36.219:22.6
12 9 / Muži [106] Jaroslav Kulík 1970 Donaldson 58:12.519:58.9
13 10 / Muži [45] Mirek Helmich 1957 Černí koně 59:39.221:25.6
14 11 / Muži [47] Martin Pokorný 1974 Grafik-kvalitne.cz 01:00:21.222:07.6
14 2 / Děti [48] Ondřej Pokorný 2005 Grafik-kvalitne.cz 01:00:21.222:07.6
16 3 / Ženy [80] Romana Čermáková 1973 Nevix 01:04:58.926:45.3
17 12 / Muži [68] Radek Haba 1982 Amatér Kadaň 01:06:16.728:03.1
18 13 / Muži [73] Radek Krpenský 1986 Nevix 01:07:51.029:37.4
19 14 / Muži [103] Petr Pokorný 1977 Donaldson 01:07:51.629:38.0
20 3 / Děti [112] David Ondrišík 2004 Profisport Cheb 01:16:50.038:36.4
21 4 / Ženy [50] Jiřina Vaněčková 1973 Autoservis Medig 01:16:52.038:38.4
22 5 / Ženy [88] Martina Pacindová 1983 Nevix Team 01:24:32.446:18.8
23 6 / Ženy [114] Katarína Mikulenčáková 1984 CZE 01:28:14.650:01.0
24 15 / Muži [115] Petr Palme 1974 CZE 01:28:15.850:02.2
25 4 / Děti [70] Jan Klemsa 2007 CZE 01:38:08.759:55.1
26 16 / Muži [74] Martin Myška 1973 CZE 01:38:12.959:59.3
27 5 / Děti [44] Michal Damašek 2009 CZE 01:39:32.401:01:18.8
28 17 / Muži [43] Pavel Damašek 1978 CZE 01:39:37.701:01:24.1
DNF / Ženy [101] Kateřina Jirkovská 1988 Kadeřnictví Eva

Výsledky ve staré verzi webu jsou k dispozici zde